exit
search serach
Детская аллергология Киева

Дитяча алергологія Києва

XXI сторіччя століття алергічних захворювань. "Початок алергічного впливу і реакції імунної системи у вигляді алергічної відповіді виникає задовго до народження дитини", вважає дитячий алерголог в м. Київ, в клініці МЕДІКОМ на Оболоні та Печерську.

Дитяча алергія має різноманітні прояви від шкірних реакцій у вигляді діатезу у немовляти до більш серйозних станів у вигляді набряків і задухи у дітей абсолютно різного віку. Алергічною реакцією, найчастіше, є стан, при якому дієву допомогу може надати тільки компетентний фахівець.

Дитячий алерголог в Києві в центрі МЕДІКОМ проведе необхідну діагностику з виявлення причини виникнення алергії, призначить терапевтичні заходи, проконтролює результати терапії і запропонує способи попередження реалізації так званого «Алергічного маршу» в майбутньому.

Алергологія це розділ медицини, що вивчає алергічні та псевдоалергічні прояви, пов'язані з ними патологічні стани. Сучасна алергологія, використовує найновіші методи діагностування та проведення терапевтичних заходів, що дає можливість впливати на причини виникнення алергічних реакцій, запобігати або уповільнювати розвиток ускладнень.

До послуг алерголога необхідно звернутися, якщо ви прагнете:

 1. Нормалізувати функцію імунної системи дитини.
 2. Позбутися від загострень алергічних реакцій.
 3. Попередити розвиток ускладнень.
 

Поширені причини алергії у дітей:

 • спадкова схильність;
 • нераціональне вигодовування дітей першого року життя;
 • раннє введення прикорму;
 • неправильне введення в раціон дитини деяких продуктів;
 • присутність домашніх тварин в житловому приміщенні (алергію можуть викликати шерсть, слина, відмерлі клітини епітелію домашнього улюбленця);
 • пилок рослин (аллергокомпоненти мають властивість поширюватися на великі відстані і проникати в маленькі шпарини, викликаючи масивні алергічні реакції);
 • домашній пил, що містить частинки пилових кліщів, які живляться лупою людини і тварин, є джерелом агресивних аллергокомпонентів, які можуть викликати гострі алергічні прояви;
 • засоби побутової хімії, що оточують людину все більш щільним кільцем;
 • фармацевтичні препарати;
 • комахи, які містять аллергокомпоненти в хітинових оболонках і в слині, що може спричинити виникнення гострих алергічних реакцій при контакті під час вдихання їх частинок, а також у вигляді гострих алергічних реакцій, що виникають після укусів;
 • інвазія найпростіших і гельмінтів у дітей.
 

алергія відео

Консультація дитячого алерголога включає:

 • огляд дитини;
 • збір анамнезу (історії виношування, народження, вигодовування дитини, інформація про наявність генетичної схильності, виявлення чинників, що сприяють виникненню алергічних станів тощо);
 • визначення методів обстеження і лікування.

Для алергічних реакцій характерні різні клінічні прояви: від шкірних висипань до залучення в процес травної, дихальної, серцево-судинної, нервової системи та ін.

Симптоми алергії у дітей:

 • шмигання носиком;
 • моргання очима;
 • чухання очей;
 • сльозотеча з очей;
 • чхання;
 • нежить;
 • дискомфорт в дихальних шляхах;
 • кашель;
 • задишка;
 • висип на шкірі;
 • біль в животі;
 • рідкий стілець;
 • схильність до затримки стільця;
 • головні болі тощо.

Дитячі алергологи центру МЕДІКОМ (м. Київ, Україна) лікують:

Діагностика

Для з'ясування передумов розвитку алергічних станів дитячий алерголог, відповідно до віку дитини, стану і особливостей протікання захворювання, проведе алергічне і імунологічне обстеження.

Методи діагностики алергії:

 • лабораторне дослідження крові і сечі;
 • тестування за допомогою алергопроб;
 • аплікаційні методики;
 • визначення загального імуноглобуліну E;
 • визначення специфічних імуноглобулінів Е;
 • імуноферментний метод;
 • імунофлюоресцентний метод;
 • метод ImmunoCAP тощо.

Алергологія
Дитяча алергологія

Лікування

На підставі отриманих результатів обстеження дитячий лікар-алерголог призначає маленькому пацієнтові лікування. Найважливіше в процесі лікування алергії - елімінаційні заходи з усунення можливих контактів з алергенами.

Залежно від виду алергічних проявів, тяжкості їх перебігу, дитячий алерголог рекомендує прийом медикаментозних препаратів, що дозволяють знизити або повністю усунути клінічні прояви хвороби. Для усунення харчової алергії, дитячий алерголог підбирає дієту, яка виключає вживання продуктів-подразників.

Дитячий алерголог (м. Київ, клініка МЕДІКОМ) безпомилково визначить причини появи хвороби у дитини, призначить лікування, яке надовго дозволить позбутися від алергічних реакцій, розповість яка повинна бути профілактика алергії у дітей. Зателефонувавши в наш колл-центр, ви зможете: записатися на прийом до алерголога, дізнатися які проводяться алергопроби в Києві, ціну на них в нашому центрі.

Лікарі

У нашій клініці ведуть прийом кращі фахівці - компетентні лікарі-алергологи, які володіють сучасними методиками, та кандидати медичних наук. Вони регулярно проходять підвищення кваліфікації в медичних установах Європи.

Матвєєва Світлана Юріївна
Лікар-педіатр, дитячий алерголог вищої категорії, к.м.н.
comment 1
Метелиця Інна Миколаївна
Завідуюча педіатричним відділенням на Печерську, лікар-педіатр, дитячий алерголог вищої категорії
comment 19

Ціни

На послуги, позначені зірочкою *, знижка постійного клієнта 10% і 15% не поширюється.

Консультації
3745. Консультація провідного дитячого алерголога / педіатра Метелиці І.М.

899 грн

Більше Згорнути down
16. Консультація дитячого алерголога

769 грн

Більше Згорнути down
24. Консультація дитячого дерматолога

769 грн

Більше Згорнути down
885. Консультація дитячого отоларинголога

769 грн

Більше Згорнути down
Діагностика
1810. Мікологічні дослідження біоматеріалу з визначенням чутливості до антімікотікам

1413 грн

Більше Згорнути down
Аналізи
271. Загальний аналіз крові (час виконання 100 хв.)

436 грн

Більше Згорнути down
273. Загальний аналіз сечі (час виконання 100 хв.)

373 грн

Більше Згорнути down
256. Аналіз калу на яйця гельмінтів

269 грн

Більше Згорнути down
3369. * Діагностика харчової непереносимості. Реакція гіперчутливості III типу (IgG1, IgG2, IgG3, IgG4). Висновок і рекомендації німецьких фахівців (комплексний підбір продуктів харчування) (100 алергенів)

10025 грн

Більше Згорнути down
3270. * Діагностика харчової непереносимості. Реакція гіперчутливості III типу (IgG1, IgG2, IgG3, IgG4). Висновок і рекомендації німецьких фахівців (комплексний підбір продуктів харчування) (300 алергенів)

15089 грн

Більше Згорнути down
280. Імуноглобулін IgE загальний

425 грн

Більше Згорнути down
1284. Харчова панель, Україна 1 (яєчний білок, жовток, коров'яче молоко, казеїн, борошно пшеничне, житнє, соя, кунжут, горіх волоський, лісовий, мигдаль, яблуко, персик, помідор, морква, картопля, селера, тріска, креветки, CCD)

1361 грн

Більше Згорнути down
299. Бактеріологічне дослідження зів, ніс (2 локалізації) на баканалізаторе. Антибіотикограмою і антимікотикограмма. 2 локалізації

1685 грн

Більше Згорнути down
1283. Інгаляційна панель (кліщі домашнього пилу, кішка, собака, кінь, морська свинка, кролик, хом'як, вільха, береза, ліщина, дуб, тимофіївка лучна, жито, полин, подорожник, цвілеві гриби m1, m2, m3, m6, CCD)

1361 грн

Більше Згорнути down
1266. Бактеріологічне дослідження біоматеріалу на баканалізаторе. Антибіотикограмою і антимікотикограмма. 2 локалізації

1789 грн

Більше Згорнути down
300. Бактеріологічне дослідження біоматеріалу на баканалізаторе. Антибіотикограмою і антимікотикограмма. 1 локалізація

1030 грн

Більше Згорнути down
1282. Педіатрична панель, визначення специф. IgE антитіл до 20 алергенів (кліщ Derm. Farinae, береза, суміш трав, кішка, собака, Alternaria alternata, молоко, альфалактоальбумін, беталактоальбумін, яєчний білок, яєчний жовток, бичачий сив. альбумін, соєві боби)

1361 грн

Більше Згорнути down

Лікар додому

З якихось причин Ви особисто або Ваш родич, близька людина, дитина не може потрапити на прийом до дитячого лікаря-алерголога в клініку? Ви можете оформити виклик лікаря додому. Такий візит включає: огляд, збір анамнезу, встановлення діагнозу, призначення лікування. Також вдома може бути проведений ряд діагностичних досліджень для уточнення діагнозу — УЗД, ЕКГ, забір крові та сечі, інше.

Вiдгуки

06.05.2019 13:43
Давид

Ну, во-первых, клиника Медиком оставила только положительное впечатление: все чистенько, никаких больничных запахов, персонал приветливый, в общем, хорошая клиника, а во-вторых, врач - профессионал своего дела. Детский аллерголог Гришило Павел Викторович сразу нашел подход к ребенку при том, что это даже знакомым сложно бывает сделать. Тем более тут больница, а он боится. Ни разу не заплакал, провели обследование и анализ на что может быть аллергия. По итогам поставили правильный диагноз, ребенок прошел лечение, всё теперь хорошо. Спасибо вам большое.

11.03.2019 16:24
Евгения

У дочки бронхиальная астма с преобладанием аллергического компонента поэтому, когда мы переехали в столицу, то занялись поиском хорошего врача-аллерголога в Киеве. Клиника Медиком это наше лучшее решение, а доктор Гришило Павел Викторович замечательный специалист. Доктор по полочкам мне все разложил, что и почему ребенку нельзя. На меня не орали и не писали в заключении, что мать не слушает врача. Здесь на заданный вопрос - я получала развернутый ответ. Ребенку рекомендовали делать дыхательную гимнастику, также мы согласовали курс лечения. Доктор рассказал, что есть такой препарат, который облегчает жизнь астматикам-аллергикам. Я буду рекомендовать эту клинику. Конкретно отделение в котором была на Печерске ул. Анри Барбюса, 37/1.

24.01.2019 10:51
Рина

Хочу выразить благодарность врачу аллергологу Метелице Инне Николаевне. и всей клинике! Мы с ребенком с 6 месяцев стоим на учете у аллерголога. Ставили пищевую аллергию, никакие диеты и мази не помогали, поэтому обратилась в частную клинику для перепроверки. После того как сдали аллергические пробы и провели общую диагностику в Медиком, через 1.5 месяца лечения наконец-то есть первые результаты. Кожа стала намного чище, перестала зудеть, ребенок спокойно спит по ночам, не расчесывает. Еще раз большое спасибо за грамотное лечение! Если кто то из знакомых будет искать хорошего специалиста в такой области как детская аллергология Киева, то буду рекомендовать клинику Медиком и врача Метелицу!

12.10.2018 20:38
Артем

Клиника Медиком, расположена недалеко от нас, поэтому со всякими болячками ходим туда, так что убедились, что врачи там специалисты своего дела. Поэтому когда у ребенка появились симптомы аллергии, такие как: насморк, раздражение глаз, потеря обоняния и в дополнение приступы кашля мы обратились в Медиком. Приняла нас аллерголог Метелица Инна Николаевна очень внимательный и грамотный доктор. Она провела полный осмотр и назначила анализ крови на аллергию, цена кстати вышла небольшая. По результатам у сына был диагностирован аллергический ринит. Врач подробно рассказала, как проходит лечение аллергического ринита у детей. Выдала нам рекомендации и курс лечения, который включил в себя медикаменты, иммунотерапию, ингаляции и лечебную физкультуру. Также доктором была рекомендована специальная диета при аллергии - у детей один из основных факторов к выздоровлению. Так во время лечения мы исключили из рациона: куриное мясо, яйца, некоторые фрукты типа апельсина, вишни, мед, а также еду с пищевыми добавками и красителями. Стало сложнее, пришлось отказывать ребенку в том, что ребенок любит. Лечение помогло и сегодня нашему сыну уже гораздо легче, но мы все еще наблюдаемся у Инны Николаевны, она сказала, что мы вовремя пришли и- если ринит не лечить, то могут быть серьезные осложнения. Спасибо за своевременную и качественную помощь.

18.07.2018 14:15
Дарья

К Инне Николаевне обратились по совету моей подруги, они у нее дочку наблюдают, отзывалась хорошо. Мы как раз искали, куда еще можно обратиться. Поликлиника отпадала, были и ничем нам не помогли там. В одну из платных клиник тоже обращались, опять же безрезультатно. А Метелица Инна Николаевна сразу хорошее впечатление произвела, с ног до головы осмотрела ребенка, так как аллергия на коже у ребенка проявилась очаговыми высыпаниями и назначила анализы, только те, что были нужны. Когда мы пришли снова с результатами, объяснила все про диагноз и подобрала лечение. Тем самым помогла. Спасибо ей большое.

21.05.2018 19:26
Олег

Доктор-аллерголог Гришило Павел Викторович очень профессиональный, помимо своей консультации он еще проверил и анализы педиатра. То есть это не входило в его компетенцию, и он мог бы нас просто отправить к педиатру, а он очень грамотно и внимательно отнесся к нам. Врач четко и подробно рассказал, как лечить аллергию у ребенка. Все рекомендации и по питанию, и по лечению были даны очень верно, результаты не заставили себя ждать, ребенок выздоровел. Мы очень благодарны этому врачу! Сложилось положительное мнение. Павел Викторович - отличный доктор. Все объяснил, дал направление на нужные анализы. Мы достаточно долго общались, все обговорили. Будем продолжать наблюдаться у данного специалиста.

02.04.2018 17:19
Элла

На приеме у Гришило Павла Викторовича мы были в первый раз. Я водила к нему на консультацию своего ребенка, ему десять лет. Наш визит прошел очень хорошо, впечатления о враче замечательные. Ранее был поставлен диагноз пищевая аллергия, у ребенка действительно была реакция на некоторые продукты. Он этот диагноз подтвердил, дал нам рекомендации, сделал все назначения. Еще мы сдали анализ крови, в зависимости от его результата доктор, по необходимости, скорректирует лечение. На мой взгляд, Павел Викторович очень приятный мужчина, ребенку он тоже понравился. По результатам обследования доктор подробно объяснил, что делать при аллергии на лактозу. Большое спасибо за индивидуальный подход, толерантность и профессионализм, детская аллергология в Киеве есть, и что главное - есть надежные специалисты!

Показати ще 3

arrow

Всього 7 відгуків

залишити відгук arrow arrow
Ваша оцінка
star star star star star
error
error
error
error
Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам?
Наприклад: 0XX XXX XX XX
Передзвоніть
Наприклад: 0XX XXX XX XX
Вільних операторів на лінії: 6
Замовлень дзвінків сьогодні: 100+
Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам?
Наприклад: 0XX XXX XX XX
Вільних операторів на лінії: 6
Замовлень дзвінків сьогодні: 100+
Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам
в зручний час?
КНОПКА
ЗВ'ЯЗКУ
page-down