exit
search serach
Тест на антиген COVID-19 (SARS-CoV-2)
3974. * Коронавірусна інфекція, SARS-CoV-2 антиген, експрес-діагностика
550 грн.
Більше Згорнути down

Тест на антиген COVID-19 (SARS-CoV-2) у Києві

Тест на антиген COVID-19 — це якісний і швидкий спосіб діагностики коронавірусної інфекції, який виконується за допомогою імунохроматографічного аналізу зразків з носа і носоглотки. Швидкий тест на антиген COVID-19 може призначатися пацієнтам протягом семи днів з моменту появи характерних для інфекції симптомів. Його зручно проводити в амбулаторних умовах чи вдома під час виклику лікаря або бригади невідкладної допомоги.

Швидкий тест для виявлення антигенів коронавірусу допомагає виявляти пацієнтів з цією інфекцією на гострій стадії захворювання і приймати рішення про необхідність їхньої ізоляції і додаткового обстеження. Цей метод діагностики COVID-19 суттєво допомагає лікарям правильно складати план майбутнього лікування, що знижує ймовірність розвитку небезпечних ускладнень.

Відкрити Згорнути down

Коли проводять тест на антиген COVID-19?

Існує безліч ситуацій, при яких виконання швидкого тесту для виявлення антигенів коронавіруса значно полегшує діагностику і знижує ймовірність поширення інфекції і розвитку ускладнень. Дослідження допомагає швидко зрозуміти, яка вірусна інфекція призвела до появи симптомів:

 • COVID-19 або грип;
 • COVID-19 або ГРВІ.

Експрес-тест на антиген COVID-19 може проводитися на прийомі у сімейного лікаря, під час виклику лікаря додому або фахівцями бригади швидкої допомоги. Його виконання актуально при завчасно проведеному тесту ПЛР, який показав негативний результат, а симптоми вказують на коронавірусну інфекцію.

Незамінне проведення тесту на антиген COVID-19 і в тих випадках, коли людині необхідно отримати результати для виходу на роботу після контакту з хворим або перенесеної інфекції, для відрядження або подорожі. Виконання швидких тестів на антиген COVID-19 використовується деякими компаніями для тестування співробітників. Планується також проведення тестування для тих, хто збирається відвідати масові заходи і програми або виїхати за кордон.

У клініці МЕДІКОМ можна зробити два види експрес-тестів на антигени:

 • тест на антиген COVID-19 AMEDA Labordiagnostik Австрія;
 • тест на антиген COVID-19 і грипу А, В Фармаско.
Відкрити Згорнути down

Показання

Показаннями для проведення тесту на антиген COVID-19 є такі симптоми, як:

 • підвищення температури тіла;
 • кашель;
 • підвищена стомлюваність;
 • задишка і утруднене дихання;
 • зниження сатурації;
 • втрата нюху і смакових відчуттів;
 • біль і ломота в суглобах і м'язах;
 • головний біль;
 • необхідність виходу на роботу після перенесеного COVID-19;
 • контакт з інфікованою людиною (навіть при відсутності симптомів);
 • біль в грудній клітці.
Відкрити Згорнути down

Протипоказання

Протипоказань для виконання експрес-тесту на антиген COVID-19 немає.

Відкрити Згорнути down

Правила підготовки до тесту на COVID-19 (AG)

Для того, щоб тест-антиген на коронавірус дав максимально точні результати, необхідно правильно підготуватися до його проведення.

Забір матеріалу для проведення експрес-тесту може проводиться з носоглотки і ротоглотки, відповідно до інструкції виробника. Спосіб взяття мазка визначає лікар.

Для ефективного виконання швидкого тесту на антиген COVID-19 слід:

 • за 2 години до аналізу не промивати ніс, не користуватися краплями, мазями або спреями для носа;
 • останній прийом їжі повинен відбутися приблизно за годину до забору орофарингеального мазка, після їжі слід добре прополоскати рот для видалення залишків їжі;
 • за 30 хвилин до аналізу не чистити зуби, не приймати їжу, не пити, не полоскати горло, не курити, не жувати жувальну гумку;
 • при наявності рясних виділень з носа перед взяттям мазка з носа і носоглотки слід висякатися.
Відкрити Згорнути down

Як проводиться тест на антиген коронавіруса?

Антиген тест на COVID-19 здатний виявляти присутність коронавірусу через 3-5 днів після зараження. При більш ранньому виконанні результат може бути помилковим. Визначити, коли краще здати швидкий тест на антиген COVID-19, допоможе лікар, який врахує всі особливості клінічного випадку.

Забір зразків з носоглотки і ротоглотки виконується за допомогою стерильних сухих зондів з ватним тампоном і одноразового шпателя. Щоб фахівець міг взяти зразки для аналізу, пацієнту потрібно зручно сісти і злегка підняти голову.

 1. Для отримання зразків з носоглотки фахівець вводить зонд в ніс на 2-3 см, злегка опускає його вниз і просувається до задньої стінки носоглотки, виконує обертальний рух уздовж стінок носа.
 2. Для отримання зразка з ротоглотки пацієнт відкриває рот, фахівець акуратно притискає його язик шпателем і виконує ватним наконечником стерильного зонду обертальний рух по мигдалинах, піднебінним дужкам і задній поверхні ротоглотки.
 3. Зонд поміщають у спеціальну пробірку, на якій вказується П. І. Б. пацієнта.

Процедура забору матеріалу для експрес-тесту займає не більше 1-2 хвилин.

Відкрити Згорнути down

Результати і ефект

Результат тесту на антиген COVID-19 можна отримати через 15–30 хвилин. Він розшифровується як:

 • Позитивний.
  Такий, що вказує на факт присутності в організмі антигену SARS-CoV-2.
 • Негативний.
  Такий, що вказує на відсутність коронавірусної інфекції.

Точність застосовуваних у клініці МЕДІКОМ експрес-тестів на COVID-19 (SARS-CoV-2) вище 97 %, а їх специфічність складає 100 %.

При отриманні позитивного тесту, для підтвердження факту інфікування COVID-19 пацієнту можуть рекомендувати проведення ряду додаткових досліджень, таких як:

 • ПЛР-тест на коронавірус;
 • ІФА-тест на коронавірус;
 • загальний аналіз крові (розгорнутий);
 • аналіз на С-реактивний білок;
 • аналіз на Д-димер;
 • УЗД легень;
 • КТ легень;
 • біохімічні дослідження крові на АЛТ, АСТ, ЛДГ, загальний білірубін, креатинін, феритин й ін.

Обсяг додаткової діагностики залежить від клінічного випадку і визначається лікарем-терапевтом або педіатром. При необхідності пацієнту рекомендується консультація пульмонолога або інфекціоніста.

Відкрити Згорнути down

Ускладнення при проведенні тесту на антиген COVID-19 (SARS-CoV-2)

Швидкий тест для виявлення антигенів коронавіруса (SARS-CoV-2) при правильному виконанні не призводить до ускладнень. При заборі зразків з носоглотки і ротоглотки деякі пацієнти відчувають незначний дискомфорт, який дуже швидко проходить. Неприємні реакції можуть спостерігатися тільки у людей з підвищеним блювотним рефлексом, але вони легко усуваються при правильній взаємодії між виконуючим забір матеріалу фахівцем і пацієнтом.

Відкрити Згорнути down

Переваги тесту на антиген COVID-19 (SARS-CoV-2) у нашій клініці 

Переваги швидких тестів на антиген COVID-19:

 • висока точність;
 • простота виконання;
 • отримання результатів протягом півгодини;
 • можливість проведення вдома;
 • більш низька вартість тесту на антиген COVID-19;
 • проста підготовка.
Відкрити Згорнути down

Використовувані в клініці МЕДІКОМ експрес-тести на антиген COVID-19 AMEDA Labordiagnostik (Австрія) і тести на антиген COVID-19 і грипу А, В (Фармаско) відносяться до високочутливих, і їхній результат достовірний у 97 % випадків.

Відкрити Згорнути down

Питання-Відповідь

Чим відрізняється тест на антиген коронавірусу від ПЛР і експрес-тестів на антитіла?

Методика ПЛР-тесту при COVID-19 — прямий спосіб діагностики, що дозволяє виявляти РНК вірусу SARS-CoV-2 в мазках з носоглотки і ротоглотки. На відміну від тесту на антитіла до коронавірусу, ПЛР-тест і тест на антиген допомагають виявляти саме компоненти вірусу, а не відповідну реакцію організму на інфікування. Аналіз ПЛР вважається більш точним, на його підставі вирішується питання про встановлення діагнозу і госпіталізації до інфекційного відділення, у разі такої необхідності. Він проводиться в лабораторії і для його виконання необхідно більше часу. Матеріал для забору такий же, як і при експрес-тестуванні на антиген.

Що робити, якщо результат на COVID-19 позитивний?

Якщо результат тесту, який визначає наявність антигену COVID-19, виявився позитивним, пацієнту рекомендується консультація терапевта, яка допоможе визначити подальшу тактику діагностики, лікування і необхідність самоізоляції. Хворому може призначатися проведення ПЛР-тесту, УЗД або КТ легень, а також різних додаткових аналізів крові: загального розгорнутого, на С-реактивний білок тощо.

На який день можна робити тест на антиген COVID-19?

Швидкий тест на антиген COVID-19 буде найбільш показовим через 5-6 днів після зараження.

Де здати тест на антиген коронавірусу?

При зверненні до клініки МЕДІКОМ призначити проведення експрес-тесту на антиген COVID-19 у підрозділах на Оболоні і Печерську може терапевт або педіатр. Пройти тест на антиген COVID-19 у Києві можна за допомогою високочутливих тест-систем. Звертайтеся у клініку, і наші фахівці допоможуть провести швидку і ефективну діагностику.

Відкрити Згорнути down

Експрес-тест вдома

У Києві за призначенням фахівця може виконуватися тестування на визначення антитіл COVID-19 вдома. Також експрес-тест на антиген SARS-CoV-2 вдома може проводитися за рекомендацією лікаря бригади невідкладних станів.

Відкрити Згорнути down

Лікарі

comment 55
Даневський Віталій Олександрович
Лікар-інфекціоніст вищої категорії, сімейний лікар
comment 9
Устьянцев Олексій Олександрович
Завідувач відділенням невідкладної допомоги, лікар невідкладних станів вищої категорії, терапевт
comment 22
Анастасій Ігор Анатолійович
Лікар-інфекціоніст вищої категорії, гепатолог, к.м.н.
comment 16
Дегтяр Ірина Михайлівна
Лікар-інфекціоніст вищої категорії
comment 3
Дутчак Михайло Григорович
Лікар медицини невідкладних станів, лікар-кардіолог вищої категорії
comment 9
Махіня Наталія Володимирівна
Дитячий лікар-інфекціоніст вищої категорії
comment 14
Римаренко Павло Володимирович
Лікар медицини невідкладних станів вищої категорії
comment 1
Терещенко Андрій Анатолійович
Лікар невідкладних станів вищої категорії
comment 2
Черненко Галина Іванівна
Лікар медицини невідкладних станів, лікар-педіатр вищої категорії

Вартість експрес-тестування на антиген SARS-CoV-2

На послуги, позначені зірочкою *, знижка постійного клієнта 10% і 15% не поширюється.

Аналізи
3974. * Коронавірусна інфекція, SARS-CoV-2 антиген, експрес-діагностика

550 грн

Більше Згорнути down
3982. Коронавірус антиген, грип А, В, експрес-діагностика

750 грн

Більше Згорнути down
3983. * Коронавірусна інфекція, SARS-CoV-2 антиген, експрес-діагностика на виїзді*

1020 грн

Більше Згорнути down

Вiдгуки

17.12.2020 21:47
Вячеслав Владимирович

Мне очень повезло, что я попал к такому хорошему врачу! Лисак Юлия Владимировна работает в клинике на проспекте Героев Сталинграда 6Д. Она смогла мне помочь вылечить пневмонию без необходимости оформления в стационар. Заболел я на волне ковида, и мне очень не хотелось ложиться в больницу. Юлия Владимировна, назначила мне тест на антиген коронавируса и КТ легких. Оказалось, что у меня нет ковида, а состояние легких позволяет лечиться амбулаторно. Мне было назначено лечение и все прошло без осложнений. Юлия Владимировна, очень внимательный и опытный врач. Я быстро пошел на поправку. Отдельная благодарность персоналу клиники. Обслуживание отличное. Цены приемлемые. Нет очередей. Буду рекомендовать всем своим знакомым и родственникам обращаться именно в эту клинику.

03.12.2020 08:12
Екатерина Олеговна

Очень благодарна Келемен Ларисе Викторовне, за ее профессионализм и внимательность. Благодаря ей, я смогла быстро вылечится от коронавируса, и у меня не было тяжелых осложнений. У меня поднялась высокая температура и начался сильный кашель. Лариса Викторовна, порекомендовала провести экспресс-тест на антиген COVID-19. Он оказался положительным. Я очень сильно переживала, но Лариса Викторовна назначила мне еще несколько исследований и выписала необходимые для лечения препараты. Несмотря на то что у меня была пневмония, я смогла вылечиться, и мне не понадобилась госпитализация. Опытный врач и своевременная диагностика сделали свое дело. Теперь я буду рекомендовать Ларису Викторовну всем своим знакомым. Это врач от Бога! Меня очень удивило то, что анализы делаются очень быстро. Многие против таких экспресс-методов, но мой тест оказался точным и только благодаря этому врач смогла сразу начать правильное лечение. Цены в клинике на улице Василия Тютюнника 37/1 нормальные и доступные. Все сотрудники этой клиники очень внимательные. Обслуживание на высоте.

26.11.2020 20:22
Максим Валерьевич

Хочу выразить благодарность Даневскому Виталию Александровичу за помощь в лечении. Благодаря его бдительности у меня во время нашли коронавирусную инфекцию. У меня поднялась высокая температура, немного болело горло и был сильный кашель. Виталий Александрович внимательно осмотрел меня и посоветовал провести тест на антиген COVID-19. Тест оказался положительным. Виталий Александрович назначил мне лечение и порекомендовал провести УЗИ для легких. Он ответил на все мои вопросы и успокоил меня, поскольку я очень переживал. Я строго выполнял все его назначения и обошлось без осложнений. Лечился дома. Теперь буду рекомендовать Даневского В. А. всем своим родственникам и знакомым которые живут недалеко от этой клиники. Это опытный и ответственный специалист и самый лучший врач. Цены в клинике умеренные. Персонал очень внимательный. Желаю вам всем успехов и крепкого здоровья! Спасибо за помощь! Я обращался в клинику по улице Василия Тютюнника 37/1.

21.11.2020 12:41
Анатолий Владимирович

Я обращался к Келемен Ларисе Викторовне для быстрого исключения заражения ковидом, поскольку был в контакте. Благодаря ей, я смог провести быстрый анализ на антиген COVID-19 в клинике по улице Василия Тютюнника 37/1. Спасибо Ларисе Викторовне, и всему персоналу клиники. Все быстро, все внимательные и вежливые, цена доступная. Рекомендую всем!

06.10.2020 13:45
Зинаида Павловна

Я очень благодарна Капшук Елене Владимировне. Спасибо ей за ее внимательность и бдительность. У меня поднялась высокая температура и сильно заболела голова, были неприятные ощущения в горле. Мне уже 60 лет, и я очень боялась, что заболела ковидом. Елена Владимировна назначила мне простой и быстрый антиген тест на covid-19. Оказалось, что у меня простое ОРВИ. Благодаря этому врачу я быстро выздоровела и не волновалась об опасной инфекции. Я обращалась в клинику на улице Тютюнника 37/1. Уже не один год меня лечит Капшук Елена Владимировна и все всегда очень хорошо. Очень благодарна ей и всем сотрудникам клиники. Они все вежливые и внимательные.

29.09.2020 18:32
Валерия Дмитриевна

Хочу поблагодарить Капшук Елену Владимировну за внимательность и отзывчивость. Мой близкий знакомый и коллега заболел короновирусом, а наш начальник потребовал подтвердить отсутствие инфекции у меня. Я обратилась в клинику по улице Тютюнника 37/1. Елена Владимировна посоветовала мне сдать простой и быстрый анализ для выявления антигенов коронавируса. Результаты я получила через пол часа и смогла выйти на работу. Спасибо этому отзывчивому доктору и всем сотрудникам клиники. Цена теста приемлемая. Обслуживание на высоте.

25.08.2020 22:44
Тамара Ивановна

Нашему сыну 4 года и у него поднялась высокая температура и начался кашель. Пришлось вызвать Вишневскую Ларису Владимировну на дом. Я очень благодарна доктору. Она всегда внимательна к детям и готова ответить на все вопросы родителей. Я очень сильно волновалась из-за эпидемии ковида, но врач ответила на все мои вопросы. Для того, чтобы мы знали, что у сына нет этой инфекции она назначила нам быстрый тест для выявления антигенов коронавируса. Оказывается его можно провести даже дома. Тест оказался отрицательным, а благодаря назначениям Ларисы Владимировны, сын быстро выздоровел. Я всегда рекомендую этого доброго и отзывчивого врача всем своим знакомым.

14.07.2020 15:58
Елена Степановна

Вся наша семья очень благодарна Воловой Екатерине Федоровне. Это очень внимательный и опытный педиатр. У нашей дочки поднялась температура и болело горло. Мы очень боялись, что у ребенка ковид. Екатерина Федоровна внимательно осмотрела ее и назначила быстрый тест на антиген COVID-19. Он оказался отрицательным. Вся семья вздохнула с облегчением. Тест делается очень быстро в клинике на проспекте Героев Сталинграда 6Д. Екатерина Федоровна назначила дочке личение, и она выздоровела за неделю. Хотим сказать “спасибо” этому врачу и всему персоналу клиники МЕДИКОМ.

11.06.2020 21:12
Юлия Александровна

Мне было необходимо срочно провести тест на кодвид для поездки в санаторий. Благодаря обращению к Ганчевой Елене Анатольевне мне быстро сделали экспресс-тест. Результат я получила через 20 минут. Елена Анатольевна - очень внимательный врач. Она ответила на все мои дополнительные вопросы. Я обращалась в клинику на проспекте Героев Сталинграда 6Д. Цены тут приемлемые. Персонал очень вежливый и внимательный.

17.05.2020 11:48
Эдуард Петрович

Очень благодарен Тичук Надежде Витальевне за ее профессионализм. У меня больное сердце и во время эпидемии коронавирусной инфекции у меня поднялась высокая температура и болело горло. Очень переживал, что я в группе риска. Надежда Витальевна сказала мне провести быстрый тест на антиген к COVID-19. Результат получили уже через полчаса, и он оказался отрицательным. Она назначила мне лечение и все прошло без осложнений и волнения. Теперь я буду рекомендовать Надежду Витальевну и клинику на проспекте Героев Сталинграда 6Д всем своим знакомым. Все быстро, качественно и по нормальным ценам.

Показати ще 3

arrow

Всього 10 відгуків

залишити відгук arrow arrow
Ваша оцінка
star star star star star
error
error
error
error

Натискаючи кнопку, ви дозволяєте обробку персональних даних та погоджуєтесь з політикою конфіденційності.

Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам?
Наприклад: 0XX XXX XX XX
Передзвоніть
Наприклад: 0XX XXX XX XX

Натискаючи кнопку, ви дозволяєте обробку персональних даних та погоджуєтесь з політикою конфіденційності.

Вільних операторів на лінії: 6
Замовлень дзвінків сьогодні: 100+
Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам?
Наприклад: 0XX XXX XX XX
Вільних операторів на лінії: 6
Замовлень дзвінків сьогодні: 100+
Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам
в зручний час?
КНОПКА
ЗВ'ЯЗКУ
telegram page-down