exit
search serach

Відгуки

19.02.2020 07:51
Виктория

Впечатления от клиники на ул. Василия Тютюнника, 37/1 остались самые хорошие. Хочу отметить чудесную женщину и врача Лурину Наталью Анатольевну. В больницу обратилась, когда терпеть боль уже не было никаких сил. Наталья Анатольевна очень внимательный и обходительный доктор. Осмотрела меня, выдала направления на анализы и рентген. Как выяснилось, артрит, это не только болезнь бабушек. Мне всего лишь 35, но постоянные боли в суставах буквально доводят до сумасшествия. Утром пока не “разойдусь” проходит минут 30-40. Врач назначила мне не только лекарства, но и процедуры в физиокабинете. Уже через неделю лечения мне стало гораздо легче. Очень ругаю себя, что не обратилась в клинику раньше, все на что-то надеялась. Хочу предупредить всех! Не запускайте заболевание! Тем более, что сейчас без проблем можно записаться на прием к нормальному доктору, действительно профессионалу своего дела!

14.01.2020 10:02
Ксенія

Хочу відзначити лікаря Максима Анатолійовича Циганкова. Коректний і уважний лікар. Проста у спілкуванні людина. Все дуже доступно пояснив, запропонував лікування. Першою консультацією залишилася задоволена.

27.12.2019 21:54
Андрій

Я не любитель писати відгуки, але в даному випадку дуже хочу відзначити доктора Євгена Олександровича Абрамовича. Відмінний фахівець. Прийом пройшов на найвищому рівні. Все чітко, без зайвого. До речі, Євгена Олександровича мені порекомендував інший лікар. До моменту прийому у мене була вже значна папка всебічних аналізів, процедур і лікувань, які я пройшов за останній час. Доктор діагноз ревматоїдний артрит підтвердив. Але лікування значно підкорегував. Вже на п'ятий день лікування відчув себе набагато легше. Надалі планую спостерігатися тільки в клініці на пр-ті Героїв Сталінграда, 6Д. Ні дня не пошкодував, що звернувся саме сюди.

Показати ще 3

arrow

Всього 1490 відгуків

залишити відгук arrow arrow
Ваша оцінка
star star star star star
Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам?
Наприклад: 067 000 00 00
Вільних операторів на лінії: 6
Замовлень дзвінків сьогодні: 100+
Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам?
Наприклад: 067 000 00 00
Вільних операторів на лінії: 6
Замовлень дзвінків сьогодні: 100+
Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам
в зручний час?
КНОПКА
ЗВ'ЯЗКУ
page-down