exit
search serach
Детская аллергология Киев
16. Консультація дитячого алерголога
1270 грн.
Дитячий
Більше Згорнути down

Дитяча алергологія Києва

XXI сторіччя століття алергічних захворювань. "Початок алергічного впливу і реакції імунної системи у вигляді алергічної відповіді виникає задовго до народження дитини", вважає дитячий алерголог в м. Київ, в клініці МЕДІКОМ на Оболоні та Печерську.

Дитяча алергія має різноманітні прояви від шкірних реакцій у вигляді діатезу у немовляти до більш серйозних станів у вигляді набряків і задухи у дітей абсолютно різного віку. Алергічною реакцією, найчастіше, є стан, при якому дієву допомогу може надати тільки компетентний фахівець.

Дитячий алерголог в Києві в центрі МЕДІКОМ проведе необхідну діагностику з виявлення причини виникнення алергії, призначить терапевтичні заходи, проконтролює результати терапії і запропонує способи попередження реалізації так званого «Алергічного маршу» в майбутньому.

Алергологія це розділ медицини, що вивчає алергічні та псевдоалергічні прояви, пов'язані з ними патологічні стани. Сучасна алергологія, використовує найновіші методи діагностування та проведення терапевтичних заходів, що дає можливість впливати на причини виникнення алергічних реакцій, запобігати або уповільнювати розвиток ускладнень.

Відкрити Згорнути down

До послуг алерголога необхідно звернутися, якщо ви прагнете:

 1. Нормалізувати функцію імунної системи дитини.
 2. Позбутися від загострень алергічних реакцій.
 3. Попередити розвиток ускладнень.
 

Поширені причини алергії у дітей:

 • спадкова схильність;
 • нераціональне вигодовування дітей першого року життя;
 • раннє введення прикорму;
 • неправильне введення в раціон дитини деяких продуктів;
 • присутність домашніх тварин в житловому приміщенні (алергію можуть викликати шерсть, слина, відмерлі клітини епітелію домашнього улюбленця);
 • пилок рослин (аллергокомпоненти мають властивість поширюватися на великі відстані і проникати в маленькі шпарини, викликаючи масивні алергічні реакції);
 • домашній пил, що містить частинки пилових кліщів, які живляться лупою людини і тварин, є джерелом агресивних аллергокомпонентів, які можуть викликати гострі алергічні прояви;
 • засоби побутової хімії, що оточують людину все більш щільним кільцем;
 • фармацевтичні препарати;
 • комахи, які містять аллергокомпоненти в хітинових оболонках і в слині, що може спричинити виникнення гострих алергічних реакцій при контакті під час вдихання їх частинок, а також у вигляді гострих алергічних реакцій, що виникають після укусів;
 • інвазія найпростіших і гельмінтів у дітей.
 

алергія відео

Консультація дитячого алерголога включає:

 • огляд дитини;
 • збір анамнезу (історії виношування, народження, вигодовування дитини, інформація про наявність генетичної схильності, виявлення чинників, що сприяють виникненню алергічних станів тощо);
 • визначення методів обстеження і лікування.

Для алергічних реакцій характерні різні клінічні прояви: від шкірних висипань до залучення в процес травної, дихальної, серцево-судинної, нервової системи та ін.

Відкрити Згорнути down

Симптоми алергії у дітей:

 • шмигання носиком;
 • моргання очима;
 • чухання очей;
 • сльозотеча з очей;
 • чхання;
 • нежить;
 • дискомфорт в дихальних шляхах;
 • кашель;
 • задишка;
 • висип на шкірі;
 • біль в животі;
 • рідкий стілець;
 • схильність до затримки стільця;
 • головні болі тощо.
Відкрити Згорнути down

Дитячі алергологи центру МЕДІКОМ (м. Київ, Україна) лікують:

Відкрити Згорнути down

Діагностика

Для з'ясування передумов розвитку алергічних станів дитячий алерголог, відповідно до віку дитини, стану і особливостей протікання захворювання, проведе алергічне і імунологічне обстеження.

Методи діагностики алергії:

 • лабораторне дослідження крові і сечі;
 • тестування за допомогою алергопроб;
 • аплікаційні методики;
 • визначення загального імуноглобуліну E;
 • визначення специфічних імуноглобулінів Е;
 • імуноферментний метод;
 • імунофлюоресцентний метод;
 • метод ImmunoCAP тощо.

Алергологія
Дитяча алергологія
Відкрити Згорнути down

Лікування

На підставі отриманих результатів обстеження дитячий лікар-алерголог призначає маленькому пацієнтові лікування. Найважливіше в процесі лікування алергії - елімінаційні заходи з усунення можливих контактів з алергенами.

Залежно від виду алергічних проявів, тяжкості їх перебігу, дитячий алерголог рекомендує прийом медикаментозних препаратів, що дозволяють знизити або повністю усунути клінічні прояви хвороби. Для усунення харчової алергії, дитячий алерголог підбирає дієту, яка виключає вживання продуктів-подразників.

Дитячий алерголог (м. Київ, клініка МЕДІКОМ) безпомилково визначить причини появи хвороби у дитини, призначить лікування, яке надовго дозволить позбутися від алергічних реакцій, розповість яка повинна бути профілактика алергії у дітей. Зателефонувавши в наш колл-центр, ви зможете: записатися на прийом до алерголога, дізнатися які проводяться алергопроби в Києві, ціну на них в нашому центрі.

Відкрити Згорнути down
Детский гастроэнтеролог
Дитячий гастроентеролог
Детский иммунолог
Консультація імунолога
Педиатрия
Консультація педіатра
Лабораторная диагностика детей
Лабораторна діагностика дітей

Вартість послуг дитячого алерголога

На послуги, позначені зірочкою *, знижка постійного клієнта 10% і 15% не поширюється.

Консультації
Більше Згорнути down
Більше Згорнути down
Більше Згорнути down
Діагностика
1810. Виявлення міцеліальних та дріжджоподібних грибів з нігтів, шкіри та волосся. Визначення чутливості до антимікотиків (1 культура)

1750 грн

Більше Згорнути down
Аналізи
256. Аналіз калу на яйця гельмінтів

310 грн

Більше Згорнути down
280. Імуноглобулін IgE загальний

480 грн

Більше Згорнути down
1284. Харчова панель, Україна 1 (яєчний білок, жовток, коров'яче молоко, казеїн, борошно пшеничне, житнє, соя, кунжут, горіх волоський, лісовий, мигдаль, яблуко, персик, помідор, морква, картопля, селера, тріска, креветки, CCD)

2650 грн

Більше Згорнути down
299. Бактеріологічне дослідження з носа та зіва. Ідентифікація мікроорганізмів, грибів Candida spp. Антибіотикограма та антимікотикограма

1880 грн

Більше Згорнути down
1283. Інгаляційна панель (кліщі домашнього пилу, кішка, собака, кінь, морська свинка, кролик, хом'як, вільха, береза, ліщина, дуб, тимофіївка лучна, жито, полин, подорожник, цвілеві гриби m1, m2, m3, m6, CCD)

2650 грн

Більше Згорнути down
1282. Педіатрична панель, визначення специф. IgE антитіл до 20 алергенів (кліщ Derm. Farinae, береза, суміш трав, кішка, собака, Alternaria alternata, молоко, альфалактоальбумін, беталактоальбумін, яєчний білок, яєчний жовток, бичачий сив. альбумін, соєві боби)
Дитячий

1450 грн

Більше Згорнути down
4869. Тест на харчову непереносимість / NAT-тест (IgG до 176 продуктів)

9010 грн

Більше Згорнути down
5424. Генетичний ризик розвитку атопічного дерматиту та іхтіозу (FLG R501X, FLG 2282delCAGT) методом ПЛР. кров

1500 грн

Більше Згорнути down
Процедури/Маніпуляції
5000. Діагностична алергопроба шкірна (прик-тест) 1 алерген

250 грн

Більше Згорнути down
5012. Діагностична алергопроба шкірна (прик-тест) панель 5 алергенів

1100 грн

Більше Згорнути down
5013. Діагностична алергопроба шкірна (прик-тест) на місцеві анестетики 1 анестетик

500 грн

Більше Згорнути down

Вiдгуки

30.08.2023 22:19
Ткаченко Євгенія

Ну трохи ми навозилися з цими тестами на імуноглобуліни. Але все-таки знайшли основну причину алергічних реакцій у дитини. Спасибі лікарям клініки за вмілу роботу і дбайливе ставлення.

15.04.2023 16:38
Лілія

Хочу висловити подяку алергологам “Медіком” за лікування, надане моїй дитині. Зараз її стан під повним контролем. Нових висипань нема.

27.11.2022 21:32
Олександра

У доньки були часті проноси. Ми впевнені були, що то проблема з якоюсь інфекцією. але після обстеження виявилося, що це прояв алергії. Це дуже неприємно для нас. Але тепер точно знаємо, як поводитися далі і як лікуватися.

02.03.2022 20:50
Марія

Дуже вдячний клініці за допомогу і лікування! У моєї доньки виявили алергію на кішок. Дитина отримала відповідне лікування. Через невеликий час усі симптоми, що були раніше, зникли! Нам розповіли, що треба робити і чим харчуватися, щоб "тримати" алергію під контролем. Але, як не шкода, котика нам довелося віддати родичам.

06.05.2019 13:43
Давид

Ну, во-первых, клиника Медиком оставила только положительное впечатление: все чистенько, никаких больничных запахов, персонал приветливый, в общем, хорошая клиника, а во-вторых, врач - профессионал своего дела. Детский аллерголог Гришило Павел Викторович сразу нашел подход к ребенку при том, что это даже знакомым сложно бывает сделать. Тем более тут больница, а он боится. Ни разу не заплакал, провели обследование и анализ на что может быть аллергия. По итогам поставили правильный диагноз, ребенок прошел лечение, всё теперь хорошо. Спасибо вам большое.

11.03.2019 16:24
Евгения

У дочки бронхиальная астма с преобладанием аллергического компонента поэтому, когда мы переехали в столицу, то занялись поиском хорошего врача-аллерголога в Киеве. Клиника Медиком это наше лучшее решение, а доктор Гришило Павел Викторович замечательный специалист. Доктор по полочкам мне все разложил, что и почему ребенку нельзя. На меня не орали и не писали в заключении, что мать не слушает врача. Здесь на заданный вопрос - я получала развернутый ответ. Ребенку рекомендовали делать дыхательную гимнастику, также мы согласовали курс лечения. Доктор рассказал, что есть такой препарат, который облегчает жизнь астматикам-аллергикам. Я буду рекомендовать эту клинику. Конкретно отделение в котором была на Печерске ул. Анри Барбюса, 37/1.

24.01.2019 10:51
Рина

Хочу выразить благодарность врачу аллергологу Метелице Инне Николаевне. и всей клинике! Мы с ребенком с 6 месяцев стоим на учете у аллерголога. Ставили пищевую аллергию, никакие диеты и мази не помогали, поэтому обратилась в частную клинику для перепроверки. После того как сдали аллергические пробы и провели общую диагностику в Медиком, через 1.5 месяца лечения наконец-то есть первые результаты. Кожа стала намного чище, перестала зудеть, ребенок спокойно спит по ночам, не расчесывает. Еще раз большое спасибо за грамотное лечение! Если кто то из знакомых будет искать хорошего специалиста в такой области как детская аллергология Киева, то буду рекомендовать клинику Медиком и врача Метелицу!

12.10.2018 20:38
Артем

Клиника Медиком, расположена недалеко от нас, поэтому со всякими болячками ходим туда, так что убедились, что врачи там специалисты своего дела. Поэтому когда у ребенка появились симптомы аллергии, такие как: насморк, раздражение глаз, потеря обоняния и в дополнение приступы кашля мы обратились в Медиком. Приняла нас аллерголог Метелица Инна Николаевна очень внимательный и грамотный доктор. Она провела полный осмотр и назначила анализ крови на аллергию, цена кстати вышла небольшая. По результатам у сына был диагностирован аллергический ринит. Врач подробно рассказала, как проходит лечение аллергического ринита у детей. Выдала нам рекомендации и курс лечения, который включил в себя медикаменты, иммунотерапию, ингаляции и лечебную физкультуру. Также доктором была рекомендована специальная диета при аллергии - у детей один из основных факторов к выздоровлению. Так во время лечения мы исключили из рациона: куриное мясо, яйца, некоторые фрукты типа апельсина, вишни, мед, а также еду с пищевыми добавками и красителями. Стало сложнее, пришлось отказывать ребенку в том, что ребенок любит. Лечение помогло и сегодня нашему сыну уже гораздо легче, но мы все еще наблюдаемся у Инны Николаевны, она сказала, что мы вовремя пришли и- если ринит не лечить, то могут быть серьезные осложнения. Спасибо за своевременную и качественную помощь.

18.07.2018 14:15
Дарья

К Инне Николаевне обратились по совету моей подруги, они у нее дочку наблюдают, отзывалась хорошо. Мы как раз искали, куда еще можно обратиться. Поликлиника отпадала, были и ничем нам не помогли там. В одну из платных клиник тоже обращались, опять же безрезультатно. А Метелица Инна Николаевна сразу хорошее впечатление произвела, с ног до головы осмотрела ребенка, так как аллергия на коже у ребенка проявилась очаговыми высыпаниями и назначила анализы, только те, что были нужны. Когда мы пришли снова с результатами, объяснила все про диагноз и подобрала лечение. Тем самым помогла. Спасибо ей большое.

21.05.2018 19:26
Олег

Доктор-аллерголог Гришило Павел Викторович очень профессиональный, помимо своей консультации он еще проверил и анализы педиатра. То есть это не входило в его компетенцию, и он мог бы нас просто отправить к педиатру, а он очень грамотно и внимательно отнесся к нам. Врач четко и подробно рассказал, как лечить аллергию у ребенка. Все рекомендации и по питанию, и по лечению были даны очень верно, результаты не заставили себя ждать, ребенок выздоровел. Мы очень благодарны этому врачу! Сложилось положительное мнение. Павел Викторович - отличный доктор. Все объяснил, дал направление на нужные анализы. Мы достаточно долго общались, все обговорили. Будем продолжать наблюдаться у данного специалиста.

02.04.2018 17:19
Элла

На приеме у Гришило Павла Викторовича мы были в первый раз. Я водила к нему на консультацию своего ребенка, ему десять лет. Наш визит прошел очень хорошо, впечатления о враче замечательные. Ранее был поставлен диагноз пищевая аллергия, у ребенка действительно была реакция на некоторые продукты. Он этот диагноз подтвердил, дал нам рекомендации, сделал все назначения. Еще мы сдали анализ крови, в зависимости от его результата доктор, по необходимости, скорректирует лечение. На мой взгляд, Павел Викторович очень приятный мужчина, ребенку он тоже понравился. По результатам обследования доктор подробно объяснил, что делать при аллергии на лактозу. Большое спасибо за индивидуальный подход, толерантность и профессионализм, детская аллергология в Киеве есть, и что главное - есть надежные специалисты!

Показати ще 3

arrow

Всього 11 відгуків

залишити відгук arrow arrow
Ваша оцінка
star star star star star
error
error
error
error

Натискаючи кнопку, ви дозволяєте обробку персональних даних та погоджуєтесь з політикою конфіденційності.

Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам?
Наприклад: 0XX XXX XX XX
Передзвоніть
Наприклад: 0XX XXX XX XX

Натискаючи кнопку, ви дозволяєте обробку персональних даних та погоджуєтесь з політикою конфіденційності.

Вільних операторів на лінії: 6
Замовлень дзвінків сьогодні: 100+
Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам?
Наприклад: 0XX XXX XX XX
Вільних операторів на лінії: 6
Замовлень дзвінків сьогодні: 100+
Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам
в зручний час?
КНОПКА
ЗВ'ЯЗКУ
telegram page-down