exit
search serach
Вакцинація «Твінрікс» у Києві
910. * Вакцинація "Твінрікс"
2100 грн.
Більше Згорнути down

Вакцинація «Твінрікс» у Києві

Вакцинація щепленням «Твінрікс» у Києві — природне бажання відповідальних батьків убезпечити свою дитину, а можливо й себе, від серйозного захворювання — гепатиту. Тому тим, хто бажає вакцинуватися, треба знати, що Twinrix — це адсорбована вакцина, яка призначається для захисту організму від вірусу гепатиту груп А і В. Після введення вакцини імунна система організму виробляє антитіла проти вірусів, що спричиняють ці форми гепатиту. Вакцинацію «Твінрікс» в Києві можна зробити в клініці МЕДІКОМ — дітям від 1 року, підліткам і дорослим.

До складу щеплення від гепатиту «Твінрікс» входять два основних компоненти: очищений рекомбінантний основний поверхневий антиген вірусу гепатиту В (HBsAg) — 10 мкг і 360 одиниць ІФА інактивованого вірусу гепатиту А, а також допоміжні компоненти.

Вакцина проти гепатиту випускається у вигляді суспензії (1,0 мл), яка призначається для ін'єкцій.

Відкрити Згорнути down

Щеплення від гепатиту: показання

Вакцинація «Твінрікс» проводиться нещепленим дітям, дорослим із метою профілактики захворюваності гепатитами А і В.

Вакцина проти гепатиту обов'язково необхідна у разі виїзду до країни, де ця хвороба поширена. Також вакцинації «Твінрікс» підлягають медичні працівники, співробітники дошкільних установ і харчового блоку. Якщо в близьких родичів виявлено вірус гепатиту, рекомендується також провести вакцинацію як профілактичний захід.

Відкрити Згорнути down

Щеплення від гепатиту: протипоказання

До протипоказань щеплення від гепатиту відносяться:

 • індивідуальне несприйняття компонентів вакцини;
 • алергічна реакція на перше введення щеплення від гепатиту А і В;
 • гостре інфекційне захворювання, що супроводжується підвищенням температури.

Перед тим як робити щеплення від гепатиту, необхідно відвідати терапевта чи педіатра для медичного огляду. Тільки фахівець дає дозвіл на проведення вакцинації від гепатиту.

Центр вакцинації для дорослих - Щеплення від гепатиту

Відкрити Згорнути down

Схема вакцинації

Інструкція, що додається виробником до вакцини «Твінрікс», вимагає дотримання всіх необхідних умов вакцинації.

Рекомендована доза — 1,0 мл.

Графік щеплень від гепатиту для дітей 1–15 років полягає у дворазовому введенні: 1-ша доза — в обраний день, 2-га — через 6–12 міс.

Дорослим і дітям старшим за 16 років проводиться трикратний курс вакцинації: 1-ша доза — в обраний день, 2-га — через 1 міс., 3-тя — через 6 міс. після 1-ї.

Також можлива екстрена вакцинація «Твінрікс» (1-ша доза — в обраний день, 2-га — через 7 днів після 1-ї, 3-тя — через 21 день після першої). У цій ситуації щеплення від гепатиту А і В обов'язково повинне відбутися повторно через 12 міс.

Повний курс вакцинації рекомендовано пройти, використовуючи вакцину одного виробника.

Календар щеплень від гепатиту ґрунтується на рекомендаціях ВООЗ.

Відкрити Згорнути down

Щеплення від гепатиту: ревакцинація

Обов'язковість ревакцинації здорових осіб для профілактики гепатиту А на цей час не доведена. Але треба врахувати також, що імунологічна пам'ять організму може надавати достатній рівень імунного захисту.

Також не встановлена необхідність ревакцинації здорових осіб щепленням «Твінрікс» для профілактики гепатиту В. Водночас, якщо в національних програмах імунізації населення ревакцинація щепленням рекомендована, цих рекомендацій слід дотримуватися.

Відкрити Згорнути down

Процедура

Вакцинація дорослих вакциною «Твінрікс» проводиться тільки після повного огляду пацієнта лікарем. Він вимірює температуру, вивчає медичну карту (анамнез). Також під час консультації ви можете спитати лікаря про все, що вас непокоїть.

Згодом пацієнт обов'язково заповнює й підписує інформовану згоду на проведення процедури вакцинації.

Під час консультації лікар повідомляє таку інформацію:

 • якою може бути реакція на щеплення від гепатиту й що в цьому випадку робити;
 • рекомендації щодо поствакцинального періоду;
 • на що треба звернути увагу після вакцинації й у разі появи яких симптомів слід обов'язково звернутися за медичної допомогою й до кого;
 • з якими вакцинами можна провести одночасно вакцинацію від гепатиту А і В;
 • коли необхідно повторно зробити щеплення від гепатиту.

За троє діб до проведення вакцинації від гепатиту щепленням «Твінрікс» не рекомендується вводити в раціон нові продукти, щоб уникнути хибноалергічних реакцій.

Вакцина «Твінрікс» вводиться тільки внутрішньом'язово в передньобокову частину стегна або в ділянку дельтоподібного м'яза.

Ознайомитися з умовами надання послуг з вакцинації можна за посиланням.

Відкрити Згорнути down

Щеплення від гепатиту: побічні ефекти

Після введення вакцини «Твінрікс» у дітей від 16 років і дорослих можуть виникнути такі симптоми:

 • інфекція органів системи дихання;
 • лімфаденопатія;
 • зниження апетиту;
 • нудота, блювота, розлад шлунку;
 • прояв мігрені;
 • запаморочення, потемніння в очах;
 • гіпотензія;
 • висип;
 • хворобливість, набряклість у зоні введення.
Відкрити Згорнути down

Пацієнт також може відчувати стомлюваність організму, загальне нездужання. Іноді може підвищуватися температура, проявлятися симптоми застуди.

У дитини 1–16 років після вакцинування «Твінріксом» для профілактики вірусного гепатиту можуть спостерігатися такі ускладнення:

 • сонний стан організму, млявість, загальне нездужання;
 • порушення роботи шлунково-кишкового тракту - діарея, відчуття нудоти;
 • погіршення апетиту;
 • підвищення температури;
 • почервоніння і хворобливість у місці щеплення, набряклість;
 • дратівливість.
Відкрити Згорнути down

У разі появи будь-яких нехарактерних симптомів обов'язково зверніться в клініку МЕДІКОМ за консультацією педіатра. Кваліфікований лікар проведе огляд дитини, відповість на питання, які цікавлять, й надасть рекомендації. Ціна вакцини «Твінрікс» вказана на сайті клініки.

Відкрити Згорнути down

Вакцинація дітей «Твінріксом»

Вакцинація дітей від гепатиту А і В проводиться тільки з першого року життя. Дитячий організм сильно вразливий до різних захворювань. Своєчасне введення «Твінрікса» необхідно, щоби забезпечити дитині профілактику вірусного гепатиту й не допустити тяжкого перебігу захворювання та можливих ускладнень.

Записавшись на консультацію в медичний центр МЕДІКОМ, ви отримаєте відповіді на усі питання, що вас турбують. А на сайті клініки ви можете ознайомитися з відгуками про вакцину «Твінрікс».

Відкрити Згорнути down

Вакцинація «Твінрікс» від гепатиту під час вагітності

Під час виношування дитини зробити «Твінрікс» у Києві необхідно тільки в крайніх випадках, коли існує ймовірність загрози зараження матері або плода вірусним гепатитом.

Під час годування грудьми до вакцинації для профілактики гепатиту А і В необхідно поставитися обережно.

Відкрити Згорнути down

Програми

Профілактика вірусних гепатитів у медичному центрі МЕДІКОМ проводиться за програмою. Перед проведенням вакцинації проводиться консультація педіатра й терапевта для виключення протипоказань до щеплення.

Відкрити Згорнути down

Програма вакцинації Твінріксом

Відкрити Згорнути down

Переваги вакцинації «Твінрікс» у нашій клініці

 1. Використовується якісна бельгійська вакцина від гепатиту А і В «Твінрікс». Вона відповідає останнім вимогам і рекомендаціям ВООЗ.
 2. Перед вакцинацією в клініці МЕДІКОМ обов'язкова консультація й медогляд у терапевта (дорослим) і педіатра (дітям). У деяких ситуаціях залучаються інші лікарі вузької спеціалізації.
 3. Перед щепленням можуть бути проведені аналізи, які допомагають виявити можливі протипоказання до вакцинації, оцінити рівень чутливості до компонентів.
 4. Пацієнту після щеплення забезпечений лікарський контроль протягом 30 хв.
 5. На вакцинацію «Твінрікс» ціна, пропонована клінікою МЕДІКОМ, доступна для всіх пацієнтів. Під час введення щеплення від гепатиту А й гепатиту В кожній людині забезпечується високий рівень обслуговування.
 6. Після вакцинації у разі будь-яких шкірних проявів у місці введення вакцини або навколо нього в клініці МЕДІКОМ можна отримати консультацію інфекціоніста. Якщо спостерігаються розлади шлунково-кишкового тракту — лікаря-гастроентеролога.
Відкрити Згорнути down

Питання-Відповідь

Що не можна робити після щеплення від гепатиту?

Після щеплення від гепатиту протягом 30 хвилин за щепленим необхідно організувати медичне спостереження. Протягом 3 діб бажано не терти та не травмувати місце ін'єкції, щоб уникнути потрапляння зовнішньої інфекції. Першу добу не можна мочити місце ін'єкції. У разі появи місцевих змін у місці уколу, підвищенні температури та виникненні інших змін необхідно звернутися за консультацією до лікаря.

Чи потрібно робити щеплення від гепатиту, якщо хворів на жовтяницю?

Жовтяницю можуть викликати різні віруси гепатиту, що мають різні шляхи передачі. У особи, яка переболіла на гепатит, у крові виробляються антитіла і формується імунітет до цього виду захворювання. Щоб дізнатися, яким саме гепатитом ви перехворіли, потрібно звернутися за консультацією до гепатолога і здати необхідні аналізи крові. Тільки після цього можна остаточно розв'язати питання щодо необхідності вакцинації.

Навіщо дітям роблять щеплення від гепатиту B?

Згідно з календарем щеплень, вакцинація від гепатиту B проводиться в першу добу після народження малюка. Основне завдання вакцинації від гепатиту — профілактика та мінімізація ймовірності інфікування дитини, зниження вираженості клінічних проявів захворювання у разі зараження дитини гепатитом. Вірус гепатиту дуже заразний, викликає хронічне ураження печінки. Після перенесеного захворювання часто розвиваються важкі ускладнення, що погано піддаються лікуванню. На консультації у педіатра можна дізнатися всі особливості вакцинації від гепатиту.

Як часто треба робити щеплення від гепатиту дорослим?

Якщо доросла людина зовсім не була щеплена від гепатиту в дитинстві відповідно до графіку, вона може пройти вакцинацію будь-коли. Дорослих прищеплюють за схемою 0–1–6, тобто з проміжком в один і шість місяців після першої ін'єкції. Щеплення проводять дорослим до 55 років.

Чи можна робити щеплення від гепатиту під час вагітності?

Щодо застосування вакцини «Твінрікс» для вагітних і годуючих жінок контрольовані клінічні дослідження не проводилися. Тому робити щеплення не рекомендується. Показанням до вакцинації в цей період може бути тільки підвищений ризик захворіти на вірусний гепатит. У будь-якому випадку усі рішення щодо вакцинації приймаються тільки після консультації в акушера-гінеколога, який веде вагітність та спостереження за станом майбутньої матері й плоду.

Чи можна захворіти від щеплення від гепатиту?

Щеплення від гепатиту дає тривалий та потужний імунітет. Захворіти від щеплення від гепатиту не можна. Вакцина містить штучний білок, який, потрапивши в організм, викликає імунну відповідь. Вакцина характеризується хорошою переносимістю, практично повною відсутністю негативних реакцій і ускладнень. Призначає вакцинацію лікар-терапевт після огляду та проведення необхідних аналізів.

Лікарі

Якщо ви плануєте поїздку за кордон або хочете убезпечити себе і своїх близьких від захворювання гепатитом А і В, звертайтеся за вакцинацією «Твінріксом» у Києві в медичний центр МЕДІКОМ. У підрозділах на Оболоні й Печерську працюють професійні лікарі, які проведуть кваліфікований медичний огляд перед процедурою.

Якщо у вас виникли будь-які питання про вакцинацію або ви хочете отримати консультацію лікаря-гепатолога, телефонуйте за вказаними номерами. Співробітники клініки відповідатимуть на поставлені питання і здійснять запис на вакцинацію проти гепатиту на будь-який зручний для вас час.

comment 9
Бурчак Олена Костянтинівна
Лікар-педіатр першої категорії, дитячий гастроентеролог
comment 18
Капшук Олена Володимирівна
Лікар загальної практики та сімейної медицини першої категорії
comment 16
Кіслова Оксана Леонідівна
Лікар-терапевт вищої категорії, гастроентеролог, дієтолог
comment 1
Прунцева Христина Олександрівна
Лікар-алерголог, педіатр вищої категорії
comment 18
Старунова Тетяна Григорівна
Лікар-алерголог вищої категорії

Вартість вакцинації "Твінрікс"

На послуги, позначені зірочкою *, знижка постійного клієнта 10% і 15% не поширюється.

Програми
769. * Програма Вакцинація "Твінрікс"

3170 грн

Більше Згорнути down
Процедури/Маніпуляції
Більше Згорнути down

Вiдгуки

22.05.2023 17:38
Марина

Вакцинація “Твінрікс” стала частиною моєї стратегії профілактики захворювань. Відповідально ставлюся до щеплень і розумію, що тільки так можу врятуватися від небезпечних недуг. Перед щепленням я отримала всю необхідну інформацію про препарат та відповіді на всі питання, які виникли щодо вакцини. Вакцинація пройшла без серйозних реакцій. Вакцинація Твінріксом це збереження власного здоровя та здоровя оточуючих. Тому робіть висновки!

11.09.2022 13:38
ЛЮДА

Страждаю на хронічне захворювання печінки, плюс до того ще й по стоматологах часто лікую зуби. Лікарі радили вакцинуватися від гепатиту. Довго не могла рішитися на цю процедуру. Подруга ледве умовила, щоб у подальшому не інфікуватися та зберегти життя. У державній лікарні не захотіла, тому що довго чекати прийому по талончику в сімейного лікаря, постійні черги. Обрала клініку “Медіком” і вакцинувалася Твінрікс. Щеплення пройшло без ускладнень. Дякую лікарю, який уважно вивчив мій анамнез та підтримав морально. Клініка супер, буду рекомендувати знайомим.

25.03.2021 20:08
Андрей

Собирался ехать по работе в заграницу, при прохождении медосмотра рекомендовали привиться от гепатита. В местной государственной поликлинике побоялся. Обратился в медиком по ул. Василия Тютюнника, 37\1. Врач Капчук Е.В. сразу вызвала доверие. Только после тщательного осмотра и сдачи общих анализов меня допустили до прививки. Предупредив о возможных симптомах. Спасибо за профессионализм и добросовестное отношение к работе. В наше время это редкость.

12.02.2021 14:41
Алина

Хочу висловити подяку чудовому доктору Ременній Н. Я. за дуже відповідальне ставлення до пацієнтів, за душевність і доброту. Довелося робити щеплення, адже працюю в зоні ризику. Сама боюся уколів до жаху. Наталія Янівна, не тільки сумлінно підійшла до підготовки до вакцинації, а й надала колосальну підтримку під час уколу. Спасибі, вам, велике.

22.01.2021 18:15
Елена

Муж заболел гепатитом, меня и детей заставляют прививаться, я в это не очень верю. Обратились по совету знакомой к терапевту Ткачук Н. В. Врач с первых минут расположила к себе. Внимательно выслушала о всех опасениях, разъяснила подробно, что к чему. После обследования прививку сделали, все хорошо. Буду обращаться только к этому врачу. Еще раз спасибо!

28.12.2020 21:26
Валентина

За календарем дитині, положеена вакцина від гепатиту. Чула багато про наслідки. Звернулася до Метелиці Інни Миколаївни. Вона все пояснила, розповіла, порадила якісну вакцину “Твінрікс”. Спасибі вам величезне. Тепер моя дівчинка в безпеці.

03.12.2020 09:02
София

Спасибо огромное Метелице И.Н., уже давно у нее наблюдаемся с сыном. Это очень хороший специалист и просто замечательный человек. Плановая прививка от гепатита Твинрикс, как всегда, без последствий. Ни температуры, не сыпи. Теперь можно и в путешествие отправиться.

14.10.2020 17:11
Альбина

Висловлюю подяку Ткачук Н. В.за розуміння і терпіння. Побільше б таких лікарів. Необхідно було зробити щеплення від гепатиту. Лікарка підібрала вакцину, ретельно обстежила. Щеплення було зроблено безболісно. Ставлю 4 тільки тому, що піднімалася температура, а так все відмінно. Буду рекомендувати друзям.

Показати ще 3

arrow

Всього 8 відгуків

залишити відгук arrow arrow
Ваша оцінка
star star star star star
error
error
error
error

Натискаючи кнопку, ви дозволяєте обробку персональних даних та погоджуєтесь з політикою конфіденційності.

Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам?
Наприклад: 0XX XXX XX XX
Передзвоніть
Наприклад: 0XX XXX XX XX

Натискаючи кнопку, ви дозволяєте обробку персональних даних та погоджуєтесь з політикою конфіденційності.

Вільних операторів на лінії: 6
Замовлень дзвінків сьогодні: 100+
Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам?
Наприклад: 0XX XXX XX XX
Вільних операторів на лінії: 6
Замовлень дзвінків сьогодні: 100+
Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам
в зручний час?
КНОПКА
ЗВ'ЯЗКУ
page-down