exit
search serach
Центр проктології Києва

Центр проктології МЕДІКОМ у Києві

Проктологічні проблеми проявляються вкрай неприємними та навіть небезпечними симптомами. Водночас у багатьох людей виникає панічний страх перед консультацією лікаря-проктолога. Аж до відмови від звернення за медичною допомогою.

Варто нагадати, що ігнорування проктологічних захворювань ускладнює їхнє подальше лікування. Больові відчуття, кровотечі, свербіж і подразнення самостійно не проходять. А лікування «народними методами» малоефективне та загрожує серйозними ускладненнями.

Щоб уникнути негативних наслідків і розібратися з проблемою раз і назавжди, зверніться до фахівців центру проктології в клініці МЕДІКОМ на Оболоні. Висока кваліфікація лікарів і новітня апаратура дають змогу пройти точне обстеження без болю. Надалі наші проктологи проаналізують особливості перебігу хвороби та запропонують ефективний консервативний або хірургічний метод лікування геморою, анальних тріщин, свищів та інших патологій.

Відкрити Згорнути down

Показання для відвідування проктологічного центру

Лікаря-проктолога потрібно відвідати:

 • особам із хронічним закрепним синдромом;
 • пацієнтам із геморагічним синдромом;
 • пацієнтам із болями в нижніх відділах живота й області промежини;
 • пацієнтам зі слизисто-гнійними виділеннями з анального кільця;
 • для естетичної зміни зони промежини й ануса після оперативної проктології;
 • пацієнтам із зовнішніми та внутрішніми гемороїдальними вузлами.
Відкрити Згорнути down

Симптоми проктологічних захворювань

Клінічні прояви проктологічних захворювань різноманітні та не завжди чітко виражені. Ранні стадії розвитку патологічних процесів можуть протікати безсимптомно або зі слабо вираженим дискомфортом у кишечнику. З огляду на розвиток захворювання його симптоматика наростає і воно може призвести до тяжких ускладнень.

 

Симптоми проктологічних хвороб

 • розлади дефекації або запори;
 • дискомфорт у нижній частині живота;
 • печіння, різі в зоні промежини та заднього проходу;
 • кров'яні та/або гнійні виділення з прямої кишки;
 • відчуття стороннього тіла у прямій кишці та відчуття неповного змикання сфінктера;
 • ущільнення та підвищена чутливість гемороїдальних вузлів;
 • новоутворення в області ануса;
 • хвороблива дефекація;
 • поява гіперемії, виразок в області ануса тощо.
Відкрити Згорнути down

Патології товстого кишечника розвиваються при відчутному порушенні метаболізму, загальному виснаженні й інтоксикації організму. Водночас часто фіксується підвищення температури, а весь процес має запальний і пухлиноподібний характер.

Найчастіше в діагнозах проктологічних захворювань у проктології зустрічається гемороїдальна хвороба, яка може бути складником і проявом варикозної хвороби. Водночас гемороїдальні поверхні розширюються, у них застоюється венозна кров, внаслідок чого вони пошкоджуються в процесі дефекації. Хвороба часто ускладнюється тромбуванням гемороїдальних вузлів із можливими некрозами та кровотечами.

Також до частих захворювань у проктології належать хронічна кальозна анальна тріщина та гнійні запальні хвороби параректальної клітковини.

Відкрити Згорнути down

Захворювання, які лікують у проктологічному центрі МЕДІКОМ у Києві

Відкрити Згорнути down

Діагностика проктологічних захворювань

Вкрай необхідно потрапити на прийом до проктолога у разі першої ж появи симптомів захворювань прямої кишки. Багато з них піддаються ефективному лікуванню в перші дні розвитку. Внаслідок тривалого зволікання проктологічна операція може стати єдиним варіантом впоратися з проблемою.

Проктологічне відділення клініки МЕДІКОМ (Київ, Україна) має все необхідне обладнання для повноформатної діагностики — УЗД, КТ, МРТ, рентгенівська система Canon тощо.

Головне завдання пацієнта перед візитом до проктолога — очистити пряму кишку та вжити заходів, аби інші відділи кишечника були спорожнені. Для цього необхідно заздалегідь дотримуватися рекомендованої дієти. За добу перед відвідуванням лікаря з раціону варто прибрати смажені, жирні страви, гриби, а також продукти, що підсилюють у шлунково-кишковому тракті активне газоутворення та метеоризм. Також за дві години до прийому у проктолога необхідно зробити очисну клізму.

Під час консультації лікар огляне зону промежини, проведе відеоаноскопію, вкаже на необхідні обстеження та з огляду на результати діагностики добере оптимальну лікувальну та/або оперативну методику.

Відкрити Згорнути down

Методи діагностики в проктології

 • Відеоаноскопія
 • Відеоколоноскопія
 • Копрограма
 • Ультразвукова діагностика
 • Клініко-лабораторна діагностика
 • МРТ
Відкрити Згорнути down
Проктология
Консультація проктолога
Хирургия
Консультація хірурга
Видеоколоноскопия
Відеоколоноскопія
УЗИ брюшной полости
УЗД черевної порожнини
Аноскопія
Аноскопія

Лікування проктологічних захворювань

Лікування геморою залежить від його локалізації (зовнішній або внутрішній), стадії розвитку та розвинених ускладнень, розмірів гемороїдальних вузлів, наявності тріщин та інших чинників. Лікування геморою без операції можливе в неускладнених випадках і на ранніх стадіях, коли достатньо скорегувати харчування та використовувати медикаментозну терапію. При внутрішніх гемороях і наявності великих гемороїдальних вузлів показані проктологічні операції.

При запущеному захворюванні медикаментозна терапія доповнюється методами оперативної корекції.

Всі операції проводяться на новітній операційній апаратурі (хірургічні діодні лазери) з використанням високоякісного інструментарію й одноразового зшивального апарата провідних світових виробників.

Відкрити Згорнути down

Види проктологічних операцій у клініці МЕДІКОМ

 • Лазерна коагуляція зовнішніх гемороїдальних вузлів
 • Латексне лігування внутрішніх гемороїдальних вузлів
 • Лазерне висічення параректальних свищів
 • Лазерне висічення перинатальних кіст
 • Лазерне висічення анальної тріщини з дозованою сфінктеротомією
 • Трансанальна гемороїдальна дезартерізація
 • Степлерна гемороїдопексія (операція Лонго)
Відкрити Згорнути down
Геморроидэктомия
Гемороїдектомія
Лігування латексними кільцями геморою
Лігування латексними кільцями геморою
Лечение геморроя по методу Лонго
Лікування геморою за методом Лонго
Лечение анальных трещин
Лікування анальних тріщин
Лечение парапроктита
Лікування парапроктиту
THD (Лечение геморроя)
Лікування геморою методом THD
HAL-RAR під контролем УЗД
Лікування геморою методом HAL-RAR
Висічення нориці прямої кишки
Висічення нориці прямої кишки

Щоби дізнатися вартість операції з видалення геморою в Києві, особливості проведення операції з видалення геморою лазером, зверніться до координаторів цілодобового контакт-центру клініки МЕДІКОМ. Також можна записатися на попередню консультацію хірурга-проктолога в Києві.

Відкрити Згорнути down

Переваги проведення проктологічних операцій у нашій клініці

 1. Команда досвідчених практикуючих хірургів-проктологів, судинних хірургів, анестезіологів. Багатьом нашим фахівцям присвоєно вищу категорію та наукові звання у сфері медицини.
 2. Сучасне діагностичне, лікувальне, наркозне обладнання (виробництво Японії, США, Німеччини, Швейцарії).
 3. Власна лабораторія, яка відповідає стандарту ISO, що дає змогу швидко пройти передопераційну підготовку (група крові та Rh-фактор, коагулограма, аналіз крові на Hbs-ag, анти-HCV, аналіз крові на ВІЛ-інфекцію тощо).
 4. Високі стандарти стерильності в операційних, які відповідають міжнародним протоколам JCI. Власне ЦСО (проводиться стерилізація інструменту на місці), системи очищення повітря.
 5. Високоточна діагностика: ендоскопічне обладнання експерт-класу Pentax, комп'ютерний томограф Toshiba Aquilion Lightning, рентгенівська система Canon, система ультразвукової діагностики Logiq P9.
 6. Власний банк крові — зберігання компонентів і препаратів крові в належних умовах.
 7. Постійний контроль за станом пацієнта завдяки поліфункціональній системі моніторингу. Дані з палати автоматично надходять на пост медперсоналу та на телефон лікаря.
 8. Швидка реабілітація — багато операцій виконуються за принципом «хірургія одного дня».
 9. Турбота про комфортне лікування та відновлення. Всі палати оснащені сучасними функціональними ліжками, системою клімат-контроль, TV, Wi-Fi. За форматом «All inclusive» надається індивідуальні постіль, засоби гігієни, халати, капці. Харчування згідно з рекомендаціями лікаря.
 10. Доброзичливе ставлення медичного персоналу, поважний сервіс і повна конфіденційність.

Клініка МЕДІКОМ піклується про власну репутацію з 1992 року. Поєднуючи унікальний практичний досвід, сучасні міжнародні протоколи та нові технологічні підходи, ми пропонуємо комфортне та ефективне лікування проктологічних захворювань у центрі проктології на Оболоні за адресою — Київ, Оболонська набережна, 9.

Відкрити Згорнути down

Питання-Відповідь

Як підготуватися до проктологічної операції?

Підготовка до проктологічної операції, як і до будь-якою іншої, складається з кількох етапів. Спочатку потрібно пройти ряд обстежень, які призначить лікар. Потім здати аналізи крові, сечі та зробити ЕКГ серця.

За кілька днів до операції пацієнт переходить на легкозасвоювану дієту. Вона складається з рідких супів, нежирного м’яса та кисломолочних продуктів. У цей період забороняється їсти продукти, які викликають метеоризм, діарею або закрепи, а саме: бобові, рис, манку, білокачанну капусту, виноград, газовані й спиртні напої, чорний хліб, солодощі, копченості, маринади, соління. Натомість потрібно випивати до 2 літрів води на день.

Режим у переддень операції:

 • останній прийом їжі — за 12 годин;
 • очисна клізма увечері (можливе використання проносних препаратів);
 • освіжаючий душ зранку.

Що не можна і що слід робити після проктологічної операції?

У Центрі проктології МЕДІКОМ у Києві проктологічні операції проводяться сучасними малоінвазивними методами, які не потребують довготривалої реабілітації. Вже за тиждень пацієнт поступово повертається до звичного життя. Повне відновлення відбувається протягом місяця.

У перші два тижні після операції забороняється:

 • приймати препарати для розрідження крові;
 • виконувати фізичні вправи;
 • вести статеве життя;
 • піднімати предмети важчі за 5-8 кг;
 • відвідувати сауну, лазню, басейн;
 • приймати гарячу ванну.

Для швидшого відновлення рекомендується:

 • виконувати гігієнічні процедури анусу;
 • харчуватись невеликими порціями 6 разів на день;
 • складати раціон із продуктів, які не викликають закрепів та подразнення кишківника;
 • виключити з раціону гострі, жарені й копчені страви;
 • випивати до 2 літрів води на день;
 • відмовитись від куріння та алкоголю;
 • бувати на свіжому повітрі, багато ходити.

Коли можна сидіти після проктологічної операції?

Сідати після проктологічної операції дозволяється через тиждень.

Як довго боляче ходити в туалет після операції на геморой?

Період відновлення після операції з проктології встановлюється індивідуально. У цей період дуже важливо регулярно виконувати гігієну анального отвору.

Після видалення геморою без ускладнень біль під час дефекації можливий лише у перші два-три дні, і він легко знімається анальгетиками.

Щоб повернувся нормальний режим дефекації, потрібно дотримуватись легкої дієти та пити багато рідини.

Чи можна лежати на спині після видалення геморою?

Одразу після видалення геморою забороняється сидіти. Лежати можна у будь-якій зручній для пацієнта позі.

Чи може повернутися геморой після операції з його видалення?

Рецидив геморою після операції відбувається у 5% випадків. Повернення гемороїдальних вузлів може статись через:

 • недотримання рекомендацій лікаря;
 • неправильне харчування;
 • постійні закрепи;
 • хронічні стреси;
 • важку фізичну працю;
 • зниження фізичної активності, що призводить до гіподинамії;
 • недотримання особистої гігієни.

Лікарі

Високий рівень кваліфікації наших лікарів-хірургів, проктологів і фахівців суміжних спеціальностей підтверджуються численними відгуками від пацієнтів відділення проктології. Завдяки скоординованим діям команди досвідчених медсестер, їхній емпатії та підтримці, відновлення проходить швидко.

 

Для запису на прийом до лікарів Центру проктології МЕДІКОМ на Оболоні можна зателефонувати на номер цілодобового контакт-центру, написати нам у чат або залишити заявку для зв'язку в зручний для вас час. Будь-яка проблема в такій делікатній сфері, як проктологія, вирішується простіше у разі своєчасного звернення до хороших проктологів. Не відкладайте свій візит!

comment 25
Гаврилов Григорій Олександрович
Завідувач хірургічним відділенням, лікар-хірург вищої категорії, пластичний хірург, хірург-проктолог, онкохірург
comment 31
Корнієнко Олександр Володимирович
Лікар-хірург вищої категорії, проктолог
comment 43
Меркотан Володимир Георгійович
Лікар-хірург вищої категорії, проктолог першої категорії
comment 39
Счастний Володимир Михайлович
Лікар-хірург вищої категорії, судинний хірург, флеболог, проктолог, спеціаліст з бариатричної хірургії
comment 39
Яковлєв Олександр Олексійович
Завідуючий відділенням ендоскопічної діагностики стаціонару, лікар-ендоскопіст вищої категорії

Вартість послуг у центрі проктології

На послуги, позначені зірочкою *, знижка постійного клієнта 10% і 15% не поширюється.

Консультації
Більше Згорнути down
Діагностика

Опис

Відеопроцесор ЕКСПЕРТ класу PENTAX EPK-i7010 (виробництво: Японія) 2019 року. Новітня модель OPTIVISTA, що поєднує в собі кращі розробки PENTAX. Технологія i-scan і електронний зум, що дозволяють діагностувати онкопатологію на самій ранній стадії і видалити поліпи найменшого розміру. Високий рівень безпеки - сучасні методи обробки ендоскопа в автоматичній миючої машині дезінфікуючими засобами високої якості. Обробка після кожного пацієнта.

Більше Згорнути down
987. Відеоаноскопія

980 грн

Більше Згорнути down
2005. Відеосігмоскопія

1350 грн

Більше Згорнути down

750 грн

Більше Згорнути down
Аналізи
255. Аналіз калу на приховану кров, експрес-діагностика

270 грн

Більше Згорнути down
5031. Базова панель для колоректального раку, мутації в генах KRAS, NRAS, BRAF та HRAS (ПЛР) M328

5200 грн

Більше Згорнути down
5033. Діагностика колоректального раку (KRAS, NRAS, BRAF, PIK3CA, AKT) (ПЛР) M022

13570 грн

Більше Згорнути down
Програми
5371. * Програма консультацій і досліджень " Обстеження перед операцією " (Враховано знижку 20%)

4824 грн

Більше Згорнути down
Операції
466. * Накладення латексного кільця

3600 грн

Більше Згорнути down
Більше Згорнути down
4208. * ТНD

16200 грн

Більше Згорнути down
4210. * Лазерна абляція гемороїдальних вузлів

11900 грн

Більше Згорнути down
4211. * Лазерна тромбгеморроідектомія

11900 грн

Більше Згорнути down
4212. * Лазерне висічення тріщини

10700 грн

Більше Згорнути down
4213. * Лазерне висічення свища по Габріелю (Інтрасфінктерние свищ)

13500 грн

Більше Згорнути down
4214. * Лазерне висічення свища по Габріелю (транссфінктерний свищ)

14600 грн

Більше Згорнути down
4215. * Лазерний розтин парапроктиту з видаленням несучої крипти

13300 грн

Більше Згорнути down
4216. * Лазерне висічення анальних бахромок

9600 грн

Більше Згорнути down
4217. * Естетична анапластіка

19500 грн

Більше Згорнути down
4218. * Лазерне висічення епітеліальних копчикових ходів, кіст

15200 грн

Більше Згорнути down
4617. * Лазерне висічення поліпів анального каналу

9700 грн

Більше Згорнути down
4652. * Комбінована гемороїдектомія за Фергюсоном (без використання девайсів)

25900 грн

Більше Згорнути down
4653. * Тромбгемороїдектомія

10600 грн

Більше Згорнути down
4714. * Лазерна гемороїдектомія

15400 грн

Більше Згорнути down
4830. * Видалення поліпа прямої кишки

16200 грн

Більше Згорнути down
4861. * Висічення екстрасфінктерного параректального свища по Гіпократу

17300 грн

Більше Згорнути down
4995. * Хромосірінгографія, висічення лігатурної нориці

14600 грн

Більше Згорнути down
4996. * Хромосірінгографія, висічення множинних лігатурних нориць

19500 грн

Більше Згорнути down
5095. * Висічення анальної тріщини з сфінктеротомією та анопластикою

27000 грн

Більше Згорнути down
5325. *Лазерне висічення тріщини з дозованою сфінктеротомією

14500 грн

Більше Згорнути down
5326. *Висічення норицевого ходу за методом LIFT з висіченням анальної кріпти

19000 грн

Більше Згорнути down

Виїзд по Києву та районамВиїзд бригад невідкладної допомоги здійснюється по всіх районах Києва (Оболонь, Печерськ, Поділ, Святошин, Дарниця, Голосіївський, Шевченківський, Солом'янський, Дніпровський, Деснянський) та передмістя (Вишгород, Буча, Ірпінь, Бровари).

Відкрити Згорнути down

Вiдгуки

17.09.2023 17:48
Ігор А.

Сидяча робота, неправильне харчування дається про себе знати. Боротьба з гемороєм самотужки не дала результату. Звернувся в клініку “Медіком”. Дякуючи лікарю проктологу Володимиру Георгійовичу я забув про нестерпний біль і не згадую про проблему. Щиро дякую!

06.05.2023 12:16
Віталій

Лікар Корнієнко Олександр Володимирович дуже уважно та обережно проводив обстеження. Я задоволений, бо довго не міг наважитися, а про наявність проблеми знав заздалегідь. Тепер буду користуватися його послугами! Сама клініка теж дуже гарна, все добре організовано.

29.03.2023 15:31
Germes

17.03 був на прийомі у лікаря-проктолога Харченко С. В. Сергій Вячеславович - справжній професіонал, було дуже легко з ним спілкуватись і я не думав, що прийом у проктолога може бути настільки комфортним. Я отримав всю інформацію, відповіді на всі запитання, за якими в принципі і йшов. Лікар призначив деякі додаткові обстеження, а потім і лікування. Зараз ще лікують медикаментозно, але це тільки підготовка до операції. Але надії на краще!

16.11.2022 21:44
Тамара Т. Д.

Прежде всего, мне очень понравилась вежливость, внимательность и профессиональность девочек с колл-центра и рецепции. Медицинские работники тоже на высоте, подход совершенно не такой как в государственных больницах. Всё доступно рассказывают и объясняют по назначениям и заболеванию. Диагностика, последующая операция и восстановление после нее были не из приятных, но благодаря профессионализму моего проктолога, хирургической и анестезиологической команды я прошла через них без последствий. Я считаю, что в наших реалиях врачам сам Господь дает благословение, без них сейчас никуда, они защищают нашу страну на своем фронте, без него тоже далеко бы не ушли. Ибо они исцеляют людей не только физически, но и морально.

24.07.2021 12:56
Ворошилов Олег

З клінікою Медіком знайомий досить давно, звертаємося сюди усією родиною. Тому, коли була потреба знайти хорошого проктолога для лікування геморою я не задумуючись прийшов сюди. Лікування пройшло якісно та досить швидко, весь персонал клініки дуже уважний до своїх пацієнтів. Радий, що колись ми обрали саме Медіком.

31.01.2020 16:13
Ольга Романівна

Весь час відкладала візит до проктолога, самі розумієте, питання досить делікатне... А виявилося, що дарма! Була на прийомі у Меркотана Володимира Георгійовича. Прекрасний спеціаліст. Проконсультував мене, дав рекомендації, я спокійно задала всі питання, що так мене непокоїли. Навіть не очікувала, що матиму такі приємні враження після візиту. Тепер завжди буду звертатися до Медіком за необхідності.

19.04.2019 22:03
Христина

Звернулася до клініки МЕДІКОМ за порадою знайомої і не пошкодувала, мені дуже сподобалося, надзвичайно привітний персонал. Особлива подяка Корнієнко Олександру Володимировичу, доступно, просто і зрозуміло пояснює, справжній спеціаліст своєї справи. Процвітання Вам!

28.02.2019 18:40
Владимир

Обратился я в клинику Медиком к доктору-проктологу для консультации. Я смог задать все интересующие меня вопросы, врач полностью на них мне ответил. Назначил лечение геморроя. Был у него первый раз, назначен повторный прием. После прохождения курса порекомендовал мне пройти обследования. В кабинет я прошел вовремя, началось все без опозданий. Корниенко Александр Владимирович положительный доктор, достаточно грамотный. Я остался очень доволен. По моему мнению, он довольно хороший профессионал, претензий у меня к нему нет. Если, в дальнейшем, возникнет необходимость, то я буду обращаться к нему. Обращался я по адресу ул. Анри Барбюса, 37/1, так как живу недалеко, но у них и другие филиалы есть - кому что удобнее.

09.01.2019 19:55
Леонид

Пытался сначала в обычной больнице к врачу пройти. Меня записали, но я так врача и не увидел. Поэтому и обратился в эту клинику - ее многие советовали. Я записался к Директору Руслану Юрьевичу с такой неприятной проблемой, как боль в заднем проходе. Доктор опытный и пациенты его в отзывах хвалили. Врач помог с моей проблемой. И мне не пришлось долго ждать приема. Перед диагностикой я очень волновался, что необходимы будут какие нибудь проктологические операции, но все решили медикаментозным лечением. Я доктора рекомендую. И без вопросов ставлю отлично клинике.

15.11.2018 17:25
Марина

Меркотан Владимир Георгиевич очень хороший врач-проктолог, очень внимательный. У него на приеме мне все понравилось. Владимир Георгиевич подробно расспрашивал, не спешил выдавать диагноз, очень доходчиво и популярно мне все объяснил, осмотрел не спеша. Назначил некоторые анализы. В итоге свои рекомендации по лечению он мне дал. Я узнала все, что и хотела. Все прошло безболезненно и без каких-либо крайне неприятных ощущений. Мне понравилось, что врач не просто смотрит, а сопоставляет все факты. Он даже просмотрел все мои предыдущие анализы, которые я ему принесла. По-моему, Меркотан очень деликатный и сведущий врач. Одним словом - профессионал. В дальнейшем я однозначно наблюдаться буду именно у него. Качеством проделанной работы я осталась полностью довольна, без нареканий. Могу сказать, что в сравнении с государственной, более положительное впечатление оставила частная клиника - Киев большой, но достойных специалистов не много.

22.08.2018 21:19
Елена

Корниенко Александр Владимирович оставил о себе хорошие впечатления. К нему на прием ходил мой муж, я его записывала и, в принципе, мы остались, удовлетворены приемом. Врач нам однозначно помог: провел мужу осмотр, выявил проблемы, назначил лечение и дал такие рекомендации, чтобы таких проблем больше не возникало. Нам он показался очень понимающим и дружелюбным человеком. Врач назначил лечение больше медикаментозные: он назначил специальное средство от геморроя и скорректировал питание при геморрое. По его назначениям нам все было полностью понятно. Врач совершенно не спешил, времени нам уделил много, несмотря на то, что мы сами немного опоздали. Он полностью нас проконсультировал по всем вопросам. Все, что хотели, мы все благодаря ему узнали. Сейчас, моему мужу уже становится лучше, т. е результат его лечения оказался положительным. Мы с мужем были в первый раз у врача такой специализации, сравнивать, конечно, особо не с чем, но я могу отметить, что он располагает к себе. Во всяком случае, доверие Александр Владимирович определенно вызвал. Даже думаю, что буду советовать его тем, кому понадобится помощь врача данной специализации.

08.06.2018 22:35
Леся

Прекрасному доктору-проктологу Меркотану Владимиру Георгиевичу только искреннюю благодарность могу написать. Если бы не он, я бы и дальше мучилась, терпела. Хорошо, что вообще решилась с такой проблемой в больницу обратиться. Поздновато, конечно, мне была необходима операция по удалению геморроя, но зато сейчас все отлично. Доктор Меркотан безупречно прооперировал, обошлось без осложнений, без проблем. Я забыла, что такое геморрой. Тема не очень приятная, но я хотела об этом рассказать, чтобы другие не мучились так, же и сразу шли к хорошему специалисту, не боясь, что будет нужно делать проктологические операции. Ведь с хорошим специалистом опасаться нечего, а Владимир Георгиевич именно такой!

29.04.2018 20:10
Матвей

За клинику поручился друг. Поэтому я и записался на прием к доктору Корниенко Александру Владимировичу. Добрался до клиники быстро. Расположена она недалеко от дома. Что понравилось, так это то, что в клинике Медиком нет суеты и ругани, мне это понравилось. Работает все у них как часы. Принял врач меня в назначенное время. С диагнозом определились довольно быстро. Ситуация была не критичная, я пришел во время не затягивал, поэтому для лечения было достаточно мази от геморроя. Клинику “Медиком”, как и доктора, я советую!

Показати ще 3

arrow

Всього 13 відгуків

залишити відгук arrow arrow
Ваша оцінка
star star star star star
error
error
error
error

Натискаючи кнопку, ви дозволяєте обробку персональних даних та погоджуєтесь з політикою конфіденційності.

Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам?
Наприклад: 0XX XXX XX XX
Передзвоніть
Наприклад: 0XX XXX XX XX

Натискаючи кнопку, ви дозволяєте обробку персональних даних та погоджуєтесь з політикою конфіденційності.

Вільних операторів на лінії: 6
Замовлень дзвінків сьогодні: 100+
Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам?
Наприклад: 0XX XXX XX XX
Вільних операторів на лінії: 6
Замовлень дзвінків сьогодні: 100+
Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам
в зручний час?
КНОПКА
ЗВ'ЯЗКУ
telegram page-down