exit
search serach
КТ органів малого таза
1139. * КТ органів малого тазу (включена вартість диска)
2300 грн.
Більше Згорнути down

КТ органів малого таза в Києві

КТ органів малого таза — це ефективний метод діагностики, що дає змогу здобути детальне зображення зони, що досліджується. За допомогою програми томографу фотозрізи перетворюються на тривимірну модель. Вона допомагає точно, швидко й безболісно провести діагностику захворювань органів малого таза. КТ органів малого таза в Києві в клініці МЕДІКОМ може проводитись навіть пацієнтам із великою масою тіла 一 до 205 кг.

Що показує КТ органів малого таза

За допомогою КТ-сканування органів малого таза досліджуються кісткові структури, сечовий міхур та сечоводи, органи репродуктивної системи (матка, яєчники та придатки — у жінок, передміхурова залоза — у чоловіків). Кишківник візуалізується частково. Коли цього недостатньо, показано провести колоноскопію. Також КТ малого таза дає змогу здобути інформацію про стан лімфовузлів і судинної системи, про зміни в м’яких тканинах та наявність об’ємних новоутворень.

За знімками визначаються:

 • пошкодження твердих та м’яких тканин;
 • пухлини;
 • судинна недостатність (патології вен у ділянці малого таза);
 • сторонні тіла, пісок, каміння в сечоводах;
 • опущення органів;
 • скупчення рідини (гною, крові);
 • аномалії розвитку органів малого таза.

Цей метод інформативний для діагностики анатомічних особливостей, вроджених дефектів, захворювань сечостатевої системи. За потреби, КТ малого таза можна поєднувати з КТ черевної порожнини.

Відкрити Згорнути down

Показання до КТ органів малого таза

Томографію малого таза в МЕДІКОМ проводять за призначенням лікаря (гінеколога, онколога, хірурга, уролога). Це діагностичне дослідження проводиться в разі наявності типових симптомів, зокрема крові в сечі, болів внизу живота та/або в зоні крижа.

КТ органів малого таза в жінок та чоловіків призначають для виявлення:

 • абсцесів;
 • скупчення рідини;
 • метастазів у лімфовузлах;
 • запальних захворювань;
 • хвороб прямої кишки й сечового міхура;
 • пухлинних та кістозних утворень;
 • аномалій розвитку органів малого таза.
Відкрити Згорнути down

Також томографія призначається для з’ясування причин безплідності, оцінювання ушкоджень у разі травмування, моніторингу результатів терапії або планування майбутньої операції. Показанням до проведення КТ органів малого таза в чоловіків є необхідність обстеження простати.

КТ малого таза
КТ Київ
Відкрити Згорнути down

Протипоказання до КТ органів малого таза

З огляду на те, що доза рентгенівського опромінення здатна вплинути на розвиток плода, КТ ОМТ (з контрастом і без нього) не роблять вагітним.

Відносними протипоказаннями для КТ органів малого таза є:

 • вік (діти до 18 років обстежуються тільки за наявності показань, коли інші методи неефективні);
 • клаустрофобія.

Для КТ органів малого таза з контрастом (КТ-ангіографії) перелік протипоказань більший. До них належать:

 • алергія на компоненти контрастного розчину (йод);
 • ниркова недостатність;
 • деякі ендокринні захворювання (діабет, хвороби щитоподібної залози);
 • лактація (треба припинити грудне вигодовування на 48 годин).

Під час процедури треба не рухатися. Пацієнтам, які з різних причин не можуть лежати нерухомо, робити комп’ютерну томографію органів малого таза можна під седацією.

Не проводиться КТ сканування пацієнтам із вагою, що перевищує можливості апарату (понад 205 кг).

Медичні імпланти та імплантовані апарати не є протипоказанням до обстеження.

Відкрити Згорнути down

Підготовка до КТ органів малого таза

За 4 години до процедури не приймати їжу. Може рекомендуватися додатково очисна клізма або дієта з виключенням газоутворюючих продуктів.

При проведенні КТ без контрастування за 2 години до дослідження випити 1,5-2 літра води без газу. Утриматися від сечовипускання протягом 40 хвилин перед обстеженням.

Для проведення КТ з контрастуванням (за направленням лікаря) вас попросять придбати 2 ампули по 20 мл (67% або 76%) Тріомбраст (Верографін, Урографіну). Ввечері перед дослідженням розвести 1 ампулу в 1 літрі води, приймати по склянці кожні 20-30 хвилин. Вранці дня обстеження розвести 1 ампулу в 1 літрі води, випити 0,5 літра (по склянці кожні 20-30 хвилин), залишок взяти з собою.

Допустимий легкий сніданок. Утриматися від сечовипускання протягом 40 хвилин перед обстеженням.

Пацієнти хворі на діабет, які прийомають метформін, потрібно проконсультуватися з лікарем ендокринологом і припинити прийом препарату за 2 дні до дослідження. Пацієнти з тиреотоксикозом та токсичним зобом перед КТ повинні консультуватися з ендокринологом щодо можливості введення йодвмісної контрастної речовини.

Перед КТ органів малого таза із контрастом необхідно обов’язково зробити аналіз на креатинін (давність аналізу не має перевищувати 14 днів).

Відкрити Згорнути down

Як проводиться КТ органів малого таза

Перед початком діагностики треба прибрати всі металеві предмети. Легкий одяг без аксесуарів із металу (ґудзиків, пряжок, вишивки) можна залишити, але краще переодягнутися в одноразовий халат.

Під час обстеження пацієнт перебуває на столі, що рухається, у положенні лежачи на спині.

Процедура безболісна. Тривалість — від 10 хвилин.

У разі КТ органів малого таза з контрастом пацієнту попередньо вводиться контрастна речовина (внутрішньовенно).

Медперсонал не перебуває біля апарату. Фахівці стежать за процедурою із суміжного кабінету за прозорою перегородкою. Під час обстеження пацієнт має можливість подати звуковий сигнал лікарю-лаборанту.

Відкрити Згорнути down

Розшифровка КТ органів малого таза

Експертне заключення за результатами КТ органів малого таза видається пацієнтові на руки разом із диском. Документ може бути складений англійською мовою. Водночас висновок КТ-обстеження не є діагнозом. Після отримання результатів потрібна консультація профільного лікаря.

Зазвичай результати КТ органів малого таза в Києві в клініці МЕДІКОМ видаються в день обстеження. Відразу після дослідження пацієнтові можна забрати диск із даними дослідження. Результати обстеження також доступні в мобільному застосунку та особистому кабінеті пацієнта. Друк знімків оплачується окремо.

Відкрити Згорнути down

Переваги КТ органів малого таза в нашій клініці

З-поміж інших аналогічних пропонувань, щоб зробити КТ органів малого таза, багато пацієнтів вибирають саме клініку МЕДІКОМ.

Наші переваги:

 1. Сучасний 160-зрізовий комп’ютерний томограф експертного класу Toshiba Aquilion Lightning SP.
 2. Висока точність візуалізації за низького променевого навантаження.
 3. Можливість проведення КТ пацієнтам із масою тіла до 205 кг.
 4. Достовірність медичної інформації (наші висновки КТ органів малого таза приймають в інших клініках).
 5. Швидке отримання результатів із детальним описом.
 6. Комфортні умови та доступна ціна КТ органів малого таза.
 7. Можливість супроводу обстеження анестезіологічною бригадою.

Також пацієнтам надається можливість відразу відвідати потрібного спеціаліста або провести кілька діагностичних обстежень у межах однієї медустанови.

Відкрити Згорнути down

Питання-Відповідь

Чи можна зробити одночасно КТ органів малого таза та сканування черевної порожнини?

Обстеження часто передбачає одночасне виконання КТ черевної порожнини, ретроперитонеального простору та органів, розташованих у малому тазі. Це дає змогу виключити більше патологій і зробити діагностику інформативнішою, швидшою і дешевшою для пацієнта.

Що краще зробити КТ-діагностику чи МРТ органів малого таза?

Обидва методи діагностики 一 МРТ ОМТ і КТ ОМТ 一 мають свої переваги й застосовуються для певних цілей. Найбільш інформативну діагностичну методику визначає лікар.

Як вивести контрастну речовину після КТ малого таза?

Компоненти контрастної рідини виводяться через нирки. Прискорювати очищення від сторонніх речовин немає потреби. Рекомендується дотримуватися порад спеціалістів про питний режим. Пити треба чисту воду без газу, яка найлегше засвоюється організмом.

Де пройти КТ органів малого таза

Зручно та недорого зробити КТ органів малого таза можна в клініці МЕДІКОМ на Оболоні. Наші досвідчені фахівці побачать найменші відхилення від норми та вкажуть на показники, які потребують корекції. Лікарі медичного центру зроблять грамотне розшифрування результатів обстеження та видадуть на руки пацієнтові зрозумілий і точний опис. Записатися на КТ органів малого таза можна 24/7 за телефоном, у чаті або в telegram-bot клініки.


Лікарі

comment 9
Коваль Станіслав Сергійович
Завідувач відділенням променевої діагностики (стаціонар), лікар-рентгенолог, к.м.н. (Ph.D.)
comment 3
Богдановський Олександр Олексійович
Лікар-рентгенолог другої категорії

Вартість КТ малого таза

На послуги, позначені зірочкою *, знижка постійного клієнта 10% і 15% не поширюється.

Діагностика
1140. * КТ органів малого тазу з контрастуванням (включена вартість контрасту, диска)

4200 грн

Більше Згорнути down
Аналізи
1334. Креатинін (Cito!)

240 грн

Більше Згорнути down
Пов'язані послуги
Анестезіологія
Анестезіологія
УЗИ органов малого таза
УЗД органів малого тазу
МРТ малого тазу
МРТ органів малого тазу
КТ черевної порожнини
КТ черевної порожнини

Вiдгуки

24.04.2023 22:55
Ганна Єгорова

Призначив мені гінеколог КТ органів малого тазу. Довго шукала клініку, в якій зробили б все якісно і при цьому швидко, тому що хотілося швидше почати лікування, а не стояти тільки в черзі місяць. Вибір прийшов на клініку Медіком - давно чула про цей медзаклад, плюс - почитала про нього в інтернеті та знайшла багато хороших відгуків. Процедура пройшла максимально швидко. І того ж дня я пішла на прийом до свого лікаря вже зі знімком. Окремо хочеться сказати про умови - все на найвищому рівні. Все продумано для комфорту пацієнтів.

11.03.2023 15:32
Вероніка

Чоловіку призначили комп'ютерну томографію органів малого тазу під час обстеження репродуктивної системи. Клінікою залишилися задоволені. Тут одразу зрозуміло, за що віддаєш гроші. Тому радимо звертатися до обстеження сюди. Тут сучасні умови, немає гнітючої лікарської атмосфери і до пацієнтів ставляться дуже чемно і шанобливо. А в кабінеті КТ працюють справжні професіонали, які роблять все чітко і при цьому швидко, що економить час пацієнтів теж. А час - це дуже цінно, коли йдеться про здоров'я! І зовсім не шкода віддавати гроші за оперативну, точну та якісну діагностику.

20.02.2023 17:53
Сергій Леонідович

Висловлюю подяку персоналу клініки Медіком за сумлінну та якісну працю та можливість обстежитись на сучасному вискотехнологічному обладнанні. Проходив КТ органів малого таза у цій клініці і можу з упевненістю сказати, що тут є все необхідне для обстеження будь-якого органу та системи. Діагностика на томографі допомогла виявити захворювання, яке турбувало останні півроку...

09.01.2023 07:59
Віра

Призначили КТ органів малого таза для обстеження на запальні процеси репродуктивних органів. Так вдалося виявити патологію та вчасно почати її лікувати. Саме процедура дослідження за допомогою КТ пройшла швидко та безболісно. А головне - знімки роблять якісно! І сервіс у клініці на висоті. За необхідності, звертайтеся, раджу!

29.10.2022 20:05
Андрей

Назначили КТ органов малого таза для урологического обследования. Остался полностью доволен обращением в клинику. Все на высоте: и быстрая удобная запись, и современное оборудование, и медицинское обслуживание. Это обследование стоит своих денег, так как сразу можно увидеть на снимке то, что требуется для понимания дальнейшего лечения. Потом уролог провел развернутую консультацию на основании снимка и назначил мне лечение, которое реально и быстро помогло. В общем здесь все условия для быстрой и при этом качественной компьютерной томографии. Так что рекомендую не тратить свое время и деньги на поиски клиники, а обращаться именно сюда!

Показати ще 2

arrow

Всього 5 відгуків

залишити відгук arrow arrow
Ваша оцінка
star star star star star
error
error
error
error

Натискаючи кнопку, ви дозволяєте обробку персональних даних та погоджуєтесь з політикою конфіденційності.

Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам?
Наприклад: 0XX XXX XX XX
Передзвоніть
Наприклад: 0XX XXX XX XX

Натискаючи кнопку, ви дозволяєте обробку персональних даних та погоджуєтесь з політикою конфіденційності.

Вільних операторів на лінії: 6
Замовлень дзвінків сьогодні: 100+
Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам?
Наприклад: 0XX XXX XX XX
Вільних операторів на лінії: 6
Замовлень дзвінків сьогодні: 100+
Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам
в зручний час?
КНОПКА
ЗВ'ЯЗКУ
telegram page-down