Гастроентерологія Києва
Шукаєте гастроентеролога в Києві? Турбує біль та нудота після вживання їжі, не вдається налагодити режим харчування або навіть відчуваєте гіркий присмак у роті? Ці та багато інших симптомів свідчать про нестабільну роботу шлунково-кишкового тракту. Але не треба панікувати та ковтати пригорщами пігулки, які рекомендує реклама. Приблизно 70 % населення планети має більш-менш серйозні проблеми, пов'язані із захворюваннями ШКТ, а кількість людей, які лише зрідка стикаються з проявами гастриту, коліту, дуоденіту тощо, на думку фахівців, ще більша. А це значить, що вам потрібно відмовитися від самолікування та знайти свого спеціаліста, який допоможе. Задля цього клініка МЕДІКОМ надає повний спектр послуг інструментальної діагностики, лабораторних досліджень, які здійснюються на обладнані експертного рівня, та консультацій від лікарів-гастроентерологів, відомих у столиці та поза її межами.
Консультація гастроентеролога в Києві потрібна, якщо:
- У вас є симптоми захворювання шлунково-кишкового тракту.
Гастроентеролог — це лікар, який практикує лікування захворювань ШКТ. Прийшовши на прийом до гастроентеролога в клініку Медиком, ви можете розраховувати на високопрофесійне лікування і висококласне обслуговування.
- У вас є хронічні захворювання шлунково-кишкового тракту.
При наявності хронічного гастроентерологічного захворювання необхідно регулярно відвідувати лікаря. Це потрібно для того, щоб контролювати перебіг хвороби, визначити чи не потребує ваше лікування корекції та чи не з'явився ризик ускладнень.
- У ваших рідних є захворювання травного тракту.
Якщо хтось у вашій родині страждає на захворювання шлунково-кишкового тракту, існує ймовірність спадкової схильності до розвитку подібного захворювання. Тому профілактичний візит до лікаря-гастроентеролога є необхідним.
- Ви проходите курс лікування в іншого фахівця.
При лікуванні інших захворювань, наприклад, у терапевта або невролога, вам можуть призначити постійний прийом препаратів. Якщо ви спостерігаєтеся у гастроентеролога, не зайвим буде проконсультуватися з приводу сумісності медикаментів і нюансів їх прийому.
Симптоми, які говорять про те, що необхідно записатися на прийом до гастроентеролога:
- неприємний присмак у роті – кислий, гіркий;
- нудота, блювота (після прийому їжі, після погрішностей в дієті);
- відчуття печіння в стравоході й горлі, відрижка (кислим або тухлим);
- здуття живота, відчуття бурління і переливання в кишківнику;
- порушення стільця – закріпи або проноси;
- кров в калі й дуже темний (чорний) кал;
- зміна кольору шкіри – наприклад, її жовтяничність;
- біль в області шлунку, правому або лівому підребер'ї, оперізуючий біль, біль в навколопупковій ділянці;
- поява афт (заїд), постійна слабкість і запаморочення, ламкість волосся і нігтів, сліди судинних зірочок (капілярів, що лопнули).
Якщо у вас є схожі симптоми – обов'язково відвідайте лікаря. Чим раніше почнеться лікування захворювання, тим простішим і швидшим воно буде.
Захворювання ШКТ, які ми лікуємо:
- Захворювання печінки
- Захворювання підшлункової залози
- Гастрит (атрофічний і хронічний)
- Хвороба Крона
- Розлади травлення різної етіології
- Гастроезофагеальний рефлюкс різних типів
- Захворювання жовчного міхура і жовчовивідних шляхів
- Ерозія і виразка шлунка і дванадцятипалої кишки
- Хвороби, викликані бактерією Helicobacter pylori (хелікобактер пілорі)
- Дивертикул шлунка або кишківника
- Рубцеві деформації та ін. захворювання ШКТ
Діагностика захворювань ШКТ
Для постанови правильного діагнозу лікареві необхідно зібрати детальний анамнез захворювання, деталізувати скарги пацієнта. Важливо знати, коли з'явилися перші симптоми хвороби, що могло їх спровокувати, чи є у пацієнта супутні захворювання, чи був попередній прийом медикаментів. Після бесіди доктор проводить огляд пацієнта і призначає необхідне обстеження.
1. ВЕГДС.
Сучасна гастроентерологія в даний момент не знає кращого методу для візуальної оцінки стан слизової шлунково-кишкового тракту, ніж ВЕГДС — відеоезофагогастродуоденоскопія. У клініці МЕДІКОМ для проведення цієї маніпуляції використовується сучасний апарат Pentax 100p. Він дозволяє отримати зображення високої якості й ретельно розглянути стан органів.
2. Хромоендоскопія.
Це специфічний ендоскопічний метод діагностики, який незамінний для встановлення природи процесів в слизовій травного тракту. Під час процедури слизова піддається забарвленню спеціальним барвником, що дозволяє отримати уявлення про її функціональний стан.
3. Колоноскопія.
Відеоколоноскопія — ендоскопічний метод діагностики товстого кишківника. Сучасний прилад Pentax дозволяє вивчити стан і виявити патології сліпої, ободової та прямої кишки. У багатьох країнах це дослідження включено в щорічний профілактичний огляд.
4. УЗД органів черевної порожнини.
УЗД є найбільш простим і безболісним способом діагностики захворювань органів черевної порожнини. В нашій клініці працюють грамотні фахівці з ультразвукової діагностики, а безпомилковість їх висновків гарантує сучасна апаратура.
5. Комп'ютерна томографія органів черевної порожнини.
КТ дозволяє отримати детальну інформацію в дуже короткий термін. Результати томографії можна отримати в той же день через годину після дослідження. У клініці МЕДІКОМ встановлено сучасний комп'ютерний томограф Toshiba Aquilion Lightning SP (160 зрізів), який дозволяє обстежити пацієнтів з масою до 205 кг та максимально допустимою довжиною обхвату пацієнта до 200 см).
6. Лабораторні дослідження.
У нашому медичному центрі проводяться всі можливі види лабораторних досліджень.
Більшість результатів можна отримати на руки день в день, якщо скористатися послугою експрес-діагностики.
Програми обстеження ШКТ
Програма «Відеоезофагогастродуоденоскопія (ВЕГДС) під наркозом».
Для комфорту своїх пацієнтів клініка МЕДІКОМ пропонує проходити процедуру ВЕГДС під час медикаментозного сну. Такий підхід реалізовано бажанням мінімізувати неприємні відчуття для пацієнта і дозволяє провести детальний огляд стравоходу, шлунка та дванадцятипалої кишки.
Лікування захворювань шлунково-кишкового тракту
Після проведеного обстеження і підтвердження діагнозу лікар не тільки призначить лікування, але і дасть корисні рекомендації щодо зміни способу життя і профілактики розвитку ускладнень хвороби. При необхідності оперативного лікування патології лікар направить вас до профільного фахівця.
Питання-Відповідь
Чи потрібна підготовка перед відвідуванням гастроентеролога?
Під час підготовки до прийому у гастроентеролога потрібно утриматися від вживання їжі протягом кількох годин. Не слід очищати язик від нальоту. Перед первинним прийомом у гастроентеролога потрібно пригадати, які симптоми захворювання турбують і коли вони виникають або посилюються. За потреби запишіть назви всіх препаратів, які ви приймаєте, підготуйте результати попередніх обстежень, якщо раніше проводилася діагностика.
Навіщо гастроентеролог дивиться язик?
Ознаки захворювань травної системи проявляються, зокрема, у вигляді зміни кольору язика, товщини, відтінку та інших властивостей нальоту на його поверхні. Товстий наліт спостерігається при закрепі, хронічному гастриті та його ускладненнях, сухий язик із в'язким нальотом, який важко видаляти, може бути при кровотечі у шлунку або дванадцятипалій кишці. Яскраво-червоним язик стає при коліті, ентериті, жовтуватим — при гепатиті.
Які аналізи може призначити гастроентеролог?
У рамках діагностики у гастроентеролога можуть призначатися: УЗД органів черевної порожнини, ВЕГДС, МРТ, КТ, рентгенографія, фіброгастродуоденоскопія, загальний аналіз крові, біохімічний аналіз крові, аналізи крові на рівень ферментів, копрограма, аналіз калу на приховану кров, ПЛР-аналізи для визначення збудників інфекцій і т. д.
Як часто потрібно відвідувати гастроентеролога?
Дорослій людині необхідно проходити профілактичні огляди у гастроентеролога кожні 2-3 роки. За наявності захворювань органів травлення потрібно відвідувати лікаря частіше.
Лікарі
Якщо ви шукаєте хорошого гастроентеролога на Оболоні або Печерську в Києві, звертайтеся до фахівців медичного центру МЕДІКОМ. У стінах нашої клініки ведуть прийом лікарі з більш ніж 10 річним стажем роботи й величезним досвідом в лікуванні різних патологій шлунково-кишкового тракту.
Вартість послуг гастроентеролога
На послуги, позначені зірочкою *, знижка постійного клієнта 10% і 15% не поширюється.
Опис
Відеопроцесор ЕКСПЕРТ класу PENTAX EPK-i7010 (виробництво: Японія) 2019 року. Новітня модель OPTIVISTA, що поєднує в собі кращі розробки PENTAX. Технологія i-scan і електронний зум, що дозволяють діагностувати онкопатологію на самій ранній стадії і видалити поліпи найменшого розміру. Високий рівень безпеки - сучасні методи обробки ендоскопа в автоматичній миючої машині дезінфікуючими засобами високої якості. Обробка після кожного пацієнта.
Опис
Повністю цифровий відеопроцесор Pentax EPK-100p (виробництва: Японія). Відмінна якість зображення, висока точність діагностики. Товщина зонда 8-9 мм. Високий рівень безпеки - сучасні методи обробки зонда після кожного пацієнта. Тривалість процедури - близько 10 хвилин.
Лікар додому
Розуміючи, що у наших пацієнтів можуть складатися різні життєві обставини, що заважають відвідати доктора, ми передбачили можливість виклику лікаря-гастроентеролога додому.
Сертифікати
Ліцензії та сертифікати
Виїзд бригад невідкладної допомоги здійснюється по всіх районах Києва (Оболонь, Печерськ, Поділ, Святошин, Дарниця, Голосіївський, Шевченківський, Солом'янський, Дніпровський, Деснянський) та передмістя (Вишгород, Буча, Ірпінь, Бровари).
Вiдгуки
Дуже вдячна лікарю гастроентерологу Швецю Олегу Віталійовичу за професійний підхід до вирішення моєї проблеми. Лікар дає чіткі рекомендації, вичерпні відповіді на всі питання, які цікавлять. І призначає лікування, яке дійсно має результат! Щиро ремендую звертатись до цього лікаря, бо саме таких зараз, на жаль, мало і їх знайти дуже тяжко!
Мені тут допомогли підібрати харчування та профілактику за хронічного панкреатиту. Результат - я загалом почуваюся набагато краще!
Зверталася до О.В. Швець. Дуже приємний і кваліфікований лікар. Особливо я залишилася повністю задоволеною консультацією, яку надав Олег Віталійович по харчуванню. 1,5 тижня виконую його рекомендації, і вже набагато краще. Не скажу, що зовсім зник дискомфорт, але він не постійний.
Мы с врачом только начали работать, пока только обследования прошел, второй визит к врачу впереди... но первое впечатление от врача и клиники очень крутое. Врач очень вежливая, приятная в общении, грамотная, очень спокойная, нет ощущение, что ты обвиняемый на суде))) Надеюсь, после лечения не будет повода изменить свое мнение
Я вот соки пила, надеялась, что камни в желчном так пройдут. Потом все-таки пришла к гастроэнтерологу и он мне посоветовал сделать холецистэктомию лапароскопом, пока еще не поздно. Я очень боялось этой операции, думала, что жизнь на удалении желчного закончится, но Корниенко, который меня должен был оперировать, объяснил, что это ошибочное мнение. После операции живу припеваючи, кушаю, что хочу (конечно, в разумных мерках). Очень благодарна врачам-гастроэнтерологам - Андрею Владимировичу Ялтонскому и Ольге Дмитриевне Гелбутовской!
Оксана Леонидовна Кислова - отличный специалист! Очень внимательный врач-гастроэнтеролог-терапевт и просто хороший человек, который при консультации все очень подробно разъясняет и отвечает на самые тупые вопросы дилетанта. А их очень много. С детства не хотел правильно питаться, потому имею целый букет по гастроэнтерологии. Тут, в клинике “Медиком” на пр-т Героев Сталинграда, мне с ним потихоньку помогают разобраться. Советую эту клинику и этого врача
Отличная клиника! Человечные врачи! Именно здесь, в сентябре месяце, мне была проведена срочная холецистэктомия, оперировал Меркотан Владимир Георгиевич, который приехал в свой выходной день (потому что все остальные хирурги были заняты, а тянуть было нельзя), не отказал. Дело в том, что я знала,что у меня есть камни, но настолько боялась операции, что предпочла не обращаться к врачам, несколько месяцев мучилась, пила обезбаливающие, а когда поняла, что все-таки нужно... случился страшный приступ, на скорой клиники “Медиком” меня привезли в их центр на Кондратюка. Диагноз камни в желчном, требуется немедленное удаление. По факту я скажу так - зря боялась. Операция не страшная. Делаются 3 маленьких прокола и всё - жизнь снова прекрасна. Если у вас есть такое, не тяните, теперь я понимаю, что если бы пузырь лопнул или воспалился чуть-чуть больше, могли бы и не довезти... Теперь прохожу консультации Анны Эстуардовны Васкес-Абанто - молодой, грамотный и очень приятный доктор!
Велике дякую доктору-гастроентерологу Кравцу Л.А.! Він вчасно поставив мені діагноз. Якби я ще вчасно звернувся, а так.. майже рік займався не дуже вдалим самолікуванням. Довгих 10 місяців майже не жив від нападу до нападу, сидів на дієті, схуд на 12 кг. А зараз, після того, як звернувся до клініки Медіком і мені видалили жовчний міхур, пройшло вже 1,5 роки - тоді мені було 30 років, живу в своє задоволення: їм, що хочу, на свята можу дозволити собі випити, що захочу, веду активний спосіб життя. Для себе зробив висновок: не треба тягнути з операцією, краще відразу звернутися за допомогою до лікарів. Мені лікар перед операцією сказав, що ще би потягнув і лапароскопічна холецистектомія не допомогла би, хірург підтвердив, що ще б трішки позволікав і треба було б робити порожнину операцію. Тому, якщо у вас аналогічна ситуація, раджу не зволікати, кілька днів і ви в ходу. Довічних дієт не треба, можно їсти і пити все.І не слухайте розумників що не робили самі цієї операції і не мають медосвіти. Спасибі лікарям за їх відповідальність!
Спасибо врачам, которые вернули радость и активность в мою жизнь, а точнее вернули мне нормальную жизнь как таковую! До того как попала к Швецу О.В., чувствовала себя отвратительно, любой прием пищи заканчивался тошнотой, а любая активность - жуткими болями, отдающими из подреберья в лопатку. Но после того, как обратилась сюда, прошла обследование, сдала анализы и доктор мне назначил лапароскопическую холецистэктомию, всё изменилось в лучшую сторону. Оперировал Счастный В.М., которому на консультации пришлось разрушить в моей уйму мифов, которых я набралась на форумах в интернете. Оказалось, что холецистэктомия - не такая уж и страшная процедура, желчный удаляют без его протоков, и ты продолжаешь вести жизнь обычного человека, к которой возвращаешься быстро, ибо при операции лапароскопом делают всего лишь несколько маленьких проколов. Еще раз огромное спасибо, от всей души, клинике и ее специалистам!
Искренняя благодарность Сиваш Н.В.! Можно сказать спасла мое здоровье и жизнь. Если бы ни ее грамотная консультация, ни ее советы и назначенное адекватное лечение, не знаю во что бы вылилось мое неправильное питание и несвоевременное обращение за помощью. Можно сказать, доктор помогла мне избежать операции по гастроэнтерологии, а может и чего посерьезнее...
Замечательный коллектив врачей. 2 года назад первый раз попали с мужем сюда, у нас одновременно был приступ: рези и ноющая боль в подреберье с правой стороны, тошнота, приступы рвоты. До этого жирненького поели, думали, что может несварение какое-то или отравились, а когда сдали анализы и прошли УЗИ оказалось, что нужно комплексное лечение пищеварительной системы и радикальное изменение своего отношения к питанию. Сейчас рады, что тогда последовали советам Мельничук Надежды Александровны и Огиенко Натальи Юрьевны - сейчас чувствуем себя намного лучше
Гастроэнтерологи мои любимые врачи))) Если серьезно, то у меня действительно очень много проблем с ЖКТ и решала я их не всегда ответственно, пока не попала в клинику Медиком, тут меня заставили заняться собой и я безмерно рада этому. Благодарна клинике и ее специалистам. Особенно хотелось бы выделить доктора Зарицкую Юлию Михайловну, выбила мою дурь с сидением на диетах
В клініці я постійний клієнт, можна й так сказати, у Ганчевої Олени Анатоліївни буваю дуже часто, тому що раніше сиділа на всіляких дієтах та угробила свою травну систему. Дуже гарний лікар, який мені допомагав своїми порадами у багатьох складних ситуаціях. Особлива подяка їй за підтримку перед та після складної операції. Для тих, хто любить порозмірковувати над тим, що в приватних лікарнях багато аналізів та обстежень призначають, скажу так: краще б я з першого разу звернулась у приватну медицину та все пройшла, ніж мене понад рік з моїми проблемами мурижили в районній полікліниці, може тоді б і без операції обійшлося...а так маємо, що маємо: добре, що без гірших наслідків
“Медиком” - отличная клиника с грамотным штатом гастроэнтерологов. Обращалась сюда и с гастритом, и с проблемами в кишечнике, а последний раз с болями в области правого подреберья, желчный пузырь прихватил. Каждый раз помогали на 12 баллов. Какого-то определенного врача не берусь советовать, потому как больше ориентируюсь на удобное время, а так к кому попаду. Последний раз была у Сиваш Нелли Васильевны, она мне очень понравилась
Показати ще 3
Всього 14 відгуків