exit
search serach
Сосудистая хирургия

Судинна хірургія, ангіохірургія, флебологія

Завдання судинного хірурга або ангіохірург полягає в точній діагностиці патологій і результативному лікуванні органів кровоносної системи (вен,судин, артерій, лімфатичних проток).

Клініка МЕДІКОМ в Києві на Оболоні пропонує симбіоз комплексних діагностичних процедур, експертних терапевтичних методів і сучасних практик малоінвазивної хірургії для лікування варикозної хвороби, тромбозу, флебіту й інших судинних порушень.

У нашому Центрі судинної хірургії на Оболонській набережній, 9 працюють досвідчені судинні хірурги та флебологи. Вже багато років ми повертаємо нашим пацієнтам легкість, красу та безпеку руху.

Відкрити Згорнути down

Кому необхідна консультація судинного хірурга

Періодично, не рідше 1 разу на 12 місяців, консультаційний огляд рекомендуються пацієнтам, у яких в анамнезі є такі медичні проблеми, як:

Відкрити Згорнути down

Судинні захворювання можуть раптово швидко розвиватися у пацієнтів, які раніше не зверталися до флеболога. Причиною тому можуть бути слабкість сполучних тканин, зміни гормонального фону, регулярне та тривале перебування в стоячому / сидячому положенні, перенесені інфекційні захворювання, травми та інші негативні фактори. 

Тому необхідно дуже строго відстежувати появу таких неприємних відчуттів:

 • болі в литкових м'язах під час ходіння;
 • оніміння та надмірне відчуття холоду;
 • зміна чутливості на ділянці тіла;
 • судоми в нічний час;
 • болі в стопах і гомілках в стані спокою, які заважають нормальному сну;
 • відсутність пульсу на одній або обох руках тощо.
Відкрити Згорнути down

Важливо стежити за своїм станом, але водночас надати можливість фахівцю оцінити симптоми та ризики, поставити точний діагноз і призначити лікування. Самолікування або «вичікувальна позиція» в разі судинних патологій може мати серйозну загрозу для здоров'я.

Відкрити Згорнути down

При яких захворюваннях судин показане хірургічне лікування

Після консультації та ретельного обстеження, яке може охоплювати ультразвукове сканування, доплерографію, ангіографію та комплекс лабораторних аналізів, хірург ухвалює рішення щодо операції. 

Показанням можуть бути такі діагнози:

 • Телеангіектазія
 • Хвороба Рейно
 • Купероз
 • Ендартеріїт
 • Варикозна хвороба
 • Тромбофлебіт
 • Гемангіома
 • Лімфостаз
 • Хронічні хвороби артерій кінцівок
 • Тромбоз глибоких вен
 • Трофічні виразки на різних ділянках тіла
Відкрити Згорнути down

Діагностика судинних захворювань

Щоб визначити ступінь ураження судин і обрати оптимальний вид оперативного втручання, судинний хірург проводить консультацію та обстеження перед операцією. На першій консультації лікар оцінює стан шкіри, наявність виразок, набряклостей, змін кольору шкіри або чутливості, збирає повний анамнез.

Ультразвукове дослідження вен і артерій (ультразвукове дуплексне сканування або ультразвукова доплерографія) дає змогу визначити просвіт вен, оцінити працездатність клапанів і стан стінок судин. Це абсолютно безболісна процедура проводиться на місці, в медичному центрі на Оболонській набережній, 9.

В окремих випадках показаний рентгенологічний метод дослідження з введенням контрастної речовини. Ангіографія допомагає з'ясувати точне місце, розміри та ступінь поширення патології судинного русла. Так можна точно визначити місце звуження, закупорки судин, ступінь аневризм, виявити пухлинний процес або внутрішню кровотечу.

З лабораторних аналізів, зазвичай, призначають:

Відкрити Згорнути down

У нашому Центрі судинної хірургії профільний лікар, крім запланованого прийому, може перенаправити пацієнта на консультацію до лікарів суміжних спеціальностей: невропатолога, кардіолога, терапевта, травматолога, що дає можливість розширити результативність діагностики: сформувати чіткішу картину стану здоров'я та поставити остаточний діагноз. 

Обираючи оптимальний спосіб оперативного втручання, судинний хірург ініціює проведення додаткового обстеження, щоб сформувати чіткий план подальших дій. Оскільки навіть найменші деталі важливі в процесі лікування кровоносних судин.

Відкрити Згорнути down

Методи лікування в Центрі судинної хірургії клініки МЕДІКОМ у Києві

Судинний хірург (ангіохірург) займається лікуванням уражених кровоносних судин, зокрема такого часто діагностованого захворювання як варикоз. Для цього в медичному центрі МЕДІКОМ на Оболонській набережній, 9 застосовуються такі методики:

Відкрити Згорнути down

Ендовазальна лазерна коагуляція вен (ЕВЛК) — головний сучасний метод лікування варикозних розширених вен нижніх кінцівок і трофічних венозних виразок. Головна перевага лікування лазерним методом — мінімальна травматичність. У разі його використання відсутні больові відчуття, відбувається швидка реабілітація, зводиться до мінімуму травматичність тканин і ризик ускладнень (якщо порівнювати з іншими способами). 

Для лікування перших стадій варикозу та куперозу також успішно застосовують склеротерапію, яка може проводиться навіть в умовах денного стаціонару. 

Кваліфікований лікар допоможе вам позбавиться від судинної патології та запобігти появі ускладнень. Варто зазначити, що вони не тільки впливають на якість життя і естетичну складову, але й можуть спровокувати загрозливі стани.

Відкрити Згорнути down

Переваги нашої судинної хірургії

 1. Висока кваліфікація медперсоналу. Операції проводяться хірургами з величезним досвідом і підтвердженою кваліфікацією. Ми підтримуємо своєю високу репутацію з 1992 року.
 2. Чіткий контроль за станом здоров'я пацієнта. Процедура збору медичних даних проводиться з точністю до секунд, завдяки системі моніторингу.
 3. Новітня апаратура для обстеження та операцій. Це — томограф Toshiba Aquilion Lightning SP 160-зрізовий, приліжковий монітор пацієнта Nihon Kohden, рентгенівська система Canon, система УЗДГ LogiqP9.
 4. Операційна з ламінарними потоками за принципом «повітряного капсулювання» — надтонка очистка повітря, вищий рівень інфекційної безпеки для унеможливлення гнійно-запальних ускладнень.
 5. Високий рівень стерильності. Показники чистоти в приміщенні клініки відповідають міжнародним протоколам JCI. 
 6. Комфортне перебування в стаціонарі. Весь процес реабілітації проходить в умовах наближених до готелю — видаются особисті засоби гігієни, постели, одяг для перебування в палаті. Можливість комфортного лікування в умовах денного стаціонару.
 7. Відновлення протягом невеликих термінів. Доброзичливий персонал подбає про ваше самопочуття та допоможе зняти психологічне навантаження в зв'язку з перебуванням в медустанові. 
 8. Стаціонарне відділення клініки знаходиться на Оболонській набережній, 9, зі зручним під'їздом поблизу паркової зони.
Відкрити Згорнути down

Лікарі

У медичному центрі МЕДІКОМ можна отримати якісну консультацію флеболога у Києві. Робота наших фахівців націлена на ретельне попереднє вивчення причин хвороби. Досвідчені судинні хірурги детально вивчать анамнез, симптоматику, зберуть необхідні аналізи та призначать оптимальне лікування. У разі необхідності хірургічного втручання головне завдання — обрати ефективний варіант операції найщаднішим малоінвазивним методом, що допоможе пацієнту скоротити час перебування в стаціонарі та реабілітаційний період.

 

Цілодобовий контакт-центр клініки допоможе вам зв'язатися з менеджером Центру судинної хірургії клініки МЕДІКОМ на Оболоні, який проінформує про всі нюанси лазерного оперування судин і вартості послуг. Не забувайте, що від стабільного функціонування окремих кровоносних судин залежить стан здоров'я всього організму.

comment 18
Гаврилов Григорій Олександрович
Завідувач хірургічним відділенням, лікар-хірург вищої категорії, пластичний хірург, хірург-проктолог, онкохірург
comment 3
Симулик Євген Володимирович
Пластичний хірург вищої кваліфікаційної категорії, судинний хірург, к.м.н.
comment 31
Счастний Володимир Михайлович
Лікар-хірург вищої категорії, судинний хірург, флеболог, проктолог, спеціаліст з бариатричної хірургії

Ціни на послуги у відділенні судинної хірургії

На послуги, позначені зірочкою *, знижка постійного клієнта 10% і 15% не поширюється.

Консультації
900. Консультація судинного хірурга

950 грн

Більше Згорнути down
Операції
1303. * Інгаляційна аутоаналгезія препаратом Pentrox (з вартістю препарату)*

840 грн

Більше Згорнути down
1301. * Пінна компресійна склеротерапія (з вартістю препарату ScleroveinФібровейн)*

4250 грн

Більше Згорнути down
1302. * Склерооблітерація силовим діодним лазером (5х10 см)*

1150 грн

Більше Згорнути down
1686. * Склерооблітерація силовим діодним лазером зони 20х10 см*

2900 грн

Більше Згорнути down
1687. * Транскутанна лазерна коагуляція куперозу 2х1 см*

360 грн

Більше Згорнути down
1688. * Транскутанна лазерна коагуляція куперозу 5х2 см*

1150 грн

Більше Згорнути down
1685. * Ендовенозна лазерна коагуляція приток*

7450 грн

Більше Згорнути down
1684. * Ендовенозная лазерна коагуляція стовбура з кросектомією*

11500 грн

Більше Згорнути down
4197. * Поширені гнійно-запальні захворювання м'яких тканин різної локалізації

8800 грн

Більше Згорнути down
4202. * ЕВЛК, кросектомія

11200 грн

Більше Згорнути down
4203. * Мініфлебектомія

8800 грн

Більше Згорнути down
4204. * Тромбфлебектомія

8800 грн

Більше Згорнути down
4205. * Секторальна резекція молочної залози

16000 грн

Більше Згорнути down

Вiдгуки

14.05.2019 12:57
Леночка

Счастный Владимир Михайлович меня научил, как лечить варикоз консервативно, когда он только начался. Его можно затормозить!! Я следую рекомендациям беспрекословно. Периодически сдаю анализы. Ухудшений действительно нет, хотя появились эти вены как-то быстро. Будем как моно дольше оттягивать момент до операции, а может и не будет нужна она никогда. В общем, сосудистая хирургия от меня никуда не денется, но здорово, что врач не спешить резать своих пациентов!

12.01.2019 17:05
Михаил Денисович

Самый лучший врач по венам - Счастный Владимир Михайлович!!!!! Он мне сделал удаление вен лазером, цена в клинике МЕДИКОМ на Кондратюка-8 была хорошей, поэтому я обратился с этим вопросом туда. Не прогадал абсолютно! Доктор всесторонне обследовал меня, спросил о жалобах. И кроме варикозной болезни я ему пожаловался на осложнения после другой операции. Сосудистая хирургия - штука деликатная, ошибки случаются в ней часто, я по своему опыту лечения знаю. Мне три года назад делали гемороидэктомию, сделали плохо, я долго мучился от последствий, потом лег в проктологический центр на вторую операцию (это было не в Киеве). И снова мучения после, и опять сделали плохо! Образовался парапроктит! Кто не знает, это такой свищ, который назревает и вскрывается постоянно. Ремиссий почти у меня не было! Все время организм боролся с воспалениями, а ложиться еще раз на стол хирурга с этой проблемой уже не было сил. Но я на себе ощутил, как профессионально оперирует Счастный Владимир Михайлович! Сделали контрастное исследование и я доверил ему прооперировать меня в третий раз. Как он объяснил, свищ расположен рядом со сфинктером, что операция это риск, надо быть крайне аккуратным. Но я уже этому врачу доверял. Восстановился за несколько дней. Как вспомню бывшие мучения, не сравнить. Рецидивов нет. Я безмежно благодарен Владимиру Михайловичу! Но геморрой это тоже варикозная болезнь, надо теперь себя беречь.

21.09.2018 15:14
Раиса Захарова

Доктор флеболог Счастный Владимир Михайлович - профессионал своего дела! В клинике Медиком великолепные специалисты! Посещали с семьей также уролога, детского лор-врача и сомнолога! Медсестры берут анализы моментально и безболезненно. К клинике Медиком - высшая степень доверия! Побольше бы таких медиков!

18.07.2018 22:02
Даня и Регина

Счастный Владимир Михайлович - доктор-флеболог ОТ БОГА. И видно, что любит людей и свою работу. И ему действительно интересны пациенты и их проблемы, а не просто за деньги работает. Искренний человек, чистая душа.

02.07.2018 20:55
Роман

Я был такой несчастный, но излечил меня замечательный доктор Счастный Владимир Михайлович! Огромное спасибо за избавление от уродливых вен и главное от болей! Могу прыгать, могу бегать - ко мне вернулась радость движения и я теперь ценю это гораааздо больше, чем раньше! С Уважением, Рома Дмитриенко, если вы меня помните.

30.06.2018 13:09
София

В клинике “Медиком” постоянно сдаю анализы, если надо какие-то, а сейчас хочу попасть к флебологу на прием. Кто еще был, что скажете? Пожалуйста, я очень жду ответ.

25.05.2018 14:48
Юлия

Сделала в Медикоме лазерное удаление сосудистых звездочек. Цена у них хорошая. Результаты радуют, ничего не могу сказать! Скоро на пляж) спасибо Счастному Владимиру Михайловичу за мои красивые ножки)

Показати ще 3

arrow

Всього 7 відгуків

залишити відгук arrow arrow
Ваша оцінка
star star star star star
error
error
error
error
Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам?
Наприклад: 0XX XXX XX XX
Передзвоніть
Наприклад: 0XX XXX XX XX
Вільних операторів на лінії: 6
Замовлень дзвінків сьогодні: 100+
Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам?
Наприклад: 0XX XXX XX XX
Вільних операторів на лінії: 6
Замовлень дзвінків сьогодні: 100+
Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам
в зручний час?
КНОПКА
ЗВ'ЯЗКУ
telegram page-down