exit
search serach
Логопед в Києві
65. Консультація логопеда
1170 грн.
Більше Згорнути down

Логопедія Києва

Дитина не вимовляє деякі звуки, не вимовляє букви або заїкається? Не відкладайте візит до логопеда. Чим раніше фахівець надасть допомогу вашій дитині, тим менше ймовірність прояву відхилень у розвитку мови надалі. Дитячий логопед (м.Київ, клініка МЕДІКОМ) допоможе розв'язати всі проблеми, пов'язані з порушенням мовлення у вашої дитини.

Відкрити Згорнути down

Коли потрібен логопед?

 • Малюк до року не «гулит» і не «белькоче».
 • Якщо у віці двох років дитина не говорить, знає мало слів, не може складати прості фрази.
 • Дитина вимовляє неправильно букви й звуки.
 • Спостерігається затримка мовного розвитку, словниковий запас дитини занадто бідний для його віку.
 • Мова дитини дуже швидка або, навпаки, уповільнена.
 • У дитини було оперативне втручання в області ротової порожнини й горла, травми голови.
 • Спостерігаються порушення в побудові слів і фраз при читанні, дитина не може вивчити напам'ять вірш, є виражені проблеми з написанням.
 • Дитина говорить з запинками, повторює перші склади, заїкається.
 • Якщо вас щось насторожує в мові дитини, ви не впевнені, що вона готова до школи.
Відкрити Згорнути down

Консультація

На консультації у дитячого логопеда можна дізнатися: наскільки багатий словниковий запас дитини, чи правильно вона вимовляє звуки, будує фрази, а також наскільки добре розвинені комунікативні здібності за допомогою мови. У школяра логопед оцінює вміння писати й читати.

Логопедія для дітей на Оболоні та Печерську в МЕДІКОМ (м.Київ) - це не тільки оцінка мови або проблем, пов'язаних з нею. Дитячий лікар-логопед оцінює здатності до образного і логічного мислення, орієнтацію в просторі, схильність до образотворчого мистецтва, конструювання і т.д.

Кваліфікований логопед для дітей медичного центру навчить правильній вимові, дихальній гімнастиці й усвідомленого управління своєю промовою.

Відкрити Згорнути down

Захворювання, які ми лікуємо:

 • Дислалія
 • Порушення голосу
 • Ринолалія
 • Дизартрія
 • Афазія
 • Заїкання
 • Тахілалія
 • Брадилалія
 • Розлади мови через порушення слуху
 • Моторна, сенсорна, сенсомоторна алалія
 • Неправильний прикус і ін.
Відкрити Згорнути down

Діагностика

На консультації у дитячого логопеда проводиться діагностика порушень мови. Лікар збирає анамнез, оглядає дитину, використовує методи експериментально-психологічної діагностики (бесіда, перекази, розповіді за картинкою, повторення букв, складів, пропозицій, називання предметів, читання, письмо й ін.). При необхідності, лікар може направити на консультацію до невролога і психотерапевта.

Відкрити Згорнути down
Детский невролог
Дитячий невролог
Детская отоларингология
Дитячий отоларинголог
Педиатрия
Консультація педіатра
Детский Психолог
Дитячий психолог
Онлайн тест слуху у дітей

Методи лікування:

 1. Аудіювання.
 2. Психотерапевтичні методи.
 3. Педагогічні методи.

У більшості випадків регулярні заняття з дитячим лікарем-логопедом центру МЕДІКОМ ведуть до швидкого виправлення порушень мовлення. У дитини розвивається увага, мислення, пам'ять, зорове і слухове сприйняття, значно збагачується словниковий запас.

Логопед для дітей нашої клініки надає кваліфіковану підтримку для усунення будь-яких видів мовних дефектів за рахунок використання спеціальних корекційних методик, необхідних фізіологічних впливів на органи мови, слуху і зору. Ціну на послуги фахівців, як записатися на прийом до логопеда ви можете дізнатися, зателефонувавши на телефон нашого колл-центру.

Відкрити Згорнути down

Питання-Відповідь

Що таке логопедична ритміка?

Логопедична ритміка - це корекція мовних аномалій розвитку за допомогою музики, мовлення і руху. Цей корекційний метод розвиває дрібну моторику, виправляє недоліки мовлення, заїкання, допомагає дітям з відсутністю мовлення.

Чому дитина заїкається?

Заїкання у дитини може з'явитися з декількох причин, серед яких виділяють неврози, обтяжену спадковість, патології під час вагітності, ускладнення після перенесеного захворювання, пошкодження головного мозку та ін. Часто заїкання обумовлено вродженими особливостями нервової системи дітей. Виправити заїкання допоможуть правильно підібрані вправи.

Що таке дислалія у дітей?

Дислалія - це порушення звуковимови, невірне відтворення звуків при нормальному слуху. Порушення вимови не пов'язане з розладами мовного або слухового апаратів, органів зору. Виправити патологію допомагають логопедичні заняття.

Як записатися на індивідуальні заняття з логопедом?

Записатися на індивідуальні заняття з логопедом ви можете, зателефонувавши за одним з телефонів, зазначених на сайті клініки. Наша клініка надає послугу "Логопедичні заняття на дому".

Як отримати висновок логопеда для дитячого садка?

Зазвичай, висновок логопеда необхідно при проходженні профогляду перед школою та дитячим садком.Такий висновок можна отримати в дитячій поліклініці за місцем проживання, в приватній клініці або спеціалізованому центрі. Швидко та в зручний для вас час можна пройти огляд логопеда в нашій клініці. Для цього достатньо зателефонувати оператору колл-центру за номерами, вказаними на сайті клініки.

Лікарі

Безпомилково визначити причини порушень мовлення допоможе дитячий логопед в Києві в центрі МЕДІКОМ. У стінах нашої клініки працюють найдосвідченіші логопеди Києва. 

comment 20
Карпенко Олена Миколаївна
Лікар логопед-методист вищої категорії

Ціни на послуги логопеда

На послуги, позначені зірочкою *, знижка постійного клієнта 10% і 15% не поширюється.

Консультації
Більше Згорнути down
Процедури/Маніпуляції
1981. Логопедичний масаж

450 грн

Більше Згорнути down
1966. Логопедичне заняття

1170 грн

Більше Згорнути down
1965. Логоритміка (1 заняття)

600 грн

Більше Згорнути down

Лікар додому

З якихось причин Ви особисто або Ваш родич, близька людина, дитина не може потрапити на прийом до лікаря-логопеда в клініку? Ви можете оформити виклик лікаря додому.

Відкрити Згорнути down

Вiдгуки

30.04.2024 10:58
Світящук Леся

За порадою своєї подруги звернулися з мовними проблемами доньки саме в Медіком. Ми отримали низку порад, в тому числі щодо дихальної гімнастики, що вже за короткий час дало свої позитивні результати. Всі ці методики мені дуже сподобалися. Та й моїй доньці теж.

20.02.2024 20:20
Оксана

Навіть логопед у садочку не міг довго розібратися з нашими звуками “Л” і “Р”. Але пару сеансів у Олени Карпенко подіяли, наче чарівна паличка. І тепер я спокійна за наш похід в перший клас цієї осені.

22.11.2023 16:28
Онищук Ирина

Очень довольна визитом к данному специалисту . Елена Николаевна очень хороший специалист знающий свое дело. Была с сыном он почти не говорил сильно переживала по этому поводу нам 3 года. Но уже сейчас спустя почти три месяца сын говорит не словами , а предложениями . Очень рекомендую данного специалиста . И отдельное огромное спасибо за вашу работу и за то что помогли моему сыночку .

07.05.2019 19:36
Олег

У нашего сына после слишком большой нагрузки в эмоциональном плане было заикание. Лечение, мы проводили здесь в Медиком. Огромное спасибо за профессионализм, индивидуальный подход к ребенку врача-логопеда. Спустя пару месяцев работы с этим специалистом сын снова начал нормально говорить! Очень рад, что в столице есть хорошая логопедия! Киев большой, но видать чем больше город, тем больше шанс встретить недобросовестного врача. Хорошо, что мы не ошиблись в выборе клиники и попали к хорошему врачу, а не к шарлатану!

16.04.2019 12:28
Милана

Клиника Медиком была нам рекомендована знакомыми, как современная в плане оборудования, технологий лечения. Ситуация у нас была следующая - в 4 года мой сын совсем не разговаривал. Диагностировали алалию и плохой тонус. Был просто необходим логопедический массаж для детей. Обращались в детскую поликлинику, в которой нас даже не стали слушать и сказали приходить в 5 лет. Поэтому эта частная клиника и их прекрасный врач-логопед стали нашим спасением. Прошли анализы и тесты у невропатолога изначально. Сейчас занимаемся почти год. Сын не только разговаривать начал, но и сказки нам рассказывает. Не идеально конечно, но результат замечательный! Очень благодарна!

26.01.2019 16:15
Ульяна

У моей дочери Маргариты была задержка речи начала говорить очень поздно, почти в 3,5 года, а когда стала говорить, говорила заикаясь. После того, как мы справились с заиканием, мы обратились к логопеду в клинике Медиком. Маргарита не выговаривала почти треть букв. Мы живем не в Киеве, когда мы приехали в столицу, к бабушке, на месяц, то обратились в эту клинику по адресу пр-т Героев Сталинграда, 6Д. Доктор относится к занятиям ответственно, работает быстро и качественно, не затягивая нарочно процесс, как это делают некоторые недобросовестные логопеды. Доктор могла удержать внимание даже такого непоседливого ребенка, как мой. Маргарите было интересно, и занималась она с удовольствием. И что классно - вообще не боялась врача, тут же не берут анализы, уколы не делают))

30.10.2018 12:41
Ирина

Клиника Медиком - это прекрасный центр с высококвалифицированными специалистами. Мы пришли из-за того, что ребенок не мог выговаривать большое количество букв, и нам необходимы были услуги логопеда, цена на которые в этой клинике вполне приемлемая. Замечательные специалисты достаточно быстро справились с нашей проблемой и правильно “поставили” все буквы и звуки! Ходили на занятия в течение нескольких месяцев. Самые большие трудности были с буквами “л” и “ы”. Я так радовалась, когда услышала их от своего малыша, что даже плакала, потому что нам логопед в детском саду не мог поставить звуки. А врач-логопед Медикома так ответственно подошла к проблеме, была очень доброй, ребёнок её сразу полюбил, с первого занятия. Врач все мне объясняла, для чего какие упражнения они делают, давала распечатки занятий, чтоб мы и дома тренировались. Мы не один раз обращались к логопедам, но такого не было, за такой короткий срок добиться таких результатов - столько звуков поставить. Мы очень довольны.

12.08.2018 11:50
Мария

Логопед клиники Медиком - замечательный специалист. Умеет найти подход к ребёнку. Я очень благодарна врачу, ведь мой ребёнок рычит как лев) О картавости мы забыли благодаря помощи логопеда! Вот уже прошло 3 месяца, как звук поставлен, а к прежнему звучанию мы не возвращаемся. Кроме того, когда мой ребёнок порой не хотел заниматься, врач умел найти мотивацию, заинтересовать. Вообщем всем рекомендую логопеда в Медиком, ни грамма не пожалеете!

15.05.2018 21:19
Серафима

Очень благодарна всему коллективу клиники за профессионализм, чуткое отношение к деткам и родителям. Клиника Медиком одна из лучших в такой непростой области, как логопедия. В Киеве не шибко много толковых специалистов, к сожалению. Интенсив закончился, информации получено много, важно все это теперь использовать максимально продуктивно. Какие результаты у нас: 8 звуков отрабатывали, и они у ребенка получаются, также скоординировалась работа рук и ног благодаря логоритмике.

21.03.2018 15:14
Рита

У моей дочки задержка речевого развития. 5 лет ей вот недавно исполнилось, и я наконец собрала волю в кулак и решила ее в клинику Медиком, т.к. слышала, что тут прекрасный врач, который помогает решить речевые проблемы. До Медикома мы занимались с другим логопедом, но ситуация как будто только ухудшалась, буквы ребёнок хоть и стал выговаривать, но понять их было невозможно вообще! И логопеду Медиком пришлось не просто учить ребёнка правильно говорить, а еще и переучивать. Проводили занятия с логопедом на дому, так возможность посещать клинику не всегда была. Кроме всего прочего врач проводила гимнастику губ, языка, массаж. А главное, что дочка сама всегда ждала занятия, старалась. Мы очень благодарны клинике Медиком - здесь работают настоящие профессионалы и преданные своему делу люди!

Показати ще 3

arrow

Всього 10 відгуків

залишити відгук arrow arrow
Ваша оцінка
star star star star star
error
error
error
error

Натискаючи кнопку, ви дозволяєте обробку персональних даних та погоджуєтесь з політикою конфіденційності.

Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам?
Наприклад: 0XX XXX XX XX
Передзвоніть
Наприклад: 0XX XXX XX XX

Натискаючи кнопку, ви дозволяєте обробку персональних даних та погоджуєтесь з політикою конфіденційності.

Вільних операторів на лінії: 6
Замовлень дзвінків сьогодні: 100+
Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам?
Наприклад: 0XX XXX XX XX
Вільних операторів на лінії: 6
Замовлень дзвінків сьогодні: 100+
Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам
в зручний час?
КНОПКА
ЗВ'ЯЗКУ
page-down