exit
search serach
Прокол ушей

Прокол вух

Прокол вух є давньою і поширеною традицією. Це - проста процедура, що не представляє ніякої небезпеки. Але, тільки в тому випадку, якщо ви проколюєте вуха у хорошого майстра і в стерильних умовах. Проколоти вуха дитині або собі швидко, якісно і з дотриманням всіх необхідних умов ви можете в клініці МЕДІКОМ на Печерську (м. Київ, вул. Василя Тютюнника 37/1) та на Оболоні (м. Київ, вул. Героїв Сталінграду, 6-Д).

Прокол вух фахівці центру здійснюють, використовуючи інструменти одного з найвизначніших світових виробників інструментарію - Studex. Розробка STUDEX Co. USA зареєстрована в Україні і дозволена до застосування.

Інструменти (сережки-голки) виготовлені виключно з якісних матеріалів, які пройшли все необхідне тестування:

 • медична сталь високої якості;
 • гіпоалергенний і стійкий до зовнішніх впливів титан;
 • кристали і каміння Swarovski;
 • перли.

Апарат Studex система-75 заряджається спеціальним картриджем, що містить сережки для проколу вух. Голкові частина сережки має діаметр 0,9 мм і спеціальну заточку. Все це забезпечує значне скорочення больових відчуттів при процедурі. Проколоти вуха дитині можна міні-сережками. Дівчата і жінки можуть прикрасити свою вушну раковину витонченими сережками середнього і великого розміру. Особливість будови пристрою дозволяє застебнути застібку сережки для проколу вух вже в момент проколювання вуха. Це особливо зручно, коли ви хочете проколоти вуха маленькій дитині, якій неможливо пояснити важливість процесу.

Коли краще проколоти вуха дитині?

Батьки часто запитують: в якому віці найкраще пробити вуха дитині? Обмежень за віком для цього немає. Апаратом Studex проколювати вуха можна діткам з народження. Аргументами за раніше проколювання виступають такі факти:

 1. Дитина не усвідомлює, що відбувається, не запам'ятовує сам процес.
 2. Батьки забезпечують хороший догляд за ранкою, що знижує ймовірність інфікування.
 3. В ранньому віці регенеративні процеси прискорені, тому і загоєння відбувається швидше.

Сережки Studex є ідеальним варіантом для проколювання вух дітям. Вони зроблені з високоякісного гіпоалергенного матеріалу, надійно захищені і не здатні травмувати вушко дитини.

Система-75, яку використовують для проколювання в клініці МЕДІКОМ повністю відповідає міжнародним стандартам гігієни. Проколювання вух відбувається "без пострілу". А це означає, що відбувається не розрив тканин, який є неминучим при "прострілюванні", а разсування тканин. Завдяки цьому, ранки гояться за дуже короткий час і без ускладнень. Крім того, майстер абсолютно не торкається сережок-голок, що забезпечує повну стерильність процедури. Пристрій працює від ручного тиску і дозволяє надійно прицілитися, що виключає будь-яку неточність при проколі. Безпосередньо після проколу майстер перевіряє, щоб застібка сережки була щільно притиснута до мочки, повинен бути присутнім невеликий зазор.

Як правило, ранка повністю заживає з утворенням каналу протягом місяця. За його закінченню сережки можна змінити на інші.

Різниці в яку пору року провести процедуру проколювання - немає. Дитячі сережки Studex зручно носити в будь-який час року, незважаючи на наявність головних уборів. Але, тим не менше, більшість батьків вважають за краще робити проколи вух дітям навесні або восени, щоб уникнути труднощів загоєння ранки і догляду за нею в сильні морози або в спеку.

Який догляд потрібен після проколювання?

Після процедури місце проколу обробляється спеціальним антисептичним препаратом. Забороняється знімати сережки-голки безпосередньо після маніпуляції і міняти на свої. Важливо дотримуватися всіх правил по догляду за ранкою до повного її загоєння, а саме, протирати до 2-3 разів на день (вранці, ввечері, після вулиці і прийому душу) вухо і сережку антисептиком (спиртом, хлоргексидином), при цьому прокручуючи сережки, не виймаючи їх з вуха.

Пірсинг вуха. Протипоказання

Перед тим, як проколоти вуха, косметолог обов'язково перевіряє наявність протипоказань, серед яких можна виділити:

 • Хвороби крові
 • Цукровий діабет
 • Ураження шкіри
 • Гіперемія вуха
 • Слабкий імунітет
 • Ревматичні патології
 • Алергії у важкій формі
 • Хронічні захворювання вух
 • Неврологічні розлади
 • Будь-які шкірні пошкодження вушної області
 • Схильність до утворення келоїдних рубців або їх наявність
 • Ущільнення в вушній раковині нез'ясованого характеру
 • Перенесене незадовго до маніпуляції інфекційне захворювання
 • Погане самопочуття в день проведення процедури
 • Слабка загоюванність шкірних ушкоджень

Чому потрібно зупинити свій вибір на Systema 75

 • Весь час підготовки до процедури займає менше хвилини.
 • Апарат дуже легкий, простий і безшумний в процесі роботи, що полегшує пірсинг вух у дітей.
 • Виняткова заточка сережки для проколу вух гарантує відсутність болю.
 • Сережка з застібкою поміщена в картридж, що виключає контактування з апаратом, і, отже, гарантовано зберігає свою стерильність.
 • Під час проколювання повністю виключається «промах», тому що картридж поміщений в спеціальний прозорий контейнер.
 • Під час проколу сережка автоматично фіксується в потрібній точці.
 • Конструкція застібки виключає «затиск» мочки вуха, що полегшує подальше загоєння ранки.
 • Кожна парна сережка поміщена в свій картридж, що дозволяє використовувати при необхідності одну сережку (що особливо зручно при популярних асиметричних проколи), при цьому друга зберігає свою стерильність і може бути використана пізніше.
 • Сережки для проколу вух фірми Studex - це сучасний дизайн і стиль; сталеві сережки мають золоте покриття, а вставки каменів Swarovski надають прикрасам елегантність і витонченість.

Перед тим, як проколоти вуха дитині, важливо оцінити її емоційний стан, готовність до проведення маніпуляції. Не рекомендується проводити пірсинг вух дітям, які порушені, сильно налякані, чинять опір або плачуть. У таких випадках, процедуру краще відкласти до більш сприятливого моменту. У дитини, який в ході проколювання поводиться впевнено і спокійно і сама процедура, і загоєння відбувається без ускладнень.

Проколоти вуха в Києві в клініці МЕДІКОМ собі або дитині з допомогою сучасного обладнання Studex ви можете вже зараз! Швидка і безпечна процедура залишить у вас тільки найкращі спогади. У нашій клініці можуть зробити пірсинг як жінки і чоловіки, так і діти. Хочете дізнатися більше: як записатися і проколоти вуха, яка ціна на послуги - не відкладайте, зателефонуйте оператору нашого колл-центру. Він відповість на всі ваші запитання!

Лікарі

У нашій клініці працюють кращі фахівці, які нададуть вам допомогу в ситуації будь-якої складності. Один дзвінок — і ви дізнаєтеся, коли можна записатися на прийом, які послуги надає медичний центр, ціну консультації та ін.

Ціни

На послуги, позначені зірочкою *, знижка постійного клієнта 10% і 15% не поширюється.

Процедури/Маніпуляції
3818. * Проколювання вух

900 грн

Більше Згорнути down

Лікар додому

З якихось причин ви особисто, ваш родич, близька людина, дитина не може потрапити на прийом до косметолога в клініку? Ви можете оформити виклик лікаря додому.

Вiдгуки

21.07.2020 23:11
Инна

Была на процедуре «пирсинг ушей» у специалиста Труш Юлии Владимировны. Отличный мастер своего дела! Процедура прошла быстро и достаточно безболезненно. В клинике используется система, обеспечивающая абсолютную стерильность, что является очень важным моментом. Юлия Владимировна учла все мои пожелания и ответила на все вопросы, начиная с правильного выбора места прокола и заканчивая уходом в период заживления. Могу с уверенностью рекомендовать данную клинику.

14.05.2019 17:49
Рита

Пирсинг в ушах вроде дело простое, но когда ты этого никогда не делал, то немного страшно. Поэтому я искала место, где это сделают качественно. Так и попала к Цуркан Т.В. в эту клинику. Спасибо, всем довольна! Ранки зажили быстро, обрабатывала их так, как советовала специалист. Щеголяю с красивыми сережками)

22.04.2019 16:31
Мария

Хорошие специалисты в этой клинике. К деткам у них особый подход, даже если это не лечение, а простая процедура прокола ушей. Так вот Татьяна Владиславовна Цуркан как-то даже в игровой манере пояснила все доче моей и та подпустила к себе. Не пришлось удерживать силой и ребенок не бился в истерике. Для меня как для мамы это невероятно важно! Спасибо огромное!

16.04.2019 13:28
Янина

Если хотите сделать пирсинг, без сомнений обращайтесь в клинику “Медиком”. Я очень долго искала, где сделать эту манипуляцию, читала отзывы, распрашивала, потому что было страшно идти к первому попавшему, вдруг заразу занесут. Так и очутилась в клинике. Процедура прокола мне понравилась, все очень аккуратно, деликатно. Делала дырку в верхней части уха. Эту процедуру я делала в клинике на Анри Барбюса 37/1. Косметолог Цуркан Татьяна Владиславовна замечательно делает свое дело. Перед процедурой проводит осмотр и рекомендует сдать анализы, т.к. даже такая процедура имеет противопоказания. Потом еще назначают осмотр прокола, чтобы убедиться все ли в порядке, нет ли нагноений и т. д. Если вы ищете, где можно сделать себе или ребенку прокол ушей в Киеве, приходите именно сюда. Перед процедурой вас также осмотрят и дадут советы, что делать потом, как ухаживать за пирсингом. Делают ли здесь другие проколы не знаю, но вы можете поинтересоваться. Контакты на сайте клинике есть.

14.03.2019 22:06
София

Для того, чтобы сделать прокол ушей, я выбрала именно клинику “Медиком” и косметолога Цуркан Татьяну Владиславовну, потому что, во-первых, это больница, а не какой-то кабинет, о котором ты ничего не знаешь. Больше вероятности, что в больнице все чисто и стерильно, что толково осмотрят. И кстати я не ошиблась, пришлось даже сдать кровь на анализ. А во-вторых, прислушалась к совету подруги-соседки, поскольку ее семья в этой клинике обслуживается уже давно и ей очень нравится. В том числе и делают косметологические процедуры у Татьяны Владиславовны. Ну теперь и мне нравится. Буду сюда обращаться почаще, по-другому посмотрела на частную медицину.

10.03.2019 20:15
Настя

Искала, где проколоть уши ребенку, узнала, что эту процедуру делают в “Медикоме”. Записалась к Цуркан Татьяне Владиславовне. Не обошлось без слез, конечно, но моя дочка уже с сережками и мы это пережили. Благодарна этому замечательному косметологу!

18.02.2019 14:53
Полина

Уже давно хотела сделать пирсинг на ухе. Записалась в клинику “Медиком” в отделение на Анри Барбюса 37/1 на консультацию к Цуркан Татьяне Владиславовне. Здесь мне сначала объяснили как прокалывают уши и в каких местах можно проколоть ухо. Вобщем, я это сделала. Теперь ожидаю повторного приема, чтобы осмотрели, все ли в порядке. Хотя по самочувствию жалоб нет, все сделано хорошо и рекомендации по уходу за ранками были что надо.

27.01.2019 16:18
Ульяна

Очень хотелось пробить дочке ушки, но не знала, в каком возрасте это лучше сделать. Обратилась в эту клинику, меня направили к специалисту. Малышке тогда было 11 месяцев, сказали что уже можно, чем раньше, тем меньше ей запомнится и не вызовет страха в будущем. Я убедилась, что прокол ушей детям здесь делают хорошо. Цуркан Татьяна Владиславовна очень внимательна, она сумела занять дочку так, что она даже не поняла, что произошло. Перед процедурой мне назначила анализы, осмотрела и объяснила как прокалывают уши и что делать потом, чтобы все зажило быстро и без последствий. Сережка в ухо здесь стоит недешево, но она качественна и удобна. Я очень благодарна Татьяне Владиславовне за внимательный подход к моей малышке. Если вы ищете, где сделать прокалывание ушей детям в Киеве, посетите “Медиком”.

Показати ще 3

arrow

Всього 8 відгуків

залишити відгук arrow arrow
Ваша оцінка
star star star star star
Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам?
Наприклад: 067 000 00 00
Передзвоніть
Наприклад: 067 000 00 00
Вільних операторів на лінії: 6
Замовлень дзвінків сьогодні: 100+
Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам?
Наприклад: 067 000 00 00
Вільних операторів на лінії: 6
Замовлень дзвінків сьогодні: 100+
Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам
в зручний час?
КНОПКА
ЗВ'ЯЗКУ
page-down