exit
search serach
Детский гинеколог Киев
1982. Консультація дитячого гінеколога
950 грн.
Дитячий
Більше Згорнути down

Дитяча гінекологія Києва

Дитяча та підліткова гінекологія - відносно молодий розділ медицини. Проблемам анатомічної будови статевої системи дівчаток, запобігання розвитку різних захворювань і дисфункцій велику увагу стали приділяти тільки в останні роки. Дитячий гінеколог в Києві на Оболоні та Печерську в центрі МЕДІКОМ проведе необхідну діагностику і призначить лікування дитині, використовуючи новітні досягнення в області дитячої гінекології.

Відкрити Згорнути down

Зверніться до дитячого гінеколога, якщо:

 • Є вроджені дефекти розвитку репродуктивної системи.
 • Ви хочете переконатися, що розвиток статевої системи дитини відбувається нормально.
 • З'явилися підозри на розвиток інфекційних або інших захворювань, необхідна консультація дитячого фахівця-гінеколога про профілактику і запобігання ускладнень патологій сечостатевої системи.

Дитяча гінекологія - це розділ медицини, що сформувався на перетині педіатрії та гінекології і вивчає процеси формування і розвитку статевої системи дівчаток і підлітків, відповідає за своєчасне виявлення гінекологічних патологій і надання кваліфікованої допомоги.

Відкрити Згорнути down

Симптоми. Коли потрібна консультація дитячого гінеколога

У дівчаток гінекологічні захворювання можуть проявитися в дуже ранньому віці, що обумовлено гормональним збоєм, запальними захворюваннями, пов'язаними з занесенням в статеві органи інфекції (через памперси, предмети побуту) або з вродженими дефектами розвитку репродуктивної системи. Захворювання сечостатевої сфери можуть супроводжуватися такими симптомами:

 • почервоніння шкіри і слизових статевих органів;
 • хворобливе сечовипускання;
 • виділення зі статевих органів;
 • дефекти розвитку зовнішніх статевих органів;
 • відсутність вторинних статевих ознак;
 • порушення ваги дитини;
 • травми статевих органів тощо.

огляд дитячого гінеколога
підлітковий гінеколог
Відкрити Згорнути down

Захворювання, які лікує дитячий гінеколог в Києві в центрі МЕДІКОМ:

Відкрити Згорнути down

Діагностика в дитячій гінекології

Дитячий гінеколог, враховуючи індивідуальні особливості дитячого організму, стежить за змінами в розвитку гормональної та кісткової системи дитини в період від народження до настання статевої зрілості. Тому, гінекологічне обстеження дівчаток - це сукупність методів і прийомів, які допомагають визначити функціональний і патологічний стан статевої системи.

У медичному центрі МЕДІКОМ у дитячого гінеколога можуть пройти повне обстеження дівчинки від народження до 18 років. Дитячий гінеколог збере анамнез, проведе огляд, призначить необхідну інструментальну і лабораторну діагностику.

консультації гінеколога дівчатам
дитяча гінекологія Київ

На консультації у дитячого гінеколога дуже важливо встановити психологічний контакт не тільки з дитиною, а й з батьками. Огляд у дитячого гінеколога в клініці МЕДІКОМ проходить в максимально комфортній і доброзичливій атмосфері. Батькам і дитині пояснюється кожен крок обстеження. Огляд проводиться з використанням інструментів, виготовлених спеціально для обстеження дівчат, що виключає пошкодження дівочої пліви під час огляду.

Методи дослідження в дитячій гінекології в клініці МЕДІКОМ:

 • УЗ-діагностика;
 • рентгенологічне дослідження;
 • ендоскопічне обстеження;
 • гормональні та цитогенетичні проби;
 • визначення вмісту статевих і надниркових стероїдів, гонадотропінів;
 • інші лабораторні дослідження.
Відкрити Згорнути down

Лікування гінекологічних захворювань у дітей і підлітків

Для успішного лікування дитячих гінекологічних захворювань важливо добре знати дитячу анатомію, правильно оцінювати відмінності в будові дитячого та дорослого організму, використовувати відповідні методи дослідження, що допомагають правильно діагностувати захворювання.

Відвідайте дитячого гінеколога в Києві в центрі МЕДІКОМ навіть при незначних скаргах дитини. Чим раніше буде діагностовано захворювання, тим швидше настане одужання і знизяться ризики подальших ускладнень.

Відкрити Згорнути down

Лікарі

Пам'ятайте, що часто гінекологічні захворювання у жінок є наслідком порушень, які мають місце ще в підлітковому і більш ранньому віці. Записатися на прийом до дитячого гінеколога, дізнатися вартість послуг ви можете у координатора колл-центру.

comment 13
Іванкова Ірина Миколаївна
Лікар акушер-гінеколог, гінеколог-онколог, дитячий гінеколог, к.м.н.

Ціни на послуги дитячого гінеколога

На послуги, позначені зірочкою *, знижка постійного клієнта 10% і 15% не поширюється.

Консультації
Більше Згорнути down
Діагностика
Процедури/Маніпуляції
1082. Розсічення сінехій

700 грн

Більше Згорнути down

Лікар додому

З якихось причин Ви особисто або Ваш родич, близька людина, дитина не може потрапити на прийом до дитячого лікаря-гінеколога в клініку? Ви можете оформити виклик лікаря додому. Такий візит включає: огляд, збір анамнезу, встановлення діагнозу, призначення лікування. Також вдома може бути проведений ряд діагностичних досліджень для уточнення діагнозу — УЗД, ЕКГ, забір крові та сечі, інше.

Відкрити Згорнути down

Виїзд по Києву та районамВиїзд бригад невідкладної допомоги здійснюється по всіх районах Києва (Оболонь, Печерськ, Поділ, Святошин, Дарниця, Голосіївський, Шевченківський, Солом'янський, Дніпровський, Деснянський) та передмістя (Вишгород, Буча, Ірпінь, Бровари).

Відкрити Згорнути down

Вiдгуки

11.05.2019 16:49
Оксана

Решила с дочкой пройти проф. осмотр. Думаю, прием у гинеколога в 14 лет - это необходимая процедура. Обратились в клинику Медиком к Иванковой Ирине Николаевне. Врач провела осмотр дочери. Провела беседу об особенностях женского организма и правилах личной гигиены. Меня очень удивило то, с какой легкостью врач нашла общий язык с моей дочерью и смогла донести до нее нужную информацию. Огромное Вам спасибо, я ведь столько не могла достучаться. Так что если вам срочно нужно обратиться в детскую гинекологию, в Киеве жителям и гостям города я рекомендую Медиком и прекрасного специалиста Иванкову!

12.04.2019 19:37
Ирма

Клиника Медиком нам была рекомендована друзьями, да и расположение удобное на Оболони пр-т Героев Сталинграда, 6Д это 15 минут от центра. Моей дочери 14 лет, менструации всегда были нерегулярными и обильными. Мы обратились в клинику, к Иванковой Ирине Николаевне, очень грамотный специалист, деликатно общалась с дочкой (возраст у ребенка такой, что каждое слово задеть может), назначила анализы, затем по результатам прописала нам лечение, оно нам помогло, постоянно держим связь с нею, отличный детский гинеколог - отзывы о ней правдивы.

28.02.2019 13:11
София

Моей дочери 15 лет, с циклом все время были проблемы, он так и не наладился, а последние 3 месяца кровотечения практически не прекращались. Мы обращались к детским гинекологам по м/ж, но назначались только разные витамины. В эту клинику мы обратились по совету мамы одноклассницы моей дочери (говорили с ней после родительского собрания). Мы думали, что в частной клинике нам будут назначать много приемов, исследований. И как были удивлены, когда очень оперативно, в течении приема, взяли кровь, сделали узи малого таза. Цена на все, кстати, адекватная, доктор сразу начала останавливать кровотечение. Как только получили анализ крови, и показатели гемоглобина оказались очень низкими, врач с нашего согласия сама договаривалась и определила нас на стационарное лечение. Моей дочери пришлось внутривенно вводить железо, для того, чтобы снять сильную анемию. А ведь мы в течении года посещали гинеколога и нам даже анализ крови не взяли. После выписки продолжаем наблюдение у Иванковой Ирины Николаевны, очень благодарны ей за её профессионализм и очень внимательное отношение как к пациентам во всем. Хочется также отметить, что во время посещения весь персонал клиники был очень внимателен и созданы хорошие условия для пациентов.

04.12.2018 11:25
Кира

Были с дочкой (2 года) на приеме в клинике “Медиком” у Ирины Николаевны. Очень внимательно осмотрела. Назначила сделать дополнительно, узи органов малого таза. Подготовки особой не потребовалось, главное условие мочевой пузырь должен быть полный, так что ребенку нужно было выпить стакан любой жидкости, у нас это был сок. Слава богу, все оказалось в порядке, никаких патологий. Очень приятный в общении и грамотный врач, искренне рекомендую Иванкову Ирину Николаевну, как прекрасного специалиста в такой важной области как детская гинекология. В Киеве не слишком много хороших детских специалистов, их нужно знать всем родителям!

15.09.2018 14:16
Лариса

К работе детского-гинеколога Иванковой Ирины Николаевны у меня нет никаких нареканий. Мне понравилось ее замечательное отношение к моему ребенку, она нашла к нему подход. Взяла у нас анализы и назначила лечение. Ответила на все мои возникшие вопросы. Я думаю, что она хороший профессионал, могу сказать, что не разочаровала меня частная гинекология. В Киеве клиник полно, а врачей в них еще больше, за всех не могу сказать, но среди тех клиник, что я знаю, клиника Медиком лучшая! Мы придем к врачу повторно.

21.06.2018 22:03
Людмила

Хочу выразить благодарность Иванковой Ирине Николаевне за ее заботливость и доброе отношение! Это чувствовалось с первых минут приема и осмотра. Сразу возникло доверие и обратная связь, как мне кажется. Именно таким и должен быть врач! Ознакомилась со всеми протоколами УЗИ и заключениями, все объяснила понятным языком, спокойно и терпеливо отвечала на все мои вопросы, которые повторялись мною несколько раз, потому что я переживала за ребёнка и нервничала. Объяснила, что такое молочница, причины ее возникновения, что делать и на что обращать внимание в дальнейшем. Доченьке всего лишь семь месяцев и поэтому я тщательным образом подошла к выбору специалиста и осталась, очень довольна. Буду рекомендовать нашего доктора и своим знакомым, если вдруг понадобится врач. Огромное Вам спасибо! Желаем вам благодарных пациентов!))

19.03.2018 18:45
Мирослава

Обратились к детскому гинекологу Иванковой Ирине Николаевне, так как у дочери появились неприятные выделения, зуд и жжение. Как проявляется молочница, я понимала, по симптомам это явно она была. Мы сдали анализы - Ирина Николаевна подтвердила мои предположения и диагностировала кандидоз. Доктор все нам подробно объяснила в нашем случае, это случилось после длительного приема антибиотиков и ослабления организма на фоне болезни. Нам было назначено медикаментозное противогрибковое лечение и ряд рекомендаций. Все вылечили огромное спасибо за помощь, поддержку и внятные доступные объяснения!

Показати ще 3

arrow

Всього 7 відгуків

залишити відгук arrow arrow
Ваша оцінка
star star star star star
error
error
error
error
Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам?
Наприклад: 0XX XXX XX XX
Передзвоніть
Наприклад: 0XX XXX XX XX
Вільних операторів на лінії: 6
Замовлень дзвінків сьогодні: 100+
Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам?
Наприклад: 0XX XXX XX XX
Вільних операторів на лінії: 6
Замовлень дзвінків сьогодні: 100+
Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам
в зручний час?
КНОПКА
ЗВ'ЯЗКУ
telegram page-down