exit
search serach
УЗИ предстательной железы
182. Ультразвукове дослідження передміхурової залози
800 грн.
Більше Згорнути down

УЗД передміхурової залози в Києві

Зробити УЗД передміхурової залози у Київ можна в клініці МЕДІКОМ. Ми проводимо УЗ-діагностику за направленням чи за власним бажанням пацієнта. Залежно від результатів дослідження лікар-уролог призначить додаткову консультацію та відразу добере курс терапії виявленого захворювання простати. Провідне обладнання та кваліфіковані лікарі клініки зарекомендували себе з позитивного боку. Професіоналізм наших урологів та сучасні можливості терапії дають змогу позбуватися навіть запущених хвороб, повертаючи чоловіче здоров'я.

УЗД простати — це метод ультразвукового дослідження, що дає змогу оцінити стан цього органу. Це інформативний та точний спосіб оцінки стану залози. Щорічна УЗ-діагностика рекомендується всім чоловікам старше 40 років.

Movember

Відкрити Згорнути down

Види УЗД простати

Обстеження передміхурової залози ультразвуком виконується двома методами. Залежно від показань, це може бути:

 • трансабдомінальне УЗД простати;
 • трансректальне або ТРУЗД простати.
Відкрити Згорнути down

УЗД простати: показання

 • часте та утруднене сечовипускання;
 • больові відчуття в зоні промежини;
 • хворобливе випорожнення сечового міхура;
 • ознаки ниркової недостатності;
 • безпліддя;
 • зниження потенції;
 • гній у сечі, кров'яні вкраплення в еякуляті.
Відкрити Згорнути down

Ультразвукове дослідження передміхурової залози також показано при діагностованому простатиті, епідидиміті, гіперплазії та аденомі простати. Його проводять для оцінювання динаміки призначеної терапії сечостатевого апарату.

Відкрити Згорнути down

УЗД простати: протипоказання

Для трансабдомінального методу ультразвукової діагностики немає особливих протипоказань. ТРУЗД передміхурової залози не можна проводити при загостренні геморою, новоутвореннях прямої кишки та тромбозі гемороїдальних вузлів.

Відкрити Згорнути down

Підготовка до УЗД простати

Щоби результати діагностики були максимально точними, перед процедурою варто наповнити сечовий міхур (випити 1 літр води та не ходити до туалету протягом 3 годин). Якщо скринінг проводиться трансректально, напередодні варто дотримуватися безшлакової дієти та очистити кишечник за допомогою клізми. За кілька годин до УЗД не можна вживати їжу.

Відкрити Згорнути down

Як роблять УЗД простати?

Передміхурова залоза виконує моторну, бар'єрну та секреторну функцію в організмі, а також бере участь у гормональному обміні речовин. Її патології негативно впливають на статеву сферу чоловіка та знижують якість життя. Метою ультразвукового дослідження є виявлення таких захворювань, як аденома, простатит, рак, безпліддя тощо.

Під час трансабдомінального УЗД передміхурової залози пацієнт займає горизонтальне положення на спині, оголивши область дослідження. Лікар-сонолог наносить на шкіру живота спеціальний гель і проводить діагностику датчиком, вивчаючи параметри передміхурової залози (будову, розміри). При цьому візуалізуються й інші органи малого тазу та черевної порожнини. Процедура займає трохи більше 20 хвилин.

У процесі трансректального УЗД передміхурової залози пацієнт перебуває в положенні лежачи на лівому боці. На вузький датчик надягається презерватив та покривається гелем. Він вводиться в анальний отвір на глибину до 6 см. Це дає можливість лікарю оглянути залозу з усіх боків. Процедура може спричинити певний дискомфорт, що залежить від індивідуальних особливостей пацієнта. Тривалість дослідження — не більше 30 хвилин.

Наприкінці обстеження лікар формує протокол УЗД простати, який складається з опису та висновку.

Відкрити Згорнути down

Розшифровка УЗД простати

Опис УЗД передміхурової залози охоплює всі параметри, отримані в процесі ультразвукової діагностики.

Усереднені показники розмірів здорової простати:

 • довжина — до 45 мм;
 • товщина — до 23 мм;
 • об'єм — до 30 мл;
 • ширина — до 40 мм.

Варіантом норми вважається збільшення розмірів органу у чоловіків похилого віку. Після проведення діагностики лікар передає висновок пацієнту для подальшої консультації хірурга чи уролога.

У клініці МЕДІКОМ для виконання ультразвукового скринінгу використовують найновіше обладнання Canon, яке дає змогу виявляти найменші відхилення. Обстеження здійснюється в комфортних умовах нашими професійними сонологами. Хірургічне лікування патологій простати проводиться кваліфікованими лікарями з багатим практичним досвідом у комфортному та сучасному стаціонарі на Оболоні.

УЗД простати на Оболоні
УЗД чоловікам
Відкрити Згорнути down

Переваги УЗД простати в нашій клініці

 1. У клініці МЕДІКОМ дослідження виконують кваліфіковані спеціалісти функціональної діагностики, які постійно підвищують рівень своїх знань та практичних навичок.
 2. Ми маємо сучасне високочастотне ультразвукове обладнання, що дає змогу проводити обстеження на найвищому рівні з отриманням точних медичних даних.
 3. Пацієнтам гарантується доступна вартість УЗД передміхурової залози та лояльна цінова політика загалом.
 4. Результати УЗД скринінгу видаються на руки відразу після процедури.
 5. Після проходження УЗД простати пацієнт має можливість отримати консультацію вузьких спеціалістів (уролога, хірурга, андролога) для якнайшвидшого вирішення своєї проблеми.
Відкрити Згорнути down

Питання-Відповідь

Чи можна побачити простатит на УЗД?

УЗД діагностика — високоточний метод дослідження, що дає змогу виявити такі захворювання передміхурової залози, як простатитаденома та рак. Ультразвукове дослідження показане при порушеннях потенціїбезплідності та інших патологіях статевої системи у чоловіка.

Як підготуватися до ТРУЗД простати?

Трансректальний метод передбачає дослідження через пряму кишку. Цей метод дає чітку візуалізацію органу з усіх боків. Правильно проходити його натщесерце, попередньо витримавши безшлакову дієту та очистивши кишечник. У разі виявлення серйозних патологій пацієнта направляють до урологічного відділення клініки для консультації з лікарем-урологом.

Чи можна побачити рак простати на УЗД?

Ультразвукове дослідження використовують у процесі діагностики онкологічних захворювань, але воно не є підтверджуючим. Скринінг раку додатково вимагає проведення розрахунку індексу щільності простати та аналізу на маркер ПСА, а також взяття біопсії.

Як часто можна робити УЗД передміхурової залози?

Як профілактику захворювань репродуктивної системи лікарі рекомендують проходити ультразвукову діагностику простати щорічно. Регулярний медогляд для чоловіків дає змогу виявляти захворювання на ранній стадії та вчасно розпочати терапію. Також УЗД передміхурової залози роблять за показаннями, якщо наявні скарги на часте хворобливе сечовипускання, порушення потенції або біль у промежині.

Де зробити УЗД передміхурової залози?

Шукаєте медичний центр, у якому можна зробити УЗД простати в Києві на Оболоні? Клініка МЕДІКОМ пропонує пройти обстеження на високоточному апараті ультразвукової діагностики Canon MRAD-A80S у зручний для вас час. Щоби дізнатися ціну УЗД простати та отримати відповіді на наявні запитання, скористайтесь онлайн-формою зворотного зв'язку на нашому сайті або телефонуйте за номерами, вказаними в розділі контактів.

comment 1
Новосьолова Зоя Вікторівна
Лікар УЗД другої категорії

Ціна УЗД передміхурової залози

На послуги, позначені зірочкою *, знижка постійного клієнта 10% і 15% не поширюється.

Діагностика
177. Ультразвукове дослідження органів мошонки

700 грн

Більше Згорнути down
Пов'язані послуги
Check-up для чоловіків
Check-up для чоловіків
Урология
Консультація уролога
Ректальне УЗД
Трансректальне УЗД
PSA
Аналіз ПСА
Скринінг раку простати
Скринінг раку простати

Вiдгуки

29.08.2023 10:25
Павло

На Оболоні кращої ціни і сервісу на УЗД не знайти, ніж у “МЕДІКОМ” (перевірено на своєму досвіді). До того ж одразу отримав консультацію фахівця за результатами УЗД, за що щиро вдячний!

02.03.2023 21:28
Серж

Дослідження простати - швидке та якісне. Результати описані не так-сяк у двох абзацах, а все розкладається по поличках. Плюсую!

30.11.2022 12:37
Марина

Дякую Медіком за інформативну УЗ-діагностику простати. Обстеження повністю перекреслило приписи, який нам дав сімейний лікар. У батька виявилися серйозні проблеми і треба буде лікуватися. Тому раджу не економити на здоров'ї й зразу перевірятися на хорошій апаратурі.

09.12.2021 20:14
Микола

На УЗД простати я записався сам, без направлення. Кожного року прохожду обстеження в МЕДІКОМІ, бо піклуюся про своє здоров'я. На жаль, маю погану спадковість. Хочу наголосити, що кожного разу виходжу з кабінету УЗД в гарному настрої. Прекрасний лікар, ввічливий медичний персонал! Ціни на УЗД простати прийнятні, я задоволений та рекомендую чоловікам регулярно обстежуватися, щоб не довелося потім лікуватися від неприємних хвороб.

24.11.2021 17:03
Катерина Панасенкова

Дуже вдячна персоналу клініки Медіком за людяність та в першу чергу професійність! Мого батька було направлено на ТРУЗІ до лікаря Мелліна. Я ледь не силою його тягнула на процедуру, бо він дуже соромився, відчував психологічний дискомфорт. Але лікар Євген Володимирович та медсестра зробили все дуже швидко та чітко! Процедура пройшла без болю, за що я і батько дуже вдячні! Вкотре переконуюся, що в Медікомі працюють найкращі спеціалісти Києва!

30.10.2021 10:41
Георгій Квітко

В клініці МЕДІКОМ мені робили УЗД передміхурової залози. Лікар Меллін Євген Володимирович - дуже хороший спеціаліст! Дослідження провів швидко, все коментував, відповідав на питання, підбадьорював мене. Дуже вдячний вам, лікарю!

12.10.2021 16:53
Виктор Петрович

Хочу выразить огромную благодарность врачу УЗИ клиники МЕДИКОМ, который проводил мне обследование простаты. Мужчины всегда тянут до последнего в вопросах мужского здоровья, пока не станет совсем туго. Вот и я дождался, когда стало совсем невмоготу, поднялась температура, а в туалет стало очень больно ходить. Уролог направил меня на трансректальное УЗИ, которое мне делал Меллин Евгений Владимирович. Очень приятный и чуткий доктор, все сделал аккуратно и быстро. Побольше бы таких специалистов, мужчины бы не боялись ходить по врачам!

20.09.2021 13:24
Владислав

В мои 30 лет пришлось впервые обратиться к урологу. Все началось с болезненных мочеиспусканий, которые я пытался лечить препаратами от цистита. Мне становилось все хуже, потому я буквально побежал к урологу. Мне назначили анализы и ТРУЗИ. Я ничего не знал об этой процедуре, но выполнил все указания по подготовке к ней. Пришел в назначенное время, врач мне объяснил суть обследования. Признаюсь, я очень нервничал, переживал, ведь вопрос очень интимный. Но в клинике МЕДИКОМ работают настолько профессиональные врачи, что я даже не успел испугаться, как все уже закончилось! Процедура длилась около 4 минут. Дискомфорт, конечно, присутствует, когда врач поворачивает датчик внутри заднего прохода. Но если расслабиться, то дискомфорт уменьшается. Большое спасибо специалистам клиники за грамотно проведенное УЗИ и за доброе отношение ко мне как к пациенту!

Показати ще 3

arrow

Всього 8 відгуків

залишити відгук arrow arrow
Ваша оцінка
star star star star star
error
error
error
error

Натискаючи кнопку, ви дозволяєте обробку персональних даних та погоджуєтесь з політикою конфіденційності.

Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам?
Наприклад: 0XX XXX XX XX
Передзвоніть
Наприклад: 0XX XXX XX XX

Натискаючи кнопку, ви дозволяєте обробку персональних даних та погоджуєтесь з політикою конфіденційності.

Вільних операторів на лінії: 6
Замовлень дзвінків сьогодні: 100+
Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам?
Наприклад: 0XX XXX XX XX
Вільних операторів на лінії: 6
Замовлень дзвінків сьогодні: 100+
Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам
в зручний час?
КНОПКА
ЗВ'ЯЗКУ
page-down