exit
search serach
Нейросонографія (УЗД головного мозку дитини) в Києві
127. Нейросонографія (НСГ)
800 грн.
Дитячий
Більше Згорнути down

Нейросонографія (УЗД головного мозку дитини) в Києві

Нейросонографія — це ультразвукове сканування головного мозку дітей у віці до одного року. Протягом багатьох років НСГ є головним діагностичним інструментом для виявлення вад розвитку ЦНС. Нейросонографія в Києві (УЗД дітям) в клініці МЕДІКОМ проводиться за показаннями педіатра або невролога дітям, у яких ще не закрилися джерельця.

Нейросонографія (або ж НСГ) є точним, високоефективним і безпечним методом діагностики, тому що показує мінімальні вроджені вади розвитку і набуті пошкодження головного мозку дитини.

Відкрити Згорнути down

Показання

Для виключення розвитку післяпологових патологій, діагностики відхилень в роботі мозку і ЦНС, дитячі неврологи рекомендують проводити УЗД головного мозку дитині в рамках обов’язкового огляду в 1-1,5 місяця.

Нейросонографія проводиться, якщо дитина:

 • народилася недоношеною або з малою вагою;
 • не заплакала відразу після народження;
 • постраждала під час внутрішньоутробного розвитку або під час пологів від гіпоксії/ асфіксії;
 • має родові травми;
 • постраждала від внутрішньоутробного інфікування;
 • відстає в розвитку.

УЗД головного мозку дозволяє виявити генетичні аномалії розвитку мозку, оцінити роботу головного мозку та виявити можливі відхилення. Нейросонографія, показання якої досить широкі, допомагає детально вивчити розташування, розміри, структуру гематом, кіст, пухлин.

Обстеження призначають, якщо у малюка спостерігаються симптоми неврологічних захворювань, є підозра на наявність косоокості, ДЦП, синдрому Дауна, гідроцефалії.

Даний метод діагностики ефективний для відстеження динаміки розвитку дитини та прогресу в лікуванні.

Відкрити Згорнути down

Симптоми, при яких необхідно УЗД дітям:

 • асиметрична, нестандартна або неправильна форма голови, непропорційні розміри;
 • відставання в розвитку психомоторики;
 • частий плач без причини;
 • гіперзбудливість;
 • випинання або западання джерельця.
Відкрити Згорнути down

Протипоказань для проведення УЗД головного мозку у дітей немає.

Що показує УЗД головного мозку дитини?

Нейросонографія дозволяє виявити цілий ряд захворювань головного мозку та ЦНС.

Захворювання:

 • Ішемія головного мозку
 • Пухлини головного мозку
 • Менінгіт
 • Кісти мозку
 • Дитячий церебральний параліч
 • Гідроцефалія
 • Синдром Дауна
 • Синдром Аперта
 • Аневризми та внутрішні крововиливи в мозок
 • Генетичні порушення
Відкрити Згорнути down

Нейросонограма описує різні структури головного мозку (звивини та борозни, мозочковий намет, мозочкові структури), симетричність розташування шлуночків, стан судинних пучків і т.п.

Підготовка

Нейросонографія не вимагає спеціальної підготовки до дослідження. Перед УЗД дитину потрібно нагодувати та напоїти. Бажано, щоб малюк під час обстеження спав, що забезпечить спокійний і нерухомий стан дитини.

Відкрити Згорнути down

Як проводиться нейросонографія?

Зробити нейросонографію дуже просто. Під час проведення дослідження малюк знаходиться на руках у батьків або лежить на кушетці (такий стан найбільш зручний, якщо дитина спить).

Спеціальним ультразвуковим датчиком лікар проводить дослідження через велике тім'ячко, на яке для кращого контакту зі шкірою наноситься гіпоалергенний гель. Додатково в діагностиці може бути задіяні великий тім'яний отвір і додаткові джерельця біля вушок дитини.

Все дослідження, як правило, займає не більше 15 хвилин.

Відкрити Згорнути down

Переваги проведення нейросонографії в клініці МЕДІКОМ:

 1. Абсолютна безпека та безболісність, висока інформативність дослідження.
 2. УЗД не займає багато часу, не потребує госпіталізації та не викликає дискомфорту.
 3. Дослідження дозволяє побачити відхилення від норми на ранніх стадіях захворювання, провести моніторинг з більш ранніми результатами.
 4. Нейросонографія проводиться УЗД апаратом високого класу (виробництво США, General Electric). Технологія TruScan дозволяє отримати високоякісне зображення, здійснювати обробку даних, використовуючи розширені можливості.
 5. Всі лікарі УЗ-діагностики пройшли спеціальне навчання та регулярно підвищують свій професійний рівень в клініках Європи.
Відкрити Згорнути down

Лікарі

Не знаєте, де зробити нейросонографію (УЗД головного мозку) дитині в м. Київ, отримати достовірну інформацію про стан вашого малюка та пройти необхідний курс лікування? Кращі фахівці чекають вас в клініці МЕДІКОМ. Телефонуйте за номерами, вказаними на сайті, і ви отримаєте повну інформацію про те, як записатися на прийом до дитячого невролога, як проводиться нейросонографія, ціну на послугу та багато іншого. Довірте здоров'я своєї дитини кращим фахівцям!

comment 10
Дрюк Анна Олексіївна
Лікар УЗД першої категорії
comment 16
Завалько Світлана Василівна
Лікар УЗД вищої категорії
comment 15
Зінькевич Людмила Андріївна
Лікар УЗД першої категорії
comment 10
Мамедова Марина Аліївна
Лікар УЗД вищої категорії

Вартість нейросонографії

На послуги, позначені зірочкою *, знижка постійного клієнта 10% і 15% не поширюється.

Діагностика
Дитячий

800 грн

Більше Згорнути down
143. Комплекс ультразвукових досліджень (НСГ + УЗД кульшових суглобів) у дітей
Дитячий

1100 грн

Більше Згорнути down
Пов'язані послуги
Детский невролог
Дитячий невролог
Педиатрия
Консультація педіатра
УЗИ детям
УЗД дітям
МРТ головного мозку
МРТ головного мозку

Вiдгуки

06.04.2024 13:48
Василіса

Дякую Мамедовій М.А. за гарний прийом і проведення процедури. Дуже приємно відчувати, коли від лікарів надходить серйозна моральна підтримка. Ще раз дякую!

20.12.2023 13:29
Ілона

Я народила доньку на 7 місяці вагітності. За загальними показниками лікарі порадили зробити цю процедуру. Добре, що проблем не виявили. Але якщо хтось ще буде стикатися з подібним випадком, то знайте, що нічого страшного в цьому узі для малої дитини нема.

21.09.2023 10:42
Роксана

Моя донька не плакала після народження. Тому лікарі рекомендували пройти цю процедуру. Спочатку я боялася, тому що дитини ще дуже мала. Але мені все детально пояснили лікарі про можливі небезпеки зі здоров'ям. В підсумку УЗД головного мозку дитині зробили. І тепер у мене від серця відлягло, що в дитини нема ніяких аномалій.

16.03.2023 21:35
Діана Куценко

Дякую персоналу клініки за постійну турботу. І за те, що даєте можливість проводити такі дослідження в такий нелегкий час. Бо для мене, як для мами 3 дітей, це дуже важливо.

23.02.2022 15:33
Світлана

Зробили дитині нейросонографію головного мозку через гіперзбудливість. Процедура тривала не більше 10 хвилин. Лікарка УЗД знайшла підхід до дитини, донька лежала тихенько. Сканування показало деякі відхилення від норми, але загалом все добре. Це була зручна процедура, яка не створила стресу та дискомфорту дитині. Тепер я точно знаю що краще зайвий раз перевірити дитину. Будемо і надалі тут спостерігатися!

27.12.2019 20:38
Тоня

Хочу висловити подяку узісту Світлані Василівні Завалко за проявлений професіоналізм і чуйність до стану нашої дитини. Нечасто можна зустріти небайдужих лікарів. Але нам пощастило! Ми з чоловіком дуже раді, що довірили обстеження своєї дитини саме Світлані Василівні. Спасибі вам велике!

01.06.2019 19:06
Наталья

Говорю большое спасибо врачу УЗИ диагностики Зере Февзиевне Бекировой за качественно проведенное обследование моей внучки. Решила написать сама, так как дочь полностью занята ребенком, а мой совет, возможно, кому-нибудь поможет. Исследование мы проводили в клинике на ул. Василия Тютюнника, 37/1. К сожалению, внучка родилась с кистой головного мозга. Об опасности такого развития нас предупреждали еще при обследовании во время беременности, но была надежда, что все обойдется. Не обошлось. Зера Февзиевна провела не только диагностику. Во время процедуры она все подробно описывала, объяснила, как может развиваться болезнь дальше и даже предложила несколько вариантов решения проблемы. Мы очень благодарны доктору за внимание, участие и необычайной доброты сердце!

20.02.2019 17:33
Татьяна

Наблюдалась в клинике во время беременности и осталась здесь после рождения ребенка. Врачи все профессионалы, но хочу отметить свое последнее посещение к врачу, когда мы делали сыну УЗИ головного мозга. О враче М.А. Мамедовой могу сказать только хорошее - компетентная, внимательная, все предельно четко и конкретно. В первый раз за все нахождение в клинике вышла “накладка” с посещением врача. Пришлось ждать минут десять, пока закончиться предыдущая процедура и клиент уйдет. А делать это с полуторамесячным ребенком не очень приятно. Но, если быть справедливым, за два года знакомства с клиникой это случилось первый раз.

30.12.2018 18:41
Ірина

Хочу поділитися приємними враженнями, які залишилися від відвідин клініки на вул. Василя Тютюнника, 37/1, і звичайно, від прийому у лікаря Костюкової Катерини Олександрівни. Нейросонографію вирішили провести за рекомендацією педіатра. Ми з чоловіком вирішили, що гірше точно не буде, а ось переконатися, що з дитиною все гаразд, потрібно. Лікарня здивувала прямо з порогу - світла, чиста, затишна, привітні співробітники. Погодьтеся, в наш час це зустрінеш не часто. Доктор УЗД провела чітко, швидко, дитина перенесла всі спокійно, незважаючи на те, що під час процедури не спала. Надалі стояти на обліку і здавати аналізи теж вирішили в цій клініці. Спасибі всім за високий рівень обслуговування і прекрасне ставлення.

07.08.2018 15:27
Оксана

Лікар Зінькевич Людмила Андріївна - не тільки кльовий спеціаліст, а ще й гарна людина! Робили у неї УЗД зі старшою дитиною, прийшли і з другою. Чудовий доктор! Все пояснить, допоможе, підкаже! В клініку завжди йду з хорошим настроєм. Спасибі Вам, Людмила Андріївна, за терпіння, професіоналізм, чуйність і людяність!

Показати ще 3

arrow

Всього 10 відгуків

залишити відгук arrow arrow
Ваша оцінка
star star star star star
error
error
error
error

Натискаючи кнопку, ви дозволяєте обробку персональних даних та погоджуєтесь з політикою конфіденційності.

Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам?
Наприклад: 0XX XXX XX XX
Передзвоніть
Наприклад: 0XX XXX XX XX

Натискаючи кнопку, ви дозволяєте обробку персональних даних та погоджуєтесь з політикою конфіденційності.

Вільних операторів на лінії: 6
Замовлень дзвінків сьогодні: 100+
Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам?
Наприклад: 0XX XXX XX XX
Вільних операторів на лінії: 6
Замовлень дзвінків сьогодні: 100+
Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам
в зручний час?
КНОПКА
ЗВ'ЯЗКУ
page-down