exit
search serach
Консультація репродуктолога

Послуга на даний момент недоступна. Залиште заявку і ми повідомимо, коли з’явиться.

Репродуктологія Києва

Сучасна репродуктологія Києва знаходиться на досить високому рівні, що дозволяє допомогти парам, батьківство яких було неможливим ще 10–15 років тому. Фахівці клініки МЕДІКОМ всебічно вивчать кожну ситуацію і проведуть пацієнта через усі етапи лікування безпліддя, щоби незабаром сім'я поповнилася малюком. Зараз для цього існує маса можливостей, тому що репродуктологія — це окремий напрям у медицині, який вивчає нормальні функції репродуктивної системи та їхні патологічні стани, захворювання, що спричиняють безпліддя в жінок і чоловіків. Тому діагноз «безпліддя» сьогодні не є остаточним вироком.

Відкрити Згорнути down

Коли потрібна консультація репродуктолога?

Головна причина звернення пацієнтів до фахівця з безплідності — бажання мати дитину і брак можливості впоратися із ситуацією самостійно. Це не обов'язково первісток. Багато партнерів страждають на вторинне безпліддя — неможливістю зачаття другого (третього) малюка, незважаючи на репродуктивний вік.

На консультацію до репродуктолога, як правило, дає направлення андролог або лікар-гінеколог під час відвідування жіночої консультації. Підставою до цього служать:

 • закінчення вагітностей викиднями;
 • порушення в анатомії матки (аномалії);
 • істотні порушення в спермограмі;
 • гормональні порушення;
 • ненастання вагітності упродовж 12 місяців статевого життя;
 • захворювання репродуктивної системи, що перешкоджають настанню вагітності;
 • генетичні патології в сімейному анамнезі;
 • наявність завмерлих вагітностей у минулому.
Відкрити Згорнути down

Приводом спостереження в репродуктолога є й інші ознаки порушення в роботі статевої (репродуктивної) системи:

 • розлади менструального циклу;
 • ненастання овуляції;
 • передчасна еякуляція;
 • проблеми з якістю сперми;
 • невиношування (самовільне переривання) вагітності;
 • ненастання зачаття.
Відкрити Згорнути down

Крім того, прийти на консультацію до репродуктолога рекомендується парам, у яких чоловік або дружина досягли 35-річного віку.

Записатися на прийом до репродуктолога доцільно удвох. За наявності попередніх обстежень репродуктивної системи треба взяти результати із собою.

Відкрити Згорнути down

Які захворювання може виявити репродуктолог?

Репродуктологія в Києві є досить затребуваним напрямком. Погіршення екології, малорухливий спосіб життя та інші проблеми сучасного суспільства збільшують ризики виникнення патологій, до яких схильна репродуктивна система. Основне завдання лікаря-репродуктолога — відновлення дітородної функції, лікування репродуктивної системи із застосуванням усіх можливостей сучасної репродуктології та медицини взагалі.

Починається така робота з виявлення причин. Ненастання вагітності може бути викликана порушеннями жіночою лінією або чоловічим чинником, а також комбінованою ситуацією.

Жіноча репродуктивна система страждає з багатьох причин. Безпліддя може бути спричинене захворюванням:

 • гінекологічним;
 • імунологічним;
 • ендокринним;
 • трубним;
 • ідіопатичним;
 • абсолютним;
 • психогенним.
Відкрити Згорнути down

До неможливості зачати або виносити дитину можуть призвести ендометріоз, міома та інші гінекологічні патології. В організмі жінки можуть вироблятися антитіла, які сприймають сперматозоїди як загрозу і знищують їх.

Фізіологія репродуктивної системи залежна від ендокринних розладів — відбуваються збої в овуляції, у розвитку яйцеклітини, порушення в регуляції репродуктивних процесів. Гормональні зрушення провокують затримки або ненастання менструацій, спричиняють ранній клімакс.

До трубного безпліддя призводять спайки, що заважають яйцеклітині проникнути в порожнину матки (непрохідність), неправильно розвинені репродуктивні органи (вроджені аномалії), наслідки абортів або операцій, запалення.

Приблизно на 5 % випадків припадає ідіопатичне безпліддя (без видимих причин). Абсолютним вважається безпліддя в разі відсутності матки, труб або яєчників, а також у разі зрощення матки або аномальної будови статевих органів (неправильної анатомії репродуктивної системи). Гіперплазія матки важкого ступеня теж робить вагітність неможливою. Серйозний вплив на жіночу фертильність також надає психологічний чинник.

Чоловіча репродуктивна система теж може бути причиною безпліддя. Чинники багатогранні:

 • мала концентрація сперматозоїдів;
 • недостатня якість сперми;
 • звуження сім'явиносних каналів;
 • анатомічні проблеми.

Порушення вироблення сперми (олігозооспермія, некрозооспермія), неправильна форма, недостатня рухливість сперматозоїдів знижують шанси самостійного зачаття, іноді до нуля (азооспермія). До безпліддя призводять такі проблеми, як травми яєчка, варикоцеле, не вилікуваний у дитинстві крипторхізм, генетичні порушення, рак яєчка, перенесені інфекції (паротит), різні системні захворювання. Не останню роль відіграють гормональні збої, шкідливі звички і стреси, робота на шкідливих виробництвах.

Водночас явних симптомів може не спостерігатися, еректильна функція збережена. Тому виявити причину ненастання вагітності можна тільки за допомогою репродуктолога під час комплексної діагностики обох партнерів.

Відкрити Згорнути down

Як проходить прийом репродуктолога?

Консультація репродуктолога в Києві, у підрозділах клініки МЕДІКОМ, починається з опитування пацієнта (пари), збору та уточнення анамнезу. Враховуються дані про урогенітальні захворювання, операції, особливості менструального циклу і статевого життя. На першому прийомі репродуктолога проводиться огляд жінки в гінекологічному кріслі, призначаються аналізи й детальний план подальших діагностичних маніпуляцій для чоловічої та жіночої репродуктивної систем.Також даються рекомендації щодо зміни способу життя, консультації з репродуктивного здоров'я, підтримки репродуктивної системи.

Записатися на прийом до репродуктолога в Києві можна, зателефонувавши до кол-центру клініки МЕДІКОМ або залишивши заявку за допомогою онлайн-форми зворотного зв'язку на сайті.

Вибір досвідченого репродуктолога в Києві — нелегке завдання, пара повинна повністю довіряти лікарю. У цьому можуть допомогти відгуки про репродуктологію Києва в інтернеті, де часто можна побачити подяки на адресу фахівців нашої клініки.

Відкрити Згорнути down

Обстеження репродуктивної системи у випадку безпліддя

У репродуктології застосовується безліч методів лікування, проте кожна пара унікальна й потребує індивідуального шляху. Для формування правильної схеми ведення клінічного випадку репродуктолог-гінеколог ретельно вивчає анамнез, призначає лабораторні дослідження, застосовує інструментальну діагностику. Методи дослідження репродуктивної системи жінки:

 • гінекологічний огляд у репродуктолога;
 • УЗД органів малого тазу;
 • гістеросальпінгографія;
 • гістероскопія;
 • кольпоскопія;
 • мазок на флору, біопсія шийки матки;
 • аналізи на ЗПСШ;
 • загальний аналіз сечі;
 • дослідження крові (загальний аналіз, на гормони репродуктивної системи);
 • урологічне обстеження репродуктивної системи;
 • серологічні аналізи;
 • лапароскопія.
Відкрити Згорнути down

Чоловікам також потрібно здати аналізи на визначення гормонального профілю, зробити тести на зрілість сперми, спермограму, ультразвукове дослідження органів репродуктивної системи (мошонки, передміхурової залози).

Хороший репродуктолог у Києві приймає в підрозділах клініки МЕДІКОМ і може запропонувати парі дослідження каріотипу (хромосомний аналіз), а також видати направлення на додаткове обстеження у фахівців суміжних спеціальностей: консультацію генетика, допомогу психолога.

Відкрити Згорнути down
Консультация гинеколога
Консультація гінеколога
Гистероскопия
Гістероскопія
Биопсия шейки матки
Біопсія шийки матки
Кольпоскопия шейки матки
Кольпоскопія шийки матки
УЗИ органов малого таза
УЗД органів малого тазу
Спермограмма
Спермограма
Лапароскопия в гинекологии
Лапароскопія в гінекології
Генетика
Консультація генетика
Гінеколог-ендокринолог
Консультація гінеколога-ендокринолога
Фолликулометрия
Фолікулометрія

Методи лікування репродуктивної системи

Тактика лікування в репродуктології залежить від результатів діагностики. Це можуть бути як консервативні методики, так і оперативне втручання або допоміжні репродуктивні технології.

Відновлення жіночої репродуктивної системи проводиться:

 • медикаментозно (ендокринне, імунологічне, інфекції репродуктивної системи);
 • хірургічно (патології матки й маткових труб, лапароскопія й гістероскопія);
 • за допомогою допоміжних репродуктивних технологій.

Лікування внутрішніх органів чоловічої репродуктивної системи (яєчка з придатками, передміхурова залоза, сім'яні пухирці, протоки, що виводять сім'я, куперова залоза) також націлене на усунення причини безпліддя. Після цього призначається курс терапії, орієнтований на поліпшення сперматогенезу. Медикаментозна схема в репродуктології включає вживання препаратів, що стимулюють кровообіг репродуктивних органів, гормональних препаратів і вітамінних комплексів. Репродуктологія практикує й хірургічне втручання у випадку чоловічого безпліддя, розвиненому в результаті варикоцеле, а також — для екстракції сперматозоїдів з яєчка або придатка.

Відкрити Згорнути down

Репродуктологія: результати й ефект

Очікуваним результатом проведення діагностики, профілактики захворювань репродуктивної системи, лікування патологій («збоїв») жіночої та чоловічої репродуктивної системи є довгоочікувана вагітність. Завдяки розвитку репродуктології й новим методам і методикам корекції репродуктивної системи, багато сімей отримали можливість мати дитину.

консультации по зачатию
постановка беременности

У клініці МЕДІКОМ для лікування безпліддя лікарі використовують сучасні репродуктивні технології (зокрема ЕКО) у повній відповідності з діючими медичними протоколами.

Крім діагностичних заходів, для успішності настання вагітності важливу роль відіграє буквально все: від позитивного настрою й наявності репродуктивного віку в майбутніх батьків (майбутньої матері) до кваліфікації репродуктолога, що допомагає планувати вагітність і/або вирішити питання безпліддя.

Відкрити Згорнути down

Профілактика захворювань репродуктивної системи

Профілактика безпліддя — це заходи, що знижують ризик появи захворювань репродуктивної системи і збереження репродуктивного здоров'я. Насамперед, це здоровий спосіб життя й регулярні профогляди у фахівців, усунення негативних чинників, що впливають на репродуктивну систему. До цього варто додати:

 • зведення до мінімуму стресів;
 • відмову від жорстких дієт;
 • уникнення абортів;
 • контроль маси тіла;
 • своєчасне лікування інфекційних захворювань;
 • звернення до профільних фахівців у разі порушення функцій репродуктивної системи;
 • відмову від алкоголю, куріння та інших звичок, що приносять шкоду здоров'ю;
 • утримання від раннього й безладного статевого життя;
 • огляд дівчинки (підлітка) дитячим гінекологом.
Відкрити Згорнути down

До цих чинників належить і збалансоване харчування, дотримання гігієни. Докладніше про планування вагітності можна дізнатися на первинній консультації репродуктолога.

Переваги лікування репродуктивної системи в нашій клініці

Записатися до репродуктолога медцентру МЕДІКОМ у підрозділах на Оболоні й Печерську — це перший правильний крок на шляху до появи довгоочікуваного малюка. У нашій клініці створені всі умови для отримання професійної допомоги в такому делікатному питанні. У тому числі:

 1. Лікарі високої кваліфікації.
 2. Можливість комплексного обстеження.
 3. Консультації фахівців різних напрямів (уролога, андролога, генетика, ендокринолога).
 4. Сучасна (сертифікована) лабораторія.
 5. Діагностичні процедури й лікування безпліддя (хірургія, фізіотерапія) на території однієї медичної установи.
 6. Сучасні репродуктивні технології.
 7. Проведення гінекологічних операцій різного рівня складності.
 8. Доступна на прийом репродуктолога ціна за точну діагностику й ефективне лікування згідно з останніми медичними протоколами.
 9. Високотехнологічне медичне обладнання експертного класу.
 10. Комфортні умови, компетентний персонал.

У нашому медцентрі працюють фахівці з великим досвідом роботи, тут зручно проходити обстеження, просто записатися на прийом до репродуктолога, ціна на послуги лікаря та обстеження доступна для багатьох пацієнтів і повністю відповідає якості та рівню послуг, що надає клініка. Досвідчений лікар-репродуктолог складе індивідуальну програму ведення клінічного випадку, щоби досягти бажаного результату.

Відкрити Згорнути down

Питання-Відповідь

Що потрібно на прийом до репродуктолога?

Репродуктолог — це лікар, який займається питаннями безпліддя. Для того щоби прийом пройшов продуктивно, при собі необхідно мати всі результати попереднього медичного обстеження (аналізів, генетичних досліджень, УЗД та ін.) обох партнерів. Якщо раніше зверталися до інших фахівців, надати запис попереднього діагнозу та обстеження. Необхідно бути готовими чесно відповідати на інтимні питання.

Чим репродуктолог відрізняється від гінеколога?

Гінеколог — це жіночий лікар, який знає все про жіноче здоров'я. Кожна жінка повинна мінімум раз на рік проходити обстеження в гінеколога. Гінеколог спостерігає за здоров'ям жінки під час вагітності, приймає пологи. Репродуктолог — це лікар, спеціалізація якого полягає в допомозі жінці завагітніти. До репродуктолога звертаються в разі ненастання вагітності при активному статевому житті упродовж 12 місяців.

Як проходить перший прийом у репродуктолога?

Перший прийом репродуктолога проходить у форматі опитування або співбесіди. На підставі анамнезу, зі слів або спираючись на надані результати обстежень, лікар припустить можливі причини безпліддя пари (жінки), запропонує пройти додаткові діагностичні процедури. До основних методів діагностики відносять: УЗД органів малого тазу, мазки зі статевих органів, спермограму, генетичний аналіз крові, кров на TORCH-інфекції та ін. Тільки за результатами повного обстеження лікар може встановити точний діагноз, запропонувати лікування і спрогнозувати термін настання вагітності.

Лікарі

Завдяки чималому практичного досвіду, репродуктологи клініки МЕДІКОМ точно діагностують і успішно лікують порушення функцій репродуктивної системи. Професіоналізм наших фахівців і актуальні доказові протоколи забезпечують нашим пацієнтам високий відсоток розв'язання проблеми безпліддя.

Відгуки про репродуктологію нашого медцентру розміщені на сайті клініки.

Залишилися питання або хочете записатися на прийом до репродуктолога? Телефонуйте за вказаним номером, й оператори кол-центру нададуть відповіді на всі питання й запишуть на прийом до фахівця на зручний для вас час.

comment 21
Білинський Олег Львович
Лікар-уролог, андролог, сексопатолог вищої категорії
comment 14
Бурбель Олена Сергіївна
Завідуюча жіночою консультацією на Печерську, лікар акушер-гінеколог першої категорії, лікар УЗ-діагностики
comment 8
Яшина Олена Григорівна
Лікар акушер-гінеколог вищої категорії, гінеколог-ендокринолог, к.м.н.

Репродуктологія: ціни на послуги

На послуги, позначені зірочкою *, знижка постійного клієнта 10% і 15% не поширюється.

Консультації
Більше Згорнути down
1105. Консультація андролога

1400 грн

Більше Згорнути down
Більше Згорнути down
3022. Консультація гінеколога за результатами операції/ за результатами лабораторних досліджень

1020 грн

Більше Згорнути down
Діагностика
177. Ультразвукове дослідження органів мошонки

700 грн

Більше Згорнути down

600 грн

Більше Згорнути down
Аналізи
338. Лютеїнізуючий гормон (ЛГ)

520 грн

Більше Згорнути down
342. Прогестерон

560 грн

Більше Згорнути down

800 грн

Більше Згорнути down
Більше Згорнути down
355. Тестостерон вільний

480 грн

Більше Згорнути down
361. Естрадіол

520 грн

Більше Згорнути down

Вiдгуки

26.05.2021 18:11
Марія

Безмірно вдячна лікарю О.І. Білинському і всьому колективу клініки за довгоочікувану вагітність. Процедура ЕКЗ увінчалася успіхом з другої спроби! Тепер ми на 8-му тижні вагітності !!!! Звичайно, це тільки початок, попереду ще багато страхів і переживань, адже дитину ще потрібно виносити і народити, ну а потім і виховати ...))) Але вагітність - це вже справжнє диво !!! Так, ЕКЗ — це не просто, але зі спокоєм і професіоналізмом Олега Івовіча я не сумнівалася в успіху. Ніжності та сюсюкання не було (а я це і ненавиджу). Лікар говорить не багато, але справу робить. Його лаконічність мене і підкупила, потрібно тільки довіритися і вірити в успіх. Олег Івовіч був постійно на зв'язку, за що окреме спасибі! І лікар, і медичний персонал, і сервіс в клініці — все на вищому рівні. Міцного здоров'я Вам і нехай Ваша справа принесе ще багато радості іншим зневіреним батькам!

19.03.2021 12:44
Володимир

Красно дякую І.Д. Кондратенко і всім фахівцям клініки на Борщагівській 129/131 які взяли участь в появі дитини в моїй родині. Спасибі вам і міцного здоров'я!

06.03.2021 20:29
Светлана П

На прием к Юлии Сергеевне Кочет попала по записи через интернет. Искала хорошего врача по беременности в Киеве и наконец-то нашла! Это первый врач, которая выслушала все жалобы, изучила историю и не махнула рукой на мою ситуацию. После первой консультации осталась очень довольна. Юлия Сергеевна сказала сдать некоторые анализы и пройти УЗИ. Только после этого выписала лечение. Получила ответы на все интересующие меня вопросы. Рекомендую Юлию Сергеевну как отличного специалиста, идущего в ногу с современной медициной, что очень важно. Спасибо!

08.02.2021 19:17
Микола

У клініці на Василя Тютюнника 37/1 робив аналіз спермограми. Гідна якість сервісу і ціни цілком прийнятні. Прийом у О.І. Білинського пройшов якісно. Тлумачний мужик. Впевнено рекомендую клініку і лікаря.

22.01.2021 11:57
Мария 32

Ощутить радость материнства мне помогла врач И.Д. Кондратенко. Слова благодарности ей не только от меня, но и от всей моей семьи! Профессионал высокого уровня, грамотный и внимательный специалист, и вообще чудесная женщина!

28.12.2020 22:03
Ганна

Ірина Даміровна - чудовий лікар. Я дуже рада, що знайшла такого професіонала та чудову людину. Дякую за осмотр та призначене лікування! Цикл відновився дуже швидко. Сподіваюся, що вже скоро почую приємну звістку )))

11.12.2020 15:28
Екатерина

Хочу выразить свою благодарность врачу Юлии Сергеевне за профессионализм и чуткость. Три года мы ходили по разным врачам, однако никак не получалось забеременеть естественным путем. Сдали множество анализов, прошли кучу разных процедур, но ничего не помогало. Начали с мужем уже задумываться, чтобы взять ребенка из детдома. Но здесь наткнулась на отзывы о клинике именно в вопросах беременности и родов. Не раздумывая записалась на прием. Юлия Сергеевна предложила проверить проходимость маточных труб и оказалось, что проблема именно там. Прошла лечение и в первом же цикле получилось забеременеть. Беременность прошла отлично и на свет появился моя лапочка дочка. Все время беременности врач переживала за нас, как за родных. Спасибо вам огромное, что даёте возможность стать родителями.

15.10.2020 11:14
Олександр

Особисто від себе висловлюю вдячність Юлії Сергіївні Кочет за довгоочікувану вагітність моєї любої жінки. Юлія Сергіївна справжній професіонал, протягом всього часу завжди підтримувала, і навіть коли опускались руки боротись, вона допомагала словом. Велике Вам спасибі.

Показати ще 3

arrow

Всього 8 відгуків

залишити відгук arrow arrow
Ваша оцінка
star star star star star
error
error
error
error

Натискаючи кнопку, ви дозволяєте обробку персональних даних та погоджуєтесь з політикою конфіденційності.

Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам?
Наприклад: 0XX XXX XX XX
Передзвоніть
Наприклад: 0XX XXX XX XX

Натискаючи кнопку, ви дозволяєте обробку персональних даних та погоджуєтесь з політикою конфіденційності.

Вільних операторів на лінії: 6
Замовлень дзвінків сьогодні: 100+
Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам?
Наприклад: 0XX XXX XX XX
Вільних операторів на лінії: 6
Замовлень дзвінків сьогодні: 100+
Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам
в зручний час?
КНОПКА
ЗВ'ЯЗКУ
telegram page-down