exit
search serach
Неонатология Киева

Неонатологія Києва

Народження дитини, стан її здоров'я в перші дні зростання і розвитку - питання, які не можуть залишати байдужими жодних батьків. Неонатолог в Києві в центрі МЕДІКОМ на Оболоні та Печерську проведе необхідний огляд маленького пацієнта і надасть професійну консультацію з усіх питань, що стосуються догляду, годування, щеплень новонародженого.

Зверніться до неонатолога:

 1. Якщо ви чекаєте свою першу дитину і не знаєте «як підступитися» до майбутнього малюка, наші фахівці навчать, як правильно здійснювати догляд за новонародженим.
 2. За консультацією з грудного вигодовування.
 3. При наявності вроджених патологій і аномалій, підозрі на розвиток будь-якого захворювання.
 4. Для своєчасного проведення вакцинації малюка.

Неонатологія - розділ медицини, що вивчає особливості нормального розвитку, а також патологій новонароджених дітей, питання реанімації, інтенсивної терапії та реабілітації протягом першого місяця життя малюка. Лікар-неонатолог стежить за станом здоров'я новонародженої дитини, недоношеної або народженої з маленькою / надлишковою вагою.

Неонатолог - це лікар, з яким дитина зустрічається відразу після народження. Педіатр для новонароджених визначає: чи є порушення в процесах терморегуляції малюка, чи існують у нього проблеми самостійного дихання, а також виявляє вроджені аномалії і наявність внутрішньоутробних інфекцій.

Симптоми патологій новонароджених:

 • втрата ваги більше 20%;
 • підвищення температури тіла більше 37,5 °С;
 • жовтушність шкіри;
 • почервоніння пупкової ранки;
 • виділення рідини з пупкової ранки та ін.

Первинний огляд новонародженого проводиться безпосередньо відразу після народження в пологовій палаті. Консультація лікаря-неонатолога в клініці МЕДІКОМ (Київ) передбачає огляд зовнішнього вигляду новонародженого, оцінку його м'язового тонусу, рухової активності, рефлексів новонародженого, наявність або відсутність тремору, стан шкірних покривів, джерелець, очей, ротової порожнини тощо.

Хороший неонатолог може виявити і визначити симптоми різних захворювань на самих ранніх етапах їх розвитку.

На консультації у неонатолога ви дізнаєтеся:

 • Як доглядати за новонародженим?
 • Правила грудного вигодовування.
 • Календар щеплень (Україна) і правила вакцинації дітей.
 • Як робити масаж грудничку?
 • Як встановити психоемоційний контакт з малюком?
 • Яку суміш вибрати для новонародженого та ін.

Прийом неонатолога в центрі МЕДІКОМ - це індивідуальний підхід до кожної дитини. Наші лікарі для новонароджених будуть супроводжувати вас на протязі не тільки всього неонатального періоду, а й першого року життя, контролюючи зростання і розвиток малюка, при необхідності призначаючи виправдані методи інструментальної та лабораторної діагностики, використовуючи сучасні засоби лікування захворювань у дітей. Фахівці клініки допоможуть адаптуватися до нових умов життя як новонародженій дитині, так і її батькам.

Сучасні дослідники стверджують, що материнське молоко - основний засіб збереження здоров'я малюка і профілактики серйозних патологій. Консультант з грудного вигодовування пояснить, як правильно годувати грудьми, ознайомить з правилами харчування для годуючої мами. Якщо з якоїсь причини відсутнє грудне молоко, дасть поради з вибору молочних сумішей, які можна давати дітям в перші 4 тижні життя.

Дитячий педіатр-неонатолог регулярно проводить патронаж немовлят на дому. Він допоможе молодим батькам докладно ознайомитися з основними принципами догляду за новонародженим, пояснить як купати і сповивати дитину, покаже як правильно робити масаж, навчить гімнастики для немовляти.

Послуги, які надаються в МЕДІКОМ:

 1. Виклик неонатолога і консультанта з грудного вигодовування за адресою.
 2. Виклик до дитини фахівців вузького профілю.

Клініка МЕДІКОМ пропонує програми зі спостереження за дитиною:

 • «Дитина до 1 року - спостереження в клініці»
 • «Дитина до 1 року - домашнє спостереження»

Лікарі

У центрі МЕДІКОМ вас чекають найкращі неонатологи в Києві. Перший місяць в житті малюка - важливий і відповідальний період. Якщо у малюка погано заживає пупок, з нього виділяється кров або рідина, на шкірі з'явилися попрілості, висип - поспішіть показати дитину лікарю. Наші фахівці допоможуть зберегти здоров'я вашої дитини з перших днів його життя.

Антропова Тетяна Вікторівна
Лікар-педіатр вищої категорії
comment 10
Бондаренко Марія Сергіївна
Лікар-педіатр, консультант з грудного вигодовування
comment 5
Волова Катерина Федорівна
Лікар-педіатр вищої категорії
comment 17
Каламанова Олена Петрівна
Завідуюча педіатричним відділенням на Оболоні, лікар-педіатр вищої категорії
comment 15
Лисенко Олена В'ячеславівна
Лікар педіатр-неонатолог першої категорії
comment 12
Метелиця Інна Миколаївна
Лікар-педіатр, дитячий алерголог вищої категорії
comment 19
Попович Світлана Михайлівна
Лікар-педіатр першої категорії
comment 27
Серга Олена Миколаївна
Лікар педіатр-неонатолог вищої категорії
comment 54

Ціни

На послуги, позначені зірочкою *, знижка постійного клієнта 10% і 15% не поширюється.

Консультації
16. Консультація дитячого алерголога

769 грн

Більше Згорнути down
24. Консультація дитячого дерматолога

769 грн

Більше Згорнути down
32. Консультація дитячого невролога

769 грн

Більше Згорнути down
10. Консультація дитячого офтальмолога

769 грн

Опис

Входить:
- визначення гостроти зору (на близькій відстані - вдалину);
- огляд переднього відрізка ока;
- огляд очного дна.

Більше Згорнути down
36. Консультація дитячого ортопеда

769 грн

Більше Згорнути down
70. Консультація педіатра

769 грн

Опис

ПЕДІАТРИ МЕДІКОМ - ДОСВІДЧЕНІ лікарі тільки ВИЩОЇ і ПЕРШОЇ КАТЕГОРІЇ. ІНДИВІДУАЛЬНИЙ підхід до кожної дитини від 0 до 18 років. Сучасні методи ЛІКУВАННЯ, засновані на принципах ДОКАЗОВОЇ медицини. ВАКЦИНАЦІЯ тільки НАДІЙНИМИ вакцинами кращих СВІТОВИХ виробників. В ВАРТІСТЬ входить огляд, консультація, призначення.

Більше Згорнути down
54. Консультація педіатра експерта Каламанової О.П.

1049 грн

Опис

Затребуваний педіатр МЕДІКОМ, лікар-експерт, завідувач Педіатричним відділенням на Оболоні. Вища кваліфікаційна категорія. У МЕДІКОМ 20 років, загальний стаж 31 рік. Учасник конференцій та конгресів, в тому числі Європейського конгресу педіатрів. Автор наукових робіт. Допомагає зберегти і примножити здоров'я вже другого покоління пацієнтів МЕДІКОМ.
Більше Згорнути down
Аналізи
271. Загальний аналіз крові (час виконання 100 хв.)

436 грн

Більше Згорнути down
273. Загальний аналіз сечі (час виконання 100 хв.)

373 грн

Більше Згорнути down
298. Комплексне дослідження мікрофлори кишечника на баканалізаторе (аналіз калу на дисбактеріоз)

1060 грн

Більше Згорнути down
299. Бактеріологічне дослідження зів, ніс (2 локалізації) на баканалізаторе. Антибіотикограмою і антимікотикограмма. 2 локалізації

1685 грн

Більше Згорнути down

Лікар додому

З якихось причин Ви особисто або Ваш родич, близька людина, дитина не може потрапити на прийом до лікаря-неонатолога в клініку? Ви можете оформити виклик лікаря додому.

Вiдгуки

13.04.2019 17:30
Наталья

Самые лучшие неонатологи в клинике Медиком. Я здесь наблюдала свою беременность. Сейчас с ребеночком на приемы тоже сюда хожу. У меня первенец, поэтому много вопросов, а помочь некому. Мамы у меня нет, а со свекровью... В общем, я стараюсь сама справиться, но не все знаю, что нужно. Спасают врачи. Нас с первых дней принимает педиатр-неонатолог Бондаренко Мария Сергеевна. Она всегда внимательна, не назначает лишние анализы, все доступно объясняет. Благодаря ей я знаю, как правильно кормить грудью и как ухаживать за грудничком. Большущее ей спасибо!

22.03.2019 19:01
Анастасия

Следует быть очень внимательными, когда нужен педиатр. Киев - город большой, и кабинетов педиатрических здесь много. То, что меня устраивает больше всего, я нашла в клинике “Медиком”. Уже некоторое время вожу ребенка именно сюда. Нас принимает доктор Антропова Татьяна Викторовна. Если вам тоже нужен детский педиатр в Киеве, можете с уверенностью обращаться к ней. Это тот человек, который относится серьезно даже ко всяким мелочам и быстро находит общий язык с детьми. Она принимает и на Героев Сталинграда, 6д, нам сюда ближе. Мы, кстати, и прививки у нее делаем. Она, наверное, одна из небольшого количества врачей, которые ведут календарь прививок в Украине и напоминают мамочкам, когда нужна следующая вакцинация. Мы в Киеве живем недавно. До этого сменили несколько городов. У нас еще есть старшая дочь, и с ней у нас тоже были регулярные походы в клинику. Вакцинация детей в наше время - вопрос как никогда очень важный, потому что такое количество детей ходят непривитыми и просрочить вакцинацию = подвергать своего ребенка опасности заболеть. Конечно, и вакцинация - не 100% защита, но все же с нужным иммунитетом болезнь переносится легче, а это очень важно! Благодаря этому доктору я знаю, какие прививки делают детям и когда это нужно делать! Поэтому большое спасибо Татьяне Викторовне за внимание и ответственный подход!

15.01.2019 12:25
Ангелина

Педиатр Демаш Юлия Георгиевна стала нашим врачом, когда мы решили вызвать детского врача на дом. Она примчалась, осмотрела малыша, взяла необходимые анализы, занималась потом лечением. Очень внимательна, звонила узнавать как дела, и наши звонки никогда не оставляла без ответа. Вот это неонатология! В Киеве много таких врачей? Не думаю.

26.10.2018 11:54
Леся

Будучи беременной, переживала о том, как ухаживать за новорожденным ребенком, чтобы все было в порядке. Помогли врачи в клинике Медиком. Большую благодарность хочу выразить доктору Данилюк Неле Викторовне, за то что находила все ответы на мои вопросы!

25.07.2018 21:17
Светлана

Педиатр Вишневская Лариса Владимировна - очень искренний и добрый человек. У нее на руках ребенок спокоен, никогда не плачет и не нервничает. Она научила меня как делать массаж новорожденному и подсказала, какую смесь выбрать для новорожденного в будущем. “Медиком” - хорошая клиника, не сомневайтесь, неонатология в Киеве тут пожалуй лучшая!

14.05.2018 15:23
Валентина

У меня была проблема с тем, как делать массаж для грудничков. Помогла справиться Волова Екатерина Федоровна с клиники МЕДИКОМ. Очень ей благодарна!

06.03.2018 14:45
Мирослава

Качественный осмотр ребенка в 1 месяц в этой клинике проводит доктор Джалалова Виктория Николаевна. Она посоветует и массаж для новорожденных, и составит график для вакцинации. С любой проблемой можно к ней обращаться!

Показати ще 3

arrow

Всього 7 відгуків

залишити відгук arrow arrow
Ваша оцінка
star star star star star
error
error
error
error
Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам?
Наприклад: 0XX XXX XX XX
Передзвоніть
Наприклад: 0XX XXX XX XX
Вільних операторів на лінії: 6
Замовлень дзвінків сьогодні: 100+
Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам?
Наприклад: 0XX XXX XX XX
Вільних операторів на лінії: 6
Замовлень дзвінків сьогодні: 100+
Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам
в зручний час?
КНОПКА
ЗВ'ЯЗКУ
page-down