exit
search serach
Дитяча неврологія Київ
32. Консультація дитячого невролога
1170 грн.
Дитячий
Більше Згорнути down

Дитяча неврологія Києва

За статистикою більш ніж половина дитячих інвалідностей пов'язана із захворюваннями нервової системи. Багато неврологічних порушень піддаються лікуванню і корекції в ранньому віці, саме тому так необхідно показувати дитину фахівцеві у встановлений порядком період. Дитячий невролог на Оболоні та Печерську у Києві проконсультує і надасть допомогу в разі функціональних порушень і хвороб нервової системи, а також в рамках планового медичного огляду дитини.

Відкрити Згорнути down

Консультація дитячого невролога в клініці МЕДІКОМ необхідна якщо:

 • У дитини перинатальне ураження нервової системи.

Під час вагітності, яка протікала з ускладненнями, або в процесі важких пологів, на дитину діють різні патологічні фактори, які негативно впливають на її нервову систему. Надалі це може проявитися станами різного ступеня тяжкості: порушенням м'язового тонусу, епілептичним синдромом і, навіть, у вигляді дитячого церебрального паралічу. Малюки, у яких було перинатальне ураження центральної нервової системи потребують консультації фахівця і лікування під його наглядом.

 • Необхідний плановий огляд.

У віці 3-х, 6-ти, 9-ти місяців, а також в 1 рік дитину повинен планово оглянути лікар-невролог. Також, необхідний наступний щорічний огляд у віці від 1-го року до 18-ти років.

 • Дитина отримала травму.

Не можна недооцінювати небезпеку травм, отриманих дитиною.  Навіть легкий струс може мати сумні наслідки, якщо його не лікувати. Це стосується також і травм хребта, особливо шийного відділу. Якщо малюк впав, забився, його слід обов'язково показати лікарю.

Відкрити Згорнути down

Симптоми, які говорять про те, що дитину повинен оглянути невролог:

1. У дітей раннього віку:
- Тривожний, поверхневий сон у немовляти.
- Малюк часто прокидається.
- Часті та рясні зригування.
- Тремор (тремтіння) підборіддя, ручок і ніжок у немовляти - може бути, як нормою, так і ознакою порушень, визначити це може дитячий лікар-невропатолог в місті Київ.
- Підгинання пальчиків на ніжках, при спробі поставити дитину.
- Посмикування при високій температурі (це може означати схильність до фебрильних судом, які з'являються у деяких дітей при температурі вище 38 градусів, або бути провісником епілепсії).

2. У старших діток:
- Нездатність концентрувати увагу.
- Погана успішність у школі.
- Частий головний біль.
- Стомлюваність.
- Дратівливість.
- Безсоння (порушення сну).

Відкрити Згорнути down

Неврологічні захворювання та стани, які ми лікуємо:

 • Перинатальне ураження нервової системи
 • Інфекційні захворювання нервової системи
 • Епілепсія та епілептичні синдроми
 • Порушення мозкового кровообігу
 • Спадково-дегенеративні захворювання нервової системи
 • Поразки нервової системи при соматичних захворюваннях
 • Травматичні ураження головного і спинного мозку
Відкрити Згорнути down

Діагностика неврологічних захворювань у дітей

В арсеналі нашої клініки сучасна апаратура і власна лабораторія, тому наші пацієнти можуть впевнено покладатися на правдивість досліджень, які ми проводимо.

1. ЕЕГ.
Незамінний в дитячій неврології метод, який абсолютно безболісно допомагає отримати інформацію, шляхом реєстрації біоелектричних імпульсів мозку. Застосовується при діагностиці епілепсії, а також запальних і судинних уражень головного мозку.

2. РЕГ.
Безпечний метод, що дозволяє оцінити стан судин мозку і визначати локалізацію розладів мозкової гемодинаміки. Застосовується для діагностики судинної дисфункції, наслідків травм та інших патологічних станів.

3. УЗ доплерографія судин голови і шиї.
Метод дозволяє оцінити швидкість кровотоку, його напрямок, що має значення в діагностиці синдромів обкрадання, контролі за мозковим кровообігом в післяопераційному періоді, при черепно-мозковій травмі.

4. Лабораторна діагностика.
Незамінний метод в діагностиці будь-яких захворювань, в тому числі і неврологічних. Аналізи, які призначає дитячий лікар-невролог, допоможуть виявити причини порушень, включаючи спадкові та генетичні захворювання.

Відкрити Згорнути down
Допплерография для детей
Доплерографія для дітей
Детская реоэнцефалография (РЭГ)
Дитяча реоенцефалографія (РЕГ)
Лабораторная диагностика детей
Лабораторна діагностика дітей
Детская ЭЭГ
ЕЕГ дітям
Нейросонография
Нейросонографія

Лікування захворювань нервової системи у дітей

Дитяча неврологія складна галузь медицини, проте наші фахівці досконало володіють всіма її тонкощами. Лікарі клініки МЕДІКОМ постійно освоюють нові методи терапії та реабілітації, які можна використовувати в лікуванні дітей із захворюваннями нервової системи.

Відкрити Згорнути down

Фізіотерапія

Одним з методів лікування патологій нервової системи у дітей є фізіотерапія. Природні та штучні фізичні методи цілюще впливають на організм, досягаючи великого терапевтичного ефекту при незначних навантаженнях. За допомогою фізіотерапії проводиться лікування дітей з:

 • ДЦП;
 • нейроінфекцією;
 • нейром'язовою дистрофією;
 • наслідками черепномозкових травм,
 • неврозами й невротичними реакціями у дітей.

Також, для лікування неврологічних проблем в нашій клініці використовують:

 • лікувальну фізкультуру (ЛФК);
 • масаж;
 • та інші послуги реабілітолога.

Лікувальна фізкультура

Лікувальна фізкультура — це ефективний і доступний спосіб відновлення здоров'я. Вона є комплексом лікувальних, реабілітаційних та профілактичних методів, в основі яких лежать спеціально підібрані фізичні вправи. Систематична лікувальна гімнастика сприяє відновленню здоров'я, зниженню стомлюваності, зміцненню імунітету і зняттю психоемоційного напруження.

Масаж

На жаль, останнім часом різко зросла кількість патологій опорно-рухової та нервової систем дітей, різних захворювань органів і систем дитячого організму. Масаж — це та маніпуляція, яка допоможе впоратися з цими проблемами. Його дія спрямована на повноцінний фізичний розвиток дитячого організму.

У нас працюють досвідчені, тактовні фахівці з високою кваліфікацією і значним клінічним досвідом. Нам вкрай важлива наша репутація, адже вона формувалася роками. Тому всі медичні фахівці (неврологи, реабілітологи, фізіотерапевти, фахівці з масажу та ЛФК), які у нас працюють, проходять строгий відбір.

Відкрити Згорнути down
Детский массаж
Дитячий масаж
Лечебная физкультура (ЛФК)
Лікувальна фізкультура (ЛФК)
Детский Психолог
Дитячий психолог
Физиотерапия детям
Фізіотерапія для дітей

Питання-Відповідь

Як відбувається огляд у дитячого невролога?

Огляд у дитячого невролога схожий на прийом у педіатра. Фахівець проводить збір скарг та анамнезу, візуальний огляд, перевірку рефлексів, чутливості, координації рухів та тонусу м’язів. Також лікар оцінює розвиток мовлення та пам’яті малюка. Тести залежать від віку дитини.

Які питання може поставити дитячий невролог під час першого звернення?

Під час первинного звернення до дитячого невролога лікар може поставити питання про перебіг вагітності та пологів, наявність соматичних захворювань та інфекцій у матері. Важливими стануть відповіді на питання про особливості розвитку малюка (зокрема набір ваги), його реакції на звуки (особливо гучні), наявність, частоту та обсяг зригування, особливості сну дитини тощо. Перший візит до дитячого невролога проводиться планово у віці від одного до двох місяців, до початку вакцинації.

У чому різниця між дитячим неврологом та невропатологом?

Різниці немає. Дитячий невролог та невропатолог — це дві назви однієї лікарської спеціалізації. Поняття «невропатолог» вважається застарілим.

Як підготувати немовля до огляду в дитячого невролога?

Огляд неврологом новонародженого проводиться з урахуванням режиму дня та харчування дитини. Після годування вона зазвичай засинає або стає млявою. Голодний малюк буде надто неспокійним. Це завадить лікареві об’єктивно оцінити його здоров’я. Тому, рекомендується проводити огляд через 60–90 хвилин після годування, коли дитина перебуває у звичайному активному стані.

Що дивиться невролог у новонароджених?

Огляд новонародженого дитячим неврологом — це оцінювання темпів розвитку рухових функцій, формування навичок, психічного та передмовленнєвого розвитку.

Навіщо невролог просить стежити очима за молоточком?

На прийомі дитячий невролог з допомогою цього тесту перевіряє роботу нервів, які контролюють окорухові м’язи. Під час дослідження необов’язково використовується молоточок. Це може бути іграшка або яскравий предмет.

Навіщо невролог просить доторкнутися носа?

Профогляд у дитячого невролога дітей дошкільного та шкільного віку включає наступні психофізіологічні тести. На прохання фахівця дитина має витягнути руки, доторкнутися пальцем до кінчика носа, постояти на одній нозі. Так лікар оцінює роботу вестибулярного апарату, досліджує здібності дитини до орієнтації в просторі, а також навички точного, швидкого та впорядкованого руху.

Лікарі

Якщо вам потрібен хороший дитячий невропатолог в Києві, ви будете повністю задоволені, відвідавши наш медичний центр.

comment 12
Перепечаєнко Марина Дмитрівна
Дитячий невролог вищої категорії, лікар-педіатр першої категорії
comment 20
Адаменко Катерина Борисівна
Дитячий лікар-невролог вищої категорії
comment 30
Воропай Галина Миколаївна
Спеціаліст із масажу, реабілітолог
comment 15
Дергільов Олег Іванович
Спеціаліст з масажу для дітей та дорослих, реабілітолог, інструктор ЛФК
comment 33
Житар Олена Миколаївна
Дитячий лікар-невролог вищої категорії
comment 16
Курбет Олексій Сергійович
Фахівець із фізичної реабілітації, масажист, інструктор ЛФК першої категорії
comment 6
Надоненко Олександр Миколайович
Лікар функціональної діагностики вищої категорії
comment 14
Селезньова Ольга Іванівна
Лікар функціональної діагностики вищої категорії

Вартість консультації дитячого невролога у Києві

На послуги, позначені зірочкою *, знижка постійного клієнта 10% і 15% не поширюється.

Консультації
Більше Згорнути down
Більше Згорнути down

Опис

Входить: визначення гостроти зору; огляд переднього відрізка ока; огляд очного дна.

Більше Згорнути down
5243. * Консультація спеціаліста по дитячому сну

1900 грн

Більше Згорнути down
Діагностика
Більше Згорнути down
Більше Згорнути down
161. Ультразвукова доплерографія судин шиї

900 грн

Більше Згорнути down
796. * Електроенцефалографія (ЕЕГ) на дому

6000 грн

Більше Згорнути down
Дитячий

800 грн

Більше Згорнути down
Більше Згорнути down
4931. * Електроенцефалографія (ЕЕГ) нічного сну на дому

11000 грн

Більше Згорнути down
5510. * Електроенцефалографія (ЕЕГ) добова на дому
Дитячий

13000 грн

Більше Згорнути down
Процедури/Маніпуляції
5316. Індивідуальне заняття з реабілітологом/фізичним терапевтом

1500 грн

Більше Згорнути down

Лікар додому

Для вашої зручності у нас передбачена можливість виклику дитячого невролога для консультації додому.

Відкрити Згорнути down

Виїзд по Києву та районамВиїзд бригад невідкладної допомоги здійснюється по всіх районах Києва (Оболонь, Печерськ, Поділ, Святошин, Дарниця, Голосіївський, Шевченківський, Солом'янський, Дніпровський, Деснянський) та передмістя (Вишгород, Буча, Ірпінь, Бровари).

Відкрити Згорнути down

Вiдгуки

21.02.2024 21:37
Ксенія

Висловлюю велику вдячність Марині Перепечаєнко за допомогу в лікуванні доньки (5 років). Боя спочатку думала, що її підвищена дратівливість має психологічну сторону. Але виявилось, що питання чисто неврологічне.

15.11.2023 12:52
Ярослава Юхно

Приходимо щорічне обстеження в невролога. Я розумію, як це важливо. Болить-не болить, але треба пильно стежити за здоров’ям дитини.

30.09.2023 22:05
Стретович Яна

Звернулася в клініку з проблемою заїкання у 4-річного сина. Приємно, що лікар невролог з легкістю знайшла підхід до дитини, змогла його розговорити та провести обстеження в спокійних умовах. Крім цього детально і ясно пояснила причини заїкання. Повідомила як буде проходити план лікування. Також сподобались доступні ціни на послуги. І дівчата на ресепшені дуже приємні, ввічливі, за потреби супроводжували та все пояснювали.

25.05.2023 19:53
Альона

Була на консультації в дитячого невролога Житар О.М. з маленькою донькою щодо проблеми розвитку мовлення. Приємно вражена особливим підходом до дитини, увагою, консультацією. Тільки позитивні емоції. Лікарка уважно вислухала мої скарги, надала доступно інформацію щодо подальших дій стосовно дитини, обстежень та лікування. Надалі будемо звертатися за консультаціями саме сюди!

19.02.2023 18:21
Близнюк Нінель Максимівна

Нещодавно були в Медіком на Івасюка в Перепечаєнко М. Д. Марина Дмитрівна - дуже сучасний, досвідчений, коректний і уважний лікар! За що їй велика шана. Мені дуже сподобалася.

06.12.2022 12:13
Матвей Кириленко

Нам все понравилось. Врач все хорошо, доступно объяснил. Замечаний никаких. Организация в клинике на высшем уровне.

23.11.2022 14:58
Mariana

Були вже кілька разів у Житарь О. М. Чудовий лікар, я дуже задоволена! Говорила усе по суті, на першому прийомі лаяла, що не прийшли раніше - батькам іноді це корисно) Загалом була дуже коректною та уважною.

14.09.2022 20:37
Timothy

Прием понравился. Спасибо!

27.08.2019 23:06
Татьяна

Очень рады с мужем, что решили обратиться в частную клинику. Нас принимала Костюкова Екатерина Александровна, назначила все необходимые обследования, после уже взялась делать заключения, диагноз скорректировала, лечение назначила другое, не такое как было у ребенка. После первой недели лечения заметила (может совпадение), что ребенок ведет себя спокойнее, спит лучше. Хочется верить, что лечение помогает.

26.04.2019 13:34
Светлана

От души благодарю Кириченко Нину Владимировну, детского невролога! Она не только настоящий профессионал своего дела, она здорово находит контакт с ребенком и может морально поддержать родителей, даже когда они, как говорится, на взводе. Так что Кириченко Н. В. отличный специалист, а еще она дипломат, тактично умеет сглаживать конфликты. Когда муж начал скандалить (очень сильно переживал и сорвался), Нина Владимировна быстро погасила конфликт, хотя я признаю, что в нашем случае это было непросто. Консультация у невролога Н. В. Кириченко проходила в спокойной дружественной атмосфере, и так будет, даже если вы сами этому препятствуете))))) Платного детского невролога мы посетили впервые, но не пожалели и ходим только в Медиком теперь, к Кириченко Н. В. Кстати, в этой клинике есть возможность сделать электроэнцефалографию (ЭЭГ) для детей на дому, и вообще много исследований можно проводить дома. Это большой плюс, потому что детская неврология - очень деликатная сфера.

15.02.2019 17:20
Сюзанна

Доктор Надоненко Александр Николаевич из клиники Медиком на Анри Барбюса, 37/1 очень хороший диагност! Он нам наконец-то назначил нужные исследования. Теперь у ребенка есть диагноз а правильный диагноз это уже половина лечение!

10.01.2019 19:05
Разгуляевы

Спасибо Адаменко Екатерине Борисовне за своевременное лечение и предшествующую ему точную профессиональную диагностику. Как бывший медицинский работник могу сказать, что Адаменко Е. Б. не назначила ни одного лишнего анализа или исследования, и максимально бвстро выявила причину состояния нашего ребенка. Вот это и называется профессионализмом. Приятно видеть таких специалистов среди молодых врачей.

29.11.2018 18:40
Каплина Ирина Станиславовна

В этой клинике работает настоящий доктор Айболит! Так сказал сын))) Это - Надоненко Александр Николаевич))) Большое Вам спасибо за ваш труд и позитивный настрой! Мы то теперь знаем, что детская неврология и ее проблемы - это не конец света! Главное - знать к кому обращаться!

07.10.2018 17:55
Юлия

В Медиком можно действительно на дому сделать очень много! Даже не знала что такое делают на дому! Мы делали ребенку ЭЭГ продолженную с видеомониторингом дома!!! И все анализы в самой клинике тоже можно сдать! Очень удобная многопрофильная клиника с нормальными ценами! А лечит нас Житарь Елена Николаевна - хороший невролог, мы врачом довольны, и ребенок ее любит!

20.08.2018 20:45
Рома

Огромное спасибо за все проведеные исследования врачу диагносту Селезневой Ольге Ивановне! Все четко и по сути!

25.06.2018 22:25
Диана

Житарь Елена Николаевна - лучшая! Очень хороший детский невролог! Дочка привязалась к этому врачу, как к родному человеку.

Показати ще 3

arrow

Всього 16 відгуків

залишити відгук arrow arrow
Ваша оцінка
star star star star star
error
error
error
error

Натискаючи кнопку, ви дозволяєте обробку персональних даних та погоджуєтесь з політикою конфіденційності.

Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам?
Наприклад: 0XX XXX XX XX
Передзвоніть
Наприклад: 0XX XXX XX XX

Натискаючи кнопку, ви дозволяєте обробку персональних даних та погоджуєтесь з політикою конфіденційності.

Вільних операторів на лінії: 6
Замовлень дзвінків сьогодні: 100+
Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам?
Наприклад: 0XX XXX XX XX
Вільних операторів на лінії: 6
Замовлень дзвінків сьогодні: 100+
Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам
в зручний час?
КНОПКА
ЗВ'ЯЗКУ
page-down