exit
search serach
Безопасный спорт для взрослых

Пакет послуг "Безпечний спорт для дорослих"

Пакет послуг "Безпечний спорт для дорослих" в клініці МЕДІКОМ на Оболоні та Печерську (м.Київ) — комплексне медичне обстеження, яке лікарі-кардіологи радять проходити з різною періодичністю (але не рідше 1 разу на рік) не тільки спортсменам-професіоналам, а й людям, які займаються спортом для підтримки фізичної форми. Не є секретом, що при заняттях спортом організм людини піддається величезним навантаженням, які не кожен може витримати. Тому, підбір правильно дозованих фізичних навантажень (особливо, коли мова йде про кардіотренування) і підготовка організму до занять — актуальне питання, яке знаходиться у веденні фахівців зі спортивної кардіології.

Що таке спортивна кардіологія?

Спортивна кардіологія — це складова частина загальної кардіології. Навіть заняття фітнесом варто починати з консультації у спортивного лікаря. Оскільки, будь-яка фізична активність, а тим більше тренування на тренажерах і біг, не завжди йдуть на благо здоров'я, а при деяких станах певні види навантажень і вправ — категорично протипоказані.

Фахівці зі спортивної кардіології досліджують:

 • вплив гіподинамії на серце і судини;
 • способи та час звикання організму до навантажень без шкоди для здоров'я;
 • зміни в серцево-судинній системі спортсменів.

Найбільш важливе правило, на дотриманні якого наполягають спортивні кардіологи, — заняття спортом повинні носити системний і регулярний характер. В іншому випадку, якщо організм не пристосований до навантажень і мало тренований від занять спортом нічого, крім шкоди, очікувати не доводиться. Причому, шкідливий вплив може бути незворотнім. Особливо, це стосується серця. Не дарма, німецький вчений Хеншо в 1988 році ввів в ужиток таке поняття як "спортивне серце".

Для "спортивного серця" типові:

 • Брадикардія
 • Гіпертрофія шлуночків серця
 • Відхилення від норм показників ЕКГ
 • Гіпердинамічний пульс на сонних артеріях
 • Систолічний шум, який виявляється над серцем в період його систоли, тобто між I і II тонами серця
 • Збільшення маси міокарда та його порожнин при збереженій функції шлуночків

Всі ці зміни є адаптацією організму до високих навантажень, які не відповідають стану серця, судин тощо.

Чому обов'язково потрібно пройти обстеження?

Пройшовши діагностику в нашій клініці, ви зможете:

 1. Визначити протипоказання до занять і навантажень.
 2. Виявити проблеми зі здоров'ям і відповідно до них зробити корекцію навантажень і підібрати оптимальні види занять.
 3. Оцінити стан здоров'я, рівень фізичної працездатності, функціональні можливості систем організму.
 4. Забезпечити контроль здоров'я в динаміці тренувань.
 5. Провести профілактику та лікування виявлених захворювань.

Діагностика

Клініка МЕДІКОМ (м.Київ) для визначення оптимальних фізичних навантажень пропонує пройти комплексне обстеження за пакетом послуг "Безпечний спорт для дорослих”. В даний пакет входять:

 • ЕХО-КГ;
 • електрокардіограма (ЕКГ) з розшифровкою;
 • холтерівське моніторування (оцінка роботи серця в природному середовищі протягом 24 годин - перед навантаженням, під час навантажень і в спокої);
 • тредмил-тест (проби з дозованим фізичним навантаженням);
 • консультація кардіолога за результатами обстежень.

В окремих випадках можуть знадобитися подальші лабораторні дослідження — загальний аналіз крові, біохімічний аналіз крові, аналіз крові на глюкозу, загальний аналіз сечі, аналізи крові на гормони (кортизол, тестостерон, естрадіол), вітамін D і мікроелементи (найчастіше, оцінюється рівень цинку  та магнію). Також, при наявності тривожної симптоматики та скарг з боку людини, що обстежується, лікар може рекомендувати проходження МРТ.

Пакет послуг "Безпечний спорт для дорослих" в клініці МЕДІКОМ (м.Київ) — це реальна можливість подарувати собі впевненість в тому, що ваш організм дійсно готовий до фізичної активності з навантаженнями вище, ніж ви отримуєте від піших прогулянок в парку. Для отримання більш докладної інформації про пакет послуг "Безпечний спорт для дорослих", ціну програми та для запису на прийом до кардіолога, звертайтеся в колл-центр клініки за телефонами, вказаними на сайті.

Лікарі

Досвідчений лікар-кардіолог уважно вивчить всі результати обстежень і допоможе підібрати вид спорту й інтенсивність фізичних навантажень, які дійсно зроблять ваше здоров'я міцним. Або дасть консультацію щодо подальших дій — обстежень, звернень до вузьких спеціалістів іншого профілю, профілактики, лікування.

Алексєєнко Олена Іванівна
Зав.терапевтичним відділенням на Печерську, лікар-кардіолог вищої категорії
comment 16
Гершкович Ігор Вікторович
Лікар-кардіолог, реаніматолог, терапевт вищої категорії, кандидат медичних наук
comment 16
Голод Андрій Григорович
Лікар-кардіолог вищої категорії, лікар-терапевт, к.м.н.
comment 0
Папуша Ірина Андріївна
Лікар-кардіолог ІІ категорії, терапевт вищої категорії
comment 1
Рудковська Наталія Миколаївна
Завідуюча терапевтичним відділенням стаціонару, лікар-терапевт, кардіолог першої категорії
comment 6

Вiдгуки

28.06.2019 22:55
Ника

А мне обследовала Папуша И.А. по тому же вопросу)) Врач не отправляла меня сдавать никакие анализы (общий и биохимия были с собой, недавние), так что только диагностика. По итогам Ирина Андреевна сказала - можно!)))) 4й месяц занимаюсь и очень довольна, что подошла к вопросу занятий серьезно.

19.06.2019 19:41
Дарья Субботина

Мне очень помог Голод Андрей Григорьевич. Я записывалась в клинику на Героев Сталинграда 6д, чтоб пройти обследование по пакету безопасный спорт для взрослых. Так вышло, что у меня есть проблемы с сердцем и интенсивные нагрузки мне запрещены. Пришла с результатами к спортивному доктору и с ним подобрали допустимые для меня нагрузки. Конечно, я бы хотела на аэробику, но раз нет, то нет. Хожу на йогу и все больше влюбляюсь в эти тренировки!

16.04.2019 13:35
Игорь

Я раньше занимался часто в зале, и на кардио тоже, но стало беспокоить давление. А в зал вернуться хочется. Пришел к доктору-кардиологу со своими вопросами. Меня принимала Папуша Ирина Андреевна - приятная во всех отношениях барышня. Выслушала мои жалобы и размышления, отправила на анализы и обследования. По результатам - в общем и целом здоров, хоть конем скачи. Только контролировать давление и когда оно нестабильное - воздерживаться от больших нагрузок.

22.12.2018 08:20
Валентина

Алексеенко Елена Ивановна - невероятно классный врач-терапевт. Она мой семейный врач, так что к ней по любому поводу)) Всегда выслушает и подскажет) А последняя моя придурь - захотелось мне на TRX позаниматься. Я почитала что да как, заинтересовало невероятно. Но просто так сперепугу туда не пойдешь, вдруг вообще нельзя такие нагрузки. Так я с этими идеями и домыслами пришла к доктору. Тут уже получила направление на обследование по пакету “Безопасный спорт” для взрослых. Обследования тут были недолгими, кардиограмма, тест на нагрузку, ничего критичного. Заниматься мне можно, но только врач предупредила, что я себе выбрала сразу достаточно большую нагрузку, нужно дополнительно проконсультироваться с тренером, не нужны ли подготовительные тренировки.

05.10.2018 18:07
Анна

Голод Андрей Григорьевич - отличный специалист. Помог мне обуздать скачки давления, а после обследований еще и посоветовал заняться легкими видами спорта, чтобы снимать нервное напряжение и разминать мышцы.

12.05.2018 20:17
Надежда

Я давно занимаюсь фитнесом и стала замечать в последнее время какой-то дискомфорт во время занятий. Меня это насторожило, потому что обычно кардио-нагрузки я переношу легко. Не знала точно к кому обратиться, но решила пойти сначала к кардиологу, к которому вожу свою маму. Гершкович Игорь Викторович назначил мне сначала сдать некоторые анализы и пройти обследование в рамках программы “Безопасный спорт” для взрослых. Я выполнила все рекомендации врача, т.к. сомневаться в его профессионализме мне не приходилось. Прошла все обследования, кардиограмма хорошая, как для моего опыта занятий спортом - все отлично. Поэтому вопрос остался открытым и пришлось уже идти к специалисту общей практики. У семейного врача конечно были уже другие вопросы и обследования, оказалось, что причиной моего странного состояния были просто переутомление (по большей части нервное). Доктор посоветовала по вечерам прогуливаться, немного изменить пищевые привычки (меньше кушать вечером) и легкое снотворное на случаи, когда я долго не могу уснуть. Рада, что причину проблемы нашли, но нисколечки не жалею, что прошла кардио-обследование. Никому лишним не будет!

01.02.2018 23:28
Светлана

Я очень благодарна Алексеенко Елене Ивановне за помощь в воплощении моей мечты! Я сильно похудала, попа стала плоской, в общем радости от похудания получилось не очень много... По этой причине уже давно планировала пойти в тренажерку, подтянуть мышцы. Пробовала это делать дома, но после пары травм завязала. Клинику МЕДИКОМ я знаю уже достаточно давно и поэтому когда встал выбор куда идти и решать свои вопросы - ответ был один. Прошла обследования (кардиограмму и УЗИ). Сердце здоровое, да и так нет каких-либо противопоказаний к занятиям. Так что я с чистой душой погнала навстречу мечте!

Показати ще 3

arrow

Всього 7 відгуків

залишити відгук arrow arrow
Ваша оцінка
star star star star star
Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам?
Наприклад: 067 000 00 00
Передзвоніть
Наприклад: 067 000 00 00
Вільних операторів на лінії: 6
Замовлень дзвінків сьогодні: 100+
Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам?
Наприклад: 067 000 00 00
Вільних операторів на лінії: 6
Замовлень дзвінків сьогодні: 100+
Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам
в зручний час?
КНОПКА
ЗВ'ЯЗКУ
page-down