exit
search serach
Аудіометрія в Києві
1342. Аудіограма (тональна + мовна)
800 грн.
Більше Згорнути down

Аудіометрія в Києві

Зараз досить часто можна зустріти різні порушення слуху. Метод діагностики, який дозволяє визначити різні патології слухового апарату і об'єктивно оцінити слух, називається аудіометрія. Аудіометрія в Києві в клініці МЕДІКОМ - якісне дослідження слуху, яке проведуть кваліфіковані лікарі-сурдологи. Вони здійснять всю необхідну діагностику для виявлення патологій слуху, призначать ефективні методи лікування, порадять слуховий апарат.

Аудіометричними дослідженнями в медичному центрі МЕДІКОМ на Оболоні та Печерську займається сурдолог - лікар, який спеціалізується на виявленні та усуненні проблем зі слухом. Однією з основ його діяльності є саме діагностика слухових порушень, в т.ч. за допомогою процедури аудіометрії. На прийом до сурдолога пацієнти, найчастіше, потрапляють за рекомендацією від терапевта, педіатра, сімейного лікаря або отоларинголога.

Аудіометрія - це метод діагностики слуху, що дозволяє визначити сприйняття звуку різної гучності на різних частотах. Для дослідження використовується аудіометр AUDITUS-A1 - прилад, який визначає гостроту слуху, та тімпанометр (імпедансометр) MAICO TouchTymp. Процедура аудіометрії є незамінним засобом при виборі засобів відновлення слуху, підборі слухових апаратів.

аудіометрія

Відкрити Згорнути down

Аудіометричне дослідження показано:

 • При підозрах на зниження слуху
 • При хронічній приглухуватості
 • При інфекційних захворюваннях вуха
 • При кохлеовестібулярние синдромі
 • При травмі голови, вух
 • При отосклерозі
 • Для оцінки та контролю результатів проведеної терапії
 • При підозрі розвитку професійної приглухуватості
 • При кохлеарній імплантації та виборі слухового апарату
 • При частих отитах і запальних захворюваннях ЛОР-органів
 • При інсульті
 • При новоутвореннях головного мозку
 • Після прийому деяких лікарських препаратів (гентаміцину, неоміцину, саліцилатів тощо)
 • При щорічному профілактичному огляді особам, чия професійна діяльність пов'язана з підвищеним рівнем шуму та вібрацій
 • При травмах голови і вух
Відкрити Згорнути down

Захворювання, які ми лікуємо:

 • Отосклероз
 • Хвороба Мен'єра
 • Гострі і хронічні захворювання вух
 • Акустична невринома тощо
 • Туговухість (сенсоневральна, кондуктивна, змішана)
Відкрити Згорнути down

Діагностика порушень слуху

Перед дослідженням гостроти слуху пацієнта сурдолог проводить збір анамнезу і вивчає історію хвороби. Лікар з'ясовує, коли почалися проблеми зі слухом, одне або обидва вуха вони зачіпають, чи немає у пацієнта дзвону, болю або дискомфорту у вухах, чи не були перенесені інфекцій або травми вух, який рівень шуму на робочому місці пацієнта, чи є у когось з сім'ї проблеми зі слухом. Також, безпосередньо перед аудіометрією фахівець проводить візуальний огляд зовнішнього вуха, слухового проходу і барабанної перетинки.

аудіометрія
перевірка слуха

Зробити аудіометрію і отримати якісну розшифровку аудіограми в Києві можна в клініці МЕДІКОМ. До послуг пацієнтів пропонуються:

 • Мовна аудіометрія.

Класичний спосіб перевірки слуху, при якому лікар-сурдолог пошепки або звичайним голосом на певній відстані від пацієнта вимовляє слова, а пацієнт повинен їх повторити. Звукові стимули можуть подаватися у вигляді попередньо записаної мови. Ця процедура дозволяє визначити ступінь розбірливості мови в залежності від її інтенсивності. Найчастіше призначається в якості скринінгової діагностики.

 • Тональна аудіометрія.

Аудіограма дозволяє визначити окремо для кожного вуха мінімальний рівень чутності і граничний поріг слухового дискомфорту. На пацієнта під час обстеження одягають навушники, через які передаються звуки різної частоти. Частота звуків змінюється кожні 30 секунд, при цьому досліджуваний повинен натиснути на кнопку пульта. Кожне натискання - це точка на графіку. При обстеженні дітей діагностика проводиться в ігровій формі.

 • Імпедансна акуметрія.

Метод діагностики, який дозволяє визначити стан середнього вуха. Отоларинголог допомагає виявити тільки зовнішні проблеми в будові слухового каналу і оцінити стан барабанних перетинок. Сучасне високоточне обладнання дозволяє встановити точніші результати. Імпедансометрія - надійний метод діагностики затяжних отитів різної етіології, отосклерозу, захворювань ЛОР-органів, новоутворень на ранніх етапах.

 • У клініці проводиться об'єктивне дослідження отоакустичної емісії.

Отоакустична емісія - звуковий сигнал, сприйнятий за допомогою спеціального мікрофона, розміщеного в зовнішньому слуховому проході, у відповідь на поданий звуковий сигнал. Дана процедура проводиться з метою: визначення стану зовнішніх волоскових клітин слухового нерва в равлику; оцінки слухової функції у дітей до 5 років як об'єктивний метод діагностики; підтвердження медичних висновків тощо.

Лікар-аудіолог клініки, використовуючи різні методи діагностики, визначить, чи знаходиться слух пацієнта в межах норми, виявить захворювання, пов'язані з розладом в роботі слухового органу, при необхідності підбере слуховий апарат. Якісні діагностика і лікування слуху - реальність, доступна кожному.

Відкрити Згорнути down

Питання-Відповідь

Як підготуватися до аудіометрії?

Спеціальна підготовка до аудіометрії зазвичай не потрібна. Достатньо уважно слухати інструкції фахівця.

Як часто можна проходити аудіометрію?

Здоровим дорослим проведення аудіометрії рекомендується не рідше одного разу на десять років. Після 60 років варто проходити перевірку слуху щороку.

Коли не можна проводити аудіометрію?

Особливих протипоказань до аудіометрії немає, за винятком тих випадків, коли пацієнт не в змозі виконувати інструкції лікаря через свій психічний стан або за наявності сірчаних корків.

Як зрозуміти, що знижується гострота слуху?

Перші ознаки зниження гостроти слуху буває важко помітити, оскільки вони з'являються поступово. Спочатку це можуть бути: труднощі зі слухом у галасливих місцях, стає складніше розібрати мову під час телефонної розмови, доводиться просити повторити інформацію, звуки стають приглушеними, телевізор треба вмикати гучніше, з'являється дзижчання або дзвін у вухах, складніше почути телефонний або двірний дзвінок.

Який слух вважається нормальним?

За результатами аудіометрії нормальним слухом для дорослої людини вважається, якщо вона чує тональні звуки гучністю від 0 до 25 дБ в усьому діапазоні частот (від 250 до 8000 ГЦ, тобто від мови пошепки й цокання годинника до спокійної мови). Для дитини нормальна реакція становить від 0 до 15 дБ у всьому діапазоні частот.

Скільки за часом триває аудіометрія?

Тривалість аудіометрії залежить від діагностичної задачі. Початковий огляд може зайняти від 5 до 10 хвилин. Детальна аудіометрія може тривати до 1 години.

Де зробити аудіометрію?

Аудіометрія в Києві в центрі МЕДІКОМ проводиться досвідченими фахівцями протягом нетривалого часу, а отримана в ході діагностики аудіограма допомагає встановити правильний діагноз і призначити ефективне лікування.

Лікарі

Записатися на прийом до фахівця, дізнатися вартість обстеження ви можете у оператора колл-центру клініки.

comment 34
Істоміна Світлана Юріївна
Врач-отоларинголог, сурдолог першої категорії

Вартість аудіометрії

На послуги, позначені зірочкою *, знижка постійного клієнта 10% і 15% не поширюється.

Консультації

Опис

Консультація досвідченого сурдолога (стаж понад 15 років) Істомін С.Ю. у зручний для пацієнта час вдома на високотехнологічному обладнанні Otometrics (виробник Данія)

Більше Згорнути down
Діагностика
1343. Імпедансометрія (тімпанометрія + акустичні рефлекси)

700 грн

Більше Згорнути down
1350. Комплексна підготовка до слухопротезування (аудіограма + підбір СА)

900 грн

Більше Згорнути down
646. Отоакустична емісія

900 грн

Більше Згорнути down
650. Скринінг слуху на дому

2980 грн

Більше Згорнути down
1344. Скринінг слуху

900 грн

Більше Згорнути down
Процедури/Маніпуляції
Більше Згорнути down
1349. Заміна сірчаних фільтрів

180 грн

Більше Згорнути down
1345. Медичне налаштування цифрових слухових апаратів

650 грн

Більше Згорнути down
Пов'язані послуги
Консультація сурдолога
Консультація сурдолога
Отоларингологія
Консультація отоларинголога
Отосклероз
Лікування отосклерозу
Стапедопластика
Стапедопластика

Виїзд по Києву та районамОбслуговуємо всі райони Києва та передмістя: Оболонь, Печерськ, Поділ, Святошин, Дарниця, Голосіївський, Шевченківський, Солом'янський, Дніпровський, Деснянський.

Відкрити Згорнути down

Вiдгуки

18.04.2024 14:40
Наталія

Записувалася на процедуру онлайн. Ціна - 800 гривень, що по київським міркам взагалі мізер. Сама технологія приємно здивувала, бо ніколи в житті з таким не стикалась. Тепер мене чекає ще додаткова консультація лора.

03.02.2024 21:05
Сергій

Після 4 років роботи в цеху в постійному шумі вирішив перевірити, чи все в мене нормально зі слухом. По підозри були, але ж то не було повністю зрозуміло. І ось коли пройшов аудіометрію в Медікомі, все стало ясно як білий день. Так, на 30% я собі слух присадив. Але добре, що не критично. Лікарі сказали, що допоможуть мені вернути все в норму.

23.11.2023 20:51
Уляна Вольська

Проходили з донькою аудіометрію за направленням отоларинголога. Щоб розуміли, для діток лікар Світлана Юріївна робить все в ігровій формі. Дитина постійно посміхалася. І зараз ще згадує, яка цікава гра була з лікарем.

15.02.2023 09:49
Ручинська Марія

Помітила у себе значне погіршення слуху, при чому відбулося це різко, без видимих причин... Не роздумуючи записалася до сурдолога у клініку Медіком. Я вже зверталася сюди з іншими проблемами, тому знаю, що якість обслуговування тут на найвищому рівні. Зробили мені аудіометрію, за результатами якої поставили діагноз. На щастя, мою проблему можна виправити, тому проходитиму тепер курс лікування.

02.04.2019 18:36
Виталий

Остались очень хорошие впечатления. Я прошел так много разных врачей. Есть с кем сравнить. Лучше этого врача-сурдолога не встречал. Я думаю, что и нет лучше. Очень грамотный, чуткий с индивидуальным подходом врач. Я всем его рекомендую.

17.01.2019 19:48
Никита

Обратился к Истоминой Светлане Юрьевне по адресу ул. Анри Барбюса, 37/1 из-за проблем со слухом. Проведя аудиометрию и некоторые анализы, врач сообщила, что у меня нейросенсорная тугоухость 2 степени. Данное заболевание вызывается нарушением проведения нервного сигнала из внутреннего уха к специальным отделам головного мозга, в моем случае рычагом и первопричиной стал инсульт. Мне было очень важно возможно ли восстановление слуха или хотя бы остановить процесс полной его потери. Для начала мне назначили полное обследование всех ЛОР-органов и ряд анализов. Было назначено лекарственная терапия и физиолечение. Нарушение слуха полностью излечить уже не удастся, но хотя бы сохранить и немного улучшить шансы есть. Огромное спасибо за качественную диагностику. На сегодня это самая квалифицированная аудиометрия в Киеве благодаря крутому сурдологу.

10.12.2018 21:07
Варя

В связи с редко ухудшившимся слухом обратилась к сурдологу, Светлана Юрьевна назначила мне процедуру Аудиометрию, для выявления отклонений от норм слуха. Сейчас вкратце расскажу, как проводится аудиограмма уха. Процедура проходила в небольшом полутемном помещении, полностью изолированном от посторонних звуков и шумов. Мне одели наушники, которые были присоединены к аппарату, который измеряет порог слуха в разных условиях (там свои тонкости, я не все поняла что и как оно измеряет, а уж рассказать принцип точно не смогу). Никакого дискомфорта процедура не вызывала. Моей главной задачей было нажатие кнопки, когда я слышала определенный звук. Звуки весьма специфические скажу я вам. При подаче сигнала я нажимала кнопку, и аппарат отмечал определенные точки шкалы, а врач записывал показания у себя на схеме, а после считал конечный результат. И так поочередно на оба уха. После мне одели дополнительное приспособление (простите, название не знаю, не так сильна я в медицине), которое крепилось поверх наушников, и подача сигналов возобновилась. Вся процедура занимает по времени максимум 15 минут. Никакой боли, неприятных ощущений, все быстро и просто. Стоимость аудиограммы (тональная+речевая) 513 грн. Для моего случая эта процедура была просто необходима, так как я уже находилась на пороге, когда не могла различить, хорошо ли я слышу, а главное одинаково ли, двумя ушами. После аудиометрии мне поставили неутешительный диагноз: тугоухость 1 степени правого уха, но к счастью во время, обследовавшись это излечимо.

06.07.2018 17:22
Илона

Хочу выразить благодарность клинике за качественный продукт из Дании Европейского класса и доктору за помощь в подборе. Если Вы еще думаете, где купить слуховой аппарат, то смело обращайтесь сюда. Пользуюсь аппаратом Beltone около 1.5 года, и никаких нареканий нету, а если нужно что - то поднастроить, то в клинике все быстренько и качественно сделают.

22.06.2018 20:03
Антон

Привел свою маму для подбора слухового аппарата к сурдологу. Истомина Светлана разъяснила, что, так как с возрастом у пожилых людей падает зрение, нарушается мелкая моторика и координация движений, снижается чувствительность, а у многих еще и страдает память, то самостоятельно хорошо обслуживать слуховые аппараты не всегда получается. А за аппаратом нужен уход, особенно за внутриушным, поэтому лучше приобрести заушной он более практичный и проще пожилым людям. Доктор сказала, что такие модели снабжают защитой от воды, и ничего страшного, если человек забывает снять аппарат перед душем. Все же слуховые аппараты для пожилых людей должны быть практичные, простые в использовании. Учитывая рекомендации доктора, мы подобрали слуховой аппарат фирмы Beltone. Мама очень довольна, теперь она и с соседкой поболтать может и любимый сериал посмотреть. Огромное вам спасибо за помощь.

15.05.2018 16:43
Марго

Посещением клиники Медиком осталась довольна. Необходима была аудиометрия - как проводится, уже видела раньше, когда делали моему внуку, поэтому представление имею. Хочу отметить, что диагностика была выполнена добросовестно и внимательно. Мне понравилось и обслуживание, и качество проведенного исследования. Все было на высоком уровне.Если вам нужна аудиометрия в Киеве, рекомендую обращаться только сюда.

04.02.2018 14:00
Таисия

Год назад мне диагностировали тугоухость 3 степени. Врач объяснил, как подобрать слуховой аппарат, выбором я довольна по сей день. С приобретение слухового аппарата у меня началась новая жизнь. Общение с людьми стало приятным. Постоянно приезжаю в Медиком для корректировки. Процедуру проводят быстро и качественно из учета изменений слуха. Огромное вам спасибо!

Показати ще 3

arrow

Всього 11 відгуків

залишити відгук arrow arrow
Ваша оцінка
star star star star star
error
error
error
error

Натискаючи кнопку, ви дозволяєте обробку персональних даних та погоджуєтесь з політикою конфіденційності.

Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам?
Наприклад: 0XX XXX XX XX
Передзвоніть
Наприклад: 0XX XXX XX XX

Натискаючи кнопку, ви дозволяєте обробку персональних даних та погоджуєтесь з політикою конфіденційності.

Вільних операторів на лінії: 6
Замовлень дзвінків сьогодні: 100+
Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам?
Наприклад: 0XX XXX XX XX
Вільних операторів на лінії: 6
Замовлень дзвінків сьогодні: 100+
Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам
в зручний час?
КНОПКА
ЗВ'ЯЗКУ
page-down