exit
search serach
Реоенцефалографія (РЕГ) в Києві
128. * Реоенцефалографія
800 грн.
Більше Згорнути down

Реоенцефалографія (РЕГ) в Києві

Порушення мозкового кровообігу в сучасному світі зустрічається не тільки в осіб похилого віку, а й у досить молодих людей. На жаль, часто така патологія викликає розвиток серйозних захворювань, таких як інсульт та енцефалопатії. Реоенцефалографія (РЕГ) — метод діагностичного дослідження, що дозволяє проаналізувати найважливіші критерії стану судин головного мозку і руху крові по ним. Реоенцефалографія на Оболоні та Печерську в м. Київ (МЕДІКОМ) здійснюється на сучасному обладнанні кваліфікованими фахівцями, що пройшли спеціальне навчання.

Відкрити Згорнути down

Реоенцефалографія судин головного мозку. Показання для проведення:

 • порушення слуху і зору нез'ясованої етіології;
 • вегетосудинна та нейроциркуляторна дистонії;
 • енцефалопатії;
 • артеріальна гіпотензія;
 • артеріальна гіпертензія;
 • гіпертонічний криз;
 • перенесений інсульт;
 • атеросклероз;
 • остеохондроз;
 • вертебро-базилярна недостатність;
 • діабетична мікроангіопатія.

Також, проводять для контролю кровообігу після операції, переломів хребта, струсів і різних пошкоджень черепа. Дослідження дозволяє визначити наявність уражень кровотоку в судинах мозку, стан тонусу і кровонаповнення судин, стан венозного відтоку, проаналізувати ефективність застосування деяких лікарських засобів і немедикаментозних методів терапії.

Відкрити Згорнути down

Симптоми, при яких лікар-невролог призначає РЕГ:

 • головні болі різного характеру;
 • шум у вухах;
 • зниження слуху;
 • мігрень;
 • постійне підвищення або зниження тиску;
 • набряклість обличчя;
 • непритомність;
 • зниження гостроти зору;
 • когнітивні зміни;
 • порушення координації рухів;
 • залежність від погодних умов.

РЕГ — це повністю безболісний метод діагностики, який не приносить ніякої шкоди організму. Обстеження не проводять, якщо у пацієнта в місцях накладення електродів присутні садна, рани, гнійно-запальні ураження, себорейний дерматит, лишай тощо. Також, за допомогою РЕГ не обстежуються новонароджені діти.

Відкрити Згорнути down

Захворювання, які ми лікуємо:

 • Атеросклероз
 • Судинні спазми
 • Вегето-судинна дистонія
 • Травми голови
 • Підвищення внутрішньочерепного тиску
 • Порушення роботи вестибулярного апарату
 • Головні болі судинного походження та ін.
Відкрити Згорнути down

Метод РЕГ

Реоенцефалографія, яка широко застосовується в клініці МЕДІКОМ, є одним з додаткових методів функціональної діагностики, що використовуються і в Україні, і в світовій практиці. РЕГ дозволяє виявити найрізноманітніші патологічні стани судин мозку, встановити ступінь тяжкості того чи іншого захворювання судин головного мозку.

Реографія головного мозку — метод, в основі якого лежить графічна реєстрація змін електропровідності судин мозку, спровокованих коливаннями пульсу кровотоку, а також його швидкістю в різних судинах. Запис РЕГ здійснюється з використанням реоенцефалографу або електроенцефалографом з реографічною приставкою.

Реоенцефалограма є 2 (або більше) графіка (в залежності від того, на скільки каналів розрахований реограф), які відображають активність кровотоку в різних півкулях головного мозку. Одночасно з РЕГ може проводиться реєстрація електрокардіограми, що дозволяє оцінити відповідність наповнення кровоносних судин і серцевого викиду.

Обстеження РЕГ проводиться в комфортному і зручному положенні, за бажанням пацієнта — лежачи або сидячи. У місцях передбачуваного дослідження судин кріпляться електроди. Для проведення більш якісної діагностики рекомендується проходити обстеження в стані повної розслабленості.

Якщо в задачі РЕГ входить перевірка стану внутрішньої або зовнішньої сонних артерій, то, в залежності від того, які судини досліджуватимуть, електроди можуть фіксуватися на соскоподібному відростку, на верхній край надбрівної дуги, спереду від вуха тощо. Для отримання більш докладних і конкретних даних про стан і функціонування судин, РЕГ проводять з функціональними пробами, тобто з використанням різних медикаментозних засобів, що здійснюють ту чи іншу дію на судинні стінки (судинозвужувальний або судинорозширювальний ефект, наявність судинного спазму і т.п.).

Відкрити Згорнути down

Реоенцефалографія, розшифровка якої проводиться відразу після обстеження, дозволяє детально вивчити:

 • стан стінок судин;
 • вираженість кровонаповнення і венозного відтоку;
 • в'язкість крові;
 • швидкість кровотоку та ін.

Використання реографії останнього покоління в сукупності з новітніми комп'ютерними програмами дозволяє детально і всебічно проаналізувати стан судин, безліч показників, що дають найбільш повну інформацію про судини мозку. Розшифровка результатів діагностики проходить швидко, тому зробити свій висновок фахівці можуть практично відразу після дослідження.

Реографія головного мозку в м. Київ в клініці МЕДІКОМ є додатковим, допоміжним обстеженням при постановці остаточного діагнозу. РЕГ проводять з метою контролю ефективності судинної терапії в процесі лікування і після одужання, а також для профілактики та попередження розвитків патологій судин мозку. Процедура обстеження проводиться досить швидко і займає всього 5-7 хвилин. Однак, метод не дозволяє точно з'ясувати причини порушень кровообігу, немає можливості провести пряме дослідження кровотоку.

Відкрити Згорнути down

Вартість РЕГ

На послуги, позначені зірочкою *, знижка постійного клієнта 10% і 15% не поширюється.

Діагностика
Більше Згорнути down
Статті на тему
Інсульт
Лікування інсульту
Гіпертонічний криз
Артеріальна гіпертензія
Артеріальна гіпертензія
Статті на тему
Що таке гіпотонія (артеріальна гіпотензія)?
атеросклероз
Діагностика атеросклерозу

Вiдгуки

03.05.2019 08:56
Жанна

Обратилась к невропатологу из-за головокружения и периодических обмороков. Муравская Александра Николаевна назначила анализы и обследование сосудов головного мозга. Так как про РЭГ я слышала впервые, то уточнила что да как. Реоэнцефалография, как оказалось, один из самых безопасных и доступных методов для оценки мозгового кровообращения. Это исследование позволяет оценить насколько поражены сосуды головного мозга, какой у них тонус, нормальная или нет скорость кровотока и т. д. если говорить простым языком. Процедуру проводила Маматова Светлана Ивановна очень добродушная женщина, которая прекрасно знает свое дело. Все четко, быстро, слажено. Большое спасибо!

10.03.2019 14:44
Иванна

Все мы болеем иногда. Кто-то в большей кто-то в меньшей степени, но особенно неприятно, когда болеют наши детки. Тут уж что угодно сделаешь, чтобы этих болезней избежать. Некоторое время назад у моего шестилетнего сына начались периодические головные боли. И не просто боли, а настоящие приступы. Поэтому мы решили пройти ряд исследований сосудов головного мозга, чтобы убедиться, что никакой серьезной опасности нет. Одно из них Реоэнцефалография (РЭГ). В Киеве обратились к частникам в Медиком. Обследовались у врача функциональной диагностики Селезневой Ольги Ивановны. Отличный специалист, настроила ребенка на нужный лад, все выполнила без промедлений. Огромное спасибо за профессионализм и чуткое отношение к ребенку.

01.02.2019 13:24
Савелий

В последнее время у меня стал ухудшаться слух, память... стал я какой - то рассеянный. По совету дочери обратился в эту клинику к доктору-невропатологу Муравской Александра Николаевне. Она назначила мне анализы и сказала, что необходимо проверить сосуды головного мозга. Процедура быстрая и безболезненная, единственный ее минус - куча геля на голове. Клиникой остался доволен, современное новое оборудование, внимательный персонал, принимают в назначенное время. Проблему мы определили, и Александра Николаевна назначила лечение. Огромное ей спасибо за помощь и поддержку. Обследование проходил по адресу ул. Анри Барбюса, 37/1. Рекомендую обращаться сюда!

20.10.2018 18:56
Ростик

Делал РЭГ здесь и остался доволен, так как клиника современная, персонал компетентный и приветливый. Реоэнцефалография (РЭГ) в Киеве делалась именно тут, так как эту клинику и невропатолога советовал хороший знакомый рекомендовали. Но мне хотелось бы поблагодарить Маматову Светлану Ивановну, которая сделала все аккуратно, быстро, очень профессионально без лишней суматохи. После процедуры ответила на мои вопросы. Рекомендую обращаться сюда за квалифицированной и современной диагностикой.

03.09.2018 12:34
Алия

При обращении в клинику МЕДИКОМ, по поводу проблем со сном и периодическими головными болями мне назначили ходовую процедуру обследование мозга. Я, конечно, понятия не имела, что такое ЭЭГ и РЭГ и на всякий случай прочитала инфу и отзывы. А теперь поделюсь своими впечатлениями о РЭГ:) Итак, в диагностическом кабинете меня ожидала Маматова Светлана Ивановна, которая ответила на мои вопросы. Затем меня усадили на обычный стул, на голову прикрепили что-то вроде резинового ремешка с дырочками. После в эти отверстия вставили небольшие круглые металлические пластинки, смазанные специальным гелем. По этим пластинкам проходит ток, который каким-то образом позволяет определить состояние сосудов головного мозга. Нужно сидеть с закрытыми глазами, расслабиться, руки положить на колени. Затем повернуть голову налево и направо до упора. Никаких ощущений у меня не было при этом всё: процедура на этом закончено. Голова испачкана гелем. Все стереть не особо то получилось - для этого нужно иметь мягкую впитывающую салфетку. Волосы лучше было собрать в пучок. Я второпях не учла этого. Домой добиралась кое-как:) Протокол обследования получила в тот же день и отдала врачу. Опасных нарушений, вроде не выявлено. Особого лечения тоже не требуется. Желательно вести здоровый образ жизни, правильно питаться, пить воду, много двигаться на свежем воздухе, не нервничать (если б это было так просто!)

30.06.2018 10:47
Анжелика

Здравствуйте! У меня вегето - сосудистая дистония, поэтому диагностика сосудов головного мозга мне уже как родная. Прохожу я эту процедуру у себя в поликлинике, но вот местный врач доверия мне не внушает, поэтому расшифровка РЭГ проводится всегда в Медиком. Спасибо вам не просто за врачей, а за профессионалов своего дела.

14.02.2018 08:42
Зинаида Игнатьевна

Обратилась в клинику с повышенной утомляемостью, раздражительностью, упадком сил и проблемой с концентрацией внимания. Доктор назначила мне анализы и процедуры обследования мозга, в том числе РЭГ мозга. Маматова Светлана Ивановна предупредила, что особой подготовки перед проведением реоэнцефалографии не требуется. Чтобы получить максимально точные данные, накануне исследования следует избегать стрессов, а в ночь перед ним - хорошенько выспаться. Также не следует курить, пить крепкий кофе или черный чай. Так как я была с ночи, то прошла другие анализы, а на следующий день РЭГ. После составления общей картины врач диагностировала атеросклероз в начальной стадии. Назначенное лечение направлено на остановку роста бляшек. Спасибо Вам за поддержку, оптимизм и конечно вашу компетентность.

Показати ще 3

arrow

Всього 7 відгуків

залишити відгук arrow arrow
Ваша оцінка
star star star star star
error
error
error
error

Натискаючи кнопку, ви дозволяєте обробку персональних даних та погоджуєтесь з політикою конфіденційності.

Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам?
Наприклад: 0XX XXX XX XX
Передзвоніть
Наприклад: 0XX XXX XX XX

Натискаючи кнопку, ви дозволяєте обробку персональних даних та погоджуєтесь з політикою конфіденційності.

Вільних операторів на лінії: 6
Замовлень дзвінків сьогодні: 100+
Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам?
Наприклад: 0XX XXX XX XX
Вільних операторів на лінії: 6
Замовлень дзвінків сьогодні: 100+
Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам
в зручний час?
КНОПКА
ЗВ'ЯЗКУ
page-down