exit
search serach
Судинна хірургія

Судинна хірургія, ангіохірургія, флебологія

Завдання судинного хірурга або ангіохірург полягає в точній діагностиці патологій і результативному лікуванні органів кровоносної системи (вен,судин, артерій, лімфатичних проток).

Клініка МЕДІКОМ в Києві на Оболоні пропонує симбіоз комплексних діагностичних процедур, експертних терапевтичних методів і сучасних практик малоінвазивної хірургії для лікування варикозної хвороби, тромбозу, флебіту й інших судинних порушень.

У нашому Центрі судинної хірургії на Оболонській набережній, 9 працюють досвідчені судинні хірурги та флебологи. Вже багато років ми повертаємо нашим пацієнтам легкість, красу та безпеку руху.

Відкрити Згорнути down

Кому необхідна консультація судинного хірурга

Періодично, не рідше 1 разу на 12 місяців, консультаційний огляд рекомендуються пацієнтам, у яких в анамнезі є такі медичні проблеми, як:

Відкрити Згорнути down

Судинні захворювання можуть раптово швидко розвиватися у пацієнтів, які раніше не зверталися до флеболога. Причиною тому можуть бути слабкість сполучних тканин, зміни гормонального фону, регулярне та тривале перебування в стоячому / сидячому положенні, перенесені інфекційні захворювання, травми та інші негативні фактори. 

Тому необхідно дуже строго відстежувати появу таких неприємних відчуттів:

 • болі в литкових м'язах під час ходіння;
 • оніміння та надмірне відчуття холоду;
 • зміна чутливості на ділянці тіла;
 • судоми в нічний час;
 • болі в стопах і гомілках в стані спокою, які заважають нормальному сну;
 • відсутність пульсу на одній або обох руках тощо.
Відкрити Згорнути down

Важливо стежити за своїм станом, але водночас надати можливість фахівцю оцінити симптоми та ризики, поставити точний діагноз і призначити лікування. Самолікування або «вичікувальна позиція» в разі судинних патологій може мати серйозну загрозу для здоров'я.

Відкрити Згорнути down

При яких захворюваннях судин показане хірургічне лікування

Після консультації та ретельного обстеження, яке може охоплювати ультразвукове сканування, доплерографію, ангіографію та комплекс лабораторних аналізів, хірург ухвалює рішення щодо операції. 

Показанням можуть бути такі діагнози:

 • Телеангіектазія
 • Хвороба Рейно
 • Купероз
 • Ендартеріїт
 • Варикозна хвороба
 • Тромбофлебіт
 • Гемангіома
 • Лімфостаз
 • Хронічні хвороби артерій кінцівок
 • Тромбоз глибоких вен
 • Трофічні виразки на різних ділянках тіла
Відкрити Згорнути down

Діагностика судинних захворювань

Щоб визначити ступінь ураження судин і обрати оптимальний вид оперативного втручання, судинний хірург проводить консультацію та обстеження перед операцією. На першій консультації лікар оцінює стан шкіри, наявність виразок, набряклостей, змін кольору шкіри або чутливості, збирає повний анамнез.

Ультразвукове дослідження вен і артерій (ультразвукове дуплексне сканування або ультразвукова доплерографія) дає змогу визначити просвіт вен, оцінити працездатність клапанів і стан стінок судин. Це абсолютно безболісна процедура проводиться на місці, в медичному центрі на Оболонській набережній, 9.

В окремих випадках показаний рентгенологічний метод дослідження з введенням контрастної речовини. Ангіографія допомагає з'ясувати точне місце, розміри та ступінь поширення патології судинного русла. Так можна точно визначити місце звуження, закупорки судин, ступінь аневризм, виявити пухлинний процес або внутрішню кровотечу.

З лабораторних аналізів, зазвичай, призначають:

Відкрити Згорнути down

У нашому Центрі судинної хірургії профільний лікар, крім запланованого прийому, може перенаправити пацієнта на консультацію до лікарів суміжних спеціальностей: невропатолога, кардіолога, терапевта, травматолога, що дає можливість розширити результативність діагностики: сформувати чіткішу картину стану здоров'я та поставити остаточний діагноз. 

Обираючи оптимальний спосіб оперативного втручання, судинний хірург ініціює проведення додаткового обстеження, щоб сформувати чіткий план подальших дій. Оскільки навіть найменші деталі важливі в процесі лікування кровоносних судин.

палата
палата
Відкрити Згорнути down

Методи лікування в Центрі судинної хірургії клініки МЕДІКОМ у Києві

Судинний хірург (ангіохірург) займається лікуванням уражених кровоносних судин, зокрема такого часто діагностованого захворювання як варикоз. Для цього в медичному центрі МЕДІКОМ на Оболонській набережній, 9 застосовуються такі методики:

 • Компресійна мікропенна склеротерапія;
 • Мініфлебектомія;
 • Лазерна трансдермальна склерооблітерація тощо;
 • Ендовенозная лазерна коагуляція вен (ЕВЛК).
Відкрити Згорнути down

Ендовазальна лазерна коагуляція вен (ЕВЛК) — головний сучасний метод лікування варикозних розширених вен нижніх кінцівок і трофічних венозних виразок. Головна перевага лікування лазерним методом — мінімальна травматичність. У разі його використання відсутні больові відчуття, відбувається швидка реабілітація, зводиться до мінімуму травматичність тканин і ризик ускладнень (якщо порівнювати з іншими способами). 

Для лікування перших стадій варикозу та куперозу також успішно застосовують склеротерапію, яка може проводиться навіть в умовах денного стаціонару. 

Кваліфікований лікар допоможе вам позбавиться від судинної патології та запобігти появі ускладнень. Варто зазначити, що вони не тільки впливають на якість життя і естетичну складову, але й можуть спровокувати загрозливі стани.

Відкрити Згорнути down
Флеболог
Консультація флеболога
ЕВЛК
Ендовенозна лазерна коагуляція
Минифлебэктомия
Мініфлебектомія
Склеротерапія вен
Склеротерапія вен
Ендоваскулярна хірургія
Ендоваскулярна хірургія
Ангіографія

Переваги нашої судинної хірургії

 1. Висока кваліфікація медперсоналу. Операції проводяться хірургами з величезним досвідом і підтвердженою кваліфікацією. Ми підтримуємо своєю високу репутацію з 1992 року.
 2. Чіткий контроль за станом здоров'я пацієнта. Процедура збору медичних даних проводиться з точністю до секунд, завдяки системі моніторингу.
 3. Новітня апаратура для обстеження та операцій. Це — томограф Toshiba Aquilion Lightning SP 160-зрізовий, приліжковий монітор пацієнта Nihon Kohden, рентгенівська система Canon, система УЗДГ LogiqP9.
 4. Операційна з ламінарними потоками за принципом «повітряного капсулювання» — надтонка очистка повітря, вищий рівень інфекційної безпеки для унеможливлення гнійно-запальних ускладнень.
 5. Високий рівень стерильності. Показники чистоти в приміщенні клініки відповідають міжнародним протоколам JCI. 
 6. Комфортне перебування в стаціонарі. Весь процес реабілітації проходить в умовах наближених до готелю — видаются особисті засоби гігієни, постели, одяг для перебування в палаті. Можливість комфортного лікування в умовах денного стаціонару.
 7. Відновлення протягом невеликих термінів. Доброзичливий персонал подбає про ваше самопочуття та допоможе зняти психологічне навантаження в зв'язку з перебуванням в медустанові. 
 8. Стаціонарне відділення клініки знаходиться на Оболонській набережній, 9, зі зручним під'їздом поблизу паркової зони.
Відкрити Згорнути down

Питання-Відповідь

Чи можливі ускладнення після операції на венах?

Якщо оперативне втручання виконується за показаннями та після проведення всіх необхідних досліджень (інструментальних (УЗДГ) та лабораторних), грубих порушень не виникає. Можливі тимчасові естетичні недоліки — підшкірні гематоми або набряки. Вони проходять за 2–3 тижні (за умови застосування фізіореабілітації).

Чи можливе консервативне лікування варикозного захворювання поверхневих вен нижніх кінцівок?

Варикозне захворювання вен — це системна, генетично детермінована хвороба. За неї в організмі не синтезуються еластичні білки, що забезпечують міцність та еластичність венозної стінки. Препарати, які застосовуються, лише поліпшують стан пацієнта. Для захисту основних систем венозного відтоку та запобігання поширення варикозу необхідне оперативне втручання. Визначити дієвість консервативного лікування саме у вашому випадку можна на консультації флеболога після дообстеження.

Скільки треба носити компресійний трикотаж під час відновлення після операції на венах?

Після проведення ЕВЛК (ендовенозної лазерної коагуляції) або стрипінгу вени бажано носити компресійний трикотаж упродовж двох місяців. Це поліпшує стан та сприяє швидкій реабілітації прооперованої людини.

Коли можна ходити після операції на поверхневих венах нижніх кінцівок?

Тривалість реабілітаційного періоду після операції на венах залежить від різновиду проведеного хірургічного лікування. Сучасні методики корекції поверхневого кровотоку базуються на необхідності швидкої реабілітації. Тому, за 1–1,5 години після завершення операції пацієнту рекомендовано стати на ноги та почати ходити на невеликі відстані.

Які операції проводяться для лікування варикозу в Клініці МЕДІКОМ? Яка з них краща?

Залежно від діаметру стовбура великої або малої поверхневих вен можуть бути проведені ЕВЛК (внутрішньовенозна лазерна коагуляція) або стрипінг вен (видалення вени фізично з використанням особливо тонкого зонда). Надмірно звиті припливи ВПВ та МПВ видаляються методом мініфлебектомії за Мюллером (крізь проколи в 2–3 мм) або склерозуються методом мікропінної склеротерапії. Наші лікарі вважають малоінвазивні способи видалення варикозних вен оптимальними.

Лікарі

У медичному центрі МЕДІКОМ можна отримати якісну консультацію флеболога у Києві. Робота наших фахівців націлена на ретельне попереднє вивчення причин хвороби. Досвідчені судинні хірурги детально вивчать анамнез, симптоматику, зберуть необхідні аналізи та призначать оптимальне лікування. У разі необхідності хірургічного втручання головне завдання — обрати ефективний варіант операції найщаднішим малоінвазивним методом, що допоможе пацієнту скоротити час перебування в стаціонарі та реабілітаційний період.

 

Цілодобовий контакт-центр клініки допоможе вам зв'язатися з менеджером Центру судинної хірургії клініки МЕДІКОМ на Оболоні, який проінформує про всі нюанси лазерного оперування судин і вартості послуг. Не забувайте, що від стабільного функціонування окремих кровоносних судин залежить стан здоров'я всього організму.

comment 26
Гаврилов Григорій Олександрович
Завідувач хірургічним відділенням, лікар-хірург вищої категорії, пластичний хірург, хірург-проктолог, онкохірург
comment 4
Ковальчук Володимир Миколайович
Судинний хірург першої категорії
comment 10
Гиндич Павло Андрійович
Інтервенційний судинний хірург, інтервенційний кардіолог.
comment 7
Савченко Оксана Михайлівна
Лікар-хірург, судинний хірург першої категорії
comment 11
Симулик Євген Володимирович
Пластичний хірург вищої кваліфікаційної категорії, судинний хірург, к.м.н.
comment 41
Счастний Володимир Михайлович
Лікар-хірург вищої категорії, судинний хірург, флеболог, проктолог, спеціаліст з бариатричної хірургії
comment 8
Юзвік Костянтин Олексійович
Лікар-хірург, хірург-онколог першої категорії

Ціни на послуги у відділенні судинної хірургії

На послуги, позначені зірочкою *, знижка постійного клієнта 10% і 15% не поширюється.

Консультації
Більше Згорнути down
Більше Згорнути down
5330. Консультація судинного хірурга - флеболога Ковальчук В.М.

1300 грн

Більше Згорнути down
Діагностика
4895. * МР-ангіографія інтракраніальних артерій (артерій голови)

3000 грн

Більше Згорнути down
4896. * МР-ангіографія екстракраніальних артерій (артерій шиї)

3000 грн

Більше Згорнути down
4897. * МР-ангіографія венозних синусів

3000 грн

Більше Згорнути down
Програми
5093. * Коронарографія «все включено»

15000 грн

Більше Згорнути down
5371. * Програма консультацій і досліджень " Обстеження перед операцією " (Враховано знижку 20%)

4824 грн

Більше Згорнути down
Операції
1303. * Інгаляційна аутоаналгезія препаратом Pentrox (з вартістю препарату)*

1000 грн

Більше Згорнути down
1302. * Склерооблітерація силовим діодним лазером (5х10 см)*

1300 грн

Більше Згорнути down
1686. * Склерооблітерація силовим діодним лазером зони 20х10 см*

3200 грн

Більше Згорнути down
1687. * Транскутанна лазерна коагуляція куперозу 2х1 см*

400 грн

Більше Згорнути down
1688. * Транскутанна лазерна коагуляція куперозу 5х2 см*

1300 грн

Більше Згорнути down
1685. * Ендовенозна лазерна коагуляція приток*

8100 грн

Більше Згорнути down
1684. * Ендовенозная лазерна коагуляція стовбура з кросектомією*

12500 грн

Більше Згорнути down
4197. * Поширені гнійно-запальні захворювання м'яких тканин різної локалізації

9600 грн

Більше Згорнути down
4204. * Тромбфлебектомія

9600 грн

Більше Згорнути down
4205. * Секторальна резекція молочної залози

17300 грн

Більше Згорнути down
5090. * Стентування коронарної артерії (КА) з урахуванням 1 стент-системи

60000 грн

Більше Згорнути down
5216. * Ангіопластика артерій нижніх кінцівок 1 сегмент

55000 грн

Більше Згорнути down
5217. * Ангіопластика артерій нижніх кінцівок 2 сегмента

75000 грн

Більше Згорнути down
5218. * Стентування артерії нижніх кінцівок (з урахуванням 1 стенту)

35000 грн

Більше Згорнути down
5331. * Аорто-біфеморальне шунтування І категорії складності

90000 грн

Більше Згорнути down
5332. * Аорто-біфеморальне шунтування ІІ категорії складності

105000 грн

Більше Згорнути down
5333. * Аорто-біфеморальне шунтування ІІІ категорії складності

120000 грн

Більше Згорнути down
5334. * Клубово-стегнове шунтування І категорії складності

65000 грн

Більше Згорнути down
5335. * Клубово-стегнове шунтування ІІ категорії складності

75000 грн

Більше Згорнути down
5336. * Клубово-стегнове шунтування ІІІ категорії складності

90000 грн

Більше Згорнути down
5337. * Стегново-підколінне шунтування аллошунтом І категорії складності

55000 грн

Більше Згорнути down
5338. * Стегново-підколінне шунтування аллошунтом ІІ категорії складності

60000 грн

Більше Згорнути down
5339. * Стегново-підколінне шунтування аллошунтом ІІІ категорії складності

65000 грн

Більше Згорнути down
5340. * Стегново-підколінне шунтування з аутовенозним шунтом І категорії складності

65000 грн

Більше Згорнути down
5341. * Стегново-підколінне шунтування з аутовенозним шунтом ІІ категорії складності

70000 грн

Більше Згорнути down
5342. * Стегново-підколінне шунтування з аутовенозним шунтом ІІІ категорії складності

75000 грн

Більше Згорнути down
5343. * Стегново-підколінне дистальне шунтування з аутовенозним шунтом І категорії складності

75000 грн

Більше Згорнути down
5344. * Стегново-підколінне дистальне шунтування з аутовенозним шунтом ІІ категорії складності

85000 грн

Більше Згорнути down
5345. * Стегново-підколінне дистальне шунтування з аутовенозним шунтом ІІІ категорії складності

95000 грн

Більше Згорнути down
5346. * Резекція аневризми аорти І категорії складності

90000 грн

Більше Згорнути down
5347. * Резекція аневризми аорти ІІ категорії складності

110000 грн

Більше Згорнути down
5348. * Резекція аневризми аорти ІІІ категорії складності

120000 грн

Більше Згорнути down
5352. * Мініфлебектомія І категорії складності

12000 грн

Більше Згорнути down
5353. * Мініфлебектомія ІІ категорії складності

15000 грн

Більше Згорнути down
5354. * Мініфлебектомія ІІІ категорії складності

20000 грн

Більше Згорнути down
5361. * Емболізація периферичних артерій (без урахування вартості спіралей)

40000 грн

Більше Згорнути down
5362. * Виключення аневризми периферичної артерії шляхом імплантації стент-графту ( з урахуванням вартості стент-графту)

90000 грн

Більше Згорнути down
5364. * Постановка спіралі при емболізації периферичних артерій (з урахуванням вартості однієї спіралі)

9000 грн

Більше Згорнути down
5469. * Імплантація двокамерного електрокардіостимулятора (без вартості ЕКС)

23000 грн

Більше Згорнути down
5480. * Ангіопластика вінцевих артерій балоном із лікарським покриттям

60000 грн

Більше Згорнути down
Процедури/Маніпуляції
4724. Хірургічне видалення папілом повік (1-2 шт)

2100 грн

Більше Згорнути down
5092. * Анестезіологічний супровід 1 година

1080 грн

Більше Згорнути down
5097. * Пункція та катетеризація артерії

540 грн

Більше Згорнути down
5349. * ЕВЛК (ендовенозна лазерна коагуляція) І категорії складності

20000 грн

Більше Згорнути down
5350. * ЕВЛК (ендовенозна лазерна коагуляція) ІІ категорії складності

25000 грн

Більше Згорнути down
5351. * ЕВЛК (ендовенозна лазерна коагуляція) ІІІ категорії складності

30000 грн

Більше Згорнути down
5363. * Транскатетерна алкогольна абляція коронарної артерії

60000 грн

Більше Згорнути down
5426. * Ангіографія артерій нирок

10000 грн

Більше Згорнути down

Вiдгуки

23.11.2023 11:03
Ольга

Велике дякую консультанту Вікторії за допомогу в рішенні питання щодо консультування спеціаліста.Була приємно здивована допомогою.Велике дякую клініці за таких спеціалістів.Записуватися будем до необхідного лікаря....Миру,добра,здоров'я!

17.07.2023 21:41
Наталія Гнатів

Наважилася прибрати купероз на обличчі. Звернулася до судинного хірурга в Медіком. Після кількох сеансів лазерної терапії почервоніння на обличчі зникли, навіть шкіра виглядає наче здоровішою та рівнішою. Тепер мені не потрібно маскуватися тональним кремом чи пудрою. Дякую за результат!

20.03.2023 19:54
Марічка

Тромби - це така зараза, яка може дістати будь-кого. У мого чоловіка виявили ні з того, ні з сього - під час іншої процедури лікування. Але дяка нашим лікарям з клініки, що провели вчасну операцію і видалили проблему.

08.10.2022 13:27
Ольга

Страждаю на варикоз давно. Мазі, гелі, креми, настоянки давали тимчасовий результат. Порадили клініку Медіком. Дійсно тут і ціни прийнятні, і персонал турботливий. І результат лікування, як то кажуть на очах. Тепер в моєму гардеробі є сукні та спідниці.

14.05.2019 12:57
Леночка

Счастный Владимир Михайлович меня научил, как лечить варикоз консервативно, когда он только начался. Его можно затормозить!! Я следую рекомендациям беспрекословно. Периодически сдаю анализы. Ухудшений действительно нет, хотя появились эти вены как-то быстро. Будем как моно дольше оттягивать момент до операции, а может и не будет нужна она никогда. В общем, сосудистая хирургия от меня никуда не денется, но здорово, что врач не спешить резать своих пациентов!

12.01.2019 17:05
Михаил Денисович

Самый лучший врач по венам - Счастный Владимир Михайлович!!!!! Он мне сделал удаление вен лазером, цена в клинике МЕДИКОМ на Кондратюка-8 была хорошей, поэтому я обратился с этим вопросом туда. Не прогадал абсолютно! Доктор всесторонне обследовал меня, спросил о жалобах. И кроме варикозной болезни я ему пожаловался на осложнения после другой операции. Сосудистая хирургия - штука деликатная, ошибки случаются в ней часто, я по своему опыту лечения знаю. Мне три года назад делали гемороидэктомию, сделали плохо, я долго мучился от последствий, потом лег в проктологический центр на вторую операцию (это было не в Киеве). И снова мучения после, и опять сделали плохо! Образовался парапроктит! Кто не знает, это такой свищ, который назревает и вскрывается постоянно. Ремиссий почти у меня не было! Все время организм боролся с воспалениями, а ложиться еще раз на стол хирурга с этой проблемой уже не было сил. Но я на себе ощутил, как профессионально оперирует Счастный Владимир Михайлович! Сделали контрастное исследование и я доверил ему прооперировать меня в третий раз. Как он объяснил, свищ расположен рядом со сфинктером, что операция это риск, надо быть крайне аккуратным. Но я уже этому врачу доверял. Восстановился за несколько дней. Как вспомню бывшие мучения, не сравнить. Рецидивов нет. Я безмежно благодарен Владимиру Михайловичу! Но геморрой это тоже варикозная болезнь, надо теперь себя беречь.

21.09.2018 15:14
Раиса Захарова

Доктор флеболог Счастный Владимир Михайлович - профессионал своего дела! В клинике Медиком великолепные специалисты! Посещали с семьей также уролога, детского лор-врача и сомнолога! Медсестры берут анализы моментально и безболезненно. К клинике Медиком - высшая степень доверия! Побольше бы таких медиков!

18.07.2018 22:02
Даня и Регина

Счастный Владимир Михайлович - доктор-флеболог ОТ БОГА. И видно, что любит людей и свою работу. И ему действительно интересны пациенты и их проблемы, а не просто за деньги работает. Искренний человек, чистая душа.

02.07.2018 20:55
Роман

Я был такой несчастный, но излечил меня замечательный доктор Счастный Владимир Михайлович! Огромное спасибо за избавление от уродливых вен и главное от болей! Могу прыгать, могу бегать - ко мне вернулась радость движения и я теперь ценю это гораааздо больше, чем раньше! С Уважением, Рома Дмитриенко, если вы меня помните.

30.06.2018 13:09
София

В клинике “Медиком” постоянно сдаю анализы, если надо какие-то, а сейчас хочу попасть к флебологу на прием. Кто еще был, что скажете? Пожалуйста, я очень жду ответ.

25.05.2018 14:48
Юлия

Сделала в Медикоме лазерное удаление сосудистых звездочек. Цена у них хорошая. Результаты радуют, ничего не могу сказать! Скоро на пляж) спасибо Счастному Владимиру Михайловичу за мои красивые ножки)

Показати ще 3

arrow

Всього 11 відгуків

залишити відгук arrow arrow
Ваша оцінка
star star star star star
error
error
error
error

Натискаючи кнопку, ви дозволяєте обробку персональних даних та погоджуєтесь з політикою конфіденційності.

Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам?
Наприклад: 0XX XXX XX XX
Передзвоніть
Наприклад: 0XX XXX XX XX

Натискаючи кнопку, ви дозволяєте обробку персональних даних та погоджуєтесь з політикою конфіденційності.

Вільних операторів на лінії: 6
Замовлень дзвінків сьогодні: 100+
Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам?
Наприклад: 0XX XXX XX XX
Вільних операторів на лінії: 6
Замовлень дзвінків сьогодні: 100+
Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам
в зручний час?
КНОПКА
ЗВ'ЯЗКУ
page-down