exit
search serach
Неонатолог Киев

Неонатологія Києва

Народження дитини, стан її здоров'я в перші дні зростання і розвитку - питання, які не можуть залишати байдужими жодних батьків. Неонатолог в Києві в центрі МЕДІКОМ на Оболоні та Печерську проведе необхідний огляд маленького пацієнта і надасть професійну консультацію з усіх питань, що стосуються догляду, годування, щеплень новонародженого.

Відкрити Згорнути down

Зверніться до неонатолога:

 1. Якщо ви чекаєте свою першу дитину і не знаєте «як підступитися» до майбутнього малюка, наші фахівці навчать, як правильно здійснювати догляд за новонародженим.
 2. За консультацією з грудного вигодовування.
 3. При наявності вроджених патологій і аномалій, підозрі на розвиток будь-якого захворювання.
 4. Для своєчасного проведення вакцинації малюка.

Неонатологія - розділ медицини, що вивчає особливості нормального розвитку, а також патологій новонароджених дітей, питання реанімації, інтенсивної терапії та реабілітації протягом першого місяця життя малюка. Лікар-неонатолог стежить за станом здоров'я новонародженої дитини, недоношеної або народженої з маленькою / надлишковою вагою.

Неонатолог - це лікар, з яким дитина зустрічається відразу після народження. Педіатр для новонароджених визначає: чи є порушення в процесах терморегуляції малюка, чи існують у нього проблеми самостійного дихання, а також виявляє вроджені аномалії і наявність внутрішньоутробних інфекцій.

Консультація неонатолога

Відкрити Згорнути down

Симптоми патологій новонароджених:

 • втрата ваги більше 20%;
 • підвищення температури тіла більше 37,5 °С;
 • жовтушність шкіри;
 • почервоніння пупкової ранки;
 • виділення рідини з пупкової ранки та ін.

Первинний огляд новонародженого проводиться безпосередньо відразу після народження в пологовій палаті. Консультація лікаря-неонатолога в клініці МЕДІКОМ (Київ) передбачає огляд зовнішнього вигляду новонародженого, оцінку його м'язового тонусу, рухової активності, рефлексів новонародженого, наявність або відсутність тремору, стан шкірних покривів, джерелець, очей, ротової порожнини тощо.

Хороший неонатолог може виявити і визначити симптоми різних захворювань на самих ранніх етапах їх розвитку.

Відкрити Згорнути down

На консультації у неонатолога ви дізнаєтеся:

 • Як доглядати за новонародженим?
 • Правила грудного вигодовування.
 • Календар щеплень (Україна) і правила вакцинації дітей.
 • Як робити масаж грудничку?
 • Як встановити психоемоційний контакт з малюком?
 • Яку суміш вибрати для новонародженого та ін.
Відкрити Згорнути down

Прийом неонатолога в центрі МЕДІКОМ - це індивідуальний підхід до кожної дитини. Наші лікарі для новонароджених будуть супроводжувати вас на протязі не тільки всього неонатального періоду, а й першого року життя, контролюючи зростання і розвиток малюка, при необхідності призначаючи виправдані методи інструментальної та лабораторної діагностики, використовуючи сучасні засоби лікування захворювань у дітей. Фахівці клініки допоможуть адаптуватися до нових умов життя як новонародженій дитині, так і її батькам.

Сучасні дослідники стверджують, що материнське молоко - основний засіб збереження здоров'я малюка і профілактики серйозних патологій. Консультант з грудного вигодовування пояснить, як правильно годувати грудьми, ознайомить з правилами харчування для годуючої мами. Якщо з якоїсь причини відсутнє грудне молоко, дасть поради з вибору молочних сумішей, які можна давати дітям в перші 4 тижні життя.

Дитячий педіатр-неонатолог регулярно проводить патронаж немовлят на дому. Він допоможе молодим батькам докладно ознайомитися з основними принципами догляду за новонародженим, пояснить як купати і сповивати дитину, покаже як правильно робити масаж, навчить гімнастики для немовляти.

Відкрити Згорнути down

Послуги, які надаються в МЕДІКОМ:

 1. Виклик неонатолога і консультанта з грудного вигодовування за адресою.
 2. Виклик до дитини фахівців вузького профілю.
Відкрити Згорнути down

Клініка МЕДІКОМ пропонує програми зі спостереження за дитиною:

 • «Дитина до 1 року - спостереження в клініці»
 • «Дитина до 1 року - домашнє спостереження»
Відкрити Згорнути down

Лікарі

У центрі МЕДІКОМ вас чекають найкращі неонатологи в Києві. Перший місяць в житті малюка - важливий і відповідальний період. Якщо у малюка погано заживає пупок, з нього виділяється кров або рідина, на шкірі з'явилися попрілості, висип - поспішіть показати дитину лікарю. Наші фахівці допоможуть зберегти здоров'я вашої дитини з перших днів його життя.

comment 25
Волова Катерина Федорівна
Завідуюча педіатричним відділенням на Печерську, лікар-педіатр вищої категорії
comment 60
Серга Олена Миколаївна
Лікар педіатр-неонатолог вищої категорії
comment 20
Антропова Тетяна Вікторівна
Завідуюча педіатричним відділенням на Оболони, лікар-педіатр вищої категорії
comment 14
Бондаренко Марія Сергіївна
Лікар-педіатр, консультант з грудного вигодовування
comment 9
Бурчак Олена Костянтинівна
Лікар-педіатр першої категорії, дитячий гастроентеролог
comment 21
Лисенко Олена В'ячеславівна
Лікар педіатр-неонатолог першої категорії
comment 22
Подколзіна Ольга Фрідріхівна
Лікар-педіатр вищої категорії
comment 34
Попович Світлана Михайлівна
Лікар-педіатр першої категорії

Ціна прийому у неонатолога

На послуги, позначені зірочкою *, знижка постійного клієнта 10% і 15% не поширюється.

Консультації
Більше Згорнути down
Більше Згорнути down
Більше Згорнути down

Опис

Входить: визначення гостроти зору; огляд переднього відрізка ока; огляд очного дна.

Більше Згорнути down
Більше Згорнути down
Дитячий

1170 грн

Опис

ПЕДІАТРИ Медиком - ДОСВІДЧЕНІ лікарі лише ВИЩОЇ та ПЕРШОЇ КАТЕГОРІЇ. ІНДИВІДУАЛЬНИЙ підхід до кожної дитини від 0 до 18 років. Сучасні методи ЛІКУВАННЯ, засновані на принципах ДОКАЗОВОЇ медицини.

Більше Згорнути down
Більше Згорнути down
Аналізи
298. Комплексне дослідження калу на дисбактеріоз: ідентифікація мікроорганізмів (в т.ч. лактобактерій та біфідобактерій), грибів Candida spp. Антибіотикограма та антимікотикограма

1400 грн

Більше Згорнути down
299. Бактеріологічне дослідження з носа та зіва. Ідентифікація мікроорганізмів, грибів Candida spp. Антибіотикограма та антимікотикограма

1880 грн

Більше Згорнути down

Лікар додому

З якихось причин Ви особисто або Ваш родич, близька людина, дитина не може потрапити на прийом до лікаря-неонатолога в клініку? Ви можете оформити виклик лікаря додому.

Відкрити Згорнути down
Пов'язані послуги
Зондирование слезного канала у новорожденных
Зондування слізного каналу у новонароджених
Фототерапия новорожденных
Фототерапія новонароджених
Програми спостереження дітей до року
Програми спостереження дітей до року
Нейросонография
Нейросонографія
Консультант по грудному вскармливанию
Консультант з питань грудного вигодовування

Вiдгуки

17.05.2024 10:28
Фалько Н.

Була на прийомі у лікарки Бондаренко. Можу відзначити її невимушене спілкування. Вона мене намагалася розговорити як справжня подруга, бо про деякі нюанси я соромилася розповідати. І після її практичних порад у мене вже значно менше недоспаних ночей через постійні прокидання дитини.

06.03.2024 12:55
Саша Маєвська

Мені особисто здається, що в нас на Оболоні немає кращих спеціалістів в сфері педіатрії (а зараз вже й скажу - і грудного вигодовування), ніж у Медікомі. Неодноразово допомагали і мені, і моїм найкращим подругам.

31.01.2024 13:28
Лариса

Спасибі Олені В’ячеславівні Лисенко за докладні консультації. Ви реально мені допомогли в тій ситуації, коли я відчувала себе справжньою незграбою. :)

18.10.2023 15:45
Собко Роксолана

Вирішили, що будемо доглядати за нашою дитиною вдвох з чоловіком (без наших бабусь). Тому нам дуже сподобались консультації неонатолога Олени Лисенко. Вона повністю все веде на нових практиках. Без всяких застарілих методів догляду.

22.12.2022 19:25
Майя

Вдячність дитячим лікарям за дбайливе ставлення до діточок!

16.05.2021 11:14
Калініна М.

Відвідую клініку Медіком ще з етапу планування вагітності. Тому після народження малюка не роздумуючи записалися до Лисенко Олени В'ячеславівни. Перший прийом пройшов на п'ять з плюсом, все грамотно та зрозуміло нам пояснили. Будемо спостерігатися тут і надалі.

20.01.2020 14:09
Марта Нестерук

Не так давно вперше стала мамою і, звісно ж, переживань та питань у мене безліч. Звернулася до Медіком, бо вже була тут раніше і точно впевнена, що спеціалісти тут найкращі. Нас приймала Серга Олена Миколаївна, справді дуже компетентна лікарка, все так детально пояснює, заспокоює, а для мене це дуже важливо. Вона навіть мені пояснила деякі нюанси грудного вигодовування, я раніше навіть не знала про так деталі. Я дуже задоволена, тепер будемо звертатися тільки сюди.

13.04.2019 17:30
Наталья

Самые лучшие неонатологи в клинике Медиком. Я здесь наблюдала свою беременность. Сейчас с ребеночком на приемы тоже сюда хожу. У меня первенец, поэтому много вопросов, а помочь некому. Мамы у меня нет, а со свекровью... В общем, я стараюсь сама справиться, но не все знаю, что нужно. Спасают врачи. Нас с первых дней принимает педиатр-неонатолог Бондаренко Мария Сергеевна. Она всегда внимательна, не назначает лишние анализы, все доступно объясняет. Благодаря ей я знаю, как правильно кормить грудью и как ухаживать за грудничком. Большущее ей спасибо!

22.03.2019 19:01
Анастасия

Следует быть очень внимательными, когда нужен педиатр. Киев - город большой, и кабинетов педиатрических здесь много. То, что меня устраивает больше всего, я нашла в клинике “Медиком”. Уже некоторое время вожу ребенка именно сюда. Нас принимает доктор Антропова Татьяна Викторовна. Если вам тоже нужен детский педиатр в Киеве, можете с уверенностью обращаться к ней. Это тот человек, который относится серьезно даже ко всяким мелочам и быстро находит общий язык с детьми. Она принимает и на Героев Сталинграда, 6д, нам сюда ближе. Мы, кстати, и прививки у нее делаем. Она, наверное, одна из небольшого количества врачей, которые ведут календарь прививок в Украине и напоминают мамочкам, когда нужна следующая вакцинация. Мы в Киеве живем недавно. До этого сменили несколько городов. У нас еще есть старшая дочь, и с ней у нас тоже были регулярные походы в клинику. Вакцинация детей в наше время - вопрос как никогда очень важный, потому что такое количество детей ходят непривитыми и просрочить вакцинацию = подвергать своего ребенка опасности заболеть. Конечно, и вакцинация - не 100% защита, но все же с нужным иммунитетом болезнь переносится легче, а это очень важно! Благодаря этому доктору я знаю, какие прививки делают детям и когда это нужно делать! Поэтому большое спасибо Татьяне Викторовне за внимание и ответственный подход!

15.01.2019 12:25
Ангелина

Педиатр Демаш Юлия Георгиевна стала нашим врачом, когда мы решили вызвать детского врача на дом. Она примчалась, осмотрела малыша, взяла необходимые анализы, занималась потом лечением. Очень внимательна, звонила узнавать как дела, и наши звонки никогда не оставляла без ответа. Вот это неонатология! В Киеве много таких врачей? Не думаю.

26.10.2018 11:54
Леся

Будучи беременной, переживала о том, как ухаживать за новорожденным ребенком, чтобы все было в порядке. Помогли врачи в клинике Медиком. Большую благодарность хочу выразить доктору Данилюк Неле Викторовне, за то что находила все ответы на мои вопросы!

25.07.2018 21:17
Светлана

Педиатр Вишневская Лариса Владимировна - очень искренний и добрый человек. У нее на руках ребенок спокоен, никогда не плачет и не нервничает. Она научила меня как делать массаж новорожденному и подсказала, какую смесь выбрать для новорожденного в будущем. “Медиком” - хорошая клиника, не сомневайтесь, неонатология в Киеве тут пожалуй лучшая!

14.05.2018 15:23
Валентина

У меня была проблема с тем, как делать массаж для грудничков. Помогла справиться Волова Екатерина Федоровна с клиники МЕДИКОМ. Очень ей благодарна!

06.03.2018 14:45
Мирослава

Качественный осмотр ребенка в 1 месяц в этой клинике проводит доктор Джалалова Виктория Николаевна. Она посоветует и массаж для новорожденных, и составит график для вакцинации. С любой проблемой можно к ней обращаться!

Показати ще 3

arrow

Всього 14 відгуків

залишити відгук arrow arrow
Ваша оцінка
star star star star star
error
error
error
error

Натискаючи кнопку, ви дозволяєте обробку персональних даних та погоджуєтесь з політикою конфіденційності.

Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам?
Наприклад: 0XX XXX XX XX
Передзвоніть
Наприклад: 0XX XXX XX XX

Натискаючи кнопку, ви дозволяєте обробку персональних даних та погоджуєтесь з політикою конфіденційності.

Вільних операторів на лінії: 6
Замовлень дзвінків сьогодні: 100+
Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам?
Наприклад: 0XX XXX XX XX
Вільних операторів на лінії: 6
Замовлень дзвінків сьогодні: 100+
Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам
в зручний час?
КНОПКА
ЗВ'ЯЗКУ
page-down