exit
search serach
Артроскопія в Києві
4252. * Артроскопія діагностична, дебрідмент суглоба, парціальна артроскопічна синовектомія
14000 грн.
Більше Згорнути down

Артроскопія суглобів у Києві

Артроскопія — це ефективний метод розгорнутої діагностики та терапії суглобових вузлів. Зробити артроскопію суглобів у Києві можна в клініці МЕДІКОМ на Оболоні. Кваліфіковані лікарі ортопеди-травматологи та хірурги нашої клініки працюють за міжнародними медичними протоколами, допомагають зберегти та покращити якість життя пацієнтам із захворюваннями суглобів.

Ендоскопічне дослідження та лікування відбувається за допомогою сучасного обладнання. Малоінвазивне хірургічне втручання проводять із застосуванням високоякісної анестезії. Для діагностики патологій суглобів наші фахівці також використовують високоінформативний метод артрографії, що дає змогу вивчити анатомічну будову суглобів та виявити захворювання на його початковій стадії.

Відкрити Згорнути down

Що таке артроскопія?

Артроскопія суглобів є малоінвазивним втручанням за допомогою невеликих надрізів і проколів. Такий метод дає точні результати та дає змогу не тільки діагностувати захворювання суглоба, а й у разі необхідності видалити з нього хрящі, уламки кістки чи рідину. За допомогою артроскопії можна відновити сухожилля та зв'язки, які були пошкоджені. Шляхом артроскопічної операції вдається повернути суглобу функціональність і усунути в ньому болісні відчуття.

Артроскопія колінного суглобу
артроскопія Київ

Найчастіше артроскопію суглобів проводять на таких суглобних вузлах:

 • колінний;
 • плечовий;
 • променезап'ястковий;
 • гомілковостопний;
 • ліктьовий.
Відкрити Згорнути down

Ендоскопічна артроскопія проводиться за допомогою артроскопа — спеціальної оптичної системи. Прилад вводять через мікроскопічні розрізи в суглоб для вивчення його структури та виявлення патологій. Через другий розріз вводять хірургічні інструменти щодо необхідного лікування.

Розрізняють два види ендоскопічної маніпуляції, залежно від мети її проведення:

 • діагностична артроскопія;
 • лікувальна артроскопія.
Відкрити Згорнути down

Показання до артроскопії

 • Патології синовіальної оболонки суглоба
 • Дислокації
 • Ревматоїдний артрит
 • Травми меніска
 • Хвороби хрящових елементів
 • Розрив зв'язок і сухожиль
 • Артрит
 • Артроз
 • Діагностика патологій
 • Коксартроз
 • Наявність кісткових фрагментів у порожнині суглоба
Відкрити Згорнути down

Одним із важливих показань для артроскопії суглоба є неефективна консервативна терапія. Лікар оцінює результат безопераційного лікування та ухвалює рішення щодо необхідності використання хірургічних методів.

Відкрити Згорнути down

Артроскопія: протипоказання

 • захворювання серцево-судинної системи;
 • хвороби ЦНС;
 • гостра ниркова та печінкова недостатність;
 • гострі хронічні інфекційні захворювання;
 • неможливість використання анестезії;
 • гемофілія.
Відкрити Згорнути down

Усі протипоказання обговорюються з лікарем і розглядаються індивідуально.

Підготовка до артроскопії

Перший етап підготовки — консультація з лікарем-ортопедом. Фахівець розпитає про лікарські засоби, що приймаються, збере анамнез. Під час консультації лікар буде говорити про майбутню реабілітацію після артроскопії, до якої потрібно вдатися відразу після операції. Також пацієнт має роз'яснювальну бесіду з анестезіологом.

Перед лікуванням необхідно здати низку лабораторних аналізів, пройти ЕКГ та флюорографію. Передопераційну підготовку можна пройти у клініці МЕДІКОМ. Ми маємо сучасну лабораторію, де можна здати всі необхідні аналізи та дослідження на сучасному обладнанні зі швидким отриманням результатів.

Відкрити Згорнути down
Хирургия
Консультація хірурга
Анестезіологія
Анестезіологія
Компьютерная томография (КТ)
Комп'ютерна томографія (КТ)
Ортопедия и травматология
Ортопед-травматолог

Підготовка безпосередньо перед проведенням операції:

 • легке приймання їжі за 6 годин до операції;
 • за 6 годин до процедури не можна ні їсти, ні пити воду;
 • жінкам необхідно видалити покриття лаком із нігтів на руках та ногах;
 • рекомендується поголити волосся з кінцівки, на якій проводитиметься втручання.

Також необхідно взяти із собою в клініку всі результати аналізів. Після операції заборонено керувати автомобілем, тому варто домовитися з рідними, щоби вони могли забрати вас із клініки після виписки.

Відкрити Згорнути down

Клінічний кейс: артроскопія колінного суглобу

Пацієнт звернувся з болями у колінному суглобі, блокуванням суглобу. Хірургами ортопедами-травматологами Циганковим М.А. та Білою М.Л. проведено артроскопічне втручання з приводу пошкодження медіального меніску. Виявлено також артрозні зміни, дегенеративно-дистрофічні зміни. Малоінвазивна операція – артроскопічна парціальна резекція пошкодженої частини меніска, дебрідмент лівого колінного суглобу. Пацієнта виписано з рекомендаціями по реабілітації.

Артроскопія колінного суглобу
артроскопія Київ

Відкрити Згорнути down

Артроскопічна операція: як проводиться

Хірургічне втручання проводиться у стерильній рентген-захищеній операційній із ламінарними потоками у відділенні ортопедії клініки МЕДІКОМ. Ми маємо необхідне сучасне обладнання для артроскопії, за допомогою якого вдається досягати високих результатів терапії.

Етапи проведення операції:

 • кінцівку перетягують джгутом;
 • застосовується анестезія (загальний наркоз, епідуральна чи локальна анестезія);
 • в області передбачуваного втручання роблять 2 мікророзрізи та вводять канюлі;
 • у порожнину суглоба поміщають спеціальний зонд та артроскоп;
 • вводять іригаційну рідину;
 • у суглоб поміщають спеціальні інструменти, за допомогою яких усувають патологію — процес контролюється на відеоекрані;
 • на фінальному етапі видаляють рідину із суглоба та накладають стерильну пов'язку на місце розрізів.

Тривалість операції зазвичай становить пів години.

Артроскопічна хірургія — це малоінвазивний, нетравматичний метод лікування, що має високу ефективність і дає хороші результати, а також достовірний спосіб діагностики. Хірург отримує доступ до огляду всіх частин суглоба зі збереженням його цілісності.

Відкрити Згорнути down

Артроскопія: реабілітація

Відновлення після проведення хірургічного втручання відбувається досить швидко. Тривалість реабілітації після артроскопії залежить від обсягу втручання та індивідуальних особливостей пацієнта.

У клініці MEДІКОМ пацієнтів після операції переводять в стаціонар із комфортними палатами готельного рівня, де вони проводять не більше 3 днів. Тривалість відновлення функціональності суглоба становить від 2 до 4 тижнів. Пацієнта виписують додому із докладними інструкціями щодо подальшого відновлення.

Відкрити Згорнути down

Артроскопія суглобів: результати та ефективність

Завдяки проведенню хірургічного втручання вдається зменшити або повністю усунути больові спазми, зняти набряки та запалення у суглобах. Відновлюється рухливість суглобів та функціональна активність м'язів.

Позитивний ефект досягається під час лікування ревматоїдного артриту, хронічних ушкоджень суглобового хряща та посттравматичного синовіту. При деформуючому артрозі також проводять артроскопію.

Відгуки пацієнтів свідчать про ефективність хірургічного лікування цього захворювання.

Відкрити Згорнути down

Наслідки артроскопії

Ускладнення після проведеної артроскопії — рідкісне явище. Вони можуть виявлятися такими симптомами:

 • кровотеча у зоні втручання;
 • набряк суглоба;
 • запалення розрізів чи оніміння шкіри поруч із нею.

Якщо виникли ці та інші симптоми, варто звернутися до лікаря — він вживе необхідних заходів для якнайшвидшого усунення проблеми.

Відкрити Згорнути down

Переваги артроскопії у нашій клініці

 1. Кваліфіковані хірурги-травматологи з багатим практичним досвідом.
 2. Сучасна апаратура та обладнання з потужною оптикою для проведення хірургічних операцій найвищого рівня.
 3. Витратні матеріали з міжнародними сертифікатами якості. Завдяки їхньому використанню вдається досягти швидкого відновлення після операцій на суглобах.
 4. Високоякісна анестезія, використання сучасних знеболювальних препаратів, які не мають побічної дії.
 5. Операційна з ламінарними потоками за принципом «повітряного капсулювання» — надтонке очищення повітря, високий рівень інфекційної безпеки для уникнення гнійно-запальних ускладнень.
 6. Прийнятна вартість артроскопії.
 7. Комфортний стаціонар, розташований у мальовничому місці та оточений парковою зоною. Індивідуальні палати обладнані за високими стандартами сучасних готелів.
Відкрити Згорнути down

Питання-Відповідь

Які обстеження необхідні перед артроскопією?

Перед проведенням хірургічного втручання пацієнту виписують направлення на лабораторні аналізи, флюорографію та ЕКГ. У деяких випадках ортопед-травматолог може додатково призначити КТ або МРТ суглоба, на якому будуть проводити артроскопію.

Який наркоз застосовується під час артроскопії?

Тип анестезії під час проведення артроскопії вибирається індивідуально, з огляду на призначення, тривалість операції. Також анестезіолог враховує сприйнятливість пацієнта до лікарських засобів. Зазвичай операцію проводять під загальною, епідуральною або локальною анестезією.

Коли можна робити масаж після артроскопії колінного суглоба?

Реабілітаційний процес після завершення операції на колінному суглобі починається відразу в стаціонарі: пацієнту призначають знеболювальні препарати та лімфодренажний масаж, що сприяє зняттю набряків. Лікувальний масаж колінного суглоба дозволяється проводити через 6-7 днів після артроскопії. Також варто пройти курс ЛФК та фізіотерапії.

Де зробити артроскопію?

Вибираєте клініку для проведення артроскопічної операції у Києві? У клініці МЕДІКОМ ведуть прийом лікарі ортопеди-травматологи та хірурги, які мають багатий досвід у проведенні хірургічних операцій на суглобах. Ми підтримуємо свою високу репутацію та довіру пацієнтів з 1992 року, пропонуючи високий рівень сервісу та медичних послуг. Дізнатися особливості проведення артроскопії, ціну операції та поставити супутні питання можна в нашому цілодобовому контакт-центрі.

Лікарі

comment 19
Циганков Максим Анатолійович
Завідуючий відділенням травматології та ортопедії, ортопед-травматолог другої категорії, хірург к.м.н.
comment 3
Біла Марина Леонідівна
Лікар ортопед-травматолог вищої категорії, дитячий ортопед-травматолог, к.м.н.
comment 7
Калашніков Олексій Валерійович
Лікар ортопед-травматолог вищої категорії, д.м.н.
comment 9
Марищак Олександр Сергійович
Лікар ортопед-травматолог

Вартість артроскопії

На послуги, позначені зірочкою *, знижка постійного клієнта 10% і 15% не поширюється.

Консультації
Програми
5371. * Програма консультацій і досліджень " Обстеження перед операцією " (Враховано знижку 20%)

4824 грн

Більше Згорнути down
Операції
4253. * Артроскопія, парціальна резекція меніска колінного суглоба, дебрідмент плечового, гомілково-ступневого, ліктьового суглоба, тенотомія сухожилка біцепса

17300 грн

Більше Згорнути down
4254. * Артроскопія, шов меніска колінного суглоба, рефіксація суглобової губи плечового, кульшового суглобів, пластика ПХЗ колінного суглоба, дебрідмент кульшового суглоба

22000 грн

Більше Згорнути down
4255. * Артроскопія 1 категорії складності

25100 грн

Більше Згорнути down

Вiдгуки

06.05.2023 16:35
Сергій

Робив тут діагностичну артроскопію. Все пройшло без наслідків і дуже вдало в плані інформативності. Дякую спеціалістам клініки за увагу, підтримку, результат і надану впевненість в безпеці процедури. Рекомендую!

29.01.2023 21:48
Постійна пацієнтка

Приїхала до клініки спеціально із Чернівців, тому що за багато років звикла звертатися зі складними питаннями саме сюди, і бути впевненою, що тут я потраплю у професійні руки. Дякуємо всій хірургічній бригаді, яка мене оперувала, медсестрам та всьому медичному та адміністративному персоналу Медіком за консультацію, підготовку, операцію (це була артроскопія меніска), післяопераційний догляд (в тому числі, вихід з-під наркозу) та людську психологічну підтримку. Дякую вам за вашу складну працю у ці нелегкі для всієї країни часи та за мій гарний результат операції!

30.11.2022 19:42
Катерина Таланкіна

Ще влітку почала відчувати гострий біль у коліні, але думала, що потягла ногу, коли грала з дитиною. Відразу в лікарню не пішла, обмежила рухи, щоб суглоб відпочив, та почала чекати, коли воно саме пройде. Згодом біль справді став слабшим, але навіть невелике навантаження, невірний рух давалися взнаки. Через кілька місяців пекла я зрозуміла, що треба таки піти до лікаря, записалася до клініки "Медіком" на Оболоні, після консультації та обстеження невтішний діагноз - розрив меніска колінного суглоба та рекомендація артроскопічної операції. Підготовка (і консультація з анестезіологом), операція (оперував Калашников Олексій Валерійович), вихід з наркозу (цього боялася понад усе, але все було дуже м’яко), наприкінці другого тижня після операції зняли шви та розробили програму з реабілітації суглоба та зміцнення м'язів, повне відновлення зайняло десь місяць. Зараз усе ок! Дякую за це спеціалістам клініки. Дуже уважні та професійні!

14.12.2021 12:38
Виктор Иванович

Хочу выразить благодарность персоналу клиники МЕДИКОМ и отдельно врачу Максиму Цыганкову! Обратился с травмой колена, была проблема с мениском. Я считаю, что попал к лучшему врачу! После проведения артроскопии чувствую себя отлично, прохожу курс реабилитации. Дай бог здоровья врачу за его профессионализм и отношение к пациентам!

27.11.2021 16:13
Татьяна

Мой ангел-хранитель Александр Анатольевич! Врач от бога, который спас мое колено! Делал мне артроскопию, так как лечение медикаментами не помогло. Все прошло отлично, под общим наркозом. Отходила от анестезии легко, колют хорошие препараты! После операции мне показали, как правильно начинать восстановление, какие упражнения можно делать. Я пробыла в стационаре пару дней, после чего отправилась домой с массой рекомендаций от врача. Стационар - это отдельная тема, просто курорт! Я чувствовала постоянную заботу и внимание персонала, врач тоже интересовался моим состоянием, контролировал заживление. В общем, я очень довольна и благодарна клинике МЕДИКОМ за мою здоровую ногу!

02.10.2021 17:22
Ірина Віталіївна

Довелося робити артроскопію колінного суглоба в клініці МЕДІКОМ. Операція пройшла дуже легко та успішно. Через 2 місяця в мене залишилося лише 2 маленьких шрама на коліні. Завдяки проведеній фізіотерапії та масажу процес відновлення був швидким та безболісним. Дуже вдячна лікарям на молодшому медичному персоналу клініки!

21.09.2021 19:56
Тарас Петренко

Я професійно займаюся боксом, отримав травму коліна, з якою звернувся до клініки МЕДІКОМ. Після проведення обстежень, в тому числі МРТ, лікар сказав, що треба робити артроскопію, іншого виходу немає. Операція пройшла доволі швидко, я був під наркозом, нічого не відчував. Після операції мене перевели в палату, де я провів 3 дні. Палата дуже зручна, одномісна, можна перебувати там з дружиною, яка допомогала мені. Після виписки лікар дав рекомендації, направив на реабілітацию. Дуже зручно, що аналізи та реабілітацію можно робити в МЕДІКОМІ, не треба шукати спеціальні лабораторії та центри. Я залишився дуже задоволеним, рекомендую клініку!

Показати ще 3

arrow

Всього 7 відгуків

залишити відгук arrow arrow
Ваша оцінка
star star star star star
error
error
error
error

Натискаючи кнопку, ви дозволяєте обробку персональних даних та погоджуєтесь з політикою конфіденційності.

Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам?
Наприклад: 0XX XXX XX XX
Передзвоніть
Наприклад: 0XX XXX XX XX

Натискаючи кнопку, ви дозволяєте обробку персональних даних та погоджуєтесь з політикою конфіденційності.

Вільних операторів на лінії: 6
Замовлень дзвінків сьогодні: 100+
Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам?
Наприклад: 0XX XXX XX XX
Вільних операторів на лінії: 6
Замовлень дзвінків сьогодні: 100+
Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам
в зручний час?
КНОПКА
ЗВ'ЯЗКУ
telegram page-down