exit
search serach
Лікувальний масаж

Лікувальний масаж Києва

Лікувальний масаж (Київ, медичний центр МЕДІКОМ) - ефективний метод профілактики й лікування захворювань, відновлення після травм і оперативних втручань, дієвий спосіб відновлення життєвих сил організму. Лікувальний масаж можна розглядати як допоміжний елемент терапії і як самостійний засіб лікування.

Відкрити Згорнути down

Лікувальний масаж показаний:

 • при деяких хворобах органів дихальної системи, серця і судин (ішемічна хвороба, гіпертонія і гіпотонія, бронхіт, пневмонія тощо);
 • при травмах і патологіях кістково-м'язової системи (остеохондроз, розтягнення, переломи тощо);
 • при порушеннях в роботі нервової системи (паралічі, радикуліт, ДЦП тощо);
 • при перевтомі, стресі, психо-емоційному навантаженні;
 • при захворюваннях органів травлення і порушенні метаболізму (гастрити, коліти, виразкова хвороба, реабілітація після холецистектомії);
 • при проблемах з вагою (різке схуднення або надмірна вага);
 • при косметологічних проблемах зі шкірою та ін. проблемах зі здоров'ям.

масаж шийно-коміркової зони
масаж спини

Лікувальний масаж ефективний для відновлення функціональних можливостей організму після переломів, а також після оперативного видалення пухлин.

Лікувальний масаж спини зарекомендував себе як дієвий спосіб лікування і профілактики остеохондрозу, радикуліту, дегенеративно-дистрофічних процесів в міжхребцевих дисках.

Масаж широко використовується для відновлення сил організму при фізичній і розумовій перевтомі, стресі, для поліпшення загального самопочуття.

Відкрити Згорнути down

При всьому різноманітті лікувальних і відновлюючих ефектів масаж має деякі протипоказання:

 • Захворювання в гострому стані
 • Гнійничкові та грибкові захворювання шкіри
 • Наявність інфікованих ран
 • Діатез
 • Активна фаза туберкульозу
 • Психічні розлади
 • Наявність новоутворень тощо.
Відкрити Згорнути down

масаж в Києві

Види масажу:

 • Класичний масаж.
  Включає масаж голови, спини, грудей, рук, інших частин тіла. Лікувальний масаж спини позбавить від болю в спині і попереку, активізує кровообіг, відновить життєві сили організму. Масаж допомагає позбутися від косметичних дефектів, стимулює регенерацію тканин, зміцнює суглоби, сприяє виведенню токсинів, відновлює роботу внутрішніх систем організму.
 • Дренажний масаж.
  Використовується при терапії хвороб органів дихання (бронхіальній астмі, бронхіті, запаленні легенів тощо). Дренажний масаж зміцнює дихальну мускулатуру, підсилює крово- і лімфообіг в легенях, сприяє розсмоктуванню інфільтратів і ексудатів, попереджає розвиток спайкового процесу.
 • Лімфодренажний масаж.
  Сприяє відновленню циркуляції лімфи в організмі, активізує обмінні процеси, покращує кровотік і виводить токсини. Цей масаж корисний під час реабілітаційного етапу для поліпшення виведення токсинів і активізації регенераційних процесів.
 • Антицелюлітний масаж.
  Являє собою комплекс зовнішніх впливів, спрямованих на нормалізацію метаболізму, активізацію кровообігу і лімфообігу в підшкірній жировій клітковині. Масажисти клініки використовують виключно індивідуальний підхід з урахуванням особливостей проблемних зон і стадії розвитку целюліту.
 • Розслабляючий масаж.
  Допомагає зняти розумове та фізичне напруження, зменшити втому, позбутися від стресу, поліпшити загальне самопочуття і зміцнити життєві сили. Розслабляючий масаж сприяє омолодженню організму. Рекомендується особам, які мають проблеми зі сном і страждають депресіями.
 • Японський масаж Кобідо.
  Дозволяє зняти м'язову напругу і затиски з обличчя і шиї, на клітинному рівні активізує регенераційні процеси. Після масажу шкіра набуває пружність, підтягнутість, виразно проявляється ефект омолодження.

масажист з медосвітою Київ

Лікувальний масаж (Київ, МЕДІКОМ) - це ефективне лікування і профілактика захворювань, можливість підвищити життєвий тонус і поліпшити свій психоемоційний стан.

Відкрити Згорнути down

Питання-Відповідь

Для чого роблять масаж?

Масаж - це нормальний природний засіб, що надає ефективну лікувальну, профілактичну, відновлюючу та розслаблюючу дію, яка спрямована на загальне оздоровлення організму. Масаж шиї, спини, тіла широко використовується при реабілітації, допомагає відновитися після травм і операцій, стресів, емоційних потрясінь і т.п. Часто масаж використовують як додатковий засіб при лікуванні захворювань серцево-судинної та дихальної систем, порушеннях в роботі нервової системи, захворюваннях органів травлення тощо.

Скільки триває лікувальний масаж?

Курс масажу, переважно, включає 10 сеансів. Сеанс лікувального масажу становить від 20 хвилин до 1.5 годин. Тривалість масажу залежить від характеру захворювання, особливостей процесу реабілітації й загального стану організму. Залежно від захворювання масаж може тривати від 30 до 90 хв., оздоровчий масаж займає до 120 хв. Масаж, який призначається в процесі реабілітації, триває від 1 години до 1,5 годин.

Чи можна робити масаж при вагітності?

Тільки лікар, який веде спостереження при вагітності може відповісти на питання: чи можна робити масаж майбутній мамі. До третього місяця вагітності масаж протипоказаний, в цей час допускаються тільки легкі погладжування. У більш пізні терміни увага приділяється "проблемним" ділянкам: коміркова зона, поперек, руки, ноги, ступні. Необхідно дотримуватись певних правил: уникати "абортивних" зон (живіт, область крижів і куприка, зап'ястя), масажні рухи повинні бути плавними, легкими, що включають розминку і погладжування.

Чим відрізняється лікувальний масаж від класичного?

Лікувальний і класичний масажі відрізняються цілями та методами проведення, видами. Вплив класичного масажу направлено на стимуляцію лімфо- та кровообігу, на розслаблення м'язів і релаксацію. Класичний масаж використовують після фізичних навантажень, стресових ситуацій, для зняття втоми. Ефективність медичного масажу доведена при лікуванні цілого ряду патологічних станів і захворювань, при реабілітації після переломів, травм, в післяопераційний період.

Як часто можна робити масаж?

Частота проведення масажу багато в чому залежить від його виду (класичний, лікувальний, відновлюючий, профілактичний тощо). Скільки сеансів буде включати курс лікувального масажу, частота проведення сеансів, види масажу - всі ці питання має вирішувати тільки лікар. Переважно, медичний масаж включає 10 сеансів, кожна процедура проводитися раз у 3-4 дні. Масаж для профілактики проводять 1-2 рази в 10 днів.

Лікарі

Кваліфіковані масажисти клініки МЕДІКОМ на Оболоні та Печерську (м.Київ) досконало володіють різними методиками масажу. У клініці масаж проводиться і дорослим, і маленьким відвідувачам.

comment 25
Воропай Галина Миколаївна
Спеціаліст із масажу, реабілітолог
comment 14
Курбет Олексій Сергійович
Фахівець із фізичної реабілітації, масажист, інструктор ЛФК першої категорії
comment 11
Онищенко Євгеній Вікторович
Масажист вищої категорії

Лікар додому

З якихось причин Ви особисто або Ваш родич, близька людина, дитина не може потрапити на прийом до лікаря-масажиста в клініку? Ви можете оформити виклик лікаря додому.

Відкрити Згорнути down

Ціни на послуги лікувального масажу

На послуги, позначені зірочкою *, знижка постійного клієнта 10% і 15% не поширюється.

Процедури/Маніпуляції
2101. Баночний масаж грудного відділу

700 грн

Більше Згорнути down
1719. Дренажний лікувальний масаж дорослим (1 сеанс)

700 грн

Більше Згорнути down
847. Лікувальний масаж молочних залоз (1 сеанс)

800 грн

Більше Згорнути down
Більше Згорнути down
1388. Лікувальний масаж області хребта (задньої поверхні шиї, спини і попереково-крижової області) (1 сеанс)

1200 грн

Більше Згорнути down
3411. Масаж лікувальний дренажний 2 ступіню (антицелюлітний) (2 зони)

1750 грн

Опис

Тривалість 50 хвилин.
Більше Згорнути down
3414. Масаж лікувальний лімфодренажний (Кобідо) (3 зони)

2300 грн

Опис

Тривалість 1 година.
Більше Згорнути down
3413. Масаж лікувальний обличчя при нейропатії лицевого нерва (1 зона)

800 грн

Більше Згорнути down
3415. Масаж області колінного суглобу (одна зона)

650 грн

Більше Згорнути down
1084. Масаж загальний (лікувальний) дорослим (1 сеанс - 1 год)

1700 грн

Більше Згорнути down
1257. Розробка посттравматичних змін кінцівок після іммобілізації (1 зона, 1 сеанс)

750 грн

Більше Згорнути down
1258. * Розробка посттравматичних змін кінцівок після іммобілізації (1 зона, 10 сеансів)

6000 грн

Більше Згорнути down
4027. Лікувальний масаж області хребта (задньої поверхні шиї, спини і попереково-крижової області) (1 сеанс) на дому

1750 грн

Більше Згорнути down
4028. Лікувальний масаж молочних залоз на дому

1450 грн

Більше Згорнути down
4030. Лікувальний масаж, одна зона (1 сеанс) на дому

1320 грн

Більше Згорнути down
4031. Лікувальний масаж загальний дорослим (1 сеанс) на дому

2520 грн

Більше Згорнути down
4033. Масаж області колінних суглобів (одна зона) на дому

1080 грн

Більше Згорнути down
Пов'язані послуги
Вертебрологія
Консультація вертебролога
Ортопедия и травматология
Ортопед-травматолог
Невролог Київ
Консультація невролога
Диетология
Консультація дієтолога

Вiдгуки

19.02.2024 09:39
Тетяна Берегова

Дуже задоволені з чоловіком, що не пошкодували для себе часу і пройшли курс масажу у Орлової Олександри. Були проблеми зі спинами, сидяча робота, малорухливий спосіб життя. Олександра - справжній професіонал своєї справи. Вона прекрасно відчуває людину – її запити і бажання, її больові точки. Працює чітко, професійно і дуже акуратно, пояснюючи свої дії і роз’яснюючи суть проблем. Здається, що її руки відчувають кожен мяз твого тіла і приводять його до потрібного тонусу. Одним словом, від масажу в її виконанні у нас залишились самі найтепліші враження і непереборне бажання повернутися знову. Також окрема подяка головному адміністратору Качуровській Тетяні за гарне обслуговування та вдало підібраний час !

31.07.2023 15:19
Марія

Проходжу курс масажу в Євгенія Онищенка. Що сказати? Тільки позитивні емоції. Мої лишні кілограмчики почали згорати, як сухе листя. Я навіть не очікувала такого результату. Думала, що дієта і пробіжки найбільше поможуть схудненню. Але виявилось, що масаж це ще більше прискорює.

29.01.2023 20:16
Оксана Ткач

Дорога Галино Миколаївно, дякую вам за ваші вмілі та ніжні руки! Після кожної процедури у вас я ніби заново на світ народжуюся. Зникає втома, зникають спазми по тілу. Мабуть, якби було можна, то я б кожного дня на масаж ходила. :)

09.02.2022 21:02
Мирослав

Перед Новим роком вперше переступив поріг масажного кабінету. Почав доймати остеохондроз. Тому лікар порадив пройти курс масажу. Зараз скажу чесно, тепер ввечері спину і шию вже не ламає. І на голову якось легше. Бо ще місяць тому не міг дотягнути до 10 годин вечора, щоб не заснути раніше.

22.01.2021 19:32
Dina

Правду кажуть, що за допомогою масажу руйнується гормон стресу кортизол. Завжди після цієї процедури в Медікомі піднімається настрій.

07.05.2019 10:54
Ирина

После 30 лет мне врач-флеболог диагностировал первую стадию варикозного расширения вен. На фоне этого недуга ноги чаще устают, есть неприятные тянущие ощущения, плюс после рождения троих детей кожа на теле стала у меня не такая упругая, как раньше. Поэтому посоветовавшись со специалистом по массажу Королевой Светланой Михайловной, я приняла решение пройти курс лимфодренажного массажа. Лимфодренаж для меня супер, невероятное открытие! Это такой вид массажа, когда специалист активно воздействует на тело вдоль линий, где проходит лимфа. Такое лечение помогает при хронических заболеваниях вен. Первые 3-4 сеанса я ощущала некоторое напряжение в теле, и даже в некоторых местах было больно (Светлана Михайловна сказала, что больно там, где есть застои). Но уже с 5-го сеанса я почувствовала настоящее облегчение в теле, ноги перестали уставать, и не было тяжести. За день я успевала переделать больше дел, нежели обычно, эмоциональное состояние значительно улучшилось, а спала я просто как младенец - глубоким сном. В целом у меня после всего курса массажа сложилось ощущение подтянутости и омоложения тела - хотелось чаще улыбаться и радоваться жизни! Огромное Вам спасибо, буду рекомендовать друзьям)

03.03.2019 21:34
Влад

У меня боли в позвоночнике. Заболевании позвоночника, такое как сколиоз, доставляет массу неудобств. Физиотерапевт порекомендовал массаж спины для снятия напряжения. Приехал на лечебный массаж в клинику МЕДИКОМ. Очень доволен работой Онищенко Евгения Викторовича Сразу после процедуры почувствовал сильное облегчение. Если уж советовать, куда пойти на лечебный массаж в Киеве, то только сюда! Рекомендую!

02.02.2019 20:43
Рая

Моя любовь ЛПЖ-массаж, основана он на одновременном вакуумном и роликовом массаже. То есть в процессе массажа происходит разминание мягких тканей кожи и подкожного жира за счет вакуумного воздействия. Результат просто супер - улучшение состояния кожи, уменьшение жировых отложений, и, как ни странно - улучшение общего самочувствия даже после первого сеанса (проверено на себе!). Клиника “Медиком” порадовала новой аппаратурой, все чисто, персонал приветливый. Ну и конечно отдельная благодарность Курбету Алексею Сергеевичу, благодаря которому за месяц ушло 4 кг! Проходила вакуумно-роликовый массаж на Оболони по адресу пр-т Героев Сталинграда, 6Д. Рекомендую, специалист шикарный!

13.10.2018 17:31
Иллона

Есть одна замечательная фраза "Красота требует жертв" - вот именно она очень хорошо характеризует такой процесс, как массаж медом. Так как это очень болезненная процедура и перед тем как идти на такую процедуру, нужно быть готовым к этому. Лично я медовый массаж делаю только в клинике Медиком у своего квалифицированного массажиста Королевой Светланы Михайловны. Для процедуры нужен только натуральный мед, потому что он проникает в поры и впитывается в кожу и забирает оттуда все шлаки и все не нужное. Плохое качество меда может не дать желаемого результата. Я уж на этом собаку съела, ходила в разные салоны и все такое. Тут же я впервые испытала что оно и как. Первый раз, когда я делала этот массаж, у меня было просто состояние шока, когда вместо меда на руках массажистки был серый воск, который был больше похож на пластилин. Это все самое вредное с моего организма и уже после окончания курса такого пластилина уже не было. Результат потрясающий. Советую

18.07.2018 15:38
Александр

Хожу на лечебный массаж в клинику МЕДИКОМ не первый год, все очень профессионально. Специалисты хорошие, доброжелательные. Анализы проводят быстро, и так же быстро получаешь результаты. Поэтому если нужен массаж в Киеве, цена на который будет соответствовать качеству, то только в Медиком к Онищенку Евгению Викторовичу.

10.05.2018 18:04
Света

Я обратилась к Курбету Алексею Сергеевичу с болью в спине. В Киеве я живу не так давно, не ходила до этого по больницам, и мне не с чем сравнивать. Но никаких замечаний к доктору нет. Он направил меня на анализы и МРТ, на дополнительные исследования для уточнения диагноза. После чего порекомендовал лечебный массаж. В Киеве я решила не искать других клиник, а остаться у Алексея Сергеевича и не пожалела. Сегодня моя спина, не скажу, что как новая, но уже не болит. Спасибо

07.04.2018 19:25
Валентин

Хожу к Курбету Алексею Сергеевичу на особый вид массажа - спортивный. Поверьте мне, это лучший спортивный массаж в Киеве, который я когда-либо посещал. Он действительно мастер своего дела. Я стараюсь, посещаю Медиком после насыщенной тренировки. Спасибо за профессионализм.

Показати ще 3

arrow

Всього 12 відгуків

залишити відгук arrow arrow
Ваша оцінка
star star star star star
error
error
error
error

Натискаючи кнопку, ви дозволяєте обробку персональних даних та погоджуєтесь з політикою конфіденційності.

Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам?
Наприклад: 0XX XXX XX XX
Передзвоніть
Наприклад: 0XX XXX XX XX

Натискаючи кнопку, ви дозволяєте обробку персональних даних та погоджуєтесь з політикою конфіденційності.

Вільних операторів на лінії: 6
Замовлень дзвінків сьогодні: 100+
Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам?
Наприклад: 0XX XXX XX XX
Вільних операторів на лінії: 6
Замовлень дзвінків сьогодні: 100+
Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам
в зручний час?
КНОПКА
ЗВ'ЯЗКУ
telegram page-down