exit
search serach
Абдоминопластика Киев
3574. * Середня абдомінопластика 1 категорії
75500 грн.
Більше Згорнути down

Абдомінопластика (пластика живота) у Києві

Абдомінальна пластика (абдомінопластика) — це пластична операція на животі, спрямована на відновлення естетичних пропорцій, під час якої переважно забираються надлишки шкіри після пологів, схуднення. Донедавна процедура належала до категорії дорогих, але сьогодні абдомінопластика у Києві, як метод корекції, використовуються не тільки публічними особами, моделями та зірками.

Клініка МЕДІКОМ надає таку можливість усім чоловікам і жінкам, які бажають повернути стрункість або позбутися дефектів. Вартість процедури в нашій клініці дуже лояльна.

Відкрити Згорнути down

Результати абдомінопластики

Довірившись досвіду наших кваліфікованих пластичних хірургів, пацієнти набувають бажаної форми та підтягнутого вигляду живота. Якісна абдомінопластика в МЕДІКОМ — це:

 • корекція дефектів на животі;
 • відсутність провисань та складок;
 • усунення надлишків підшкірного жиру в області живота;
 • відновлення лінії талії.
Відкрити Згорнути down

Ми виконаємо абдомінопластику з ушивання діастазу, позбавимо вас від шрамів, післяопераційних рубців. Косметична операція поверне впевненість у собі, здоровий та підтягнутий вигляд.

 

Види абдомінопластики

Красивий рельєф живота та естетичність тіла досягається за допомогою одного з видів абдомінопластики:

 • Мала абдомінопластика (мініабдомінопластика).
  Корекція складок шкіри над лоном та в пахових областях.
 • Середня абдомінопластика.
  Усунення складок шкіри з підшкірною клітковиною над лоном, у пахових та клубових областях без пересадки пупка, корекції апоневротичного каркасу та усунення гриж.
 • Розширена абдомінопластика.
  Усунення складок шкіри та підшкірної клітковини над лоном, у пахових та клубових областях, бічних відділах живота з пересадкою пупка, з корекцією апоневротичного каркасу, усуненням гриж.

Ендоскопічна абдомінопластика — малотравматичний метод, показаний для усунення розходження прямих м'язів (без видалення жирової тканини).

Для пацієнтів клініки МЕДІКОМ доступний повний медичний сервіс, який включає саму операцію, передопераційне обстеження, наркоз, медикаментозний супровід, компресійну білизну, перебування в палаті стаціонару 3 доби. Водночас вам не доведеться окремо обмірковувати необхідність замовлення різних послуг. Про все подбають наші спеціалісти.

У разі необхідності можна зробити абдомінопластику спільно з ліпосакцією (дані методи часто комбінують).

пластика живота

Відкрити Згорнути down

Показання до абдомінопластики

Найчастіше до клініки звертаються пацієнти з метою підтяжки живота після схуднення, пологів. Важливо вказати, що Операція з підтяжки живота не є протипоказанням до подальших вагітностей.

Показанням до корекції також є естетичні недоліки:

 • діастаз прямих м'язів живота;
 • жирові складки;
 • шкірні складки (птоз);
 • в'яла шкіра живота;
 • нависання шкіри над пупком;
 • деформація передньої черевної стінки;
 • неестетична форма живота, зумовлена генетично;
 • птоз шкіри внаслідок різкої втрати ваги чи вікових змін;
 • розтяжки (стрії), втрата тонусу після вагітності;
 • шрами та рубці після операцій або травм.
Відкрити Згорнути down

Абдомінопластика вирішує кожну з цих проблем та комплекс із кількох. Однак пластика живота не є способом боротьби із зайвою вагою.

Відкрити Згорнути down

Підготовка до абдомінопластики

Підготовка до пластичної операції на животі починається з консультації хірурга та проходження аналізів крові (клінічного, біохімічного, на ВІЛ та RW) та сечі, а також ЕКГ.

З результатами обстежень пацієнт вирушає до хірурга та консультується з анестезіологом. Лікар може порадити дієту зниження ваги. Протягом місяця потрібно відмовитися від куріння та алкоголю, а за 2 тижні варто припинити прийом препаратів, що знижують згортання крові.

Процедуру роблять натщесерце. Між останнім прийомом їжі та хірургічним втручанням має минути не менше 12 годин.

Відкрити Згорнути down
Хирургия
Консультація хірурга
Анестезіологія
Анестезіологія
Кардиограмма
Електрокардіограма (ЕКГ)
передопераційне обстеження
Пакети передопераційних обстежень

Абдомінопластика: хід операції

Обсяг, методика та тривалість корекції залежать від кількості жирових відкладень та ступеня деформації живота. Часові межі операції варіюються від 2 до 5 годин. Загальна схема класичної пластики живота складається з кількох етапів:

 • розмітка;
 • введення в наркоз;
 • розрізи та висічення надлишків;
 • формування пупка;
 • накладання швів.

Операція абдомінопластика починається з розрізу в області пупка та лінії бікіні. Потім шкіра та підшкірний жир відокремлюються від черевної стінки. Жирові відкладення видаляються за допомогою канюлі. У разі потреби зміцнюються прямі м'язи живота. Далі проводиться абдомінопластика з перенесенням пупка. Після цього висікається зайва шкіра та встановлюється підшкірний дренаж. На останньому етапі хірург накладає шви.

Відкрити Згорнути down

Відновлення після абдомінопластики

Після абдомінопластики реабілітація займає від кількох тижнів до кількох місяців. Вставати пацієнт може на другий день. Дренаж видаляють на 1–2 добу, шви через 8–10 діб. Варто 4–6 тижнів носити компресійну білизну та корсет.

Остаточний ефект пластики живота стає видимим через 8–12 місяців.

Відкрити Згорнути down

Ускладнення після абдомінопластики

Здебільшого негативні наслідки абдомінопластики пов'язані з індивідуальними особливостями організму та порушенням режиму реабілітації. До локальних ускладнень належать:

 • післяопераційна гематома;
 • крайовий некроз в області післяопераційного шва;
 • серома (ексудат);
 • нагноєння в області післяопераційного шва;
 • формування келоїдного післяопераційного рубця.

Для отримання бажаного результату та спокою за стан після операції важливо вибрати надійну клініку з кваліфікованим персоналом. Професіоналізм пластичного хірурга та сучасне обладнання медичного центру МЕДІКОМ дає змогу уникнути ускладнень після абдомінопластики.

Відкрити Згорнути down

Переваги проведення абдомінопластики живота в нашій клініці

МЕДІКОМ — клініка європейського рівня, яка має штат висококваліфікованих пластичних хірургів із багаторічним практичним досвідом та прогресивними знаннями у сфері косметичної хірургії. Наші основні переваги:

 1. Бездоганна репутація.
 2. Компетентний медперсонал.
 3. Медобладнання експертного класу.
 4. Сучасне реанімаційне відділення.
 5. Абсолютна стерильність операційних (ламінарні потоки).
 6. Доступна ціна абдомінопластики.
 7. Пакет передопераційної підготовки.
 8. Комфортабельні палати стаціонару готельного типу.

Клініка МЕДІКОМ має багатопрофільний стаціонар. Водночас кваліфікація, досвід хірургів дають змогу поєднати абдомінопластику з лапароскопічною операцією при будь-якій патології органів черевної порожнини та малого тазу, яка потребує оперативного лікування.

Багато пацієнтів уже зробили корекцію в нашій клініці, залишивши свої враження про абдомінопластику у відгуках на сайті МЕДІКОМ.

Відкрити Згорнути down

Питання-Відповідь

Чи можна робити абдомінопластику під місцевим наркозом?

Абдомінопластика — це тривале хірургічне втручання для корекції області передньої черевної стінки, яке охоплює великий обсяг роботи. Зазвичай, під час операції усуваються складки шкіри з підшкірною клітковиною над лоном, у пахвинних та здухвинних областях, бічних відділах живота з переносом пупка. Найчастіше у пацієнтів необхідна корекція апоневротичного каркасу (усунення діастазу) та усунення гриж. Для знеболювання такого втручання має використовуватися загальна анестезія. Це може бути внутрішньовенний, інгаляційний чи змішаний наркоз. Методика добирається анестезіологом для кожного пацієнта індивідуально залежно від обсягу майбутньої операції та стану здоров'я.

Чи можна поєднувати операцію ліпосакції та абдомінопластики?

Так, операції можна поєднувати та створити комплекс ліпофілінгу та корекції черевної стінки. Але якщо є необхідність у втраті ваги — спочатку клієнту рекомендується скинути вагу, а потім видалити шкіру в області живота. Абдомінопластика не є операцією для схуднення.

Чи можна народжувати після абдомінопластики?

Пологи після абдомінопластики не протипоказані. Вагітність можна планувати після повного відновлення. Період визначається лікарем-гінекологом персонально. Зазвичай він становить приблизно 8-12 місяців.

Скільки днів треба бути у стаціонарі після абдомінопластики?

Абдомінопластика передбачає серйозне травмування тканин живота, тому після операції пацієнту необхідна госпіталізація до стаціонару на 3-4 дні. Після виписки варто дотримуватися низки обмежень. Зазвичай зовнішні шви знімаються через 5-10 днів, але в деяких випадках для загоєння потрібне триваліший період (14 днів і більше). У разі необхідності шви поступово знімаються: спочатку в одній, а потім в іншій області. Внутрішні шви розсмоктуються через 2-3 місяці.

Чи можна поєднувати абдомінопластику з іншими лапароскопічними та гінекологічними операціями?

Унікальність клініки МЕДІКОМ полягає в тому, що у пацієнта є можливість поєднати пластичну операцію на передній черевній стінці (абдомінопластику) з лапароскопічним оперативним втручанням при будь-якій патології органів черевної порожнини та малого тазу, що потребує оперативного втручання.

Лікарі

Якщо ви хочете позбутися недоліків зовнішності та повернути впевненість у собі, зверніться до наших висококваліфікованих спеціалістів, які працюють за європейськими методиками. Досвідчені пластичні хірурги МЕДІКОМ професійно виконають естетичну пластику живота в Києві (Оболонь). Шлях до краси починається з дзвінка до нашого медичного центру!

comment 28
Авершин Валерій Іванович
Заступник Головного лікаря стаціонару з хірургії, хірург вищої категорії, пластичний хірург, к.м.н., доцент
comment 26
Гаврилов Григорій Олександрович
Завідувач хірургічним відділенням, лікар-хірург вищої категорії, пластичний хірург, хірург-проктолог, онкохірург
comment 11
Симулик Євген Володимирович
Пластичний хірург вищої кваліфікаційної категорії, судинний хірург, к.м.н.

Вартість абдомінопластики

На послуги, позначені зірочкою *, знижка постійного клієнта 10% і 15% не поширюється.

Програми
1611. * Програма консультацій і досліджень " Обстеження перед операцією з діагностикою коронавирусной інфекції "

5416 грн

Більше Згорнути down
Операції
3574. * Середня абдомінопластика 1 категорії

75500 грн

Більше Згорнути down
Більше Згорнути down

Вiдгуки

08.12.2021 09:46
Кристина К.

Посещением данной клиники осталась очень довольна. Во-первых, внятно и понятно ответили на все мои вопросы, без нервов, как это обычно бывает. Во-вторых, очень приятная и располагающая обстановка, а также доброжелательный персонал. И в-третьих, самое главное - пластическая операция на животе прошла просто замечательно. Я и сама не ожидала такого эффекта. Огромное спасибо хирургам! Рекомендую однозначно.

13.09.2021 16:01
Олександр

Дякую золотим рукам хірургам клініки. Після того, як я схуд більш ніж на 70 кг, шкіра стала висіти, як сорочка. Ніякі вправи не допомогли. Почитав відгуки та звернувся сюди. Видалення зайвої шкіри на животі пройшло нормально. Клініка достойна.

26.08.2021 20:29
Лиза Коновалова

В Киев приехала специально для того, чтобы привести тело в порядок. Клинику выбирала тщательно, перечитала кучу отзывов и решила все-таки остановится на этой. Приятно удивила атмосфера, интерьер и удобное расположение. Никаких очередей. Заранее записалась на прием и врач принял меня строго по времени. Ответы на анализы получила в течении дня. Результаты подтяжки превзошли мои ожидания! Спасибо всему персоналу и руководству за их благородный труд!

11.05.2021 12:48
Игорь

Делал здесь абдоминопластику. Отличная клиника, доброжелательное отношение. Профессионализм чувствуется во всем. Врач предложил несколько вариантов решения моей проблемы с указанием достоинств и недостатков каждой из них. Считаю, что клиника заслуживает наивысшей оценки!

30.04.2021 18:24
Марія

Мені в цю клініку порадила звернутися подруга. Навіть не вірила, що можна буде ось так просто прийти, здати елементарні аналізи та отримати такий живіт, як хочеться. Окремим бонусом була вартість процедури. Одним словом, ви - молодці! Так тримати!

07.02.2021 09:45
Надія

Хочу розповісти як саме в цій чудовій клініці мені повернули не тільки красу, але й впевненість в собі. Рік тому в моєму житті з'явилися два маленьких дива - довгоочікувані синочки. Але я зовсім втратила впевненість в собі через моторошні розтяжки та обвислий живіт. Регулярно робила фізичні вправи, сіла на дієту, але того плоского животика, який у мене був до пологів, повернути ніяк не могла. В інтернеті знайшла, що зовсім поруч на Оболонській набережній, 9 роблять пластику живота. Не могла навіть повірити в те, що моя мрія зовсім близько! Все виявилося не так вже й страшно, як я собі уявляла. Мінімум аналізів, лікарі й медсестри просто розумнички. Все пройшло так, як мені й обіцяли, ніяких ускладнень або побічних дій. Я залишилася дуже задоволена. Дуже дякую!

Показати ще 3

arrow

Всього 6 відгуків

залишити відгук arrow arrow
Ваша оцінка
star star star star star
error
error
error
error

Натискаючи кнопку, ви дозволяєте обробку персональних даних та погоджуєтесь з політикою конфіденційності.

Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам?
Наприклад: 0XX XXX XX XX
Передзвоніть
Наприклад: 0XX XXX XX XX

Натискаючи кнопку, ви дозволяєте обробку персональних даних та погоджуєтесь з політикою конфіденційності.

Вільних операторів на лінії: 6
Замовлень дзвінків сьогодні: 100+
Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам?
Наприклад: 0XX XXX XX XX
Вільних операторів на лінії: 6
Замовлень дзвінків сьогодні: 100+
Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам
в зручний час?
КНОПКА
ЗВ'ЯЗКУ
page-down