Вакцинація "Превенар 13" в Києві
Вакцинація "Превенар 13" в м. Київ в клініці МЕДІКОМ – це найкраща вакцинація від пневмококової інфекції. Попередження пневмококових інфекцій вакцинацією "Превенар 13" охоплює профілактику захворюваності інвазивними (в т.ч. менінгіт, сепсис, плеврит, перикардит тощо) і неінвазивними (позагоспітальні пневмонії, отит середнього вуха тощо) формами хвороб, які викликаються 13 основними підвидами пневмокока (стрептокока пневмонії).
Імунізаційні заходи вакциною "Превенар 13" можливо провести дітям, починаючи з двомісячного віку (без подальших вікових обмежень для дітей і дорослих).
Найбільш часто вакцинацію "Превенар 13" (Prevenar 13) фахівці радять провести:
- дітям до п'ятирічного віку (особливо тим, хто відвідує дитячі дошкільні установи та/ або часто хворіє на ГРЗ з бактеріальними ускладненнями, отити, синусити, бронхіти, пневмонію, страждає хронічними патологіями (в т.ч. імунодефіцитами));
- людям старше 50 років, які часто хворіють на ГРЗ з бактеріальними ускладненнями (частіше, тим, у кого є хронічні діагнози – ураження кровоносної системи, проблеми органів дихання та ендокринної системи, патології нирок, цироз, імунодефіцити).
Відмінні риси пневмококової вакцини "Превенар 13" – це однорідність, суспензивність і білий колір.
Основна дія вакцини "Превенар 13" – імунотропна.
Застосування "Превенар 13": показання
Вакцинація "Превенар 13" потрібна, щоб:
- стимулювати імунну систему на боротьбу зі збудником пневмокока;
- знизити ризик появи ускладнень після ГРЗ, грипу, риніту, а також на тлі хронічних захворювань у дорослих;
- пройти вакцинацію для поїздок за кордон: зробити позначку в особистій карті щеплень особам, які виїжджають в країни, де щеплення "Превенар 13" (або, наприклад, вакциною від пневмокока "Превенар 10" або будь-якою іншою вакциною від стрептокока пневмонії, сертифікованою ВООЗ) входить в обов'язковий список імунізацій.
Крім цього, вакцину "Превенар 13" варто ввести людям, що входять до груп ризику по розвитку медичних проблем, пов'язаних зі стрептококом пневмонії:
- особи, які мають імунодефіцитні стани та отримують терапію, спрямовану на придушення небажаних імунних реакцій організму;
- хворі з порушеннями функції селезінки, ліквореєю, хронікою легень, серця і судинної системи, дихальних шляхів (у т.ч. бронхіальна астма), печінки, нирок, а також хворі на цукровий діабет;
- діти, які народилися раніше терміну;
- люди, які входять до організованих колективів;
- пацієнти, інфіковані Mycobactérium tuberculósis;
- курці (нікотинова залежність).
Також, ви можете звернутися в клініку МЕДІКОМ для консультації щодо альтернативних методів профілактики для осіб, яким протипоказана вакцинація "Превенар 13" і будь-яким іншим препаратом, а також для планування графіка імунізації, для огляду перед вакцинацією.
Медичні проблеми, при яких слід звертатися в клініку:
- бактеріально ускладнені ГРЗ, які повторюються частіше 5 разів на рік;
- прості ГРЗ, які протікають тривало, ускладнюються бактеріальними інфекціями;
- повторювані ускладнені бронхіти та пневмонії (запалення легенів);
- хронічні захворювання і стани, при яких є ризик бактеріальної інфекції й існує небезпека для життя пацієнта.
Захворювання, від яких захищає щеплення "Превенар 13":
- Середній отит, викликаний пневмококом
- Позалікарняні пневмонії
- Бактеріальні ускладнення синуситів
- Бронхіти бактеріального походження
- Інвазивні пневмококові інфекції, викликані вакциноспецифічними серотипами
- Інші хвороби, які провокує пневмокок
Протипоказання
Основні протипоказання до вакцинації "Превенар 13":
- індивідуальна непереносимість будь-якої речовини, що входить до складу препарату;
- загострення хронічних патологічних процесів;
- гостра фаза ГРВІ, грипу;
- загальне нездужання;
- висока температура тіла;
- вагітність і період годування груддю;
- чутливість на введення препаратів для щеплення "Превенар" і "Превенар 13", що раніше проявилася.
Вакцинацію проводять тільки після повного одужання (у разі гострих станів) або в період ремісії (при хронічних станах).
Крім того, остаточне рішення по наявності протипоказань і можливості вакцинації приймається лікарем клініки МЕДІКОМ!
Підготовка
Якщо мова йде про вакцинацію дитини, то головна підготовка – це перевірка здоров'я дитини. Тому, перед щепленням ви повинні здати: ЗАК і, за бажанням, ЗАМ, пройти огляд у педіатра, а також не вводити в раціон дитини нових продуктів харчування, захистити дитину від контакту з потенційними носіями інфекцій (пам'ятайте про інкубаційний період хвороб).
При вакцинації дорослих пацієнт повинен усвідомлювати, що кожен повинен підходити до імунізації відповідально, на ньому теж лежить відповідальність. Якщо ви відчуваєте, що захворіли інфекційним захворюванням, у вас почалося загострення хронічної хвороби або ви відчуваєте себе недобре, але не знаєте причини, обов'язково повідомте лікаря. Перед щепленням дорослий пацієнт також повинен здати ЗАК, в обов'язковому порядку отримати консультацію терапевта і, так само, як у випадку з дитячою вакцинацією, дорослим не зайвим буде подбати про свій раціон – виключити цитрусові, мед і будь-які продукти, котрі є сильними алергенами.
Про необхідність медикаментозної підготовки організму краще проконсультуватися з лікарем клініки МЕДІКОМ перед вакцинацією особисто. У деяких випадках, підготовка антигістамінними препаратами дійсно виправдана, особливо, якщо у дитини є схильність до висипань і діатезу.
Процедура
Вакцина "Превенар 13" вводиться шляхом внутрішньом'язової ін'єкції.
Дозування – 0,5 мл.
Дітям у віці до 2 років імунізацію здійснюють шляхом ін'єкції у верхню зовнішню поверхню середньої третини стегна. Дітям старше дворічного віку і дорослим щеплення препарат "Превенар 13" вводять в плече.
"Превенар 13"заборонено вводити внутрішньовенно і внутрішньом'язово в сідницю. Якщо вакцинацію від стрептокока пневмонії розпочато вакциною "Превенар", її можна продовжити препаратом "Превенар 13". А от у випадку, якщо імунізацію розпочато вакциною "Превенар 13", її рекомендовано завершити тим же препаратом. Збільшення часового проміжку між щепленнями не вимагає введення додаткових доз препарату для щеплення.
Перед ін'єкцією шприц з препаратом для щеплення "Превенар 13" гарненько струшують, щоб вийшла однорідна суспензія. Вакцину забороняється використовувати, якщо вона не відповідає зовнішньому вигляду лікарської форми й/ або має сторонні включення.
Ознайомитися з умовами надання послуг з вакцинації можна за посиланням.
Основні схеми вакцинації:
- при отриманні першої дози у 2-6 місяців: триразове введення (індивідуальна імунізація) з інтервалом не менше, ніж 30 днів і ревакцинація в 11-15 місяців/ дворазове введення (масова імунізація) з інтервалом не менше, ніж 2 місяці та повторне щеплення одноразово в 11-15 місяців;
- при введенні першої дози в 7-11 місяців: дворазове введення не менше, ніж через 30 днів з повторним щепленням одноразово на другому році життя;
- при першому щепленні в 12-23 місяці: дворазове введення з інтервалом не менше, ніж 2 місяці між двома дозами;
- при отриманні першої дози у віці старше 2-х років препарат для щеплення вводиться один раз.
Однак, варто враховувати, що в багатьох випадках схема імунізації може бути змінена (вона багато в чому залежить від вікової групи, наявності хронічних захворювань, імунного статусу тощо). Тому, кожному пацієнтові або батькові пацієнта (у випадку з дітьми) варто обговорити схему введення вакцини особисто з лікарем (терапевтом, педіатром), який в повній мірі буде володіти інформацією про здоров'я особи, що має намір вакцинуватися.
Побічні ефекти
Найбільш часті побічні ефекти, які може спровокувати щеплення від пневмокока:
- підвищена температура тіла;
- фебрильні судоми;
- дратівливість;
- зниження апетиту;
- реакція в зоні введення препарату (болючість, почервоніння, свербіж, ущільнення, набряклість тощо);
- розлади сну.
У дорослих, а також пацієнтів з імунодефіцитами будь-якого віку, на додаток до типових побічних ефектів при імунізації дітей, після введення вакцини "Превенар 13" можуть початися блювота, лихоманка, нудота, головний біль, розлади травлення з прискореною дефекацією, а також побічні явища можуть проявитися стомлюваністю, болем у суглобах і вираженими больовими відчуттями в м'язах.
Дуже рідко, після введення "Превенар 13" можуть виникнути: гостра артеріальна гіпотензія, припливи крові до обличчя, нестача повітря, диспное, звуження просвіту дрібних бронхів і бронхіол, ангіоневротичний набряк, збільшення лімфатичних вузлів в місці введення препарату, мультиформна еритема тощо.
У кожній віковій групі виявляються різні побічні реакції й існує різний рівень ризику їх прояву. Додаткову консультацію щодо можливих ризиків і ускладнень можна отримати у терапевта і педіатра клініки МЕДІКОМ перед вакцинацією.
Переваги препарату "Превенар 13"
- Можна застосовувати в один день з іншими препаратами для щеплень (за умови, що ін'єкції будуть проводитися в різні ділянки тіла).
- Допомагає організму виробити імунітет проти тринадцяти підвидів пневмокока.
- Неможлива помилка в дозуванні, оскільки вакцина випускається в одноразовому шприці, що виключає людський фактор.
- Дозволено введення препарату підшкірним способом у пацієнтів з серйозними порушеннями згортання крові.
- Можливість імунізації з двомісячного віку.
- Хороша переносимість.
"Превенар 13" – це вакцина нового покоління, яка дозволяє організму виробити надійний бар'єр від пневмококової інфекції та захворювань, які вона викликає. Ефективність прищепного препарату доведена клінічними випробуваннями.
Наші переваги
- Вакцинація проводиться якісною вакциною виробництва Pfizer (США): виготовлена з дотриманням всіх вимог Всесвітньої організації охорони здоров'я, пройшла клінічні дослідження і використовується у всьому світі як засіб профілактики захворювань.
- Вакцини зберігаються з дотриманням умов зберігання та температурного режиму в окремій шафі-холодильнику.
- Вакцинаційний центр в клініці на Печерську знаходиться в окремому крилі дитячого відділення зі своєю рецепцією, гардеробом, кімнатою для годування.
- Перед вакцинацією проводиться обов'язковий огляд з можливістю залучення вузькопрофільного фахівця і здачею аналізів (у тому числі, загального аналізу крові (ЗАК)).
- У нас в клініці ви можете зробити щеплення "Превенар 13", ціна якого приємно вас здивує.
Лікарі
Хочете зробити щеплення "Превенар 13"? Звертайтеся в вакцинаційні центри клініки МЕДІКОМ (м. Київ, Оболонь і Печерськ): ми пропонуємо якісну вакцину, яка зберігається з дотриманням всіх вимог, і консультацію грамотних фахівців (педіатрів і терапевтів) перед вакцинацією. Залишилися питання? Звертайтеся, будь ласка, до цілодобового контакт-центру нашого медичного центру за телефоном (044)503-77-77.
Вартість вакцинації "Превенар"
На послуги, позначені зірочкою *, знижка постійного клієнта 10% і 15% не поширюється.
1667. * Програма Вакцинація "Превенар"
|
5030 грн
запис на прийом
|
1668. * Вакцинація "Превенар"
|
3730 грн
запис на прийом
|
Ліцензії та сертифікати
Вiдгуки
Мне очень нравится отношение педиатра Нелли Васильевны Данилюк к ребенку. Она специалист небезразличный, перед назначением лечений или прививок всегда рекомендует сдать анализы. Я не считаю это неоправданными тратами, потому как современная медицина позволяет очень точно определить состояние здоровья и не гадать на кофейной гуще, можно прививать или нет, нужны те или иные лекарства или нет. Кстати, до 3 лет я ребенка не прививала. А все потому, что мы стояли на учете в городской детской поликлинике, а там на ребенка было всем наплевать. Вот так!
А нам вакцинацию “Превенар 13” посоветовала Лысак Юлия Владимировна, рассказала о полезностях такой прививки. Стоит она конечно немало, но мы так подумали, подумали и надумали, что лечение обойдется дороже, сейчас лекарства стоят столько, что не передать словами.
Ми завжди відвідуємо Кравець Т.В. в клініці Медіком, яка знаходиться на на вул. Василя Тютюнника 37/1. Нам ця клініка і наш лікар дуже подобаються, не плануємо міняти. На одному з останніх прийомів вона порадила зробити щеплення від пневмокока, бо зараз дуже часті випадки пневмонії и варто все ж подбати, щоб зайвий раз не захворіти. Щеплення як на мене - це дуже корисна річ і вкласти у власне здоров'я - не така вже й погана ідея.
И.Н. Метелица невероятно классный врач, большой специалист, который понимает проблемы детского здоровья и может адекватно помочь их решить без негативных последствий для ребенка.
Ми дуже раді, що знайшли такого класного педіатра як Марунчин Тетяна Андріївна. Перед кожним щепленням здаємо аналізи, щоб впевнитися, що дитина справді здорова, а не тільки на вигляд. З таким лікарем не страшна жодна процедура, бо є впевненість, що робиться все задля здоров'я і ніхто не зашкодить.
Показати ще 2
Всього 5 відгуків