exit
search serach
Дитяча неврологія Києва

Дитяча неврологія Києва

За статистикою більш ніж половина дитячих інвалідностей пов'язана із захворюваннями нервової системи. Багато неврологічних порушень піддаються лікуванню і корекції в ранньому віці, саме тому так необхідно показувати дитину фахівцеві у встановлений порядком період. Дитячий невролог на Оболоні та Печерську у Києві проконсультує і надасть допомогу в разі функціональних порушень і хвороб нервової системи, а також в рамках планового медичного огляду дитини.

Консультація дитячого невролога в клініці МЕДІКОМ необхідна якщо:

 • У дитини перинатальне ураження нервової системи.

Під час вагітності, яка протікала з ускладненнями, або в процесі важких пологів, на дитину діють різні патологічні фактори, які негативно впливають на її нервову систему. Надалі це може проявитися станами різного ступеня тяжкості: порушенням м'язового тонусу, епілептичним синдромом і, навіть, у вигляді дитячого церебрального паралічу. Малюки, у яких було перинатальне ураження центральної нервової системи потребують консультації фахівця і лікування під його наглядом.

 • Необхідний плановий огляд.

У віці 3-х, 6-ти, 9-ти місяців, а також в 1 рік дитину повинен планово оглянути лікар-невролог. Також, необхідний наступний щорічний огляд у віці від 1-го року до 18-ти років.

 • Дитина отримала травму.

Не можна недооцінювати небезпеку травм, отриманих дитиною.  Навіть легкий струс може мати сумні наслідки, якщо його не лікувати. Це стосується також і травм хребта, особливо шийного відділу. Якщо малюк впав, забився, його слід обов'язково показати лікарю.

Консультація дитячого невролога

Симптоми, які говорять про те, що дитину повинен оглянути невролог:

1. У дітей раннього віку:
- Тривожний, поверхневий сон у немовляти.
- Малюк часто прокидається.
- Часті та рясні зригування.
- Тремор (тремтіння) підборіддя, ручок і ніжок у немовляти - може бути, як нормою, так і ознакою порушень, визначити це може дитячий лікар-невропатолог в місті Київ.
- Підгинання пальчиків на ніжках, при спробі поставити дитину.
- Посмикування при високій температурі (це може означати схильність до фебрильних судом, які з'являються у деяких дітей при температурі вище 38 градусів, або бути провісником епілепсії).

2. У старших діток:
- Нездатність концентрувати увагу.
- Погана успішність у школі.
- Частий головний біль.
- Стомлюваність.
- Дратівливість.
- Безсоння (порушення сну).

Захворювання, які ми лікуємо:

 • Перинатальне ураження нервової системи
 • Інфекційні захворювання нервової системи
 • Епілепсія та епілептичні синдроми
 • Порушення мозкового кровообігу
 • Спадково-дегенеративні захворювання нервової системи
 • Поразки нервової системи при соматичних захворюваннях
 • Травматичні ураження головного і спинного мозку

Діагностика

В арсеналі нашої клініки сучасна апаратура і власна лабораторія, тому наші пацієнти можуть впевнено покладатися на правдивість досліджень, які ми проводимо.

1. ЕЕГ.
Незамінний в дитячій неврології метод, який абсолютно безболісно допомагає отримати інформацію, шляхом реєстрації біоелектричних імпульсів мозку. Застосовується при діагностиці епілепсії, а також запальних і судинних уражень головного мозку.

2. РЕГ.
Безпечний метод, що дозволяє оцінити стан судин мозку і визначати локалізацію розладів мозкової гемодинаміки. Застосовується для діагностики судинної дисфункції, наслідків травм та інших патологічних станів.

3. УЗ доплерографія судин голови і шиї.
Метод дозволяє оцінити швидкість кровотоку, його напрямок, що має значення в діагностиці синдромів обкрадання, контролі за мозковим кровообігом в післяопераційному періоді, при черепно-мозковій травмі.

4. Лабораторна діагностика.
Незамінний метод в діагностиці будь-яких захворювань, в тому числі і неврологічних. Аналізи, які призначає дитячий лікар-невролог, допоможуть виявити причини порушень, включаючи спадкові та генетичні захворювання.

Дитяча неврологія

Лікування

Дитяча неврологія складна галузь медицини, проте наші фахівці досконало володіють всіма її тонкощами. Лікарі клініки МЕДІКОМ постійно освоюють нові методи терапії та реабілітації, які можна використовувати в лікуванні дітей із захворюваннями нервової системи.

Фізіотерапія

Одним з методів лікування патологій нервової системи у дітей є фізіотерапія. Природні та штучні фізичні методи цілюще впливають на організм, досягаючи великого терапевтичного ефекту при незначних навантаженнях. За допомогою фізіотерапії проводиться лікування дітей з:

 • ДЦП;
 • нейроінфекцією;
 • нейром'язовою дистрофією;
 • наслідками черепномозкових травм,
 • неврозами й невротичними реакціями у дітей.

Також, для лікування неврологічних проблем в нашій клініці використовують:

 • лікувальну фізкультуру (ЛФК);
 • масаж;
 • та інші послуги реабілітолога.

Лікувальна фізкультура

Лікувальна фізкультура — це ефективний і доступний спосіб відновлення здоров'я. Вона є комплексом лікувальних, реабілітаційних та профілактичних методів, в основі яких лежать спеціально підібрані фізичні вправи. Систематична лікувальна гімнастика сприяє відновленню здоров'я, зниженню стомлюваності, зміцненню імунітету і зняттю психоемоційного напруження.

Масаж

На жаль, останнім часом різко зросла кількість патологій опорно-рухової та нервової систем дітей, різних захворювань органів і систем дитячого організму. Масаж — це та маніпуляція, яка допоможе впоратися з цими проблемами. Його дія спрямована на повноцінний фізичний розвиток дитячого організму.

У нас працюють досвідчені, тактовні фахівці з високою кваліфікацією і значним клінічним досвідом. Нам вкрай важлива наша репутація, адже вона формувалася роками. Тому всі медичні фахівці (неврологи, реабілітологи, фізіотерапевти, фахівці з масажу та ЛФК), які у нас працюють, проходять строгий відбір.

Лікарі

Якщо вам потрібен хороший дитячий невропатолог в Києві, ви будете повністю задоволені, відвідавши наш медичний центр.

Адаменко Катерина Борисівна
Дитячий лікар-невролог вищої категорії
comment 12
Воропай Галина Миколаївна
Спеціаліст із масажу, реабілітолог
comment 19
Дергільов Олег Іванович
Спеціаліст з масажу для дітей та дорослих, реабілітолог, інструктор ЛФК
comment 9
Житар Олена Миколаївна
Дитячий лікар-невролог вищої категорії
comment 20
Костюкова Катерина Олександрівна
Дитячий лікар-невролог, лікар ультразвукової діагностики, кандидат медичних наук
comment 13
Курбет Олексій Сергійович
Фахівець із фізичної реабілітації, масажист, інструктор ЛФК першої категорії
comment 8
Лісуха Любов Михайлівна
Дитячий лікар-невролог вищої категорії, кандидат медичних наук
comment 6
Надоненко Олександр Миколайович
Лікар функціональної діагностики вищої категорії
comment 3
Попова Тамара Вікторівна
Лікар-фізіотерапевт вищої категорії
comment 3
Селезньова Ольга Іванівна
Лікар функціональної діагностики вищої категорії
comment 9

Ціни

На послуги, позначені зірочкою *, знижка постійного клієнта 10% і 15% не поширюється.

Консультації
32. Консультація дитячого невролога

739 грн

Більше Згорнути down
45. Консультація дитячого ендокринолога

739 грн

Більше Згорнути down
10. Консультація дитячого офтальмолога

739 грн

Опис

Входить:
- визначення гостроти зору (на близькій відстані - вдалину);
- огляд переднього відрізка ока;
- огляд очного дна.

Більше Згорнути down
4115. Консультація провідного дитячого невролога Житар О.М.
Дитячий

869 грн

Більше Згорнути down
Діагностика
1126. * КТ головного мозку (включена вартість диска)

989 грн

Опис

Проводять ДОСВІДЧЕНІ ДІАГНОСТИ, лікарі-рентгенологи зі стажем від 20 років, які мають глибокі знання з ОНКОПАТОЛОГІЙ і інших захворювань. Мультиспіральний комп'ютерний томограф FILLIPS, потужний - дозволяє обстежувати пацієнтів з масою ДО 190 КГ. У вартість входить диск і опис. Підготовка не потрібна.

Більше Згорнути down
128. * Реоенцефалографія

569 грн

Більше Згорнути down
142. * Електроенцефалографія (ЕЕГ) від 4 років

869 грн

Більше Згорнути down
159. Ультразвукова доплерографія судин голови

689 грн

Більше Згорнути down
161. Ультразвукова доплерографія судин шиї

689 грн

Більше Згорнути down
127. Нейросонографія (НСГ)

559 грн

Більше Згорнути down

Лікар додому

Для вашої зручності у нас передбачена можливість виклику дитячого невролога для консультації додому.

Вiдгуки

27.08.2019 23:06
Татьяна

Очень рады с мужем, что решили обратиться в частную клинику. Нас принимала Костюкова Екатерина Александровна, назначила все необходимые обследования, после уже взялась делать заключения, диагноз скорректировала, лечение назначила другое, не такое как было у ребенка. После первой недели лечения заметила (может совпадение), что ребенок ведет себя спокойнее, спит лучше. Хочется верить, что лечение помогает.

26.04.2019 13:34
Светлана

От души благодарю Кириченко Нину Владимировну, детского невролога! Она не только настоящий профессионал своего дела, она здорово находит контакт с ребенком и может морально поддержать родителей, даже когда они, как говорится, на взводе. Так что Кириченко Н. В. отличный специалист, а еще она дипломат, тактично умеет сглаживать конфликты. Когда муж начал скандалить (очень сильно переживал и сорвался), Нина Владимировна быстро погасила конфликт, хотя я признаю, что в нашем случае это было непросто. Консультация у невролога Н. В. Кириченко проходила в спокойной дружественной атмосфере, и так будет, даже если вы сами этому препятствуете))))) Платного детского невролога мы посетили впервые, но не пожалели и ходим только в Медиком теперь, к Кириченко Н. В. Кстати, в этой клинике есть возможность сделать электроэнцефалографию (ЭЭГ) для детей на дому, и вообще много исследований можно проводить дома. Это большой плюс, потому что детская неврология - очень деликатная сфера.

15.02.2019 17:20
Сюзанна

Доктор Надоненко Александр Николаевич из клиники Медиком на Анри Барбюса, 37/1 очень хороший диагност! Он нам наконец-то назначил нужные исследования. Теперь у ребенка есть диагноз а правильный диагноз это уже половина лечение!

10.01.2019 19:05
Разгуляевы

Спасибо Адаменко Екатерине Борисовне за своевременное лечение и предшествующую ему точную профессиональную диагностику. Как бывший медицинский работник могу сказать, что Адаменко Е. Б. не назначила ни одного лишнего анализа или исследования, и максимально бвстро выявила причину состояния нашего ребенка. Вот это и называется профессионализмом. Приятно видеть таких специалистов среди молодых врачей.

29.11.2018 18:40
Каплина Ирина Станиславовна

В этой клинике работает настоящий доктор Айболит! Так сказал сын))) Это - Надоненко Александр Николаевич))) Большое Вам спасибо за ваш труд и позитивный настрой! Мы то теперь знаем, что детская неврология и ее проблемы - это не конец света! Главное - знать к кому обращаться!

07.10.2018 17:55
Юлия

В Медиком можно действительно на дому сделать очень много! Даже не знала что такое делают на дому! Мы делали ребенку ЭЭГ продолженную с видеомониторингом дома!!! И все анализы в самой клинике тоже можно сдать! Очень удобная многопрофильная клиника с нормальными ценами! А лечит нас Житарь Елена Николаевна - хороший невролог, мы врачом довольны, и ребенок ее любит!

20.08.2018 20:45
Рома

Огромное спасибо за все проведеные исследования врачу диагносту Селезневой Ольге Ивановне! Все четко и по сути!

25.06.2018 22:25
Диана

Житарь Елена Николаевна - лучшая! Очень хороший детский невролог! Дочка привязалась к этому врачу, как к родному человеку.

Показати ще 3

arrow

Всього 8 відгуків

залишити відгук arrow arrow
Ваша оцінка
star star star star star
error
error
error
error
Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам?
Наприклад: 0XX XXX XX XX
Передзвоніть
Наприклад: 0XX XXX XX XX
Вільних операторів на лінії: 6
Замовлень дзвінків сьогодні: 100+
Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам?
Наприклад: 0XX XXX XX XX
Вільних операторів на лінії: 6
Замовлень дзвінків сьогодні: 100+
Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам
в зручний час?
КНОПКА
ЗВ'ЯЗКУ
page-down