exit
search serach
Тестирование на определение антител к COVID-19 у вас дома

Тестування на COVID-19 вдома

Тестування на COVID-19 у вас вдома або в офісі - це забір біоматеріалу для ПЛР-тесту, проведення експрес-тесту або забір крові для аналізу методом ІФА на виявлення антитіл IgG і IgM до вірусу SARS-Cov-2, що провокує розвиток COVID-19. Тестування проводиться у зручний для вас час і в зручному для вас місці. Тест на коронавірус в м. Київ з виїздом медичного персоналу до вас додому ви можете замовити, звернувшись в колл-центр клініки МЕДІКОМ.

Тести на антитіла, які проводить наша клініка, показують як наявність активної фази хвороби – антитіла класу IgM, так і імунітет, який виробляється після перенесення хвороби, – антитіла класу IgG. Для проведення експрес-тесту на антитіла робиться забір крові з пальця, а для ІФА тесту – венозної крові.

ПЛР тест – золотий стандарт діагностики COVID-19. Для дослідження проводиться забір біоматеріалу (слизу з ротоглотки) стерильними щіточками. Позитивний результат тесту вказує на активну стадію захворювання.

Відкрити Згорнути down

Загальна інформація про коронавірус

31 грудня 2019 року Всесвітня організація охорони здоров'я (ВООЗ) повідомила про виявлення декількох випадків пневмонії в місті Ухань китайської провінції Хубей. Трохи пізніше, новий вірус SARS-Cov-2 (раніше відомий як 2019-nCoV), який відноситься до РНК-вмісних вірусів роду бета-коронавірусів, поширився по всьому Китаю та інших країнах і територіях (серед яких і Україна).

ВООЗ назвала захворювання, що викликається новим вірусом SARS-Cov-2, коронавірусною хворобою 2019 року (скорочено "COVID-19").

Відкрити Згорнути down

Симптоми коронавірусної інфекції

Експрес-тест на коронавірус штаму 2019-nCoV – допоміжний спосіб діагностики нового різновиду коронавірусної інфекції. Такий тест на коронавірус можна провести при наступних симптомах (але, тільки в тому випадку, якщо швидкий тест на грип дав негативний результат):

Відкрити Згорнути down

Також, тест на коронавірус проводиться:

 • без/до прояву вираженої клінічної картини для виключення вірогідності зараження при контакті;
 • при госпіталізації в стаціонар та перед плановими хірургічними операціями;
 • перед перельотом і по поверненню до України для певного переліку країн.

Необхідно враховувати, що в безсимптомний період (5-7 днів після інфікування), навіть аналіз ПЛР (полімеразна ланцюгова реакція, PCR) може дати помилково негативний результат.

Увага! Експрес-тест на наявність в крові імуноглобулінів (антитіл) виявляє лише непрямі ознаки наявності вірусу в організмі. Аналіз на антитіла методом ІФА вважається більш точним. Та у будь-якому разі, для вироблення антитіл до вірусу організму потрібен час – НЕ МЕНШ 5-7 днів з моменту інфікування. У деяких хворих перші симптоми захворювання можуть з'явитися раніше, ніж тест може зафіксувати антитіла класу IgM, що вказують на свіжу інфекцію.

Найчастіше, помилково негативний результат отримують, якщо на момент тестування рівень антитіл до SARS-CoV-2 знаходиться нижче межі чутливості тесту. Також, негативний результат можливий в ситуації, коли варіації вірусних генів викликали зміни в детермінантах антитіл, тобто зміни (мутації) вірусного генома не дозволяють провести діагностику цим тестом (дана можливість досліджується вченими).

Відкрити Згорнути down

Показання до тестування на SARS-CoV-2

Тест на коронавірусну інфекцію потрібно пройти, якщо:

 • ви контактували з людиною, у якої виявлено коронавірус;
 • ви були за кордоном в країнах "червоної зони";
 • у вас є симптоми коронавірусної хвороби;
 • ви підозрюєте, що могли перенести COVID-19 в легкій або прихованій (безсимптомній) формах, перехворіти на коронавірус до початку масового тестування (у вас була пневмонія у 2020 році).
Відкрити Згорнути down

Протипоказання:

 • після передбачуваного контакту з вірусом пройшло менше ніж 5-7 днів;
 • тест на грип дав позитивний результат;
 • ви відчуваєте себе чудово, не маєте ніяких симптомів небезпечного захворювання та у вас немає підстав підозрювати контакт з хворим.
Відкрити Згорнути down

Як проводять тестування коронавірусу вдома?

Щоб провести тест на коронавірус вдома, потрібно:

 • зателефонувати в колл-центр клініки МЕДІКОМ;
 • оформити виклик нашого медичного працівника додому з чітким зазначенням необхідної кількості та видів тестів;
 • дочекатися приїзду медпрацівника за вказаною адресою в обумовлений час;
 • здійснити тестування.

антитіла до SARS-CoV-2

Негативний результат експрес-тесту не виключає захворювання. Тому, для точної діагностики лікар проводить забір матеріалу (слиз з носа і зіву) для проведення ПЛР-аналізу на визначення SARS-CoV-2 спеціальними тест-системами та рекомендує пацієнту самоізолюватись на 14 днів. Також, робиться забір зразків для ПЛР-аналізу і при позитивному експрес-тесті – для підтвердження діагнозу.

В обох випадках, готові зразки оперативно доставляються в вірусологічну референс-лабораторію, яка має необхідне обладнання. Для отримання результату ПЛР необхідно від 48 годин до 60 годин:

 • Зразки прийняті від пацієнтів з 8:00 до 14:00 - термін виконання до 48 годин (незалежно від святкових та вихідних днів).
 • Зразки прийняті від пацієнтів з 14:30 до 21:00- термін виконання до 60 годин «48 год.+12 год. (нічний час)».

Людям з позитивним результатом тесту і з легкою формою перебігу захворювання рекомендується самоізолюватись, звернутися до сімейного лікаря або терапевта.

У разі важкого стану пацієнта, наявності супутніх хронічних хвороб або станів, що становлять ризик виникнення ускладнень, лікарі викликають на місце бригаду для госпіталізації хворого з підозрою на COVID-19 до інфекційного відділення певної лікарні.

Відкрити Згорнути down

Підготовка до здачі тесту на коронавірус

При високому рівні терміновості та здачі експрес-тесту на коронавірусну хворобу 2019 року (COronaVIrus Disease 2019, COVID-19) цілком можна обійтися без підготовки. Підготовка до визначення антитіл до коронавірус методом ІФА виключає прийом їжі за 8 годин до дослідження. Питний режим може залишатися звичайним, куріння на результат не впливає.

Підготовка до тестування на коронавірус методом ПЛР передбачає такі обмеження:

 • не вживати алкоголь за 24 годин до забору матеріалу;
 • не використовувати ліки для зрошення ротоглотки, назальні краплі, спреї та препарати від болю у горлі за 12 годин до дослідження;
 • не чистити зуби і не користуватися ополіскувачем до забору матеріалу;
 • не вживати їжу за 2 години;
 • не пити рідину за 2 години (можна випити трохи чистої води за 30 хвилин у випадку спраги);
 • не палити за 4 години;
 • не використовувати жувальну гумку або пастилки для свіжого подиху.

Виконання цих правил дозволить отримати найбільш точний результат і уникнути повторного перезабору.

Відкрити Згорнути down

Переваги обстеження вдома

 1. Вам не потрібно їхати в клініку – будь-який вид тестування на COVID-19 проводиться у вас вдома з виїздом спеціаліста на визначений час.
 2. Всі інструменти стерильні, медсестра виїжджає на виклик в спеціальному костюмі.
 3. Акредитація лабораторії-партнера Цетром Громадського Здоров'я.
 4. Цілодобовий контакт-центр для запису на тестування.
 5. Швидко і комфортно для вас.
 6. Консультація щодо подальших дій.
 7. Адекватна вартість тестування на коронавірусну інфекцію 2019 року.
Відкрити Згорнути down

Аналізи вдома

Ви хочете здати аналіз на COVID-19 вдома? Пройти тест на коронавірус в м. Київ, в клініці МЕДІКОМ можна, залишивши заявки в операторів колл-центру наших підрозділів на Оболоні та Печерську або оформивши виклик через сайт. Якщо у вас або у членів вашої сім'ї з'явилися симптоми ГРВІ, і ви хотіли б перевірити, заразилися ви коронавірусом чи ні – замовляйте послугу "Тестування на COVID-19 у вас вдома" або "Тестування на COVID-19 в офісі" в нашому медичному центрі. Залишилися питання? Звертайтеся, будь ласка, до цілодобового контакт-центру клініки МЕДІКОМ за телефоном (044) 503−77−77.

Відкрити Згорнути down

Ціна тестування на COVID-19 вдома

На послуги, позначені зірочкою *, знижка постійного клієнта 10% і 15% не поширюється.

Аналізи
3947. * Коронавірусна інфекція, SARS-CoV-2, антитіла IgG, метод ІФА на виїзді, кров

1000 грн

Більше Згорнути down
3956. * Коронавірусна інфекція, SARS-CoV-2, антитіла IgМ, метод ІФА, кров на виїзді

950 грн

Опис

Строк виконання - 2 робочі дні, підготовка: натщесерце (4 години від останнього вживання їжі, водний режим звичайний). Біоматеріал: сироватка венозної крові, пробірка біохімічна. Оформлення направлення: як на ПЛР (за 722 наказом). Стверджувальні результати обробляти за алгоритмом для стверджувальних ПЛР.
Більше Згорнути down
4035. * Коронавірусна інфекція. РНК вірусу SARS-CoV-2 якісно з визначенням штамів (генотипування), методом ПЛР Real-Time

850 грн

Опис

Термін виконання 24 години

Більше Згорнути down
4036. * Коронавірусна інфекція. РНК вірусу SARS-CoV-2 якісно з визначенням штамів (генотипування), методом ПЛР Real-Time на виїзді

1750 грн

Опис

Термін виконання 36 годин

Більше Згорнути down

Вiдгуки

29.06.2020 18:36
Никифоров Олег

Приятно иметь дело со специалистами своего дела. Большое спасибо!

23.04.2020 10:15
Лора

Дуже швидка процедура, я думала, що коли сказали процедура займає не більше 15 хвилин, трішки перебільшили швидкість. Насправді, все ще швидше. Дуже сподобалось, що працівник клініки приїжджає в якісному костюмі, а не в халаті й хірургічній масці

22.04.2020 15:32
Виталий

Клиника МЕДИКОМ, огромное вам спасибище за такую удобную услугу и то что у вас можно пройти тест при самых незначительных симптомах, не нужно требовать и выбивать как в государственных больницах. Дорого, но зато удобно и ездить никуда не нужно через пол Киева. Так то мы обращались к вам на Василия Тютюнника, а там сейчас только без симптомов. Но это правильно!

20.04.2020 21:03
Сергей Владимирович

Классно, что можно сдать анализ, не выходя из дома. И нечего бояться, что у тебя нет, а тебе занесут: медработник приезжает в защитном костюме, быстро делает тестирование на коронавирус на дому, говорит ответ и объясняет, что делать дальше, если самочувствие не улучшится

18.04.2020 12:20
Дмитро

Дякує адміністрації клініки МЕДІКОМ, що придумали таку послугу. Я вважаю, що здавати аналіз на коронавірус вдома і самому безпечніше, якщо в тебе його все ж таки немає, і для інших безпека - якщо він є. В мене є така можливість, тому дотримуюсь самоізоляції після приїзду з Польщі. Ще раз спасибі клініці, що допомагають у цьому

17.04.2020 17:39
Татьяна

Искренняя благодарность клинике МЕДИКОМ за такую услугу! Очень удобно. Сейчас проблема добраться куда-либо, такси лишний раз пользоваться не хочется, мало ли кого они до тебя возили, а тут приехала медсестра в костюме, взяла кровь, сказала результат: все быстро и стерильно, можно не переживать, что заразишься, по пути на сдачу анализов. Рекомендую теперь ваши услуги всем знакомым

16.04.2020 08:25
Аноним

Быстрый тест на COVID-19 на дому проходил 2 раза, чтобы знать точно, оба раза негативно. Уже хотел уговаривать взять у меня ПЦР, но состояние стало лучше, буквально за 2 дня выздоровел. Видно умудрился насидеться у открытого окна, так что протянуло

14.04.2020 19:55
Галина

Гарна клініка. Дуже зручна послуга. Разом з нею викликали ще й лікаря додому. Бригада приїхала за кілька годин після мого звернення, чітко в обумовлений час - ціную пунктуальність і професійність

12.04.2020 09:45
Марина

После того как вернулась домой из заграницы, проходила у них экспресс-тест на корону 2 раза. Всё хорошо организовано. Мне понравилось. Приезжают в полной экипировке.

09.04.2020 22:04
Влад

Спасибо клинике МЕДИКОМ за такую удобную услугу. Подозревал контакт с больным, а тут еще температура поднялась как назло, решил обратиться сюда, на пр. Героев Сталинграда 6 Д, но когда позвонил записаться к терапевту, девушка-оператор предложила пройти консультацию и тестирование на КОВИД-19 в домашних условиях. Согласился, оформили вызов, уже через несколько часов бригада была у меня, само тестирование заняло меньше 15 минут. Негативно.

08.04.2020 14:23
Анна

Процедура нормально продумана. Мне всё понравилось. Спасибо!

06.04.2020 20:15
Алёна

Сегодня прошли этот экспресс-тест на коронавирус на дому. Удобная услуга. И радует, что действительно всё хорошо организовано. Спасибо! Будем и дальше обращаться в вашу клинику!

03.04.2020 13:35
Ирина

Всегда сдаю здесь анализы. Дороговато, но зато быстро и я уверена, что точно. Поэтому, когда случились подозрения о коронавирусе и я начала искать, где бы без проблем проконсультироваться и сделать анализ, очень обрадовало предложение клиники “Медиком” пройти тест дома. Сейчас лишний раз в магазин боишься выходить, не то что в больницу идти. Вызвала их бригаду, протестировали нас всей семьей, результат отрицательный, значит будем лечиться от ОРВИ. Хотя, девушка, которая приехала на вызов предупредила, что нужно следить за состоянием, и если оно будет ухудшаться, появятся новые симптомы - нужно еще раз обратиться в клинику и пройти тест, возможно ПЦР

Показати ще 3

arrow

Всього 13 відгуків

залишити відгук arrow arrow
Ваша оцінка
star star star star star
error
error
error
error

Натискаючи кнопку, ви дозволяєте обробку персональних даних та погоджуєтесь з політикою конфіденційності.

Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам?
Наприклад: 0XX XXX XX XX
Передзвоніть
Наприклад: 0XX XXX XX XX

Натискаючи кнопку, ви дозволяєте обробку персональних даних та погоджуєтесь з політикою конфіденційності.

Вільних операторів на лінії: 6
Замовлень дзвінків сьогодні: 100+
Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам?
Наприклад: 0XX XXX XX XX
Вільних операторів на лінії: 6
Замовлень дзвінків сьогодні: 100+
Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам
в зручний час?
КНОПКА
ЗВ'ЯЗКУ
telegram page-down