exit
search serach

Новини

2023

реанимобиль ВСУ
01 червня 2023

Кожне врятоване життя — перемога України. В листопаді команда "Клініки Медіком" запустила щоденний донат — 10 грн від вартості кожної консультації.

save ukraine медичні огляди дітям
26 травня 2023

Кожні 6 годин на війні гине одна дитина. Це злочин проти людяності, проти дитинства і проти життя. Не менш кричущим порушенням моральних норм і норм міжнародного права є факт примусового переміщення українських дітей на територію РФ.

19 травня 2023

Білий халат — символ служіння людству. Вишита сорочка — символ належності до тої його частини, яка хоче жити вільно на своїй українській землі.

Сьогодні наша команда на Оболоні та Печерську вбрана у вишиванки.

Оплата в рассрочку стационар
17 квітня 2023

Ми запустили можливість оплати у розстрочку за лікування у стаціонарному відділенні Клініки Медіком.

Питання дотичні до здоров'я мають вирішуватись вчасно.

МРТ на Оболоні
29 березня 2023

Ми розширюємо спектр діагностичних послуг і запускаємо МРТ на Оболоні.

Відтепер в клініці за адресою просп. Володимира Івасюка 6д працює новий магнітно-резонансний томограф Siemens Magnetom Sempra з напруженістю магнітного поля 1.5 Т.

Стапедопластика лікування отосклерозу
10 березня 2023

Отосклероз – прогресуюча дегенеративна патологія органу слуху. При ньому порушується рухливість слухових кісточок у середньому вусі. Це обмежує передачу коливань звуку до структур внутрішнього вуха, що призводить до поступового зниження слуху.

Оборудование для медицинских поездов
20 лютого 2023

Маленькі кроки - великі справи. Турбуючись про ваше здоров’я, ми допомагаємо - придбали вісім мобільних кондиціонерів для транспортування військових медичними потягами.

Два місяці тому ми запустили програму щоденних донатів.

Nurse education course MEDIKOM
07 лютого 2023

З 30 січня по 4 лютого на освітньому майданчику Medikom HUB пройшов перший в цьому році курс “Школа медсестер”.

Освітній проект з розвитку професійних компетенцій для молодшого медичного персоналу було започатковано п’ять років тому фахівцями клініки.

Отзыв отделение травматологии
14 січня 2023

Якщо про професійний європейський рівень медичної допомоги, то це в «Медіком». Це знають вже не тільки кияни, а й зарубіжні гості.

В своєму твіттері пані Ребекка Хармс, європейська політкиня, відзначила високий рівень медичної допомоги.

2022

Неотложная помощь
30 грудня 2022

У лютому ми передали кілька автомобілів невідкладної допомоги на потреби ЗСУ. Вони справно «служать» і допомагають військовим медикам, серед яких і наші колеги.

генератор на оболони
07 грудня 2022

Всі підрозділи "Клініки Медіком" працюють автономно — незалежно від відключень електропостачання!

Для нас вкрай важливо налаштувати роботу клініки так, щоб медична допомога надавалась якісно, безпечно та безвідмовно.

скидки для ВСУ
04 грудня 2022

"Клініка Медіком" надає якісні медичні послуги за будь-яких умов. Ми твердо і безкомпромісно віримо у перемогу України. З кінця листопада діє оновлена система знижок для військовослужбовців.

Medikom Education HUB
29 листопада 2022

Центр розвитку компетенцій Medikom Education Hub запустив новий цикл лекцій для фахівців "Клініки Медіком". Ініціатором навчальної програми виступив завідувач відділенням реанімації, к.м.н., доцент Доморацький Олексій Едуардович.

приймаємо без запису
24 листопада 2022

Незламна країна, незламні люди, незламна медицина. Клініка "Медіком" працює за будь-яких умов.

Якщо у вас немає можливості подзвонити, аби записатися на прийом, ми вас приймемо у рамках живої черги.

10 грн донат на армію
21 листопада 2022

Ми, українці, незламні й сильні. Вже дев'ять місяців ми відстоюємо свою свободу, відвойовуємо свої землі, продовжуємо працювати в тилу й донатимо щодня.

Команда "Клініки Медіком" запускає щоденний донат — 10 грн від вартості кожної консультації ми відрахуємо на допомогу Збройним Силам України.

ambulance medikom
01 листопада 2022

Щодня зберегти життя на передовій військовим допомагають наші машини невідкладної допомоги. Ще на початку повномасштабної війни Клініка Медіком одразу підключилася до волонтерського руху й надала свої реанімобілі на базі Mercedes-Benz з повним комплектом обладнання на передову.

Вакинация от гриппа
25 жовтня 2022

У підрозділах Клініки Медіком стартувала сезонна програма вакцинації від грипу.

Щеплення рекомендоване дорослим і дітям від 6 місяців.

Команда Медиком
14 жовтня 2022

Кожен співробітник Клініки Медіком щодня робить свій цінний внесок, наближаючи перемогу України. Від початку війни компанія активно включилася у волонтерський рух.

Так, в березні, Клініка Медіком переказала 2 млн грн на допомогу ЗСУ.

скидка детские врачи
23 вересня 2022

За час війни сотні тисяч переселенців знайшли прихисток в Києві. З «гарячих точок» ці родини вивозили найдорожче - дітей, які завжди потребують якісного медичного спостереження.

З 26 вересня Клініка Медіком створює спеціальну програму для обслуговування дітей з числа внутрішньо переміщених осіб.

Контроль рівня глюкози
10 серпня 2022

Відомо, що рівень глюкози крові коливається протягом доби і на це впливає безліч факторів: харчування, фізичні навантаження, генетика, емоційний стан, супутні захворювання, лікарські засоби, вагітність тощо.

мобильное приложение Медиком
22 липня 2022

Клініка Медіком оновила мобільний додаток MEDIKOM, щоб надати своїм пацієнтам зручний доступ до медичної картки. Раді повідомити, що в оновленій версії додатку реалізована можливість запису на прийом до лікаря онлайн!

День медичного прцівника
17 червня 2022

Життя - п’ять літер, безліч проявів, сенсів та лише одне для кожної людини на планеті. Найцінніше з того, що маємо. Найнеосяжніше. Потужне і водночас крихке життя.

Зараз ми - українці - гостро відчуваємо життя, адже боремось за нього щосекунди.

Прийом в клініці Медіком на Оболоні і Печерську
10 червня 2022

У червневі свята всі підрозділи Клініки МЕДІКОМ на Оболоні і Печерську працюють за звичайним графіком. Невідкладна допомога, терепевтичний, хірургічний стаціонар і контакт-центр клініки працюють цілодобово.

Працює поліклініка МЕдіком на Оболоні
14 травня 2022

Поліклініка Клініки Медіком на Оболоні за адресою Героїв Сталінграда, 6д відновлює прийом пацієнтів з 16 травня (понеділок).

Консультаційний центр при стаціонарі на Оболонській набережній, 9 продовжував свою роботу після початку війни.

	Kyiv surgery center
29 березня 2022

Клініка Медіком продовжує надання медичної допомоги в умовах воєнного стану. Раді повідомити, що наш стаціонар відновлює свою роботу.

Фактично робота клініки не зупинялась від початку війни.

doctors help online, phone, messenger
24 березня 2022

Шановні наші пацієнти і партнери, весь цей надскладний... трагічний для всіх нас місяць фахівці Клініки Медіком залишались поруч. І ми готові продовжувати роботу, зберігаючи віру у перемогу України та її світле майбутнє!

Электронная медицинская карта
13 березня 2022

Останні кілька місяців Клініка Медіком займалася розробкою мобільного застосунку MEDIKOM online. Ми мали на меті створити електронну медичну карту у смартфоні з безпечним і зручним доступом для пацієнтів.

Прийом в клініці Медіком
11 березня 2022

Увага! Умови онлайн-консультацій і прийому були оновлені 24 березня

Третій тиждень наша країна переживає найтрагічніший період у своїй історії.

Программа заботы для малышей до 3 месяцев
02 лютого 2022

В перші місяці життя малюкам потрібна любов і турбота. А батькам - впевненість і підтримка. Ми розуміємо, як важко виконувати всі рекомендації, налаштувати ГВ, слідкувати за нормами набору ваги, розібратися у календарі щеплень...

2021

Новогодние поздравления от клиники МЕДИКОМ
24 грудня 2021

Лапатий сніг, кольорові вогники на ялинці, аромат мандарин, як у дитинстві... Наближаються зимові свята і ми живемо передчуттям новорічного дива. Команда клініки МЕДІКОМ зустрічає 2022-й у особливо піднесеному настрої.

Партнерская встреча с представителями страховых компаний
21 грудня 2021

17 грудня в Освітньому хабі MEDIKOM пройшла відкрита зустріч з представниками страхових компаній та ассістансів, які мають представництво в Києві. Ми раді були бачити у стінах нового стаціонару наших давніх партнерів, зокрема страхові компанії «Провідна», «ІНГО», «ВУСО», ТАС, ARX, «СОС Сервіс» та Місію Міжнародного Комітету Червоного Хреста в Україні.

Стоимость программы Ваксигрипп Тетра снижена
30 листопада 2021

У підрозділах клініки МЕДІКОМ продовжується кампанія з вакцинації проти грипу. Ми зважаємо на рекомендації ВООЗ і наголошуємо на тому, що щеплення є найбільш ефективною профілактикою хвороби.
З турботою про ваше здоров'я ми знизили вартість програми вакцинації Ваксигрип Тетра для дорослих та дітей.

Справка или сертификат - разъяснение
05 листопада 2021

З введенням режиму «червоної зони» у столиці в клініку МЕДІКОМ звернулось багато киян, щоб отримати довідку про перенесену коронавірусну хворобу. На прохання пацієнта лікар зобов'язаний видати довідку при наявності запису у медичній карті.

Позиция клиники относительно информации о подделке COVID-сертификатов
29 жовтня 2021

Останнім часом виявлені непоодинокі випадки підробки сертифікатів про вакцинацію з використанням печаток, штампів, підписів лікарів від імені Клініки МЕДІКОМ. Зважаючи на перехід багатьох регіонів України у статус «червоної зони», вважаємо за потрібне прокоментувати дану ситуацію.

Графік роботи підрозділів 14-17 жовтня
13 жовтня 2021

З 2014 року наша країна відзначає свято сили і честі - День захисника і захисниці України. Воно проходить в один день з Покровою Пресвятої Богородиці та Днем Українського козацтва, які наші пращури шанували здавна.

Новий багатопрофільний стаціонар «Клініка Медіком»
13 вересня 2021

ПП «Клініка Медіком» запускає новий багатопрофільний стаціонар у Києві. 4-поверховий медичний центр на Оболонській набережній, 9 поруч зі столичним парком «Наталка» відкриває свої двері з 13 вересня.

Нові правила видачі лікарняних
01 вересня 2021

Згідно з наказом Міністерства охорони здоров'я України № 1066 від 01.06.2021 оформлення лікарняних вже з 1 вересня мало б проходити виключно в електронному форматі. Проте цей термін було продовжено.

30 років Незалежності України
19 серпня 2021

30 років Незалежності України. Клініка МЕДІКОМ молодша за нашу країну всього на один рік. І кожен з них був для нас роком нових викликів і нових можливостей.

Ми йшли вперед разом, тримаючи руку на пульсі українського суспільства, радіючи нашим перемогам, проживаючи трагічні події.

Медосмотры на визу США в Киеве на Оболони
26 липня 2021

З 26 липня медогляд на візу США проводиться в клініці МЕДІКОМ на Оболоні. Підрозділ на Печерську, де раніше проводили медичні обстеження для аплікантів, переїхав і працюватиме за новою адресою: просп.

График работы в июне
18 червня 2021

Перший місяць літа дарує нам довгі святкові вихідні. Вже за кілька днів - 20 червня - святкуватимемо Трійцю і "зелені свята". А за тиждень - 28 червня - державне свято День Конституції України.

День медицинского работника
17 червня 2021

20 червня медичні працівники святкують своє професійне свято, яке насправді дуже люблять. А чи може бути інакше, коли обираєш професію за покликанням, йдеш своїм професійним шляхом з гідністю, щиро радієш результатам, коли вдається допомогти, врятувати, захистити найцінніше - здоров'я людини.

Педіатрія Medikom
14 травня 2021

З 17 травня відкриває свої двері нова дитяча поліклініка MEDIKOM на проспекті Героїв Сталінграда 6А (Оболонь). Всі лікарі, які раніше проводили прийом у дитячій поліклініці на Героїв Сталінграда 6Д, переїхали та залишились поруч!

Графік роботи на Великдень
27 квітня 2021

Наближаються травневі вихідні, а з ними - велике свято для всіх християн. Команда Клініки МЕДІКОМ вітає вас з Великоднем!

Великодній ранок завжди дарує світло...

Важливо бачити світло, щоб подолати страх, смуток, розбрат.

Определение штаммов коронавируса SARS-COV-2
15 квітня 2021

З 13 квітня в Клініці МЕДІКОМ доступний новий вид тестів - дослідження РНК вірусу SARS-COV-2 з визначенням штамів методом ПЛР.

Через рік після "знайомства" з COVID-19 ми маємо кілька надійних методів діагностики, які дозволяють встановити факт зараження.

График работы на 8 марта
03 березня 2021

Зустрічаємо нову весну з відкритим серцем. Впускаємо у нього легкість весняного вітру, тепло сонячних променів, потужну енергію оновлення та свіжі ідеї!

І, вітаючи сьогодні жінок - своїх колег, пацієнтів, партнерів - ми радіємо з того, що вони можуть вільно реалізувати себе у будь-якій сфері: вміло керувати компанією чи пекти найсмачніші млинці у кав’ярні, рятувати життя в операційній чи рятувати долі в судовій залі, створювати шедеври на полотні чи захищати мир на полі бою...

Позиция клиники
23 лютого 2021

Останнім часом виявлені непоодинокі випадки підробки невстановленими особами документів, довідок, результатів тестів на COVID-19 з використанням печаток, штампів від імені Клініки МЕДІКОМ. 

Програма відновлення POST COVID
13 січня 2021

Коронавірус небезпечний не лише своїм складним протіканням, а й довгим періодом відновлення. Насправді лікарське спостереження та реабілітація необхідні всім, хто переніс COVID-19. А особливо тим, хто хворів важко!

2020

Графік роботи у зимові свята 2020-2021
23 грудня 2020

Зимові свята на порозі! Ми впускаємо новорічний настрій і дух Різдва в оселю, зустрічаємо їх радісно, з добрими надіями та гарними сподіваннями.

Клініка МЕДІКОМ бажає вам щасливого передчуття свят!

Тести на антиген COVID-19
04 грудня 2020

Тести на антиген COVID-19, які восени анонсувала ВООЗ, давно доступні у всіх підрозділах Клініки Медіком. Та пацієнти часто ставляться до них з недовірою або плутають їх з іншими видами тестів.

сдать ИФА-тест на антитела
09 вересня 2020

Полімеразна ланцюгова реакція  (ПЛР) залишається "золотим стандартом" діагностики COVID-19. Та лікарі стверджують: жоден метод дослідження не є абсолютно достовірним!

Как поддержать детей перед школой
01 вересня 2020

Цього  року на батьків та дітей чекає нелегке випробування - школа в умовах адаптивного карантину. З'явиться багато нових правил, до яких дитина не звикла: використання і регулярна заміна масок, вимірювання температури, особливі правила відвідування їдалень, індивідуальні пляшечки з водою і дотримання соціальної дистанції.

вакцинація грип
28 серпня 2020

Сезон грипу починається у вересні-жовтні.  Та особливістю епідсезону 2020-2021 стане  циркуляція відразу двох вірусів - грипу та коронавируса - які належать до ГРВІ зі схожими  симптомами. 

День Независимости Украины - график работы
21 серпня 2020

Україна готується до урочистостей з нагоди Дня Незалежності України - 24 серпня, а напередодні - 23 серпня - Дня Державного Прапора. 

Кожний крок вперед дається нам завдяки сміливості, впевненості, талантам та небайдужості.

Тест на COVID-19 для поездок за границу
14 липня 2020

Поступове відновлення авіасполучення здійснюється за новими правилами. Деякі країни обмежуються температурним скринінгом по прильоту. Але, для перетину більшості  відкритих для українців кордонів необхідна довідка з результатами ПЛР-тесту.

Помощь при укусах насекомых и клещей
06 липня 2020

Часто відпочинок на природі супроводжується укусами комах і кліщів. Тому, в розпал літа слід пам'ятати про обережність. А зіткнувшись з такою неприємністю, як укуси, своєчасно звернутися за медичною допомогою.

День медицинского работника
18 червня 2020

Медицина, безумовно, одна з найбільш гідних професій. Це інший погляд на речі, інший спосіб життя, своєрідний гумор і, навіть, "діагноз" (в хорошому сенсі цього слова). 

Щорічно День медичного працівника відзначають люди, які присвятили себе благородній справі — охороні здоров'я.

Інфекційна безпека
18 червня 2020

Питання інфекційної безпеки в Клініці МЕДІКОМ вирішуються системно і охоплюють комплекс заходів. Можна сказати, що це основоположні питання, адже якість нашої роботи безпосередньо залежить від створення безпечного середовища для пацієнтів і співробітників клініки.

Графік роботи у травневі свята
29 квітня 2020

Цього року додаткові вихідні на травневі свята впритул наближені до вікенду. На багатьох з нас очікує по три дні відпочинку два тижні поспіль. При цьому, поліклінічні відділення клініки МЕДІКОМ та відділення невідкладної допомоги продовжать роботу навіть у святкові дні 1 та 9 травня.

графік роботи
16 квітня 2020

Нині ми у піднесеному настрої готуємось до Великодня. Цей день святкують не лише віряни, адже його ідея - торжество життя - об'єднує все людство.

Зустрічайте свято з відкритим серцем без смутку та зневіри - відкрийте його для чистої любові!

тест на коронавирус
15 квітня 2020

Обстеження на інфекцію SARS-CoV-2 збудника COVID-19 потребують не тільки пацієнти з такими симптомами як: підвищена температура тіла, кашель, закладеність носа, ускладнене дихання.

экспресс-тесты для определения антител к COVID-19 в офисе
13 квітня 2020

Країна продовжує карантин, але бізнес обережно виводить персонал в офіси. Деякі компанії зовсім не зупиняли роботу через специфіку діяльності. Щоб переконатися, що ваші співробітники здорові, можуть спільно працювати і не становлять небезпеки один для одного, клініка МЕДІКОМ організовує тестування на коронавірус для співробітників в офісі.

Безопасный медицинский сервис
10 квітня 2020

Карантин COVID-19 продовжується, та ми не можемо поставити життя "на паузу". Наші діти потребують своєчасної вакцинації, вагітні - належного лікарського супроводу, а пацієнти з хронічними хворобами - уважного спостереження та своєчасного лікування.

Коронавирус и заболевания сердца
02 квітня 2020

Європейська спілка кардіологів (ESC) закликає не зациклюватися виключно на проблемі коронавірусу. Адже, навіть в умовах нинішньої пандемії, статистика смертності через серцево-судинні захворювання є найвищою!

 изменение условий программы лояльности
25 березня 2020

Щодня ми слідкуємо за новинами і нас всіх турбує: Чи зросла кількість хворих?  Скільки триватиме карантин? Де придбати засоби для дезінфекції, маски, рукавички?

Чи не найбільше навантаження зараз відчувають лікарі та медичні працівники.

Карантин COVID-19 - разделение потока пациентов
19 березня 2020

Клініка МЕДІКОМ інформує про додаткові заходи безпеки на період карантину з коронавірусної інфекції

З 23 березня вводиться розподіл потоків пацієнтів між двома підрозділами Клініки МЕДІКОМ.

Карантин COVID-19 - режим роботи клініки МЕДІКОМ
18 березня 2020

Влада Києва вводить посилені карантинні заходи для попередження можливого розповсюдження коронавірусної інфекції. Діють обмеження на пересування муніципальним транспортом, під закриття підпадають більшість закладів торгівлі та побутового сервісу.

график работы на 8 марта
04 березня 2020

Наближається 8 березня. Для когось це про весну та жіночність. Для когось — про права та рівність. Для когось — про буденне... А ми бажаємо вам свята! Нехай воно дарує гарний настрій, заряд енергії, радість спілкування.

тренинг
27 лютого 2020

Шукаючи «гарного лікаря», більшість з нас зважає на репутацію і професійні якості. При цьому, вміння «знайти контакт», комунікувати у звичний і зрозумілий для пацієнта спосіб, збільшує лояльність до експерта і медичного закладу в цілому.

саммит 1
26 лютого 2020

Маргарита Мальована, директор ПП «Клініка Медіком» виступила на «Всеукраїнському медичному саміті - 2020». Представники медичних компаній зібрались у широкому форматі, щоб перейняти досвід провідних бізнес-практиків.

коронавирус
31 січня 2020

Китайський коронавірус здійняв хвилю занепокоєння у всьому світі. Українці також панікують, адже важко відокремити потрібну інформацію від хвилі чуток, псевдо-експертних думок та емоційних закликів.

2019

с новым годом
25 грудня 2019

Шановні колеги, партнери і наші дорогі пацієнти!

Прийшов час зимових свят. Тільки задумайтеся, ми зустрічаємо не просто новий рік, а нове десятиліття. Починається новий рубіж!

Клініка МЕДІКОМ вітає вас з Новим Роком та Різдвом Христовим!

checkup-zdorovyj-start-novogo-goda
03 грудня 2019

Новорічні плани, мрії, wish list... Все буде реалізовано, якщо завчасно подбати про свій головний ресурс - здоров'я! Фахівці клініки МЕДІКОМ розробили програми CheckUp для жінок та чоловіків.

Набір базових консультацій, лабораторних аналізів та досліджень.

Діагностика в клубі 5 Елемент
18 листопада 2019

Спорт - це здоров'я, молодість, краса. Та щоб тренування були безпечними і працювали на результат, потрібно адекватно оцінювати можливості свого організму. Чи готовий він до високих фізичних навантажень?

Вакцинація від грипу
02 жовтня 2019

На початку жовтня в клініках МЕДІКОМ на Оболоні і Печерську почалася вакцинація від грипу дорослих та дітей. У 2019 році нами буде використовуватися чотирьохвалентна спліт-вакцина ВАКСІГРИП ТЕТРА, виробництва Санофі Пастер, Франція.

Обмін досвідом в МЕДПАРК
24 вересня 2019

Делегація 13 медичних сестер клініки МЕДІКОМ пройшли навчання в Союзі приватних клінік Республіки Молдова «Медпарк». В ході п'ятиденного навчання і обміну досвідом наші співробітники вдосконалили свої навички та переймали інноваційні розробки в галузі догляду, організації медичних процесів в операційному блоці, блоці інтенсивної терапії, стаціонарі та поліклініці.

День зарядки на Оболоні
23 вересня 2019

21 вересня для наймолодших наших друзів клініка МЕДІКОМ влаштувала справжнє свято на Оболоні - ДЕНЬ ЗАРЯДКИ!

Однією з основних місій МЕДІКОМ є пропаганда здорового способу життя і профілактики захворювань.

Участь у турнірі "Тато-футбол"
18 вересня 2019

14 вересня на Оболоні пройшов V чемпіонат з футболу між батьками і дітьми. Це унікальна концепція спортивного заходу, де в одній команді нарівні з дорослими грають діти.

Особливість полягає в тому, що батьки не мають права забивати гол.

медичний партнер матча з кінного поло
16 вересня 2019

14 вересня 2019 р. вперше на території України в кінно-спортивному клубі «Equides Club» проводився показовий матч з кінного поло на «Кубок Посла Аргентини». Взяти участь в грі прилетіли провідні й імениті спортсмени з усього світу.

партнер міжнародного турніру ММА
19 серпня 2019

У Києві 17 серпня відбувся третій міжнародний бійцівський чемпіонат зі змішаних бойових єдиноборств ММА в бійцівських куртках (GCFC MMA), а клініка «МЕДІКОМ» забезпечила медичний контроль за ситуацією на октагоні (рингу) і на заході в цілому в якості медичного партнера.

супровід дитини за кордон
08 серпня 2019

Ми з гордістю розповідаємо історії про професіоналізм лікарів, про командну роботу, знаючи, що вона стала початковим сполучним медичної історії зі щасливим кінцем.

Ітану скоро 2 місяці, і він вже практично здоровий малюк, який, можливо, навіть увійде в число тих людей, які (як заявляють вчені) проживуть 200 років – і ці люди вже народилися.

лікування сексуальної дисфункції у чоловіків
02 серпня 2019

Найгеніальніший лікар іноді не здатний допомогти без якісної точної діагностики і використання в лікуванні обладнання, яке може бути частиною лікувального процесу або навіть його основною складовою.

тест на гепатит
30 липня 2019

У рамках серпня - місяця боротьби с гепатитом, пропонуємо пройти безкоштовний тест на виявлення хвороби, а також консультацію лікаря-інфекціоніста у разі позитивного результату.

Тестування проводяться з 1 по 6 серпня 2019 р.

 партнер турніру з волейболу серед юристів
22 липня 2019

20 червня 2019 р. відбувся VII турнір з пляжного волейболу серед юристів.

Компанія «МЕДІКОМ» протягом багатьох років підтримує спортивні заходи. Ось уже третій рік ми є медичним партнером турніру, який проводить «Асоціація правників України».

чемпіонат світу з футболу серед лікарів
18 липня 2019

Ми раді, що у нас є гідний привід написати про спорт, де ми активні учасники, адже наш лікар, завідувач ЛОР — відділенням клініки «МЕДІКОМ» Герасименко Сергій Іванович в збірній українських лікарів.

новость - Герасименко
08 липня 2019

Неймовірний успіх відразу двох заявлених українських команд на чемпіонаті світу з футболу серед лікарів, який зараз проходить в Мексиці місті Канкун.

Вперше обидві команди вийшли у чвертьфінал і серед спортивних героїв - лікар-отоларинголог, завідувач ЛОР - відділенням клініки «МЕДІКОМ» Герасименко Сергій Іванович.

2018

веде прийом ДИТЯЧИЙ УРОЛОГ - Сельчук Юджель
02 травня 2018

23 і 24 травня 2018 року в клініці МЕДІКОМ буде вести прийом дитячий уролог всесвітньо відомої мережі клінік ACIBADEM (Туреччина), професор Сельчук Юджель.

Сельчук Юджель - дитячий уролог.

МЕДІКОМ відкриє центр міжнародного стандарту JCI в Києві
06 квітня 2018

У Києві, буде відкритий новий медичний центр МЕДІКОМ, площею 7000 м2, розташований в Оболонському районі Києва, на правому березі Дніпра.

Цей медичний центр стане першим в Україні лікувальним закладом, який отримає міжнародну акредитацію за американським стандартом JCI (Joint Commission International).

Фахівці невідкладної допомоги запрошені на Всеукраїнську конференцію
22 лютого 2018

З радістю повідомляємо вам, що спеціалісти невідкладної допомоги клініки «МЕДІКОМ» були запрошені на Всеукраїнську науково-практичну конференцію з міжнародною участю «Актуальні проблеми екстренної медичної допомоги та медицини катастроф» та на ІІІ Всеукраїнський зимовий чемпіонат бригад екстреної медичної допомоги з міжнародною участю «Кременецькі медичні ралі - 2018».

2017

Інформаційна атака на клініку «Медіком»
29 грудня 2017

Шановні пацієнти!

У зв'язку з інформаційной атакою на компанію «Медіком» та навмисним поширенням групою осіб, що переслідує власні цілі, неправдивих чуток та інсинуацій навколо реконструкції будівлі готелю під медичний центр по Оболонській набережній, 9 у Оболонському районі м.

29 грудня, клініка МЕДІКОМ святкує свій 25-ти річний ювілей
29 грудня 2017

25 – не просто цифра. 25 – свідчення того, що ми на вірному шляху і робимо свою роботу на найвищому рівні!

Тільки за останні три роки ми надали майже 1 000 000 послуг нашим клієнтам, що також є знаком якості нашої роботи.

Перші всеукраїнські змагання «Парамедик 2017»
19 жовтня 2017

7 жовтня, в Одесі, пройшли перші всеукраїнські змагання з надання домедичної допомоги «Парамедик 2017», в яких команда клініки «МЕДИКОМ» взяла участь.

Змагання відбулися і пройшли успішно, навіть незважаючи на складні погодні умови, де кожен зміг оцінити себе та свої реальні вміння та навички.

2016

Новая программа лояльности
14 липня 2016

Клініка МЕДІКОМ для своїх постійних Клієнтів вводить нову програму лояльності, де, крім індивідуальних знижок 10 і 15 (відсотків), передбачена можливість створити сім'ю (групу), в якій знижка буде поширюватися на кожного учасника!

Показати ще 10

down

Всього 92 новин

Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам?
Наприклад: 0XX XXX XX XX
Передзвоніть
Наприклад: 0XX XXX XX XX
Вільних операторів на лінії: 6
Замовлень дзвінків сьогодні: 100+
Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам?
Наприклад: 0XX XXX XX XX
Вільних операторів на лінії: 6
Замовлень дзвінків сьогодні: 100+
Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам
в зручний час?
КНОПКА
ЗВ'ЯЗКУ
telegram page-down