exit
search serach
Скребков Владимир Викторович
comment 16

Скребков Володимир Вікторович

Лікар-невролог

 • Cпеціалізація: неврологія.
 • Стаж: 35 років, в Медіком - з 2021 року.
записатися на прийом

Досвід роботи

 • 1986-1987 р. - інтернатура за фахом "Неврологія" в Омській обласній клінічній лікарні.
 • 1990-1991 р. - лікар-невропатолог 2 неврологічного відділення ЦРКЛ №30 м. Київ.
 • 1991-1998 р. - лікар-невропатолог відділення нейрореабілітації ЦРКЛ №30 м. Київ.
 • 1998 - теперішній час - зав. відділення нейрореабілітації КМКБ №8 м. Київ.
 

Освіта

 • 1980-1983 р. - Омський медичний інститут ім. Н. І. Калініна за спеціальністю "Лікувальна справа".
 • 1991 р. - Тематичне удосконалення "Рефлексотерапія при захворюваннях нервової системи", Київський ДІУЛ.
 • 1992 р. - Тематичне удосконалення "Медична реабілітація хворих з органічними ураженнями нервової системи з застосуванням мануальної терапії та електростимуляції", КДІУЛ.
 • 1992 р. - "Мануальна рефлексотерапія при вертеброгенній патології", КДІУЛ.
 • 1994 р. - Фізіотерапія, КДІУЛ.
 • 1996 р. - передатестаційний цикл з неврології, НМАПО.
 • 1997 р. - Фізіотерапія, НМАПО ім. П. Л. Шупика.
 • 1997 р. - Теоретичне удосконалення "Фізична реабілітація хворих".
 • 1999 р. - "Основи медичної реабілітації та принципи її організації", НМАПО ім. П. Л. Шупика.
 • 2001 р. - Тематичне удосконалення "Лікувальна фізкультура та масаж в медичній реабілітації", НМАПО ім. П. Л. Шупика.
 • 2002 р. - ПАЦ з неврології, КМАПО ім. П. Л. Шупика.
 • 2002 р. - отримав вищу кваліфікаційну категорію за фахом "Неврологія".
 • 2005 р. - ТУ "ЛФК та масаж в медичній реабілітації", НМАПО ім. П. Л. Шупика.
 • 2006 р. - ТУ "Основи медичної реабілітації та принципи її організації в амбулаторно-поліклінічних умовах", НМАПО ім. П. Л. Шупика.
 • 2007 р. - ПАЦ з неврології, НМАПО ім. П. Л. Шупика.
 • 2005 р. - Науково-практичний семінар "Атеротромбоз та інсульт: сучасні підходи до профілактики та лікування".
 • 2006 р. - VIII Міжнародний симпозіум "Актуальні проблеми кардіо-неврології".
 • 2007 р. - 7 зимова школа Асоціації лікарів-інтерністів України.
 • 2007 р. - XIV Російський національний конгрес "Людина та ліки".
 • 2007 р. - ХІ Міжнародний симпозіум Східної Європи та Середньої Азії "Неврологічні розлади".
 • 2009 р. - ХІ Науково-освітній форум "Академія інсульту".
 • 2009 р. - ТУ "Основи медичної реабілітації та принципи організації в амбулаторно-поліклінічних умовах", НМАПО ім. П. Л. Шупика.
 • 2010 р. - ТУ "Ураження нервової системи при патології внутрішніх органів", НМАПО ім. П. Л. Шупика.
 • 2010 р. - Другий національний конгрес "Інсульт та судинно-мозкові захворювання".
 • 2010 р. - Науково-практичний семінар "Сучасний погляд на лікування епілепсій".
 • 2011 р. - Науково-практичний семінар "Антиаритмічна та антитромботична терапія у хворих з фібриляцією передсердь в нових узгоджених рекомендаціях".
 • 2012 р. - ПАЦ з неврології НМАПО ім. П. Л. Шупика.
 

Процедури, що виконує лікар:

 • Мануальна терапія.
 • Фармакопонктура.
 • Різні види медикаментозних блокад при захворюваннях хребта.
 • Кінезіологічне тейпування.
 • Інтерпретація: КТ, МРТ, ультразвукової доплерографії судин голови та шиї, ЕЕГ головного мозку, електронейроміографія.
 

Захворювання, які діагностує лікар:

Вiдгуки

11.11.2021 01:03
Наталья Борейко

Благодарю Бога что он создал такого человека как Скребков В.В. Обращались к нему не один раз. Когда другие врачи отказались от моей мама, он сотворил чудо и поставил её на ноги. Теперь и у меня проблемы со спиной. И я полностью доверяю этому доктору. Пока моя мама лежала у него в больнице, я видела очень много благодарных пациентов. Владимир Викторович врач от Бога! Спасибо Вам, зато что Вы есть, и за то что вы делаете!

28.09.2021 15:16
Маргарита Настенко

Замечательный доктор. Внимательный, грамотный, тщательно вникает в суть проблемы, понятно подробно объясняет всё. Прислушался к моим предпочтениям о переносимости лекарств. Огромное спасибо за такого специалиста. Надеюсь что больше болеть не буду, но если что к нему прийду снова.

31.05.2021 09:59
Людмила Володимирівна

Доброго дня! Хочу подякувати за консультацію чудовому лікарю, неврологу Володимиру Вікторовичу Скребкову! З ним кожна жінка, навіть така молода як я, може почувати себе у безпеці. Позитивний чоловік, знає свою справу. Так, іноді для полегшення треба зробити боляче, але ж приходимо по допомогу, а не на танцюльки. Вправив мені все на місце, тепер бігаю. Відправляю до вас тепер родичів та сусідів! На все добре!

26.05.2021 12:04
Максим

На прошлой неделе был у Скребкова, нужно было вправить позвонки в грудном отделе. нормальный врач, с чувством юмора. )) Мне такие нравятся, которые без зауми, а как с обычным человеком с тобой общаются. На днях записал к нему и жену. Надеюсь, все пройдет также навысоте.

20.05.2021 21:46
Серёга

приводил к врачу скребкову сына 13 лет с искривлением позвоночника. похрустел ребенка нормально, вправил где надо (жаль что мозги нельзя) и все в порядке. я такое делать не умею поэтому решил довериться профессионалу. спасибо

14.05.2021 10:11
Віктор Сергійович

Робив блокаду. Все пройшло нормально. Спасибі!

11.05.2021 19:17
Ольга К.

Нужен был независимый анализ КТ. Два разных врача говорили абсолютно противоположные вещи от межпозвоночной грыжи до некачественно сделанного исследования. А так как позвоночник болит, то записалась в “МЕдиком” на Героев Сталинграда, тем боеле что наблюдаюсь там у другого врача уже не сколько лет. Владимир Викторович подтвердил диагноз, пояснил что к чему и что делать дальше. В целом консультацией довольна. Спасибо!

07.05.2021 10:20
Танєчка

Посадка картошки, як то кажуть, далася взнаки. Біль у куприку був дуже раптовим, думала, пройде саме по собі але ні. Довелося телефонувати в Медіком. Зверталася до Володимира Вікторовича й раніше, тому коли сталося - одразу записалася саме до нього та наступного дня поїхала на таксі. ДУмала, що це я може не так стала чи сіла. ВИявилося, що є і лікування спеціальне до цієї хвороби. Ще додатково проконсультувалася стосовно шиї - сказав, що остеохондроз, відправив на масаж і сказав, що треба щоденно робити те, що я не роблю ніколи - зарядку! )))) Дякую Медіком за швидку допомогу!!

05.05.2021 18:46
Лопушенко Анита

Осталась крайне недовольна визитом к данному врачу! Даже одной звезды он не достоин! С дверей спросил или "не жадная у меня страховая!?" Я потом уже поняла для чего это - чтобы снять деньги за свою недомануальную терапию) До этого визита, дважды была у вертебролога к клинике «Медиком», только у другого доктора. Дважды мне проводились манипуляции по вправлению, после которых я ощущала моментальное облегчение самочувствия, и дважды это не считалось «мануальной терапией» и не оплачивалось отдельно. Тем более, что выше упомянутый доктор делал её со словами «ещё бы надо было Вас дёрнуть, но я сам со сорванной спиной, поэтому не будем лучше этого делать, чтобы я тоже мол тут не упал рядом с Вами». Параллельно подсматривал вебинар на мобильном телефоне, заполнял моё заключение, копируя всё с другого файла! Я озвучила свои претензии администратору - реакции не получила, потом устно и письменно описала ситуацию страховой, страховая соответственно обратилась в клинику, на что "МЕДИКОМ" описал меня как человека, у которого проблемы с памятью, да и с умом тоже! А я являюсь клиетом клиники с 2015 года:) Обследовала и лечила там всю свою семью и родственников) и рекомендовала знакомым. Больше такого делать не буду!

21.05.2021 15:09
Клиника Медиком

Уважаемая Анита Евгеньевна. Благодарим вас за лояльность и годы доверия. Отдельное спасибо за обратную связь по визиту. В апреле вы обратились к доктору-вертебрологу Скребкову В.В. с жалобами на боли в грудном отделе. Вам был поставлен диагноз и проведен 1 сеанс мануальной терапии по показаниям в соответствии с медицинскими протоколами, что отражено в заключении. По данному визиту вами была передана жалоба через представителя страховой компании. Мы изучили обстоятельства и документы, сопровождающие случай, предоставили ответ и вам, и страховой компании. Мы приносим свои извинения за трансляцию профильного вебинара (который проходил без звука) на устройстве доктора во время вашего визита. Нам жаль, что это составило для вас неудобства! Что касается медицинской части. Действительно, ранее в 2019-м году вы обращались к врачу-вертебрологу Смирнову Ю.А. Учитывая течение болезни врач дал вам рекомендации, которые были актуальны на тот момент. Мы рады, что лечение было эффективным. При этом мы понимаем, что прошло 2 года. Вы обратились к другому врачу, в другом состоянии и была применена другая тактика лечения. В любом случае, мы с большим уважением относимся к пациентам. Любые личные характеристики исключены! Анита Евгеньевна, мы предлагаем вам конструктивно подойти к решению вопроса и вернуться к главной проблеме - вашей спине. Со своей стороны готовы предоставить вам скидку в размере -20% на визит к доктору-вертебрологу Смирнову Ю.А.. Скидка закреплена в комментарии к вашей карте. Пожалуйста, запишитесь на консультацию через оператора контакт-центра. Будем рады помочь вам и стараться соответствовать вашим ожиданиям по сервису!

05.05.2021 16:26
Мария

Благодарна Владимиру Викторовичу за лечение! Были давние проблемы со спиной. В апреле случилось обострение на фоне коронавируса... Короче говоря, не знала куда бежать. Доктор провел блокаду и пролечил поясницу. Боли больше не беспокоят, появилась легкость в движениях и скоро можно будет вернуться в зал.

01.05.2021 17:22
Лена К

Після пологів почала часто боліти голова прямо розколюється іноді. Звернулася до лікаря невролога Скребкова Володимира Вікторовича. Враження справив гарне, видав направлення на різні обстеженняб Попередньо сказав, що можливо мігрень ( у нас в сім'і ця хвороба спадкова взагалі), тому я навіть не здивувалася. Бабуся просто постійно хвора ходила, ніяки ліки не допомагали. Сподіваюся, що зараз є можливість хоча б купірувати ці жахливі симптоми, цей нестерпний біль. За консультацю дякую, ще прийду!

30.04.2021 11:02
Іван

Дякую лікарю Скребкову В.В. за якісну блокаду хребта! Всього найкращого!

29.04.2021 14:43
Юлия

Осталась очень не довольна консультацией доктора. С самого начала врач был какой-то рассеян , не собран. Задавал одни и те же вопросы несколько раз, не давал четкие ответы на вопросы по трактовке УЗДС. Выйдя с кабинета я так и не получила ответ и четкую интерпритацию обследований, в связи с чем повторно буду обращаться к другому специалисту. Осталось плохое впечатление от клиники , ожидала более компитентных специалистов.

05.05.2021 16:21
Клиника Медиком

Юлия, благодарим вас за отзыв и уделенное время! Любая обратная связь позволяет нам анализировать ситуацию и делать выводы. Мы изучили обстоятельства вашего приема. По медицинской составляющей услуга предоставлена в полном объеме. Вам на руки выдано заключение с рекомендациями по лечению. Оформление документации, логика доктора, установленный диагноз и назначенное лечение соответствует современным протоколам. Если у Вас остались вопросы по интерпретации УЗДС и лечению, готовы организовать консультацию другого специалиста за счет клиники. Желаем здоровья!

09.02.2021 08:22
Марія

Доброго дня ! Хочу залишити відгук стосовно відвідин лікаря Скребкова В.. Вважаю його компетентним лікарем, тому що консультації були проведені на вищому рівні. у мене діагноз ВСД. Хто знає - зрозуміє, що це не просто пігулка проти всього потрібна. Він пояснив, яке обстеження треба провести, які аналізи сдати. Домовлялися про наступну консультацію вже після того як були результати обстежень та аналізів. Під час другої консультації призначив лікування. Тепер, майже через місяць після початку лікування, почуваюся набагато краще. За потреби буду звертатися. Лікаря однозначно рекомендую!

02.02.2021 13:47
Володимир

Нормальний лікар. Консультація сподобалася все по ділу розказав. Прийду ще.

21.01.2021 16:11
Анна

Огромное спасибо врачу неврологу Скребкову Владимиру Викторовичу за прием!! Много лет искала хорошего мануальщика, и думаю, что наконец нашла. ))) Ув. клиника! Не переезжайте никуда, пожалуйста, и пусть этот врач у вас работает и дальше! У него золотые руки!!! СПАСИБО еще раз!

Показати ще 3

arrow

Всього 16 відгуків

залишити відгук arrow arrow
Ваша оцінка
star star star star star
error
error
error
error
Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам?
Наприклад: 0XX XXX XX XX
Передзвоніть
Наприклад: 0XX XXX XX XX
Вільних операторів на лінії: 6
Замовлень дзвінків сьогодні: 100+
Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам?
Наприклад: 0XX XXX XX XX
Вільних операторів на лінії: 6
Замовлень дзвінків сьогодні: 100+
Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам
в зручний час?
КНОПКА
ЗВ'ЯЗКУ
page-down