exit
search serach
Гинекология Киева

Гінекологія Києва

Не знаєте, де працює кваліфікований гінеколог в Києві? Турбує біль під час менструацій або порушення циклу? Бажаєте обрати якісні та дієві контрацептиви, але немає з ким порадитися? Кожна жінка повинна обрати для себе кваліфікованого спеціаліста. Згідно статистики, приблизно 60 % жінок репродуктивного віку має ті чи інші гінекологічні захворювання. Жіночі лікарі клініки МЕДІКОМ надають повний комплекс послуг щодо збереження жіночого здоров'я. Щоб отримати грамотну консультацію фахівця, зверніться до однієї з філій медичного центру на Оболоні або Печерську. Наші лікарі в найкоротші терміни допоможуть вирішити проблеми, пов'язані з порушенням гормонального фону, лікуванням інфекцій, а також нададуть консультацію при підозрі на онкологічне захворювання, допоможуть виключити або виявити його.

Також, звернутися за консультацією гінеколога, пройти профілактичний огляд варто і при відсутності скарг, адже більшість гінекологічних проблем залишається непоміченими в зв'язку з відсутністю симптомів на ранніх стадіях. Тому, слід регулярно відвідувати «жіночого доктора».

Сучасна гінекологія володіє широким спектром діагностичних процедур і методів лікування. Число гінекологічних послуг нашої клініки включає профілактику, консервативне лікування, спостереження вагітності, оперативну гінекологію (малоінвазивні "операції одного дня" - лапароскопія) та хірургічні втручання, які потребують перебування в стаціонарі.

Для чого необхідно звернутися за консультацією до гінеколога на Оболоні або Печерську клініки МЕДІКОМ:

  • Профілактичний огляд.

  Кожна жінка повинна проходити регулярний огляд у гінеколога хоча б 1 раз в рік (при наявності діагностованих проблем, кількість візитів краще збільшити до 2 разів на 12 місяців). Це потрібно для того, щоб контролювати стан здоров'я і вчасно виявляти найменші ознаки небезпеки. 

  • Діагностика і лікування захворювань.

  При появі будь-яких симптомів, які свідчать про порушення роботи жіночої репродуктивної системи, відвідування гінеколога є необхідним кроком. Рання діагностика - це запорука їх успішного лікування. 

  • Підготовка до вагітності, діагностика вагітності та спостереження під час неї.

  Планування вагітності, підготовка до неї - важливий крок, що дозволяє майбутній мамі виносити здорового малюка й уберегти себе від можливих проблем зі здоров'ям. Тому, вибір свого акушера-гінеколога - серйозне питання, адже, саме він повинен підтримувати, спрямовувати майбутню матір і, звичайно, запобігати появі різних ускладнень. Спостереження у компетентного лікаря протягом вагітності - запорука спокою та емоційної рівноваги, необхідних жінці в цей особливий період. Також, при плануванні й виношуванні малюка може знадобитися консультація більш вузького фахівця - гінеколога-ендокринолога.

  • Діагностика причин безпліддя.

  Якщо у пари не виходить зачати дитину, обидва партнери піддаються всебічному обстеженню. Для жінки головним фахівцем, який допоможе встановити причину невдач і усунути її, є лікар-гінеколог. 

  • Корекція небажаних явищ, що з'являються з віком.

  Відомо, що як в період, що передує менопаузі, так і після неї, жінку можуть турбувати різноманітні неприємні симптоми, пов'язані з гормональною перебудовою організму. Своєчасне звернення до лікаря і відповідна терапія допомагають вирішити ці проблеми. Якщо є можливість відвідати лікаря, який за фахом і гінеколог, і ендокринолог - потрібно обов'язково нею скористатися. 

  • Лікування захворювань, викликаних порушенням балансу гормонів.

  Ендокринна та репродуктивна системи пов'язані тісним зв'язком, тому збої в роботі першої помітно відбиваються на жіноче здоров'я. У запущених випадках буває складно розібратися в якій з систем спочатку стався збій, тому в подібних ситуаціях допомогти може тільки гінеколог-ендокринолог. 

  Крім поліклінік на проспекті Героїв Сталінграда, 6Д і вул. Василя Тютюнника 37/1, консультативний прийом гінеколога ведеться на базі стаціонару по вул. Оболонська Набережна, 9.

  Симптоми, при яких слід звертатися до гінеколога:

  Найчастіше, жінці не складно зрозуміти, коли їй потрібно звернутися до гінеколога. Симптоми медичних проблем жіночої статевої сфери своєрідні. Головне - не ігнорувати перші клінічні прояви хвороби, а подбати про себе і записатися на прийом до фахівця. Ознаки проблеми, на які варто звернути увагу:

  • болі внизу живота;
  • поява рясних, пінистих виділень або виділень, що мажуть, викликають дискомфорт;
  • кров'янисті виділення або кровотечі зі статевих шляхів;
  • нерегулярні менструації;
  • дискомфортні відчуття в інтимній області (сухість, свербіж, печіння, біль);
  • поява будь-яких утворень в області статевих органів;
  • будь-які неприємні симптоми з боку сечостатевої системи;
  • та інші ознаки, що викликають побоювання.

  Також, не варто забувати про профілактичні візити. Оскільки, деякі гінекологічні проблеми на ранніх стадіях мають нечіткі, невиражені симптоми, або не мають їх взагалі.

  Гинеколог в Киеве

  Захворювання, які лікує гінеколог в Києві, в клініці МЕДІКОМ:

  Послуги доступні в нашій клініці:

  • Діагностика і профілактика гінекологічних захворювань
  • Амбулаторне лікування
  • Гінекологічні операції
  • Планування вагітності
  • Ведення вагітності
  • Діагностика вагітності
  • Лікування жіночого і чоловічого безпліддя

  Діагностика

  Консультація і огляд у гінеколога

  Прийом у гінеколога починається з попередньої бесіди з пацієнтом, в ході якої лікар з'ясовує причину звернення, скарги та історію хвороби.

  Далі проводиться огляд, який включає: огляд в гінекологічному кріслі класичними методами (мануальним і за допомогою дзеркал), взяття необхідних мазків на флору і цитологію, виконання ультразвукового дослідження органів малого таза на сучасному апараті УЗД, огляд грудних залоз. Все відбувається без поспіху, в найбільш комфортних для пацієнтки умовах.

  Після огляду гінеколог записує попередній діагноз в заключення.

  При необхідності, лікар призначає додаткові дослідження, для уточнення діагнозу.

  Гинеколог в МЕДИКОМ
  Гинеколог Киев

  Діагностичні дослідження

  У деяких випадках, гінекологи клініки МЕДІКОМ використовують додаткові методи досліджень (як інструментальні, так і лабораторні):

  • Діагностика патологій шийки матки відеокольпоскопом високої роздільної здатності з можливістю зберегти історію зображень для подальшого порівняння з результатами лікування;
  • УЗД органів малого тазу, яке виконується на ультразвуковому апараті експерт-класу GE;
  • Дослідження біоматеріалів на базі сучасної лабораторії із залученням висококваліфікованого персоналу;
  • Біопсія шийки матки - забір матеріалу з шийки і порожнини матки одноразовими інструментами для гістологічного дослідження;
  • Метросальпінгографія - метод рентгенологічного дослідження, який призначають при необхідності діагностики прохідності маткових труб.

  У нашій клініці пацієнти можуть здати всі види аналізів, включаючи загальноклінічні, біохімічні, імунологічні та гормональні дослідження.

  За результатами обстежень, при наступному візиті, гінеколог поставить діагноз і призначить схему лікування, яка підходить для жінки, або додаткові обстеження. Якщо буде необхідно оперативне втручання, клініка МЕДІКОМ має операційні, які оснащені сучасним обладнанням, і комфортабельним стаціонаром.

  Переваги обстеження і лікування у гінеколога клініки МЕДІКОМ:

  • Індивідуальний підхід до кожної пацієнтки.
  • Сучасне обладнання.
  • Збереження конфіденційності історії хвороби і результатів досліджень.
  • Використання одноразових інструментів.
  • Точність лабораторної діагностики.
  • Можливість залучення фахівців іншого профілю (хірурга, мамолога, уролога, кардіолога, ендокринолога, невропатолога і т.ін.).
  • Можливість виконання лапароскопічних операцій.
  • Стаціонар з комфортними палатами.

  Лікарі

  Якщо Ви шукаєте медичний центр, в якому веде прийом кращий гінеколог Києва, ми раді запросити Вас в нашу клініку. Фахівці клініки МЕДІКОМ мають високий рівень кваліфікації, багаторічний досвід роботи, а також володіють арсеналом новітнього обладнання. Вони успішно діагностують проблему, допоможуть швидко і ефективно позбутися від проблем і захворювань жіночої репродуктивної системи, використовуючи всі можливості, які надає сучасна гінекологія.

  Арендарь Олена Анатоліївна
  Лікар акушер-гінеколог вищої категорії, кандидат медичних наук
  comment 37
  Гальчинська-Нестеренко Жанна Вадимівна
  Лікар-гінеколог, акушер-гінеколог вищої категорії
  comment 0
  Злочевська Ірина Едуардівна
  Акушер-гінеколог вищої категорії, кандидат медичних наук
  comment 5
  Іванкова Ірина Миколаївна
  Лікар акушер-гінеколог І категорії, дитячий гінеколог ІІ категорії. Головний позаштатний спеціаліст з дитячої гінекології Київської області
  comment 3
  Кіналь Ганна Олегівна
  Лікар-гінеколог, акушер-гінеколог першої категорії
  comment 5
  Кондратенко Ірина Дамірівна
  Завідуюча жіночою консультацією на Печерську, лікар акушер-гінеколог, репродуктолог, лікар УЗД, к.м.н.
  comment 14
  Кочет Юлія Сергіївна
  Лікар акушер-гінеколог, репродуктолог
  comment 0
  Лічутіна Наталія Леонідівна
  Лікар-гінеколог, акушер-гінеколог вищої категорії
  comment 8
  Мажуга Світлана Борисівна
  Акушер-гінеколог першої категорії, дитячий гінеколог першої категорії
  comment 13
  Піскун Ольга Валеріївна
  Провідний фахівець, лікар акушер-гінеколог, гінеколог-хірург
  comment 29
  Ткачук Наталія Володимирівна
  Лікар акушер-гінеколог першої категорії
  comment 20
  Хомич Олена Миколаївна
  Лікар-гінекколог, акушер-гінеколог вищої категорії
  comment 0
  Яшина Олена Григорівна
  Лікар-гінеколог вищої категорії, кандидат медичних наук
  comment 0

  Ціни

  На послуги, позначені зірочкою *, знижка постійного клієнта 10% і 15% не поширюється.

  Консультації
  3. Консультація гінеколога

  739 грн

  Більше Згорнути down
  1105. Консультація андролога

  799 грн

  Більше Згорнути down
  98. Консультація уролога

  799 грн

  Більше Згорнути down
  3826. Консультація гінеколога експерта Суханової А.А., професора

  799 грн

  Більше Згорнути down
  3153. Консультація фахівця з пренатальної діагностики (з УЗД і відеозаписом) при багатоплідді

  1120 грн

  Більше Згорнути down
  3152. Консультація фахівця з пренатальної діагностики (з УЗД) при багатоплідді

  1010 грн

  Більше Згорнути down
  3022. Консультація гінеколога за результатами операції/ за результатами лабораторних досліджень

  469 грн

  Більше Згорнути down
  3827. Консультація провідного гінеколога Піскун О.В.

  859 грн

  Більше Згорнути down
  4034. * Консультація гінеколога-ендокринолога, к.м.н. Яшиної О.Г.

  1269 грн

  Більше Згорнути down
  4053. Консультація гінеколога, к.м.н. Арендар О.А.

  889 грн

  Більше Згорнути down
  4054. Консультація акушера гінеколога, завідуючої жіночої консультації Лічутіної Н.Л.

  869 грн

  Більше Згорнути down
  Діагностика
  121. Кольпоскопія

  409 грн

  Більше Згорнути down
  3511. Кольпоцитологія

  559 грн

  Більше Згорнути down
  175. Ультразвукове дослідження органів малого тазу

  759 грн

  Опис

  Дослідження на повністю цифровій УЗ-системі високого класу, виробник General Electric (США) з ексклюзивною технологією TruScan. Неперевершена якість зображення, розширені можливості обробки даних. Дослідження проводять досвідчені лікарі УЗ-діагностики першої і вищої категорії.

  Більше Згорнути down
  287. Цитологія ексфоліативна (матеріал, отриманий при гінекологічних оглядах)

  589 грн

  Більше Згорнути down
  120. Кардіотокографія

  469 грн

  Більше Згорнути down
  988. Фотокольпоскопія

  539 грн

  Більше Згорнути down
  Аналізи
  271. Загальний аналіз крові (час виконання 100 хв.)

  419 грн

  Більше Згорнути down
  1056. Асоційований з вагітністю протеїн (РАРР-А)

  489 грн

  Більше Згорнути down
  1712. Мікроскопія вагінальних виділень

  389 грн

  Більше Згорнути down
  1061. Плацентарний лактоген (з 30 тижня вагітності)

  899 грн

  Більше Згорнути down
  1057. Хоріонічний гонадотропін людини загальний (бета-ХГЛ загальний)

  539 грн

  Більше Згорнути down
  338. Лютеїнізуючий гормон (ЛГ)

  459 грн

  Більше Згорнути down
  342. Прогестерон

  479 грн

  Більше Згорнути down
  1003. Спермограма

  690 грн

  Більше Згорнути down
  354. Тестостерон загальний

  499 грн

  Більше Згорнути down
  355. Тестостерон вільний

  499 грн

  Більше Згорнути down
  361. Естрадіол

  449 грн

  Більше Згорнути down
  1239. Мікроскопія урогенітальних виділень (жінки)

  379 грн

  Більше Згорнути down
  3950. Бактеріологічне дослідження на стрептококи групи В (Streptococcus agalactiae). антибіотикограмою
  Дитячий

  539 грн

  Більше Згорнути down
  4238. Флороценоз

  814 грн

  Більше Згорнути down
  4239. Флороценоз, ІПСШ

  975 грн

  Більше Згорнути down
  4240. Флороценоз, ІПСШ та ВПЛ ВКР кількісно

  1290 грн

  Більше Згорнути down
  Програми
  1353. Пакет "Індекс вільного тестостерону" (Тестостерон загальний, секс-связвающій глобулін, ІСТ)

  739 грн

  Більше Згорнути down
  1357. * Програма консультацій та досліджень для жінок

  7590.5 грн

  Більше Згорнути down
  1358. * Програма консультацій та досліджень для жінок (розширений)

  13660.3 грн

  Більше Згорнути down
  3865. * Програма спостереження вагітності "Очікую дитину"

  36839.35 грн

  Опис

  Аналізи і дослідження, які входять в програму:
   
   Консультація акушера-гінеколога вагітної - 10 разів.
   Консультація акушера-гінеколога (через 6 тижнів після пологів) - 1 раз.
   Консультація терапевта - 2 рази.
   Консультація офтальмолога - 1 раз.
   Консультація ендокринолога - 1 раз.
   ЕКГ - 2 рази.
   Експертне УЗД (термін вагітності 11 - 40 тижнів) (одноплідна вагітність) - 6 разів.
   УЗД органів черевної порожнини та нирок - 1 раз.
   УЗД щитоподібної залози - 1 раз.
   Кардіотокографія - 4 рази.
   УЗД молочних залоз - 1 раз.
   Цервікометрія - 2 рази.
   Кольпоскопія - 1 раз.
   Мікроскопія урогенітальних виділень (жінки) - 2 рази.
   Цитологія ексфоліативна - ПАП-тест - 1 раз.
   Посів біологічного матеріалу на флору з визначенням чутливості до антибіотиків, 1 локалізація (сеча) - 2 рази.
   Посів біологічного матеріалу на флору з визначенням чутливості до антибіотиків, 1 локалізація (урогенітальний мазок) - 2 рази.
   Загальний аналіз крові - 3 рази.
   Сечовина, сироватка - 1 раз.
   Креатинін - 1 раз.
   Загальний білок - 1 раз.
   Аланіламінотрансфераза (АЛТ) - 1 раз.
   Аспартатамінотрансфераза (АСТ) - 1 раз.
   Лужна фосфатаза - 1 раз.
   Кальцій - 1 раз.
   Натрій - 1 раз.
   Калій - 1 раз.
   Білірубін загальний - 1 раз.
   Білірубін прямий - 1 раз.
   Глюкоза - 3 рази.
   Загальний аналіз сечі - 10 раз.
   Білок в сечі - 1 раз.
   Група крові (АВ0) і резус-фактор (Rh) - 1 раз.
   Глюкозотолерантний тест (ГТТ) - 1 раз.
   Коагулограма - 2 рази.
   Визначення тиреотропного гормону (ТТГ) - 1 раз.
   Сифіліс, антитіла до Treponema pallidum - 2 рази.
   ВІЛ тип HIV1, HIV2, сироватка крові, експрес-діагностика - 2 рази.
   Гепатит В HBsAg (автралійській антиген) - 1 раз.
   Гепатит С (HCV), сумарні антитіла (Ig G + IgM) - 1 раз.
   TORCH - інфекції (Toxoplasma gondii (токсоплазма) Ig G, IgM; вірус краснухи (Rubella) Ig G, IgM; цитомегаловірус (CMV) Ig G, IgM; вірус герпесу HSV1 / 2 типу Ig G, IgM) - 1 раз.
   Біохімічне просівні дослідження у 1 триместрі (PAPP-A, бета-ХГЛ, розрахунок ризиків) - 1 раз.
   Біохімічне просівні дослідження у 2 триместрі (АФП, бета-ХГЛ, розрахунок ризиків) - 1 раз.

  Більше Згорнути down
  3866. * Програма спостереження вагітності «Очікую дитину» (з 20 тижнів)

  32904.4 грн

  Опис

  Аналізи та дослідження, які входять до програми:

  1. Консультація акушера-гінеколога вагітної - 8 разів.
  2. Консультація акушера-гінеколога (через 6 тижнів після пологів) - 1 раз.
  3. Консультація терапевта - 2 рази.
  4. Консультація офтальмолога - 1 раз.
  5. Консультація ендокринолога - 1 раз.
  6. ЕКГ - 1 раз.
  7. Експертне УЗД (термін вагітності 20 - 40 тижнів) (одноплідна вагітність) - 4 рази.
  8. УЗД органів черевної порожнини та нирок - 1 раз.
  9. УЗД щитоподібної залози - 1 раз.
  10. Кардіотокографія - 4 рази.
  11. УЗД молочних залоз - 1 раз.
  12. Цервікометрія - 2 рази.
  13. Кольпоскопія - 1 раз.
  14. Мікроскопія урогенітальних виділень (жінки) - 2 рази.
  15. Цитологія ексфоліативна - ПАП-тест - 1 раз.
  16. Посів біологічного матеріалу на флору з визначенням чутливості до антибіотиків, 1 локалізація (сеча) - 2 рази.
  17. Посів біологічного матеріалу на флору з визначенням чутливості до антибіотиків, 1 локалізація (урогенітальний мазок) - 2 рази.
  18. Загальний аналіз крові - 3 рази.
  19. Сечовина, сироватка - 1 раз.
  20. Креатинін - 1 раз.
  21. Загальний білок - 1 раз.
  22. Аланіламінотрансфераза (АЛТ) - 1 раз.
  23. Аспартатамінотрансфераза (АСТ) - 1 раз.
  24. Лужна фосфатаза - 1 раз.
  25. Кальцій - 1 раз.
  26. Натрій - 1 раз.
  27. Калій - 1 раз.
  28. Білірубин загальний - 1 раз.
  29. Білірубін прямий - 1 раз.
  30. Глюкоза - 3 рази.
  31. Загальний аналіз сечі - 10 разів.
  32. Білок в добовій сечі - 1 раз.
  33. Група крові (АВ0) та резус-фактор (Rh) - 1 раз.
  34. Глюкозотолерантний тест (ГТТ) - 1 раз.
  35. Коагулограма - 2 рази.
  36. Тиреотропний гормон (ТТГ) - 1 раз.
  37. Сифіліс, антитіла до Treponema pallidum - 2 рази.
  38. ВІЛ тип HIV1, HIV2, сироватка крові, експрес-діагностика - 2 рази.
  39. Гепатит В HBsAg (автралійський антиген) - 1 раз.
  40. Гепатит С (HCV), сумарні антитіла (Ig G + IgM) - 1 раз.
  41. TORCH - інфекції (Toxoplasma gondii (токсоплазма) Ig G, IgM; вірус краснухи (Rubella) Ig G, IgM; цитомегаловірус (CMV) Ig G, IgM; вірус герпесу HSV1/2 типу Ig G, IgM - 1 раз.
  42. Біохімічне просівне дослідження в 2 триместрі (PAPP-A, бета-ХГЛ, розрахунок ризиків) - 1 раз.
  43. Біохімічне просівне дослідження в 2 триместрі (АФП, бета-ХГЛ, розрахунок ризиків) - 1 раз.
  Більше Згорнути down
  3867. * Програма спостереження вагітності «TWINS» (багатоплідна вагітність)

  39655.3 грн

  Опис

  Аналізи та дослідження, які входять до програми:

  1. Консультація акушера-гінеколога вагітної - 10 разів.
  2. Консультація акушера-гінеколога (через 6 тижнів після пологів) - 1 раз.
  3. Консультація терапевта - 2 рази.
  4. Консультація офтальмолога - 1 раз.
  5. Консультація ендокринолога - 1 раз.
  6. ЕКГ - 2 рази.
  7. Експертне УЗД (термін вагітності 11 - 40 тижнів) - 6 разів.
  8. УЗД органів черевної порожнини та нирок - 1 раз.
  9. УЗД щитоподібної залози - 1 раз.
  10. Кардіотокографія - 5 разів.
  11. УЗД молочних залоз - 1 раз.
  12. Цервікометрія - 3 рази.
  13. Кольпоскопія - 1 раз.
  14. Мікроскопія урогенітальних виділень (жінки) - 2 рази.
  15. Цитологія ексфоліативна - ПАП-тест - 1 раз.
  16. Посів біологічного матеріалу на флору з визначенням чутливості до антибіотиків, 1 локалізація (сеча) - 2 рази.
  17. Посів біологічного матеріалу на флору з визначенням чутливості до антибіотиків, 1 локалізація (урогенітальний мазок) - 2 рази.
  18. Загальний аналіз крові - 4 рази.
  19. Феритин - 1 раз.
  20. Сечовина, сироватка - 1 раз.
  21. Креатинін - 1 раз.
  22. Загальний білок - 1 раз.
  23. Аланіламінотрансфераза (АЛТ) - 1 раз.
  24. Аспартатамінотрансфераза (АСТ) - 1 раз.
  25. Лужна фосфатаза - 1 раз.
  26. Кальцій - 1 раз.
  27. Натрій - 1 раз.
  28. Калій - 1 раз.
  29. Білірубин загальний - 1 раз.
  30. Білірубін прямий - 1 раз.
  31. Глюкоза - 3 рази.
  32. Загальний аналіз сечі - 10 разів.
  33. Білок в добовій сечі - 1 раз.
  34. Група крові (АВ0) та резус-фактор (Rh) - 1 раз.
  35. Глюкозотолерантний тест (ГТТ) - 1 раз.
  36. Коагулограма - 2 рази.
  37. Тиреотропний гормон (ТТГ) - 1 раз.
  38. Сифіліс, антитіла до Treponema pallidum - 2 рази.
  39. ВІЛ тип HIV1, HIV2, сироватка крові, експрес-діагностика - 2 рази.
  40. Гепатит В HBsAg (автралійський антиген) - 1 раз.
  41. Гепатит С (HCV), сумарні антитіла (Ig G + IgM) - 1 раз.
  42. TORCH - інфекції (Toxoplasma gondii (токсоплазма) Ig G, IgM; вірус краснухи (Rubella) Ig G, IgM; цитомегаловірус (CMV) Ig G, IgM; вірус герпесу HSV1/2 типу Ig G, IgM - 1 раз.
  43. Біохімічне просівне дослідження в 1 триместрі (PAPP-A, бета-ХГЛ, розрахунок ризиків) - 1 раз.
  44. Біохімічне просівне дослідження в 2 триместрі (АФП, бета-ХГЛ, розрахунок ризиків) - 1 раз.
  Більше Згорнути down
  Операції
  582. * Видалення кондилом, папілом від 1-5 (радіохвильовий метод)*

  1252 грн

  Більше Згорнути down
  583. * Видалення кондилом, папілом від 5-10 (радіохвильовий метод)*

  1520 грн

  Більше Згорнути down
  1081. * Лазерна деструкція епітелію шийки матки*

  2400 грн

  Більше Згорнути down
  2011. Ендоскопічна поліпектомія неоплазій (поліпів) шлунково-кишкового тракту (в умовах стаціонару)

  6949 грн

  Більше Згорнути down
  Процедури/Маніпуляції
  1076. Аспірація ендометрію

  639 грн

  Більше Згорнути down
  1072. Постановка спіралі

  1099 грн

  Більше Згорнути down
  1073. Зняття спіралі

  639 грн

  Більше Згорнути down
  1188. * Хімічна коагуляція шийки матки*

  1037 грн

  Більше Згорнути down

  Лікар додому

  З якихось причин Ви особисто або Ваш родич, близька людина, дитина не може потрапити на прийом до лікаря-гінеколога в клініку? Ви можете оформити виклик лікаря додому. Такий візит включає: огляд, збір анамнезу, встановлення діагнозу, призначення лікування. Також вдома може бути проведений ряд діагностичних досліджень для уточнення діагнозу — УЗД, ЕКГ, забір крові та сечі, інше.

  Вiдгуки

  02.05.2019 13:25
  Снежана Лисова

  Хочу выразить благодарность Ткачук Наталии Владимировне! Этот замечательный врач и душевная женщина - лучшая среди 4х врачей-гинекологов, у которых я наблюдалась во время беременности. Следует учесть и то что моя четвертая малышка родилась у 43летней мамы, и конечно эта беременность была тяжеловатой для меня: и гемоглобин падал, и щитовидка шалила, о настроении вообще молчу. Все мои жалобы и срывы врач переносила стоически! Всегда грамотно подбирала препараты при простудах и плохом самочувствии, чтобы не навредить малышке - никаких антибиотиков, все щадящее. Прописала поддерживающую терапию, чтобы облегчить ход беременности. УЗИ лишний раз не назначала, так как меня это нервировало, только по необходимости. Дочка родилась здоровой. Сейчас моей Алёнке уже 2 года) Также недавно мне была назначена амбулаторная гистероскопия, ее моя доктор делала сама. Процедура прошла безболезненно, результаты я жду. Кстати, хочу отметить, что анализы делаются в клинике МЕДИКОМ максимально быстро, не надо сидеть как на иголках и ждать по три недели как это бывает. Для будущих мамочек это крайне важно! Этот врач становится вам душевным другом, она не какой-то безликий “медработник” а доктор от Бога! Я очень благодарна вам за теплоту и терпение, дорогая Наталия Владимировна! Спасибо вам от всей души!

  22.03.2019 18:35
  Надя

  Хороший врач-гинеколог для меня - это Елена Васильевна Исламова. Я у нее бываю на приемах на Оболони на Героев Сталинграда, 6-Д. Она очень тонко чувствующий человек, а это ведь для доктора так важно! Такие бывает встречаются нечуткие врачи, грубые. Для меня это неприемлемо А вот она такая мягкая, аккуратно так общается, деликатно, чтоб пациентке не доставить лишний дискомфорт. Я в полном восторге! Тактичный мягкий человек, великолепный специалист. Это все, что нужно врачу.

  29.01.2019 17:55
  Мария Ким

  После УЗИ диагностики органов малого таза у меня была выявлена миома матки. В ходе обследования и после сданных анализов стало понятно что вылечить ее консервативно не удастся. Я расстроилась, что будет шрам, но гинеколог Сагинадзе Нино Баталбиевна провела лапароскопическое удаление миомы, у меня осталось только две точечки, которых уже почти не видно. И матка на месте, и шрама считай нет. Наблюдаюсь теперь только у этого врача. Уже на 2 день после операции я прыгала как козочка, конечно это я образно, но по состоянию могла бы и прыгать. Могу смело сказать, что гинекология в Киеве в клинике “Медиком” если не лучшая, то одна из них.

  14.12.2018 21:45
  Нелли Ильинична

  Замечательному врачу клиники МЕДИКОМ Прилуцкой Алле Брониславовне мы с мужем обязаны рождением близнецов! И словами эту благодарность за долгожданое чудо просто не выразить. Аннушка и Аллочка здоровые, крепкие девочки. Тьфу-тьфу-тьфу. Мы уже почти и не надеялись что станем родителями. Не знаю, как благодарить, хочется что-то хорошее написать в отзыве о нашей кудеснице, а все слова пропали... Спасибо! Я в первом браке трижды не смогла выносить, а в настоящем даже забеременеть не получалось! Думала не успею уже. Сколько клиник мы обошли, сколько врачей сменили - сравнивать есть с чем. Гинекология в Киеве в это клинике на высочайшем уровне. Доктор наш сотворила чудо! Да еще и двойное! Тем, у кого стоит диагноз бесплодие в браке или хроническое невынашивание беременности очень, очень рекомендую этого замечательного специалиста!!!!

  29.10.2018 22:09
  Кира Власова

  Ой, ради бога простите!!! Не Ольга Валентиновна, а Ольга Валериевна Пискун, это я перепутала ИО с коллегой)))). И еще Рымаренко Виталий Борисович у них хороший , надеюсь, не перепутала ничего)))).

  29.10.2018 22:05
  Кира Власова

  Обратилась в частную гинекологическую клинику. Меня принимала гинеколог Пискун Ольга Валентиновна. Назначения после взятия мазка сделала, лечение эффективно, в общении тоже всё ок. Хороший доктор. Ничего лишнего и навязчивого, чего я не люблю. Это не как в женской консультации сидишь как в очереди на расстрел. В клинике Медиком очень комфортно. Врач вежливая и компетентная.

  20.08.2018 19:20
  Самира Зейналова

  У меня много лет не заживала эрозия шейки матки. Я проходила через разные процедуры, пока не добралась до Медикома. Здесь после осмотра и обследований Мажуга Светлана Борисовна рекомендовала лазеровапоризацию, сама же и провела процедуру. Доктор чуткая, аккуратная. Настоящий профессионал и притом в общении просто как солнышко. Пожалуй, впредь буду ходить только к ней - человек не только на словах знает что такое женское здоровье и как его восстановить.

  Показати ще 3

  arrow

  Всього 7 відгуків

  залишити відгук arrow arrow
  Ваша оцінка
  star star star star star
  error
  error
  error
  error
  Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
  Хочете, передзвонимо Вам?
  Наприклад: 0XX XXX XX XX
  Передзвоніть
  Наприклад: 0XX XXX XX XX
  Вільних операторів на лінії: 6
  Замовлень дзвінків сьогодні: 100+
  Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
  Хочете, передзвонимо Вам?
  Наприклад: 0XX XXX XX XX
  Вільних операторів на лінії: 6
  Замовлень дзвінків сьогодні: 100+
  Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
  Хочете, передзвонимо Вам
  в зручний час?
  КНОПКА
  ЗВ'ЯЗКУ
  page-down