exit
search serach
Хірургія в Києві консультація хірурга

Хірургія Києва - консультація хірурга

Хірургія - це галузь медицини, яка займається оперативними способами лікування захворювань різних органів і систем. Візит до хірурга необхіден при гострій патології, при хронічних захворюваннях і в післяопераційному періоді.

Якщо ви підозрюєте у себе наявність якогось захворювання, що вимагає хірургічного втручання, страждаєте від хронічного болю або наслідків перенесених травм, обов'язково зверніться до доктора. Будь-яку хворобу простіше вилікувати на початковій стадії, до того як розвинулися ускладнення. Для хірургічних патологій дуже важливо розпочати лікування якомога раніше. Уважно ставтесь до свого здоров'я і не відкладайте візит до лікарні.

Відкрити Згорнути down

Консультація хірурга в Києві потрібна якщо:

1. Існує необхідність оперативного лікування захворювань органів черевної порожнини.
До подібних захворювань відносяться грижі будь-якої локалізації, захворювання печінки, жовчного міхура, тонкого і товстого кишківника. А також гострі стани, наприклад, запалення апендикса, який хірурги клініки успішно видаляють лапароскопічним методом.

2. Ви отримали травму опорно-рухового апарату.
В медичному центрі МЕДІКОМ завжди є черговий хірург-травматолог. Це означає, що у будь-який час доби ви отримаєте кваліфіковану допомогу, включаючи термінове оперативне втручання при переломах кінцівок, пошкодженнях зв'язок і сухожиль, а також ударах і ранах різної локалізації.

3. Виникли гострі запальні процеси шкіри й м'яких тканин.
Будь-які гнійно-запальні процеси на шкірі вимагають обов'язкового візиту до хірурга. Також хірургічному лікуванню підлягають такі процеси як гідраденіт, панарицій, врослий ніготь.

4. Ви виявили новоутворення.
У цю групу входять як доброякісні процеси (фіброми, ліпоми, атероми), так і онкологічні захворювання різних органів. У клініці представлені напрямки: онкогінекологія, онкоурологія, онкодерматологія, онкологія органів шлунково-кишкового тракту, онкологія ЛОР-органів.

5. Необхідне лікування проявів судинної патології.
Наприклад, варикозній хворобі, щоб запобігти ускладненням захворювання (флебіт, тромбофлебіт). Ще причиною для звернення може стати купероз і деякі інші судинні порушення.

6. Потрібне хірургічне лікування проктологічних проблем.
Клініка проктології на базі центру МЕДІКОМ займається лікуванням геморою за допомогою сучасних щадних методик, а також усуненням таких делікатних проблем як анальна тріщина, епітеліальний куприковий хід, поліпи прямої кишки, свищі параректальної області.

7. Потрібно планове або термінове урологічне втручання.
Спектр урологічних патологій, при яких єдиним варіантом лікування є звернення до хірурга дуже широкий. Це сечокам'яна хвороба, захворювання простати, варикоцеле, а також різні новоутворення і аномалії сечостатевої системи.

8. Утруднене дихання, потрібна допомога ЛОР-хірурга.
ЛОР-хірургія МЕДИКОМ представлена ​​фахівцями з міжнародним досвідом. У клініці на Оболоні проводяться унікальні для України операції з лікування отосклерозу. Також малотравматичні операції: септопластика, гайморотомія, увулопластика, отопластика, поліпотомія. Є можливість проведення симультанних операцій.

9. Виникла необхідність у гінекологічній операції.
У клініці МЕДІКОМ є сучасне обладнання, яке дозволяє проводити малотравматичні ендоскопічні операції. Показаннями для такого роду операцій є різні доброякісні утворення матки, яєчників, аномалії будови репродуктивних органів, позаматкова вагітність і ін.

Консультація хиірурга в приватній клініці
Хірург на операції
Відкрити Згорнути down

Симптоми, які говорять про те, що необхідно звернутися до хірурга.

Найчастіше основним симптомом в хірургії є біль. На які види болю потрібно звернути увагу:

 • інтенсивний біль в животі: в ділянці шлунка, в правому підребер'ї, різкий біль внизу живота праворуч. Особливо, якщо больовий синдром супроводжується іншими скаргами - підвищенням температури, нудотою або блювотою, загальною слабкістю, неприємним присмаком у роті, почуттям розпирання в кишківнику, порушенням стільця;
 • болі, пов'язані з травмами або падінням: головний біль, особливо в поєднанні з нудотою і запамороченням; різкий біль в кінцівці і неможливість здійснювати нею рухи; великі гематоми (крововиливи);
 • біль по ходу судин нижньої кінцівки, в поєднанні з набряком, зміною кольору шкірних покривів (блідість, синюшність або почервоніння), похолоданням або навпаки різким підвищенням її температури;
 • біль і свербіж в області заднього проходу, виділення крові при дефекації;
 • біль в попереку, порушення сечовипускання, кров у сечі;
 • для жінок - гострий біль внизу живота (праворуч або ліворуч) при різкому русі, який потім стає менш вираженим, але не проходить (може говорити про перекрут кісти, апоплексію яєчника).

Наявність перерахованих вище симптомів є вагомим приводом звернутися до хірурга, тому що затягування з візитом може мати дуже неприємні наслідки.

ЛОР-хірург на консультації перед операцією
ЛОР-хірургія в Києві
Відкрити Згорнути down

Захворювання, які ми лікуємо:

Відкрити Згорнути down

Діагностика захворювання

Спочатку хірург проведе детальне опитування й огляд для того, щоб поставити діагноз. Для його підтвердження, в деяких випадках будуть потрібні додаткові методи діагностики.

 • Лабораторні методи.
  В умовах медичного центру МЕДІКОМ проводяться практично всі види лабораторних аналізів: загальноклінічні, біохімічні, а також імунологічні, гормональні, гістологічні, цитологічні та інші види досліджень. У пацієнта є можливість отримати результати аналізів в день їх здачі.
 • Цифровий рентген.
  Сучасний апарат дозволяє протягом декількох секунд отримати якісне зображення кісток і м'яких тканин з мінімальною дозою опромінення. Рентгендіагностика показана при пошкодженнях кісткової тканини, діагностиці захворювань суглобів і хребта.
 • Ультразвукове дослідження.
  В умовах клініки проводяться всі види УЗД внутрішніх органів. Наші фахівці проходили практику в клініках Європи, мають великий досвід роботи, а в діагностиці їм допомагає високоточна сучасна апаратура від провідних виробників медичної техніки.
 • Відеоезофагогастродуоденоскопія (ВЕГДС).
  ВЕГДС - це огляд верхніх відділів травного тракту за допомогою гнучкого зонда з оптичною системою, що дозволяє вивести зображення на екран. Не потрібно боятися цього дослідження, тому що в умовах медичного центру МЕДІКОМ ця процедура проходить під загальним наркозом. Це істотно полегшує її проведення та усуває неприємні відчуття для пацієнта. У сучасному світі ВЕГДС - це «золотий стандарт» діагностики захворювань шлунка і дванадцятипалої кишки.
 • Відеоколоноскопія.
  ВКС-метод ендоскопічної діагностики, який дозволяє оцінити стан товстого кишківника. Ця процедура також проводиться під наркозом, тому пацієнт не відчуває ні болю, ні інших неприємних відчуттів. Відзначимо, що в нашій клініці дуже серйозно ставляться до дотримання правил асептики й антисептики, тому обладнання ретельно дезінфікується, що виключає ризик зараження для пацієнта. У процесі даного обстеження є можливість проведення біопсії.
 • КТ (комп'ютерна томографія).
  Наш медичний центр проводить високоточну КТ-діагностику пацієнтам до 205 кг на сучасному 160-зрізовому томографі Toshiba Aquilion Lightning SP.
 • МРТ (магнітно-резонансна томографія).
 • Наша клініка на Оболоні за адресою: просп. Володимира Івасюка, 6Д обладнана сучасним потужним апаратом МРТ експертного рівня ― Siemens Magnetom Sempra з напруженістю магнітного поля 1.5 Т.

МРТ на Оболоні

Відкрити Згорнути down

Лікування

При виборі методу лікування конкретного захворювання наші фахівці завжди запропонують пацієнту той спосіб, який буде найбільш дієвим і виправданим в його ситуації. У стінах нашої клініки використовуються наступні методи лікування:

 1. Традиційне хірургічне лікування (скальпель).
 2. Малоінвазивні методи-лапароскопічний і ендоскопічний.
 3. Радіохвильовий скальпель.
 4. Лазерний метод.

Звернувшись до медичного центру МЕДІКОМ ви можете розраховувати на грамотну кваліфіковану допомогу і високу якість сервісу.

палата хірургічний стаціонар
палата стаціонар на Оболоні

Лікування пацієнтів хірургічного профілю проходить у хірургічному стаціонарі клініки МЕДІКОМ на Оболонській набережній, 9. Операції проводяться у плановому та ургентному порядку. У клініці працює цілодобове приймальне відділення, лабораторія та консультативно-діагностичний центр. Госпіталізація за направленням лікаря-хірурга, лікаря тонкого профілю або лікаря бригади невідкладної допомоги.

Відкрити Згорнути down

Питання-Відповідь

Навіщо під час огляду паху хірург просить покашляти?

Такий метод діагностики часто включається в огляд хірурга для визначення схильності пацієнта до такого захворювання, як пахвинна грижа. Річ у тому, що під час кашлю відбувається напруження м’язів від реберних до пахвинних, які підтримують низ живота, а також діафрагми. Такі проби із навантаженням використовуються у випадках, коли за пальпації грижа не виявляється.

Що входить до огляду хірурга?

Хірургічний огляд може включати збір анамнезу, фіксацію скарг, візуальний огляд, пальпацію (зокрема живота для виявлення патологій внутрішніх органів або прихованих травм), постановку попереднього діагнозу та призначення додаткових обстежень для уточнення діагнозу.

Як найкраще видаляти підошовні бородавки?

Найчастіше для видалення бородавок не потрібно звертатися до хірурга. Вони можуть бути видалені дерматологом із застосуванням кріодеструкції (рідкого азоту). Хірургічні методи — радіохвильове та лазерне видалення підошовних бородавок (лазерна вапоризація бородавок) — вважаються найбільш радикальними. І попри їхню ефективність, вони використовуються набагато рідше. Здебільшого в разі поширення процесу та за рецидиву бородавок після кріодеструкції. В обох випадках хірургічне видалення відбувається без безпосереднього контакту зі шкірою.

Чи можна самому видавити вміст атероми?

Ні, не можна. Атерома схильна до рецидиву, якщо після видалення залишаються навіть невеликі залишки фрагментів капсули. Також, у разі самостійного видалення, можливе запалення ділянки, на якій була розташована кіста. Єдиний допустимий метод лікування — оперативне видалення атероми.

Що краще порожнинна операція чи лапароскопічна?

Поділ операцій на порожнинні та лапароскопічні — загальна помилка. Усі операції, що виконуються на органах, розташованих у черевній порожнині, є порожнинними. Їхня відмінність полягає в доступі до органів. Він буває з розсіченням передньої черевної стінки — лапаротомія та без розсічення — лапароскопія. Лапароскопічні операції — найбільш прийнятні. Їхні переваги — мала травматичність, мінімальні крововтрати, низькі ризики гнійно-септичних ускладнень та хворобливості в післяопераційний період. Абсолютних протипоказань щодо лапароскопії (зокрема в загальній хірургії) немає. Усе залежить від досвіду хірурга, наявності технічного оснащення та рівня терміновості операції. Лапаротомія найчастіше проводиться в ургентних випадках. Також можлива конверсія (перехід) із лапароскопії на лапаротомію. Вона виконується за неможливості продовжити операцію лапароскопічно. Наприклад, через поширеність патологічного процесу чи наявність спайок.

Лікарі

Якщо вам необхідна консультація хірурга в Києві, візит в клініку МЕДІКОМ є найбільш правильним рішенням. Ми працюємо більше ніж 25 років і заслужили відмінну репутацію серед своїх пацієнтів насамперед тим, що всі наші співробітники - справжні професіонали. 

comment 28
Авершин Валерій Іванович
Заступник Головного лікаря стаціонару з хірургії, хірург вищої категорії, пластичний хірург, к.м.н., доцент
comment 26
Гаврилов Григорій Олександрович
Завідувач хірургічним відділенням, лікар-хірург вищої категорії, пластичний хірург, хірург-проктолог, онкохірург
comment 26
Іванкова Ірина Миколаївна
Лікар акушер-гінеколог, гінеколог-онколог, дитячий гінеколог, к.м.н.
comment 20
Іванкова Оксана Миколаївна
Лікар-хірург, мамолог вищої категорії, к.м.н.
comment 29
Кваченюк Андрій Миколайович
Лікар-хірург-ендокринолог вищої категорії, д.м.н., Заслужений лікар України
comment 10
Когут Віктор Вікторович
Лікар-уролог, хірург вищої категорії, к.м.н., доцент. Провідний фахівець урологічного напрямку.
comment 17
Лавренюк Юлія Василівна
Лікар акушер-гінеколог першої категорії, хірург, к.м.н.
comment 47
Піскун Ольга Валеріївна
Завідуюча гінекологічним відділенням стаціонару, лікар акушер-гінеколог, гінеколог-хірург
comment 35
Саввін Костянтин Едуардович
Завідуючий відділенням урології стаціонару, лікар-уролог вищої категорії, хірург
comment 23
Товстолит Валерій Павлович
Завідуючий стаціонарним ЛОР-відділенням, лікар-отоларинголог вищої категорії, ЛОР-хірург
comment 20
Циганков Максим Анатолійович
Завідуючий відділенням травматології та ортопедії, ортопед-травматолог другої категорії, хірург к.м.н.
comment 1
Андрєєв Сергій Володимирович
Лікар-хірург вищої категорії
comment 8
Дерев'янко Олександр Володимирович
Лікар-хірург першої категорії
comment 11
Коваленко Андрій Петрович
Лікар-хірург, онкохірург, к.м.н.
comment 34
Корнієнко Олександр Володимирович
Лікар-хірург вищої категорії, проктолог
comment 21
Литовченко Наталія Михайлівна
Щелепно-лицьовий хірург, к.м.н.
comment 10
Марищак Олександр Сергійович
Лікар ортопед-травматолог
comment 45
Меркотан Володимир Георгійович
Лікар-хірург вищої категорії, проктолог першої категорії
comment 5
Паламарчук Леся Дмитрівна
Лікар-хірург, проктолог другої категорії
comment 0
Петренко Євгеній Сергійович
Лікар-хірур другої категорії
comment 7
Савченко Оксана Михайлівна
Лікар-хірург, судинний хірург першої категорії
comment 13
Симулик Євген Володимирович
Пластичний хірург вищої кваліфікаційної категорії, судинний хірург, к.м.н.
comment 41
Счастний Володимир Михайлович
Лікар-хірург вищої категорії, судинний хірург, флеболог, проктолог, спеціаліст з бариатричної хірургії
comment 8
Цокало Василь Миколайович
Лікар ортопед-травматолог вищої категорії, к.м.н.
comment 8
Юзвік Костянтин Олексійович
Лікар-хірург, хірург-онколог першої категорії

Вартість прийому хірурга у Києві

На послуги, позначені зірочкою *, знижка постійного клієнта 10% і 15% не поширюється.

Консультації
Більше Згорнути down
4992. Консультація хірурга для проходження спеціалізованої комісії

1170 грн

Більше Згорнути down
Діагностика
Більше Згорнути down
Більше Згорнути down
4965. * МРТ органів черевної порожнини з холангіопанкреатографією

6350 грн

Більше Згорнути down
4933. * МРТ органів черевної порожнини та заочеревинного простору

6350 грн

Більше Згорнути down
4958. * МРТ органів черевної порожнини з контрастуванням

8650 грн

Більше Згорнути down
4959. * МРТ органів черевної порожнини з контрастуванням та холангіопанкреатографією

9200 грн

Більше Згорнути down
4961. * МРТ органів черевної порожнини та заочеревинного простору з контрастуванням

9200 грн

Більше Згорнути down
Програми
5371. * Програма консультацій і досліджень " Обстеження перед операцією " (Враховано знижку 20%)

4824 грн

Більше Згорнути down
Операції
471. * Вартість операції 4а категорії складності

7200 грн

Більше Згорнути down
472. * Вартість операції 4 категорії складності

6100 грн

Більше Згорнути down
473. * Вартість операції 3 категорії складності

5300 грн

Більше Згорнути down
474. * Вартість операції 2 категорії складності

3600 грн

Більше Згорнути down
475. * Вартість операції 1 категорії складності

1400 грн

Більше Згорнути down
1224. * Лапароскопічна Sleeve-гастректомія (рукавна резекція шлунку)

84300 грн

Більше Згорнути down
1700. * SILS - холецістектомія*

23500 грн

Більше Згорнути down
Більше Згорнути down
1915. * Лапароскопія грижі стравохідного отвору діафрагми*

35700 грн

Більше Згорнути down
Більше Згорнути down
4590. * Видалення доброякісних пухлин великих розмірів чи складної локалізації

16000 грн

Більше Згорнути down
4632. * Діагностична лапароскопія з біопсією лімфатичних вузлів та новоутворень черевної порожнини і заочеревинного простору

16900 грн

Більше Згорнути down
4744. * Видалення новоутворень великих розмірів

16200 грн

Більше Згорнути down
Процедури/Маніпуляції

1250 грн

Більше Згорнути down
847. Лікувальний масаж молочних залоз (1 сеанс)

800 грн

Більше Згорнути down
1698. Розтин гнійника з вапоризацією порожнини діодним лазером

3350 грн

Більше Згорнути down
1696. Лазерна вапорізація підошовних бородавок 1-5

1950 грн

Більше Згорнути down
1697. Лазерна вапорізація підошовних бородавок 5-10

3350 грн

Більше Згорнути down
1695. Лазерна коагуляція росткової зони нігтя і бічного валика

4110 грн

Більше Згорнути down
1694. Лазерне висічення атероми з коагуляцією капсули

5300 грн

Більше Згорнути down
815. Перев'язка

450 грн

Більше Згорнути down
4708. * Видалення атероми обличчя

6100 грн

Більше Згорнути down
4720. Видалення петрифікатів кон'юнктиви

490 грн

Більше Згорнути down
4721. Видалення новоутворень повік та кон'юнктиви

3500 грн

Більше Згорнути down
4722. Видалення ксантелазми / атероми повік

3500 грн

Більше Згорнути down
4723. Усунення трихіазу

350 грн

Більше Згорнути down
4725. Хірургічне видалення папілом повік (більше 2-х шт)

3100 грн

Більше Згорнути down
4750. Видалення себорейної кератоми 7-10 мм

900 грн

Більше Згорнути down

Лікар додому

З якихось причин Ви особисто або Ваш родич, близька людина, дитина не може потрапити на прийом до лікаря-хірурга в клініку? Ви можете оформити виклик лікаря додому. Такий візит включає: огляд, збір анамнезу, встановлення діагнозу, призначення лікування. Також вдома може бути проведений ряд діагностичних досліджень для уточнення діагнозу — УЗД, ЕКГ, забір крові та сечі, інше.

Відкрити Згорнути down
Пов'язані послуги
Загальна хірургія
Загальна хірургія
Компьютерная томография (КТ)
Комп'ютерна томографія (КТ)
Детский хирург
Консультація дитячого хірурга
УЗ-диагностика
УЗ-діагностика
судинна хірургія
Судинна хірургія
Хірургічний стаціонар

Вiдгуки

10.07.2023 13:45
Романова Полина

Записывалась на плановую консультацию к хирургу после опрации. Очень быстро через чат, нашли удобное время в клинике на Печерске. Консультацией довольна. Внимательное отношение и хороший сервис.

02.05.2023 11:00
Светлана Коцюба

Тот случай, когда после консультации хирурга не остается ни единого вопроса. Благодарю за отзывчивость и своевременную помощь! На этот раз обошлось без операции.

05.04.2023 12:20
Марина

Звернулась до хірурга після нічного пристипу (мала камінь у жовчному міхурі). Прямо з кабінету була направлена в хірургічний стаціонар. Звичайно, була не готова і розгублена. Думала, що минеться. І дай Боже здоров'я Григорію Олександровичу. Говорив спокійно але наполегливо. Аби не він, могла б бути біда. Дякую всім дівчатам сестричкам і адміністраторам за уважність і гарне ставлення.

02.02.2022 12:10
Лілія Домська

Видаляла атерому у лікаря Меркотан Володимира Георгійовича. Дякую за гарну роботу!

21.01.2020 18:34
Волошины

Сердечно благодарим мед. персонал клиники "Медиком" за внимание и заботу! Выражаем признательность врачам Саввину Константину Эдуардовичу и Присяжнюку Андрею Олеговичу за высокий профессионализм в работе!...

Відкрити Згорнути down
Волошины
29.04.2019 14:40
Сергей

Клиника Медиком имеет прекрасный центр хирургии, поэтому для проведения операции (ЖКБ) у моей мамы, обратились именно сюда. Благодаря замечательному врачу-хирургу Колеснику Александру Владимировичу прошло всё хорошо, без осложнений. Очень рекомендую этого доктора. У него действительно золотые руки и доброе сердце. Он чётко вам всё расскажет до операции и после неё.

20.03.2019 19:25
Ирма

Обратилась в клинику Медиком по адресу пр-т Героев Сталинграда, 6Д к маммологу, так как нащупала уплотнения. Хирургический диагноз был доброкачественная опухоль левой молочной железы. Оперировал Ищенко Александр Владимирович. Сначала жутко боялась, но при знакомстве с Александром Владимировичем и дальнейшем лечении успокоилась немного. В итоге все прошло хорошо. Доктор очень внимательный, оперативно организовал, все обследования и доходчиво рассказал про этапы лечения. Лично мне это было очень важно. Спасибо большое за то, что хирургия в Киеве может похвастаться такими высококлассными специалистами!

03.02.2019 20:05
Галина

Клиника Медиком на сегодня одна из самых современных, отзывы о пластическом хирурге Авершине Валерии Ивановиче только положительные, поэтому и обратилась со своим носом к нему. Убрал горбинку, сделал носик уже и поднял кончик носа, а самое главное, что дышу я теперь без проблем (нет постоянной заложенности носа и воспаления). Результат после операции был виден сразу, как только сняли повязки, носик стал гораздо меньше и ровный, хоть и была ещё отечность (к слову: врач перед операцией делал эскизы носика на выбор, но его совет был такой, что надо выбирать так, чтобы это было естественно и подходило к чертами лица, к счастью, наши мнения сошлись). Прошло 7 месяцев, результат отличный, отечность полностью сошла, кончик носа стал меньше. Спасибо доктору за результат!

14.01.2019 18:15
Мира

У Александра Владимировича я была в первый раз. Нашла его по отзывам. Мой прием прошел хорошо. Доктор вежливый, внимательный, сделал все, что от него требовалось. Ответил на все мои вопросы, мне теперь ясна моя ситуация. Он первый специалист, к которому я обратилась со своей проблемой. Он меня осмотрел, сделал УЗИ, я сдала анализы на гормоны. И только после этого Ищенко Александр Владимирович сделал свое заключение и дал рекомендации. Я все соблюдаю, но о результатах пока рано говорить. Курс лечения рассчитан на три месяца, потом мне предстоит повторный прием у доктора. Я могла бы рекомендовать его как специалиста, достойно представляющего такое направление как хирургия Киева. Сама останусь под его наблюдением.

10.12.2018 16:55
Евгения

Оперировала свой жуткий варикоз у сосудистого хирурга Счастного Владимира Михайловича, очень ему благодарна за удачную операцию. Грамотный, опытный доктор, очень аккуратный в деле, вежливый и обходительный в общении. Я довольна, что выбрала этого специалиста и пошла к нему на операцию. Я получила квалифицированную медицинскую помощь, перед вмешательством были проведены обследования, взяли нужные анализы. Я благодарна доктору за всё. Его я обязательно буду рекомендовать своим знакомым и родственникам, если зайдет разговор по теме.

15.10.2018 17:50
Майя

Литовченко Наталья Михайловна - челюстно-лицевой хирург, каких мало: профессионал высокого уровня, талантливый, чуткий, внимательный, интеллигентный человек, с которым приятно иметь дело. Но, главное, - это руки хирурга, которым доверяем здоровье, жизнь. В этом вопросе Наталья Михайловна - непревзойдённый мастер. Очень хотелось бы, чтобы таких врачей было много, но жаль, что это большая редкость и не все хирурги Киева столь компетентны. Попасть в руки такого специалиста - большая удача. Большое спасибо за Ваше внимание, прекрасно выполненную операцию и спасенное здорове. Спасибо работникам клиники за внимание, заботу и доброжелательность.

21.09.2018 21:45
Ирина

Меркотан Владимир Георгиевич просто вернул меня к жизни, у него золотые руки! Я столько времени была вынуждена ходить по врачам, пока наконец не нашла своего. После родов я мучилась от геморроя, было очень больно и становилось хуже постоянно. Пыталась лечиться и сама, столько денег извела на свечи с мазями. То, что назначали другие врачи, помогало не надолго. Попала к Меркотану, хотя уже разуверилась во всем и решилась на операцию халрар. Владимир Георгиевич сделал все профессионально, назначил анализы, рассказал как вести себя после операции, посоветовал диету. Кстати, благодаря ей я и похудела после родов, т. к. было просто жалко терять лечебный эффект и усилия, потраченные на операцию от геморроя, и продолжать есть все подряд. Доктор очень отзывчивый и деликатный, хотя тема такая... Он помог побороть стыд и страх перед операцией. Теперь у меня ничего не болит, не беспокоит. Спасибо ему огромное. Всем очень советую обращаться к этому хирургу-проктологу и делать операцию, если он рекомендует. Убрать геморрой теперь очень просто оказывается. Отдельно отмечу, что клиника эта очень светлая, новая все в ней и аккуратно, а дополняет картину приветливый и вышколенный персонал - не хуже, чем в Европе.

09.08.2018 22:27
Константин

Врач Колесник Александр Владимирович провёл мне очень подробную и информативную консультацию по моему состоянию. Делал перевязку очень аккуратно и ловко, дискомфорт был минимальным. Александр Владимирович очень хороший хирург и замечательный человек. Я уверен в его компетентности и профессионализме, поэтому смело рекомендую друзьям. Большое спасибо ему за грамотное лечение и уделенное время, радуюсь что медицина, и в частности хирургия, в Киеве на таком высоком уровне!

13.07.2018 21:25
Егор

Авершин Валерий Иванович превосходный хирург. Из тех людей, кто немного говорит, но отлично делает свое дело. Я ужасно мнительный человек, по сто раз мою руки....такая фобия что ли, боюсь подхватить какую-то заразу, а в больницах я превращаюсь в параноика. Спасибо доктору, за то, что отнесся с пониманием и перед операцией продемонстрировал, как происходит хирургическая обработка рук. Операция прошла успешно, огромное спасибо за возможность жить без насмешек.

24.06.2018 20:39
Олеся

Гаврилов Григорий Александрович замечательный и очень профессиональный врач, благодарна ему за оказанную помощь, очень внимательный специалист, человечный. Мало таких людей. Желаю, чтоб все врачи в этой стране такими были. Также отмечу, что клиника Медиком это светлая чистая клиника без удушающего больничного запаха с приветливым персоналом.

Показати ще 3

arrow

Всього 15 відгуків

залишити відгук arrow arrow
Ваша оцінка
star star star star star
error
error
error
error

Натискаючи кнопку, ви дозволяєте обробку персональних даних та погоджуєтесь з політикою конфіденційності.

Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам?
Наприклад: 0XX XXX XX XX
Передзвоніть
Наприклад: 0XX XXX XX XX

Натискаючи кнопку, ви дозволяєте обробку персональних даних та погоджуєтесь з політикою конфіденційності.

Вільних операторів на лінії: 6
Замовлень дзвінків сьогодні: 100+
Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам?
Наприклад: 0XX XXX XX XX
Вільних операторів на лінії: 6
Замовлень дзвінків сьогодні: 100+
Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам
в зручний час?
КНОПКА
ЗВ'ЯЗКУ
page-down