exit
search serach
Зменшення грудних залоз
3594. * Редукційна мамопластика 1 категорії
137000 грн.
Більше Згорнути down

Зменшення грудей (редукційна мамопластика) у Києві

Гіпертрофія грудей завдає жінці не лише фізичного, а й психологічного дискомфорту. Впродовж життя їхній розмір і форма схильні до трансформацій, які можна виправити за допомогою редукційної мамопластики у Києві. Клініка МЕДІКОМ пропонує повний комплекс послуг із проведення зменшення грудей, враховуючи передопераційне обстеження та період реабілітації. Операції виконуються сертифікованими пластичними хірургами згідно з міжнародними протоколами безпеки пацієнтів. Наші фахівці володіють найсучаснішими техніками пластичної хірургії, що дають змогу надати грудям бажаної форми та розміру.

Редукційна мамопластика — це операція, спрямована на висічення надлишкових тканин грудей та жирової клітковини, переміщення ареоли та соска. У деяких випадках вона може поєднуватись із підтяжкою молочних залоз. Операції зі зменшення грудей не менш популярні, ніж збільшення грудей. Завдяки відсутній необхідності встановлення імплантів вартість операції доступнішою.

Відкрити Згорнути down

Показання до зменшення грудей

 • опущення грудних залоз внаслідок грудного вигодовування (або вікових змін);
 • гіпертрофія молочних залоз, спричинена гормональними порушеннями;
 • гігантомастія або макромастія (розростання залозистої тканини грудей внаслідок генетичних факторів);
 • виражені розбіжності у вигляді молочних залоз.
Відкрити Згорнути down

Найчастіше жінки вирішують зробити мамопластику внаслідок фізичного дискомфорту чи появи проблем зі здоров'ям.

Причини зробити операцію зі зменшення грудей:

 • порушення постави;
 • дискомфорт у повсякденному житті;
 • поява птозу грудей;
 • складності вибору спідньої білизни та одягу;
 • больовий синдром внаслідок великого навантаження на хребет;
 • подразнення шкіри під грудними залозами та поява попрілостей.
Відкрити Згорнути down

Протипоказання до редукційної мамопластики

 • вагітність;
 • період лактації;
 • цукровий діабет;
 • онкологія;
 • патології згортання крові;
 • вік менше 18 років;
 • захворювання серцево-судинної, нервової чи ендокринної системи.
Відкрити Згорнути down

Підготовка до операції зі зменшення грудей

На першій консультації лікар разом із пацієнткою обговорює майбутні зміни грудних залоз, обираючи їхню форму та розмір.

Після цього пацієнтку направляють на додаткові аналізи та обстеження:

Відкрити Згорнути down

Весь перелік необхідних досліджень можна зробити в клініці МЕДІКОМ. Наші лабораторії оснащені сучасним обладнанням, що дає змогу отримати точні результати аналізів у найкоротші терміни.

Операция по уменьшению груди

Відкрити Згорнути down

Як проходить пластична операція зі зменшення грудей?

Перед операцією хірург робить розмітку грудей спеціальним маркером, за якою потім виконує розрізи. Редукційна мамопластика проводиться під загальним наркозом і триває приблизно 2–3 годин.

Існує кілька методик проведення зменшувальної мамопластики:

 • Вертикальна.
  Одна з найпоширеніших технік, що передбачає виконання розрізу навколо ареоли з вертикальним розрізом до інфрамамарної складки.
 • «Якірна».
  Високоефективна методика, що використовується при великому об'ємі грудей та гігантомастії. Дає змогу висікти значні об'єми тканини шляхом виконання періолярного та вертикального розрізів у формі перевернутої літери Т.
 • Редукція грудей із ліпосакцією.
  Метод коригування молочних залоз, лід час якого вдається видалити надлишкові жирові відкладення в бічній частині грудей та в області передньої аксилярної лінії.

Хірург вибирає доступ з огляду на розмір та форму грудних залоз. Зменшення грудей найчастіше проводиться одночасно з їхньою підтяжкою та зі зменшенням ареоли соска. Це дає змогу не тільки зменшити розмір молочних залоз, але й покращити їхній естетичний вигляд.

Зменшувальна мамопластика повинна проводитися досвідченим пластичним хірургом. У клініці МЕДІКОМ працюють сертифіковані лікарі з великим практичним досвідом. Наші спеціалісти можуть зменшити груди на 2–5 розмірів.

Відкрити Згорнути down

Відновлення після редукційної мамопластики

Після хірургічного втручання пацієнтка залишається на кілька днів у стаціонарі під наглядом лікарів. На неї надягають спеціальну компресійну білизну, яку необхідно носити майже місяць. Жінка може відчувати біль, який усувається знеболюючими препаратами. На початкових етапах на грудях зберігається набряк.

У післяопераційний період важливо виконувати призначення та рекомендації лікаря, які охоплюють:

 • антибіотикотерапію;
 • обмеження фізичних навантажень;
 • носіння компресійної білизни;
 • відмову від відвідування сауни чи лазні;
 • відвідування лікаря для контролю результату операції.
Відкрити Згорнути down

Через пів року після редукції молочних залоз можна планувати вагітність. Післяопераційні рубці з часом стають світлішими, а через кілька місяців стають малопомітними.

 

Результат редукційної мамопластики

Після проведення операції можна спостерігати зменшення об'єму та покращення форми молочних залоз. Завдяки підтяжці шкіри грудей та зміні ареоли соска покращується естетичний вигляд грудей. Остаточний результат можна буде побачити через 6–7 місяців після редукційної мамопластики. Відгуки жінок, які зробили операцію, свідчать про зменшення грудей на кілька розмірів та покращення їхнього зовнішнього вигляду. Водночас чутливість молочних залоз повністю зберігається.

Відкрити Згорнути down

Ускладнення після зменшення грудей

До ранніх післяопераційних ускладнень належать: гематоми, нагноєння або розходження країв рани, крайовий некроз шкірно-жирових клаптів. До пізніх наслідків хірургічного втручання належать: виражені рубці, порушення чутливості шкіри грудей, рецидив гіпертрофії грудей, птоз, деформація соска та ареоли.

палата

Відкрити Згорнути down

Переваги редукційної мамопластики в нашій клініці

 1. Операції проводять сертифіковані пластичні хірурги з підтвердженою кваліфікацією та великим практичним досвідом. Ми цінуємо свою репутацію з 1992 року.
 2. Власне Центральне стерилізаційне відділення, що відповідає міжнародним стандартам JCI. Це гарантія інфекційної безпеки з запобіганням будь-яким варіантам інфікування під час проведення хірургічних операцій.
 3. Операційна з ламінарними потоками — надтонке очищення повітря, що забезпечує вищий рівень інфекційної безпеки.
 4. Комфортний стаціонар на Оболоні із палатами готельного типу. У вартість включено харчування, гігієнічне приладдя, піжама, тапочки та халат.
 5. Використання високоякісних шовних матеріалів, що відповідають міжнародним стандартам безпеки.
 6. Комплексний підхід: передопераційні обстеження, хірургічне втручання та консультації лікаря в післяопераційному періоді.
 7. Конкурентна ціна на зменшення грудей.
Відкрити Згорнути down

Питання-Відповідь

Чи можна зменшити груди при мастопатії?

Кістозно-фіброзна мастопатія не є протипоказанням до редукції молочних залоз. Якщо є показання, під час проведення операції зі зменшення грудей можна також видалити доброякісні новоутворення та надіслати їх на гістологічне дослідження. Перед хірургічним втручанням необхідно буде зробити мамографію або УЗД молочних залоз, отримати консультацію мамолога.

Чим відрізняється редукційна мамопластика від мастопексії?

Редукційна мамопластика — це операція зі зменшення розмірів молочних залоз. Мастопексія є підтяжкою грудей.

Як довго потрібно носити компресійну білизну?

Тривалість використання компресійного бюстгальтера визначає лікар. Вважається, що оптимальним періодом є 1 місяць. Але лікар може скоригувати цей термін з огляду на те, як проходить післяопераційний період.

Лікарі

Шукаєте клініку для зменшення грудей у Києві? У клініці МЕДІКОМ на Оболоні проводять прийом кваліфіковані пластичні хірурги. Великі знання та великий досвід роботи дають змогу нашим лікарям досягати чудового естетичного результату. Груди після редукції будуть виглядати природно та відповідати вашим очікуванням.

comment 28
Авершин Валерій Іванович
Заступник Головного лікаря стаціонару з хірургії, хірург вищої категорії, пластичний хірург, к.м.н., доцент
comment 26
Гаврилов Григорій Олександрович
Завідувач хірургічним відділенням, лікар-хірург вищої категорії, пластичний хірург, хірург-проктолог, онкохірург

Вартість операції зі зменшення грудей

На послуги, позначені зірочкою *, знижка постійного клієнта 10% і 15% не поширюється.

Операції
Більше Згорнути down
3595. * Редукційна мамопластика 2 категорії

157000 грн

Більше Згорнути down
Схожі послуги
Консультация маммолога
Консультація мамолога
Мамопластика
Мамопластика
Мастопексия (Подтяжка груди)
Мастопексія (Підтяжка грудей)
Ліпофілінг грудей
Ліпофілінг грудей

Вiдгуки

14.12.2021 18:47
Нина

Делала в Медикоме уменьшение груди полгода назад. Могу сказать, что ни разу об этом не пожалела. Грудь стала меньше и аккуратнее. Теперь у меня не болит спина и плечи, прошли головные боли. Мне намного проще подобрать белье и одежду. И что самое главное: я теперь могу спать на животе! Большое спасибо врачам и медсестрам клиники!

22.09.2021 10:08
Алевтина

Хочу выразить огромную благодарность пластическому хирургу Валерию Ивановичу Авершину и всем сотрудникам клиники МЕДИКОМ! Валерий Иванович сделал мне редукционную маммопластику, результат которой меня очень порадовал. Все анализы я сдала в клинике, обследования тоже прошла там же. Это очень удобно. Операция прошла отлично! Я пробыла в стационаре всего 2 дня. Отношение медсестер мне очень понравилось, как и условия в палате. Врач контролировал мое состояние, все мне объяснял, рассказывал о послеоперационном периоде. После операции прошло уже 4 месяца, результат меня очень радует! Грудь стала аккуратной, подтянутой, чувствительность сохранилась. Большое спасибо вам, доктор!

залишити відгук arrow arrow
Ваша оцінка
star star star star star
error
error
error
error

Натискаючи кнопку, ви дозволяєте обробку персональних даних та погоджуєтесь з політикою конфіденційності.

Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам?
Наприклад: 0XX XXX XX XX
Передзвоніть
Наприклад: 0XX XXX XX XX

Натискаючи кнопку, ви дозволяєте обробку персональних даних та погоджуєтесь з політикою конфіденційності.

Вільних операторів на лінії: 6
Замовлень дзвінків сьогодні: 100+
Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам?
Наприклад: 0XX XXX XX XX
Вільних операторів на лінії: 6
Замовлень дзвінків сьогодні: 100+
Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам
в зручний час?
КНОПКА
ЗВ'ЯЗКУ
page-down