exit
search serach
Хирургия Киева - консультация хирурга

Хірургія Києва - консультація хірурга

Хірургія - це галузь медицини, яка займається оперативними способами лікування захворювань різних органів і систем. Візит до хірурга необхіден при гострій патології, при хронічних захворюваннях і в післяопераційному періоді. Якщо ви підозрюєте у себе наявність якогось захворювання, що вимагає хірургічного втручання, страждаєте від хронічного болю або наслідків перенесених травм, обов'язково зверніться до доктора. Будь-яку хворобу простіше вилікувати на початковій стадії, до того як розвинулися ускладнення. Для хірургічних патологій дуже важливо розпочати лікування якомога раніше. Уважно ставтесь до свого здоров'я і не відкладайте візит до лікарні.

Консультація хірурга в Києві потрібна якщо:

1. Існує необхідність оперативного лікування захворювань органів черевної порожнини.
До подібних захворювань відносяться грижі будь-якої локалізації, захворювання печінки, жовчного міхура, тонкого і товстого кишківника. А також гострі стани, наприклад, запалення апендикса, який хірурги клініки успішно видаляють лапароскопічним методом.

2. Ви отримали травму опорно-рухового апарату.
В медичному центрі МЕДІКОМ завжди є черговий хірург-травматолог. Це означає, що у будь-який час доби ви отримаєте кваліфіковану допомогу, включаючи термінове оперативне втручання при переломах кінцівок, пошкодженнях зв'язок і сухожиль, а також ударах і ранах різної локалізації.

3. Виникли гострі запальні процеси шкіри й м'яких тканин.
Будь-які гнійно-запальні процеси на шкірі вимагають обов'язкового візиту до хірурга. Також хірургічному лікуванню підлягають такі процеси як гідраденіт, панарицій, врослий ніготь.

4. Ви виявили на тілі які-небудь новоутворення.
До цієї групи входять такі доброякісні процеси як фіброми, ліпоми, атероми та ін.

5. Необхідне лікування проявів судинної патології.
Наприклад, варикозній хворобі, щоб запобігти ускладненням захворювання (флебіт, тромбофлебіт). Ще причиною для звернення може стати купероз і деякі інші судинні порушення.

6. Потрібне хірургічне лікування проктологічних проблем.
Клініка проктології на базі центру МЕДІКОМ займається лікуванням геморою за допомогою сучасних щадних методик, а також усуненням таких делікатних проблем як анальна тріщина, епітеліальний куприковий хід, поліпи прямої кишки, свищі параректальної області.

7. Потрібно планове або термінове урологічне втручання.
Спектр урологічних патологій, при яких єдиним варіантом лікування є звернення до хірурга дуже широкий. Це сечокам'яна хвороба, захворювання простати, варикоцеле, а також різні новоутворення і аномалії сечостатевої системи.

8. Виникла необхідність у гінекологічній операції.
У клініці МЕДІКОМ є сучасне обладнання, яке дозволяє проводити малотравматичні ендоскопічні операції. Показаннями для такого роду операцій є різні доброякісні утворення матки, яєчників, аномалії будови репродуктивних органів, позаматкова вагітність і ін.

Симптоми, які говорять про те, що необхідно звернутися до хірурга.

Найчастіше основним симптомом в хірургії є біль. На які види болю потрібно звернути увагу:

 • інтенсивний біль в животі: в ділянці шлунка, в правому підребер'ї, різкий біль внизу живота праворуч. Особливо, якщо больовий синдром супроводжується іншими скаргами - підвищенням температури, нудотою або блювотою, загальною слабкістю, неприємним присмаком у роті, почуттям розпирання в кишківнику, порушенням стільця;
 • болі, пов'язані з травмами або падінням: головний біль, особливо в поєднанні з нудотою і запамороченням; різкий біль в кінцівці і неможливість здійснювати нею рухи; великі гематоми (крововиливи);
 • біль по ходу судин нижньої кінцівки, в поєднанні з набряком, зміною кольору шкірних покривів (блідість, синюшність або почервоніння), похолоданням або навпаки різким підвищенням її температури;
 • біль і свербіж в області заднього проходу, виділення крові при дефекації;
 • біль в попереку, порушення сечовипускання, кров у сечі;
 • для жінок - гострий біль внизу живота (праворуч або ліворуч) при різкому русі, який потім стає менш вираженим, але не проходить (може говорити про перекрут кісти, апоплексію яєчника).

Наявність перерахованих вище симптомів є вагомим приводом звернутися до хірурга, тому що затягування з візитом може мати дуже неприємні наслідки.

Захворювання, які ми лікуємо:

Операції, які ми проводимо:

Діагностика захворювання

Спочатку хірург проведе детальне опитування й огляд для того, щоб поставити діагноз. Для його підтвердження, в деяких випадках будуть потрібні додаткові методи діагностики.

 • Лабораторні методи.
  В умовах медичного центру МЕДІКОМ проводяться практично всі види лабораторних аналізів: загальноклінічні, біохімічні, а також імунологічні, гормональні, гістологічні, цитологічні та інші види досліджень. У пацієнта є можливість отримати результати аналізів в день їх здачі.
 • Цифровий рентген.
  Сучасний апарат дозволяє протягом декількох секунд отримати якісне зображення кісток і м'яких тканин з мінімальною дозою опромінення. Рентгендіагностика показана при пошкодженнях кісткової тканини, діагностиці захворювань суглобів і хребта.
 • Ультразвукове дослідження.
  В умовах клініки проводяться всі види УЗД внутрішніх органів. Наші фахівці проходили практику в клініках Європи, мають великий досвід роботи, а в діагностиці їм допомагає високоточна сучасна апаратура від провідних виробників медичної техніки.
 • Відеоезофагогастродуоденоскопія (ВЕГДС).
  ВЕГДС - це огляд верхніх відділів травного тракту за допомогою гнучкого зонда з оптичною системою, що дозволяє вивести зображення на екран. Не потрібно боятися цього дослідження, тому що в умовах медичного центру МЕДІКОМ ця процедура проходить під загальним наркозом. Це істотно полегшує її проведення та усуває неприємні відчуття для пацієнта. У сучасному світі ВЕГДС - це «золотий стандарт» діагностики захворювань шлунка і дванадцятипалої кишки.
 • Відеоколоноскопія.
  ВКС-метод ендоскопічної діагностики, який дозволяє оцінити стан товстого кишківника. Ця процедура також проводиться під наркозом, тому пацієнт не відчуває ні болю, ні інших неприємних відчуттів. Відзначимо, що в нашій клініці дуже серйозно ставляться до дотримання правил асептики й антисептики, тому обладнання ретельно дезінфікується, що виключає ризик зараження для пацієнта. У процесі даного обстеження є можливість проведення біопсії.

Лікування

При виборі методу лікування конкретного захворювання наші фахівці завжди запропонують пацієнту той спосіб, який буде найбільш дієвим і виправданим в його ситуації. У стінах нашої клініки використовуються наступні методи лікування:

 1. Традиційне хірургічне лікування (скальпель).
 2. Малоінвазивні методи-лапароскопічний і ендоскопічний.
 3. Радіохвильовий скальпель.
 4. Лазерний метод.

Звернувшись до медичного центру МЕДІКОМ ви можете розраховувати на грамотну кваліфіковану допомогу і високу якість сервісу.

Лікарі

Якщо вам необхідна консультація хірурга в Києві, візит в клініку МЕДІКОМ є найбільш правильним рішенням. Ми працюємо більше ніж 25 років і заслужили відмінну репутацію серед своїх пацієнтів насамперед тим, що всі наші співробітники - справжні професіонали. 

Авершин Валерій Іванович
Головний лікар стаціонарного відділення, лікар-хірург вищої категорії, пластичний хірург, к.м.н., доцент
comment 18
Войнаровський Василь Романович
Лікар-хірург, проктолог першої категорії
comment 0
Гаврилов Григорій Олександрович
Завідувач хірургічного відділення, лікар-хірург вищої категорії, пластичний хірург, лікар-проктолог
comment 14
Кондратенко Борис Миколайович
Лікар-хірург, хірург-онколог
comment 0
Корнієнко Олександр Володимирович
Лікар-хірург вищої категорії, проктолог
comment 25
Литовченко Наталія Михайлівна
Щелепно-лицьовий хірург, кандидат медичних наук
comment 13
Меркотан Володимир Георгійович
Лікар-хірург вищої категорії, проктолог першої категорії
comment 34
Огороднік Тимур Олександрович
Лікар-хірург першої категорії
comment 0
Сердюков Віталій Віталійович
Лікар-хірург вищої категорії, проктолог першої категорії
comment 0
Счастний Володимир Михайлович
Лікар-хірург вищої категорії, судинний хірург, флеболог, проктолог, спеціаліст з бариатричної хірургії
comment 31
Юзвік Костянтин Олексійович
Лікар-хірург, хірург-онколог першої категорії
comment 0

Ціни

На послуги, позначені зірочкою *, знижка постійного клієнта 10% і 15% не поширюється.

Консультації
102. Консультація хірурга

789 грн

Більше Згорнути down
1107. Супровід хірурга або травматолога при проведенні променевої артрографії або фістулографії

539 грн

Більше Згорнути down
Аналізи
3941. * Коронавірус 2019 nCov, метод ПЛР, якісне визначення (перед оперативним втручанням)

1009 грн

Опис

Строк виконання - до 3 робочих днів, біоматеріал: мазок з носу та зева в епендорф із транспортним середовищем для ПЛР. Консультація терапевта не потрібна. Входить до пакету обов'язкових передопераційних досліджень.
Більше Згорнути down
3942. * Коронавірус 2019 nCov, методом ПЛР, якісне визначення (перед оперативним втручанням в стаціонарі ПП "Клініка Медіком")

1009 грн

Більше Згорнути down
Програми
3946. * Програма консультацій і досліджень " Обстеження перед операцією "

4760.1 грн

Більше Згорнути down
Операції
471. * Вартість операції 4а категорії*

6350 грн

Більше Згорнути down
472. * Вартість операції 4б категорії*

5385 грн

Більше Згорнути down
473. * Вартість операції 4в категорії*

4665 грн

Більше Згорнути down
474. Вартість операції 5 категорії

3180 грн

Більше Згорнути down
475. Вартість операції 6 категорії

1190 грн

Більше Згорнути down
1224. * Лапароскопічна слив гастректомія (рукавна зменшує резекція шлунка)*

75000 грн

Більше Згорнути down
1699. * Лапароскопічна ТЕП герніопластіка*

18160 грн

Опис

Лапароскопічний метод. Мінімум травматизації тканин, максимально швидке загоєння. Використання сітки для профілактики рецидиву. ТЕП операція проводиться без відкриття черевної порожнини, сітка ізолює грижу зовні очеревини.

Більше Згорнути down
1700. * SILS - холецістектомія*

20860 грн

Опис

Новітній метод видалення жовчного міхура, проводиться лапароскопом через всього ОДИН розріз в області пупкового кільця довжиною до 2 см. Відсутність косметичного дефекту, мінімальна травматизація, швидке загоєння. Нетривалий час наркозу за рахунок швидкого протоколу операції.

Більше Згорнути down
1701. * SILS - апендектомія*

16810 грн

Опис

Новітній метод видалення апендикса, проводиться лапароскопом через всього ОДИН розріз в області пупкового кільця довжиною до 2 см. Відсутність косметичного дефекту, мінімальна травматизація, швидке загоєння. Нетривалий час наркозу за рахунок швидкого протоколу операції.

Більше Згорнути down
1914. * Лапароскопічна ТАП герніопластіка*

20870 грн

Опис

Лапароскопічний метод. Мінімум травматизації тканин (всього три проколи передньої черевної стінки), максимально швидке загоєння. Використання сітки для профілактики рецидиву. ТАП операція проводиться з відкриттям черевної порожнини, сітка розміщується через черевний розріз над ділянками грижі.

Більше Згорнути down
1915. * Лапароскопія грижі стравохідного отвору діафрагми*

25230 грн

Більше Згорнути down
3130. * Лапароскопічна ТАП герніопластика (двустороння)*

25355 грн

Опис

Лапароскопічний метод. Мінімум травматизації тканин (всього три проколи передньої черевної стінки), максимально швидке загоєння. Використання сітки для профілактики рецидиву. ТАП операція проводиться з відкриттям черевної порожнини, сітка розміщується через черевний розріз над ділянками грижі.

Більше Згорнути down
3131. * Лапароскопічна ТЕП герніопластика (двустороння)*

24888 грн

Опис

Лапароскопічний метод. Мінімум травматизації тканин, максимально швидке загоєння. Використання сітки для профілактики рецидиву. ТЕП операція проводиться без відкриття черевної порожнини, сітка ізолює грижу зовні очеревини.

Більше Згорнути down
3695. * Лапароскопічна герніопластика интраабдоминальной сіткою (IPOM), без вартості сітки*

20870 грн

Опис

Лапароскопічний метод - мінімум травматизації тканин, максимально швидке загоєння. Новітня технологія - установка внутрішньочеревного імплантанта IPOM.

Більше Згорнути down
Процедури/Маніпуляції
2008. Видалення кліща

679 грн

Більше Згорнути down
847. Лікувальний масаж молочних залоз (1 сеанс)

498 грн

Більше Згорнути down
1698. Розтин гнійника з вапоризацією порожнини діодним лазером

2729 грн

Опис

Малоінвазивна методика, хірургія "одного дня". Новітній хірургічний діодний лазер. Мінімальна травматизація. Мінімальна тривалість операції. Мінімальна кровотеча та післяопераційний набряк. Без швів та шрамів.
Більше Згорнути down
1696. Лазерна вапорізація підошовних бородавок 1-5

1549 грн

Опис

Малоінвазивна методика, хірургія "одного дня". Новітній хірургічний діодний лазер. Мінімальна травматизація. Мінімальна тривалість операції. Мінімальна кровотеча та післяопераційний набряк. Без швів та шрамів.
Більше Згорнути down
1697. Лазерна вапорізація підошовних бородавок 5-10

2729 грн

Опис

Малоінвазивна методика, хірургія "одного дня". Новітній хірургічний діодний лазер. Мінімальна травматизація. Мінімальна тривалість операції. Мінімальна кровотеча та післяопераційний набряк. Без швів та шрамів.
Більше Згорнути down
1695. Лазерна коагуляція росткової зони нігтя і бічного валика

3379 грн

Опис

Малоінвазивна методика, хірургія "одного дня". Новітній хірургічний діодний лазер. Мінімальна травматизація. Мінімальна тривалість операції. Мінімальна кровотеча та післяопераційний набряк. Без швів та шрамів.
Більше Згорнути down
1694. Лазерне висічення атероми з коагуляцією капсули

3379 грн

Опис

Малоінвазивна методика, хірургія "одного дня". Новітній хірургічний діодний лазер. Мінімальна травматизація. Мінімальна тривалість операції. Мінімальна кровотеча та післяопераційний набряк. Без швів та шрамів.
Більше Згорнути down
815. Перев'язка

359 грн

Більше Згорнути down
611. * Зняття швів*

498 грн

Більше Згорнути down

Лікар додому

З якихось причин Ви особисто або Ваш родич, близька людина, дитина не може потрапити на прийом до лікаря-хірурга в клініку? Ви можете оформити виклик лікаря додому. Такий візит включає: огляд, збір анамнезу, встановлення діагнозу, призначення лікування. Також вдома може бути проведений ряд діагностичних досліджень для уточнення діагнозу — УЗД, ЕКГ, забір крові та сечі, інше.

Вiдгуки

21.01.2020 18:34
Волошины

Сердечно благодарим мед. персонал клиники "Медиком" за внимание и заботу! Выражаем признательность врачам Саввину Константину Эдуардовичу и Присяжнюку Андрею Олеговичу за высокий профессионализм в работе!...

Відкрити Згорнути down
Волошины
29.04.2019 14:40
Сергей

Клиника Медиком имеет прекрасный центр хирургии, поэтому для проведения операции (ЖКБ) у моей мамы, обратились именно сюда. Благодаря замечательному врачу-хирургу Колеснику Александру Владимировичу прошло всё хорошо, без осложнений. Очень рекомендую этого доктора. У него действительно золотые руки и доброе сердце. Он чётко вам всё расскажет до операции и после неё.

20.03.2019 19:25
Ирма

Обратилась в клинику Медиком по адресу пр-т Героев Сталинграда, 6Д к маммологу, так как нащупала уплотнения. Хирургический диагноз был доброкачественная опухоль левой молочной железы. Оперировал Ищенко Александр Владимирович. Сначала жутко боялась, но при знакомстве с Александром Владимировичем и дальнейшем лечении успокоилась немного. В итоге все прошло хорошо. Доктор очень внимательный, оперативно организовал, все обследования и доходчиво рассказал про этапы лечения. Лично мне это было очень важно. Спасибо большое за то, что хирургия в Киеве может похвастаться такими высококлассными специалистами!

03.02.2019 20:05
Галина

Клиника Медиком на сегодня одна из самых современных, отзывы о пластическом хирурге Авершине Валерии Ивановиче только положительные, поэтому и обратилась со своим носом к нему. Убрал горбинку, сделал носик уже и поднял кончик носа, а самое главное, что дышу я теперь без проблем (нет постоянной заложенности носа и воспаления). Результат после операции был виден сразу, как только сняли повязки, носик стал гораздо меньше и ровный, хоть и была ещё отечность (к слову: врач перед операцией делал эскизы носика на выбор, но его совет был такой, что надо выбирать так, чтобы это было естественно и подходило к чертами лица, к счастью, наши мнения сошлись). Прошло 7 месяцев, результат отличный, отечность полностью сошла, кончик носа стал меньше. Спасибо доктору за результат!

14.01.2019 18:15
Мира

У Александра Владимировича я была в первый раз. Нашла его по отзывам. Мой прием прошел хорошо. Доктор вежливый, внимательный, сделал все, что от него требовалось. Ответил на все мои вопросы, мне теперь ясна моя ситуация. Он первый специалист, к которому я обратилась со своей проблемой. Он меня осмотрел, сделал УЗИ, я сдала анализы на гормоны. И только после этого Ищенко Александр Владимирович сделал свое заключение и дал рекомендации. Я все соблюдаю, но о результатах пока рано говорить. Курс лечения рассчитан на три месяца, потом мне предстоит повторный прием у доктора. Я могла бы рекомендовать его как специалиста, достойно представляющего такое направление как хирургия Киева. Сама останусь под его наблюдением.

10.12.2018 16:55
Евгения

Оперировала свой жуткий варикоз у сосудистого хирурга Счастного Владимира Михайловича, очень ему благодарна за удачную операцию. Грамотный, опытный доктор, очень аккуратный в деле, вежливый и обходительный в общении. Я довольна, что выбрала этого специалиста и пошла к нему на операцию. Я получила квалифицированную медицинскую помощь, перед вмешательством были проведены обследования, взяли нужные анализы. Я благодарна доктору за всё. Его я обязательно буду рекомендовать своим знакомым и родственникам, если зайдет разговор по теме.

15.10.2018 17:50
Майя

Литовченко Наталья Михайловна - челюстно-лицевой хирург, каких мало: профессионал высокого уровня, талантливый, чуткий, внимательный, интеллигентный человек, с которым приятно иметь дело. Но, главное, - это руки хирурга, которым доверяем здоровье, жизнь. В этом вопросе Наталья Михайловна - непревзойдённый мастер. Очень хотелось бы, чтобы таких врачей было много, но жаль, что это большая редкость и не все хирурги Киева столь компетентны. Попасть в руки такого специалиста - большая удача. Большое спасибо за Ваше внимание, прекрасно выполненную операцию и спасенное здорове. Спасибо работникам клиники за внимание, заботу и доброжелательность.

21.09.2018 21:45
Ирина

Меркотан Владимир Георгиевич просто вернул меня к жизни, у него золотые руки! Я столько времени была вынуждена ходить по врачам, пока наконец не нашла своего. После родов я мучилась от геморроя, было очень больно и становилось хуже постоянно. Пыталась лечиться и сама, столько денег извела на свечи с мазями. То, что назначали другие врачи, помогало не надолго. Попала к Меркотану, хотя уже разуверилась во всем и решилась на операцию халрар. Владимир Георгиевич сделал все профессионально, назначил анализы, рассказал как вести себя после операции, посоветовал диету. Кстати, благодаря ей я и похудела после родов, т. к. было просто жалко терять лечебный эффект и усилия, потраченные на операцию от геморроя, и продолжать есть все подряд. Доктор очень отзывчивый и деликатный, хотя тема такая... Он помог побороть стыд и страх перед операцией. Теперь у меня ничего не болит, не беспокоит. Спасибо ему огромное. Всем очень советую обращаться к этому хирургу-проктологу и делать операцию, если он рекомендует. Убрать геморрой теперь очень просто оказывается. Отдельно отмечу, что клиника эта очень светлая, новая все в ней и аккуратно, а дополняет картину приветливый и вышколенный персонал - не хуже, чем в Европе.

09.08.2018 22:27
Константин

Врач Колесник Александр Владимирович провёл мне очень подробную и информативную консультацию по моему состоянию. Делал перевязку очень аккуратно и ловко, дискомфорт был минимальным. Александр Владимирович очень хороший хирург и замечательный человек. Я уверен в его компетентности и профессионализме, поэтому смело рекомендую друзьям. Большое спасибо ему за грамотное лечение и уделенное время, радуюсь что медицина, и в частности хирургия, в Киеве на таком высоком уровне!

13.07.2018 21:25
Егор

Авершин Валерий Иванович превосходный хирург. Из тех людей, кто немного говорит, но отлично делает свое дело. Я ужасно мнительный человек, по сто раз мою руки....такая фобия что ли, боюсь подхватить какую-то заразу, а в больницах я превращаюсь в параноика. Спасибо доктору, за то, что отнесся с пониманием и перед операцией продемонстрировал, как происходит хирургическая обработка рук. Операция прошла успешно, огромное спасибо за возможность жить без насмешек.

24.06.2018 20:39
Олеся

Гаврилов Григорий Александрович замечательный и очень профессиональный врач, благодарна ему за оказанную помощь, очень внимательный специалист, человечный. Мало таких людей. Желаю, чтоб все врачи в этой стране такими были. Также отмечу, что клиника Медиком это светлая чистая клиника без удушающего больничного запаха с приветливым персоналом.

Показати ще 3

arrow

Всього 11 відгуків

залишити відгук arrow arrow
Ваша оцінка
star star star star star
error
error
error
error
Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам?
Наприклад: 0XX XXX XX XX
Передзвоніть
Наприклад: 0XX XXX XX XX
Вільних операторів на лінії: 6
Замовлень дзвінків сьогодні: 100+
Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам?
Наприклад: 0XX XXX XX XX
Вільних операторів на лінії: 6
Замовлень дзвінків сьогодні: 100+
Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам
в зручний час?
КНОПКА
ЗВ'ЯЗКУ
page-down