exit
search serach
Сергиенко Виталий Андреевич
comment 38

Сергієнко Віталій Андрійович

Лікар-отоларинголог вищої категорії, дитячий отоларинголог другої категорії.

записатися на прийом

Сертифікати

Досягнення

 • Автор наукової роботи на тему: «Лікування гострих і хронічних гайморитів за допомогою катетера ЯМІК та лазеротерапії».
 • Автор наукової роботи на тему: «Лікування хламідійних синуситів».
 • Автор наукової роботи на тему: «Застосування крапель «Сенсивит» у ЛОР-практиці, при ЛОР-захворюваннях (передні сухі риніти, субатрофічні, атрофічні в післяопераційному періоді на носовій перегородці й носових раковинах, перфорація носової перегородки)».
 • Автор наукової роботи на тему: «Кріотерапія при хронічних тонзилітах, фарингітах, ринітах».
 • Автор наукової роботи на тему: «Застосування очних і вушних крапель Уніфлокс 0,3%».
 

Досвід роботи

 • 2002-2006 рр. - працював лікарем-отоларингологом за кордоном в Central Hospital Medical, Лівія.
 • На протязі двох років викладав отоларингологію у медичному університеті в м. Хомс.
 

Освіта

 • 1982-1988 рр. — Полтавський медичний стоматологічний інститут, м. Полтава.
 • 1988-1989 рр. — Харківський медичний інститут, м. Харків.
 • 2011 р. — учасник симпозіумів «Макроліди в лікуванні інфекцій дихальних шляхів» у рамках 4-го Національного конгресу «Людина та ліки - Україна», м. Київ.
 • 2020 р. — науково-практична конференція «Антибіотикорезистентність при лікуванні запальних захворювань ЛОР органів як міждисциплінарна проблема».
 • 2020 р. — навчальний тренінг «Впровадження міжнародних стандартів діагностики та лікування дітей з алергічними захворюваннями».
 • 2020 р. — науково-практична конференція «Актуальні питання виявлення та лікування алергічних захворювань».
 • 2020 р. — фахова школа респіраторної медицини «Здорове дихання».
 • 2020 р. — міжнародний конгрес «Від народження до зрілості: міждисциплінарний підхід в збереженні здоров'я людини».
 • 2020 р. — науково-практична конференція «Лікування запальних захворювань верхніх дихальних шляхів з позиції ICPC-2 як метод стримування росту антибіотикорезистентності».
 • 2020 р. — тематичне навчання на семінарі «Ophthalmic Light. Під прицілом практики».
 • 2021 р. — майстер-клас «Тимпанопластика при хронічному отиті без холестеатоми. Тимпанопластика у випадку холестеатоми».
 • 2021 р. — 3-й Україно-Польський конгрес з онлайн-трансляцією «Інноваційні технології в отоларингології».
 • 2021 р. — телемост «Школа інфузійної терапії».
 • 2021 р. — II Міжнародна конференція «РадіоЛор», м. Львів.
 • 2021 р. — регіональна конференція «Клінічні випадки в отоларингології. Практика ведення пацієнтів», м. Львів.
 • 2021 р. — науковий симпозіум з міжнародною участю «Гострі запальні захворювання ЛОР органів як міждисциплінарна проблема», м. Київ.
 • 2021 р. — науково-практична конференція «Хронічні запальні захворювання ЛОР органів як міждисциплінарна проблема», м. Харків.
 

Процедури, що виконує лікар:

 • Інтенсивна терапія.
 • Анестезії (не лише за лор-патології, а і внутрішніх хвороб).
 • Кріотерапія.
 • Кріотерапія в ЛОР-патології.
 • Діафаноскопія параназальних синусів (діагностика гайморитів, фарингітів без рентгенографії у вагітних, дітей від 5-ти років і у пацієнтів із протипоказаннями рентгенографії).
 

Захворювання, які лікує лікар:

Відкрити Згорнути down

Вiдгуки

22.12.2023 10:05
Дяченко Мирослава

Вдячна за якісну роботу і лікування. Тепер буде наукою на все життя бажання самій лікувати гайморит в домашніх умовах і до чого це може призвести.

26.10.2023 17:46
Світлана

Син ненароком засунув кульку собі до вуха. Він дуже перелякався. Я теж. Швидко поїхали в Медіком. Віталій Андрійович дуже швидко нам допоміг. Зміг заспокоїти сина. І він під час процедури навіть не плакав.

21.08.2023 16:42
Оксана М.

Віталій Андрійович відмінний лікар-лор для дітей. Він завжди був дуже терплячий та ретельно обстежував сина на кожному прийомі. Призначений курс лікування виявився ефективним. Дякую!

19.02.2023 11:03
Проценко олена

Дуже задоволена лікарем і результатом. Ніколи не призначав лишнього, все розтлумачував доступно. Навіть коли в мене від частих хвороб дитини починалася паніка, мав величезне терпіння!!!! і ми зберегли імунітет :) За його призначенням лікувалася також сама і наша бабуся. Тож вийшов сімейний Лор Раджу звертатися і прислухатися до його порад!

11.02.2023 13:57
Олена

Потрапила з дитиною випадково - не йшла до конкретного лікаря, відправив педіатр до ЛОРа, тому одразу пішли до вільного в найближчий час. Як і всі незамовні відгуки - бачу різні. Але лікар був ввічливий з дитиною, акуратний, все пояснював, призначене лікування допомагає, долікуємося і прийдемо на повторний огляд.

27.04.2022 19:03
Юлия

Прекрасный доктор. Очень помог моей маме с многолетней проблемой воспаления ухо. Назначенное лечение эффективно. Возможные паталогии исключены необходимыми анализами. И еще Виталий Андреевич внимательный и очень доброжелательный человек. Большое спасибо!

10.03.2022 08:15
Диана Сидоренко

Обращалась к врачу в срочном порядке и в его личное время. Благодарна, что не отказал и помог - в теперешнее время - это ещё более ценно. Спасибо за помощь.

05.11.2021 19:21
Горина Елена

Очень толковый врач, побольше бы таких в нашей медицине

25.10.2021 19:49
Шкабой Роман Дмитриевич

Доктор весьма обходительный и лаконичный. Провел мне, хоть и несложную процедуру - удаление пробки из уха, но я впечатлен хорошим вниманием и обращением! Хочу обратить внимание, что тоже доктор, другой специализации и целенаправленно записался к нему на прием по рекомендации моих знакомых. Очень рекомендую, будущее медицины конечно - это частная медицина!

11.01.2020 16:39
Онищенко Александр

Відмінний спеціаліст, уважний, доброзичливий. Результат лікування відмінний. Якщо будуть виникати якісь проблеми - буду звертатись тільки до Віталія Сергійовича.

10.01.2020 13:30
Онищенко Александр

Відмінний спеціаліст, уважний, доброзичливий. Результати лікування відмінні. В подальшому, якщо будуть виникати якісь проблеми, то буду звертатись лише до Віталія Сергійовича. Щиро дякую.

17.12.2019 13:24
Наталія Корольова

Чудовий лікар, уважний, призначення точні та розписані дуже чітко. Результат лікування відмінний. Професіоналізм найвищого рівня. Щиро вдячна. З повагою, Наталія Корольова.

04.09.2019 18:31
Юлия

Самый лучший доктор, по своей специальности! Спасибо большое за помощь!

22.01.2019 15:28
Сергей

Отличный специалист. Хорошо диагностирует, понимает на какой стадии проблема и как её лечить. Отлично комбинирует лекарства, детально расписывает в назначении что за чем принимать в плоть до минуты - очень удобно, когда лекарств около 5 назначено. Лечил острый отит, тубоотит, вазомоторный ринит.

На приеме чувствуешь, что тебя слушают, а не делают одолжение - очень комфортно.

Лечение помогает в указанные сроки.

Спасибо вам.

19.01.2019 15:28
Александр

Обратился с проблемой, которую не могли решить в другой клинике. Помогли быстро за что большое спасибо

25.09.2018 15:28
Оксана Дорошенко

Для тех,кто пишет плохие отзывы об этом враче-я до того,как попала к нему объехала с десяток частных клиник, где мне ставили диагнозы один другого лучше!Этот врач-профессионал своего дела. Его надо слышать,а не тушить свои амбиции. Снова иду у нему на прием,теперь уже с мужем.Спасибо Вам,доктор.

24.09.2018 15:28
Оксана Дорошенко

Сегодня была на приёме у Виталия Андреевича.Врач от Бога.Грамотный,внимательный,отличный специалист.До него я была у трех врачей,но никто,кроме него мне не мог поставить правильный диагноз.В который раз убеждаюсь, что в клинике "Медиком" лучшие из лучших!Доктор,спасибо Вам!

21.02.2018 15:28
Дарья

Обратилась во время беременности с затянувшимся насморком, головными болями и начинающимся гайморитом. Во-первых: доктор с легкостью подобрал препараты, разрешенные во время беременности, во-вторых: назначенное лечение помогло. Очень благодарна!

09.01.2018 15:28
Дмитрий

Вся наша семья - 2е взрослых и 2е детей лечилась у Виталия Андреевича. И всегда успешно. Всегда четкий прием. Это к вопросу о затраченном времени. Можно и час проговорить с пациентом, а результат - 0.
Жену вылечил от гайморита без прокола.
Ребенка от отита.
У меня вынул очень труднодоступную кость из горла
Рука у него легкая... )

13.01.2017 15:28
Екатерина

Врач невнимательный, не выслушал до конца. На прием ушло минут 10 отсилы, и это вместе с кукушкой. Понавыписывал миллион препаратов даже не спросив принимала ли я что-то из этого когда-то, а там было то, что вообще мне не помогает. Когда я начала уточнять относительно схемы лечения, был ответ "там все написано"
Ощущение, что ты на конвеере в госполиклиннике
Больше не пойду.

19.02.2016 15:28
Анастасия

До обращения к данному доктору,клиника была всегда на первом месте,очень довольны детскими врачами,проведенным диагностиками.Свекровь посещала эндокринолога Калашникову-очень довольна,собираемся снова к ней на прием.Но прием у доктора Сергиенко таких денег не строит- у него уровень доктора из районной поликлиники,абсолютно невник в слова,как то все быстро,невнимательно,но больше всего обезкуражил момент выписки лекарств,со словами что они вам все равно не помогут,список написал не маленький...Вообщем очень жаль потраченных средств ,и нужно теперь обращаться к нормальному доктору

04.12.2015 15:28
Елена Трескунова

Уважаемый Игорь Вадимович,

Выражаю вам глубокое уважение и благодарю за прекрасный продукт на рынке медицинских услуг.

Я и члены моей семьи неоднократно обращались в Медиком. Вовремя, квалифицировано, эффективно. Бригады скорой помощи выше всяких похвал. Отлично организована служба как для взрослых, так и для детей. 

Но мой последний визит в клинику - жуть.

Офтальмолог: без претензий. Четко, по делу, как всегда душевно

Отоларинголог - мрак. Ошибки в тексте заключений (сложно писать грамотно? гугл в помощь), после успешной септопластики писать об искривлении перегородки даже забавно. Чтоб два раза не вставать: заложенного носа и фарингита тоже не было. Ребенку описывать ларингоскопию, а при этом даже со шпателем горло не посмотреть... Это возмутительно и неприятно. Назначить ворох ненужных лекарств.

Практически 900 грн я подарила клинике Медиком и поехала на вторичный осмотр. Где 4 независимым отоларингологам и перегородка ровная-горло без воспаления, и у ребенка оказалась аллергия. Главное, их простая схема помогла, все здоровы )

Возможно мой отзыв будет Вам полезен.

С уважением, Елена Трескунова

09.11.2015 15:28
Татьяна

Лечили ребёнка от отита с осложнением на слух, вылечили успешно и поехали на море, осложнений не было! Доктор внимательный, очень понравился подход - не назначает серьёзные лекарства- антибиотики просто так для перестраховки, только если уже реально необходимо, это очень важно в лечении детей

22.10.2015 15:28
Маргарита

21.10.15. была (уже не первый раз) на приёме у Виталия Андреевича. И опять очень понравилось.На приёме комфортно. Внимательный, душевный Доктор! Реально лечит!
Как у Чуковского: " Добрый Доктор!...Всех излечит!...Приходи к нему лечиться!"
Медиком, спасибо за таких Докторов!

04.09.2015 15:28
Попков С. С.

Очень хороший врач! Обращался к нему несколько раз, помогал быстро, качественно и профессионально. Внимательный, добрый специалист. Всем, у кого проблемы, связанные с ЛОР, рекомендую обращаться к этому врачу!

30.07.2015 15:28
Гречко Кирилл и Вероника

Виталий Андреевич просто волшебник! Мой старший сын сказал, что это самый лучший доктор на свете. Я его тоже поддерживаю. Доктор внимательный, специалист высшего класса. Очень рады, что попали именно к Сергиенко В.А. Огромное, огромное спасибо!!!

23.06.2015 15:28
Ольга

Очень приятные впечатление от посещения Виталия Андреевича. Качественный прием, осмотр, рекомендации. Спасибо Вам, доктор!!!буду обращаться и рекомендовать этого специалиста.

31.08.2014 15:28
тетяна

Це дійсно чудовий лікар, який гармонійно поєднує високий професіоналізм, дбайливе ставлення до пацієнта, бездоганне почуття гумору, примножені на врівноваженість та спокій. Дякую за допомогу!

20.07.2014 15:28
тетяна

Дуже приємна людина, уважний та високо кваліфікований фахівець! Імпонує неквапливість, ретельність у зборі анамнезу, нефанатичність щодо загодовування ліками, а також - надзвичайно тонкий гумор та тепло до пацієнта!

06.02.2014 15:28
Наталия

Спасибо Виталию Андреевичу за помощь в лечении моего сына! У него был ринит, аденоидит, фарингит. Доктор внимательный и терпеливый. У меня возникли вопросы на следующий день по технике проведения процедуры и лечения, спасибо доктору- он перезвонил и ответил на мои вопросы.

01.02.2014 15:28
Ольга

Вежливый и внимательный доктор. Может найти подход к ребенку. Обращались к нему несколько раз, всегда помогал.

20.12.2013 15:28
Иван

Врач грубый и равнодушный. Был на приеме неколько раз - зря потратил время и деньги. Больше не пойду и другим не советую!

04.07.2013 15:28
Наталія

Дуже хороший лікар. Професіонал своєї справи.Дякую Віталію Андрійовичу. Всім рекомендую

18.04.2013 15:28
Марианна

Доктор приятный в общении, однако на нашу фоллликулярную тяжелейшую ангину почему-то назначил только препараты Хель, состояние никак не улучшилось. Не пойдем больше-(

22.01.2013 15:28
Пациент

Отличные доктора! Особенно хотелось бы отметить лор врача Сергиенко В.А. и кардиолога...

19.12.2012 15:28
Людмила

Прекрасный специалист,добрый и отзывчивый человек. У меня заболела дочка, месяц лечили разные доктора разными лекарствами, приехали в медиком Виталий Андреевич сразу установил диагноз, назначил лечение и наши дела пошли на поправку. Спасибо доктор!

06.03.2012 15:28
Валентина Мельникова

Замечательный доктор! Умнейший и добрейший человек! Спасибо Вам,Виталий Андреевич!

19.10.2011 15:28
Alexandr

Виталий Андреевич, я у него лечился после того как прошел лечение в лор отделении, у него долечивался. Очень Добрій и внимательный доктор.
Рад что к нему попал.
Всем советую . и также большое Спасибо Ему.!!!

Показати ще 3

arrow

Всього 38 відгуків

залишити відгук arrow arrow
Ваша оцінка
star star star star star
error
error
error
error

Натискаючи кнопку, ви дозволяєте обробку персональних даних та погоджуєтесь з політикою конфіденційності.

Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам?
Наприклад: 0XX XXX XX XX
Передзвоніть
Наприклад: 0XX XXX XX XX

Натискаючи кнопку, ви дозволяєте обробку персональних даних та погоджуєтесь з політикою конфіденційності.

Вільних операторів на лінії: 6
Замовлень дзвінків сьогодні: 100+
Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам?
Наприклад: 0XX XXX XX XX
Вільних операторів на лінії: 6
Замовлень дзвінків сьогодні: 100+
Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам
в зручний час?
КНОПКА
ЗВ'ЯЗКУ
telegram page-down