exit
search serach
Прививка "Ротарикс" против ротавирусной инфекции в Киеве
1718. * Вакцинація "Ротарікс"
1335 грн.

Опис

Високоочищена вакцина для профілактики РОТАВІРУСНОЇ інфекції. Містить живі ослаблені віруси штаму ротавірусу людини. ВИРОБНИК: БЕЛЬГІЯ, ГлаксоСмітКляйн. СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ: з 6 тижнів до 24 тижнів. ДОЗИ: ДВОРАЗОВИЙ прийом, з інтервалом не менше 4 тижнів. ВВЕДЕННЯ: перорально.
Більше Згорнути down

Вакцинація "Ротарікс" проти ротавірусної інфекції в Києві

Вакцинація «Ротарікс» в м. Київ в клініці МЕДІКОМ надійно захистить здоров'я вашої дитини від ротавірусної інфекції. Ротавірус (ротавірусна інфекція, кишковий або шлунковий грип, ротавірусний гастроентерит) — це висококонтагіозне гостре вірусне захворювання, яким можуть заразитися і діти, і дорослі. Але, чим молодша дитина, тим складніше протікає хвороба. Диспепсичні розлади, загальна інтоксикація, зневоднення, ураження шлунково-кишкового тракту — це тільки деякі негативні прояви ураження організму ротавірусом. Також, «кишковий грип» супроводжують дуже висока температура тіла та сильні болі в животі. При відсутності своєчасної медичної допомоги можливий летальний результат.

Відкрити Згорнути down

Вакцина «Ротарікс»

Вакцина «Ротарікс» (виробник Бельгія) — моновалентна вакцина проти ротавірусної інфекції (кишкових розладів), розроблена на основі людського штаму ротавірусу. Вакцина «Ротарікс» являє собою оральну суспензію. Її разова доза — 1,5 мл, які містять не менше 106,0 ТЦД50 живого ослабленого штаму людського ротавірусу RIX4414 *.

Відкрити Згорнути down

Показання для вакцинації «Ротарікс»

«Ротарікс» — найбільш ефективна сучасна вакцина для профілактики ротавірусного гастроентериту. Вакцинація від ротавірусу не входить в число обов'язкових щеплень. Але якщо ви хочете запобігти розвитку важкого захворювання, особливо в спеку і перед періодом відпусток, профілактика гастроентериту вакциною — найбільш правильний вибір.

Ротавірус передається фекально-оральним шляхом через брудні руки, забруднені поверхні, речі, продукти. Можливе зараження і повітряно-крапельним шляхом, при близькому контакті з хворою людиною. Тому, поки ваша дитина не пройшла імунізацію, для захисту і профілактики ротавірусної інфекції важливо дотримуватися правил гігієни.

Рекомендовані терміни вакцинації від 1,5 до 6 місяців. Вакцинація проти ротавірусу препаратом для щеплення "Ротарікс" показана для профілактики ротавірусної інфекції та складається з 2 доз. Виражена імунна відповідь формується вже після введення першої дози препарату, однак для стійкого імунітету, щеплення обов’язково слід повторити через 4 тижні.

Завдяки високій безпечності вакцини, щеплення від ротавірусу показане також і недоношеним дітям. Однак, коли є симптоми, вакцинацію робити пізно, потрібно лікувати захворювання. Вакцинацію проводять здоровим дітлахам, з метою профілактики. У тому випадку, якщо організм дитини до моменту контакту з інфікованою особою не встигне виробити достатній імунітет, хвороба пройде набагато легше і не матиме ускладнень.

Відкрити Згорнути down

Переваги вакцини

У більшості випадків вакцина "Ротарікс", завдяки низькій реактогенності, не викликає алергічних реакцій, з легкістю переноситься дітьми.

До інших переваг вакцини можна віднести наступні аспекти:

 • вчасно введена ротавірусна вакцина значно скорочує важкі ускладнення від діареї та зневоднення у дітей до 3 років;
 • вакцину можна вводити одночасно з іншими препаратами для щеплення (від дифтерії, правця, кашлюку, гепатиту В, поліомієліту, гемофільної, пневмококової інфекції), за винятком вакцини БЦЖ;
 • можливість вакцинувати недоношених дітей;
 • вакцина вводиться перорально, не викликає ніякого дискомфорту;
 • введення препарату не залежить від часу годування.

Вакцина РОТАРІКС

Відкрити Згорнути down

Протипоказання

Щеплення від ротавірусної інфекції має мінімальні протипоказання:

 • онкологічні захворювання;
 • важкий комбінований імунодефіцит;
 • вроджені вади розвитку шлунково-кишкового тракту;
 • гострі захворювання, що супроводжуються високою температурою;
 • сильна алергічна реакція на попереднє введення препарату для щеплення.
Відкрити Згорнути down

Вакцинацію проти ротавірусної інфекції необхідно відкласти до повного одужання при диспептичних розладах різної вираженості.

Відкрити Згорнути down

Підготовка до вакцинації

Перед щепленням лікар-педіатр клініки МЕДІКОМ обов'язково проводить огляд дитини, аналізує реакції на попередні щеплення, при необхідності призначає додаткові аналізи крові та сечі.

Відкрити Згорнути down

Процедура

Спеціальної підготовки до вакцинації від ротавірусу не потрібно. Під час процедури дитину тримають в напівсидячому стані, злегка закинувши назад голову. Вакцина "Ротарікс" вводиться через спеціальну пластикову тубу (аплікатор) в рот дитини, на внутрішню поверхню щоки.

Ознайомитися з умовами надання послуг з вакцинації можна за посиланням.

Відкрити Згорнути down

Побічні ефекти

Побічні реакції на щеплення зустрічаються, але не часто, виражені слабо і не вимагають спеціального лікування. Найчастіше, проявляються такими симптомами:

 • втрата апетиту;
 • диспептичні розлади;
 • підвищення температури тіла;
 • дратівливість.
Відкрити Згорнути down

Після імунізації педіатр або медична сестра клініки спостерігають за станом дитини. У разі розвитку нетипової реакції необхідна допомога надається безпосередньо в маніпуляційному кабінеті. Якщо після щеплення загальний стан малюка погіршився по приїзду додому, необхідно звернутися до педіатра для виявлення причини нездужання.

Відкрити Згорнути down

Переваги вакцинації в клініці МЕДІКОМ:

 1. Багаторічний досвід роботи та тисячі вакцинованих дітей і дорослих.
 2. Ретельний огляд перед щепленням, врахування всіх індивідуальних і вікових особливостей.
 3. Використання тільки якісних сучасних препаратів відомих світових виробників.
 4. Дотримання умов зберігання і транспортування вакцин.
 5. Мінімальні ризики розвитку ускладнень.
 6. Надання повної інформації про вакцину, особливості вакцинації, протипоказання і можливі побічні ефекти.
 7. Високий професіоналізм медичних працівників.

Вакцинація «Ротарікс» в Києві в дитячих поліклініках МЕДІКОМ на Оболоні та Печерську ефективно та надійно захистить вашу дитину від ротавірусного гастроентериту.

Відкрити Згорнути down

Програма вакцинації Ротаріксом

Відкрити Згорнути down

Лікарі

Подбайте про безпеку вашої дитини прямо зараз. Телефонуйте за номером, вказаним на сайті, і наші оператори нададуть відповіді на всі ваші запитання: як можна записатися на прийом до педіатра, коли робити щеплення, проконсультують по необхідним аналізам і документам.

comment 25
Волова Катерина Федорівна
Завідуюча педіатричним відділенням на Печерську, лікар-педіатр вищої категорії
comment 60
Серга Олена Миколаївна
Лікар педіатр-неонатолог вищої категорії
comment 20
Антропова Тетяна Вікторівна
Завідуюча педіатричним відділенням на Оболони, лікар-педіатр вищої категорії
comment 14
Бондаренко Марія Сергіївна
Лікар-педіатр, консультант з грудного вигодовування
comment 9
Бурчак Олена Костянтинівна
Лікар-педіатр першої категорії, дитячий гастроентеролог
comment 21
Лисенко Олена В'ячеславівна
Лікар педіатр-неонатолог першої категорії
comment 22
Подколзіна Ольга Фрідріхівна
Лікар-педіатр вищої категорії
comment 34
Попович Світлана Михайлівна
Лікар-педіатр першої категорії
comment 1
Прунцева Христина Олександрівна
Лікар-алерголог, педіатр вищої категорії

Вартість вакцинації "Ротарікс"

На послуги, позначені зірочкою *, знижка постійного клієнта 10% і 15% не поширюється.

Програми
1717. * Програма Вакцинація "Ротарікс"
Дитячий

2335 грн

Опис

Високоочищена вакцина для профілактики РОТАВІРУСНОЇ інфекції. Містить живі ослаблені віруси штаму ротавірусу людини. ВИРОБНИК: БЕЛЬГІЯ, ГлаксоСмітКляйн. У ВАРТІСТЬ входить консультація ЛІКАРЯ перед вакцинацією. СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ: з 6 тижнів до 24 тижнів. ДОЗИ: ДВОРАЗОВИЙ прийом, з інтервалом не менше 4 тижнів. ВВЕДЕННЯ: перорально.

Більше Згорнути down
Процедури/Маніпуляції
1718. * Вакцинація "Ротарікс"

1335 грн

Опис

Високоочищена вакцина для профілактики РОТАВІРУСНОЇ інфекції. Містить живі ослаблені віруси штаму ротавірусу людини. ВИРОБНИК: БЕЛЬГІЯ, ГлаксоСмітКляйн. СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ: з 6 тижнів до 24 тижнів. ДОЗИ: ДВОРАЗОВИЙ прийом, з інтервалом не менше 4 тижнів. ВВЕДЕННЯ: перорально.
Більше Згорнути down

Вiдгуки

25.07.2019 13:13
Марго

Вежливость, тактичность и внимательность к своим пациентам - все это гармонично сочетается в педиатре Воловой Екатерине Федоровне. Именно она рассказала нам о ротавирусной инфекции у детей, опасности от нее и как можно от всего этого уберечься. Спасибо Вам за искреннее желание помочь сохранить здоровье моего малыша.

30.06.2019 19:42
Юлия

Хочу выразить огромную благодарность врачу-педиатру Кирдан Наталье Александровне за чуткий и профессиональный подход к наблюдению за моими детьми. С ротавирусом у ребенка знакома не по наслышке. Правда, между собой в детском саду мы называли его кишечным гриппом. Моя старшая дочь подхватила его в детском саду. Утром отвела ребенка здоровым, а после обеда уже была сильнейшая рвота и понос. Мы с мужем пережили 5 дней жуткого кошмара. Позже узнали, что подобное пережила более половины нашей группы. Поэтому, когда у нас появился второй ребенок и Наталья Александровна рассказала, что против ротавирусных инфекций есть прививка, я даже не сомневалась в необходимости ее сделать. Процедура не требовала никакой специальной подготовки. Все прошло хорошо. Всего несколько капель в ротик Ване и мы ушли домой. Теперь я точно знаю, второго раза с ротавирусом уже не будет! Мы наблюдаемся (и прививку там же сделали) в клинике на пр-те Героев Сталинграда 6Д - рядом с домом, очень удобно.

22.05.2019 12:11
Мария

Первый раз пришла к Данилюк Неле Викторовне в клинику на ул. В. Тютюнника, 37/1 несколько лет назад со старшим сыном. Нелю Викторовну мне посоветовала подруга (все время ее расхваливала) и могу с уверенностью сказать, что это безусловно профессионал высокого уровня. Мы всегда знаем, что все нужные анализы и прививки будут сделаны вовремя. Поэтому, когда педиатр посоветовала сделать прививку ребенку от ротавируса, мы сразу согласились. Совместили эту прививку с прививкой АДС. Все прошло хорошо, без всяких побочек. Спасибо, что бережете здоровье наших детей!

25.01.2019 10:19
Анна

Хочу відзначити роботу прекрасного лікаря-педіатра, професійного і грамотного у своїй справі фахівця Вишневську Ларису Володимирівну. Дуже рада, що з дитиною ми стоїмо на обліку саме у неї. Зараз всі навколо говорять про спалах ротавірусу і як можна від нього захистити свою дитину. Мити руки, ретельно обробляти продукти, це звичайно все добре. Але хочеться бути на 100% впевненою, що моя дитина не підхопить цю заразу в дитячому садку або на дитячому майданчику. Лариса Володимирівна порадила зробити щеплення Ротарікс. Погодилися відразу, здали аналізи і зробили щеплення. Тепер спимо спокійно).

10.10.2018 17:07
Жанна

В клинике Медиком я стала наблюдаться еще беременной. Сдавала все необходимые анализы и проходила назначенные процедуры. Беременность прошла на отлично и после рождения Сонечки мы не задумываясь остались наблюдаться в клинике у Антроповой Татьяны Викторовны. По поводу ротавируса наслышаны. Знаю, как намучился с этим заболеванием сын соседки. Слышала, что есть специальные прививки для детей от кишечного вируса. Педиатр нам все подробно рассказала о прививке ротарикс. Решили не рисковать здоровьем нашего ребенка и сделали прививку (правда сначала сдали анализ крови). После первой вакцины у нас была очень неспокойная ночь. Ребенок несколько раз просыпался и сильно капризничал, но вторая процедура через месяц прошла совсем незаметно. Хочу поблагодарить весь коллектив клиники за чуткое отношение к пациентам!

15.09.2018 18:05
Марина

Хочу подякувати Т.В. Антропову за чуйне і дбайливе ставлення до моєї дитини. Буду рекомендувати Тетяну Вікторівну своїм знайомим. Прекрасний педіатр і людина. У всьому проявляється знання і великий досвід. З дитиною стоїмо на обліку з самого народження. Завжди можна отримати повну відповідь на будь-яке питання - як доглядати за дитиною, про дитячі щеплення, чим годувати та ін. Чіткі і конкретні рекомендації. Дякую вам за вашу роботу!

20.06.2018 14:33
Оксана

Записалися на прийом до Мамонової Олени Миколаївни і залишилися дуже задоволені! Консультація в повному обсязі, ставлення - все на високому рівні! Отримала всю необхідну інформацію про ротавірусну інфекцію у дитини і щеплення від неї. Висловлюю доктору величезну подяку! В наступний раз на прийом - тільки до неї.

Показати ще 3

arrow

Всього 7 відгуків

залишити відгук arrow arrow
Ваша оцінка
star star star star star
error
error
error
error

Натискаючи кнопку, ви дозволяєте обробку персональних даних та погоджуєтесь з політикою конфіденційності.

Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам?
Наприклад: 0XX XXX XX XX
Передзвоніть
Наприклад: 0XX XXX XX XX

Натискаючи кнопку, ви дозволяєте обробку персональних даних та погоджуєтесь з політикою конфіденційності.

Вільних операторів на лінії: 6
Замовлень дзвінків сьогодні: 100+
Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам?
Наприклад: 0XX XXX XX XX
Вільних операторів на лінії: 6
Замовлень дзвінків сьогодні: 100+
Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам
в зручний час?
КНОПКА
ЗВ'ЯЗКУ
page-down