exit
search serach
Медицинский осмотр для женщин в Киеве
4983. * Програма консультацій та досліджень для жінок "Стандарт"
11136 грн.
Більше Згорнути down

Медичний огляд для жінок у Києві

Фізичний та емоційний стан жінки — фундамент її гармонійного життя. З турботою про жіноче здоров'я фахівці клініки МЕДІКОМ розробили Check-up програми. Щорічний медичний огляд для жінок в м. Київ можна пройти в сучасних поліклініках на Оболоні та на Печерську.

Адаптований під потреби жінок комплекс діагностичних консультацій та досліджень дає можливість за 1-2 дні перевірити стан здоров'я. Програми орієнтовані на європейські стандарти і рекомендації ВООЗ до щорічного проходження профілактичних медичних оглядів. 

Регулярне проведення медичних оглядів дозволить виявити на ранніх стадіях розвитку такі захворювання як: цукровий діабет, захворювання щитовидної залози, розлади серцево-судинної системи, онкозахворювання, ниркову недостатність, наявність гінекологічних патологій.

Відкрити Згорнути down

Медичне обстеження в Києві в клініці МЕДІКОМ

Check Up жінок в клініках МЕДІКОМ проводиться за однією з двох програм — Преміум або Стандарт — зважаючи на вік пацієнтки, рекомендації лікаря та можливості.

стандарт
премиум

Перелік медичних послуг з пакету “Стандарт” включає

Відкрити Згорнути down

Пакет "Преміум" включає додаткові дослідження і консультації, що в міжнародній лікарській практиці рекомендовані всім жінкам після 40 років. А також в більш ранньому віці по рекомендації лікаря.

Послуги, що входять до пакету "Пеміум"

Пацієнтам клініки доступна Програма консультацій та досліджень "Преміум" з експертною ВЕГДС. На відміну від звичайної ВЕГДС, експертна має кращі візуальні властивості і проводиться під наркозом у стаціонарному відділенні клініки МЕДІКОМ на Оболонській набережній, 9.

Докладну інформацію про перелік послуг та доступний графік лікарів ви можете дізнатись у операторів цілодобового контакт-центру. 

Відкрити Згорнути down

Програми обстежень для мами і тата

Клініка МЕДІКОМ пропонує спеціальні програми профілактичних обстежень для батьків. Пакети розроблені досвідченими лікарями-терапевтами з урахуванням рекомендацій ВООЗ.

Турбота про здоров'я - найкращий подарунок. Маєте можливість оплатити пакет для своїх батьків в нашій клініці (в тому числі, із-за кордону). Оператори контакт-центру цілодобово на зв'язку для додаткових консультацій. Ми зробимо все можливе, щоб ваші рідні були задоволені, а ви - спокійні за їх здоров'я.

Програму також можуть обрати, як альтернативу Check Up, пацієнти віком 45+ років.

Відкрити Згорнути down

Переваги клініки МЕДІКОМ

  • Досвідчені лікарі, які регулярно підвищують свою кваліфікацію.
  • Чіткий розклад прийому лікарів.
  • Цілодобовий контакт-центр для запису на обстеження.
  • Економія часу.
  • Швидкі результати лабораторних аналізів (протягом декількох годин).
  • Всі результати в електронній формі доступні в мобільному додатку.
  • Сучасне діагностичне обладнання.
  • Дбайливий сервіс.
  • Можливість залучення англомовних лікарів або перекладача.
  • У вартість комплексної програми вже закладено знижку.

Пройти медичне обстеження в Києві в МЕДІКОМ — означає довірити турботу про своє здоров’я одній з провідних клінік.

Відкрити Згорнути down

Лікарі

Діагностична програма Check Up для жінок (м. Київ, клініка МЕДІКОМ) - прекрасна можливість пройти комплексне обстеження на сучасному обладнанні і отримати професійні консультації фахівців. Вже зараз ви можете скористатися послугами контакт-центру або зручним telegram-бот, щоб записатися і пройти повну програму профілактичних обстежень.

comment 29
Васкес Абанто Анна Естуардівна
Лікар-терапевт, гастроентеролог
comment 26
Іванкова Ірина Миколаївна
Лікар акушер-гінеколог, гінеколог-онколог, дитячий гінеколог, к.м.н.
comment 12
Келемен Лариса Вікторівна
Завідуюча поліклінікою на Печерську, лікар загальної практики вищої категорії, терапевт
comment 17
Лавренюк Юлія Василівна
Лікар акушер-гінеколог першої категорії, хірург, к.м.н.
comment 18
Ганчева Олена Анатоліївна
Лікар-терапевт вищої категорії, гастроентеролог другої категорії
comment 19
Голод Андрій Григорович
Лікар-кардіолог вищої категорії, терапевт, к.м.н.
comment 18
Капшук Олена Володимирівна
Лікар загальної практики та сімейної медицини першої категорії
comment 16
Кіслова Оксана Леонідівна
Лікар-терапевт вищої категорії, гастроентеролог, дієтолог
comment 19
Лічутіна Наталія Леонідівна
Завідуюча жіночою консультацією на Оболоні, лікар акушер-гінеколог вищої категорії, лікар УЗД-діагностики
comment 14
Міщенко Альона Юріївна
Лікар-терапевт вищої категорії
comment 42
Яковлєв Олександр Олексійович
Завідуючий відділенням ендоскопічної діагностики стаціонару, лікар-ендоскопіст вищої категорії
comment 9
Яшина Олена Григорівна
Лікар акушер-гінеколог вищої категорії, гінеколог-ендокринолог, к.м.н.

Ціна медогляду для жінок

На послуги, позначені зірочкою *, знижка постійного клієнта 10% і 15% не поширюється.

Консультації
Програми
4984. * Програма консультацій та досліджень для жінок "Преміум"

19480 грн

Більше Згорнути down
4985. * Програма консультацій та досліджень для жінок "Преміум" з експертною ВЕГДС

20360 грн

Більше Згорнути down
Більше Згорнути down
Пов'язані послуги
Консультация гинеколога
Консультація гінеколога
Консультація терапевта
Консультація терапевта
Лаборатория
Лабораторна діагностика
Функціональна діагностика
Функціональна діагностика

Вiдгуки

29.06.2024 23:23
Katy

18.05.2024 14:22
Тетяна Р.

Проходила преміум-варіант огляду. Бо куди вже економити на здоров'ї? Так, вийшло все ніби нормально. Але тепер точно знаю, яку профілактику для організму треба проводити, щоб не мати проблем у майбутньому.

21.12.2023 13:53
Sofia

Здається, такого комплексного обстеження, як у Медікомі не знайдеш ні в Києві, ні у всій Україні. Просто щаслива, що можу проходити жіночі огляди в цій клініці.

30.09.2023 21:58
Inna

Як завжди все професійно і якісно! Дякую лікарям за приділену увагу і європейський сервіс. Завжди переступаю поріг клініки з абсолютною впевненістю, що отримаю максимальний результат!

27.05.2023 15:17
Надія

Щире дякую за комплексний медогляд! Після прийому в стількох лікарів точно бачиш свій організм, як на долоні. Розпитують все до найменших дрібниць, а не для "галочки".

22.10.2022 19:47
Людмила

Записала свою донечку Мілану на перший жіночий медогляд. Вирішила зарання це зробити, бо в мене не найкраща спадковість. І в неї на огляді виявили схожі проблеми до моїх. Але одне добре, що в молодому віці це піддається корекції і не вплине на її здоров'я. Бо доньці це ж народжувати і бути матір'ю.

16.12.2021 16:08
Станіслава Єрко

В жіночому колективі нашої фірми вже зародилася традиція. Ми всі шестеро щороку в один день проходимо профільний огляд в Медікомі. Так точно знаємо, що наше здоров'я під пильним контролем. А також ще й з'являється привід пообговорювати свої враження від прийому)))

06.05.2019 13:45
Татьяна

Обычно прохожу профосмотр со всеми в государственной поликлинике, но анализы у всех абсолютно одинаковые, что в 20, что в 40, что в 50... а ведь разница есть. Поэтому я обратилась частную клинику. Клиника Медиком имеет программы чек-ап с учетом возраста. Итак, какие анализы сдают женщины после 40 лет по этой программе мне назначили: консультацию гинеколога и кольпоскопию, цитологию эксфолиативная, консультации офтальмолога, терапевта, Коэффициент атерогенности, микроскопия урогенитальных выделений, анализ крови и мочи, флюорографию, триглицериды, УЗИ: молочных желез, брюшной полости, щитовидки и малого таза, анализы на холестерин, ЭКГ с расшифровкой. Такой медицинский осмотр женщин после 40, обошелся мне в 6800, думаю, что для такой основательной диагностики отличная цена. Огромное спасибо врачу - гинекологу Кондратенко Ирине Дамировне!

11.03.2019 20:18
Вера

Изначально пришла в эту клинику по совету подруги и так и осталась. Если Вы подумываете, где пройти медицинский осмотр для женщин в Киеве, то клиника Медиком тот самый вариант. Прохожу в этой клинике профосмотр уже 3 года, персонал всегда приветливый, добродушный, врачи отличные, да и сама больница новая, современная. Оформляю себе программу для родителей, она очень содержательная. Выбрала ее так же потому, что там есть анализ на ТТГ, это гормон на работу щитовидки и эти гормоны влияют на работу вообще всего организма. Так как ранее у меня был микроинсульт, к своему здоровью я стала относиться более бдительно. Для четкой картинки общего состояния здоровья лучше всего подходит такая диагностика всего организма. Цена составила 11.985, так как это все в комплексе то экономия выходит чуть больше 15%. Хочу поблагодарить за помощь и высокий профессионализм Алексеенко Елену Ивановну, она, кстати, принимает на Печерске ул. Анри Барбюса, 37/1. Про нее могу смело сказать врач от Бога.

20.02.2019 16:34
Кара

Меня интересовал вопрос, где можно проходить медосмотр не только быстро, но и качественно. Посоветовали осмотр в этой клинике. Ничего не могу сказать за два дня все прошла, врачи профессионалы своего дела, все четко без возни. В клинике чистенько, оборудование новое, отдельно отмечу девочек на ресепшене - всегда приветливые. Так же отмечу замечательного специалиста и прекрасную женщину Васкес-Абанто Анну Эстуардовну. Изложила все по делу, дала рекомендации. Буду обращаться к ней для дальнейшего лечения гастрита. Спасибо!

18.12.2018 14:06
Алина

Выражаю свою благодарность клинике и всему медперсоналу, всегда приветливы, профессионалы своего дела! Рекомендую эту клинику, так как проходила у них обследование всего организма. Цена около 7 тысяч (проходила программу для женщин до 40). Благодаря комплексному обследованию сэкономила около тысячи, приятно ведь. К тому же все быстро и качественно. Огромное спасибо врачу-терапевту Васкес-Абанто Анне Эстуардовне, специалист молодой, но видно, что очень компетентный. Проконсультировала меня по моей проблеме и назначила лечение, а также подробно рассказала по результатам обследования какая ситуация.

26.10.2018 22:20
Снежана

Проверка здоровья дело важное и нужное. Прохожу раз в год в этой клинике медицинский профосмотр. Как то разговорились с подругой слово за слово, а она меня и спрашивает, мол, чего я переплачиваю, проходя каждый анализ отдельно, если есть программа чек-ап. Что такое чек ап я не вникала, оказалось это такое комплексное обследование. В клинике Медиком мне нравится, что их составляют в соответствии с возрастной группой и присущими рисками именно для этой группы. Отличные врачи, современное оборудование, и главное это все не растягивается на недели. Отдельную благодарность выражаю терапевту Кисловой Оксане Леонидовне за терпение, профессионализм и человечность! Спасибо за Ваш труд, Оксана Леонидовна!

26.07.2018 19:55
Нино

Огромное спасибо сотрудникам клиники Медиком за качественные профилактические осмотры для женщин. Огромное спасибо гинекологу Кондратенко Ирине Дамировне! Очень внимательный и квалифицированный специалист, все делает четко, во время кольпоскопии комментировала работу, чтобы мне было понятно, что происходит. Буду не только на профосмотры к ней ходить.

14.05.2018 12:28
Лера

Мне необходимо было сделать ряд анализов, а так же нужна была рентгеновская маммография. Девочки на ресепшене подсказали, что все эти процедуры есть в чек-апе. Я просмотрела, что входит в программу и стоимость и поняла, что это то, что нужно, ведь комплексная проверка организма у меня только номинальная, а по факту неизвестно что да как. Оформила за два дня все прошла, получила квалифицированные консультации от врачей Кисловой О.Л. и Кондратенко И.Д. Так что если кто еще сомневается, где проходить медицинский осмотр для женщин в Киеве, то я рекомендую эту клинику.

25.07.2019 17:17
Оксана Мошкова

Выбрала эту клинику для прохождения обследования и не пожалела, осталась очень довольна. Все прошла очень быстро, специалисты внимательные, квалифицированые, оптимистично настроены.Нет никаких очередей все четко организовано. Буду с удовольствием и дальше наблюдаться у этих врачей и рекомендовать эту клинику своим знакомым и друзьям. Огромное спасибо что Вы есть.

Показати ще 3

arrow

Всього 15 відгуків

залишити відгук arrow arrow
Ваша оцінка
star star star star star
error
error
error
error

Натискаючи кнопку, ви дозволяєте обробку персональних даних та погоджуєтесь з політикою конфіденційності.

Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам?
Наприклад: 0XX XXX XX XX
Передзвоніть
Наприклад: 0XX XXX XX XX

Натискаючи кнопку, ви дозволяєте обробку персональних даних та погоджуєтесь з політикою конфіденційності.

Вільних операторів на лінії: 6
Замовлень дзвінків сьогодні: 100+
Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам?
Наприклад: 0XX XXX XX XX
Вільних операторів на лінії: 6
Замовлень дзвінків сьогодні: 100+
Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам
в зручний час?
КНОПКА
ЗВ'ЯЗКУ
page-down