exit
search serach
Лапароскопия в гинекологии Киева

Лапароскопія в гінекології Києва

Лапароскопія – це ендоскопічний метод прямого оптичного дослідження органів черевної порожнини і малого таза через передню черевну стінку. Лапароскопія в гінекології (клініка МЕДІКОМ, м. Київ) проводиться у трьох напрямках: діагностичному, лікувальному і контрольному. Більше 80 % гінекологічних операцій в клініці проводиться під контролем відеомонітора лапароскопа.

Консультація

Лапароскопічний метод діагностики та лікування дозволяє швидко, якісно і ефективно проводити велику кількість медичних маніпуляцій, пов'язаних із захворюванням репродуктивної системи жінки. Лапароскопічне дослідження призначається при неможливості постановки діагнозу за допомогою звичайних клінічних досліджень.

Показання до проведення лапароскопії

 • виявлення вад розвитку репродуктивних органів;
 • лікувальна лапароскопія (обколювання тканин, підведення лікарських препаратів та ін.);
 • лапароскопічна операція (дренування порожнин, висічення і резекція внутрішніх органів, кіст, доброякісних новоутворень, коагуляція кровоточивих судин, усунення конкрементів, стерилізація тощо);
 • диференціальна діагностика (підозра на позаматкову вагітність, зовнішній генітальний ендометріоз, новоутворення яєчників, тубооваріальні новоутворення, апоплексія яєчників, розрив кісти яєчника, апендицит та ін.);
 • уточнення місцезнаходження внутрішньоматкового контрацептиву;
 • моніторинг динаміки процесів загоєння, ефективності виконання хірургічної операції на статевих органах.

Протипоказання до лапароскопії

 • легенева недостатність;
 • гостра печінково-ниркова недостатність;
 • геморагічний діатез;
 • високий ступінь ожиріння;
 • цукровий діабет в стадії декомпенсації;
 • порушення згортання крові;
 • коматозний стан;
 • рак яєчника;
 • серцево-судинні захворювання в стадії декомпенсації;
 • великі розміри патологічних утворень (понад 12-14 см);
 • великий спайковий процес в черевній порожнині;
 • вагітність на пізніх термінах.

Діагностична лапароскопія проводиться для визначення стану маткових труб перед операцією з приводу безпліддя, при вираженому больовому синдромі неясної етіології, для оцінки ступеня і тяжкості ушкодження матки при її перфорації.

Лапароскопія в Києві в клініці МЕДІКОМ є незамінним методом лікування захворювань черевної порожнини та органів малого таза.

Захворювання, які ми лікуємо за допомогою лапароскопії

Операція лапароскопії дозволяє видалити малі доброякісні новоутворення (поліпи, кісти, ліпоми тощо) у черевній і тазовій області, провести корекцію пролапсу тазового дна, підвішування кукси піхви.

Діагностика

Перед проведенням операції лапароскопії пацієнт здає зразки тканин для цитологічних досліджень та лабораторні аналізи: загальний аналіз крові з формулою, аналіз на визначення групи крові і резус-фактора, аналіз на сифіліс (RW), на цукор, коагулограму, біохімічний аналіз, загальний аналіз сечі.

За призначенням лікаря проводять інструментальні дослідження:

Підготовка

Основне місце в підготовці до лапароскопії займає дієта, спрямована на зниження газоутворення. За кілька днів до проведення процедури з раціону бажано виключити продукти, які посилюють метеоризм (капусту, картоплю, бобові, газовані напої, алкоголь, свіжі фрукти й ін.). За один-два дні до операції призначають адсорбенти і ферментні препарати.

В день проведення лапароскопічної операції необхідно добре спорожнити кишечник, зробити мікроклізму.

Операція

Лапароскопія в Києві в клініці МЕДІКОМ проводиться після попередньої консультації у гінеколога і хірурга, за призначенням лікарів після УЗД діагностики і лабораторних аналізів. Операції в гінекології проводять у хірургічному стаціонарі.

Лапароскопічна операція проводиться в кілька етапів. Спочатку спеціальною голкою роблять прокол черевної стінки, після чого в черевну порожнину вводиться газ для створення так званого пневмоперитонеума. Після цього всередину тіла вводиться троакар ендоскопа, і лікар отримує можливість ретельно оглянути органи малого тазу й черевної порожнини та провести необхідні лікувальні заходи. По завершенню діагностичних та лікувальних маніпуляцій ендоскоп видаляється, а газ – виводиться.

Сучасна лапароскопічна хірургія дозволяє практично повністю уникнути ризиків важких ускладнень при проведенні операцій в гінекології і урології. Частота виникнення ускладнень залежить від кваліфікації лікаря, правильного визначення показань і протипоказань до операції лапароскопії, виду знеболювання й інших чинників.

Можливі ускладнення

 • кровотеча;
 • пошкодження порожнистих і паренхіматозних органів;
 • емфізема (сальника, кишечника, підшкірна, предчеревна й ін.);
 • бронхоспазм;
 • набряк легень тощо.

Устаткування

Операційний блок клініки МЕДІКОМ (м. Київ) оснащений тільки сучасним обладнанням:

 • лапароскопічними і ендоскопічними стійками (Karl Storz, Stryker, Erbe, Richard Wolf);
 • наборами для виконання порожнинних, судинних, мікрохірургічних операцій;
 • наркозно-дихальною апаратурою (Leon, Drager) останнього покоління тощо.

Післяопераційний період і реабілітація

Відновлення хворого після оперативного втручання відбувається в стаціонарі і, як правило, займає не більше 3 днів, після чого реабілітація триває в домашніх умовах. Лапароскопія – операція малотравматична, тому пацієнтам рекомендується починати рухову активність якомога раніше. Уже через 2-3 години після виходу з наркозу і при відсутності ускладнень жінка може сідати, а ще через годину – вставати і починати ходити.

У день проведення лапароскопії від їжі краще відмовитися. Починаючи з другого дня до раціону можна включити нежирні бульйони, пісні каші, парове м'ясо і рибу, несолодкий чай тощо.

На наступний день після операції допускаються тривалі піші прогулянки (до 3 км на день). При цьому важких фізичних навантажень необхідно уникати до повного одужання.

Низька рухова активність дозволяє знизити ризик розвитку тромботичних ускладнень, полегшити активізацію діафрагми і прискорити розсмоктування газу в черевній порожнині.

Початок статевих контактів після оперативного втручання носить індивідуальний характер і напряму залежить від виду і тяжкості патологічного процесу, наявності ускладнень, масштабів лікувальних маніпуляцій. Тільки лікар може сказати про готовність організму жінки до сексуальних контактів.

Переваги проведення операції в клініці МЕДІКОМ

 1. Діагностичні і лікувальні заходи проводяться в операційному блоці, оснащеному тільки сучасним обладнанням.
 2. Пацієнти отримують достовірні діагностичні дані, підтверджені документально.
 3. Лапароскопічні втручання відрізняються малою травматичністю і втратою крові, оскільки замість традиційних розрізів роблять невеликі проколи.
 4. Використовуються сучасні анестезуючі препарати, які не викликають побічних дій і ускладнень.
 5. Значно знижені післяопераційні болі.
 6. У стаціонарі обладнані комфортабельні палати для післяопераційного періоду і швидкій реабілітації.

Лікарі

Лапароскопія в гінекології – це високоефективний, швидко здійсненний і загальнодоступний метод діагностики та лікування. Отримати повну інформацію про те, як записатися на обстеження і пройти лікування в МЕДІКОМ (Оболонь, Печерськ), ви можете прямо зараз, зателефонувавши за одним з номерів телефону, зазначених на сайті, або залишивши свій номер для зворотного зв'язку.

Авершин Валерій Іванович
Заступник Головного лікаря стаціонару з хірургії, лікар-хірург вищої категорії, пластичний хірург, к.м.н., доцент
comment 19
Гаврилов Григорій Олександрович
Завідувач хірургічним відділенням, лікар-хірург вищої категорії, пластичний хірург, лікар-проктолог
comment 15
Корнієнко Олександр Володимирович
Лікар-хірург вищої категорії, проктолог
comment 26
Лавренюк Юлія Василівна
Лікар акушер-гінеколог першої категорії, хірург, лікар ультразвукової діагностики
comment 2
Меркотан Володимир Георгійович
Лікар-хірург вищої категорії, проктолог першої категорії
comment 36
Піскун Ольга Валеріївна
Завідуюча гінекологічним відділенням стаціонару, лікар акушер-гінеколог, гінеколог-хірург
comment 29
Счастний Володимир Михайлович
Лікар-хірург вищої категорії, судинний хірург, флеболог, проктолог, спеціаліст з бариатричної хірургії
comment 31
Яковлєв Олександр Олексійович
Завідуючий відділенням ендоскопічної діагностики стаціонару, лікар-ендоскопіст вищої категорії
comment 31

Ціни

На послуги, позначені зірочкою *, знижка постійного клієнта 10% і 15% не поширюється.

Операції
1224. * Лапароскопічна Sleeve-гастректомія (рукавна резекція шлунку)

75000 грн

Більше Згорнути down
1699. * Лапароскопічна ТЕП герніопластіка*

18160 грн

Опис

Лапароскопічний метод. Мінімум травматизації тканин, максимально швидке загоєння. Використання сітки для профілактики рецидиву. ТЕП операція проводиться без відкриття черевної порожнини, сітка ізолює грижу зовні очеревини.

Більше Згорнути down
1700. * SILS - холецістектомія*

20860 грн

Опис

Новітній метод видалення жовчного міхура, проводиться лапароскопом через всього ОДИН розріз в області пупкового кільця довжиною до 2 см. Відсутність косметичного дефекту, мінімальна травматизація, швидке загоєння. Нетривалий час наркозу за рахунок швидкого протоколу операції.

Більше Згорнути down
1701. * SILS - апендектомія*

16810 грн

Опис

Новітній метод видалення апендикса, проводиться лапароскопом через всього ОДИН розріз в області пупкового кільця довжиною до 2 см. Відсутність косметичного дефекту, мінімальна травматизація, швидке загоєння. Нетривалий час наркозу за рахунок швидкого протоколу операції.

Більше Згорнути down
1914. * Лапароскопічна ТАП герніопластіка*

20870 грн

Опис

Лапароскопічний метод. Мінімум травматизації тканин (всього три проколи передньої черевної стінки), максимально швидке загоєння. Використання сітки для профілактики рецидиву. ТАП операція проводиться з відкриттям черевної порожнини, сітка розміщується через черевний розріз над ділянками грижі.

Більше Згорнути down
1915. * Лапароскопія грижі стравохідного отвору діафрагми*

25230 грн

Більше Згорнути down
3130. * Лапароскопічна ТАП герніопластика (двустороння)*

25355 грн

Опис

Лапароскопічний метод. Мінімум травматизації тканин (всього три проколи передньої черевної стінки), максимально швидке загоєння. Використання сітки для профілактики рецидиву. ТАП операція проводиться з відкриттям черевної порожнини, сітка розміщується через черевний розріз над ділянками грижі.

Більше Згорнути down
3131. * Лапароскопічна ТЕП герніопластика (двустороння)*

24888 грн

Опис

Лапароскопічний метод. Мінімум травматизації тканин, максимально швидке загоєння. Використання сітки для профілактики рецидиву. ТЕП операція проводиться без відкриття черевної порожнини, сітка ізолює грижу зовні очеревини.

Більше Згорнути down
3695. * Лапароскопічна герніопластика интраабдоминальной сіткою (IPOM), без вартості сітки*

20870 грн

Опис

Лапароскопічний метод - мінімум травматизації тканин, максимально швидке загоєння. Новітня технологія - установка внутрішньочеревного імплантанта IPOM.

Більше Згорнути down
4232. * Лапароскопія діагностична

10800 грн

Більше Згорнути down
4606. * Діагностична лапароскопія. Біопсія парієтальної очеревини у виконанні Дичаківського Є.В.

25600 грн

Більше Згорнути down
4609. * Лапароскопія. Хромосальпінгоскопія. Пластика маткових труб. Адгезіолізіс у виконанні Дичаківського Є.В.

26000 грн

Більше Згорнути down
Послуги
464. * Вартість перебування в палаті денного стаціонару в умовах поліклініки (1 година)*

460 грн

Більше Згорнути down

Вiдгуки

13.01.2020 21:39
Надежда

Хочу от всего сердца поблагодарить Ольгу Валерьевну Пискун за ее высокой профессионализм, чуткое и внимательное отношение к пациентам. В Киев приехала из Сум совсем недавно. На протяжении многих лет я страдаю от поликистоза яичников. Лечение в родном городе результатов, к сожалению, не дало. Решила поискать хорошего гинеколога в Киеве. Знакомые посоветовали Пискун. Первая консультация прошла в очень благожелательной обстановке. Врач объяснила о возможных причинах моей болезни, предложила варианты лечения. После того, как я сдала все анализы, меня положили в стационар и начали готовить к процедуре лапароскопии. Переживала безумно! Но спасибо медсестрам-девчонкам, они помогли мне справиться с волнением! Все прошло достаточно быстро, где-то за полчаса. Сейчас прохожу медикаментозный курс лечения. Чувствую себя прекрасно. Наконец-то появилась надежда, что я смогу забеременеть!

04.01.2020 09:22
Евгения

Оперировала кисту яичника в клинике на ул. Кондратюка, 8. Очень рада, что попала именно к Александру Владимировичу Колесник. От операции по удалению матки осталось только два маленьких шрама после лапароскопии, не больше одного см. Вышло немного дороговато, но с другой стороны здоровье ведь не за какие деньги не купишь. Спасибо за первоклассное обслуживание!

26.12.2019 19:28
Анна

Хочу висловити подяку всьому персоналу клініки, але особливо лікарю-гінекологу Сагінадзе Ніно Баталбіївні! Завдяки її грамотно організованому лікуванню непрохідності труб, я нарешті змогла стати мамою! Клініка Медіком дарує добро і щастя! Щире вам дякую!

01.12.2019 11:10
Светлана

Огромное спасибо врачу-гинекологу Меркотан Владимиру Георгиевичу за проведенное лечение бесплодия. Для меня стало большой неожиданностью, что оказывается я не могла забеременеть из-за спаек в маточных трубах. Но оказалось, что сейчас это все лечится. Честно говоря, даже не думала, что можно так просто, без каких-то серьезных хирургических процедур добиться проходимости маточных труб. Перед операцией сдала анализы крови и мочи. После лапароскопии через 3 дня ушла домой. От клиники на ул. Кондратюка, 8 остались самые лучшие впечатления.

06.11.2019 15:40
Ольга

Мне невероятно помог главврач хирургического стационара Авершин Валерий Иванович. Он превосходно провел лапароскопическую операцию по удалению кисты яичника! Отдельная благодарность анестезиологу и медсестрам! Восстанавливаюсь хорошо, без осложнений!

20.10.2019 22:06
Таня

Восхищаюсь профессионализмом Валерия Ивановича Авершина и всей его профессиональной команды. Мне сделали лапароскопию эндометриоидной кисты яичника. Все прошло на высшем уровне! Профессионализм Валерия Ивановича, внимательное и чуткое отношение медицинского персонала, превосходные палаты - я ни секунды не пожалела, что обратилась именно в эту клинику!

02.09.2019 14:30
Оксана

Довгий час стояла на обліку з приводу міоми матки у лікаря Ольги Валеріївни Піскун. Все сподівалася, що обійдеться без операції. Але коли на черговому огляді у гінеколога дізналася, що міома почала зростати, відкладати і далі вже стало страшно. Оперувалася теж у Ольги Валеріївни. Перед лапароскопією міоми день витратила на різні аналізи і обстеження. З того, що запамятала - аналіз крові і сечі, флюорограма, ЕКГ, визначали групу крові, узі. Дуже сподобалося ставлення. Все спокійно, що не зрозуміло, пояснюють доступно, без будь-яких натяків на хамство. Я раніше не сильно довіряла приватним клінікам. Але тепер і сама ходжу тільки на Кондратюка, 8 і знайомим всім раджу. Після операції відчувала себе трохи спустошеною, хоча сама процедура і пройшла добре - ніяких ускладнень або хворобливих відчуттів. Ніби без матки і не жінка вже. Але і тут Ольга Валеріївна знайшла потрібні слова підтримки, за що я їй дуже вдячна! Пару слів про відділення. Все надзвичайно чисто, але не по лікарняному, "з хлоркою", а якось по-домашньому. Якби не операція, можна було б порівняти з санаторієм. Ніскільки не обманюють, коли говорять, що клініка європейського рівня. Загалом, якщо шукайте хорошого гінеколога в Києві - вам сюди.

31.07.2019 23:12
Катерина Іванівна

Робота хірурга Г.А. Гаврилова просто вражає! Все чітко, без зайвої метушні, а головне без ускладнень - це дуже важливо. Після довгих роздумів все-таки зважилася на операцію з видалення матки. Аналізи, Слава Богу, виявилися хороші. І пройшло все теж добре. Додому пішла на четвертий день після операції. Зараз відчуваю себе чудово. Шкодую, що раніше не звернулася. Давно б уже всі жахи залишилися позаду.

15.07.2019 19:35
Олена

У принципі на прийомі у гінеколога Сергія Олександровича Пащенко все було добре. Уважний, компетентний, правда особливо не балакучий. Проходила черговий гінекологічний огляд, а виявилося потрібно лапароскопія маткових труб. Трохи лякає, все-таки операція. Але, вірю, що все пройде добре. Відгукніться, хто робив в клініці “Медіком” цю процедуру. Може не так все і страшно ...

08.06.2019 18:15
Анастасія

Піскун Ольга Валеріївна - дуже хороший гінеколог і чудова людина: чуйна, добра, уважна і, що дуже важливо, грамотний фахівець. Помітний у неї вже кілька років, і завжди це скрупульозність, акуратність, ретельний огляд, увагу навіть до незначних, на перший погляд, деталей. Спасибі Вам велике, що Ви у нас є!

Показати ще 3

arrow

Всього 10 відгуків

залишити відгук arrow arrow
Ваша оцінка
star star star star star
error
error
error
error
Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам?
Наприклад: 0XX XXX XX XX
Передзвоніть
Наприклад: 0XX XXX XX XX
Вільних операторів на лінії: 6
Замовлень дзвінків сьогодні: 100+
Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам?
Наприклад: 0XX XXX XX XX
Вільних операторів на лінії: 6
Замовлень дзвінків сьогодні: 100+
Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам
в зручний час?
КНОПКА
ЗВ'ЯЗКУ
page-down