exit
search serach
Вакцинация "Хаврикс" в Киеве - прививка от гепатита A
907. * Вакцинація "Хаврикс -1440", дорослий
1520 грн.
Більше Згорнути down

Вакцинація "Хаврикс" в Києві - щеплення від гепатиту A

Гепатит A – це вірусне захворювання печінки, яке може протікати як в легкій, так і у важкій формі. Передача інфекції відбувається через заражені продукти й воду, через що захворювання викликає масові спалахи та епідемії. Хвороба може вражати людей будь-якого віку і найбільш ефективним способом профілактики від зараження є щеплення від гепатиту A. Вакцинація "Хаврикс" (м.Київ, МЕДІКОМ) проводиться з дотриманням всіх вимог ВООЗ в умовах комфортабельних клінік преміум-класу.

Препарат "Хаврикс 1440" (Havrix) – це очищена стерильна суспензія вірусу гепатиту A, виготовлена в Бельгії, яка містить в собі інактивований формальдегідом і адсорбований на гідроксиді алюмінію вірус штаму HM 175.

Відкрити Згорнути down

Показання до імунізації

Вакцина "Хаврикс" формує в організмі ефективний захист від зараження вірусним гепатитом A з першого введення вакцини. Для оптимального тривалого захисту рекомендована повторна вакцинація. Крім стандартної імунізації, вакцинація від гепатиту A рекомендована особам з високим ризиком зараження.

Показання до вакцинації проти гепатиту A:

 • поїздки в країни з високим рівнем поширеності інфекції;
 • хронічні захворювання печінки з високим ризиком розвитку швидкопрогресуючого гепатиту через зараження жовтяницею A;
 • сексуальні контакти чоловіків з іншими чоловіками;
 • вживання наркотичних речовин;
 • дефіцит G6PD (недостатність глюкозо-6-фосфат-дегідрогенази);
 • ризик зараження внаслідок професійної діяльності (співробітники навчальних закладів, тюремного управління, працівники зоопарків та ін.);
 • робота з продуктами харчування.

Щеплення від гепатиту A дорослим (після контакту з патогеном) рекомендоване в тому випадку, якщо до можливого контакту з патогеном імунізація не проводилася. Вакцина вводиться протягом 2 тижнів до появи перших симптомів.

Введення препарату "Хаврикс" рекомендоване для вакцинації для поїздок за кордон дорослим і дітям, починаючи з віку 12 місяців (пацієнтам до 16 років вводять "Хаврикс 720").

Відкрити Згорнути down

Протипоказання

Препарат "Хаврикс" надає мінімальне навантаження на організм, але, тим не менш, має свій перелік обмежень.

Щеплення від гепатиту A. Протипоказання:

 • інфекційні та неінфекційні патології в гострій формі;
 • загострення хронічних захворювань;
 • алергічна реакція на будь-який компонент вакцини (наприклад, неоміцин);
 • інтенсивна реакція на первинну імунізацію вакциною "Хаврикс";
 • вагітність (виняток - якщо користь для матері перевищує можливий ризик для плоду);
 • лактація (виняток - якщо користь для матері перевищує можливий ризик для плоду).
Відкрити Згорнути down

При легких формах вірусних респіраторних захворювань і гострих кишкових патологіях імунізацію можна проводити відразу після нормалізації температури тіла (при відсутності заборони з боку лікаря).

Підготовка

Хоча вакцина "Хаврикс" викликає мінімум ускладнень, процедура імунізації й профілактики гепатиту A вимагає дотримання деяких умов. Зокрема:

 • гарне самопочуття (з моменту одужання після серйозного захворювання має минути як мінімум 2 тижні);
 • за 3 доби до введення препарату слід відмовитися від вживання алкоголю і нових продуктів харчування.

В інших випадках, для вакцинації дорослих і дітей препаратом "Хаврикс" немає обмежень.

Центр вакцинації для дорослих - Щеплення від гепатиту A

Відкрити Згорнути down

Процедура

Перед введенням препарату "Хаврикс 1440" пацієнту слід пройти огляд терапевта, а при необхідності – отримати консультацію інфекціоніста. Дітям потрібні консультації дитячих фахівців.

Вакцинація від гепатиту А проводиться в маніпуляційному кабінеті.

Препарат вводять дітям в м'яз стегна в об'ємі 0,5 мл, а дорослим – 1 мл в дельтоподібний м'яз плеча. Ці зони обумовлені тим, що препарат для щеплення повинен потрапити саме в м'яз, а не під шкіру. Протягом півгодини після введення препарату щеплення пацієнт знаходиться під наглядом медперсоналу.

Через 6-12 місяців проводиться ревакцинація для закріплення виробленого імунітету. Після дворазового введення вакцини формується імунітет, який зберігається протягом 15-20 років.

Ознайомитися з умовами надання послуг з вакцинації можна за посиланням.

Відкрити Згорнути down

Побічні ефекти

Протягом 24 годин з моменту введення вакцини "Хаврикс" зрідка можуть спостерігатися:

 • головний біль;
 • нездужання;
 • нудота і блювота;
 • втрата апетиту;
 • незначне підвищення температури тіла.
Відкрити Згорнути down

Крім цього, вакцина "Хаврикс" може викликати легку гіперемію і болючість в місці ін'єкції.

Всі перераховані вище стани не вимагають лікарської допомоги й проходять самостійно.

При порушенні правил імунізації безпосередньо пацієнтом або медичним працівником, в місці уколу може з'явитися запалення з абсцесом або нагноєнням. У такій ситуації потрібна консультація лікаря і прийом протизапальних препаратів.

Вкрай рідко розвиваються алергічні реакції у вигляді кропивниці, вони усуваються прийомом антигістамінних препаратів. Серйозні алергічні реакції практично не зустрічаються.

Після процедури вакцинації дозволено купатися, але заборонено терти губкою або розчісувати місце введення препарату.

Відкрити Згорнути down

Програми

В клініці МЕДІКОМ профілактика вірусного гепатиту А проводиться за такими програмами:

 • Вакцинація Хаврикс-1440 дорослий.
 • Програма вакцинації Хаврикс-1440 дорослий.
 • Програма вакцинації Хаврикс-720 дитяча.
 • Вакцинація Хаврикс-720 дитяча.

Вакцинація "Хаврикс" проводиться тільки після консультації лікаря. А при підозрі на можливі протипоказання перед введенням вакцини може бути призначена додаткова консультація вузького спеціаліста.

Відкрити Згорнути down

Переваги вакцини

Профілактика вірусного гепатиту A препаратом для щеплення "Хаврикс", згідно клінічних випробувань, протягом 15 днів з моменту введення вакцини викликає вироблення антитіл в осіб старше 18 років у 88% випадків, а до 18 років – в 93% випадків. Через 30 днів з дня вакцинації антитіла визначаються в 99% випадків, незалежно від віку пацієнта.

Використання вакцини під час інкубаційного періоду захворювання дозволяє уникнути розвитку важких форм патології. Ефективність імунізації не знижується, якщо в крові вакцинованого містяться материнські антитіла до вірусу гепатиту A або антитіла до вірусу гепатиту A, введені пасивно.

Відкрити Згорнути down

Наші переваги

 1. Вакцинація проводиться якісною вакциною "Хаврикс", яка була вироблена в Бельгії й відповідає всім вимогам ВООЗ (може вводитися одночасно з іншими інактивованими вакцинами).
 2. Обов'язкові консультація та медичний огляд у терапевта чи педіатра перед тим, як зробити щеплення від гепатиту A. При необхідності, до обстеження можуть бути долучені вузькоспеціалізовані лікарі (проводяться консультації алергологів, інфекціоністів).
 3. Перед вакцинацією за показаннями можуть бути проведені аналізи на чутливість до компонентів вакцини або на наявність антитіл до захворювання (при проведеній в минулому вакцинації).
 4. Високий рівень захисту персональних даних клієнта.
 5. Спостереження за пацієнтом після введення препарату.
 6. Прийнятна ціна процедури.
 7. Високий рівень відповідальності за якість проведених процедур і маніпуляцій.
Відкрити Згорнути down

Програма вакцинації Хавриксом

Відкрити Згорнути down

Лікарі

Ви плануєте поїздку в епідемічно несприятливий регіон або просто хочете убезпечити себе і своїх близьких, зробивши вакцинацію "Хаврикс"? У підрозділах МЕДІКОМ на Оболоні та Печерську працюють професійні лікарі, які проводять ретельний огляд перед процедурою. Якщо у вас є питання, хочете дізнатися вартість щеплення від гепатиту A, телефонуйте за контактним номером колл-центру – наші співробітники нададуть відповідь на всі ваші питання і запишуть вас на імунізацію.

comment 5
Корсунова Таміла Іванівна
Лікар-педіатр вищої категорії
comment 18
Старунова Тетяна Григорівна
Лікар-алерголог вищої категорії

Вартість вакцинації "Хаврікс"

На послуги, позначені зірочкою *, знижка постійного клієнта 10% і 15% не поширюється.

Програми
772. * Програма Вакцинація "Хаврикс -1440", дорослий

2590 грн

Більше Згорнути down
3731. * Програма Вакцинація " Хаврикс-720 ", дитяча
Дитячий

1920 грн

Більше Згорнути down
Процедури/Маніпуляції
907. * Вакцинація "Хаврикс -1440", дорослий

1520 грн

Більше Згорнути down
3730. * Вакцинація " Хаврикс-720 ", дитяча
Дитячий

920 грн

Більше Згорнути down

Вiдгуки

10.03.2020 21:37
Галина

Я уже давно аллергик и поэтому некоторые вещи для меня под запретом, а некоторые - под большим вопросом. Чтобы жить как нормальный человек, я вот уже 7 лет навещаю Татьяну Григорьевну Старунову. Особенно интересными были посещения, когда нужно было делать вакцинацию. Учитывая, что я часто мотаюсь за границу по работе, прививки нужны кровь из носу. Приходится уговаривать врачей, под свою ответственность все делать. И помощь аллерголога тут играет не последнюю роль. Татьяна Григорьевна мне назначала анализы, чтоб определить чувствительность к составу вакцин и по итогу давала добро, потому что аллергическая реакция умеренная, а сильных проявлений не было благодаря адекватным препаратам. Конечно не знаю, возможны ли вакцинации тем, у кого бывает от куриного белка анафилактический шок, но я переношу нормально (в отличие от пчелиных укусов)

08.02.2020 14:30
Кристина

Я очень рада, что попала к Т.Г. Старуновой, когда пришла в МЕДИКОМ на пр-т Героев Сталинграда 6Д, чтобы сделать прививку от гепатита А. Перед тем как идти в манипуляционный кабинет, я была что называется подвергнута пристальному изучению. Это не лишнее, я понимаю, особенно когда ты хоть немного аллергик. Но тьфу-тьфу, прививки никаких реакций не вызвали.

22.01.2020 18:09
Виктор Петренко

Старунова Татьяна Григорьевна - замечательный аллерголог. Она меня осматривала перед вакцинацией “Хаврикс” и я думаю, что буду к ней еще обращаться перед другими прививками, потому что сезонная аллергия у меня есть и какую побочку она может дать - фиг знает.

19.12.2019 08:55
Монастырская Руслана

Моя огромная благодарность и восхищение Старуновой Татьяной Григорьевной просто не знаю границ! Это замечательный врач и положительный человек, который помогает каждому своему пациенту сохранить здоровье и жить полноценно!

24.11.2019 15:45
Ганна

Я дуже вдячна Тетяні Григоріївні Старуновій за якісну діагностику та пошук тих факторів, які завдавали мені клопоту. Нарешті алерген знайдено і я можу й жити спокійно, і робити вакцинації, бо алергія на побутовий пил аж ніяк не зашкодить.

30.09.2019 12:17
Мирослава

перед щепленням Старунова Тетяна Григоріївна призначила аналізи. але ж я не алергік, мені це не дуже потрібно. я себе заспокоїла, що то про всяк випадок, але ж по аналізах нічого такого не було. звісно, що краще, коли лікар діє на випередження, але в моєму випадку це були не зовсім то доречні витрати. а загалом відвідуванням клініки задоволена і критичних зауважень не маю.

21.08.2019 22:06
Олег

Старунова Т.Г. - суперский специалист. Очень опытная и собранная. Находит правильные слова и подходы к пациентам. Очень уважаю таких врачей, которые не пустозвонят.

Показати ще 3

arrow

Всього 7 відгуків

залишити відгук arrow arrow
Ваша оцінка
star star star star star
error
error
error
error

Натискаючи кнопку, ви дозволяєте обробку персональних даних та погоджуєтесь з політикою конфіденційності.

Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам?
Наприклад: 0XX XXX XX XX
Передзвоніть
Наприклад: 0XX XXX XX XX

Натискаючи кнопку, ви дозволяєте обробку персональних даних та погоджуєтесь з політикою конфіденційності.

Вільних операторів на лінії: 6
Замовлень дзвінків сьогодні: 100+
Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам?
Наприклад: 0XX XXX XX XX
Вільних операторів на лінії: 6
Замовлень дзвінків сьогодні: 100+
Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам
в зручний час?
КНОПКА
ЗВ'ЯЗКУ
telegram page-down