exit
search serach
Дитячий уролог Київ
39. Консультація дитячого уролога
1170 грн.
Дитячий
Більше Згорнути down

Дитяча урологія Києва

Дитяча урологія м. Київ (в тому числі, в клініці МЕДІКОМ) - швидка і ефективна допомога маленьким пацієнтам із запальними, інфекційними та іншими захворюваннями сечостатевої системи. Дитячий уролог - це фахівець, який займається діагностикою, профілактикою та лікуванням патологій сечовивідних шляхів і сечостатевої системи у дітей і підлітків.

Відкрити Згорнути down

Консультація дитячого уролога на Оболоні та Печерську необхідна, якщо:

 • підійшов термін профілактичного огляду (на першому році життя) - протягом 1-го місяця життя дитини, в 3 місяці і в 1 рік;
 • присутні вроджені аномалії розвитку сечостатевої системи;
 • дитина скаржиться на біль в попереку, животі, на дискомфорт в області статевих органів;
 • в області статевих органів спостерігаються почервоніння;
 • колір і запах сечі відрізняються від їх природного стану;
 • турбують хворобливі і часті сечовипускання;
 • спостерігається нетримання сечі;
 • періодично підвищується температура;
 • сечовипускання супроводжується дискомфортом або болем.
Відкрити Згорнути down

В урологічному центрі для дітей МЕДІКОМ лікують такі захворювання та патології як:

 • Енурез
 • Гипоспадия
 • Сечокам'яна хвороба
 • Міхурово-сечовідний рефлюкс
 • Гідронефроз
 • Фімози, синехії
 • Варикоцеле
 • Крипторхізм
 • Гідроцеле
 • Пахові грижі
 • Аномалії розвитку сечостатевої системи
 • Цистит
 • Уретрит
 • Синехии
 • Нефрит
 • Баланопостит
 • Інші запальні та інфекційні захворювання сечовивідних шляхів і сечостатевих органів (пієлонефрит, орхоепідидиміт і ін.)
 • Епідидиміт
Відкрити Згорнути down
Дитяча урологія

Діагностика урологічних захворювань у дітей

Дитячий уролог (м. Київ, медичний центр МЕДІКОМ) допоможе виявити можливі патологічні зміни, порушення у функціонуванні органів сечостатевої системи в ході ультразвукового обстеження, цистографії, комп'ютерної або магнітно-резонансної томографії. У нашій клініці ви можете пройти повне лабораторне обстеження.

Прийом дитячого уролога включає консультування пацієнта, в ході якого збирається анамнез, проводиться огляд і інструментальна діагностика. Лікар-уролог поставить діагноз і призначить лікування тільки після збору всіх даних і отримання результатів лабораторного обстеження.

Дитячі нефрологи медичного центру працюють на сучасній і унікальній апаратурі з використанням новітніх технологій і досягнень в галузі нефрології, що дозволяє їм виявити захворювання на ранніх стадіях розвитку і своєчасно призначити ефективне лікування.

Відкрити Згорнути down
Анализ мочи
Аналіз сечі
Урологія
Урологія
УЗИ почек
УЗД нирок
УЗИ мочевого пузыря
УЗД сечового міхура
Детский нефролог
Дитячий нефролог

Переваги лікування дитячих урологічних захворювань у клініці МЕДІКОМ

Тільки в клініці МЕДІКОМ (Україна) ви отримаєте: індивідуальний підхід до кожного пацієнта, обстеження на сучасному обладнанні з дотриманням усіх європейських стандартів, унікальні методи консервативного і малоінвазійного лікування урологічних проблем, можливість отримати консультації всіх суміжних фахівців.

Відкрити Згорнути down

Лікарі

Дитячий уролог в центрі МЕДІКОМ (Київ) надасть всю необхідну допомогу вашій дитині. Пам'ятайте, несвоєчасне звернення до лікаря-уролога може привести до серйозних ускладнень і захворювань сечостатевої системи. Вартість консультації дитячого уролога ви можете дізнатися на нашому сайті або, зателефонувавши за вказаним номером в кол-центр клініки.

comment 15
Головкевич Віктор Володимирович
Дитячий лікар-уролог першої категорії
comment 10
Моцна Наталія Олександрівна
Дитячий лікар-уролог вищої категорії
comment 15
Тихоненко Наталія Олександрівна
Дитячий лікар-нефролог вищої категорії

Вартість послуг дитячого уролога

На послуги, позначені зірочкою *, знижка постійного клієнта 10% і 15% не поширюється.

Консультації
1581. Консультація дитячого нефролога Тихоненко Н.А.
Дитячий

1800 грн

Більше Згорнути down
Більше Згорнути down
Діагностика
Більше Згорнути down
Програми
5367. * Ниркові проби (сечовина, креатинін, сечова кислота, загальний білок) (Враховано знижку 20%)

584 грн

Більше Згорнути down
Процедури/Маніпуляції
829. Розсічення синехий крайньої плоті у хлопчиків
Дитячий

1100 грн

Більше Згорнути down

Лікар додому

З якихось причин Ви особисто або Ваш родич, близька людина, дитина не може потрапити на прийом до лікаря-уролога в клініку? Ви можете оформити виклик лікаря додому. Такий візит включає: огляд, збір анамнезу, встановлення діагнозу, призначення лікування. Також вдома може бути проведений ряд діагностичних досліджень для уточнення діагнозу — УЗД, ЕКГ, забір крові та сечі, інше.

Відкрити Згорнути down
Статті по темі
Лікування циститу
Лікування циститу
Лікування фімозу
Лікування фімозу
Лікування варикоцеле
Лікування варикоцеле
Лікування нефриту
Лікування нефриту
Лікування уретриту
Лікування уретриту
Пахова грижа
Пахова грижа
Сечокам'яна хвороба
Сечокам'яна хвороба
Гідроцеле (водянка яєчка)
Гідроцеле (водянка яєчка)
Лікування енурезу
Лікування енурезу
Баланопостит і баланіт
Баланопостит і баланіт
Статті по темі
Гідронефротична трансформація нирки (гідронефроз)
Статті по темі
Що таке гіпоспадія?
Статті по темі
Крипторхізм (неопущення яєчка)
Статті по темі
Епідидиміт (запалення придатка яєчка)

Виїзд по Києву та районамВиїзд бригад невідкладної допомоги здійснюється по всіх районах Києва (Оболонь, Печерськ, Поділ, Святошин, Дарниця, Голосіївський, Шевченківський, Солом'янський, Дніпровський, Деснянський) та передмістя (Вишгород, Буча, Ірпінь, Бровари).

Відкрити Згорнути down

Вiдгуки

26.01.2024 10:43
Раїса

Наталія Олександрівна Моцна - сильний лікар. Майте на увазі, коли будете звертатися з дитиною по урологічній частині. Принаймні ми залишилися повністю задоволені.

29.10.2023 16:58
Вікторія Безхатько

Були з сином в Медікомі з підозрою на запалення нирок. Хочу відзначити комплексний підхід лікаря до оцінки стану організму з урахуванням динаміки аналізів і призначення відповідного лікування, а також уважне ставлення до моєї дитини, бо в неї був складний стан зі складними емоціями. Зараз все позаду. А клініку для відвідування рекомендую!

30.07.2023 21:20
Корнієнко Ж.В.

Лікували в цій клініці уретрит у мого синочка. Ставлення лікарів і всього персоналу - вище всяких похвал. Малий досі згадує приємних дядь і тьоть в білих халатиках. Тому залишу тут свій позитивний відгук.

21.02.2023 09:55
Людмила Головко

У сина були проблеми з енурезом. В своїх 5 років він вже дуже комплексував від цього, соромився всіх. Але пройшовши курс лікування в клініці “Медіком” нам вдалося позбутися цієї проблеми. Якщо у ваших дітей схожа ситуація, то звертайтеся до перевірених лікарів.

16.08.2022 13:22
ДКЮ

Мій досвід в клініці Медіком у дитячій урології позитивний. Лікарі проявили велику увагу та чуйність до мого дитини, надали вичерпні консультації та ефективне лікування. Я вдячний їм за професіоналізм і турботу про здоров'я мого малюка.

20.03.2019 12:18
Света

Искала хороший урологический центр в Киеве. Увидела, что детский врач-уролог есть в клинике “Медиком”. Решила обратиться туда. Мы попали к доктору Моцной Наталье Александровне и очень рады знакомству с ней. У ребенка врожденные аномалии по этой части, нужны профилактические процедуры. Наталья Александровна нам очень помогла. Сделали анализы и мазки, проходим курс лечения сейчас, очень довольны отношением к пациентам в этой клинике!

05.02.2019 20:41
Егор

Приводил сына на прием к урологу Катба Зияду Саидовичу. Ребенок испытывал болевые ощущения в области поясницы, в больнице направили к урологу, решили посетить частную клинику. Выбрали клинику МЕДИКОМ. Очень рад, что не пришлось жалеть об этом выборе. Зияд Саидович очень аккуратно проводил приемы, к нему приятно приходить. Призначил анализы, ничего лишнего. и с процедурами и препаратами так же. Направляясь сюда, вы можете не переживать, что вас ожидает выкачка денег. Ненужного здесь не делают. Мы, кстати, были в клинике на Анри Барбюса, 37/1. Вобщем если вам нужен хороший уролог в Киеве, приходите на прием к этому врачу, и вы будете спокойны, и ваш ребенок. Очень благодарен за такое отношение! Лучше частная клиника, уролог, цена услуг которого дороже, чем обычно, но обследование и лечение будет качественным.

24.12.2018 11:09
Алеся

У малыша были проблемы с мочеполовой системой, нужен был уролог на дом, т.к. ребенка мучили боли и вариант везти в клинику по морозу не было. Вызвали с клиники Медиком. Приехал врач Головкевич Виктор Владимирович. Взял кровь и мочу на анализ и через время снова посетил нас с результатами. Лечение проводили тоже дома под тщательным его присмотром. Спасибо огромное врачу за внимание!

08.10.2018 16:23
Ирина

Лучший частный уролог - Моцная Наталья Александровна. Детская урология в Киеве ассоциируется у меня только с ее приемами! Мы уж знаем! Есть с чем сравнить!

12.08.2018 22:19
Лена

Нужен был уролог в Киеве для ребенка. Обратились в клинику “Медиком” к доктору Головкевич Виктору Владимировичу. Были в филиале на Оболони, по проспекту Героев Сталинграда, 6д. Очень приятный и внимательный врач. Призначил нам некоторые анализы и пробы, мы успешно прошли курс лечения и довольны результатом. Виктор Владимирович сыну понравился, ходили к нему на приемы без стеснения и опасений. Детская урология еще не все потеряла когда есть такие врачи. В этой клинике не один хороший уролог, думаю вы тоже останетесь довольны, если обратитесь сюда. Нам здесь все доступно рассказали, объяснили что к чему, для чего нужны те или иные анализы. А еще доктор нас успокоил, когда мы примчались со своей проблемой взволнованные дальше некуда, сказал, что в наше время все лечится и не стоит так переживать. Очень благодарны специалисту за щепетильные приемы и деликатность!

29.05.2018 18:54
Антон

Детский нефролог Тихоненко Наталья Александровна нам очень помогла. У сына диагностировали опущенную почку и еще ряд “почечных” проблем. Решили не играть с огнем и обратиться к частному врачу, чтоб уже наверняка. От всех проблем практически избавились благодаря Наталье Александровне. Почки не беспокоят, а эту клинику советуем и вам! Детская урология - проблема деликатная, тут нужны лучшие врачи!

19.04.2018 13:30
Вера

Думаю, лучше платный уролог и правильное лечение, поэтому и выбрала эту клинику. Мы посещали приемы доктора Катба Зияда Саидовича, подлечились. Сейчас здоровы, анализы в норме, за что ему большая благодарность!

16.02.2018 21:02
Камилла

Срочно нужен был для ребенка уролог. Медиком оказался рядом. Побежали туда на прием, нас отправили без очереди к урологу Головкевичу Виктору Владимировичу. Первое, что он сделал - приказал успокоится и только в спокойном состоянии решать проблему. Осмотрел, проконсультировал, отправил на более глубокое обследование и анализы. Лечение наше длилось долго, но результат очень хороший! Спасибо!

25.01.2018 15:28
Саша

Хочу выразить большую благодарность доктору Моцной Наталие Александровне. Она лучший детский врач-уролог. Спасибо огромное за терпение к нашему капризнику и за действенное лечение, что привело к положительному результату!

13.05.2019 14:35
Валентина

С раннего детства у сына проблемы с почками. Избавиться от них помогла детский нефролог Тихоненко Наталья Александровна. Хотели бы ее поблагодарить за тщательное лечение и хороший результат!

Показати ще 3

arrow

Всього 15 відгуків

залишити відгук arrow arrow
Ваша оцінка
star star star star star
error
error
error
error

Натискаючи кнопку, ви дозволяєте обробку персональних даних та погоджуєтесь з політикою конфіденційності.

Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам?
Наприклад: 0XX XXX XX XX
Передзвоніть
Наприклад: 0XX XXX XX XX

Натискаючи кнопку, ви дозволяєте обробку персональних даних та погоджуєтесь з політикою конфіденційності.

Вільних операторів на лінії: 6
Замовлень дзвінків сьогодні: 100+
Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам?
Наприклад: 0XX XXX XX XX
Вільних операторів на лінії: 6
Замовлень дзвінків сьогодні: 100+
Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам
в зручний час?
КНОПКА
ЗВ'ЯЗКУ
telegram page-down