exit
search serach
Гінекологія Київ
3. Консультація гінеколога
950 грн.
Більше Згорнути down

Гінекологія Києва

Не знаєте, де працює кваліфікований гінеколог в Києві? Турбує біль під час менструацій або порушення циклу? Бажаєте обрати якісні та дієві контрацептиви, але немає з ким порадитися? Кожна жінка повинна обрати для себе кваліфікованого спеціаліста. Згідно зі статистикою, приблизно 60 % жінок репродуктивного віку має ті чи інші гінекологічні захворювання. Жіночі лікарі клініки МЕДІКОМ надають повний комплекс послуг щодо збереження жіночого здоров'я. Щоб отримати грамотну консультацію фахівця, зверніться до однієї з філій медичного центру на Оболоні або Печерську. Наші лікарі в найкоротші терміни допоможуть вирішити проблеми, пов'язані з порушенням гормонального фону, лікуванням інфекцій, а також нададуть консультацію при підозрі на онкологічне захворювання, допоможуть виключити або виявити його.

Також, звернутися за консультацією гінеколога, пройти профілактичний огляд варто і при відсутності скарг, адже більшість гінекологічних проблем залишається непоміченими у зв'язку з відсутністю симптомів на ранніх стадіях. Тому, слід регулярно відвідувати «жіночого доктора».

Сучасна гінекологія володіє широким спектром діагностичних процедур і методів лікування. Число гінекологічних послуг нашої клініки включає профілактику, консервативне лікування, спостереження вагітності, оперативну гінекологію (малоінвазивні "операції одного дня" - лапароскопія) та хірургічні втручання, які потребують перебування в стаціонарі.

УЗД в гінекології
Огляд шийки матки
Відкрити Згорнути down

Для чого необхідно звернутися за консультацією до гінеколога на Оболоні або Печерську клініки МЕДІКОМ

  • Профілактичний огляд.

  Кожна жінка повинна проходити регулярний огляд у гінеколога хоча б 1 раз в рік (при наявності діагностованих проблем, кількість візитів краще збільшити до 2 разів на 12 місяців). Це потрібно для того, щоб контролювати стан здоров'я і вчасно виявляти найменші ознаки небезпеки. 

  • Діагностика і лікування захворювань.

  При появі будь-яких симптомів, які свідчать про порушення роботи жіночої репродуктивної системи, відвідування гінеколога є необхідним кроком. Рання діагностика - це запорука їх успішного лікування. 

  • Підготовка до вагітності, діагностика вагітності та спостереження під час неї.

  Планування вагітності, підготовка до неї - важливий крок, що дозволяє майбутній мамі виносити здорового малюка й уберегти себе від можливих проблем зі здоров'ям. Тому, вибір свого акушера-гінеколога - серйозне питання, адже, саме він повинен підтримувати, спрямовувати майбутню матір і, звичайно, запобігати появі різних ускладнень. Спостереження у компетентного лікаря протягом вагітності - запорука спокою та емоційної рівноваги, необхідних жінці в цей особливий період. Також, при плануванні й виношуванні малюка може знадобитися консультація більш вузького фахівця - гінеколога-ендокринолога.

  • Діагностика причин безпліддя.

  Якщо у пари не виходить зачати дитину, обидва партнери піддаються всебічному обстеженню. Для жінки головним фахівцем, який допоможе встановити причину невдач і усунути її, є лікар-гінеколог. 

  • Корекція небажаних явищ, що з'являються з віком.

  Відомо, що як в період, що передує менопаузі, так і після неї, жінку можуть турбувати різноманітні неприємні симптоми, пов'язані з гормональною перебудовою організму. Своєчасне звернення до лікаря і відповідна терапія допомагають вирішити ці проблеми. Якщо є можливість відвідати лікаря, який за фахом і гінеколог, і ендокринолог - потрібно обов'язково нею скористатися. 

  • Лікування захворювань, викликаних порушенням балансу гормонів.

  Ендокринна та репродуктивна системи пов'язані тісним зв'язком, тому збої в роботі першої помітно відбиваються на жіноче здоров'я. У запущених випадках буває складно розібратися в якій з систем спочатку стався збій, тому в подібних ситуаціях допомогти може тільки гінеколог-ендокринолог. 

  Крім поліклінік на проспекті Володимира Івасюка, 6Д (просп. Героїв Сталінграда, 6Д) і вул. Василя Тютюнника 37/1, консультативний прийом гінеколога ведеться на базі стаціонару по вул. Оболонська Набережна, 9.

  Відкрити Згорнути down

  Симптоми, при яких слід звертатися до гінеколога

  Найчастіше, жінці не складно зрозуміти, коли їй потрібно звернутися до гінеколога. Симптоми медичних проблем жіночої статевої сфери своєрідні. Головне - не ігнорувати перші клінічні прояви хвороби, а подбати про себе і записатися на прийом до фахівця. Ознаки проблеми, на які варто звернути увагу:

  • болі внизу живота;
  • поява рясних, пінистих виділень або виділень, що мажуть, викликають дискомфорт;
  • кров'янисті виділення або кровотечі зі статевих шляхів;
  • нерегулярні менструації;
  • дискомфортні відчуття в інтимній області (сухість, свербіж, печіння, біль);
  • поява будь-яких утворень в області статевих органів;
  • будь-які неприємні симптоми з боку сечостатевої системи;
  • та інші ознаки, що викликають побоювання.

  Також, не варто забувати про профілактичні візити. Оскільки, деякі гінекологічні проблеми на ранніх стадіях мають нечіткі, невиражені симптоми, або не мають їх взагалі.

  Прием гениколога
  Відкрити Згорнути down

  Захворювання, які лікує гінеколог в Києві, в клініці МЕДІКОМ:

  Відкрити Згорнути down

  Послуги гінеколога, що доступні в нашій клініці

  • Діагностика і профілактика гінекологічних захворювань
  • Амбулаторне лікування
  • Гінекологічні операції
  • Планування вагітності
  • Ведення вагітності
  • Діагностика вагітності
  • Післяпологова реабілітація
  • Лікування жіночого і чоловічого безпліддя
  Відкрити Згорнути down
  Оперативная гинекология
  Оперативна гінекологія
  Планирование беременности
  Планування вагітності
  Пакеты ведения беременности
  Ведення вагітності на Печерську
  Программы послеродовой реабилитации
  Програми післяпологової реабілітації

  Діагностика в гінекології

  Консультація і огляд у гінеколога

  Прийом у гінеколога починається з попередньої бесіди з пацієнтом, в ході якої лікар з'ясовує причину звернення, скарги та історію хвороби.

  Далі проводиться огляд, який включає: огляд в гінекологічному кріслі класичними методами (мануальним і за допомогою дзеркал), взяття необхідних мазків на флору і цитологію, виконання ультразвукового дослідження органів малого таза на сучасному апараті УЗД, огляд грудних залоз. Все відбувається без поспіху, в найбільш комфортних для пацієнтки умовах.

  Після огляду гінеколог записує попередній діагноз в заключення.

  При необхідності, лікар призначає додаткові дослідження, для уточнення діагнозу.

  Обстеження гінеколога в Медіком
  УЗД органів малого таза

  Діагностичні дослідження

  У деяких випадках, гінекологи клініки МЕДІКОМ використовують додаткові методи досліджень (як інструментальні, так і лабораторні):

  • Діагностика патологій шийки матки відеокольпоскопом високої роздільної здатності з можливістю зберегти історію зображень для подальшого порівняння з результатами лікування;
  • УЗД органів малого тазу, яке виконується на ультразвуковому апараті експерт-класу GE;
  • Дослідження біоматеріалів на базі сучасної лабораторії із залученням висококваліфікованого персоналу;
  • Біопсія шийки матки - забір матеріалу з шийки і порожнини матки одноразовими інструментами для гістологічного дослідження;
  • Метросальпінгографія - метод рентгенологічного дослідження, який призначають при необхідності діагностики прохідності маткових труб.

  У нашій клініці пацієнти можуть здати всі види аналізів, включаючи загальноклінічні, біохімічні, імунологічні та гормональні дослідження.

  За результатами обстежень, при наступному візиті, гінеколог поставить діагноз і призначить схему лікування, яка підходить для жінки, або додаткові обстеження. Якщо буде необхідно оперативне втручання, клініка МЕДІКОМ має операційні, які оснащені сучасним обладнанням, і комфортабельним стаціонаром.

  Відкрити Згорнути down
  УЗД молочних залоз
  УЗД молочних залоз
  Биопсия шейки матки
  Біопсія шийки матки
  Кольпоскопия шейки матки
  Кольпоскопія шийки матки
  УЗИ органов малого таза
  УЗД органів малого тазу
  Биохимический анализ крови
  Біохімічний аналіз крові
  ПАП-тест
  ПАП-тест

  Переваги обстеження і лікування у гінеколога клініки МЕДІКОМ:

  • Індивідуальний підхід до кожної пацієнтки.
  • Сучасне обладнання.
  • Збереження конфіденційності історії хвороби і результатів досліджень.
  • Використання одноразових інструментів.
  • Точність лабораторної діагностики.
  • Можливість залучення фахівців іншого профілю (хірурга, мамолога, уролога, кардіолога, ендокринолога, невропатолога і т.ін.).
  • Можливість виконання лапароскопічних операцій.
  • Стаціонар з комфортними палатами.
  Відкрити Згорнути down

  Питання-Відповідь

  Як підготуватись до огляду у гінеколога?

  Підготовка до огляду гінеколога включає кілька простих пунктів. Перед візитом потрібно: заздалегідь здійснити запис на консультацію до гінеколога, а безпосередньо перед візитом подбати про особисту гігієну – прийняти душ без використання дезодорованих та антисептичних засобів, надіти свіжу нижню білизну, спорожнити сечовий міхур. Також підготовка до гінекологічного огляду включаєя: відмову від спринцювання (ця маніпуляція може порушити картину), спиртного, сексу (за кілька днів до), прийому антибіотиків (треба почекати щонайменше два тижні).

  Чи можна йти на прийом до гінеколога під час місячних?

  Можна, але небажано (особливо це стосується планових профілактичних оглядів). Найкращий період циклу для гінекологічного огляду - 1-й тиждень після закінчення менструації. Під час критичних днів практично неможливо провести повноцінний огляд та виконати правильний забір мазка. Крім того, не слід забувати, що має бути виконано підготовку до гінекологічного огляду.

  Що потрібно взяти із собою на прийом до гінеколога?

  Перед гінекологічним прийомом обов'язково потрібно підготувати всю наявну медичну документацію (результати попередніх аналізів, УЗД та оглядів, які проводилися за останні півроку-рік), список скарг та питань, календар менструацій. Також можна взяти із собою чисті шкарпетки.

  Чому гінеколог оглядає груди?

  Попри те, що здоров'я грудей – це сфера діяльності мамологів, гінекологи також оглядають молочні залози. Саме вони найчастіше виявляють перші тривожні ознаки захворювань молочних залоз (у т. ч. початок розвитку онкології). Це відбувається тому, що до гінеколога жінки звертаються набагато частіше, ніж до лікаря-мамолога (до того, більшість навіть не здогадується про існування такого фахівця). Дослідження здоров'я грудей у жінки може проводитись як за допомогою візуального та пальпаторного огляду, так і з призначенням УЗД молочних залоз.

  Коли потрібно показати дитину гінекологу?

  Норма для початку менструальних кровотеч – вік 12,5 років. Хоча місячні можуть розпочатись і в іншому віці. Але якщо дівчинка до 14 років не має вторинних статевих ознак, а у 16 – менструацій, ці симптоми мають стати причиною термінового звернення до дитячого гінеколога. Відсутність менструацій до 16 років може говорити про наявність такої серйозної проблеми як первинна аменорея.

  Як часто має оглядати гінеколог під час вагітності?

  Огляд вагітної на гінекологічному кріслі здійснюється не менше 3-х разів за час ведення вагітності (сюди входить і первинний огляд (підтвердження вагітності) та постановка на облік у жіночій консультації на 8-12 тижні вагітності). Проте за наявності показань та появі скарг можуть бути призначені додаткові огляди – різна кількість відвідувань. Додаткові огляди до програм ведення вагітності можуть не входити або бути враховані частково.
  Відкрити Згорнути down

  Лікарі-гінекологи

  Якщо Ви шукаєте медичний центр, в якому веде прийом кращий гінеколог Києва, ми раді запросити Вас в нашу клініку. Фахівці клініки МЕДІКОМ мають високий рівень кваліфікації, багаторічний досвід роботи, а також володіють арсеналом новітнього обладнання. Вони успішно діагностують проблему, допоможуть швидко і ефективно позбутися від проблем і захворювань жіночої репродуктивної системи, використовуючи всі можливості, які надає сучасна гінекологія.

  comment 14
  Іванкова Ірина Миколаївна
  Лікар акушер-гінеколог, гінеколог-онколог, дитячий гінеколог, к.м.н.
  comment 8
  Лавренюк Юлія Василівна
  Лікар акушер-гінеколог першої категорії, хірург, к.м.н.
  comment 37
  Піскун Ольга Валеріївна
  Завідуюча гінекологічним відділенням стаціонару, лікар акушер-гінеколог, гінеколог-хірург
  comment 5
  Суханова Ауріка Альбертівна
  Лікар акушер-гінеколог вищої категорії, д.м.н., професор, науковий куратор напрямку гінекології
  comment 5
  Бурбель Олена Сергіївна
  Завідуюча жіночою консультацією на Печерську, лікар акушер-гінеколог першої категорії, лікар УЗД-діагностики
  comment 0
  Джулакян Грачья Левонович
  Лікар-онкогінеколог, гінеколог, онколог першої категорії, к.м.н.
  comment 12
  Лічутіна Наталія Леонідівна
  Завідуюча жіночою консультацією на Оболоні, лікар акушер-гінеколог вищої категорії, лікар УЗД-діагностики
  comment 2
  Мала Яніна Миколаївна
  Лікар акушер-гінеколог першої категорії
  comment 1
  Савченко Оксана Михайлівна
  Лікар-хірург, судинний хірург першої категорії
  comment 21
  Ткачук Наталія Володимирівна
  Лікар акушер-гінеколог першої категорії
  comment 1
  Яшина Олена Григорівна
  Лікар-гінеколог вищої категорії, к.м.н.

  Ціни на послуги гінеколога

  На послуги, позначені зірочкою *, знижка постійного клієнта 10% і 15% не поширюється.

  Консультації
  Більше Згорнути down
  1105. Консультація андролога

  1100 грн

  Більше Згорнути down
  Більше Згорнути down
  3153. Консультація фахівця з пренатальної діагностики (з УЗД і відеозаписом) при багатоплідді

  1280 грн

  Більше Згорнути down
  3152. Консультація фахівця з пренатальної діагностики (з УЗД) при багатоплідді

  1150 грн

  Більше Згорнути down
  3022. Консультація гінеколога за результатами операції/ за результатами лабораторних досліджень

  600 грн

  Більше Згорнути down
  4485. * Вторинна консультація гінеколога, експерта Суханової А.А., професора

  1200 грн

  Більше Згорнути down
  4990. Консультація гінеколога для проходження спеціалізованої комісії

  950 грн

  Більше Згорнути down
  Діагностика

  400 грн

  Більше Згорнути down
  3511. Кольпоцитологія

  610 грн

  Більше Згорнути down
  287. Цитологія ексфоліативна (матеріал, отриманий при гінекологічних оглядах)

  650 грн

  Більше Згорнути down
  120. Кардіотокографія

  550 грн

  Більше Згорнути down
  988. Фотокольпоскопія

  650 грн

  Більше Згорнути down

  420 грн

  Більше Згорнути down
  4487. * Відеокольпоскопія у виконанні експерта Суханової А.А., професора

  480 грн

  Більше Згорнути down
  4486. * Ультразвукове дослідження органів малого тазу у виконанні експерта Суханової А.А., професора

  900 грн

  Більше Згорнути down
  4503. УЗД тазового дна

  600 грн

  Більше Згорнути down
  Більше Згорнути down
  4935. * МРТ органів черевної порожнини, заочеревинного простору та малого тазу

  9000 грн

  Більше Згорнути down
  Аналізи
  1056. Асоційований з вагітністю протеїн (РАРР-А)

  530 грн

  Більше Згорнути down
  1061. Плацентарний лактоген (з 30 тижня вагітності)

  980 грн

  Більше Згорнути down
  1057. Хоріонічний гонадотропін людини загальний (бета-ХГЛ загальний)

  580 грн

  Більше Згорнути down
  338. Лютеїнізуючий гормон (ЛГ)

  490 грн

  Більше Згорнути down
  342. Прогестерон

  520 грн

  Більше Згорнути down

  750 грн

  Більше Згорнути down
  Більше Згорнути down
  355. Тестостерон вільний

  450 грн

  Більше Згорнути down
  361. Естрадіол

  490 грн

  Більше Згорнути down
  1239. Мікроскопія урогенітальних виділень (жінки)

  410 грн

  Більше Згорнути down
  3950. Бактеріологічне дослідження на стрептококи групи В (Streptococcus agalactiae). антибіотикограмою
  Дитячий

  590 грн

  Більше Згорнути down
  4238. Флороценоз

  1380 грн

  Опис

  На збудники: C. albicans, C. glabrata, C. krusei, C. parapsilosis / tropicalis, U. parvum, U. urealyticum, M. hominis, Gardnerella vaginalis, Atopobium vaginae, Lactobacillus spp. Визначення ДНК методом ПЛР.

  Більше Згорнути down
  4239. Флороценоз, ІПСШ

  1880 грн

  Опис

  На збудники: C. albicans, C. glabrata, C. krusei, C. parapsilosis / tropicalis, U. parvum, U. urealyticum, M. hominis, Gardnerella vaginalis, Atopobium vaginae, Lactobacillus spp., Chl. trachomatis, M. genitalium, Neisseria gonorrhoeae, Trichomonas vaginalis. Визначення ДНК методом ПЛР

  Більше Згорнути down
  Програми
  1353. Індекс вільного тестостерону

  810 грн

  Більше Згорнути down
  3865. * Програма спостереження вагітності «Очікую дитину»

  37400 грн

  Опис

  Аналізи і дослідження, які входять в програму:
   
   Консультація акушера-гінеколога вагітної - 10 разів.
   Консультація акушера-гінеколога (через 6 тижнів після пологів) - 1 раз.
   Консультація терапевта - 2 рази.
   Консультація офтальмолога - 1 раз.
   Консультація ендокринолога - 1 раз.
   ЕКГ - 2 рази.
   Експертне УЗД (термін вагітності 11 - 40 тижнів) (одноплідна вагітність) - 6 разів.
   УЗД органів черевної порожнини та нирок - 1 раз.
   УЗД щитоподібної залози - 1 раз.
   Кардіотокографія - 4 рази.
   УЗД молочних залоз - 1 раз.
   Цервікометрія - 2 рази.
   Кольпоскопія - 1 раз.
   Мікроскопія урогенітальних виділень (жінки) - 2 рази.
   Цитологія ексфоліативна - ПАП-тест - 1 раз.
   Посів біологічного матеріалу на флору з визначенням чутливості до антибіотиків, 1 локалізація (сеча) - 2 рази.
   Посів біологічного матеріалу на флору з визначенням чутливості до антибіотиків, 1 локалізація (урогенітальний мазок) - 2 рази.
   Загальний аналіз крові - 3 рази.
   Сечовина, сироватка - 1 раз.
   Креатинін - 1 раз.
   Загальний білок - 1 раз.
   Аланіламінотрансфераза (АЛТ) - 1 раз.
   Аспартатамінотрансфераза (АСТ) - 1 раз.
   Лужна фосфатаза - 1 раз.
   Кальцій - 1 раз.
   Натрій - 1 раз.
   Калій - 1 раз.
   Білірубін загальний - 1 раз.
   Білірубін прямий - 1 раз.
   Глюкоза - 3 рази.
   Загальний аналіз сечі - 10 раз.
   Білок в сечі - 1 раз.
   Група крові (АВ0) і резус-фактор (Rh) - 1 раз.
   Глюкозотолерантний тест (ГТТ) - 1 раз.
   Коагулограма - 2 рази.
   Визначення тиреотропного гормону (ТТГ) - 1 раз.
   Сифіліс, антитіла до Treponema pallidum - 2 рази.
   ВІЛ тип HIV1, HIV2, сироватка крові, експрес-діагностика - 2 рази.
   Гепатит В HBsAg (автралійській антиген) - 1 раз.
   Гепатит С (HCV), сумарні антитіла (Ig G + IgM) - 1 раз.
   TORCH - інфекції (Toxoplasma gondii (токсоплазма) Ig G, IgM; вірус краснухи (Rubella) Ig G, IgM; цитомегаловірус (CMV) Ig G, IgM; вірус герпесу HSV1 / 2 типу Ig G, IgM) - 1 раз.
   Біохімічне просівні дослідження у 1 триместрі (PAPP-A, бета-ХГЛ, розрахунок ризиків) - 1 раз.
   Біохімічне просівні дослідження у 2 триместрі (АФП, бета-ХГЛ, розрахунок ризиків) - 1 раз.

  Більше Згорнути down

  Опис

  Аналізи та дослідження, які входять до програми:

  1. Консультація акушера-гінеколога вагітної - 8 разів.
  2. Консультація акушера-гінеколога (через 6 тижнів після пологів) - 1 раз.
  3. Консультація терапевта - 2 рази.
  4. Консультація офтальмолога - 1 раз.
  5. Консультація ендокринолога - 1 раз.
  6. ЕКГ - 1 раз.
  7. Експертне УЗД (термін вагітності 20 - 40 тижнів) (одноплідна вагітність) - 4 рази.
  8. УЗД органів черевної порожнини та нирок - 1 раз.
  9. УЗД щитоподібної залози - 1 раз.
  10. Кардіотокографія - 4 рази.
  11. УЗД молочних залоз - 1 раз.
  12. Цервікометрія - 2 рази.
  13. Кольпоскопія - 1 раз.
  14. Мікроскопія урогенітальних виділень (жінки) - 2 рази.
  15. Цитологія ексфоліативна - ПАП-тест - 1 раз.
  16. Посів біологічного матеріалу на флору з визначенням чутливості до антибіотиків, 1 локалізація (сеча) - 2 рази.
  17. Посів біологічного матеріалу на флору з визначенням чутливості до антибіотиків, 1 локалізація (урогенітальний мазок) - 2 рази.
  18. Загальний аналіз крові - 3 рази.
  19. Сечовина, сироватка - 1 раз.
  20. Креатинін - 1 раз.
  21. Загальний білок - 1 раз.
  22. Аланіламінотрансфераза (АЛТ) - 1 раз.
  23. Аспартатамінотрансфераза (АСТ) - 1 раз.
  24. Лужна фосфатаза - 1 раз.
  25. Кальцій - 1 раз.
  26. Натрій - 1 раз.
  27. Калій - 1 раз.
  28. Білірубин загальний - 1 раз.
  29. Білірубін прямий - 1 раз.
  30. Глюкоза - 3 рази.
  31. Загальний аналіз сечі - 10 разів.
  32. Білок в добовій сечі - 1 раз.
  33. Група крові (АВ0) та резус-фактор (Rh) - 1 раз.
  34. Глюкозотолерантний тест (ГТТ) - 1 раз.
  35. Коагулограма - 2 рази.
  36. Тиреотропний гормон (ТТГ) - 1 раз.
  37. Сифіліс, антитіла до Treponema pallidum - 2 рази.
  38. ВІЛ тип HIV1, HIV2, сироватка крові, експрес-діагностика - 2 рази.
  39. Гепатит В HBsAg (автралійський антиген) - 1 раз.
  40. Гепатит С (HCV), сумарні антитіла (Ig G + IgM) - 1 раз.
  41. TORCH - інфекції (Toxoplasma gondii (токсоплазма) Ig G, IgM; вірус краснухи (Rubella) Ig G, IgM; цитомегаловірус (CMV) Ig G, IgM; вірус герпесу HSV1/2 типу Ig G, IgM - 1 раз.
  42. Біохімічне просівне дослідження в 2 триместрі (PAPP-A, бета-ХГЛ, розрахунок ризиків) - 1 раз.
  43. Біохімічне просівне дослідження в 2 триместрі (АФП, бета-ХГЛ, розрахунок ризиків) - 1 раз.
  Більше Згорнути down
  3867. * Програма спостереження вагітності «TWINS» (багатоплідна вагітність)

  42900 грн

  Опис

  Аналізи та дослідження, які входять до програми:

  1. Консультація акушера-гінеколога вагітної - 10 разів.
  2. Консультація акушера-гінеколога (через 6 тижнів після пологів) - 1 раз.
  3. Консультація терапевта - 2 рази.
  4. Консультація офтальмолога - 1 раз.
  5. Консультація ендокринолога - 1 раз.
  6. ЕКГ - 2 рази.
  7. Експертне УЗД (термін вагітності 11 - 40 тижнів) - 6 разів.
  8. УЗД органів черевної порожнини та нирок - 1 раз.
  9. УЗД щитоподібної залози - 1 раз.
  10. Кардіотокографія - 5 разів.
  11. УЗД молочних залоз - 1 раз.
  12. Цервікометрія - 3 рази.
  13. Кольпоскопія - 1 раз.
  14. Мікроскопія урогенітальних виділень (жінки) - 2 рази.
  15. Цитологія ексфоліативна - ПАП-тест - 1 раз.
  16. Посів біологічного матеріалу на флору з визначенням чутливості до антибіотиків, 1 локалізація (сеча) - 2 рази.
  17. Посів біологічного матеріалу на флору з визначенням чутливості до антибіотиків, 1 локалізація (урогенітальний мазок) - 2 рази.
  18. Загальний аналіз крові - 4 рази.
  19. Феритин - 1 раз.
  20. Сечовина, сироватка - 1 раз.
  21. Креатинін - 1 раз.
  22. Загальний білок - 1 раз.
  23. Аланіламінотрансфераза (АЛТ) - 1 раз.
  24. Аспартатамінотрансфераза (АСТ) - 1 раз.
  25. Лужна фосфатаза - 1 раз.
  26. Кальцій - 1 раз.
  27. Натрій - 1 раз.
  28. Калій - 1 раз.
  29. Білірубин загальний - 1 раз.
  30. Білірубін прямий - 1 раз.
  31. Глюкоза - 3 рази.
  32. Загальний аналіз сечі - 10 разів.
  33. Білок в добовій сечі - 1 раз.
  34. Група крові (АВ0) та резус-фактор (Rh) - 1 раз.
  35. Глюкозотолерантний тест (ГТТ) - 1 раз.
  36. Коагулограма - 2 рази.
  37. Тиреотропний гормон (ТТГ) - 1 раз.
  38. Сифіліс, антитіла до Treponema pallidum - 2 рази.
  39. ВІЛ тип HIV1, HIV2, сироватка крові, експрес-діагностика - 2 рази.
  40. Гепатит В HBsAg (автралійський антиген) - 1 раз.
  41. Гепатит С (HCV), сумарні антитіла (Ig G + IgM) - 1 раз.
  42. TORCH - інфекції (Toxoplasma gondii (токсоплазма) Ig G, IgM; вірус краснухи (Rubella) Ig G, IgM; цитомегаловірус (CMV) Ig G, IgM; вірус герпесу HSV1/2 типу Ig G, IgM - 1 раз.
  43. Біохімічне просівне дослідження в 1 триместрі (PAPP-A, бета-ХГЛ, розрахунок ризиків) - 1 раз.
  44. Біохімічне просівне дослідження в 2 триместрі (АФП, бета-ХГЛ, розрахунок ризиків) - 1 раз.
  Більше Згорнути down
  Операції
  582. * Видалення кондилом, папілом від 1-5 (радіохвильовий метод)*

  1550 грн

  Більше Згорнути down
  583. * Видалення кондилом, папілом від 5-10 (радіохвильовий метод)*

  1850 грн

  Більше Згорнути down
  Процедури/Маніпуляції
  1076. Аспірація ендометрію

  750 грн

  Більше Згорнути down
  1072. Постановка спіралі

  1980 грн

  Більше Згорнути down
  1073. Зняття спіралі

  1200 грн

  Більше Згорнути down
  807. Лазерна вапорізація кондилом, папілом статевих органів 1-5 од.

  1800 грн

  Більше Згорнути down
  Більше Згорнути down
  4651. Зішкріб з цервікального каналу

  700 грн

  Більше Згорнути down
  4664. * Забір біологічного матеріалу на дослідження в гінекології

  60 грн

  Більше Згорнути down

  Лікар додому

  З якихось причин Ви особисто або Ваш родич, близька людина, дитина не може потрапити на прийом до лікаря-гінеколога в клініку? Ви можете оформити виклик лікаря додому. Такий візит включає: огляд, збір анамнезу, встановлення діагнозу, призначення лікування. Також вдома може бути проведений ряд діагностичних досліджень для уточнення діагнозу — УЗД, ЕКГ, забір крові та сечі, інше.

  Відкрити Згорнути down
  Консультація гінеколога у наших клініках
  Клініка на Печерську
  Клініка на Печерську
  Клініка на Оболоні
  Клініка на Оболоні
  Стаціонар
  Стаціонар
  Консультативно-діагностичний центр
  Консультативно-діагностичний центр

  Виїзд по Києву та районамВиїзд бригад невідкладної допомоги здійснюється по всіх районах Києва (Оболонь, Печерськ, Поділ, Святошин, Дарниця, Голосіївський, Шевченківський, Солом'янський, Дніпровський, Деснянський) та передмістя (Вишгород, Буча, Ірпінь, Бровари).

  Відкрити Згорнути down

  Вiдгуки

  29.04.2023 16:45
  Алёна

  Самий найкращий Іванкова Ірина Миколаївна , професіонал яка має самі високі кнмпетенції в своїй галузі , дуже раджу данного лікаря .

  03.12.2022 09:24
  Ткач Катерина

  Зверталася до гінеколога для планового огляду. Мене приймала Ольга Валеріївна Піскун. Чудовий лікар. Все мені дуже грамотно пояснила, відповіла на всі питання і дала рекомендації. Вперше отримала таке приємне враження від лікарні.

  29.06.2022 21:43
  Людмила К.

  Записатися на консультацію гінеколога в «Медіком» виявилося простіше ніж я думала. Зателефонувала і наступного дня вже «у кріслі». По якості послуг все задовольнило. Клініка всеціло виправдовує заявлений рівень. Красне дякую!

  11.06.2022 11:05
  Olga Bulay

  Осталась довольна визитом в клинику на Оболони. Обращалась к онкогинекологу. Буду и дальше еще обращаться к этому же доктору.

  20.05.2022 22:15
  Ksena

  Я переселенка. Нужен был профилактический осмотр у гинеколога, срочно... Знакомых в Киеве нет, чтобы посоветовали, не знала куда обратиться, чтобы не ошибиться с врачом, потому решила записаться к частному гинекологу в клинику, которая на слуху и имеет имя. Позвонила в колл-центр, попросила записать меня к доктору высшей категории. По итогам консультации всё устроило. В кабинете все стерильно. Обращение и на рецепции и от врача - супер вежливое. Чек, как для Киева, мне кажется не особо пугающим.

  18.04.2022 15:35
  SVETA

  Дуже гарний колектив. Все подобається починаючи з рецепції, закінчуючи кабінетом лікаря. Усі ввічливі, людяні, все доступно пояснюють, ніяких БАДів не нав'язують. В кабінеті чисто, крісло зручне, лікар розумниця.

  21.02.2022 17:50
  Олена Петрівна

  Була у Лічутіної Наталі Леонідовни. Лікар дуже відповідальний, ввічливий і тактичний. Дуже гарний прийом. Зрозумілі поради. Докладно розписані подальші кроки. Мені все сподобалося.

  30.12.2021 19:25
  Ярослава Павловская

  За последние 2 недели была в Медикоме 2 раза, заплатила в 2ом размере, а стоимость консультации гинеколога не маленькая. В принципе, на ситуацию можно смотреть с 2х сторон: я сама виновата (подготовка к осмотру у гинеколога была ненадлежащей, вымылась как следует так, что мазок не особо соотносился с моими жалобами и предварительным диагнозом) и хотелось бы получить скидочку на повторный визит... В остальном все ок!!

  04.09.2021 20:52
  Zaraza

  Дуже файне ставлення. Все подобається. В кабінеті стерильність.

  26.03.2021 08:52
  Марина

  Все было в порядке. Если честно, после предыдущего моего визита в другую некиевскую клинику это небо и земля. Очень понравилось. Приятно удивило отношение, и то как мне все объяснили. Поэтому, отличн!

  30.11.2020 13:39
  Алла Цвітко

  Була на прийомі з донею у дитячого гінеколога Іванкової І. М. Дуже сподобалася лікарка, все добре пояснила, відповіла на всі мої запитання. Гарне відношення до дитини. Без переляку.

  03.07.2020 07:42
  Марта

  Мені сподобався професіоналізм. Підхід до кожної пацієнтки як до окремої особистості, людський (є з чим порівняти). І в принципі, обслуговування та консультація гінеколога все було на найвищому рівні. Лікар Киналь докладно пояснила причини проблем, які можуть бути наслідки якщо не почати лікування... І що треба з цим робити далі. У мене питань та претензій немає.

  02.05.2019 13:25
  Снежана Лисова

  Хочу выразить благодарность Ткачук Наталии Владимировне! Этот замечательный врач и душевная женщина - лучшая среди 4х врачей-гинекологов, у которых я наблюдалась во время беременности. Следует учесть и то что моя четвертая малышка родилась у 43летней мамы, и конечно эта беременность была тяжеловатой для меня: и гемоглобин падал, и щитовидка шалила, о настроении вообще молчу. Все мои жалобы и срывы врач переносила стоически! Всегда грамотно подбирала препараты при простудах и плохом самочувствии, чтобы не навредить малышке - никаких антибиотиков, все щадящее. Прописала поддерживающую терапию, чтобы облегчить ход беременности. УЗИ лишний раз не назначала, так как меня это нервировало, только по необходимости. Дочка родилась здоровой. Сейчас моей Алёнке уже 2 года) Также недавно мне была назначена амбулаторная гистероскопия, ее моя доктор делала сама. Процедура прошла безболезненно, результаты я жду. Кстати, хочу отметить, что анализы делаются в клинике МЕДИКОМ максимально быстро, не надо сидеть как на иголках и ждать по три недели как это бывает. Для будущих мамочек это крайне важно! Этот врач становится вам душевным другом, она не какой-то безликий “медработник” а доктор от Бога! Я очень благодарна вам за теплоту и терпение, дорогая Наталия Владимировна! Спасибо вам от всей души!

  22.03.2019 18:35
  Надя

  Хороший врач-гинеколог для меня - это Елена Васильевна Исламова. Я у нее бываю на приемах на Оболони на Героев Сталинграда, 6-Д. Она очень тонко чувствующий человек, а это ведь для доктора так важно! Такие бывает встречаются нечуткие врачи, грубые. Для меня это неприемлемо А вот она такая мягкая, аккуратно так общается, деликатно, чтоб пациентке не доставить лишний дискомфорт. Я в полном восторге! Тактичный мягкий человек, великолепный специалист. Это все, что нужно врачу.

  29.01.2019 17:55
  Мария Ким

  После УЗИ диагностики органов малого таза у меня была выявлена миома матки. В ходе обследования и после сданных анализов стало понятно что вылечить ее консервативно не удастся. Я расстроилась, что будет шрам, но гинеколог Сагинадзе Нино Баталбиевна провела лапароскопическое удаление миомы, у меня осталось только две точечки, которых уже почти не видно. И матка на месте, и шрама считай нет. Наблюдаюсь теперь только у этого врача. Уже на 2 день после операции я прыгала как козочка, конечно это я образно, но по состоянию могла бы и прыгать. Могу смело сказать, что гинекология в Киеве в клинике “Медиком” если не лучшая, то одна из них.

  14.12.2018 21:45
  Нелли Ильинична

  Замечательному врачу клиники МЕДИКОМ Прилуцкой Алле Брониславовне мы с мужем обязаны рождением близнецов! И словами эту благодарность за долгожданое чудо просто не выразить. Аннушка и Аллочка здоровые, крепкие девочки. Тьфу-тьфу-тьфу. Мы уже почти и не надеялись что станем родителями. Не знаю, как благодарить, хочется что-то хорошее написать в отзыве о нашей кудеснице, а все слова пропали... Спасибо! Я в первом браке трижды не смогла выносить, а в настоящем даже забеременеть не получалось! Думала не успею уже. Сколько клиник мы обошли, сколько врачей сменили - сравнивать есть с чем. Гинекология в Киеве в это клинике на высочайшем уровне. Доктор наш сотворила чудо! Да еще и двойное! Тем, у кого стоит диагноз бесплодие в браке или хроническое невынашивание беременности очень, очень рекомендую этого замечательного специалиста!!!!

  29.10.2018 22:09
  Кира Власова

  Ой, ради бога простите!!! Не Ольга Валентиновна, а Ольга Валериевна Пискун, это я перепутала ИО с коллегой)))). И еще Рымаренко Виталий Борисович у них хороший , надеюсь, не перепутала ничего)))).

  29.10.2018 22:05
  Кира Власова

  Обратилась в частную гинекологическую клинику. Меня принимала гинеколог Пискун Ольга Валентиновна. Назначения после взятия мазка сделала, лечение эффективно, в общении тоже всё ок. Хороший доктор. Ничего лишнего и навязчивого, чего я не люблю. Это не как в женской консультации сидишь как в очереди на расстрел. В клинике Медиком очень комфортно. Врач вежливая и компетентная.

  20.08.2018 19:20
  Самира Зейналова

  У меня много лет не заживала эрозия шейки матки. Я проходила через разные процедуры, пока не добралась до Медикома. Здесь после осмотра и обследований Мажуга Светлана Борисовна рекомендовала лазеровапоризацию, сама же и провела процедуру. Доктор чуткая, аккуратная. Настоящий профессионал и притом в общении просто как солнышко. Пожалуй, впредь буду ходить только к ней - человек не только на словах знает что такое женское здоровье и как его восстановить.

  Показати ще 3

  arrow

  Всього 19 відгуків

  залишити відгук arrow arrow
  Ваша оцінка
  star star star star star
  error
  error
  error
  error
  Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
  Хочете, передзвонимо Вам?
  Наприклад: 0XX XXX XX XX
  Передзвоніть
  Наприклад: 0XX XXX XX XX
  Вільних операторів на лінії: 6
  Замовлень дзвінків сьогодні: 100+
  Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
  Хочете, передзвонимо Вам?
  Наприклад: 0XX XXX XX XX
  Вільних операторів на лінії: 6
  Замовлень дзвінків сьогодні: 100+
  Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
  Хочете, передзвонимо Вам
  в зручний час?
  КНОПКА
  ЗВ'ЯЗКУ
  telegram page-down