exit
search serach
Оперативна гінекологія

Оперативна гінекологія

Бути здоровою та реалізувати себе в улюбленій справі — такі прості та природні бажання. Ми працюємо для того, щоби допомагати жінкам їх втілювати.

На жаль, гінекологічні захворювання впливають не лише на фізичний стан жінки. Їх часто супроводжують емоційна пригніченість і страх. Що вже казати про ситуації, коли необхідна гінекологічна операція.

Досвідчені хірурги в приватному гінекологічному стаціонарі в Києві у клініці МЕДІКОМ на Оболоні вирішать проблему найбезпечнішим способом, допоможуть відновити важливі функції органів репродуктивної та сечовидільної системи, подбають про ваш стан до та після операції. Ми використовуємо найкращі практики, експертне медичне обладнання та безпечну анестезію для ефективного лікування та швидкого відновлення.

Довіряючи жіноче здоров'я лікарям гінекологічного відділення клініки МЕДІКОМ, ви робите вибір на користь безпеки та якості. Наші технічні можливості забезпечують виконання як відкритих (лапаротомічних), так і малотравматичних лапароскопічних операцій у жінок із гінекологічними патологіями різного походження.

відео

У клініці МЕДІКОМ проводиться гістероскопія — процедура ендоскопічного дослідження порожнини матки за допомогою гістероскопа. Метою цієї процедури може бути як діагностика, так і безпосередньо лікування. Гістероскопія допомагає досліджувати порожнину матки, виявити аномальні відхилення в її розвитку, провести забір матеріалу на біопсію ендометрія. У плані лікувальних процедур метод використовують для видалення поліпів ендометрія, цервікального каналу, синехій, корекції аномалій перегородки матки тощо.

Відкрити Згорнути down

Види хірургічних операцій у гінекології

 • Лапароскопія.
  Сучасний хірургічний метод. Оперативне втручання відбувається через маленький отвір діаметром приблизно 10 мм. Лапароскопія є малоінвазивною операцією, під час проведення якої не розрізається черевна стінка. Найкоротший термін відновлення дає змогу пацієнтці виписатися з клініки вже через день після операції. Водночас зводиться до мінімуму можливість появи будь-яких ускладнень, а також косметичних дефектів.

  Одним із частих показань до лапароскопії в гінекології є ендометріоз. Захворювання проявляється тазовими болями та може стати причиною безпліддя. Лапароскопічний метод оперативного втручання дає змогу провести дбайливе видалення й електрокоагуляцію вогнищ розростання ендометрія, висічення спайок, оцінювання прохідності маткових труб. У складних випадках ендометріозу потрібно відкрита операція.

гінекологічні операції

 

 • Лапаротомія.
  Хірургічне втручання, під час якого хірург-гінеколог має прямий доступ до органів черевної порожнини.

 • Вагінальні операції.
  Оперативне втручання, під час якого доступ проводиться через піхву. Показання для проведення таких операцій: генітальний пролапс (опущення внутрішніх статевих органів), міома, доброякісні новоутворення піхви.
Відкрити Згорнути down
Гистероскопия
Гістероскопія
Интимная контурная пластика
Інтимна пластика
Лазерное лечение эрозии шейки матки
Лазерне лікування ерозії шийки матки
Полипэктомия
Поліпектомія
Гистерэктомия
Гістеректомія
Лапаротомия
Лапаротомія
Лапароскопия в гинекологии
Лапароскопія в гінекології
Пластика статевих губ (лабіопластика)
Лабіопластика
Нитевая перинеопластика
Ниткова перинеопластика
Аднексектомія
Аднексектомія
передопераційне обстеження
Пакети передопераційних обстежень

Показання для проведення лапароскопії в Києві у центрі МЕДІКОМ

 • Параоваріальні кісти
 • Апоплексія яєчника
 • Перекрут придатків матки
 • Непрохідність маткових труб
 • Ендометріоз
 • Позаматкова вагітність
 • Гідросальпінкс
 • Стерилізація
 • Запальні захворювання
 • Доброякісні новоутворення яєчників
 • Безпліддя неясного генезу (діагностична лапароскопія)
 • Аномалії розвитку внутрішніх статевих органів тощо
Відкрити Згорнути down

Протипоказання до проведення лапароскопії

Відкрити Згорнути down

Переваги оперативної гінекології у клініці МЕДІКОМ

 1. Багаторічний досвід. Наші фахівці мають безперервну практику та піклуються про постійне підвищення кваліфікації, вивчення нових методик, що дають змогу діставати швидкий лікувальний ефект.
 2. Високі стандарти стерильності в операційних, які відповідають міжнародним протоколам JCI. Встановлено системи ламінарного очищення повітря тощо. Також у розпорядженні персоналу власне центральне стерилізаційне відділення.
 3. Найкраще медичне обладнання та хірургічний інструмент від провідних виробників (США, Японія, Німеччина, Фінляндія, Швейцарія). Високоточна апаратура для діагностики (УЗД Logiq P9, комп'ютерний томограф Toshiba Aquilion Lightning SP, рентгенівська система Canon). Витратні матеріали SONY SIEGEN і TVT.
 4. Найкоротші терміни одужання. Багато оперативних втручань проводяться за принципом «хірургія одного дня» з мінімальним відновним періодом.
 5. Цілодобовий контроль за станом пацієнта. Моніторинг вітальних функцій поліфункціональними системами моніторингу проводиться автоматично. Контроль доступу до палати для медперсоналу.
 6. Винятковий комфорт. Одномісні палати та сервіс рівня першокласного готелю. Для пацієнтів передбачені індивідуальні постіль, засоби гігієни, халати, тапочки. Уважний персонал делікатно подбає про зручність до та після операції.
 7. Найсуворіше дотримання конфіденційності та лікарської таємниці.

Все це, а також доброзичливе ставлення, емпатія та загальна позитивна атмосфера в клініці сприяє швидкому та ефективному лікуванню.

Щоби довідатися про ціни на гінекологічну операцію в Києві у стаціонарі клініки МЕДІКОМ на Оболонській набережній, 9, звертайтеся, будь ласка, до нашого цілодобового контакт-центру. Фінальна вартість операції з урахуванням перебування в стаціонарі буде розрахована після консультації лікаря, який оцінить її складність і, можливо, запропонує альтернативи.

Відкрити Згорнути down

Питання-Відповідь

Як підготуватися до гінекологічної операції?

Підготовка до гінекологічної операції включає:

 • діагностичний етап — лабораторні аналізи та інструментальні методи (УЗД органів малого тазаКТМРТ тощо);
 • передопераційну консультацію — лікар рекомендує режим харчування та пиття, тимчасово скасує приймання деяких препаратів (переважно це ліки, що впливають на згортання крові та дію анестезії).

Пацієнтка має дотримуватись усіх рекомендацій лікаря.

Який наркоз використовують під час гінекологічних операцій?

Основний наркоз за гінекологічних операцій — медикаментозний сон (загальний наркоз). Він «відключає» свідомість, розслаблює м’язи, захищає від відчуття болю та стресу. Препарат для наркозу підбирається анестезіологом клініки з урахуванням особливостей організму пацієнтки. Під місцевою анестезією виконуються тільки деякі різновиди інтимної пластики.

У чому різниця між поліпом та міомою матки?

Головна відмінність міоми матки та поліпів у локалізації, розмірах та перебігу патології. Міоматозний вузол може розростатися всередині матки або черевної порожнини, мати розміри великого м’яча. Поліп формується в матковій порожнині й у середньому досягає розміру 5 см. Також міоми, на відміну від поліпів, мають нижчий ризик переродження в злоякісну пухлину. Найчастіше за поліпів та міом рекомендується хірургічне лікування. Оперативні втручання в разі міоми — міомектомія (видалення вузлів) та гістеректомія (видалення тіла матки). За поліпів використовують малоінвазивну методику — поліпектомію.

Чи можна жити з великою міомою матки?

За великих міоматозних вузлів жінка стикається з аномальними матковими кровотечами, які призводять до розвитку анемії, складності із зачаттям і виношуванням дитини. Консервативна терапія застосовується тільки за невеликих міом. Найчастіше лікарськими препаратами не вдається досягти повного «розсмоктування». Вони тільки допомагають зменшити розміри утворення та послабити болісні симптоми. Наразі операція за міоми матки — єдиний ефективний спосіб лікування міоматозних вузлів, розмір яких досяг 2 см і більше.

Що можна їсти після гінекологічної операції?

Режим пиття та харчування після гінекологічної операції буде рекомендовано лікарем-гінекологом під час очного обговорення післяопераційного періоду. Зазвичай перевагу надають супам, пюре, кашам, протертій їжі.

Що не можна робити після гінекологічної операції?

Реабілітація після гінекологічної операції включає обмеження щодо підняття великої ваги та статевого спокою. Більш детальну інформацію кожна пацієнтка отримує від гінеколога-хірурга на передопераційній консультації.

Що чекає на жінку після видалення матки?

Якщо були проведені такі операції з видалення матки, як гістеректомія та екстирпація матки, жінка вже не може завагітніти, у неї не буде менструацій, можливі гормональні збої та ранній клімакс. Також підвищено ймовірність розвитку остеопорозу та зниження лібідо. Деякі наслідки операції можна контролювати. Тому, таке важливе значення має якість відновлення після гінекологічної операції з видалення матки та подальші регулярні звернення до гінеколога. Лікар допоможе підібрати гормональну терапію, дасть рекомендації щодо корекції способу життя. Важливо розуміти, що після видалення матки життя жінки може залишатися повноцінним і повним яскравих фарб, як і до операції.

Лікарі

Потрібна грамотна консультація лікаря-гінеколога або допомога хірурга? Звертайтеся до відділення оперативної гінекології в медичному центрі МЕДІКОМ на Оболоні. Тут працюють лікарі-гінекологи, гінекологи-ендокринологи, гінекологи-онкологи, які давно зарекомендували себе. Високий професійний рівень наших фахівців підтверджений безліччю сертифікатів і вдячних відгуків. Ми дорожимо своєю репутацією з 1992 року!

 

Бережіть себе та не ризикуйте, відкладаючи операцію. Разом ми знайдемо рішення ваших гінекологічних проблем із гарантією конфіденційності, якості та безпеки.

comment 25
Іванкова Ірина Миколаївна
Лікар акушер-гінеколог, гінеколог-онколог, дитячий гінеколог, к.м.н.
comment 16
Лавренюк Юлія Василівна
Лікар акушер-гінеколог першої категорії, хірург, к.м.н.
comment 47
Піскун Ольга Валеріївна
Завідуюча гінекологічним відділенням стаціонару, лікар акушер-гінеколог, гінеколог-хірург
comment 14
Суханова Ауріка Альбертівна
Лікар акушер-гінеколог вищої категорії, д.м.н., професор, науковий куратор напрямку гінекології

Вартість послуг гінекологічного відділення

На послуги, позначені зірочкою *, знижка постійного клієнта 10% і 15% не поширюється.

Консультації
3022. Консультація гінеколога за результатами операції/ за результатами лабораторних досліджень

1020 грн

Більше Згорнути down
4485. * Вторинна консультація гінеколога, експерта Суханової А.А., професора

1400 грн

Більше Згорнути down
Діагностика
4501. УЗД ОМТ в стаціонарі з 17.00 до 8.00, а також у вихідні та святкові дні

1050 грн

Більше Згорнути down
Більше Згорнути down
5428. * Ультразвукове дослідження органів малого тазу у виконанні експерта Суханової А.А.

1000 грн

Більше Згорнути down
5465. * Кольпоскопія у виконанні експерта Суханової А.А.

520 грн

Більше Згорнути down
Аналізи
5275. Комплексне дослідження матеріалу з піхви. Ідентифікація до виду. Антибіотикограма, антимікотикограма.

1170 грн

Більше Згорнути down
Програми
5373. * Програма консультацій та досліджень "Обстеження перед операцією (малі операції, гістероскопія)" (Враховано знижку 20%)

3392 грн

Більше Згорнути down
5371. * Програма консультацій і досліджень " Обстеження перед операцією " (Враховано знижку 20%)

4824 грн

Більше Згорнути down
Операції
582. * Видалення кондилом, папілом від 1-5 (радіохвильовий метод)*

1700 грн

Більше Згорнути down
583. * Видалення кондилом, папілом від 5-10 (радіохвильовий метод)*

2000 грн

Більше Згорнути down
552. * Розтин абсцесів зовнішніх статевих органів*

5300 грн

Більше Згорнути down
553. * Висічення та лазерна коагуляція папілом 1-5*

900 грн

Більше Згорнути down
554. * Висічення та лазерна коагуляція папілом 6-10*

1100 грн

Більше Згорнути down
556. * Лазерна коагуляція кондилом промежини*

1700 грн

Більше Згорнути down

3000 грн

Більше Згорнути down
1080. * Лазерна деструкція кандиломатоза шийки матки*

2300 грн

Більше Згорнути down
Більше Згорнути down
4119. * Роздільне лікувально-діагностичне вишкрібання стінок порожнини матки та цервікального каналу

7500 грн

Більше Згорнути down
4120. * Розкриття абсцесу ділянки зовнішніх статевих органів, в тому числі абсцесу бартолінової залози

7900 грн

Більше Згорнути down
4123. * Лікувально-діагностичне вишкрібання стінок порожнини матки та цервікального каналу

9100 грн

Більше Згорнути down
4127. * Хірургічна дефлорація

9800 грн

Більше Згорнути down
4130. * Пластика промежини при рубцевій деформації

14200 грн

Більше Згорнути down
Більше Згорнути down
4132. * Гістерорезектоскопія: Поліпектомія

11200 грн

Більше Згорнути down
4133. * Гістерорезектоскопія: Видалення плодової ділянки чи стороннього тіла з порожнини матки

12700 грн

Більше Згорнути down
4134. * Гістерорезектоскопія при гіперплазії ендометрію

11000 грн

Більше Згорнути down
4136. * Гістероскопія. Розсічення синехій при синдромі Ашермана

10300 грн

Більше Згорнути down
4137. * Гістерорезектоскопія: Консервативна міомектомія (видалення вузла стінки матки)

12800 грн

Більше Згорнути down
4138. * Гістерорезектоскопія. Тотальна резекція ендометрію з послідуючою абляцією

13700 грн

Більше Згорнути down
4140. * Консервативна міомектомія 1 категорії складності

19600 грн

Більше Згорнути down
4141. * Консервативна міомектомія 2 категорії складності

20700 грн

Більше Згорнути down
4142. * Метропластика

27200 грн

Більше Згорнути down
4143. * Екстирпація матки з додатками чи без додатків, змішаним доступом, з корекцією пролапсу. LAVH 1 категорії складності

25200 грн

Більше Згорнути down
4144. * Екстирпація матки з додатками чи без додатків, змішаним доступом, з корекцією пролапсу. LAVH 2 категорії складності

28700 грн

Більше Згорнути down
4145. * Екстирпація матки з додатками чи без додатків, змішаним доступом, з корекцією пролапсу. LAVH 3 категорії складності

31600 грн

Більше Згорнути down
4146. * Надпіхвова ампутація матки з додатками чи без додатків 1 категорії складності

20800 грн

Більше Згорнути down
4147. * Надпіхвова ампутація матки з додатками чи без додатків 2 категорії складності

25000 грн

Більше Згорнути down
4148. * Надпіхвова ампутація матки з додатками чи без додатків 3 категорії складності

28700 грн

Більше Згорнути down
4150. * Екстирпація матки з додатками чи без додатків (Тотальна гістеректомія) 2 категорії складності

28300 грн

Більше Згорнути down
4151. * Екстирпація матки з додатками чи без додатків (Тотальна гістеректомія) 3 категорії складності

30400 грн

Більше Згорнути down
4152. * Операції на яєчниках (цистектомія, видалення доброякісних утворень яєчника, аднексектомія, оваріектомія)

21300 грн

Більше Згорнути down
4153. * Операції на маткових трубах (сальпінгооваріолізис, тубектомія)

15300 грн

Більше Згорнути down
4154. * Операції при позаматковій вагітності (трубна / яєчникова локалізація)

20600 грн

Більше Згорнути down
4155. * Пластика маткових труб

20600 грн

Більше Згорнути down
4156. * Операції на додатках матки 1 категорії складності

22700 грн

Більше Згорнути down
4157. * Хірургічна стерилізація

18400 грн

Більше Згорнути down
4158. * Хірургічні втручання при інфільтративному ендометріозі 1 категорії складності

22800 грн

Більше Згорнути down
4159. * Хірургічні втручання при інфільтративному ендометріозі 2 категорії складності

26000 грн

Більше Згорнути down
4160. * Хірургічні втручання при інфільтративному ендометріозі 3 категорії складності

30500 грн

Більше Згорнути down
4161. * Кольпопоез

65900 грн

Більше Згорнути down
4162. * Вагінальна гістеректомія без додатків 1 категорії складності

23900 грн

Більше Згорнути down
4163. * Вагінальна гістеректомія без додатків 2 категорії складності

20500 грн

Більше Згорнути down
4164. * Пластика шийки матки при елонгації чи рубцевій деформації

12500 грн

Більше Згорнути down
4165. * Пластика стінок піхви при опущенні

17800 грн

Більше Згорнути down
4166. * Пластика передньої / задньої стінки піхви

13300 грн

Більше Згорнути down
4167. * Пластика стінок піхви з перінеолеваторопластикою

22400 грн

Більше Згорнути down
4168. * Видалення доброякісних утворень стінок піхви (кіст, фібром, кіст гартнерових ходів)

11600 грн

Більше Згорнути down
4380. * Трансміхурова пластика міхурово - піхвової нориці

24800 грн

Більше Згорнути down
4381. * Вагінальна пластика міхурово-піхвової нориці

22900 грн

Більше Згорнути down
4382. * Комбінована пластика міхурово-піхвової нориці

30400 грн

Більше Згорнути down
5074. * Екстирпація матки з придатками та резекція великого чепця

59400 грн

Більше Згорнути down
5137. * Діагностична лапаротомія при онкозахворюванні

19500 грн

Більше Згорнути down
5138. * Діагностична лапароскопія при онкозахворюванні

23800 грн

Більше Згорнути down
5163. * Радіохвильова конізація шийки матки при онкопатології

8700 грн

Більше Згорнути down
5164. * Пангістеректомія 2 типу при онкопатології шийки матки 1 категорії складності

54000 грн

Більше Згорнути down
5165. * Пангістеректомія 2 типу при онкопатології шийки матки 2 категорії складності

75600 грн

Більше Згорнути down
5166. * Пангістеректомія 3 типу при онкопатології шийки матки

64800 грн

Більше Згорнути down
5167. * Пангістеректомія 2 типу з тазовою ліфмодисекцією, резекцією великого чепця, перитонеальними змивами 1 категорії складності

59400 грн

Більше Згорнути down
5168. * Пангістеректомія 2 типу з тазовою ліфмодисекцією, резекцією великого чепця, перитонеальними змивами 2 категорії складності

83200 грн

Більше Згорнути down
5169. * Гістерорезекція з абляцією ендометрія при онкопатології матки

23800 грн

Більше Згорнути down
5170. * Трахелектомія 1 категорії складності

59400 грн

Більше Згорнути down
5171. * Трахелектомія 2 категорії складності

83200 грн

Більше Згорнути down
5172. * Висічення пухлини <2см при онкопатології вульви

19500 грн

Більше Згорнути down
5173. * Радикальна вульвектомія при онкопатології

21600 грн

Більше Згорнути down
5174. * Розширена вульвектомія з пахвинно-стегновою лімфодисекцією

27000 грн

Більше Згорнути down
5175. * Комбінована вульвектомія (резекція суміжних органів) з пахвинно-стегновою лімфодисекцією 1 категорії складності

81000 грн

Більше Згорнути down
5176. * Комбінована вульвектомія (резекція суміжних органів) з пахвинно-стегновою лімфодисекцією 2 категорії складності

107000 грн

Більше Згорнути down
5177. * Однобічна аднексектомія, резекція контрлатерального яєчника з інтраопераційним патологічним дослідженням, оментектомія 1 категорії складності

54000 грн

Більше Згорнути down
5178. * Однобічна аднексектомія, резекція контрлатерального яєчника з інтраопераційним патологічним дослідженням, оментектомія 2 категорії складності

70200 грн

Більше Згорнути down
5179. * Екстирпація матки з додатками та резекція великого чепця, біопсія л/вузлів за показами при онкопатології яєчників 1 категорії складності

48600 грн

Більше Згорнути down
5180. * Екстирпація матки з додатками та резекція великого чепця, біопсія л/вузлів за показами при онкопатології яєчників 2 категорії складності

64800 грн

Більше Згорнути down
5181. * Екстирпація матки з додатками та резекція великого чепця, біопсія л/вузлів за показами при онкопатології яєчників 3 категорії складності

81000 грн

Більше Згорнути down
5183. * Циторедукція — екстирпація або надпіхвова ампутація матки з додатками, оментектомія, видалення по можливості всіх осередків пухлини: в черевній порожнині, заочеревинному простору, л/вузлах 1 категорії складності

54000 грн

Більше Згорнути down
5184. * Циторедукція — екстирпація або надпіхвова ампутація матки з додатками, оментектомія, видалення по можливості всіх осередків пухлини: в черевній порожнині, заочеревинному простору, л/вузлах 2 категорії складності

81000 грн

Більше Згорнути down
5185. * Циторедукція — екстирпація або надпіхвова ампутація матки з додатками, оментектомія, видалення по можливості всіх осередків пухлини: в черевній порожнині, заочеревинному простору, л/вузлах 3 категорії складності

108000 грн

Більше Згорнути down
5209. * Консервативна міомектомія 3 категорії складності

22800 грн

Більше Згорнути down
5236. * Видалення кісти Нука

20500 грн

Більше Згорнути down
5431. * Розкриття абсцесу ділянки зовнішніх статевих органів, в тому числі абсцесу бартолінової залози у виконанні експерта Суханової А.А.

11400 грн

Більше Згорнути down
5433. * Малоінвазивна процедура в ділянці промежини та зовнішніх статевих органів (ушивання чи коагуляція посттравматичних руптур та ін.) у виконанні експерта Суханової А.А.

9400 грн

Більше Згорнути down
5434. * Лікувально-діагностичне вишкрібання стінок порожнини матки та цервікального каналу у виконанні експерта Суханової А.А.

10700 грн

Більше Згорнути down
5435. * Видалення кістозно-зміненої бартолінової залози у виконанні експерта Суханової А.А.

13100 грн

Більше Згорнути down
5436. * Пластика промежини при рубцевій деформації у виконанні експерта Суханової А.А.

17400 грн

Більше Згорнути down
5437. * Діагностична гістероскопія у виконанні експерта Суханової А.А.

11400 грн

Більше Згорнути down
5438. * Гістерорезектоскопія: Поліпектомія у виконанні експерта Суханової А.А.

15500 грн

Більше Згорнути down
5439. * Гістерорезектоскопія: Видалення плодової ділянки чи стороннього тіла з порожнини матки у виконанні експерта Суханової А.А.

15500 грн

Більше Згорнути down
5441. * Гістерорезектоскопія. Висічення перетинки порожнини матки/метропластика у виконанні експерта Суханової А.А.

16200 грн

Більше Згорнути down
5442. * Гістероскопія. Розсічення сінехій при синдромі Ашермана у виконанні експерта Суханової А.А.

16200 грн

Більше Згорнути down
5443. * Гістерорезектоскопія: Консервативна міомектомія (відалення вузла стінки матки) у виконанні експерта Суханової А.А.

18900 грн

Більше Згорнути down
5444. * Гістерорезектоскопія. Тотальна резекція ендометрію з послідуючою абляцією у виконанні експерта Суханової А.А.

18900 грн

Більше Згорнути down
5445. * Гістерорезектоскопія підвищеної складності у виконанні експерта Суханової А.А.

18900 грн

Більше Згорнути down
5446. * Консервативна міомектомія 2 категорії складності у виконанні експерта Суханової А.А.

27400 грн

Більше Згорнути down
5447. * Екстирпація матки з придатками чи без придатків (Тотальна гістеректомія) 1 категорії складності у виконанні експерта Суханової А.А.

34200 грн

Більше Згорнути down
5448. * Консервативна міомектомія 1 категорії складності у виконанні експерта Суханової А.А.

24000 грн

Більше Згорнути down
5449. * Екстирпація матки з придатками чи без придатків, змішаним доступом, з корекцією пролапсу. LAVH 2 категорії складності у виконанні експерта Суханової А.А.

34500 грн

Більше Згорнути down
5450. * Екстирпація матки з придатками чи без придатків, змішаним доступом, з корекцією пролапсу. LAVH 1 категорії складності у виконанні експерта Суханової А.А.

30700 грн

Більше Згорнути down
5451. * Екстирпація матки з придатками чи без придатків (Тотальна гістеректомія) 2 категорії складності у виконанні експерта Суханової А.А.

41100 грн

Більше Згорнути down
5452. * Операції на яєчниках (Цистектомія, Видалення доброякісних утворень яєчника, Аднексектомія, Оваректомія) у виконанні експерта Суханової А.А.

20100 грн

Більше Згорнути down
5453. * Операції на маткових трубах (Сальпінгооваріолізис, Тубектомія) у виконанні експерта Суханової А.А.

20100 грн

Більше Згорнути down
5454. * Операції при позаматковій вагітності (трубнаяєчникова локалізація) у виконанні експерта Суханової А.А.

22300 грн

Більше Згорнути down
5455. * Операції на придатках матки 1 категорії складності у виконанні експерта Суханової А.А.

25400 грн

Більше Згорнути down
5456. * Хірургічна стерилізація у виконанні експерта Суханової А.А.

20100 грн

Більше Згорнути down
5457. * Хірургічні втручання при інфільтративному ендометріозі 2 категорії складності у виконанні експерта Суханової А.А.

35600 грн

Більше Згорнути down
5458. * Хірургічні втручання при інфільтративному ендометріозі 1 категорії складності у виконанні експерта Суханової А.А.

32200 грн

Більше Згорнути down
5459. * Кольпопоез у виконанні експерта Суханової А.А.

47600 грн

Більше Згорнути down
5460. * Вагінальна гістеректомія без придатків. 1 категорії складності у виконанні експерта Суханової А.А.

30800 грн

Більше Згорнути down
5461. * Вагінальна гістеректомія без придатків. 2 категорії складності у виконанні експерта Суханової А.А.

34200 грн

Більше Згорнути down
5462. * Пластика шийки матки при елонгації чи рубцевій деформації у виконанні експерта Суханової А.А.

14100 грн

Більше Згорнути down
5463. * Пластика стінок піхви при опущенні у виконанні експерта Суханової А.А.

17200 грн

Більше Згорнути down
5464. * Пластика стінок піхви з перінеолеваторопластикою у виконанні експерта Суханової А.А.

18900 грн

Більше Згорнути down
5468. * Подовжена замісна ренальна терапія в умовах стаціонару (24 години)

31000 грн

Більше Згорнути down
Процедури/Маніпуляції
807. Лазерна вапорізація кондилом, папілом статевих органів 1-5 од.

2100 грн

Більше Згорнути down
808. Лазерна вапорізація кондилом, папілом статевих органів 6-10 од.

2950 грн

Більше Згорнути down
4651. Зішкріб з цервікального каналу

760 грн

Більше Згорнути down
4664. * Забір біологічного матеріалу на дослідження в гінекології

100 грн

Більше Згорнути down
5207. * Додаткова РХ-маніпуляція (радіохвильова) при гінекологічних втручаннях

900 грн

Більше Згорнути down
5208. * Сальпінгосоноскопія при проведенні гістероскопічного втручання

4000 грн

Більше Згорнути down
5322. Панч біопсія в гінекології

1500 грн

Більше Згорнути down
5429. * Радіохвильова конізація шийки матки у виконанні експерта Суханової А.А.

9400 грн

Більше Згорнути down
5430. * Радіохвильова коагуляція шийки матки з біопсією у виконанні експерта Суханової А.А.

9400 грн

Більше Згорнути down
5432. * Бужування цервікального каналу, санація порожнини матки у виконанні експерта Суханової А.А.

9600 грн

Більше Згорнути down
5484. Коагуляція шийки матки під місцевим знеболенням в умовах жіночої консультації

2900 грн

Більше Згорнути down
5485. Радіохвильова ексцизія шийки матки під місцевим знеболенням

3500 грн

Більше Згорнути down
Статті на тему
Эндометриоз
Лікування ендометріозу
Киста яичника
Кіста яєчника
Внематочная беременность
Позаматкова вагітність
Бесплодие
Лікування безпліддя
Апоплексия яичника
Апоплексія яєчника
Гидросальпинкс
Лікування гідросальпінксу
Перекрут придатков матки
Перекрут придатків матки
Фолікулярна кіста яєчника
Фолікулярна кіста яєчника
Непрохідність маткових труб
Непрохідність маткових труб

Виїзд по Києву та районамВиїзд бригад невідкладної допомоги здійснюється по всіх районах Києва (Оболонь, Печерськ, Поділ, Святошин, Дарниця, Голосіївський, Шевченківський, Солом'янський, Дніпровський, Деснянський) та передмістя (Вишгород, Буча, Ірпінь, Бровари).

Відкрити Згорнути down

Вiдгуки

18.03.2024 14:13
Sabina

Робила операцію в Медікомі. Як я, так і всі мої знайомі подруги на Оболоні, звертаємось тільки сюди. Це і сервіс, і чудові лікарі, які завжди ставлять потреби пацієнта на перше місце.

19.11.2023 16:30
Савчук О.

Юля Лавренюк фактично мені вже стала за сестру. Маю спадкові жіночі проблеми, які час від часу загострюються. Тому звертаюся завжди до Юлі. Вона - справжній ас своєї справи. Люблю й ціную! :)

21.09.2023 19:37
Наталія

Через неправильно встановлений діагноз в лікарні втратила чимало часу, щоб вчасно провести діагностику та лікування. Ставало гірше. І коли вирішила перевірити правильність попереднього діагнозу в Медікомі, то вийшло, що результати повністю не збігаються. Добре, що мені прописали нове лікування, яке за місяць дало дуже добрий результат. Я майже позбулася набридливлого захворювання.

31.05.2023 21:44
Інна

Свою проблему по жіночій частині довірила тільки лікарям Медікому - там, де спостерігалась останні 10 років. Результат - позитивний для мене.

14.02.2023 18:17
Мінченко Анна

Я задоволена. Лікарка Іванкова дуже гарно все пояснювала, якісно провела операцію. Окреме дякую за відношення, все дуже уважно.

19.12.2022 11:34
Каріна

Вдячна за її золоті руки Ользі Валеріївні Піскун! Дуже професійно, точно і вправно, без наслідків провела мені поліпектомію. Після операції минуло вже 3 роки, і завдяки її старанням все окей. Окреме дякую їй і всьому колективу клініки, хто зі мною носився, за тепле відношення та справжній професіоналізм, цього так небагато в нашій медицині, коли про твоє здоров’я справді піклуються та переймаються,а не тільки викачують гроші насосом. В повній мірі це зрозуміла, коли поїхала з України та звернулася в лікарню за кордоном... (((

21.11.2022 16:45
Xyla

Все гаразд. Обслуговування в стаціонарі дуже сподобалося. Результат операції - чудовий. Рубців на животі майже не видно, невеликі шрамики, навіть в купальнику не дуже будуть помітними. Дякую!

08.09.2022 10:21
Кукурудза Ірина Йосипівна

Лавренюк Юлія Василівна - спеціаліст своєї справи! Вона ідеально виконала мені складну операцію, я навіть не думала, що так швидко оговтаюсь після втручання! Шви майже не помітні! (це було для мене ДУЖЕ важливо!) Медсестри в Медікомі теж дуже гарні, неймовірно турботливі, уважні... Я вже в день після операції була на ногах. Хоча операцію з такою ж проблемою робили подрузі в державній лікарні, вона тиждень провалялась та насилу злізла з ліжка! Ще раз дякую!

30.08.2022 20:52
Lebed

Робила тут радіохвильову конізацію шийки матки. Операція пройшла за гарним результатом, без ускладнень. Лікар до операції добре пояснив усі до та після, що від мене залежать. Відношення до пацієнтів в клініці Медіком завжди добре і у всіх підрозділах. До цього зазвичай консультувалась на Печерську, тут - на Оболонській Набережній - була вперше, але мене не розчарували, увесь колектив заслуговує на похвалу!

11.08.2022 19:14
Семкович Л. А.

Щиро вдячна. Все пройшло добре. Швидко вирішили мою проблему, підтримали психологічно, наставили як бути після операції.

23.07.2022 17:22
Ольга Музичук

Видаляли лапароскопічно міому з матки. Швидке відновлення, відсутність рубців на животі, вагітність через півроку, причому без будь яких складнощів, все легко, навіть без токсикозу)) Як на мене - добрий показник))

09.05.2022 13:29
Юлія Іванівна

Дякую. Все пройшло добре. Я залишилась повністю задоволена операцію та відношенням Суханової А.А. до мене як до пацієнта.

17.04.2019 12:46
Неля С

Мой любимый доктор, Пискун Ольга Валериевна! Спасибо вам за все! То, что вы в своем деле спец, это точно! Не зря мне вас так советовали.

26.02.2019 18:35
Лидия

Мне делали лапароскопию маточных труб в клинике Медиком. Проходимость восстановили, оперировала Арендарь Елена Анатольевна. Все прошло хорошо. Спайки были как последствия инфекции, ее сначала пролечили, потом уже резали. Будем действовать дальше, надеюсь на наступление беременности. Врач квалифицированая, я довольна. Еще мне порекомендовали три дня побыть в стационаре, там у них спокойнее, чем дома, да и круглосуточное наблюдение.

12.01.2019 16:08
Елизавета

Мне после УЗИ поставили миому матки(. Довольно таки большую. Хирурги уже в поликлинике сказали, что надо будет под нож(((. Я собиралась ложиться планово, платные гинекологические операции в мои планы никак не входили, но начиталась про больницу, куда меня кладут, всяких ужасов. И решила обратиться в клинику “Медиком” на Оболони на Кондратюка, 8. Тоже читала, искала информацию. Врач-гинеколог Арендарь Елена Анатольевна отправила меня сдать анализы, сделать УЗИ и кардиограмму (т.к. предстояла ж анестезия, пусть даже местная), сделала мне недорого лапароскопическое удаление миомы, у меня нет шрама, которого я конечно не хотела иметь. Наблюдаюсь у нее же, мне нравится эта врач. Она свое дело знает, и с ней просто как-то комфортно.

29.10.2018 13:54
Дарья Старченко

Меня ведет гинеколог Пискун Ольга Валериевна. Готовимся к операции. Сначала нужно подлечиться, на операцию не взяли из-за инфекций, которые нашли в мазке. Буду удалять миому с гистологией. Я была в стационаре, смотрела условия, очень комфортно, как в санатории.

03.08.2018 21:19
Лана М

Спасибо доктору из клиники МЕДИКОМ Пискун Ольге Валериевне. Она грамотна, как врач и понимающий человек, как женщина. Я обратилась с небольшой проблемой, так как с юных лет страдала от комплексов, и наконец решилась на интимную пластику. Хотя хирургов очень боюсь!!! Безумно боюсь любых операций! Решила сначала пойти просто проконсультироваться. Ольга Валериевна на первом же приеме вселила веру в себя, она говорила, что не так уж и нужно мне оперироваться, не так все страшно. Обычно врачи в платных клиниках наоборот готовы на все, чтобы “втереть” свои услуги, и подороже. Здесь то ли политика другая, то ли именно Пискун О. В. честный врач, это я не могу сказать. Вообще я смотрела, сколько стоит лабиопластика. По Киеву цену выдает приличную, конечно, но в среднем среди хирургических клиник эта - не рекордсмен по стоимости этой операции. Даже в нижнем ценовом сегменте находится. А специалисты при этом работают все высшего класса, это я уже поняла со временем. Я сдала в клинике стандартные анализы, пришла на посторную консультацию, и твердо решила оперироваться. Причем очень спокойно решилась на это, так как уже доверяла врачу и не было сомнения, что оперативная гинекология тут поможет избавиться от проблемы. Результатом я довольна. Ничего не болело, были только неприятные ощущения первые несколько дней, и то непостоянно. Зажило полностью все за неделю. Швы рассосались сами. Вот так я легко избавилась от проблемы, которая меня мучила многие годы.

16.05.2018 15:33
Михаил

Мы с женой выражаем огромную благодарность Сагинадзе Нино Баталбиевне!!! Пока вы оперировали, я был уверен, что любимый человек в надежных руках, и почти не волновался! От Марии и Михаила П.

22.03.2018 14:01
Муся

Меня всегда пугали даже мысли об оперативной гинекологии, я то и обычные осмотры не особо люблю. К тому же, на гинекологические операции цены кусаются, и государственных клиник я боюсь) ))) Поэтому отрастила себе огромную миому. И, если бы не Сагинадзе Нино Баталбиевна, я не знаю, чем бы все кончилось. Спасибо ей огромное! А пошла я на консультацию просто за компанию с подругой. Не собиралась оперироваться, даже думать боялась. Я ведь и наркоза боюсь))). Стационар в клинике Медиком очень комфортный, врачи внимательные, а моя доктор очень терпеливая))) Потому что я понимаю, как трудно лечить такую трусиху, как я.

Показати ще 3

arrow

Всього 19 відгуків

залишити відгук arrow arrow
Ваша оцінка
star star star star star
error
error
error
error

Натискаючи кнопку, ви дозволяєте обробку персональних даних та погоджуєтесь з політикою конфіденційності.

Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам?
Наприклад: 0XX XXX XX XX
Передзвоніть
Наприклад: 0XX XXX XX XX

Натискаючи кнопку, ви дозволяєте обробку персональних даних та погоджуєтесь з політикою конфіденційності.

Вільних операторів на лінії: 6
Замовлень дзвінків сьогодні: 100+
Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам?
Наприклад: 0XX XXX XX XX
Вільних операторів на лінії: 6
Замовлень дзвінків сьогодні: 100+
Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам
в зручний час?
КНОПКА
ЗВ'ЯЗКУ
page-down