exit
search serach
Консультація дієтолога в Києві
3978. Консультація дієтолога (діти, підлітки, дорослі)
1300 грн.
Дитячий
Більше Згорнути down

Дієтологія Києва в МЕДІКОМ: сучасні методики та індивідуальний підхід

Звернення до фахівця такого напряму медицини як дієтологія в Києві та інших містах України може бути необхідним не тільки людям з вираженим ожирінням або захворюваннями, а й тим, хто хоче правильно організувати своє харчування для попередження розвитку патологій, планування вагітності, поліпшення якості лактації, попередження раннього старіння, поліпшення зовнішнього вигляду шкіри, нігтів і волосся, отримання досягнень в спорті або бодібілдингу. Дієтолог – це експерт в галузі харчування, лікар, який пройшов навчання в медичному університеті й отримав додаткову спеціалізацію по дієтології, що підтверджено дипломом.

Відкрити Згорнути down

Консультація

Здорова зовнішність – неодмінний атрибут успішності. Виглядати як людина, що відбулася, і залишатися молодим, красивим і сексуальним хоче кожен. Однак, сучасний ритм життя часто не дає можливості вчасно дбати про своє здоров'я і правильно організовувати своє харчування. Послугами дієтологів все частіше і частіше користуються люди різної статі й віку:

 • молоді жінки та чоловіки, які хочуть залишатися в гарній формі й борються з проблемами надмірної або недостатньої ваги, лікують хронічні патології;
 • люди старше 40 років, які хочуть зберегти гарну фігуру і допомогти собі впоратися з хронічними захворюваннями;
 • люди старше 50-60 років теж нерідко приходять до дієтолога для отримання консультацій про правильне складання меню при хронічних захворюваннях або вікових змінах.

Дієтологія – наука, що займається лікуванням не тільки ожиріння, але й багатьох інших патологій. Фахівцю важливо знати всі особливості стану здоров'я. На першій консультації дієтолог уважно вислуховує всі скарги пацієнта і задає додаткові питання, вивчає медичну карту й анамнез життя.

Відкрити Згорнути down

Коли йти на прийом?

На прийомі необхідно максимально точно описувати існуючі проблеми, які стали причиною актуальності корекції раціону. Тому, під час консультації лікаря-дієтолога не слід соромитися, треба надавати лікарю максимально повну інформацію про особливості свого харчування. Ці дані допоможуть фахівцеві спланувати правильний протокол діагностики та лікування.

План прийому у дієтолога складається в залежності від побажань пацієнта, під час візиту до лікаря можна отримати інформацію з наступних питань:

 • дієтотерапія при проблемах з вагою після з'ясування причин надлишкової або недостатньої маси тіла;
 • складання дієти для схуднення в післяпологовому періоді;
 • призначення лікувальних дієт (лікувального харчування за Певзнером) і підбір щоденного меню для поліпшення якості терапії людей з хронічними захворюваннями;
 • складання базового раціону з урахуванням рухової активності, середовища проживання і професійної діяльності;
 • правильне складання щадного і повноцінного раціону для поліпшення якості реабілітації після тривалого лікування, шокових станів, операцій, хронічного стресу або травм;
 • складання правильного раціону для підготовки до зачаття, під час вагітності та лактації;
 • вирішення проблем пар, які не можуть стати батьками через ожиріння або погіршення якості сперми;
 • складання правильного раціону при проблемній шкірі, поганому стані волосся або нігтів.

Консультація дієтолога може знадобитися практично кожній людині, яка зіткнулася з набором зайвих кілограмів або розвитком хронічного захворювання, хоче правильно збалансувати свій раціон для більш швидкого одужання після гострого періоду хвороби або просто поліпшити якість життя.

Відкрити Згорнути down

Симптоми

Відкрити Згорнути down

Захворювання і патології, при яких консультують дієтологи клініки МЕДІКОМ:

 • Порушення ваги.
 • Анорексія.
 • Захворювання органів травлення: гастрит, дуоденіт, холецистит, панкреатит, коліт, ентероколіт, гепатит, цироз та ін.
 • Ендокринні патології: цукровий діабет, гіпотиреоз, гіпертиреоз, гіперпролактинемія, гіперандрогенія, гінекомастія, вікові гормональні коливання при клімаксі, хвороба Аддісона, гіперальдостеронізм, остеопороз та ін.
 • Захворювання серця і судин: ішемічна хвороба, стенокардія, гіпертонічна хвороба, інфаркт міокарда, атеросклероз та ін.
 • Патології опорно-рухового апарату: артрит, артроз, ревматоїдний артрит, подагра, остеохондроз, стани після переломів.
 • Дерматологічні захворювання: псоріаз, екзема, дерматити, алопеція, акне та ін.
 • Захворювання статевої сфери: ендометріоз, сальпінгіт, аднексит, вагініт, інфекції, що передаються статевим шляхом, гіпо- або гіперплазія ендометрію та ін.
 • Патології нирок і сечовивідних шляхів: гломерулонефрит, пієліт, пієлонефрит, нефроптоз, сечокам'яна хвороба, уретрит, цистит та ін.
 • Аутоімунні захворювання: тиреоїдит, червоний вовчак та ін.
 • Онкологічні патології: доброякісні та злоякісні пухлини, стани після опромінення або хіміотерапії.
 • Порушення фертильності у чоловіків і жінок: складності із зачаттям через стреси або при ожирінні, порушення в спермограмі тощо.
 • Алергічні реакції різної етіології: кропив'янка, поліноз, бронхіальна астма, атопічний дерматит, харчова алергія та ін.
 • Захворювання дихальної системи: хронічний тонзиліт, бронхіт, емфізема легенів і ін.
 • Патології крові: анемії, гемофілія та ін.
 • Порушення імунітету: схильність до частих ГРЗ, імунодефіцит.
 • Спадкові захворювання: амілоїдоз, іхтіоз, міопатія, остеопойкілія, синдром Сміта-Лемлі-Опіца тощо.
Відкрити Згорнути down

Діагностика

При підготовці візиту до лікаря-дієтолога необхідно взяти з собою наявні на руках медичні карти й результати досліджень, які можуть допомогти у вирішенні проблеми. Спеціаліст виконує виміри зросту, ваги, пульсу та артеріального тиску, обсяг живота, обчислює індекс маси тіла. При необхідності лікар може порекомендувати провести різні аналізи крові (клінічний розгорнутий, біохімічний, на цукор, холестерин, гормони, алергени та ін.), УЗД органів черевної порожнини та інші дослідження.

Для дієтології, як і для інших напрямків медицини, важливо правильно оцінювати стан пацієнта, і, при необхідності, діагностика може доповнюватися й іншими методиками, що дають повнішу клінічну картину. Лікар-дієтолог іноді призначає консультації суміжних фахівців для отримання більш детальної клінічної картини. Наприклад, рекомендує записатися на прийом до гастроентеролога, ендокринолога та ін.

Відкрити Згорнути down
Эндокринология
Прийом ендокринолога
Гастроэнтерология
Консультація гастроентеролога
УЗИ брюшной полости
УЗД черевної порожнини
Биохимический анализ крови
Біохімічний аналіз крові

Показання

Показання для виконання тих чи інших методів лабораторної або інструментальної діагностики визначаються індивідуально. У план обстеження можуть включатися різні методики аналізів крові, сечі й калу, інструментальні методи (УЗД внутрішніх органів і систем, рентгенографія, КТ, МРТ та ін.).

Відкрити Згорнути down

Протипоказання

Протипоказання, як і показання, до досліджень також визначаються індивідуально. Клініка МЕДІКОМ має достатню технічну базу і, при необхідності, дієтолог може рекомендувати альтернативну методику обстеження.

Відкрити Згорнути down

Підготовка

Для виключення помилкових результатів досліджень після призначення методу діагностики лікар знайомить пацієнта з правилами підготовки до того чи іншого методу обстеження. У деяких випадках, може знадобитися відмова від ранкового прийому їжі, припинення прийому препарату, що приймається на постійній основі, дотримання обмежень в прийомі різних продуктів харчування або рухової активності. Дотримання рекомендацій дієтолога допоможе отримати інформативні результати, за якими буде встановлено правильний діагноз, що дозволяє вибрати адекватний метод терапії у сфері дієтології для усунення проблеми.

Відкрити Згорнути down

Лікування

Дієтологія для дорослих в клініці МЕДІКОМ – це можливість лікування за сучасними методиками. Крім корекції раціону, фахівець може порекомендувати провести лікування патологій, що викликають проблеми з харчуванням, здоров'ям або вагою. Такий комплексний підхід зробить дієтотерапію ще більш ефективною.

Для кваліфікованого дієтолога не виникає перешкод в складанні правильного раціону і вибору методики дієтотерапії. З його допомогою ви отримаєте правильно складене меню і зможете безпечно скинути вагу або поліпшити стан здоров'я. При необхідності, основні методики дієтології можуть ефективно доповнюватися процедурами фізіотерапії, ЛФК, масажем і прийомом БАДів, що добре зарекомендували себе, вітамінно-мінеральних комплексів і інших препаратів.

Відкрити Згорнути down

Наші переваги

Дієтологія в клініці МЕДІКОМ це:

 1. Можливість отримання рекомендацій від досвідчених лікарів-дієтологів.
 2. Проведення комплексного лікування за міжнародними протоколами.
 3. Індивідуальний підхід.
 4. Допомога пацієнтам будь-якого віку.
 5. Тактовність персоналу.
 6. Відсутність ризику призначення сумнівних дієт і експериментальних методик.
 7. Можливість проведення всебічної діагностики та отримання консультацій у вузькопрофільних фахівців.
 8. Точність діагнозу.
 9. Комфортні умови для діагностики та лікування.
 10. Конфіденційність.

Різні методики дієтології допомагають поліпшити якість життя й ефективність лікування багатьох патологій. Вартість консультації дієтолога в клініках МЕДІКОМ прийнятна для багатьох.

Відкрити Згорнути down

Лікарі

Дієтолог в Києві може прийняти вас в клініках МЕДІКОМ, розташованих на Оболоні та Печерську за адресами: пр-т Володимира Івасюка, 6Д і вул. Василя Тютюнника, 37/1.

comment 13
Кіслова Оксана Леонідівна
Лікар-терапевт вищої категорії, гастроентеролог, дієтолог
comment 5
Швець Олег Віталійович
Лікар-терапевт вищої категорії, гастроентеролог вищої категорії, дієтолог вищої категорії, к.м.н., доцент

Ціна консультації дієтолога

На послуги, позначені зірочкою *, знижка постійного клієнта 10% і 15% не поширюється.

Консультації
Більше Згорнути down
3979. Консультація дієтолога з формуванням індивідуального меню

1800 грн

Більше Згорнути down

Вiдгуки

09.04.2020 08:33
Ангелина

Я не могу не согласиться, что Надежда Александровна Мельничук - очень внимательный и опытный врач. У меня была серьезная проблема с налаживанием кормления грудным молоком моей дочки. Я уже несколько лет страдаю от аллергии, и только этот доктор помогла мне составить мое меню. Малышка быстро набирает вес и мне не нужно принимать лекарства. наша проблема решена так быстро и просто))

20.02.2020 22:30
Виктор Ш

Я обратился к Олегу Витальевичу Швецу в клинику на Василия Тютюнника, 37/1 на Печерске с деликатной проблемой, он тактично уточнил все данные и помог мне улучшить показатели спермограммы. Олег Витальевич назначил мне консультацию у уролога и несколько анализов. Я всего за один день смог пройти все диагностические обследования. По результатам мой врач детально расписал всю диету. Теперь в моем рационе появилось нового, вкусное и, что самое главное, полезного. Теперь мы с женой ждем заветного положительного теста.

01.12.2019 14:38
Юлия

Н.А. Мельничук очень помогла моей маме. Маме уже 68, начались проблемы с пищеварением, наш гастроэнтеролог посоветовал найти специалиста, который подберет адекватный режим питания и мы его нашли!!! Мама чувствует себя значительно лучше, появились силы. Я очень довольна!!! Врачу мои лучшие рекомендации и безмерная благодарность!!!

17.10.2019 21:24
Дмитрий

Я много лет страдал от пищевой аллергии и только случай привел меня в Медиком к гастроэнтерологу, который помимо лечения назначил консультацию у Швец О.В. Олег Витальевич внимательно отнесся к проблеме и составил рацион и меню для меня. Как оказалось, пищевая аллергия - не приговор и кушать вкусно и сытно можно и без тех вредных вещей, на которые меня тянуло. Доктор назначил всего несколько обследований, которые я провел в клинике Медиком на улице Василия Тютюнника, 37/1. Сейчас я периодически наблюдаюсь у этого врача и уже полгода у меня не было рецидивов сыпи. Я очень благодарен Вам Олег Витальевич! Спасибо Вам и всему персоналу центра. Вы как всегда на высоте!

08.06.2019 20:02
Татьяна Иванкова

Большое спасибо Мельничук Н.А. за помощь в борьбе с лишними килограммами. Это врач от Бога. Она очень внимательная и опытная. Ранее я уже пытался обращаться к другому диетологу, но результаты были незначительные. Благодаря Надежде Александровне всего за несколько месяцев стрелка на весах наконец-то уверенно отклонилась в нужную мне сторону. Я прям не верю своим глазам, но вес уходит. Просто восторг!!!!!!!

05.04.2019 18:16
Ольга Леонидовна

После перенесенного в детстве лечения гормонами у меня медленно и постепенно набирался вес. Я уже и на диетах сидела, и к кому только не обращалась. Но по счастливой случайности, коллега обмолвилась. что ходит к диетологу и это ей помогает и чувствовать себя лучше, не есть лишнего и не набирать вес. Конечно же, я ухватилась за возможность и попросила у нее телефон. Оказалось все просто - клиника недалеко от нашего офиса. Принимал меня Олег Витальевич Швец, очень компетентный специалист, это с первых минут было заметно мне то с моим опытом хождения по врачам и не очень. По результатам назначенных обследований оказалось, что мне может помочь изменение рациона в целом, а не на время (как это бывает с диетами) и регулярные занятия лечебной физкультурой. Привыкание к новому рациону прошло практически безболезненно, так как я нашла интересные рецепты и получилось очень вкусно. Получается, я все еще могу баловать себя вкусностями, но они теперь идут мне во благо.

28.12.2018 17:51
Ирина

Я уже лет 10 как мучаюсь с хроническим панкреатитом. Многое кушать нельзя, но ведь очень хочется и иногда срываюсь, что, соответственно, выходит боком. Но как-то раз я услышала о Мельничук Надежде Александровне и решила опробовать, что и как, что мне подскажет диетолог. Она выслушала все мои жалобы и помогла избавиться от множества проблем, которые возникали у меня с питанием, особенно на протяжении последнего года. Обследование, назначенное Надеждой Александровной, я прошла в этом же центре на Оболони. Все на уровне. Мне не пришлось ездить по всему городу для проведения диагностики. Это очень удобно, экономит и время, и нервы! рекомендую!

Показати ще 3

arrow

Всього 7 відгуків

залишити відгук arrow arrow
Ваша оцінка
star star star star star
error
error
error
error

Натискаючи кнопку, ви дозволяєте обробку персональних даних та погоджуєтесь з політикою конфіденційності.

Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам?
Наприклад: 0XX XXX XX XX
Передзвоніть
Наприклад: 0XX XXX XX XX

Натискаючи кнопку, ви дозволяєте обробку персональних даних та погоджуєтесь з політикою конфіденційності.

Вільних операторів на лінії: 6
Замовлень дзвінків сьогодні: 100+
Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам?
Наприклад: 0XX XXX XX XX
Вільних операторів на лінії: 6
Замовлень дзвінків сьогодні: 100+
Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам
в зручний час?
КНОПКА
ЗВ'ЯЗКУ
telegram page-down