exit
search serach
Дитячий масаж в Києві

Дитячий масаж в Києві

Масаж - найважливіша маніпуляція, спрямована на нормальний розвиток і ріст організму дитини. На жаль, останнім часом різко зросла кількість патологій опорно-рухової системи дітей, різних захворювань органів і систем дитячого організму. Незважаючи на це, усі батьки можуть забезпечити повноцінний фізичний розвиток своїй дитині. Дитячий масаж в Києві (центр МЕДІКОМ на Оболоні та Печерську) дозволяє активізувати всі фізіологічні процеси та є корисною процедурою при різноманітних патологіях розвитку.

Відкрити Згорнути down

Дитячий масаж. Користь:

 • активізує лімфо і кровообіг;
 • зміцнює імунітет;
 • розслаблює м'язи;
 • зміцнює опорно-руховий апарат;
 • заспокійливо діє на нервову систему;
 • благотворно впливає на розвиток органів дихання;
 • прибирає кишкові кольки, нормалізує травлення;
 • виступає профілактичним заходом проти рахіту.

Дитячий масаж - це вид масажу, призначений дітям з народження і до 1 року. Погладжування і легкі розтирання дитини перші 2-3 тижня життя повноцінним масажем назвати не можна. Але, ці маніпуляції мають виключне значення як для матері, так і для малюка. Після 1 місяця життя масаж для новонароджених може носити більш інтенсивний характер. Дитячий масажист клініки проведе перший сеанс масажу, покаже батькам його основні прийоми.

Розслабляючий масаж для немовлят - корисна і приємна для малюка процедура. У дитини перших місяців життя спостерігається фізіологічний гіпертонус м'язів. Розслабляючий масаж дозволяє зняти напругу, заспокоїти перезбуджену нервову систему малюка.

Масаж дітям до року допомагає нормально розвиватися абсолютно всім системам організму. Особливо важливий масаж для підтримки м'язового тонусу і повноцінного кровообігу. При виборі техніки дитячого масажу, особливості його проведення відіграють значну роль. Всі прийоми масажу повинні виконуватися максимально ніжно і м'яко.

Відкрити Згорнути down

Види масажу

1. Загальнозміцнюючий масаж для дітей.
Він спрямований на зміцнення внутрішніх органів і систем, підвищення імунітету, розвиток кістково-м'язової системи. Сприяє зміцненню м'язів, розвитку моторики й мови.

2. Лікувальний масаж для дітей.
Призначається вузькими спеціалістами при патологіях різного характеру. Інструктори з масажу клініки, виходячи з призначень лікаря, розробляють індивідуальну програму відновлення і лікування дитини, основою якої є лікувальна гімнастика.

3. Корекційний масаж.
Допомагає закріпити отримані раніше в результаті масажу позитивні результати, а також попередити рецидиви захворювань.

Відкрити Згорнути down

Лікувальний масаж для дітей. Показання:

Відкрити Згорнути down

Лікувальний масаж. Протипоказання:

 • Наявність гнійних ран
 • Запальні процеси
 • Захворювання в стадії загострення
 • Серцево-судинні захворювання
 • Гарячкові стани
 • Підвищена ламкість кісток
 • Геморагічний діатез
 • Інфекційні захворювання
 • Підвищена нервозність
 • Грижі
 • Злоякісні новоутворення.

Лікувальний і корекційний масажі проводять масажисти з багаторічним досвідом роботи. Гімнастика для новонароджених допомагає малюкові з перших днів життя пізнати своє тіло, звикнути до нових умов життя, зміцнити загальний фізичний стан. Гімнастика для немовлят - особливий тактильний контакт, який благотворно впливає і на малюка, і на маму. Доведено, що немовлята, з якими регулярно проводиться гімнастика, більш спокійні і краще сплять.

Відкрити Згорнути down

Прийоми проведення масажу у грудничка різноманітні і включають:

 1. Погладжування (посилює метаболізм і має заспокійливий ефект).
 2. Розтирання (позитивно впливає на стан шкірних покривів, поверхневих м'язів).
 3. Розминка (позитивно впливає на глибоко розташовані групи м'язів, активізує лімфо і кровообіг, метаболізм, допомагає зростанню м'язової сили).
 4. Поплескування і лупцювання (активізують обмінні процеси).

Сеанси масажу з грудними дітьми рекомендується починати і закінчувати погладжуванням.

Якщо ви шукаєте, де зробити якісний дитячий масаж в м. Київ, то наші постійні клієнти будуть одностайні - звичайно ж, в клініці МЕДІКОМ! За вашим бажанням всі види масажу можуть бути надані в медичному центрі або ви можете оформити заявку на масаж з виїздом за адресою. У координатора колл-центру можна замовити курс масажу для немовлят, дізнатися вартість дитячого масажу.

Відкрити Згорнути down

Лікарі

В нашій клініці працюють найкращі спеціалісти, які нададуть Вам допомогу в ситуації будь-якої складності. Один дзвінок — і Ви дізнаєтесь, коли можна записатися на прийом, які послуги надає медичний центр, ціну консультації тощо.

comment 25
Воропай Галина Миколаївна
Спеціаліст із масажу, реабілітолог
comment 15
Дергільов Олег Іванович
Спеціаліст з масажу для дітей та дорослих, реабілітолог, інструктор ЛФК
comment 14
Курбет Олексій Сергійович
Фахівець із фізичної реабілітації, масажист, інструктор ЛФК першої категорії
comment 11
Онищенко Євгеній Вікторович
Масажист вищої категорії

Вартість лікувального масажу для дітей

На послуги, позначені зірочкою *, знижка постійного клієнта 10% і 15% не поширюється.

Процедури/Маніпуляції
1257. Розробка посттравматичних змін кінцівок після іммобілізації (1 зона, 1 сеанс)

750 грн

Більше Згорнути down
1258. * Розробка посттравматичних змін кінцівок після іммобілізації (1 зона, 10 сеансів)

6000 грн

Більше Згорнути down
840. Дренажний лікувальний масаж дітям (1 сеанс)
Дитячий

650 грн

Більше Згорнути down
1618. Лікувальний масаж області хребта (задньої поверхні шиї, спини і попереково-крижової області) (30 хв.) для дітей
Дитячий

800 грн

Більше Згорнути down
1897. Лікувальний масаж при вальгусній установці стоп і гомілки

600 грн

Більше Згорнути down
1255. Лікувальний масаж та лікувальна фізкультура для дітей до 1 року (1 сеанс)
Дитячий

850 грн

Більше Згорнути down
850. Лікувальний масаж нижніх кінцівок, попереку, сідниць дітям (1 сеанс)
Дитячий

850 грн

Більше Згорнути down
1175. Загальний лікувальний масаж дітям (1 сеанс)
Дитячий

850 грн

Більше Згорнути down
4026. Лікувальний дренажний масаж дітям (1 сеанс) на дому
Дитячий

1470 грн

Більше Згорнути down
4029. Лікувальний масаж області хребта для дітей (області задньої поверхні шиї, спини і попереково-крижової області) (1 сеанс) на дому
Дитячий

1500 грн

Більше Згорнути down
4032. Лікувальний загальний масаж дітям (1 сеанс) на дому
Дитячий

1950 грн

Більше Згорнути down

Лікар додому

Кваліфіковані інструктори з масажу нашої клініки проведуть дитячий масаж вдома (м.Київ). Ціни на масаж і лікувальну гімнастику в домашніх умовах в МЕДІКОМ приємно вас здивують.

Відкрити Згорнути down
Пов'язані послуги
Лечебная физкультура (ЛФК)
Лікувальна фізкультура (ЛФК)
Детский ортопед-травматолог
Дитячий ортопед-травматолог
Педиатрия
Консультація педіатра
Физиотерапия детям
Фізіотерапія для дітей

Вiдгуки

08.05.2019 18:40
Кристина

Очень долго мониторила, сколько стоит массаж для ребенка. Наиболее приемлемые цены и хорошие специалисты в клинике Медиком, мы это уже точно выяснили. Мы с малышом уже заканчиваем курс, процедурой массажа довольны. Малыш стал спокойнее, идем на прием безо всяких острахов. Нас обслуживала доктор Воропай Галина Николаевна. Отличный специалист по массажу.

16.04.2019 15:35
Елена Беседина

Мы проходили в клинике Медиком массаж. Ребенку на тот момент было 3 месяца. Проблемой была дисплазия тазобедренных суставов. Сеансы проводил инструктор ЛФК Дергилев Олег Иванович. Перед назначением массажа он отправил нас сдать анализы и пройти дополнительные обследования. Очень аккуратный и щепетильный врач. Обеспечил и нам, и ребенку спокойное состояние, заверил, что все исправим и вылечим. Ему огромная благодарность. Специалист по массажу от Бога. Мало кому удается так тонко прощупать руками нужные точки, учитывая, что это маленький ребенок. Обсудив с Олегом Ивановичем нашу проблему, мы решили, что будем посещать с малышом такие курсы массажа постоянно. К тому же, доктор сказал, что даже если нет никаких проблем, массаж для деток полезен с самого раннего возраста. Спасибо вам за ваш труд, мы уже ожидаем следующей встречи. Кстати, мы посетили клинику на Печерске на улице Анри Барбюса, 37/1. Слышали о ней много положительных отзывов, потому и выбрали.

09.03.2019 20:10
Дина

Мы с сыночком посещали процедуру массажа, ребенку 1 месяц был, мы даже не думали, что в таком возрасте могут быть серьезные проблемы. Проводил доктор Курбет Алексей Сергеевич. Лечили начальную стадию сколиоза. Вроде помогло. Через время придем еще. Спасибо специалисту за уделенное нам внимание.

30.01.2019 14:45
Алина

Мы с мужем искали детского массажиста в Киеве. Отзывы различные читали на всяких сайтах, пока искали лучшего специалиста. Нашли Онищенко Евгения Викторовича. Очень рады знакомству с ним. У нас проблемы по неврологической части, прописали массаж. Евгений Викторович спас ребенка от усугубления этих проблем. Будем посещать профилактические курсы.

03.12.2018 21:29
Юлия

Делали в этой клинике детский массаж. В Киеве (не смотря на его размеры) не так уж много толковых специалистов, а тут они есть. Обслуживала нас врач Воропай Галина Николаевна. Очень довольны ее работой, да и работой клиники в общем. Перед тем, как приступить к процедурам, заставили сдать все анализы. Убедились в диагнозе и лишь тогда начали лечение. Ребенок маленький совсем,я переживала, но напрасно.

21.10.2018 18:25
Анна

Нам делали детский массаж на дому. Цены в клинике Медиком доступные. Врач Светлана Михайловна Королева провела все сеансы качественно.

29.08.2018 20:50
Яна

Однажды я тоже попала в эту клинику к массажисту Курбету Алексею Сергеевичу. Он делал массаж ребенку. 5 месяцев ему было, когда обращались в клинику. Сдали анализы, прошли процедуры от начала до конца. Доктору огромное спасибо. Сейчас вот подумываем о повторном курсе.

12.07.2018 22:18
Ксения

Цена массажа в Медикоме приемлема, если учитывать что и специалисты хорошие. Меня обслуживал Онищенко Евгений Викторович. О болях в спине наш ребенок забыл.

04.06.2018 20:20
Александра Михайлец

После родов искала ответ на вопрос когда лучше делать массаж ребенку. Поиски привели меня в эту клинику. Здесь с малышом попали на прием к Дергилеву Олегу Ивановичу. Он меня проконсультировал, объяснил все подробно: какой массаж, для чего. Разложил по полочкам. Благодарна клинике и отдельно Олегу Ивановичу за хорошее отношение к пациентам.

Показати ще 3

arrow

Всього 9 відгуків

залишити відгук arrow arrow
Ваша оцінка
star star star star star
error
error
error
error

Натискаючи кнопку, ви дозволяєте обробку персональних даних та погоджуєтесь з політикою конфіденційності.

Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам?
Наприклад: 0XX XXX XX XX
Передзвоніть
Наприклад: 0XX XXX XX XX

Натискаючи кнопку, ви дозволяєте обробку персональних даних та погоджуєтесь з політикою конфіденційності.

Вільних операторів на лінії: 6
Замовлень дзвінків сьогодні: 100+
Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам?
Наприклад: 0XX XXX XX XX
Вільних операторів на лінії: 6
Замовлень дзвінків сьогодні: 100+
Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам
в зручний час?
КНОПКА
ЗВ'ЯЗКУ
telegram page-down