exit
search serach
Медосмотр для мужчин в Киеве
4981. * Програма консультацій та досліджень для чоловіків "Стандарт"
10176 грн.
Більше Згорнути down

Медичний огляд для чоловіків в Києві

Де пройти медичний огляд для чоловіків у м. Київ? Фахівцями клініки МЕДІКОМ створено програму Check Up для чоловіків, яка дозволяє провести діагностику всього організму в найкоротші терміни. Всі консультації та обстеження проходять в умовах комфортних поліклінік на Оболоні та Печерську.

Профілактичний огляд допоможе виявити патологію на ранніх етапах розвитку або вказати, до яких захворювань організм схильний (цукровий діабет, захворювання серцево-судинної, травної, сечостатевої систем тощо). Весь медичний огляд чоловіка може зайняти 1 або 2 дні по узгодженню з пацієнтом.

Програми орієнтовані на європейські стандарти і рекомендації ВООЗ до щорічного проходження профілактичних медичних оглядів. 

Відкрити Згорнути down

Повне обстеження організму чоловіка в клініці МЕДІКОМ

Check-up чоловіків в клініках МЕДІКОМ проводиться за однією з двох програм — Преміум або Стандарт — зважаючи на вік пацієнта, рекомендації лікаря та можливості.

стандарт
преміум

Перелік медичних послуг з пакету “Стандарт” включає

Відкрити Згорнути down

Для кожного віку характерні свої анатомо-морфологічні та функціональні особливості. Тому, грамотно підібране обстеження може зіграти вирішальну роль у виявленні і лікуванні захворювання.

Пакет "Преміум" включає додаткові дослідження і консультації, що в міжнародній лікарській практиці рекомендовані всім чоловікам після 40 років. А також в більш ранньому віці по рекомендації лікаря.

Послуги, що входять до пакету "Пеміум"

Пацієнтам клініки доступна Програма консультацій та досліджень "Преміум" з експертною ВЕГДС. На відміну від звичайної ВЕГДС, експертна має кращі візуальні властивості і проводиться під наркозом у стаціонарному відділенні клініки МЕДІКОМ на Оболонській набережній, 9.

Докладну інформацію про перелік послуг та доступний графік лікарів ви можете дізнатись у операторів цілодобового контакт-центру. 

Відкрити Згорнути down

Програми обстежень для мами і тата

Клініка МЕДІКОМ пропонує спеціальні програми профілактичних обстежень для батьків. Пакети розроблені досвідченими лікарями-терапевтами з урахуванням рекомендацій ВООЗ.

Турбота про здоров'я - найкращий подарунок. Маєте можливість оплатити пакет для своїх батьків в нашій клініці (в тому числі, із-за кордону). Оператори контакт-центру цілодобово на зв'язку для додаткових консультацій. Ми зробимо все можливе, щоб ваші рідні були задоволені, а ви - спокійні за їх здоров'я.

Програму також можуть обрати, як альтернативу Check Up, пацієнти віком 45+ років.

для мами
для тата
Відкрити Згорнути down

Переваги клініки МЕДІКОМ

  • Досвідчені лікарі, які регулярно підвищують свою кваліфікацію.
  • Чіткий розклад прийому лікарів.
  • Цілодобовий контакт-центр для запису на обстеження.
  • Економія часу.
  • Швидкі результати лабораторних аналізів (протягом декількох годин).
  • Всі результати в електронній формі доступні в мобільному додатку.
  • Сучасне діагностичне обладнання.
  • Дбайливий сервіс.
  • Можливість залучення англомовних лікарів або перекладача.
  • У вартість комплексної програми вже закладено знижку.

Медичне обстеження в Києві в медичному центрі МЕДІКОМ - це професійне консультування і комплексна діагностика організму чоловіка, обстеження на сучасному обладнанні, уважне та кваліфіковане обслуговування.

Відкрити Згорнути down

Лікарі

Ви не знаєте, де пройти медичне обстеження? Записатися на медичний огляд (Київ та область) ви можете безпосередньо скориставшись послугами нашого кол-центру або через зручний telegram-бот.

comment 26
Васкес Абанто Анна Естуардівна
Лікар-терапевт, гастроентеролог
comment 12
Келемен Лариса Вікторівна
Завідуюча поліклінікою на Печерську, лікар загальної практики вищої категорії, терапевт
comment 6
Чайковська Інга Павлівна
Лікар УЗД вищої категорії
comment 22
Білинський Олег Львович
Лікар-уролог, андролог, сексопатолог вищої категорії
comment 18
Ганчева Олена Анатоліївна
Лікар-терапевт вищої категорії, гастроентеролог другої категорії
comment 18
Головкевич Віктор Володимирович
Дитячий лікар-уролог першої категорії
comment 19
Голод Андрій Григорович
Лікар-кардіолог вищої категорії, терапевт, к.м.н.
comment 10
Дрюк Анна Олексіївна
Лікар УЗД першої категорії
comment 9
Залізна Юлія Іванівна
Лікар-кардіолог вищої категорії, лікар функціональної діагностики, к.м.н.
comment 18
Капшук Олена Володимирівна
Лікар загальної практики та сімейної медицини першої категорії
comment 4
Касьян Олена Вікторівна
Лікар УЗД, лікар-радіолог
comment 16
Кіслова Оксана Леонідівна
Лікар-терапевт вищої категорії, гастроентеролог, дієтолог
comment 5
Кулєва Марина Леонідівна
Лікар УЗД, лікар-радіолог вищої категорії
comment 13
Міщенко Альона Юріївна
Лікар-терапевт вищої категорії
comment 27
Чорний Владислав Іванович
Уролог вищої категорії, лікар функціональної діагностики
comment 42
Яковлєв Олександр Олексійович
Завідуючий відділенням ендоскопічної діагностики стаціонару, лікар-ендоскопіст вищої категорії

Ціна медогляду для чоловіків

На послуги, позначені зірочкою *, знижка постійного клієнта 10% і 15% не поширюється.

Програми
4980. * Програма консультацій та досліджень для чоловіків "Преміум"

18128 грн

Більше Згорнути down
4982. * Програма консультацій та досліджень для чоловіків "Преміум" з експертною ВЕГДС

19008 грн

Більше Згорнути down
Пов'язані послуги
Консультація терапевта
Консультація терапевта
Урология
Консультація уролога
Лаборатория
Лабораторна діагностика
Функціональна діагностика
Функціональна діагностика

Вiдгуки

01.12.2023 21:59
Матвій

Я звичайно трохи був в шоці від аналізів під час огляду! Здається, нічого не болить, а 6 показників мають відхилення, причому холестерин взагалі на критичному рівні. Доведеться трохи брати себе в руки й пролікуватися. А поки залишається подякувати другу, який мене затягнув в Медіком на обстеження, і місцевим лікарям, які, як кажуть, розібрали мій стан здоров'я по поличках.

19.06.2023 16:03
Валентин

Проходив плановий огляд. Під час нього виявили чоловічу хворобу на початковій стадії. Тому зараз її прибрати - не велика проблема. Але головний висновок - треба перевірятися незалежно від того, чи болить, чи не болить.

28.02.2023 22:15
Давид

Хочу залишити 5 зірочок за роботу Медікому, в тому числі за організацію медогляду. Сам проходжу, і як керівник рекомендую це своїм працівникам.

21.06.2022 17:50
Roman F.

Якщо треба швидко і якісно пройти медогляд (не для галочки), кращого варіанту в Києві не знайдеш, ніж у Медікомі. Перевірено на власному досвіді!

30.08.2021 20:47
Василь Ц.

Історія з життя. Моєму брату на роботі треба було проходити медогляд. Справку він купив. І прозівав у себе появу цукрового діабету. Після цього я вирішив не гратися з вогнем записався на загальний огляд в Медіком. Ох, скільки ж нового я дізнався про свій організм і про його проблеми. Але головне - що нічого не запущене. Лікарі кажуть, що все поправимо. І похвали мене за уважність. Я ж окремо дякую їм за їхню роботу.

10.03.2019 14:40
Олег

Нужно было пройти срочно медкомиссию для новой работы, но при этом хотелось действительно понять общую картину моего здоровья. По совету брата обратился в эту клинику. У них уже есть комплексная диагностика организма, что позволило сэкономить немного, около 15% плюс все сделал за один день, на следующий пришел за результатами. Огромное спасибо за такую качественную работу. Также в чек-ап входила консультация уролога, цена на которую 639 грн, если брать отдельно, но в пакете выходит дешевле. Очень компетентный врач, ответил на все мои вопросы, порекомендовал некоторые профилактические меры. Огромное спасибо Никуле Борису Тарасовичу. Рекомендую!

07.01.2019 11:48
Алексей

Работаю в частной организации, и пройти медосмотр нужно раз в году обязательно. Тут по выбору хочешь по месту жительства, а хочешь от компании ( но если от компании, то там платный медосмотр 60 компания /40 доплачиваешь) Всегда проходил по месту жительства... ну, наверное, неделю, притом что никто ничего не проверяет. Проверка беспокоит, не беспокоит, если нет, то все хорошо. Но в прошлом году у меня пропустили воспаление легких, и я решил, что экономия экономией, но здоровье ценнее. Поэтому в этом году проходил в клинике Медиком полное медицинское обследование, что включает такое обследование в себя: анализы: на ферменты печени, глюкозу, креатинин, билирубин; уролог, офтальмолог, терапевт и микроскопия урогенитальных выделений (мужчины) + скрининг ЗППП. Весь осмотр занял у меня пару дней, без очередей, ругани и всех прелестей государственной больницы. Персонал приветливый, врачи квалифицированные, оборудование новое. Если у вас есть выбор, где проверить мужское здоровье, то это однозначно клиника Медиком! Очень советую!

15.12.2018 17:27
Тимофей

Очень ответственно отношусь к теме здоровья, тем более в моем возрасте (50 лет). Обратился в эту клинику, так как у них хорошая программа чек-ап организма, для тех, кто задается вопросом, как пройти полное обследование организма скажу, что это наилучший вариант. В таком комплексе есть все необходимые анализы в соответствии с возрастом. Таким образом, я сэкономил около 15%, что уже приятно. Отличная новая клиника с новым оборудованием, врачи профессионалы своего дела, персонал приветливый. Все прошел и получил результаты за 2 дня. В конце с заключением к терапевту Сиваш Нелли Васильевна, которая обстоятельно все рассказала и выдала рекомендации (были небольшие проблемы с желудком). Так же отдельная благодарность врачу-урологу Никуле Борису Тарасовичу Проходил, если что, обследование на Оболони 2 по адресу ул. Кондратюка, 8

08.09.2018 10:35
Мирон

Огромное спасибо всему персоналу и в отдельности врачу-терапевту, кардиологу Голоду Андрею Григорьевичу за обстоятельную консультацию по результатам прохождения диагностики организма. Нашли небольшие неполадки с сердцем, над, чем и будем работать. Рекомендую эту клинику, если Вы решили пройти обследование организма здесь это сделают профессионально и быстро.

02.04.2018 18:53
Аркадий

Проходил медицинский осмотр для мужчин в Киеве в клинике Медиком, и терапевт Ганчева Елена Анатольевна назначила мне проверку предстательной железы, как делают УЗИ предстательной железы я не знал, поэтому решил уточнить. Назначили мне, кстати, этот анализ из-за плохого анализа мочи. У меня было трансректальное узи, безболезненное Трансректальное УЗИ его делают путем введения электронного датчика в прямую кишку. Как объяснил доктор так простату видно очень хорошо, врач может разглядеть все ее сосуды, структуру, строение каждой доли. Все длилось не более 15 минут. Выявили причину, назначили лечение. Спасибо вашей клинике за прекрасных специалистов!

20.02.2018 19:42
Миша

Обратился в клинику Медиком по рекомендации друга! Мне нужно было сдать пару анализов, и я уточнил в регистратуре, как проверить мужское здоровье. Девочки подсказали, что у них есть специальная программа - медицинский осмотр для мужчин в Киеве. Это очень актуально мне кажется, так как профосмотры у нас никудышные. А если самому пытаться сдать все анализы и пройти врачей это катастрофа. Поэтому я взял такой пакет и не прогадал. Кроме того что получил общую картину своего здоровья, попал к прекрасному врачу-урологу, сексопатологу Никуле Борису Тарасовичу. Посмотрев мои результаты и проведя один дополнительный анализ, назначил курс лечения и дал рекомендации общего характера. Спустя две недели чувствую себя отлично. Спасибо Вам огромное Борис Тарасович!

09.01.2018 20:31
Костя

Наверное, в связи с “качественными” обследованиями в гос. Как и в гос. больницах, частники так же запустили у себя такое спец предложение как чек-ап. Что такое check up я не знал до поры до времени, но теперь то уже знаю. А именно пока моя жена не настояла, чтобы я как и Катин Валера не прошел его в частной клинике, неподалеку от нас. Оказалось, что это комплексное обследование организма в Киеве. Цена конечно немаленькая, но на здоровье не жалко. Купили “для мужчин после 40” (мне 48) Все прошел быстро где - то за два дня управился. Отдельно спасибо терапевту Ганчевой Елене Анатольевне за ее консультацию и рекомендации. Отличная клиника и профессионалы очень компетентные.

Показати ще 3

arrow

Всього 12 відгуків

залишити відгук arrow arrow
Ваша оцінка
star star star star star
error
error
error
error

Натискаючи кнопку, ви дозволяєте обробку персональних даних та погоджуєтесь з політикою конфіденційності.

Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам?
Наприклад: 0XX XXX XX XX
Передзвоніть
Наприклад: 0XX XXX XX XX

Натискаючи кнопку, ви дозволяєте обробку персональних даних та погоджуєтесь з політикою конфіденційності.

Вільних операторів на лінії: 6
Замовлень дзвінків сьогодні: 100+
Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам?
Наприклад: 0XX XXX XX XX
Вільних операторів на лінії: 6
Замовлень дзвінків сьогодні: 100+
Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам
в зручний час?
КНОПКА
ЗВ'ЯЗКУ
page-down