exit
search serach

Новини

2024

bus16
27 травня 2024

Олексій Доморацький, кандидат медичних наук, доцент, лікар-анестезіолог та завідувач відділення реанімації Клініки МЕДІКОМ, виступив співорганізатором, модератором та доповідачем на 16-му British-Ukrainian Symposium (BUS 16) «Анестезіологія та інтенсивна терапія – протоколи та практика».

apteka medikom
07 травня 2024

Клініка МЕДІКОМ та мережа аптек “Аптека Доброго Дня” оголошують про спільну акцію

При візиті до лікаря-гінеколога “Клініки МЕДІКОМ” кожна пацієнтка отримає промо-код на знижку -10% на всі препарати гінекологічного профілю у мережі аптек “Аптека Доброго Дня”.

Товстолит ЛОР
29 квітня 2024

23 квітня 2024 року на порталі KARL STORZ відбувся Всеукраїнський майстер-клас з застосування технології VITOM 3D у ларинго- та отохірургії, який провів лікар-отоларинголог та ЛОР-хірург, Валерій Павлович Товстолит.

адміністратор клініки
26 квітня 2024

Наши старші адміністраторки взяли участь у воркшопі "Дизайн мислення для побудови медичних процесів". Ще один крок для вдосконалення професійного досвіду!

Дизайн-мислення стає все більш популярним у сучасному бізнесі, де більше не працює жорстка ієрархія.

STOP THE BLEED
22 квітня 2024

За минулий місяць на майданчику MEDIKOM Education Hub ми провели два навчальні курси з програми "STOP THE BLEED", розробленої за стандартами Американського коледжу хірургів (ACS).

дитяча поліклініка
21 березня 2024

Погодьтеся, саме слово “відкриття” несе у собі інтригу. Наукове відкриття або ж відкриття планети. Нове відкриття, унікальне відкриття, сенсаційне відкриття…   Відкриття флагманського магазину  мережі МА - подія, яку ми не могли пропустити!

15 березня 2024

Всіх батьків і тих, хто зараз готується до батьківства, запрошуємо провести ці вихідні на відкритті найбільшого фірмового магазину МА в Рітейл Парк Почайна.

04 березня 2024

Лікар-педіатр, дитячий невролог, Перепечаєнко Марина Дмитрівна, взяла участь у VI Міжнародному конгресі про корисні мікроорганізми PRO|PRE BIOTIC 2024.

04 березня 2024

Лікар-радіолог, Дворянова Тетяна, відвідала міжнародний конгрес радіологів, що проходив з 28 лютого по 3 березня у Відні.

25 лютого 2024

Ми віримо в силу співдії. А кожна історія з проєкту "Чути життя" лише зміцнює її. Разом ми стаємо свідками того, як спільні дії змінюють життя на краще.

Контакт центр
17 лютого 2024

Ми провели тренінг "Ефективна комунікація з зовнішнім клієнтом" для операторів контакт-центру на платформі Medikom Education Hub.

Тренер Оксана Томащук, експерт з клієнтського сервісу, приділила багато уваги навичкам створення атмосфери довіри та доброзичливості.

13 лютого 2024

Нещодавно в Будапешті пройшов курс FESSH Academy, організований Європейською асоціацією хірургів кисті. Це один з найбільших профільних заходів для європейських фахівців.

12 лютого 2024

Підтримуємо своїх! "Клініка Медіком" передала медичне обладнання стабілізаційним пунктам ЗСУ.

Ми надіслали стерилізаційне обладнання – панмеди. Адже забезпечення інфекційної безпеки в умовах польових шпиталів є складним завданням.

07 лютого 2024

Клініка МЕДІКОМ продовжує програму безоплатної реабілітації слуху. Проєкт "Чути життя"   дарує нові можливості людям, які втратили слух внаслідок військових дій.

11 січня 2024

Клініка МЕДІКОМ розвиває напрямок естетичної гінекології, надаючи висококваліфіковану допомогу для покращення здоров'я та самопочуття жінок. В грудні наш провідний фахівець з естетичної гінекології, Юлія Лавренюк, прийняла участь у роботі VII Міжнародного конгресу Європейської асоціації естетичної гінекології E.

2023

29 грудня 2023

Дорогі друзі, прийміть щирі вітання з нагоди Нового Року!

2023-й став для нас роком, сповненим довіри і вдячності.
Рік неймовірних людей, з якими РАЗОМ вдалося...

25 грудня 2023

Друзі, вітаємо вас з Різдвом!

Нехай святкування цьогоріч наповниться глибоким сенсом і стане відблиском любові. Щасливих та спокійних свят бажає команда Клініки Медіком!

21 грудня 2023

Період зимових свят - ідеальний час для маленьких мрійників та тих, хто допомагає здійснювати їх яскраві дитячі мрії. Тож, плануючи подорож серед планет, наша космічна команда приземлилася на території сімейного новорічного фестивалю "Мамазліт".

18 грудня 2023

З 11 по 16 грудня пройшов ще один шестиденний курс “Школи медсестер”. Він є частиною освітнього проєкту Medikom Education Hub з розвитку професійних компетенцій молодшого медичного персоналу. Ми раді були вітати як постійних спікерів, так і нових тренерів.

11 грудня 2023

З 7 по 8 грудня у місті Рівне відбулася науково-практична конференція з міжнародною участю на тему "Особливості надання хірургічної допомоги в умовах воєнного стану". Конференція об'єднала фахівців з різних галузей медицини, які обговорювали актуальні питання та виклики, пов'язані з наданням хірургічної допомоги у воєнний період.

06 грудня 2023

16 грудня Клініка МЕДІКОМ на передоворічному сімейному фестивалі Мамазліт!

З можливими блекаутами чи тривогами, але з великою жагою до життя та вірою у Перемогу, готуємо новорічні активності для дітей.

04 грудня 2023

Завідувач травматологічного відділення Клініки МЕДІКОМ, лікар ортопед-травматолог, хірург, Максим Анатолійович Циганков, виступив на практично-орієнтованому навчальному курсі "Пошкодження передпліччя та кисті.

oncohub
29 листопада 2023

Наприкінці листопада в Києві пройшов онкологічний конгрес OncoHub 4.0 + Молекулярні Зустрічі.

Подія націлена на об'єднання лікарів України, зокрема, онкологів, хірургів, морфологів, реаніматологів, радіаційних онкологів.

26 листопада 2023

Ми раді можливості навчатись у кращих. В рамках проекту Medikom Education Hub Оксана Томащук, експерт з клієнтського сервісу, провела практичний семінар для другої групи адміністраторів клініки.

23 листопада 2023

За даними Centers for Disease Control and Prevention (CDC) рак простати може розвинутись у кожного третього чоловіка віком від 50 до 80 років.

Давайте говорити відкрито - більшість чоловіків уникають візитів до лікаря.

16 листопада 2023

Обмін професійним досвідом з міжнародними колегами. Лікар-акушер-гінеколог, професор, науковий куратор гінекологічного напрямку, Суханова Ауріка Альбертівна на XXIV Всесвітньому конгресі FIGO 2023.

15 листопада 2023

Фахівці Клініки МЕДІКОМ, зокрема, провідний лікар-онкоуролог Костянтин Саввін, лікар-онколог Ольга Подмастерчик, інтерн-онколог Кравченко Анастасія, а також урологічна команда, взяли участь у роботі науково-практичної конференції MOVEMBER-2023.

06 листопада 2023

Робимо якісні медичні послуги доступнішими!

Діє спеціальна ціна -15% на МРТ в неділю. Ми обрали зручний день, вихідний, коли ви можете присвятити час своєму здоров’ю.

02 листопада 2023

25 жовтня в Medikom Education Hub відбулася зустріч кардіологів, яка зібрала фахівців Клініки МЕДІКОМ (кардіологів, терапевтів, фахівців з функціональної діагностики, реаніматологів). Свої доповіді презентували Юлія Залізна, лікар-кардіолог, к.

18 жовтня 2023

15 жовтня відбувся особливий івент для майбутніх мам Chicco МАакадемія.

Від нашої команди виступив лікар невідкладних станів, Олександр Савченко. Він провів презентацію-практикуму "Допомагати не можна чекати".

04 жовтня 2023

Мамина Академія Chicco запрошує майбутніх мам на спеціальний івент для вагітних, який відбудеться 15 жовтня в Києві.

Учасниці події зустрінуться із "зірковими" мамами - Світланою Тарабаровою і СолоХою.

02 жовтня 2023

З 25 по 30 вересня на освітньому майданчику Medikom HUB відбувся третій у цьому році курс під назвою "Школа медсестер". Цей освітній проект спрямований на розвиток професійних компетенцій молодшого медичного персоналу і був започаткований фахівцями клініки п'ять років тому.

29 вересня 2023

Дегенеративні процеси у суглобах - часта причина звернень до ортопеда-травматолога. В особливій групі ризику жінки в період постменопаузи.

Наша пацієнтка звернулася в клініку зі скаргами на болі і значне обмеження рухливості.

28 вересня 2023

Не дивлячись на війну, ми шукаємо можливості, щоб проводити регулярні заняття з невідкладної допомоги для лікарів, щоб практично опрацьовувати ці важливі навички. Куратором програми безперервного навчання є фаховий інструктор, Римаренко Павло Володимирович.

18 вересня 2023

У підрозділах Клініки МЕДІКОМ розпочато вакцинацію проти грипу сучасною вакциною "Джисі Флю» (квадривалентна) (GC Flu Quadrivalent, Корея).

15 вересня 2023

9 вересня у MEDIKOM Eduсation Hub пройшла спеціалізована інформативна лекція під назвою "Антибіотикотерапія важких інтраабдомінальних інфекцій".

15 вересня 2023

Клініка МЕДІКОМ продовжує партнерський проект з програмою U+ та компанією "Тоніка Нова" для надання безоплатної реабілітації слуху жителям України, які втратили слух через військові дії.

Нещодавно в рамках цього проєкту був протезований боєць Збройних Сил України, Єфанов Ігор.

04 вересня 2023

Поспішаємо поділитися з вами найяскравішими моментами з фестивалю Мамазліт, який пройшов у Києві в суботу, 2 вересня. Справжнє свято розваг та корисних вражень!

Організаторам вдалося створити неймовірну атмосферу.

31 серпня 2023

Клініка МЕДІКОМ з радістю оголошує про партнерство з фестивалем "Мамазліт на набережній". Яскравий сімейний фестиваль збере родини на вікенд біля води.

Захід відбудеться 2 вересня з 11:00 до 19:00 на території River Mall.

11 серпня 2023

Слідуючи власному кредо — ми там, де потрібні — Клініка Медіком стала партнером програми безоплатної реабілітації слуху.

11 серпня 2023

Клініка МЕДІКОМ продовжує програму з безоплатної реабілітації слуху для військових Збройних Сил України та цивільних громадян, які постраждали від війни.

Серед учасників програми – Влад, військовий.

08 серпня 2023

Клініка МЕДІКОМ долучилася до важливої програми з безоплатної реабілітації слуху для військових Збройних Сил України та громадян, які постраждали внаслідок війни.

Наші партнери: ГО "НДІ післявоєнної реабілітації та протезування", програми UPLUS SYSTEM та компанії "Тоніка Нова", яка є офіційним уповноваженим представником виробника слухових апаратів Beltone (Данія) в Україні.

Кваченюк Київ
01 серпня 2023

Указом Президента України №447/2023 від 25 червня Кваченюк Андрій Миколайович, лікар-ендокринолог клініки МЕДІКОМ, отримав почесне звання "Заслужений лікар України".

24 липня 2023

Використання ефективних алгоритмів допомоги в екстрених ситуаціях є критичним аспектом у забезпеченні високої якості медичних послуг.

Навчальний курс Серцево-легенева реанімація, спеціалізований етап, розроблений фаховим інструктором, Римаренко Павлом Володимировичем, для лікарів, фельдшерів та медичних сестер відділень невідкладної допомоги, реанімації та інтенсивної терапії.

11 липня 2023

Клініка МЕДІКОМ виступає партнером програми безоплатної реабілітації слуху.

Наша мета: комплексна послуга з діагностики слуху і встановлення, налаштування слухового апарату на безоплатній основі для військових ЗСУ й тих громадян, які втратили слух під час війни.

10 липня 2023

Знижка на медичний апаратний педикюр — 850 грн тільки до 31 серпня. Клініка МЕДІКОМ на Печерську.

Уважність до свого здоров'я — важливий аспект життя. І тут не існує дрібниць. Навіть незначні дефекти стоп: мозолі, тріщини, сухість, натоптиші стають причиною сильного дискомфорту і болю.

28 червня 2023

Education Hub в дії! З 5 по 7 червня на базі нашого стаціонару пройшов курс тематичного удосконалення для лікарів-анестезіологів.

Головна мета: розвиток концепції безпечної анестезії без ускладнень.

19 червня 2023

«Школа медичних сестер» — це традиційний фаховий проєкт, який був започаткований ще п’ять років тому в «Клініці Медіком».

Освітній проєкт з розвитку професійних компетенцій для середнього та молодшого медичного персоналу об’єднав найкращих спеціалістів з сервісу, конфліктології, юридичної підтримки, лабораторної діагностики, інфекційної безпеки та охорони праці.

01 червня 2023

Кожне врятоване життя — перемога України. В листопаді команда "Клініки Медіком" запустила щоденний донат — 10 грн від вартості кожної консультації.

26 травня 2023

Кожні 6 годин на війні гине одна дитина. Це злочин проти людяності, проти дитинства і проти життя. Не менш кричущим порушенням моральних норм і норм міжнародного права є факт примусового переміщення українських дітей на територію РФ.

19 травня 2023

Білий халат — символ служіння людству. Вишита сорочка — символ належності до тої його частини, яка хоче жити вільно на своїй українській землі.

Сьогодні наша команда на Оболоні та Печерську вбрана у вишиванки.

оплата
17 квітня 2023

Ми запустили можливість оплати у розстрочку за лікування у стаціонарному відділенні Клініки Медіком.

Питання дотичні до здоров'я мають вирішуватись вчасно.

29 березня 2023

Ми розширюємо спектр діагностичних послуг і запускаємо МРТ на Оболоні.

Відтепер в клініці за адресою просп. Володимира Івасюка 6д працює новий магнітно-резонансний томограф Siemens Magnetom Sempra з напруженістю магнітного поля 1.5 Т.

lor
10 березня 2023

Отосклероз – прогресуюча дегенеративна патологія органу слуху. При ньому порушується рухливість слухових кісточок у середньому вусі. Це обмежує передачу коливань звуку до структур внутрішнього вуха, що призводить до поступового зниження слуху.

uz
20 лютого 2023

Маленькі кроки - великі справи. Турбуючись про ваше здоров’я, ми допомагаємо - придбали вісім мобільних кондиціонерів для транспортування військових медичними потягами.

Два місяці тому ми запустили програму щоденних донатів.

07 лютого 2023

З 30 січня по 4 лютого на освітньому майданчику Medikom HUB пройшов перший в цьому році курс “Школа медсестер”.

Освітній проект з розвитку професійних компетенцій для молодшого медичного персоналу було започатковано п’ять років тому фахівцями клініки.

eu
14 січня 2023

Якщо про професійний європейський рівень медичної допомоги, то це в «Медіком». Це знають вже не тільки кияни, а й зарубіжні гості.

В своєму твіттері пані Ребекка Хармс, європейська політкиня, відзначила високий рівень медичної допомоги.

2022

30 грудня 2022

У лютому ми передали кілька автомобілів невідкладної допомоги на потреби ЗСУ. Вони справно «служать» і допомагають військовим медикам, серед яких і наші колеги.

07 грудня 2022

Всі підрозділи "Клініки Медіком" працюють автономно — незалежно від відключень електропостачання!

Для нас вкрай важливо налаштувати роботу клініки так, щоб медична допомога надавалась якісно, безпечно та безвідмовно.

04 грудня 2022

"Клініка Медіком" надає якісні медичні послуги за будь-яких умов. Ми твердо і безкомпромісно віримо у перемогу України. З кінця листопада діє оновлена система знижок для військовослужбовців.

29 листопада 2022

Центр розвитку компетенцій Medikom Education Hub запустив новий цикл лекцій для фахівців "Клініки Медіком". Ініціатором навчальної програми виступив завідувач відділенням реанімації, к.м.н., доцент Доморацький Олексій Едуардович.

24 листопада 2022

Незламна країна, незламні люди, незламна медицина. Клініка "Медіком" працює за будь-яких умов.

Якщо у вас немає можливості подзвонити, аби записатися на прийом, ми вас приймемо у рамках живої черги.

21 листопада 2022

Ми, українці, незламні й сильні. Вже дев'ять місяців ми відстоюємо свою свободу, відвойовуємо свої землі, продовжуємо працювати в тилу й донатимо щодня.

Команда "Клініки Медіком" запускає щоденний донат — 10 грн від вартості кожної консультації ми відрахуємо на допомогу Збройним Силам України.

01 листопада 2022

Щодня зберегти життя на передовій військовим допомагають наші машини невідкладної допомоги. Ще на початку повномасштабної війни Клініка Медіком одразу підключилася до волонтерського руху й надала свої реанімобілі на базі Mercedes-Benz з повним комплектом обладнання на передову.

25 жовтня 2022

У підрозділах Клініки Медіком стартувала сезонна програма вакцинації від грипу.

Щеплення рекомендоване дорослим і дітям від 6 місяців.

14 жовтня 2022

Кожен співробітник Клініки Медіком щодня робить свій цінний внесок, наближаючи перемогу України. Від початку війни компанія активно включилася у волонтерський рух.

Так, в березні, Клініка Медіком переказала 2 млн грн на допомогу ЗСУ.

23 вересня 2022

За час війни сотні тисяч переселенців знайшли прихисток в Києві. З «гарячих точок» ці родини вивозили найдорожче - дітей, які завжди потребують якісного медичного спостереження.

З 26 вересня Клініка Медіком створює спеціальну програму для обслуговування дітей з числа внутрішньо переміщених осіб.

10 серпня 2022

Відомо, що рівень глюкози крові коливається протягом доби і на це впливає безліч факторів: харчування, фізичні навантаження, генетика, емоційний стан, супутні захворювання, лікарські засоби, вагітність тощо.

22 липня 2022

Клініка Медіком оновила мобільний додаток MEDIKOM, щоб надати своїм пацієнтам зручний доступ до медичної картки. Раді повідомити, що в оновленій версії додатку реалізована можливість запису на прийом до лікаря онлайн!

17 червня 2022

Життя - п’ять літер, безліч проявів, сенсів та лише одне для кожної людини на планеті. Найцінніше з того, що маємо. Найнеосяжніше. Потужне і водночас крихке життя.

Зараз ми - українці - гостро відчуваємо життя, адже боремось за нього щосекунди.

10 червня 2022

У червневі свята всі підрозділи Клініки МЕДІКОМ на Оболоні і Печерську працюють за звичайним графіком. Невідкладна допомога, терепевтичний, хірургічний стаціонар і контакт-центр клініки працюють цілодобово.

14 травня 2022

Поліклініка Клініки Медіком на Оболоні за адресою Героїв Сталінграда, 6д відновлює прийом пацієнтів з 16 травня (понеділок).

Консультаційний центр при стаціонарі на Оболонській набережній, 9 продовжував свою роботу після початку війни.

29 березня 2022

Клініка Медіком продовжує надання медичної допомоги в умовах воєнного стану. Раді повідомити, що наш стаціонар відновлює свою роботу.

Фактично робота клініки не зупинялась від початку війни.

24 березня 2022

Шановні наші пацієнти і партнери, весь цей надскладний... трагічний для всіх нас місяць фахівці Клініки Медіком залишались поруч. І ми готові продовжувати роботу, зберігаючи віру у перемогу України та її світле майбутнє!

13 березня 2022

Останні кілька місяців Клініка Медіком займалася розробкою мобільного застосунку MEDIKOM online. Ми мали на меті створити електронну медичну карту у смартфоні з безпечним і зручним доступом для пацієнтів.

11 березня 2022

Увага! Умови онлайн-консультацій і прийому були оновлені 24 березня

Третій тиждень наша країна переживає найтрагічніший період у своїй історії.

02 лютого 2022

В перші місяці життя малюкам потрібна любов і турбота. А батькам - впевненість і підтримка. Ми розуміємо, як важко виконувати всі рекомендації, налаштувати ГВ, слідкувати за нормами набору ваги, розібратися у календарі щеплень...

2021

24 грудня 2021

Лапатий сніг, кольорові вогники на ялинці, аромат мандарин, як у дитинстві... Наближаються зимові свята і ми живемо передчуттям новорічного дива. Команда клініки МЕДІКОМ зустрічає 2022-й у особливо піднесеному настрої.

21 грудня 2021

17 грудня в Освітньому хабі MEDIKOM пройшла відкрита зустріч з представниками страхових компаній та ассістансів, які мають представництво в Києві. Ми раді були бачити у стінах нового стаціонару наших давніх партнерів, зокрема страхові компанії «Провідна», «ІНГО», «ВУСО», ТАС, ARX, «СОС Сервіс» та Місію Міжнародного Комітету Червоного Хреста в Україні.

30 листопада 2021

У підрозділах клініки МЕДІКОМ продовжується кампанія з вакцинації проти грипу. Ми зважаємо на рекомендації ВООЗ і наголошуємо на тому, що щеплення є найбільш ефективною профілактикою хвороби.
З турботою про ваше здоров'я ми знизили вартість програми вакцинації Ваксигрип Тетра для дорослих та дітей.

05 листопада 2021

З введенням режиму «червоної зони» у столиці в клініку МЕДІКОМ звернулось багато киян, щоб отримати довідку про перенесену коронавірусну хворобу. На прохання пацієнта лікар зобов'язаний видати довідку при наявності запису у медичній карті.

29 жовтня 2021

Останнім часом виявлені непоодинокі випадки підробки сертифікатів про вакцинацію з використанням печаток, штампів, підписів лікарів від імені Клініки МЕДІКОМ. Зважаючи на перехід багатьох регіонів України у статус «червоної зони», вважаємо за потрібне прокоментувати дану ситуацію.

13 жовтня 2021

З 2014 року наша країна відзначає свято сили і честі - День захисника і захисниці України. Воно проходить в один день з Покровою Пресвятої Богородиці та Днем Українського козацтва, які наші пращури шанували здавна.

13 вересня 2021

ПП «Клініка Медіком» запускає новий багатопрофільний стаціонар у Києві. 4-поверховий медичний центр на Оболонській набережній, 9 поруч зі столичним парком «Наталка» відкриває свої двері з 13 вересня.

01 вересня 2021

Згідно з наказом Міністерства охорони здоров'я України № 1066 від 01.06.2021 оформлення лікарняних вже з 1 вересня мало б проходити виключно в електронному форматі. Проте цей термін було продовжено.

19 серпня 2021

30 років Незалежності України. Клініка МЕДІКОМ молодша за нашу країну всього на один рік. І кожен з них був для нас роком нових викликів і нових можливостей.

Ми йшли вперед разом, тримаючи руку на пульсі українського суспільства, радіючи нашим перемогам, проживаючи трагічні події.

26 липня 2021

З 26 липня медогляд на візу США проводиться в клініці МЕДІКОМ на Оболоні. Підрозділ на Печерську, де раніше проводили медичні обстеження для аплікантів, переїхав і працюватиме за новою адресою: просп.

18 червня 2021

Перший місяць літа дарує нам довгі святкові вихідні. Вже за кілька днів - 20 червня - святкуватимемо Трійцю і "зелені свята". А за тиждень - 28 червня - державне свято День Конституції України.

17 червня 2021

20 червня медичні працівники святкують своє професійне свято, яке насправді дуже люблять. А чи може бути інакше, коли обираєш професію за покликанням, йдеш своїм професійним шляхом з гідністю, щиро радієш результатам, коли вдається допомогти, врятувати, захистити найцінніше - здоров'я людини.

14 травня 2021

З 17 травня відкриває свої двері нова дитяча поліклініка MEDIKOM на проспекті Героїв Сталінграда 6А (Оболонь). Всі лікарі, які раніше проводили прийом у дитячій поліклініці на Героїв Сталінграда 6Д, переїхали та залишились поруч!

27 квітня 2021

Наближаються травневі вихідні, а з ними - велике свято для всіх християн. Команда Клініки МЕДІКОМ вітає вас з Великоднем!

Великодній ранок завжди дарує світло...

Важливо бачити світло, щоб подолати страх, смуток, розбрат.

15 квітня 2021

З 13 квітня в Клініці МЕДІКОМ доступний новий вид тестів - дослідження РНК вірусу SARS-COV-2 з визначенням штамів методом ПЛР.

Через рік після "знайомства" з COVID-19 ми маємо кілька надійних методів діагностики, які дозволяють встановити факт зараження.

03 березня 2021

Зустрічаємо нову весну з відкритим серцем. Впускаємо у нього легкість весняного вітру, тепло сонячних променів, потужну енергію оновлення та свіжі ідеї!

І, вітаючи сьогодні жінок - своїх колег, пацієнтів, партнерів - ми радіємо з того, що вони можуть вільно реалізувати себе у будь-якій сфері: вміло керувати компанією чи пекти найсмачніші млинці у кав’ярні, рятувати життя в операційній чи рятувати долі в судовій залі, створювати шедеври на полотні чи захищати мир на полі бою...

23 лютого 2021

Останнім часом виявлені непоодинокі випадки підробки невстановленими особами документів, довідок, результатів тестів на COVID-19 з використанням печаток, штампів від імені Клініки МЕДІКОМ. 

13 січня 2021

Коронавірус небезпечний не лише своїм складним протіканням, а й довгим періодом відновлення. Насправді лікарське спостереження та реабілітація необхідні всім, хто переніс COVID-19. А особливо тим, хто хворів важко!

2020

23 грудня 2020

Зимові свята на порозі! Ми впускаємо новорічний настрій і дух Різдва в оселю, зустрічаємо їх радісно, з добрими надіями та гарними сподіваннями.

Клініка МЕДІКОМ бажає вам щасливого передчуття свят!

04 грудня 2020

Тести на антиген COVID-19, які восени анонсувала ВООЗ, давно доступні у всіх підрозділах Клініки Медіком. Та пацієнти часто ставляться до них з недовірою або плутають їх з іншими видами тестів.

09 вересня 2020

Полімеразна ланцюгова реакція  (ПЛР) залишається "золотим стандартом" діагностики COVID-19. Та лікарі стверджують: жоден метод дослідження не є абсолютно достовірним!

01 вересня 2020

Цього  року на батьків та дітей чекає нелегке випробування - школа в умовах адаптивного карантину. З'явиться багато нових правил, до яких дитина не звикла: використання і регулярна заміна масок, вимірювання температури, особливі правила відвідування їдалень, індивідуальні пляшечки з водою і дотримання соціальної дистанції.

28 серпня 2020

Сезон грипу починається у вересні-жовтні.  Та особливістю епідсезону 2020-2021 стане  циркуляція відразу двох вірусів - грипу та коронавируса - які належать до ГРВІ зі схожими  симптомами. 

21 серпня 2020

Україна готується до урочистостей з нагоди Дня Незалежності України - 24 серпня, а напередодні - 23 серпня - Дня Державного Прапора. 

Кожний крок вперед дається нам завдяки сміливості, впевненості, талантам та небайдужості.

14 липня 2020

Поступове відновлення авіасполучення здійснюється за новими правилами. Деякі країни обмежуються температурним скринінгом по прильоту. Але, для перетину більшості  відкритих для українців кордонів необхідна довідка з результатами ПЛР-тесту.

06 липня 2020

Часто відпочинок на природі супроводжується укусами комах і кліщів. Тому, в розпал літа слід пам'ятати про обережність. А зіткнувшись з такою неприємністю, як укуси, своєчасно звернутися за медичною допомогою.

18 червня 2020

Медицина, безумовно, одна з найбільш гідних професій. Це інший погляд на речі, інший спосіб життя, своєрідний гумор і, навіть, "діагноз" (в хорошому сенсі цього слова). 

Щорічно День медичного працівника відзначають люди, які присвятили себе благородній справі — охороні здоров'я.

18 червня 2020

Питання інфекційної безпеки в Клініці МЕДІКОМ вирішуються системно і охоплюють комплекс заходів. Можна сказати, що це основоположні питання, адже якість нашої роботи безпосередньо залежить від створення безпечного середовища для пацієнтів і співробітників клініки.

29 квітня 2020

Цього року додаткові вихідні на травневі свята впритул наближені до вікенду. На багатьох з нас очікує по три дні відпочинку два тижні поспіль. При цьому, поліклінічні відділення клініки МЕДІКОМ та відділення невідкладної допомоги продовжать роботу навіть у святкові дні 1 та 9 травня.

16 квітня 2020

Нині ми у піднесеному настрої готуємось до Великодня. Цей день святкують не лише віряни, адже його ідея - торжество життя - об'єднує все людство.

Зустрічайте свято з відкритим серцем без смутку та зневіри - відкрийте його для чистої любові!

15 квітня 2020

Обстеження на інфекцію SARS-CoV-2 збудника COVID-19 потребують не тільки пацієнти з такими симптомами як: підвищена температура тіла, кашель, закладеність носа, ускладнене дихання.

13 квітня 2020

Країна продовжує карантин, але бізнес обережно виводить персонал в офіси. Деякі компанії зовсім не зупиняли роботу через специфіку діяльності. Щоб переконатися, що ваші співробітники здорові, можуть спільно працювати і не становлять небезпеки один для одного, клініка МЕДІКОМ організовує тестування на коронавірус для співробітників в офісі.

10 квітня 2020

Карантин COVID-19 продовжується, та ми не можемо поставити життя "на паузу". Наші діти потребують своєчасної вакцинації, вагітні - належного лікарського супроводу, а пацієнти з хронічними хворобами - уважного спостереження та своєчасного лікування.

02 квітня 2020

Європейська спілка кардіологів (ESC) закликає не зациклюватися виключно на проблемі коронавірусу. Адже, навіть в умовах нинішньої пандемії, статистика смертності через серцево-судинні захворювання є найвищою!

25 березня 2020

Щодня ми слідкуємо за новинами і нас всіх турбує: Чи зросла кількість хворих?  Скільки триватиме карантин? Де придбати засоби для дезінфекції, маски, рукавички?

Чи не найбільше навантаження зараз відчувають лікарі та медичні працівники.

19 березня 2020

Клініка МЕДІКОМ інформує про додаткові заходи безпеки на період карантину з коронавірусної інфекції

З 23 березня вводиться розподіл потоків пацієнтів між двома підрозділами Клініки МЕДІКОМ.

18 березня 2020

Влада Києва вводить посилені карантинні заходи для попередження можливого розповсюдження коронавірусної інфекції. Діють обмеження на пересування муніципальним транспортом, під закриття підпадають більшість закладів торгівлі та побутового сервісу.

04 березня 2020

Наближається 8 березня. Для когось це про весну та жіночність. Для когось — про права та рівність. Для когось — про буденне... А ми бажаємо вам свята! Нехай воно дарує гарний настрій, заряд енергії, радість спілкування.

27 лютого 2020

Шукаючи «гарного лікаря», більшість з нас зважає на репутацію і професійні якості. При цьому, вміння «знайти контакт», комунікувати у звичний і зрозумілий для пацієнта спосіб, збільшує лояльність до експерта і медичного закладу в цілому.

26 лютого 2020

Маргарита Мальована, директор ПП «Клініка Медіком» виступила на «Всеукраїнському медичному саміті - 2020». Представники медичних компаній зібрались у широкому форматі, щоб перейняти досвід провідних бізнес-практиків.

31 січня 2020

Китайський коронавірус здійняв хвилю занепокоєння у всьому світі. Українці також панікують, адже важко відокремити потрібну інформацію від хвилі чуток, псевдо-експертних думок та емоційних закликів.

2019

25 грудня 2019

Шановні колеги, партнери і наші дорогі пацієнти!

Прийшов час зимових свят. Тільки задумайтеся, ми зустрічаємо не просто новий рік, а нове десятиліття. Починається новий рубіж!

Клініка МЕДІКОМ вітає вас з Новим Роком та Різдвом Христовим!

03 грудня 2019

Новорічні плани, мрії, wish list... Все буде реалізовано, якщо завчасно подбати про свій головний ресурс - здоров'я! Фахівці клініки МЕДІКОМ розробили програми CheckUp для жінок та чоловіків.

Набір базових консультацій, лабораторних аналізів та досліджень.

18 листопада 2019

Спорт - це здоров'я, молодість, краса. Та щоб тренування були безпечними і працювали на результат, потрібно адекватно оцінювати можливості свого організму. Чи готовий він до високих фізичних навантажень?

02 жовтня 2019

На початку жовтня в клініках МЕДІКОМ на Оболоні і Печерську почалася вакцинація від грипу дорослих та дітей. У 2019 році нами буде використовуватися чотирьохвалентна спліт-вакцина ВАКСІГРИП ТЕТРА, виробництва Санофі Пастер, Франція.

24 вересня 2019

Делегація 13 медичних сестер клініки МЕДІКОМ пройшли навчання в Союзі приватних клінік Республіки Молдова «Медпарк». В ході п'ятиденного навчання і обміну досвідом наші співробітники вдосконалили свої навички та переймали інноваційні розробки в галузі догляду, організації медичних процесів в операційному блоці, блоці інтенсивної терапії, стаціонарі та поліклініці.

23 вересня 2019

21 вересня для наймолодших наших друзів клініка МЕДІКОМ влаштувала справжнє свято на Оболоні - ДЕНЬ ЗАРЯДКИ!

Однією з основних місій МЕДІКОМ є пропаганда здорового способу життя і профілактики захворювань.

18 вересня 2019

14 вересня на Оболоні пройшов V чемпіонат з футболу між батьками і дітьми. Це унікальна концепція спортивного заходу, де в одній команді нарівні з дорослими грають діти.

Особливість полягає в тому, що батьки не мають права забивати гол.

16 вересня 2019

14 вересня 2019 р. вперше на території України в кінно-спортивному клубі «Equides Club» проводився показовий матч з кінного поло на «Кубок Посла Аргентини». Взяти участь в грі прилетіли провідні й імениті спортсмени з усього світу.

19 серпня 2019

У Києві 17 серпня відбувся третій міжнародний бійцівський чемпіонат зі змішаних бойових єдиноборств ММА в бійцівських куртках (GCFC MMA), а клініка «МЕДІКОМ» забезпечила медичний контроль за ситуацією на октагоні (рингу) і на заході в цілому в якості медичного партнера.

08 серпня 2019

Ми з гордістю розповідаємо історії про професіоналізм лікарів, про командну роботу, знаючи, що вона стала початковим сполучним медичної історії зі щасливим кінцем.

Ітану скоро 2 місяці, і він вже практично здоровий малюк, який, можливо, навіть увійде в число тих людей, які (як заявляють вчені) проживуть 200 років – і ці люди вже народилися.

02 серпня 2019

Найгеніальніший лікар іноді не здатний допомогти без якісної точної діагностики і використання в лікуванні обладнання, яке може бути частиною лікувального процесу або навіть його основною складовою.

30 липня 2019

У рамках серпня - місяця боротьби с гепатитом, пропонуємо пройти безкоштовний тест на виявлення хвороби, а також консультацію лікаря-інфекціоніста у разі позитивного результату.

Тестування проводяться з 1 по 6 серпня 2019 р.

22 липня 2019

20 червня 2019 р. відбувся VII турнір з пляжного волейболу серед юристів.

Компанія «МЕДІКОМ» протягом багатьох років підтримує спортивні заходи. Ось уже третій рік ми є медичним партнером турніру, який проводить «Асоціація правників України».

18 липня 2019

Ми раді, що у нас є гідний привід написати про спорт, де ми активні учасники, адже наш лікар, завідувач ЛОР — відділенням клініки «МЕДІКОМ» Герасименко Сергій Іванович в збірній українських лікарів.

08 липня 2019

Неймовірний успіх відразу двох заявлених українських команд на чемпіонаті світу з футболу серед лікарів, який зараз проходить в Мексиці місті Канкун.

Вперше обидві команди вийшли у чвертьфінал і серед спортивних героїв - лікар-отоларинголог, завідувач ЛОР - відділенням клініки «МЕДІКОМ» Герасименко Сергій Іванович.

2018

02 травня 2018

23 і 24 травня 2018 року в клініці МЕДІКОМ буде вести прийом дитячий уролог всесвітньо відомої мережі клінік ACIBADEM (Туреччина), професор Сельчук Юджель.

Сельчук Юджель - дитячий уролог.

06 квітня 2018

У Києві, буде відкритий новий медичний центр МЕДІКОМ, площею 7000 м2, розташований в Оболонському районі Києва, на правому березі Дніпра.

Цей медичний центр стане першим в Україні лікувальним закладом, який отримає міжнародну акредитацію за американським стандартом JCI (Joint Commission International).

22 лютого 2018

З радістю повідомляємо вам, що спеціалісти невідкладної допомоги клініки «МЕДІКОМ» були запрошені на Всеукраїнську науково-практичну конференцію з міжнародною участю «Актуальні проблеми екстренної медичної допомоги та медицини катастроф» та на ІІІ Всеукраїнський зимовий чемпіонат бригад екстреної медичної допомоги з міжнародною участю «Кременецькі медичні ралі - 2018».

2017

29 грудня 2017

Шановні пацієнти!

У зв'язку з інформаційной атакою на компанію «Медіком» та навмисним поширенням групою осіб, що переслідує власні цілі, неправдивих чуток та інсинуацій навколо реконструкції будівлі готелю під медичний центр по Оболонській набережній, 9 у Оболонському районі м.

29 грудня 2017

25 – не просто цифра. 25 – свідчення того, що ми на вірному шляху і робимо свою роботу на найвищому рівні!

Тільки за останні три роки ми надали майже 1 000 000 послуг нашим клієнтам, що також є знаком якості нашої роботи.

19 жовтня 2017

7 жовтня, в Одесі, пройшли перші всеукраїнські змагання з надання домедичної допомоги «Парамедик 2017», в яких команда клініки «МЕДИКОМ» взяла участь.

Змагання відбулися і пройшли успішно, навіть незважаючи на складні погодні умови, де кожен зміг оцінити себе та свої реальні вміння та навички.

2016

14 липня 2016

Клініка МЕДІКОМ для своїх постійних Клієнтів вводить нову програму лояльності, де, крім індивідуальних знижок 10 і 15 (відсотків), передбачена можливість створити сім'ю (групу), в якій знижка буде поширюватися на кожного учасника!

Показати ще 10

down

Всього 140 новин

Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам?
Наприклад: 0XX XXX XX XX
Передзвоніть
Наприклад: 0XX XXX XX XX

Натискаючи кнопку, ви дозволяєте обробку персональних даних та погоджуєтесь з політикою конфіденційності.

Вільних операторів на лінії: 6
Замовлень дзвінків сьогодні: 100+
Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам?
Наприклад: 0XX XXX XX XX
Вільних операторів на лінії: 6
Замовлень дзвінків сьогодні: 100+
Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам
в зручний час?
КНОПКА
ЗВ'ЯЗКУ
telegram page-down