exit
search serach
УЗИ мочевого пузыря
171. Ультразвукове дослідження сечового міхура
600 грн.
Більше Згорнути down

УЗД сечового міхура в Києві

Ультразвукове дослідження (сонографія) сечового міхура — це різновид інструментальної діагностики, заснований на отриманні зображення різних тканин від ультразвуку. УЗД сечового міхура (Київ, МЕДІКОМ) відрізняється доступністю, мобільністю, неінвазивністю та безпекою.

Еходоплерографія сечового міхура є інформативним методом оцінки кровообігу в сечовому міхурі. Це — незамінний метод при диференціації кіст і пухлин. Оскільки, внутрішній вміст новоутворень позбавлений судин і не має кольорів локусів на зображенні.

Відкрити Згорнути down

УЗД сечового міхура, показання для обстеження:

 • діагностика СКХ, спайок, абсцесів, кіст, поліпів, запальних процесів, що рецидивують, онкологічних захворювань;
 • травми сечового міхура;
 • оцінка функціональної ємності сечового міхура;
 • оцінка кількості залишкової сечі при простатиті;
 • виявлення причини порушень відтоку сечі;
 • оцінки динаміки хронічних захворювань;
 • запалення/ травми сечостатевих органів;
 • результати аналізів, які вказують на проблеми сечостатевої системи;
 • моніторинг ефективності проведеного лікування;
 • профілактичний огляд.

При виявленні новоутворень сечового міхура УЗ-діагностика дозволяє визначити локалізацію пухлини, оцінити її характер, її розміри, тип росту, глибину ураження стінки сечового міхура, зв'язок пухлини з іншими органами та прилеглими тканинами.

Дитяче УЗД сечового міхура та нирок дозволяє контролювати розвиток дитини від періоду народження до повноліття, виявити функціональні порушення на самих ранніх етапах.

Відкрити Згорнути down

Симптоми, при яких необхідно УЗД сечового міхура:

 • гостра затримка сечі;
 • часте сечовипускання;
 • гематурія;
 • стійкі набряки;
 • біль в попереку або в нижній частині живота;
 • зміни кольору та складу сечі;
 • хворобливе, в малій кількості чи утруднене сечовипускання.
Відкрити Згорнути down

Скринінгове обстеження сечового міхура дозволяє виявити різні аномалії та вади розвитку органа: екстрофію, ектопію сечового міхура, гіпоплазію, повне або неповне подвоєння сечового міхура, наявність перегородок, дивертикули та псевдодивертикули, уретероцеле, цистоцеле тощо.

Захворювання та стани, які виявляє УЗД сечового міхура:

Відкрити Згорнути down

Ультразвукова діагностика сечового міхура дозволяє провести диференціальну діагностику з захворюваннями органів черевної порожнини та малого таза (гострий апендицит, кишкова непрохідність, позаматкова вагітність тощо).

Протипоказання

Відносними протипоказаннями для проведення ультразвукової діагностики сечового міхура є:

 • нетримання сечі;
 • ожиріння;
 • наявність відкритих ран і пошкоджень в області сканування.
Відкрити Згорнути down

Підготовка

Підготовка до УЗД сечового міхура починається за кілька днів до запланованого обстеження та полягає в обмеженні прийому продуктів, що викликають метеоризм кишечника. За 1-2 дні до проведення дослідження рекомендується відмовитися від хліба та кондитерських виробів, бобових, капусти в будь-якому вигляді, страв з картоплі, газованих напоїв.

Увечері та вранці перед УЗ-діагностикою потрібно спорожнити кишечник. При наявності труднощів з випорожненням допустимо використовувати спеціальні проносні свічки.

Для ефективної діагностики сечового міхура велику роль відіграє його наповненість рідиною. УЗД проводиться на повний сечовий міхур. Тому, за 1,5-2 години до початку обстеження необхідно випити до одного літра води, компоту, трав'яного чаю (від газованих напоїв потрібно відмовитися).

Відкрити Згорнути down

Хід процедури

У клініці МЕДІКОМ діагностика здійснюється УЗД-апаратом високого класу Canon MRAD-A80S.

При проведенні ультразвукового дослідження сечового міхура визначають місце розташування, розміри, форму сечового міхура, ехографічну щільність, стан внутрішнього гирла уретри.

УЗД сечового міхура може проводитися:

 • трансвагінально (через піхву);
 • трансректально (через пряму кишку);
 • трансабдомінально (через передню стінку черевної порожнини);
 • трансуретрально (через сечовипускальний канал).
Відкрити Згорнути down

Метод проведення дослідження вибирає лікар-уролог. Вибір методу залежить від цілей процедури, можливого діагнозу, індивідуальних особливостей пацієнта.

діагностика сечевого міхура

Трансабдомінальне дослідження проводиться в положенні пацієнта лежачи на спині. При кишечнику, що не спорожнен, недостатньому наповненні сечового міхура перед обстеженням можливі діагностичні помилки, саме тому так важливо дотримуватися всіх правил підготовки до УЗД сечового міхура.

При трансректальному дослідженні наповнення сечового міхура не потрібно. Однак особливу увагу необхідно приділити випорожненню кишечника, для чого вранці перед УЗД додатково роблять очисну клізму.

На УЗД бажано принести результати попередніх ультразвукових досліджень. Це допоможе оцінити динаміку змін. При нечіткій картині патологічного процесу та неможливості встановити захворювання сечостатевої системи, лікар функціональної діагностики може запросити на обстеження профільного фахівця — уролога або нефролога. Спільне обстеження дає можливість правильно розпізнати патологію, визначити подальшу тактику обстеження та лікування.

Відкрити Згорнути down

Переваги проведення УЗД сечового міхура в клініці МЕДІКОМ

 1. Дослідження проводиться на сучасних апаратах високого класу, що забезпечують якісне зображення та розширені можливості обробки даних.
 2. Ультразвукове дослідження органів сечостатевої системи проводять високопрофесійні сонологи, які регулярно підвищують свою кваліфікацію.
 3. УЗ-діагностика — високоінформативний і безболісний метод, не викликає дискомфорту та виключає додаткове введення в організм медичних препаратів.
 4. Можливість виявити відхилення від норми на ранніх стадіях захворювання.
 5. Моніторинг стану здоров'я, можливість проводити порівняння з більш ранніми результатами в динаміці.
 6. Можливість проведення УЗ-діагностики захворювань сечостатевої системи дитини.
 7. УЗД не займає багато часу, це загальнодоступне дослідження з невисокою вартістю.
 8. Обстеження не потребує госпіталізації (тривалого перебування в стаціонарі).
Відкрити Згорнути down

Лікарі

Нові можливості ультразвукової діагностики допомагають точно та своєчасно розпізнати урологічні захворювання у дітей і дорослих. У клініках МЕДІКОМ Оболоні, Печерська УЗД засноване на використанні найбільш оптимальних тактик обстеження пацієнтів. Дізнатися особливості проведення УЗД сечового міхура, ціни на послугу, записатися на консультацію до уролога, нефролога, ви можете в оператора нашого колл-центру.

comment 35
Саввін Костянтин Едуардович
Завідуючий відділенням урології стаціонару, лікар-уролог вищої категорії, хірург
comment 6
Чайковська Інга Павлівна
Лікар УЗД вищої категорії
comment 24
Білинський Олег Львович
Лікар-уролог, андролог, сексопатолог вищої категорії
comment 18
Гусєв Валентин Вікторович
Лікар УЗД вищої категорії
comment 10
Дрюк Анна Олексіївна
Лікар УЗД першої категорії
comment 16
Завалько Світлана Василівна
Лікар УЗД вищої категорії
comment 15
Зінькевич Людмила Андріївна
Лікар УЗД першої категорії
comment 5
Кулева Марина Леонідівна
Лікар УЗД, лікар-радіолог вищої категорії
comment 10
Мамедова Марина Аліївна
Лікар УЗД вищої категорії
comment 1
Новосьолова Зоя Вікторівна
Лікар УЗД другої категорії
comment 27
Чорний Владислав Іванович
Уролог вищої категорії, лікар функціональної діагностики

Вартість УЗД сечового міхура

На послуги, позначені зірочкою *, знижка постійного клієнта 10% і 15% не поширюється.

Консультації
Більше Згорнути down
Діагностика

УЗД вдома

Наша клініка пропонує послугу проведення ультразвукової діагностики в домашніх умовах. Для того, щоб зробити УЗД сечового міхура в Києві вдома, залиште відповідну заявку на сайті клініки або в оператора колл-центру.

Відкрити Згорнути down
Пов'язані послуги
Урология
Консультація уролога
УЗИ почек
УЗД нирок
Урографія
Урографія
Уретроскопия
Уретроскопія

Вiдгуки

03.12.2019 17:51
Євгенія

Саввін Костянтин Едуардович - чудовий доктор, справжній професіонал, який до кожного знаходить свій унікальний підхід. Потрапила до цього уролога випадково. Вже давно більшу частину часу проводжу за кордоном, лікуюсь те ж там. Але , так вийшло, що загострення застало зненацько, коли приїжджала до рідних в Київ. З державними лікарнями вирішила не експериментувати, звернулася до Медіком. УЗД, аналізи - все на вищому рівні. Абсолютна довіра. Дякую за допомогу!

15.09.2019 12:34
Ирина

Искренне благодарна доктору Владиславу Ивановичу Черному за точное обследование, которое понадобилось при диагностике цистита. В Киеве, можно сказать, была проездом по делам, и обострение стало своеобразным “приятным сюрпризом”. Знакомые посоветовали обратиться в клинику Медиком на ул. Кондратюка, 8. Только благодаря знаниям ее врачей и их отношению к работе, много лет мучившие неприятности наконец-то отступили. Сейчас чувствую себя хорошо, стараюсь выполнять все рекомендации. Спасибо всем сотрудникам за первоклассное обслуживание!

02.03.2019 19:27
Олег

Дякую доктору Світлані Василівні Завалько за кваліфікований прийом, доброзичливість і позитивний настрій. Дуже грамотна лікарка. Ще б ціни нижчі в клініці були - взагалі було б здорово.

30.01.2019 10:53
Светлана

Очень понравился врач узи-диагностики Голинка Александр Николаевич. Так редко можно встретить врача, который не “рутинно” выполняет свою работу, а отдается всей душой. Во время процедуры УЗИ Александр Николаевич рассказывал о состоянии органов, всех изменениях, расспрашивал о некоторых особенностях моей жизни. Предрасполагающее и легкое общение, замечательные слова поддержки. Врач с большой буквы, он не просто провел УЗИ, но и дал еще бесценные советы по здоровью. К сожалению, для меня обследование прошло не совсем хорошо. Надо лечиться и подойти к лечению достаточно серьезно. Продолжить лечение хочу тоже в клинике “Медиком” на ул. Василия Тютюнника, 37/1: здесь достойный персонал и обращение человеческое. Понимаю, что впереди еще куча анализов и лечение. Но искренне верю, что все пройдет благополучно и смогу вернуться к полноценной жизни. Однозначно рекомендую эту клинику!!!

18.10.2018 20:01
Олександр

Я глибоко вдячний Білинському О.Л. Він не тільки показав себе уважним фахівцем, але ще і прекрасною людиною. Вважаю, що це рідкісний приклад лікаря. Все, що порадив - допомогло!

Показати ще 2

arrow

Всього 5 відгуків

залишити відгук arrow arrow
Ваша оцінка
star star star star star
error
error
error
error

Натискаючи кнопку, ви дозволяєте обробку персональних даних та погоджуєтесь з політикою конфіденційності.

Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам?
Наприклад: 0XX XXX XX XX
Передзвоніть
Наприклад: 0XX XXX XX XX

Натискаючи кнопку, ви дозволяєте обробку персональних даних та погоджуєтесь з політикою конфіденційності.

Вільних операторів на лінії: 6
Замовлень дзвінків сьогодні: 100+
Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам?
Наприклад: 0XX XXX XX XX
Вільних операторів на лінії: 6
Замовлень дзвінків сьогодні: 100+
Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам
в зручний час?
КНОПКА
ЗВ'ЯЗКУ
page-down