exit
search serach
Гастроентеролог Київ
78. Консультація гастроентеролога
1170 грн.
Більше Згорнути down

Гастроентерологія Києва

Шукаєте гастроентеролога в Києві? Турбує біль та нудота після вживання їжі, не вдається налагодити режим харчування або навіть відчуваєте гіркий присмак у роті? Ці та багато інших симптомів свідчать про нестабільну роботу шлунково-кишкового тракту. Але не треба панікувати та ковтати пригорщами пігулки, які рекомендує реклама. Приблизно 70 % населення планети має більш-менш серйозні проблеми, пов'язані із захворюваннями ШКТ, а кількість людей, які лише зрідка стикаються з проявами гастриту, коліту, дуоденіту тощо, на думку фахівців, ще більша. А це значить, що вам потрібно відмовитися від самолікування та знайти свого спеціаліста, який допоможе. Задля цього клініка МЕДІКОМ надає повний спектр послуг інструментальної діагностики, лабораторних досліджень, які здійснюються на обладнані експертного рівня, та консультацій від лікарів-гастроентерологів, відомих у столиці та поза її межами.

Відкрити Згорнути down

Консультація гастроентеролога в Києві потрібна, якщо:

 • У вас є симптоми захворювання шлунково-кишкового тракту.
  Гастроентеролог — це лікар, який практикує лікування захворювань ШКТ. Прийшовши на прийом до гастроентеролога в клініку Медиком, ви можете розраховувати на високопрофесійне лікування і висококласне обслуговування.
 • У вас є хронічні захворювання шлунково-кишкового тракту.
  При наявності хронічного гастроентерологічного захворювання необхідно регулярно відвідувати лікаря. Це потрібно для того, щоб контролювати перебіг хвороби, визначити чи не потребує ваше лікування корекції та чи не з'явився ризик ускладнень.
 • У ваших рідних є захворювання травного тракту.
  Якщо хтось у вашій родині страждає на захворювання шлунково-кишкового тракту, існує ймовірність спадкової схильності до розвитку подібного захворювання. Тому профілактичний візит до лікаря-гастроентеролога є необхідним.
 • Ви проходите курс лікування в іншого фахівця.
  При лікуванні інших захворювань, наприклад, у терапевта або невролога, вам можуть призначити постійний прийом препаратів. Якщо ви спостерігаєтеся у гастроентеролога, не зайвим буде проконсультуватися з приводу сумісності медикаментів і нюансів їх прийому.

Гастроскопія

Відкрити Згорнути down

Симптоми, які говорять про те, що необхідно записатися на прийом до гастроентеролога:

 • неприємний присмак у роті – кислий, гіркий;
 • нудота, блювота (після прийому їжі, після погрішностей в дієті);
 • відчуття печіння в стравоході й горлі, відрижка (кислим або тухлим);
 • здуття живота, відчуття бурління і переливання в кишківнику;
 • порушення стільця – закріпи або проноси;
 • кров в калі й дуже темний (чорний) кал;
 • зміна кольору шкіри – наприклад, її жовтяничність;
 • біль в області шлунку, правому або лівому підребер'ї, оперізуючий біль, біль в навколопупковій ділянці;
 • поява афт (заїд), постійна слабкість і запаморочення, ламкість волосся і нігтів, сліди судинних зірочок (капілярів, що лопнули).

Якщо у вас є схожі симптоми – обов'язково відвідайте лікаря. Чим раніше почнеться лікування захворювання, тим простішим і швидшим воно буде.

Відкрити Згорнути down

Захворювання ШКТ, які ми лікуємо:

Відкрити Згорнути down

Діагностика захворювань ШКТ

Для постанови правильного діагнозу лікареві необхідно зібрати детальний анамнез захворювання, деталізувати скарги пацієнта. Важливо знати, коли з'явилися перші симптоми хвороби, що могло їх спровокувати, чи є у пацієнта супутні захворювання, чи був попередній прийом медикаментів. Після бесіди доктор проводить огляд пацієнта і призначає необхідне обстеження.

1. ВЕГДС.
Сучасна гастроентерологія в даний момент не знає кращого методу для візуальної оцінки стан слизової шлунково-кишкового тракту, ніж ВЕГДС — відеоезофагогастродуоденоскопія. У клініці МЕДІКОМ для проведення цієї маніпуляції використовується сучасний апарат Pentax 100p. Він дозволяє отримати зображення високої якості й ретельно розглянути стан органів.

2. Хромоендоскопія.
Це специфічний ендоскопічний метод діагностики, який незамінний для встановлення природи процесів в слизовій травного тракту. Під час процедури слизова піддається забарвленню спеціальним барвником, що дозволяє отримати уявлення про її функціональний стан.

3. Колоноскопія.
Відеоколоноскопія — ендоскопічний метод діагностики товстого кишківника. Сучасний прилад Pentax дозволяє вивчити стан і виявити патології сліпої, ободової та прямої кишки. У багатьох країнах це дослідження включено в щорічний профілактичний огляд.

4. УЗД органів черевної порожнини.
УЗД є найбільш простим і безболісним способом діагностики захворювань органів черевної порожнини. В нашій клініці працюють грамотні фахівці з ультразвукової діагностики, а безпомилковість їх висновків гарантує сучасна апаратура.

5. Комп'ютерна томографія органів черевної порожнини.
КТ дозволяє отримати детальну інформацію в дуже короткий термін. Результати томографії можна отримати в той же день через годину після дослідження. У клініці МЕДІКОМ встановлено сучасний комп'ютерний томограф Toshiba Aquilion Lightning SP (160 зрізів), який дозволяє обстежити пацієнтів з масою до 205 кг та максимально допустимою довжиною обхвату пацієнта до 200 см).

6. Лабораторні дослідження.
У нашому медичному центрі проводяться всі можливі види лабораторних досліджень.

Більшість результатів можна отримати на руки день в день, якщо скористатися послугою експрес-діагностики.

Відкрити Згорнути down
ВЕГДС
ЕФГДС
Аналіз на Хелікобактер пілорі
Аналіз на Хелікобактер
Хромоэндоскопия
Хромоендоскопія
Лаборатория
Лабораторна діагностика
УЗИ брюшной полости
УЗД черевної порожнини
Дуоденальное зондирование
Дуоденальне зондування
УЗИ печени
УЗД печінки
КТ черевної порожнини
КТ черевної порожнини

Програми обстеження ШКТ

Програма «Відеоезофагогастродуоденоскопія (ВЕГДС) під наркозом».
Для комфорту своїх пацієнтів клініка МЕДІКОМ пропонує проходити процедуру ВЕГДС під час медикаментозного сну. Такий підхід реалізовано бажанням мінімізувати неприємні відчуття для пацієнта і дозволяє провести детальний огляд стравоходу, шлунка та дванадцятипалої кишки.

Відкрити Згорнути down

Лікування захворювань шлунково-кишкового тракту

Після проведеного обстеження і підтвердження діагнозу лікар не тільки призначить лікування, але і дасть корисні рекомендації щодо зміни способу життя і профілактики розвитку ускладнень хвороби. При необхідності оперативного лікування патології лікар направить вас до профільного фахівця.

Гастроентерологія в Києві
Аналізи гастроентерологія
Відкрити Згорнути down

Питання-Відповідь

Чи потрібна підготовка перед відвідуванням гастроентеролога?

Під час підготовки до прийому у гастроентеролога потрібно утриматися від вживання їжі протягом кількох годин. Не слід очищати язик від нальоту. Перед первинним прийомом у гастроентеролога потрібно пригадати, які симптоми захворювання турбують і коли вони виникають або посилюються. За потреби запишіть назви всіх препаратів, які ви приймаєте, підготуйте результати попередніх обстежень, якщо раніше проводилася діагностика.

Навіщо гастроентеролог дивиться язик?

Ознаки захворювань травної системи проявляються, зокрема, у вигляді зміни кольору язика, товщини, відтінку та інших властивостей нальоту на його поверхні. Товстий наліт спостерігається при закрепі, хронічному гастриті та його ускладненнях, сухий язик із в'язким нальотом, який важко видаляти, може бути при кровотечі у шлунку або дванадцятипалій кишці. Яскраво-червоним язик стає при коліті, ентериті, жовтуватим — при гепатиті.

Які аналізи може призначити гастроентеролог?

У рамках діагностики у гастроентеролога можуть призначатися: УЗД органів черевної порожнини, ВЕГДС, МРТ, КТ, рентгенографія, фіброгастродуоденоскопія, загальний аналіз крові, біохімічний аналіз крові, аналізи крові на рівень ферментів, копрограма, аналіз калу на приховану кров, ПЛР-аналізи для визначення збудників інфекцій і т. д.

Як часто потрібно відвідувати гастроентеролога?

Дорослій людині необхідно проходити профілактичні огляди у гастроентеролога кожні 2-3 роки. За наявності захворювань органів травлення потрібно відвідувати лікаря частіше.

Лікарі

Якщо ви шукаєте хорошого гастроентеролога на Оболоні або Печерську в Києві, звертайтеся до фахівців медичного центру МЕДІКОМ. У стінах нашої клініки ведуть прийом лікарі з більш ніж 10 річним стажем роботи й величезним досвідом в лікуванні різних патологій шлунково-кишкового тракту. 

comment 26
Васкес Абанто Анна Естуардівна
Лікар-терапевт, гастроентеролог
comment 18
Ганчева Олена Анатоліївна
Лікар-терапевт вищої категорії, гастроентеролог другої категорії
comment 16
Гелбутовська Ольга Дмитрівна
Лікар-гастроентеролог вищої категорії
comment 16
Кіслова Оксана Леонідівна
Лікар-терапевт вищої категорії, гастроентеролог, дієтолог
comment 34
Кравець Леонід Аркадійович
Лікар-гастроентеролог, ендоскопіст вищої категорії
comment 10
Моїсеєва Таїса Михайлівна
Лікар-гастроентеролог вищої категорії, панкреатолог
comment 10
Огієнко Наталія Юріївна
Лікар-терапевт, гастроентеролог першої категорії
comment 13
Сіваш Неллі Василівна
Лікар-терапевт вищої категорії, лікар-гастроентеролог вищої категорії
comment 8
Швець Олег Віталійович
Лікар-терапевт вищої категорії, гастроентеролог вищої категорії, дієтолог вищої категорії, к.м.н., доцент
comment 42
Яковлєв Олександр Олексійович
Завідуючий відділенням ендоскопічної діагностики стаціонару, лікар-ендоскопіст вищої категорії
comment 24
Ялтонський Андрій Володимирович
Лікар-гастроентеролог, ендоскопіст першої категорії

Вартість послуг гастроентеролога

На послуги, позначені зірочкою *, знижка постійного клієнта 10% і 15% не поширюється.

Консультації
Більше Згорнути down
Більше Згорнути down
3979. Консультація дієтолога з формуванням індивідуального меню

1900 грн

Більше Згорнути down
5387. Консультація провідного лікаря-гастроентеролога Ганчевої О.А.

1400 грн

Більше Згорнути down
Діагностика
Більше Згорнути down

Опис

Відеопроцесор ЕКСПЕРТ класу PENTAX EPK-i7010 (виробництво: Японія) 2019 року. Новітня модель OPTIVISTA, що поєднує в собі кращі розробки PENTAX. Технологія i-scan і електронний зум, що дозволяють діагностувати онкопатологію на самій ранній стадії і видалити поліпи найменшого розміру. Високий рівень безпеки - сучасні методи обробки ендоскопа в автоматичній миючої машині дезінфікуючими засобами високої якості. Обробка після кожного пацієнта.

Більше Згорнути down
1280. ВЕГДС

1750 грн

Опис

Повністю цифровий відеопроцесор Pentax EPK-100p (виробництва: Японія). Відмінна якість зображення, висока точність діагностики. Товщина зонда 8-9 мм. Високий рівень безпеки - сучасні методи обробки зонда після кожного пацієнта. Тривалість процедури - близько 10 хвилин.

Більше Згорнути down
115. Відеозапис інструментальних досліджень

450 грн

Більше Згорнути down
Більше Згорнути down
Більше Згорнути down
4965. * МРТ органів черевної порожнини з холангіопанкреатографією

6350 грн

Більше Згорнути down
4958. * МРТ органів черевної порожнини з контрастуванням

8650 грн

Більше Згорнути down
4885. ВЕГДС ескпертного класу ( з функцією I SCAN)

2850 грн

Більше Згорнути down
Аналізи
255. Аналіз калу на приховану кров, експрес-діагностика

270 грн

Більше Згорнути down
1361. Визначення глюкози капілярної крові портативним глюкометром

160 грн

Більше Згорнути down
Більше Згорнути down
216. Білірубін прямий

190 грн

Більше Згорнути down
1704. Мікроскопія дуоденального вмісту

600 грн

Більше Згорнути down
3973. Мікробіом кишківника (співвідношення Firmicutes/Bacteroidetes, якісне визначення C.albicans, C.glabrata, C.krusei, H. pylori) методом ПЛР

1680 грн

Більше Згорнути down
5077. Мікробіом кишківника методом секвенування NGS, кількісно

8220 грн

Більше Згорнути down
5423. Діагностика гельмінтів (9 паразитів) (анкілостома, мікроспорідії, стронгілоіди, аскариди, карліковий ціп`як, бичачий ціп`як, гострики, анкілостома, власоглав) ПЦР, якісно, кал

1450 грн

Більше Згорнути down
5425. Лабораторна діагностика та моніторинг атрофічного гастриту та виразкової хвороби (Гастрин -17, Пепсиногени (I/II/співвідношення)), кров

2500 грн

Більше Згорнути down
5495. Зонулін в калі

2200 грн

Більше Згорнути down
Програми
5372. * Програма консультацій та досліджень "Обстеження перед ФКС, ФГДС"(Враховано знижку 20%)

936 грн

Більше Згорнути down
Операції
2011. Ендоскопічна поліпектомія неоплазій (поліпів) шлунково-кишкового тракту (в умовах стаціонару)

7530 грн

Більше Згорнути down
5481. * Лапаротомія. Фундоплікація по Nissen

38000 грн

Більше Згорнути down
Процедури/Маніпуляції
Більше Згорнути down
126. Назоінтестінальна інтубація

1100 грн

Більше Згорнути down

Лікар додому

Розуміючи, що у наших пацієнтів можуть складатися різні життєві обставини, що заважають відвідати доктора, ми передбачили можливість виклику лікаря-гастроентеролога додому.

Відкрити Згорнути down

Виїзд по Києву та районамВиїзд бригад невідкладної допомоги здійснюється по всіх районах Києва (Оболонь, Печерськ, Поділ, Святошин, Дарниця, Голосіївський, Шевченківський, Солом'янський, Дніпровський, Деснянський) та передмістя (Вишгород, Буча, Ірпінь, Бровари).

Відкрити Згорнути down

Вiдгуки

14.03.2024 08:44
Інна Гопайца

Дуже вдячна лікарю гастроентерологу Швецю Олегу Віталійовичу за професійний підхід до вирішення моєї проблеми. Лікар дає чіткі рекомендації, вичерпні відповіді на всі питання, які цікавлять. І призначає лікування, яке дійсно має результат! Щиро ремендую звертатись до цього лікаря, бо саме таких зараз, на жаль, мало і їх знайти дуже тяжко!

17.04.2023 17:09
Альбіна

Мені тут допомогли підібрати харчування та профілактику за хронічного панкреатиту. Результат - я загалом почуваюся набагато краще!

22.03.2023 11:58
Валентина

Зверталася до О.В. Швець. Дуже приємний і кваліфікований лікар. Особливо я залишилася повністю задоволеною консультацією, яку надав Олег Віталійович по харчуванню. 1,5 тижня виконую його рекомендації, і вже набагато краще. Не скажу, що зовсім зник дискомфорт, але він не постійний.

29.11.2022 11:55
Дмитрий

Мы с врачом только начали работать, пока только обследования прошел, второй визит к врачу впереди... но первое впечатление от врача и клиники очень крутое. Врач очень вежливая, приятная в общении, грамотная, очень спокойная, нет ощущение, что ты обвиняемый на суде))) Надеюсь, после лечения не будет повода изменить свое мнение

19.04.2019 21:48
Нина Петровна

Я вот соки пила, надеялась, что камни в желчном так пройдут. Потом все-таки пришла к гастроэнтерологу и он мне посоветовал сделать холецистэктомию лапароскопом, пока еще не поздно. Я очень боялось этой операции, думала, что жизнь на удалении желчного закончится, но Корниенко, который меня должен был оперировать, объяснил, что это ошибочное мнение. После операции живу припеваючи, кушаю, что хочу (конечно, в разумных мерках). Очень благодарна врачам-гастроэнтерологам - Андрею Владимировичу Ялтонскому и Ольге Дмитриевне Гелбутовской!

28.03.2019 19:09
Владимир

Оксана Леонидовна Кислова - отличный специалист! Очень внимательный врач-гастроэнтеролог-терапевт и просто хороший человек, который при консультации все очень подробно разъясняет и отвечает на самые тупые вопросы дилетанта. А их очень много. С детства не хотел правильно питаться, потому имею целый букет по гастроэнтерологии. Тут, в клинике “Медиком” на пр-т Героев Сталинграда, мне с ним потихоньку помогают разобраться. Советую эту клинику и этого врача

17.02.2019 16:45
Мирослава Павловна

Отличная клиника! Человечные врачи! Именно здесь, в сентябре месяце, мне была проведена срочная холецистэктомия, оперировал Меркотан Владимир Георгиевич, который приехал в свой выходной день (потому что все остальные хирурги были заняты, а тянуть было нельзя), не отказал. Дело в том, что я знала,что у меня есть камни, но настолько боялась операции, что предпочла не обращаться к врачам, несколько месяцев мучилась, пила обезбаливающие, а когда поняла, что все-таки нужно... случился страшный приступ, на скорой клиники “Медиком” меня привезли в их центр на Кондратюка. Диагноз камни в желчном, требуется немедленное удаление. По факту я скажу так - зря боялась. Операция не страшная. Делаются 3 маленьких прокола и всё - жизнь снова прекрасна. Если у вас есть такое, не тяните, теперь я понимаю, что если бы пузырь лопнул или воспалился чуть-чуть больше, могли бы и не довезти... Теперь прохожу консультации Анны Эстуардовны Васкес-Абанто - молодой, грамотный и очень приятный доктор!

12.01.2019 18:55
Микита

Велике дякую доктору-гастроентерологу Кравцу Л.А.! Він вчасно поставив мені діагноз. Якби я ще вчасно звернувся, а так.. майже рік займався не дуже вдалим самолікуванням. Довгих 10 місяців майже не жив від нападу до нападу, сидів на дієті, схуд на 12 кг. А зараз, після того, як звернувся до клініки Медіком і мені видалили жовчний міхур, пройшло вже 1,5 роки - тоді мені було 30 років, живу в своє задоволення: їм, що хочу, на свята можу дозволити собі випити, що захочу, веду активний спосіб життя. Для себе зробив висновок: не треба тягнути з операцією, краще відразу звернутися за допомогою до лікарів. Мені лікар перед операцією сказав, що ще би потягнув і лапароскопічна холецистектомія не допомогла би, хірург підтвердив, що ще б трішки позволікав і треба було б робити порожнину операцію. Тому, якщо у вас аналогічна ситуація, раджу не зволікати, кілька днів і ви в ходу. Довічних дієт не треба, можно їсти і пити все.І не слухайте розумників що не робили самі цієї операції і не мають медосвіти. Спасибі лікарям за їх відповідальність!

30.11.2018 17:44
Ольга

Спасибо врачам, которые вернули радость и активность в мою жизнь, а точнее вернули мне нормальную жизнь как таковую! До того как попала к Швецу О.В., чувствовала себя отвратительно, любой прием пищи заканчивался тошнотой, а любая активность - жуткими болями, отдающими из подреберья в лопатку. Но после того, как обратилась сюда, прошла обследование, сдала анализы и доктор мне назначил лапароскопическую холецистэктомию, всё изменилось в лучшую сторону. Оперировал Счастный В.М., которому на консультации пришлось разрушить в моей уйму мифов, которых я набралась на форумах в интернете. Оказалось, что холецистэктомия - не такая уж и страшная процедура, желчный удаляют без его протоков, и ты продолжаешь вести жизнь обычного человека, к которой возвращаешься быстро, ибо при операции лапароскопом делают всего лишь несколько маленьких проколов. Еще раз огромное спасибо, от всей души, клинике и ее специалистам!

08.10.2018 15:35
Иван

Искренняя благодарность Сиваш Н.В.! Можно сказать спасла мое здоровье и жизнь. Если бы ни ее грамотная консультация, ни ее советы и назначенное адекватное лечение, не знаю во что бы вылилось мое неправильное питание и несвоевременное обращение за помощью. Можно сказать, доктор помогла мне избежать операции по гастроэнтерологии, а может и чего посерьезнее...

29.08.2018 22:20
Галина

Замечательный коллектив врачей. 2 года назад первый раз попали с мужем сюда, у нас одновременно был приступ: рези и ноющая боль в подреберье с правой стороны, тошнота, приступы рвоты. До этого жирненького поели, думали, что может несварение какое-то или отравились, а когда сдали анализы и прошли УЗИ оказалось, что нужно комплексное лечение пищеварительной системы и радикальное изменение своего отношения к питанию. Сейчас рады, что тогда последовали советам Мельничук Надежды Александровны и Огиенко Натальи Юрьевны - сейчас чувствуем себя намного лучше

03.07.2018 23:05
Алиса

Гастроэнтерологи мои любимые врачи))) Если серьезно, то у меня действительно очень много проблем с ЖКТ и решала я их не всегда ответственно, пока не попала в клинику Медиком, тут меня заставили заняться собой и я безмерно рада этому. Благодарна клинике и ее специалистам. Особенно хотелось бы выделить доктора Зарицкую Юлию Михайловну, выбила мою дурь с сидением на диетах

16.06.2018 21:40
Іріна

В клініці я постійний клієнт, можна й так сказати, у Ганчевої Олени Анатоліївни буваю дуже часто, тому що раніше сиділа на всіляких дієтах та угробила свою травну систему. Дуже гарний лікар, який мені допомагав своїми порадами у багатьох складних ситуаціях. Особлива подяка їй за підтримку перед та після складної операції. Для тих, хто любить порозмірковувати над тим, що в приватних лікарнях багато аналізів та обстежень призначають, скажу так: краще б я з першого разу звернулась у приватну медицину та все пройшла, ніж мене понад рік з моїми проблемами мурижили в районній полікліниці, може тоді б і без операції обійшлося...а так маємо, що маємо: добре, що без гірших наслідків

29.05.2018 20:10
Надежда

“Медиком” - отличная клиника с грамотным штатом гастроэнтерологов. Обращалась сюда и с гастритом, и с проблемами в кишечнике, а последний раз с болями в области правого подреберья, желчный пузырь прихватил. Каждый раз помогали на 12 баллов. Какого-то определенного врача не берусь советовать, потому как больше ориентируюсь на удобное время, а так к кому попаду. Последний раз была у Сиваш Нелли Васильевны, она мне очень понравилась

Показати ще 3

arrow

Всього 14 відгуків

залишити відгук arrow arrow
Ваша оцінка
star star star star star
error
error
error
error

Натискаючи кнопку, ви дозволяєте обробку персональних даних та погоджуєтесь з політикою конфіденційності.

Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам?
Наприклад: 0XX XXX XX XX
Передзвоніть
Наприклад: 0XX XXX XX XX

Натискаючи кнопку, ви дозволяєте обробку персональних даних та погоджуєтесь з політикою конфіденційності.

Вільних операторів на лінії: 6
Замовлень дзвінків сьогодні: 100+
Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам?
Наприклад: 0XX XXX XX XX
Вільних операторів на лінії: 6
Замовлень дзвінків сьогодні: 100+
Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам
в зручний час?
КНОПКА
ЗВ'ЯЗКУ
page-down