exit
search serach
Vaxigrip Tetra
1408. * Вакцинація "Ваксігрип Тетра" (1 особа), (без вартості консультації)
689 грн.

Опис

Дітям з 6 міс. і дорослим. Вводиться 1 раз в рік в дельтоподібний м'яз або підшкірно в область дельтоподібного м'язи.

Більше Згорнути down

Вакцинація "Ваксігрип Тетра" в Києві

Вакцинація "Ваксігрип Тетра" дітям в м. Київ доступна в поліклініках МЕДІКОМ на просп. Володимира Івасюка, 6Д і вул. Василя Тютюнника, 37/1. Проведення вакцинації забезпечує вироблення імунітету до вірусів штамів грипу, які входять в вакцину та призначена для дорослих і дітей від 6 місяців. Противірусні антитіла, які виробляються протягом 10-15 днів з моменту введення вакцини проти грипу дітям, зберігаються в організмі дитини та захищають його від проникнення вірусу на протязі не менше ніж 12 місяців.

Препарат для щеплення "Ваксігрип Тетра" (виробництва Санофі Пастер С.А., Франція) виробляє антитіла до вірусів грипу кількох штамів епідсезону 2023-2024:

 • вірус, подібний A/Victoria/4897/2022 (H1N1)pdm09;
 • вірус, подібний A/Darwin/9/2021 (H3N2);
 • вірус, подібний B/Austria/1359417/2021 (лінія B/Victoria);
 • вірус, подібний B/Phuket/3073/2013 (лінія B/Yamagata)

"Ваксігрип Тетра" (Vaxigrip tetra) для дітей є опалесцентною суспензією для ін'єкції без кольору. 1 доза препарату для імунізації – 0,5 мл діючої речовини, яка містить в собі неактивний (вирощений на зародках здорових курей) split virus кількох штамів грипу та буферний розчин.

Вакцинація "Ваксігрип Тетра" дітям значно знизить ризик захворювання на грип; допоможе попередити розвиток епідемії в дитячому колективі; знизить ризик зараження людей, що мають протипоказання до вакцинації. Більш того, навіть якщо дитина захворіє на грип, хвороба пройде більш м'яко та без ускладнень.

Відкрити Згорнути down

Показання

Вакцина "Ваксігрип Тетра" призначена для профілактики грипу 4 штамів: 2 вірусу штаму А, 2 вірусу штаму В, має ряд показань для застосування, головне з яких – захист дорослих і дітей від 6 місяців від грипу і його ускладнень. Також, щеплення від грипу потрібне людям, які:

 • працюють в дитячих колективах і місцях скупчення людей;
 • мають ослаблений імунітет і часто хворіють;
 • мають високий ризик важких наслідків – хворі з цукровим діабетом, захворюваннями органів дихання, серця та судин, діти до 2 років і літні люди старше 60 років, жінки, які планують вагітність тощо.

Вакцина Ваксігрип Тетра
Відкрити Згорнути down

Протипоказання

Вакцина "Ваксігрип Тетра" – якісний спосіб захистити дитину від грипу, але, роблячи вибір на користь вакцинації, відповідальні батьки повинні обов'язково ознайомитися з протипоказаннями до вакцини. Серед них:

 • дитячий вік до 6 місяців;
 • гіперчутливість до будь-якої з діючих/ допоміжних речовин вакцини та компонентів курячих яєць;
 • хворобливі стани, які супроводжуються підвищеною температурою тіла.

Вакцинація при вагітності можлива, але тільки після узгодження з лікарем-гінекологом, який спостерігає пацієнтку.

Відкрити Згорнути down

Підготовка

При використанні вакцини "Ваксігрип Тетра" не потрібно якоїсь особливої підготовки, тільки стандартні дії для будь-якої вакцинації – огляд з консультацією лікаря та загальний аналіз крові (за показаннями).

Відкрити Згорнути down

Процедура

Ефективність вакцини "Ваксігрип Тетра" буде на максимумі, якщо провести вакцинацію від грипу до початку сезону захворювання (жовтень - листопад), оскільки імунітет виробляється протягом 2 тижнів. Однак, можна зробити щеплення і пізніше. Вакцина, в будь-якому випадку, буде ефективна. Звичайно, не має сенсу робити щеплення в лютому, коли епідемія грипу наближається до завершення. При виборі правильного періоду введення вакцини, імунітет, який вона формує, буде захищати дитину протягом всього епідсезону.

Вимоги, які обов'язково виконуються при використанні вакцини:

 1. Препарат "Ваксігрип Тетра" вводиться шляхом ін'єкції в поверхневий м'яз плеча.
 2. Вводиться вакцина температурою від 15 до 25 градусів за Цельсієм.
 3. Безпосередньо перед введенням препарат для щеплення струшується та перевіряється на відповідність зовнішньому вигляду та на відсутність сторонніх домішок.
 4. Ін'єкцію щеплення вводить тільки спеціально навчений медперсонал в обладнаних кабінетах.
 5. В кабінеті щеплення є всі препарати для надання першої допомоги в разі розвитку анафілактичної реакції.

Дітям з 6 місяців до 9 років, які раніше не прищеплювалися від грипу та не хворіли ним, необхідно ввести 2 дози вакцини з ревакцинацією через 4 тижні. Ця схема допомагає організму гарантовано виробити імунітет.

Ознайомитися з умовами надання послуг з вакцинації можна за посиланням.

Відкрити Згорнути down

Побічні ефекти, ускладнення, реакції

Побічні реакції організму, які часто зустрічаються, при вакцинації проти грипу дітям:

 • головний біль;
 • підвищене потовиділення;
 • больові відчуття в м'язовій тканині та суглобах;
 • підвищення температури тіла вище нормального рівня;
 • загальне погане самопочуття;
 • мерзлякуватість, тремтіння у всьому тілі;
 • втома.
Відкрити Згорнути down

Також, в місці уколу можуть спостерігатися: хворобливі відчуття, почервоніння, припухлість і синець. Подібні реакції у дитини зникають досить швидко – вже через 1-2 дні. Крім того, їх усунення не потребує додаткової медичної допомоги – проходять самі собою.

Але, поряд з легкими побічними ефектами можуть виникнути й більш серйозні ускладнення. Серед них:

 • Тромбоцитопенія
 • Фебрильні судоми
 • Невралгія
 • Неврологічні розлади
 • Ссвербіж, висипання та інші реакції шкіри
 • Розвиток алергії, в тому числі набряку Квінке
 • Розлади чутливості, які характеризуються спонтанно виникаючими відчуттями печіння, поколювання, повзання мурашок
 • Збільшення лімфатичних вузлів в двох або більше несуміжних зонах
Відкрити Згорнути down

При таких реакціях на вакцинацію проти грипу, дітям необхідна термінова медична допомога і повторна консультація педіатра.

Щеплення від грипу

Переваги вакцинації проти вірусу грипу в клініці МЕДІКОМ

 1. Склад препарату для щеплення, який використовується в нашому медичному центрі, відповідає стандартам ВООЗ та Європейського Союзу складу вакцин від грипу сезону 2019-2020 рр. для Північної півкулі.
 2. Дотримання норм зберігання "Ваксігрип Тетра".
 3. Проводиться вакцинація дітей віком від 6 місяців.
 4. Можна вакцинувати дітей з ослабленим імунітетом.
 5. Інактивований препарат для щеплення легко переноситься організмом дитини (небажані реакції зустрічаються вкрай рідко).
 6. Вакцина виробляє імунітет до прогнозованих 4 штамів грипу.
 7. Вакцинація дітей із суворим дотриманням протоколів і графіка щеплень.
 8. Наша клініка пропонує високу якість послуг і гарантує, що перед щепленням ваша дитина пройде ретельний огляд з консультацією кваліфікованим педіатром.
 9. У нас ви отримаєте рекомендації після вакцинації.
Відкрити Згорнути down

Програма вакцинації Ваксігрип Тетра

Відкрити Згорнути down

Вартість вакцинації "Ваксігрип Тетра"

На послуги, позначені зірочкою *, знижка постійного клієнта 10% і 15% не поширюється.

Програми
3499. * Програма "Вакцинація " Ваксігрип Тетра"

1689 грн

Більше Згорнути down
Процедури/Маніпуляції

Опис

Дітям з 6 міс. і дорослим. Вводиться 1 раз в рік в дельтоподібний м'яз або підшкірно в область дельтоподібного м'язи.

Більше Згорнути down
3038. * Вакцинація «Ваксігрип Тетра» дітей, які ніколи не були вакциновані щепленнями проти грипу імпортного виробництва і ніколи до цього не хворіли на грип (ревакцинація через 4 тижні)
Дитячий

689 грн

Більше Згорнути down

Вiдгуки

01.10.2019 11:00
Елена

Мы как в прошлом году подхватили грипп и переболели, так не пожелаешь и врагу. Честно говоря, до этого и не задумывалась, что нужна вакцинация, чтоб была защита от гриппа и осложнений. Наша педиатр Бондаренко Мария Сергеевна рассказала подробно о сезонной вакцинации против гриппа. Я так в принципе задумалась, что вакцинация “Ваксигрипп Тетра” детям - совсем не лишняя. Все-таки, иммунитет ребенка - это очень важно. Потому что как ребенок болеет - это и для ребенка сложно, и для родителей. Хотя конечно и делать прививку - это приличный стресс, дети прививок не любят и это не тайна. Но все-таки болеть - это еще хуже и лучше разок перетерпеть укольчик. Я еще в прошлом году узнавала стоимость вакцинации с консультацией педиатра, да и так поспрашивала о том, что за вакцина. Она надежная, сделана во Франции в Санофи Пастер С.А. А в этом году уже надумали перед сезоном сделать прививку. Ребенка внимательно осмотрели, опросили о последних болезнях, чем болели и когда, сказали сдать анализ крови и только тогда уже дали добро на вакцинацию. После прививки, хоть и вкололи инактивированный вирус, но все равно за ребенком понаблюдали перед тем как отпустить домой. Ну после прививки все хорошо было, не температурили. Будем надеяться, что противовирусные антитела защитят ребенка от болезни.

23.09.2019 16:05
Кристина Смирнова

А мы перед вакцинанией были у Воловой Екатерины Федоровны. Мы к ней постоянно ходим, хоть и клиника МЕДИКОМ на ул. Василия Тютюнника, 37/1 находится достаточно далеко от дома. Каждый год делаем сезонные прививки ребенку. Заболеет или не заболеет - лотерея, а профилактические прививки не помешают. К тому же, они не часто делаются, а вирусы гриппа ходят каждый год. Ну и тьфу-тьфу благодаря прививкам мы еще ни разу гриппом не болели. Были только легкие простуды.

02.02.2019 17:40
Елизавета

Марунчин Татьяна Андреевна - клевый педиатр. Молодая такая. Если честно, я сомневалась вначале, когда мы попали к ней на консультацию. Но с первых же минут все сомнения рассеялись. Вот она нам и порекомендовала сделать вакцинацию для профилактики гриппа. Уверила нас, что побочные эффекты и осложнения минимальны. Ну и правда, вакцина качественная, никаких проблем не было вообще. Мы уже к вечеру и забыли о переживаниях. Раз температура не поднялась, то можно не переживать. На месте укола не было никаких воспалений. Все отлично и инфекционные заболевания нам не так страшны. Я теперь думаю, что надо составить индивидуальный график вакцинации, потому что мы не прививались. Я отказалась после того, как ребенку с температурой 39 хотели вкатить вакцину от кори. Больше к тем коновалам не хожу с ребенком и невероятно рада, что нашла Татьяну Андреевну.

15.01.2019 12:29
Оксана

Мою дитину наблюдає Данилюк Неля Викторівна. Вона такая класна, дає всі потрібні рекомендації. А що приємно, перед процедурами Неля Вікторівна завжди направляє здати аналізи, щоб напевне знати, що дитині можна робити процедури, а особливо щеплення. Звісно що тут не безкоштовно, але коли дитина здорова - це безцінне, ось чому це не те, на чому треба заощаджувати.

02.11.2018 16:17
Татьяна Дружинина

Мы сдавали общий анализ крови. Перед введением вакцины ребенка внимательно осмотрела Каламанова Е.П. Нам она очень понравилась. Дочь без истерик была на приеме, в кабинете никакой паники. Но это, мне кажется, еще и по той причине, что в больнице не воняет как мы все привыкли. Вроде как просто пришли к тете в гости)))

13.10.2018 15:23
Людмила

Демаш Юлія Георгіївна - чудовий педіатр. Ми їй безмежно вдячні за дбайливе ставлення до дитини. Вона нам і порадила зробити вакцинацію “Ваксигрипп Тетра” дітям, розповіла про можливі поствакцинальні реакції. Але тьфу-тьфу, нас ускладнення оминули. Я вважаю, це ще через те, що дитина була абсолютно здорова перед щепленням. Саме через це я довіряю тільки приватній клініці, бо тут дитяче самопочуття цінують як ніде.

23.09.2018 12:48
Ольга

Нам дуже сподобалася Кравцова Анна Костянтинівна. Вона дуже обізнана щодо всіх проблем, знає про ефективність вакцин усе, про що цікавляться батьки. Вона ж і порадила нам зробити щеплення проти вірусів грипу. Ще відмітила, що таку процедуру можна й дорослим робити сміливо. Дуже дякую за корисні поради! Поки що вакцинуємо дитину, а про себе поки думаємо, але не довго зволікати, бо вакцин як я зрозуміла не так вже й багато привозять.

Показати ще 3

arrow

Всього 7 відгуків

залишити відгук arrow arrow
Ваша оцінка
star star star star star
error
error
error
error

Натискаючи кнопку, ви дозволяєте обробку персональних даних та погоджуєтесь з політикою конфіденційності.

Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам?
Наприклад: 0XX XXX XX XX
Передзвоніть
Наприклад: 0XX XXX XX XX

Натискаючи кнопку, ви дозволяєте обробку персональних даних та погоджуєтесь з політикою конфіденційності.

Вільних операторів на лінії: 6
Замовлень дзвінків сьогодні: 100+
Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам?
Наприклад: 0XX XXX XX XX
Вільних операторів на лінії: 6
Замовлень дзвінків сьогодні: 100+
Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам
в зручний час?
КНОПКА
ЗВ'ЯЗКУ
telegram page-down