exit
search serach
Иванкова Ирина Николаевна
comment 25

Іванкова Ірина Миколаївна

Лікар акушер-гінеколог, гінеколог-онколог, дитячий гінеколог, к.м.н.

записатися на прийом

Сертифікати

Досягнення

2018 р. – передзахист дисертаційної роботи на здобуття наукового ступеня «Кандидат медичних наук» на тему: «Удосконалення методів діагностики та алгоритму розродження жінок з патологією плацентації».

2019 р. - захист дисертаційної роботи на здобуття наукового ступеня "Кандидат медичних наук" на тему: "Удосконалення методів діагностики та алгоритму розродження жінок з патологією плацентації".

 

Досвід роботи

  • Протягом 8 років досвід роботи у стаціонарі Охматдит.
  • З 2017 р. – Київський обласний центр охорони здоров'я матері і дитини.
  • Головний позаштатний спеціаліст з дитячої гінекології Київської області.
 

Освіта

  • 2003-2009 рр. – Національний медичний університет ім. О. О. Богомольця, м. Київ.
  • «Школа професора Татарчук Т. Ф.».
  • Майстер-класи з кольпоскопії Лігірда Н. Ф.
  • Конференції Асоціації акушерів-гінекологів.
 

Учасник професійних спілок

  • Член Асоціації акушерів-гінекологів України.
  • Член Асоціації дитячих гінекологів України.
 

Процедури, що виконує лікар:

 

Захворювання, які лікує лікар:

 

Клінічні кейси:

миома

Кейс: міома

Наші хірурги провели операцію з видалення міоматозного вузла з дегенерацією відкритим лапаротомічним методом.

Жінка хворіла більше 10 років. За цей час міома досягла розміру 17х12х14см. Для порівняння, норма довжини матки дорослої жінки 5-7 см.

Технічна складність операції складалась у тому, що вузол об'ємом 410 мл розташовувався на боковій поверхні матки біля судинного пучка.

Новоутворення та ще два виявлених під час втручання вузла видалено. Лікарі-хірурги: Піскун О.В., Іванкова І.М., Гаврілов Г.О.

леймиома

Кейс: лейоміома

Органозберігаюча операція при міомі матки була проведена для пацієнтки 39-ти років.

Проведено МРТ органів малого тазу з контрастуванням. Остаточний діагноз: лейоміома матки (6 тип FIGO).

Хірурги Іванкова І.М. та Піскун О.В. провели консервативну міомектомію лапороскопічним методом. Така операція повністю задовольнила запит пацієнтки на збереження органу.

Першочерговим завданням у боротьбі з хворобою, звісно, є життя та здоров'я. Проте комфорт пацієнтів та їх плани завжди враховуються при виборі методу лікування.

Відкрити Згорнути down

Вiдгуки

12.03.2024 11:15
Наталія Багінська

Дуже щаслива що потрапила саме до Ірини Миколаївни! Неймовірний професіоналізм! Дуже уважна, спокійна, абсолютно все пояснює чим і викликає довіру та спокій при відвідуванні лікаря! Хочу подякувати Вам за проведену операцію, настільки комфортно я себе ще не почувала, ніякого хвилювання, увага, турбота, чуйність з Вашої сторони! Лікар від Бога! Всім буду Вас рекомендувати! Окремо хочу подякувати анестезіологу Ярославу Васильовичу, я взагалі й не зрозуміла що відбулося) від наркозу відійшла швидко і без побічних ефектів, ніби після звичайного сну! Також, дякую клініці Медіком за максимально комфортні умови та уважний, приємний персонал! Навіть коли в тебе складна операція, а в тебе відчуття, ніби ти на відпочинку!

09.12.2023 14:19
Ірина Андрієвська

Хороший спеціаліст з професійним підхідом! Вислуховує всі скарги. Дуже чуйна і уважна. Донька дуже задоволена залишилась візитом. Однозначно рекомендуємо!!!!

21.11.2023 11:07
Пахомова Оксана

Моя донька вперше потрапила на прийом до Ірини Миколаївни і тепер без остраху відвідує лікаря. Ми щиро дякуємо Вам, Ірино Миколаївно за Ваш підхід, за Вашу допомогу, за Вашу професійність! Нам пощастило з Вами! Найкращий лікар якого я коли небудь зустрічала!

20.11.2023 19:21
Наталия

Самый мой любимый врач!

Відкрити Згорнути down
Иванкова Ирина Николаевна
18.11.2023 21:45
Тетяна Рябокляч

Чудовий спеціаліст з професійним підхідом! Уважна і вислуховує всі скарги. Візитом залишилась задоволена

10.11.2023 16:14
Анастасія Мілевська

Велика подяка лікарю за професійність, чуйність, уважність та піклування. Дуже приємна в спілкуванні і чудовий спеціаліст!

02.09.2023 12:05
Катерина Є.

Висловлюю вдячність гінекологу Іванковій Ірині Миколаївні за надану мені кваліфіковану консультацію, рекомендації та поради. Ірина Миколаївна має талант, відповідально ставиться до роботи, доброзичлива у спілкуванні. Чудова людина і фахівець!

28.08.2023 17:42
Олена Шарко

Дуже приємна людина, красива жінка та чудовий спеціаліст гінеколог Іванкова Ірина Миколаївна, якщо є потреба піти до гінеколога, то завжди йду саме до неї.

05.07.2023 13:34
Катерина Безугла

Ірина Миколаївна!!! Лікар прекрасний! Чуйна, уважна, розумна, весела, знайшла підхід навіть до такої людини як я))) Скільки не ходила по лікарях толку ніякого, попала до Ірини Миколаївни лікар оглянув поставила діагноз пройшли лікування і все прекрасно. Рекомендую кращого лікаря не знайти!!! Дякую величезне Ірині Миколаївні!!!!

14.06.2023 13:40
Тетяна

Хочу подякувати Ірині Миколаївні за повернення мені якості життя! Сталося так, що мій лікар- геніколог, через ситуацію в країні, виїхав за кордон. Два тижні я ходила по лікарях з болями, ніхто не міг поставити мені правильний діагноз. Випадково, практично по швидкій допомозі, я потрапила до цього чудового лікаря. За 15 хвилин був поставлений діагноз, призначене лікування, через 3 дні Іриною Миколаївною, в співпраці з хірургами клініки було проведено операцію і вже через тиждень я була в нормальному повноцінному ритмі життя. Чудовий професійний, нереально уважний лікар, все розʼяснено, розкладено по поличках. Не часто зустрінеш професійного лікаря з такою кількістю уваги і турботи до пацієнта. Кажуть лікар від Бога, але я вважаю, що це лікар, який щиро любить свою професію і своїх пацієнтів. Мені пощастило і тепер я можу бути спокійна, що в надскладні часи в мене є до кого звернутися за допомогою. Дуже раджу Ірину Миколаївну, як спеціаліста високого рівня. Ще раз висловлюю велику подяку лікарю й клініці Медиком за професіоналізм, турботу і комфорт для пацієнта.

30.05.2023 09:50
Сельмі

Хочу поділитися своїми враженнями для тих, хто шукає дійсно кваліфікованого фахівця, лікаря, дуже уважного до деталей спеціаліста та чуйну людину. До того, як потрапила до Ірини Миколаївни, змінила кілька гінекологів, ситуація тільки погіршувалась, фізичний та емоційний стан був дуже пригнічений. Після першої консультації та рекомендацій щодо лікування від Ірини Миколаївни вперше за місяць відчула полегшення. Наразі почуваю себе набагато краще, дотримуючись рекомендацій щодо лікування. Маючи великий досвід, можу сміливо сказати, що це один із найкращих лікарів, які мені траплялися. Якщо вас турбують питання гінекології, з усієї душі раджу звернутися саме до Ірини Миколаївни, такого уважного лікаря ще треба шукати.

25.05.2023 16:03
Олена

Чудовий спеціаліст! Радію, що першим лікарем-гінекологом для моєї донечки стала саме Ірина Миколаївна. Уважна, ніжна, делікатна, з почуттям гумору - все, як люблять підлітки. Дякую за людяність!

13.05.2023 23:52
Расторгуєва Катерина Олегівна

Все добре. Дуже подобаються ваші лікарі, добрі та чутливі. Особиста подяка моєму гінекологу Ірині Миколаїівні

29.04.2023 18:26
Альона

Ірина Миколаївна самий найкращий лікар , має дуже високий рівень компетенцій , рекомендую всім

14.04.2023 13:33
Тетяна

Ірина Миколаївна дуже уважна, огляди проводить дбайливо та якісно, відповідає на всі питання, з якими звертаєшся. Один з кращих лікарів, яких я зустрічала.

12.04.2023 14:53
Алексюк Дмитро

Дуже дякуемо вам за те що в такий час існують такі чудові лікарі. Кожного разу коли прийзжаемо до крайни то одразу їдемо до ней, почалось це 2019 року коли потрапили вперше до вас з питанням яке нас турбувало і лікар змогла допомогти. Кожен прийом дуже ввічливий, якісна консультація з відповіддю на всі турбуючи нас питання, а саме головне настількі доступно шо навіть я як чолоків та батько розумію про що їде мова)) Процвітання та великих досягнень вашому закладу. З повагою ваші улюблені паціенти ))

04.02.2023 12:36
Людмила

Дякую лікарю Іванковій Ірині Миколаївні за професіоналізм та людяне ставлення до пацієнтів. Ірина Миколаївна справжній професіонал своєї справи, гарний лікар - гінеколог-хірург, добре робить лапароскопію. Дякую вашій клініці та Ірині Миколаївні Іванковій.

04.11.2022 15:52
Ольга Корольчук

Ирина Николаевна просто лучший врач гинеколог!!!ничего лишнего никогда не пропишет,всегда приятная в общении,как специалист очень квалифицирована!Очень рада, что мне наконец то получилось найти именно своего врача!

07.09.2022 13:19
Олеся

Ірина Миколаївна - Ви чудові! Привітлива, професійна, а головне емпатична лікар) саме такі як Ірина Миколаївна розвінчують страхи та дискомфорт на прийомі. Особисто для мене - взірець для інших. Дякую і тепер лише з Вами)) і моя мама теж)

22.07.2022 12:50
Анастасия Бондарчук

Найкращий гінеколог в якого я колись була. Дуже не помітила як пройшов осмотр , все так ніжно , делікатно і безболісно . Тепер тільки до Ірини Миколаївни . Ви лікар від Бога . Міліонів разів дякую

11.02.2022 20:57
Олеся Сащук

Просто найкращий лікар!!! Це був мій перший прийом у гінеколога. Був дуууже великий страх, але лікар розвіяла ці всі страхи!! Крім лікування я отримала і хороший настрій теж))) дуже хороша як людина так і лікар!! Найкраща!! Якщо йти до гінеколога, то тільки до неї!!!!

21.12.2021 21:46
Александра

Никогда не пишу отзывов, но тут меня переполняют эмоции гордости за такого специалиста. Случайно попала на приём,хотя хожу в Медиком около 5 лет и была у разных гинекологов в этой клинике. Пришла на приём пожаловаться,что через 14 дней снова начались месячные. Врач провела осмотр и обнаружила кисту,которую нужно срочно удалить. Провела успокоительную,профессиональную беседу, рассказала как действовать дальше и отпустила домой принимать решения, но при этом была на связи,спрашивала о моем самочувствии и просила беречь себя. После такой заботы я приняла решение делать операцию именно у Ирины Николаевны. И я могу сказать на 5 день операции,что я сделала очень правильное решение. Операция прошла на высшем уровне. Дверь моей палаты не закрывалась,столько заботы и внимания я в клиниках никогда не получала. Прихожу на перевязку,как в гости к дорогому другу, очень много внимания, все деликатно обьясняет, выслушает и ответит на все мои глупые вопросы, расскажет как и что делать. Сказать,что врач от Бога,этого мало. Это очень большой профессионал своего дела! Спасибо, вам огромное! Очень рада что попала именно к ней!

01.10.2021 20:00
Таринська Світлана

Хочу залишити відгук про лікаря Іванкову Ірину Миколаївну, бо лікар з першого відвідування мені, як мамі та дочці дуже сподобалася. Вона справді професіонал своєї справи, при тому дуже приємна у спілкуванні. Думаю, що перше відвідування лікаря-гінеколога для дівчинки підлітка викликає багато переживань, але з першої хвилини знайомства з лікарем було налагоджено контакт, все пройшло дуже приємно, легко. Лікар коментувала кожну свою дію на кріслі огляду, все грамотно і професійно пояснила доступною мовою дитині, якщо можна так сказати, розказала все, як старша сестра. Завдяки таким лікарям, як Ірина Миколаївна, візит до гінеколога буде в подальшому викликати тільки позитивні емоції! От справді, дуже раджу Ірину Миколаївну Іванкову!! Звернулись з проблемами ранніх затяжних місячних дочці 12 років, були на зв'язку у вайбер з лікарем, тут же відповідала і все пройшло добре. Тому вдячна, що звернулись саме до цього лікаря! Дякуємо щиро!!

11.04.2021 21:14
Катерина Горшкова

Спасибо Вам за Вас, обратились давно еще, при сильных кровотечениях, дочке было 14. Первые месячные. Вы без паники, страшилок, со знанием своего дела помогли ей.

24.10.2019 20:42
Калюжная Марина

Врач от Бога. Сразу видно, что человек на своём месте. Были с проблемой синехии у дочки 1 годика. С первой минуты нашла подход к ребёнку, успокоила меня, все сделала быстро, дочка через 5 минут ей уже улыбалась и игралась! Заживление прошло в обозначенные сроки! Все на высшем уровне, и внимание, и понимание, и профессионализм и забота о пациенте. Спасибо Вам огромное! Советую мамочкам с детками у которых возникли проблемы, обращаться именно к ней!

Показати ще 3

arrow

Всього 25 відгуків

залишити відгук arrow arrow
Ваша оцінка
star star star star star
error
error
error
error

Натискаючи кнопку, ви дозволяєте обробку персональних даних та погоджуєтесь з політикою конфіденційності.

Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам?
Наприклад: 0XX XXX XX XX
Передзвоніть
Наприклад: 0XX XXX XX XX

Натискаючи кнопку, ви дозволяєте обробку персональних даних та погоджуєтесь з політикою конфіденційності.

Вільних операторів на лінії: 6
Замовлень дзвінків сьогодні: 100+
Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам?
Наприклад: 0XX XXX XX XX
Вільних операторів на лінії: 6
Замовлень дзвінків сьогодні: 100+
Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам
в зручний час?
КНОПКА
ЗВ'ЯЗКУ
telegram page-down