exit
search serach
лікувальний масаж києв

Лікувальний масаж Києва

Лікувальний масаж (Київ, медичний центр МЕДІКОМ) - ефективний метод профілактики й лікування захворювань, відновлення після травм і оперативних втручань, дієвий спосіб відновлення життєвих сил організму. Лікувальний масаж можна розглядати як допоміжний елемент терапії і як самостійний засіб лікування.

Лікувальний масаж показаний:

 • при деяких хворобах органів дихальної системи, серця і судин (ішемічна хвороба, гіпертонія і гіпотонія, бронхіт, пневмонія тощо);
 • при травмах і патологіях кістково-м'язової системи (остеохондроз, розтягнення, переломи тощо);
 • при порушеннях в роботі нервової системи (паралічі, радикуліт, ДЦП тощо);
 • при перевтомі, стресі, психо-емоційному навантаженні;
 • при захворюваннях органів травлення і порушенні метаболізму (гастрити, коліти, виразкова хвороба, реабілітація після холецистектомії);
 • при проблемах з вагою (різке схуднення або надмірна вага);
 • при косметологічних проблемах зі шкірою та ін. проблемах зі здоров'ям.

Лікувальний масаж ефективний для відновлення функціональних можливостей організму після переломів, а також після оперативного видалення пухлин.

Лікувальний масаж спини зарекомендував себе як дієвий спосіб лікування і профілактики остеохондрозу, радикуліту, дегенеративно-дистрофічних процесів в міжхребцевих дисках.

Масаж широко використовується для відновлення сил організму при фізичній і розумовій перевтомі, стресі, для поліпшення загального самопочуття.

При всьому різноманітті лікувальних і відновлюючих ефектів масаж має деякі протипоказання:

 • Захворювання в гострому стані
 • Гнійничкові та грибкові захворювання шкіри
 • Наявність інфікованих ран
 • Діатез
 • Активна фаза туберкульозу
 • Психічні розлади
 • Наявність новоутворень тощо.

Види масажу:

 • Класичний масаж.
  Включає масаж голови, спини, грудей, рук, інших частин тіла. Лікувальний масаж спини позбавить від болю в спині і попереку, активізує кровообіг, відновить життєві сили організму. Масаж допомагає позбутися від косметичних дефектів, стимулює регенерацію тканин, зміцнює суглоби, сприяє виведенню токсинів, відновлює роботу внутрішніх систем організму.
 • Дренажний масаж.
  Використовується при терапії хвороб органів дихання (бронхіальній астмі, бронхіті, запаленні легенів тощо). Дренажний масаж зміцнює дихальну мускулатуру, підсилює крово- і лімфообіг в легенях, сприяє розсмоктуванню інфільтратів і ексудатів, попереджає розвиток спайкового процесу.
 • Лімфодренажний масаж.
  Сприяє відновленню циркуляції лімфи в організмі, активізує обмінні процеси, покращує кровотік і виводить токсини. Цей масаж корисний під час реабілітаційного етапу для поліпшення виведення токсинів і активізації регенераційних процесів.
 • Антицелюлітний масаж.
  Являє собою комплекс зовнішніх впливів, спрямованих на нормалізацію метаболізму, активізацію кровообігу і лімфообігу в підшкірній жировій клітковині. Масажисти клініки використовують виключно індивідуальний підхід з урахуванням особливостей проблемних зон і стадії розвитку целюліту.
 • Розслабляючий масаж.
  Допомагає зняти розумове та фізичне напруження, зменшити втому, позбутися від стресу, поліпшити загальне самопочуття і зміцнити життєві сили. Розслабляючий масаж сприяє омолодженню організму. Рекомендується особам, які мають проблеми зі сном і страждають депресіями.
 • Японський масаж Кобідо.
  Дозволяє зняти м'язову напругу і затиски з обличчя і шиї, на клітинному рівні активізує регенераційні процеси. Після масажу шкіра набуває пружність, підтягнутість, виразно проявляється ефект омолодження.

Лікувальний масаж (Київ, МЕДІКОМ) - це ефективне лікування і профілактика захворювань, можливість підвищити життєвий тонус і поліпшити свій психоемоційний стан.

Лікарі

Кваліфіковані масажисти клініки МЕДІКОМ на Оболоні та Печерську (м.Київ) досконало володіють різними методиками масажу. У клініці масаж проводиться і дорослим, і маленьким відвідувачам.

Воропай Галина Миколаївна
Спеціаліст із масажу, реабілітолог
comment 15
Корольова Світлана Михайлівна
Спеціаліст з масажу
comment 3
Курбет Олексій Сергійович
Фахівець із фізичної реабілітації, масажист, інструктор ЛФК першої категорії
comment 7
Онищенко Євгеній Вікторович
Масажист другої категорії
comment 5

Лікар додому

З якихось причин Ви особисто або Ваш родич, близька людина, дитина не може потрапити на прийом до лікаря-масажиста в клініку? Ви можете оформити виклик лікаря додому.

Ціни

На послуги, позначені зірочкою *, знижка постійного клієнта 10% і 15% не поширюється.

Процедури/Маніпуляції
1659. Лікувальна фізкультура - індивідуальне заняття (1 сеанс - 60 хв.)

509 грн

Більше Згорнути down
2101. Баночний масаж грудного відділу

289 грн

Більше Згорнути down
1719. Дренажний лікувальний масаж дорослим (1 сеанс)

389 грн

Більше Згорнути down
847. Лікувальний масаж молочних залоз (1 сеанс)

329 грн

Більше Згорнути down
846. Лікувальний масаж, одна зона (1 сеанс)

349 грн

Більше Згорнути down
1388. Лікувальний масаж області хребта (задньої поверхні шиї, спини і попереково-крижової області) (1 сеанс)

519 грн

Більше Згорнути down
3411. Масаж лікувальний дренажний 2 ступіню (антицелюлітний) (2 зони)

699 грн

Опис

Тривалість 50 хвилин.
Більше Згорнути down
3414. Масаж лікувальний лімфодренажний (Кобідо) (3 зони)

1039 грн

Опис

Тривалість 1 година.
Більше Згорнути down
3413. Масаж лікувальний обличчя при нейропатії лицевого нерва (1 зона)

349 грн

Більше Згорнути down
3415. Масаж області колінного суглобу (одна зона)

349 грн

Більше Згорнути down
1084. Масаж загальний (лікувальний) дорослим (1 сеанс - 1 год)

839 грн

Більше Згорнути down
1257. Розробка посттравматичних змін кінцівок після іммобілізації (1 зона, 1 сеанс)

319 грн

Більше Згорнути down
1258. Розробка посттравматичних змін кінцівок після іммобілізації (1 зона, 10 сеансів)

2559 грн

Більше Згорнути down

Вiдгуки

07.05.2019 10:54
Ирина

После 30 лет мне врач-флеболог диагностировал первую стадию варикозного расширения вен. На фоне этого недуга ноги чаще устают, есть неприятные тянущие ощущения, плюс после рождения троих детей кожа на теле стала у меня не такая упругая, как раньше. Поэтому посоветовавшись со специалистом по массажу Королевой Светланой Михайловной, я приняла решение пройти курс лимфодренажного массажа. Лимфодренаж для меня супер, невероятное открытие! Это такой вид массажа, когда специалист активно воздействует на тело вдоль линий, где проходит лимфа. Такое лечение помогает при хронических заболеваниях вен. Первые 3-4 сеанса я ощущала некоторое напряжение в теле, и даже в некоторых местах было больно (Светлана Михайловна сказала, что больно там, где есть застои). Но уже с 5-го сеанса я почувствовала настоящее облегчение в теле, ноги перестали уставать, и не было тяжести. За день я успевала переделать больше дел, нежели обычно, эмоциональное состояние значительно улучшилось, а спала я просто как младенец - глубоким сном. В целом у меня после всего курса массажа сложилось ощущение подтянутости и омоложения тела - хотелось чаще улыбаться и радоваться жизни! Огромное Вам спасибо, буду рекомендовать друзьям)

03.03.2019 21:34
Влад

У меня боли в позвоночнике. Заболевании позвоночника, такое как сколиоз, доставляет массу неудобств. Физиотерапевт порекомендовал массаж спины для снятия напряжения. Приехал на лечебный массаж в клинику МЕДИКОМ. Очень доволен работой Онищенко Евгения Викторовича Сразу после процедуры почувствовал сильное облегчение. Если уж советовать, куда пойти на лечебный массаж в Киеве, то только сюда! Рекомендую!

02.02.2019 20:43
Рая

Моя любовь ЛПЖ-массаж, основана он на одновременном вакуумном и роликовом массаже. То есть в процессе массажа происходит разминание мягких тканей кожи и подкожного жира за счет вакуумного воздействия. Результат просто супер - улучшение состояния кожи, уменьшение жировых отложений, и, как ни странно - улучшение общего самочувствия даже после первого сеанса (проверено на себе!). Клиника “Медиком” порадовала новой аппаратурой, все чисто, персонал приветливый. Ну и конечно отдельная благодарность Курбету Алексею Сергеевичу, благодаря которому за месяц ушло 4 кг! Проходила вакуумно-роликовый массаж на Оболони по адресу пр-т Героев Сталинграда, 6Д. Рекомендую, специалист шикарный!

13.10.2018 17:31
Иллона

Есть одна замечательная фраза "Красота требует жертв" - вот именно она очень хорошо характеризует такой процесс, как массаж медом. Так как это очень болезненная процедура и перед тем как идти на такую процедуру, нужно быть готовым к этому. Лично я медовый массаж делаю только в клинике Медиком у своего квалифицированного массажиста Королевой Светланы Михайловны. Для процедуры нужен только натуральный мед, потому что он проникает в поры и впитывается в кожу и забирает оттуда все шлаки и все не нужное. Плохое качество меда может не дать желаемого результата. Я уж на этом собаку съела, ходила в разные салоны и все такое. Тут же я впервые испытала что оно и как. Первый раз, когда я делала этот массаж, у меня было просто состояние шока, когда вместо меда на руках массажистки был серый воск, который был больше похож на пластилин. Это все самое вредное с моего организма и уже после окончания курса такого пластилина уже не было. Результат потрясающий. Советую

18.07.2018 15:38
Александр

Хожу на лечебный массаж в клинику МЕДИКОМ не первый год, все очень профессионально. Специалисты хорошие, доброжелательные. Анализы проводят быстро, и так же быстро получаешь результаты. Поэтому если нужен массаж в Киеве, цена на который будет соответствовать качеству, то только в Медиком к Онищенку Евгению Викторовичу.

10.05.2018 18:04
Света

Я обратилась к Курбету Алексею Сергеевичу с болью в спине. В Киеве я живу не так давно, не ходила до этого по больницам, и мне не с чем сравнивать. Но никаких замечаний к доктору нет. Он направил меня на анализы и МРТ, на дополнительные исследования для уточнения диагноза. После чего порекомендовал лечебный массаж. В Киеве я решила не искать других клиник, а остаться у Алексея Сергеевича и не пожалела. Сегодня моя спина, не скажу, что как новая, но уже не болит. Спасибо

07.04.2018 19:25
Валентин

Хожу к Курбету Алексею Сергеевичу на особый вид массажа - спортивный. Поверьте мне, это лучший спортивный массаж в Киеве, который я когда-либо посещал. Он действительно мастер своего дела. Я стараюсь, посещаю Медиком после насыщенной тренировки. Спасибо за профессионализм.

Показати ще 3

arrow

Всього 7 відгуків

залишити відгук arrow arrow
Ваша оцінка
star star star star star
Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам?
Наприклад: 067 000 00 00
Передзвоніть
Наприклад: 067 000 00 00
Вільних операторів на лінії: 6
Замовлень дзвінків сьогодні: 100+
Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам?
Наприклад: 067 000 00 00
Вільних операторів на лінії: 6
Замовлень дзвінків сьогодні: 100+
Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам
в зручний час?
КНОПКА
ЗВ'ЯЗКУ
page-down