exit
search serach
Гепатологія Київ
4635. * Консультація інфекціониста, гепатолога, к.м.н. Анастасія І.А.
2000 грн.
Більше Згорнути down

Гепатологія Києва

Отримати консультацію з питань захворювань гепатології в Києві можна в медичному центрі МЕДІКОМ. Наші фахівці приділяють особливу увагу проблемам з печінкою у кожного пацієнта. Важливими складовими успішного лікування в нашій клініці є комфорт і якісний медичний сервіс.

Гепатологія — це окремий напрямок у гастроентерології, що займається дослідженням, діагностикою та розробкою методик лікування та профілактики хвороб печінки, таких як цироз, гепатит, рак. Пацієнти з такими діагнозами перебувають під наглядом гепатолога — лікаря, що лікує захворювання печінки, жовчного міхура та протоків. Це вужчий фахівець, ніж гастроентеролог. Така спрямованість зумовлена складністю і кількістю хвороб, які вражають печінку.

Відкрити Згорнути down

Як проходить прийом гепатолога

Консультація гепатолога не дуже відрізняється від прийому терапевта. Під час першого звернення лікар проводить опитування пацієнта про симптоми, які турбують, ретельно оглядає, робить пальпацію живота, визначає можливе збільшення печінки, оцінює наявність болів. Збір анамнезу передбачає уточнення даних про хронічні захворювання, хвороби спадкового характеру, а також про зміни в самопочутті. Важлива інформація про дитячі хвороби, характер та умови роботи, спосіб життя, прийом препаратів та алергічні реакції. Якщо є результати попередніх обстежень, бажано надати їх гепатологу.

На первинній консультації ставиться попередній діагноз. Для його уточнення лікар видає направлення на лабораторні та інструментальні дослідження. Ніякої особливої підготовки до відвідування лікаря-гепатолога не потрібно. Рекомендується заздалегідь скласти список запитань, на які хочете почути відповідь фахівця.

Повторний прийом необхідний для підтвердження діагнозу, вивчення результатів аналізів, призначення дообстеження, профілактики фонових станів. Гепатолог спостерігає, як змінюється самопочуття пацієнта, ставить уточнюючі запитання, реєструє новий характер скарг. На підставі оновлених даних оцінюється ефективність обраної тактики лікування захворювань печінки та проводиться її корекція.

Повторний огляд у гепатолога дозволяє визначити ефективну тактику лікування, швидше і якісніше досягти потрібного результату.

Відкрити Згорнути down

Показання консультації гепатолога

Бажано записатися на прийом до гепатолога, якщо вас турбують наступні скарги:

 • тяжкість, біль з локалізацією в правому боці (підребер'я);
 • хворобливість при пальпації в правому підребер'ї;
 • гіркий присмак у роті;
 • печія, нудота, позиви до блювоти;
 • жовтяничний відтінок шкіри;
 • втрата апетиту;
 • схильність до кровотечі;
 • різке безпричинне схуднення;
 • збільшення розміру живота;
 • швидка стомлюваність, загальна слабкість;
 • зміна кольору сечі (темний) і випорожнень (світлий, сірувато-білий);
 • сонливість, дратівливість.
Відкрити Згорнути down

Симптоми можуть супроводжуватися зудом і висипаннями на шкірі, жовтяницею склер очей, почуттям тяжкості в животі тощо. При цьому симптоматика посилюється під час вживання алкоголю, жирних, смажених або гострих страв.

На огляді у гепатолога можуть бути виявлені додаткові ознаки:

 • «печінкові зірочки»;
 • розширені вени черевної стінки;
 • інші характерні зміни, які супроводжують інфекційні та неінфекційні захворювання печінки.

Важливо не втратити час, допомогти печінці зберегти життєздатність її тканин. Не варто відкладати запис на прийом до гепатолога. Особливо в разі інфекційної причини захворювання, оскільки гепатити можуть бути викликані вірусами гепатитів A, В, С, G, ТТ, Епштейна-Барра, ЦМВ, аденовірусами та іншими збудниками.

Своєчасний візит до кабінету гепатолога убезпечить самого пацієнта та його близьких від неприємних наслідків і ускладнень.

Наступної консультації гепатолог вивчає результати аналізів і вирішує, чи потрібно проводити додаткове обстеження. Крім того, на прийомі гепатолог приймає рішення про необхідність вакцинації проти вірусних гепатитів. Гепатолог щільно працює з іншими вузькими фахівцями: гастроентерологом, інфекціоністом, терапевтом, педіатром, хірургом, ендокринологом, дієтологом, імунологом, онкологом тощо.

Відкрити Згорнути down

З якими захворюваннями звертаються до лікаря-гепатолога

Гепатолог діагностує і лікує хвороби органів гепатобіліарної зони, викликані інтоксикацією, вірусами, порушенням метаболізму та іншими причинами.

У фахівців нашої клініки великий досвід успішного лікування:

 • Гепатитів будь-якої етіології
 • Аутоімунних захворювань печінки
 • Алкогольного ураження печінки
 • Жирового гепатозу
 • Холециститів
 • Доброякісних гіпербілірубінемій
 • Цироза
 • Холангітів
 • ЖКХ жовчних протоків і міхура
 • Синдрому ПХЕС (постхолецистектомічного)
 • Інших захворювань органів гепатобіліарної системи
Відкрити Згорнути down

Звернутися до гепатолога важливо за будь-яких підозр на хворобу печінки. При діагностуванні раку печінки пацієнта направляють до лікаря онколога. Однак профілактикою і диспансерним наглядом все одно продовжує займатися гепатолог. Також лікар з хвороб печінки дає рекомендації щодо збалансованого харчування, консультує з питань вакцинації проти гепатиту, готує пацієнтів до хірургічного лікування. Після визначення причини лікар може перенаправити до іншого профільного фахівця, проте це у випадку, якщо виникне така необхідність.

Інфекціоніст-вірусолог лікує інфекції та паразитарні захворювання, які можуть вражати печінку. До таких хвороб належать ехінококова інфекція, гепатити вірусної етіології, лептоспіроз, токсоплазмоз та інші хвороби.

Лікар-гастроентеролог лікує хвороби печінки в рамках патології травної системи. Завдяки йому вчасно виявляються і лікуються такі захворювання як цироз, жировий гепатоз.

Хірург проводить операції, виконуючи резекцію, біопсію печінки, дренування органу. А також оперує доброякісні пухлини, кісти та абсцеси, проводить трансплантацію.

Онколог діагностує і лікує злоякісні утворення, призначає променеву або хімієтерапію. Після виписки спостерігає за пацієнтом.

Завдання гематолога — усунути дисфункції системи згортання крові, що часто виникає при ураженні печінки, усунення геморагічного синдрому.

Дитячий гастроентеролог веде вроджені патології, інші хвороби органів біліарної системи пацієнтів до 18 років. Займається їх діагностикою та лікуванням, враховуючи особливості дитячого організму.

Відкрити Згорнути down

анализ на печеночные пробы

Обстеження у гепатолога

Постановка точного діагнозу в гепатології ускладнена симптоматикою, аналогічною багатьом іншим захворюванням. До основних аналізів, які призначає лікар, належать клінічний аналіз крові та сечі, біохімічний аналіз крові. Аналізи на гепатит дають змогу отримати відповідь на запитання: чи є вірус в організмі, яке вірусне навантаження, наскільки активний гепатит, який у нього генотип і стадія ураження печінки. За допомогою малоінвазивної методики «фібротест» можна оцінити ступінь ураження печінки (фіброз). Цей аналіз крові з вени здатний вказати на найменші дисфункції печінки до появи перших морфологічних змін.

У нашому медцентрі пацієнтам доступні різні засоби діагностики:

Відкрити Згорнути down
Анализ мочи
Аналіз сечі
Анализ крови (ОАК)
Аналіз крові (ЗАК)
Компьютерная томография (КТ)
Комп'ютерна томографія (КТ)
ПЦР-диагностика
ПЛР-діагностика
Анализ на свертываемость крови
Аналіз на згортання крові
Биохимический анализ крови
Біохімічний аналіз крові
Печеночные пробы
Печінкові проби
УЗИ печени
УЗД печінки
Анализ на билирубин общий
Аналіз на білірубін загальний

УЗД печінки — це важливий інформативний метод візуалізації змін структури та розмірів печінки, чіткості контурів органу, однорідності тканини, розширення портальної вени. Комп'ютерна томографія дозволяє підтвердити або спростувати появи новоутворень: аденокарциноми, аденоми, кісти. Обстеження з внутрішньовенним контрастуванням деталізує знімок.

В арсеналі сучасної гепатології в Києві — діагностичні методи, які можуть надати додаткову інформацію:

 • біопсія печінки;
 • еластометрія;
 • фібротест;
 • радіологічні методи діагностики (радіоізотопне сканування).

УЗД печінки

Все це дозволяє точніше визначити причину і ступінь тяжкості захворювання. Пройти повне обстеження і послуги гепатолога в нашому медцентрі можна за один візит. Щадні високоінформативні методики діагностування гепатологічних захворювань проводяться без дискомфорту і болю.

Відкрити Згорнути down

Лікування захворювань печінки в Києві

У центрі МЕДІКОМ суворо слідують протоколам лікування захворювань печінки. При цьому хороший лікар-гепатолог враховує індивідуальні особливості пацієнта:

 • стан органів гепатобіліарної системи;
 • особливості патогенного фактору;
 • чи є супутні патології;
 • спосіб життя, професію, вік.

Лікування печінки здійснюється за індивідуальною схемою із застосуванням перевірених та ефективних препаратів. Це дозволяє домогтися стійкого результату при легких формах хвороб, а також тривалої ремісії при важких і хронічних. Під час лікування захворювань печінки кращий результат дає комплексний підхід:

 • медикаментозна терапія;
 • дієтичне харчування;
 • хірургічне втручання (за показаннями).

За результатами аналізів розробляється план ведення хворого, що включає, при необхідності, противірусну терапію, курс лікування наявних хронічних захворювань, обов'язково дієтотерапію.

Якщо потрібна операція, відтягувати цю подію не потрібно. Планова операція передбачає планомірну послідовну підготовку, ризики ускладнень в післяопераційному періоді при екстреній операції — набагато вище.

Лікування захворювань печінки в клініці МЕДІКОМ засноване на принципах доказової медицини й керується міжнародними стандартами надання медичної допомоги.

Відкрити Згорнути down

Профілактика захворювань печінки

Профілактичні заходи передбачають первинну і вторинну профілактику, орієнтовану на запобігання хворобам печінки.

Первинна спрямована на:

 • контроль ваги;
 • відмову від шкідливих звичок;
 • нормалізацію раціону;
 • дотримання гігієни;
 • помірне фізичне навантаження;
 • своєчасну вакцинацію.
Відкрити Згорнути down

Вторинна — це регулярність оглядів у гепатолога, профілактичні заходи щодо попередження рецидивів та ускладнень.

У будь-якому випадку не можна займатися самолікуванням. Будь-які народні засоби (лікувальне голодування, трави), гомеопатія або прийом медикаментів (спазмолітики, гепатопротектори, жовчогінні препарати) потрібно обов'язково погоджувати з лікарем. Нетрадиційні методи лікування або самовільне призначення ліків, а також зміна дозування прописаних препаратів можуть мати непоправні наслідки. Не варто експериментувати зі своїм здоров 'ям.

Не слід ігнорувати техніку безпеки при роботі з токсичними матеріалами. Необхідно дотримуватися санітарних норм: користуватися одноразовими шприцами, піклуватися про гігієну, займатися захищеним сексом.

Завдяки профілактиці, істотно знижується ризик появи та розвитку хронічних хвороб печінки, онкологічної патології печінки. Особливу роль у цьому гепатологія відводить своєчасній вакцинації проти гепатитів. Профілактика вірусних гепатитів, в першу чергу, необхідна особам:

 • що передбачає контакт з інфекцією за обов'язком служби: медикам, поліції, МНС;
 • часто потребують переливання крові або трансфузії її компонентів;
 • які планують відвідування місцевості з несприятливою обстановкою;
 • які доглядають за хворими на гепатит, контактують з їхніми близькими та родичами;
 • які проходять військову службу.

У клініці МЕДІКОМ щеплення проти гепатиту може зробити будь-який пацієнт. Якщо виникнуть питання, можна звернутися за консультацією до лікаря-гепатолога.

Відкрити Згорнути down

Переваги лікування захворювань печінки в нашій клініці

Вибираючи кращу клініку і хорошого лікаря, варто попередньо дізнатися відгуки про гепатологів і медичні центри, їхній рейтинг, унікальні методики та інші переваги. Буде не зайвим уточнити ціну за послуги гепатолога і що входить у вартість консультації фахівця. У багатопрофільній клініці МЕДИКОМ (Оболонь, Печерськ) пацієнти отримують:

 1. Високу професійну допомогу кваліфікованих практикуючих лікарів з науковими ступенями.
 2. Інноваційні методики ефективних способів діагностики та лікування.
 3. Доступ до діагностики та лікування за допомогою медобладнання експертного класу.
 4. Швидке отримання результатів аналізів і досліджень завдяки власній сертифікованій лабораторії.
 5. Індивідуальний підхід і комфортні умови.
 6. Можливість пройти діагностичні процедури та лікування в межах одного медцентру.
 7. Вибір часу консультації гепатолога, ціна доступного рівня.
 8. Зручне розташування клініки, великий перелік медпослуг, програму лояльності.

Пацієнтів з підозрою на захворювання печінки в нашому медцентрі веде висококваліфікований лікар гепатолог, ціна за консультацію якого не буде завищеною. Грамотна інтерпретація результатів аналізів та обстеження, ефективна схема лікування і в підсумку максимально можливий позитивний результат захворювання — закономірний підсумок роботи професіонала.

Застосування сучасної високоточної медичної техніки — дуже важливий момент у діагностиці захворювань органів біліарної системи, оскільки багато патологій розвиваються приховано і на початкових стадіях протікають практично безсимптомно, а тим часом печінкова тканина незворотно руйнується.

Застосовуючи сучасну техніку і методики, компетентні фахівці з великим практичним досвідом вчасно поставлять діагноз, що дозволить уникнути ускладнень і зберегти якість життя пацієнта.

Відкрити Згорнути down

Питання-Відповідь

Що лікує гепатолог?

Гепатолог — це лікар, який лікує хворих із захворюваннями печінки та жовчовивідних шляхів (гепатобіліарної зони). До найпоширеніших захворювань цієї зони належать гепатит, цироз печінки, жовчнокам'яна хвороба, печінкова недостатність, фіброз печінки, холестероз жовчного міхура тощо.

Що необхідно робити перед прийомом у гепатолога?

На прийом до гепатолога направляє лікар-терапевт, гастроентеролог, інфекціоніст та інші фахівці. Терапевт дає направлення на аналізи, які необхідно здати попередньо, а результати взяти з собою на консультацію до гепатолога. Пацієнт здає розгорнутий і біохімічний аналіз крові, коагулограму, аналіз на вітаміни групи B, залізо, ферритин, маркери вірусних гепатитів, ПЛР. Під час підготовки до консультації бажано зробити УЗД органів черевної порожнини, фіброгастродуоденоскопію, рентген грудної клітини, КТ. Інші аналізи, необхідні для постановки діагнозу, призначає гепатолог.

Чому при захворюваннях печінки жовтіє шкіра?

Причини жовтизни шкіри та слизових у хворих з проблемами печінки — збільшена кількість у крові білірубіну. Цей пігмент утворюється в результаті руйнування еритроцитів При нормальній роботі печінки білірубін виходить з організму. А при порушеннях роботи печінки він починає накопичуватися, що й змінює колір шкіри. У разі появи жовтого відтінку шкіри, склер очей, слизових необхідно прийти на консультацію до гепатолога.

Як діагностувати захворювання печінки?

Хвороби печінки діагностуються на підставі лабораторного обстеження та методів інструментальної діагностики. Хворий здає біохімічний, імунологічний аналізи, маркери на гепатит, печінкові проби, визначення концентрації жовчних кислот у жовчі, коагулограму, екскреторну функцію печінки, визначення холінестерази, дослідження сироваткових ферментів, гістологічний аналіз тканин печінки. До інструментальної діагностики належать УЗД органів черевної порожнини, комп'ютерна томографія, МРТ, радіоізотопне сканування, рентгенографія, еластографія.

Як вибрати лікаря гепатолога?

Щоб прийняти правильне і виважене рішення при виборі лікаря-гепатолога та клініки, скористайтеся кількома порадами. Розпитайте знайомих, родичів, друзів, які вже проходили лікування у лікаря за цим профілем, почитайте відгуки в соцмережах, на форумах, на сайті. Вивчіть сайт клініки, її спеціалізацію, ознайомтеся з фахівцями, які в ній працюють. Якщо хочете записатися до хорошого гепатолога, наприклад, до кандидата медичних наук (к.м.н.), зателефонуйте за телефоном, вказаним на сайті клініки.

Лікарі

Точний діагноз і ефективне лікування починаються з консультації гепатолога в Києві. Прийом пацієнтів з питань гепатології веде гепатолог, лікар-інфекціоніст вищої категорії. Завдяки нашому фахівцеві вилікуватися від захворювань печінки різного ступеня тяжкості змогли багато пацієнтів.

Запис на прийом до гепатолога доступний у телефонному режимі або через онлайн-форму на сайті клініки МЕДІКОМ. Залиште свій номер, і ми самі зробимо важливий для вашого здоров'я дзвінок.

comment 22
Анастасій Ігор Анатолійович
Лікар-інфекціоніст вищої категорії, гепатолог, к.м.н.

Вартість послуг лікаря-гепатолога

На послуги, позначені зірочкою *, знижка постійного клієнта 10% і 15% не поширюється.

Консультації
Діагностика
1205. * КТ органів черевної порожнини та заочеревинного простору з контрастуванням (включена вартість контрасту, диска)

5000 грн

Більше Згорнути down
2017. Ультразвукове дослідження органів черевної порожнини з визначенням скорочувальної функції жовчного міхура

1300 грн

Більше Згорнути down
Аналізи
950. Гепатит С (ПЛР, якісно) - кров

900 грн

Більше Згорнути down
430. Гепатит С (ПЛР, генотипування) - кров

1100 грн

Більше Згорнути down
431. Гепатит С (ПЛР, кількісно) - кров

1680 грн

Більше Згорнути down
392. Гепатит B IgG антитіла до HBcor

560 грн

Більше Згорнути down
396. Гепатит B HBeAg

550 грн

Більше Згорнути down
397. Гепатит B HBsAg (австралійський антиген), якісно, експрес-діагностика, сироватка

550 грн

Більше Згорнути down
894. Гепатит В (ПЛР, кількісно) - кров

900 грн

Більше Згорнути down
952. Гепатит В (ПЛР, якісно) - кров

980 грн

Більше Згорнути down
943. Гепатит G (ПЛР, якісно) - кров

1100 грн

Більше Згорнути down
969. Гепатит А (HAV), сумарні антитіла, сироватка

550 грн

Більше Згорнути down
1226. Гепатит D (ПЛР, якісно) - кров

1450 грн

Більше Згорнути down
1259. Гепатит А (ПЛР, якісно) - кров

700 грн

Більше Згорнути down
1313. Гепатит B HBsAg (австралійський антиген), кількісне визначення

670 грн

Більше Згорнути down
1622. Гепатит В, (HBsAg (австралійський антиген), HBeAg, сумарні антитіла до HBeAg, сумарні антитіла до HBsAg, сумарні антитіла до HBcorAg) якісно, COMBO-тест, експрес-діагностика

1050 грн

Більше Згорнути down
3673. Вірус гепатиту Е (HEV), антитіла Ig M

650 грн

Більше Згорнути down
4648. Синдром Жильбера UGT1A1, кров, метод ПЛР

1170 грн

Більше Згорнути down

Вiдгуки

30.03.2021 13:22
Євгенія

Хочу висловити величезну подяку Анастасію І. А. за його працю, самовіддачу. Це - не тільки відмінний лікар, але і дуже хороша людина. У свій час перехворіла гепатитом. Зараз спостерігаюсь у нього. На прийомі завжди добрий, привітний, уважний до дрібниць. За допомогою його рекомендацій, майже не відчуваю наслідків хвороби. Дякую.

12.02.2021 08:14
Анастасія Сивачанко

Звернулася в клініку за порадою колег. Страшно хворів правий бік, під ребром. Обстеження показало проблеми з печінкою. Завдяки лікуванню Анастасія і. А. я значно поправила своє здоров'я, і самопочуття.

27.12.2020 23:24
Марина Рогова

Величезне спасибі, Ігорю Анатолійовичу. Кращий лікар, дуже хороша людина. Чоловік захворів на гепатит, всі від нього відвернулися. А от І. А. Анастасій, приїхав додому провів попередню діагностику, і тільки він зміг умовити чоловіка лягти в лікарню. Зараз ми проходимо успішний курс лікування під наглядом нашого спасителя. Чоловікові набагато легше. Спасибі Вам, низький уклін.

11.10.2020 14:40
Геннадий

Очень хороший специалист и просто замечательный человек - Анастасий И. А. Проблемы с печенью у меня по наследству, в больнице особо не обращался, по отцу знаю, что бесполезно. В период обострения, друг буквально за руку затащил на прием. Сейчас наблюдаюсь у Игоря Анатольевича, соблюдаю все рекомендации, чувствую себя превосходно. Очень жаль, что поздно обратился, некоторых необратимых процессов не избежать.

15.09.2020 19:27
Валерий

Выражаю благодарность Игорю Анатольевичу за помощь, профессионализм. Просто врач от Бога. Мучился изжогой и частой рвотой, практически ничего не мог есть. Никто не мог поставить диагноз. И только обратившись в Медиком по адресу пр-т Героев Сталинграда, 6Д. к Анастасий И.А. смог избежать худшего. Врач, осмотрев внешне, предположил, что это проблемы с печенью. Обследование подтвердило диагноз. Сейчас прохожу медикаментозную терапию, первый раз чувствую облегчение. Спасибо Вам огромное!

Показати ще 2

arrow

Всього 5 відгуків

залишити відгук arrow arrow
Ваша оцінка
star star star star star
error
error
error
error

Натискаючи кнопку, ви дозволяєте обробку персональних даних та погоджуєтесь з політикою конфіденційності.

Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам?
Наприклад: 0XX XXX XX XX
Передзвоніть
Наприклад: 0XX XXX XX XX

Натискаючи кнопку, ви дозволяєте обробку персональних даних та погоджуєтесь з політикою конфіденційності.

Вільних операторів на лінії: 6
Замовлень дзвінків сьогодні: 100+
Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам?
Наприклад: 0XX XXX XX XX
Вільних операторів на лінії: 6
Замовлень дзвінків сьогодні: 100+
Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам
в зручний час?
КНОПКА
ЗВ'ЯЗКУ
telegram page-down