exit
search serach
Програми післяпологової реабілітації

Програми відновлення після пологів у Києві

Народження дитини — це початок нового етапу для жінки і серйозне випробування для її здоров'я. Відновлення гормонального фону, налагодження грудного вигодовування, повернення фігури до колишніх параметрів — лише малий список того, з чим доведеться зіткнутися жінці після пологів.

Команда спеціалістів клініки МЕДІКОМ за участю кваліфікованих гінекологів із великим практичним досвідом розробила програми відновлення після пологів у Києві. Вони спрямовані на профілактику післяпологових ускладнень, покращення загального самопочуття та психо-емоційного стану. Ми подбаємо про те, щоб перші місяці материнства стали для вас ергійним, теплим та щасливим періодом життя.

Що охоплює післяродова реабілітація?

Фізіологічні пологи часто мають низку негативних наслідків: розриви промежини, опущення м'язів піхви, втрата тонусу інтимних м'язів. Під час оперативного розродження на матці залишається рубець, що вимагає спостереження гінеколога. Водночас на жінку звалюється чималий тягар відповідальності за малюка, змінюється її звичне коло спілкування, режим сну та життєвий ритм.

Розрізняють ранній та пізній післяпологовий період. Ранній триває лише кілька годин і минає у пологовому будинку. Пізній період триває 2 місяці. Саме в цей відрізок часу відбувається відновлення всіх органів та систем, що зазнали змін у процесі вагітності та розродження.

Як пологи впливають на жіночий організм?

 • внутрішні органи змінюють своє положення. Жінку турбує тяжкість внизу живота, рясні, болючі виділення зі статевих органів. Це вагомий привід звернутися до лікаря-гінеколога, який встановить причину проблем та призначить лікування;
 • гормональний дисбаланс — часте явище після пологів. Його легко розпізнати за такими ознаками: підвищене потовиділення, дратівливість, випадіння волосся та різка зміна маси тіла. Щоби розібратися в причинах таких змін, необхідно звернутися до гінеколога-ендокринолога;
 • психологічний стан молодої матері дуже впливає й на її фізичне здоров'я. Вперше зіткнувшись із материнством, жінка може бути неспокійною, тривожною та дратівливою. Ті, хто вже має досвід пологів, також нерідко страждають від перепадів настрою та післяпологової депресії. Робота з психологом — важливий етап післяпологової реабілітації. Фахівець допоможе покращити емоційний стан жінки, вислухати та дати цінні рекомендації;
 • під тиском зростаючої матки розтягуються зв'язки, відбувається застій крові, що провокує тазовий варикоз, нетримання сечі та порушення випорожнення. На ногах можуть з'явитися судинні зірочки, синці та набряки. У разі появи подібних симптомів потрібна консультація флеболога або судинного хірурга;
 • грудне вигодовування нерідко стає справжнім випробуванням. Застій молока, мастит, болючі тріщини на сосках — з такими проблемами не потрібно боротися самостійно. Краще звернутися до фахівця з грудного вигодовування.

programa posle rodov

Програми відновлення після пологів

З чого розпочати відновлення після пологів? Відразу після виписки з пологового будинку молодій мамі слід подбати про свій стан. Важливо навчитися приймати допомогу рідних у вирішенні побутових питань та у догляді за новонародженим, організувати комфортний та безпечний простір для себе та малюка.

Водночас турбота про здоров'я матері ставиться на перше місце. Адже ігнорування тривожних сигналів організму, спроби відкласти візит до лікаря до кращих часів можуть призвести до серйозних захворювань.

Клініка МЕДІКОМ розробила спеціальні програми післяпологової реабілітації. Їх основне завдання — гармонізація фізичного та емоційного стану жінки.

Відновлення організму після пологів охоплює консультації лікарів: гінеколога, мамолога, флеболога, трихолога, судинного хірурга, дієтолога та спеціаліста з грудного вигодовування.

До програми внесені додаткові обстеження вен, органів малого тазу. Фахівці клініки зможуть виявити найменші порушення в організмі жінки, що народила, і запропонують оптимальні варіанти їхнього усунення.

Психологічна допомога відіграє велику роль у післяпологовому періоді. Робота зі спеціалістом клініки дає змогу зняти емоційне напруження та тривогу. Відновлення після пологів за підтримки психолога допоможе запобігти розвитку серйозних проблем, зокрема післяпологової депресії.

Відновлення після пологів

Програма «Відновлення після пологів»

План відновлення після пологів охоплює:

З урахуванням стану організму та наявності хронічних захворювань жінці може бути запропонована розширена програма реабілітації (Люкс) або додатковий індивідуальний пакет консультацій та обстежень.

Програма «Відновлення після пологів» (Люкс)

Розширений пакет послуг включає:

Програму відновлення після пологів створено нашими спеціалістами з метою допомоги молодим мамам. Вона допоможе їм отримати якісну допомогу вузьких фахівців, налагодити грудне вигодовування, пройти післяпологовий чекап у гінеколога та отримати консультацію щодо підбору методу контрацепції, підтримати фізичне та емоційне здоров'я, збалансувати своє меню, покращити стан шкіри та волосся.

Як відбувається відновлення після пологів?

Наші програми розроблені таким чином, що молодій мамі не доведеться довго залишати малюка. Усі обстеження, консультації та аналізи можна пройти за один день в одному з підрозділів клініки на Оболоні чи Печерську, або спланувати в зручний для мами графік. Для пацієнток із дітьми у клініках обладнані кімнати для годування та пеленатори.

komnata dlya kormleniya

Ми пропонуємо послуги кваліфікованих спеціалістів та обстеження на сучасному обладнанні. Усі процедури проходять в атмосфері доброзичливості та безпеки, щоби жінка, яка нещодавно народила, не відчувала жодного дискомфорту.

За показаннями або за бажанням пацієнтки поза рамками програми відновлення після пологів існує можливість долучення додаткових лікарів та обстежень:

 • УЗД органів черевної порожнини;
 • УЗД молочних залоз;
 • консультації хірурга;
 • консультації ендокринолога;
 • консультації гастроентеролога.

За підсумками проведеної програми пацієнтка отримує всі результати обстежень та консультацій вузьких спеціалістів з повною інформацією про стан здоров'я з рекомендаціями та планом лікування (у разі необхідності).

 

Переваги програм відновлення після пологів у нашій клініці

 1. Команда висококваліфікованих лікарів із багаторічним досвідом роботи. Ми цінуємо нашу репутацію з 1992 року.
 2. Сучасне обладнання від провідних світових виробників.
 3. Індивідуальний підхід до кожної пацієнтки — на всі ваші запитання нададуть відповідь лікарі-експерти.
 4. Комфорт та увага персоналу до ваших потреб.
 5. Використання одноразових інструментів у процесі гінекологічного огляду. Наявність роздягальні в кабінеті гінеколога.
 6. Можливість провести всі види діагностики та лікування в одній клініці.
 7. Лояльна цінова політика, у вартість програм післяпологового відновлення включена знижка.

Програма турботи для жінок після пологів — гарний варіант подарунку молодій матусі. Ви будете впевнені, що близька вам людина — дочка, сестра, подруга чи колега — здорова та оточена вашою увагою.

 

Питання-Відповідь

Навіщо проходити обстеження після пологів?

Під час вагітності жінка перебуває під наглядом лікарів. Після пологів вона також потребує консультацій вузьких фахівців. Виявлення післяпологових ускладнень та профілактика пов'язаних із ними захворювань допомагає зберегти здоров'я жінки. Своєчасне відвідування гінеколога — запорука збереження жіночого та сексуального здоров'я, можливість знову стати матір'ю.

Чи можна відразу після пологів проходити програму реабілітації?

Програми відновлення розраховані на ранній післяпологовий період: 1–2 місяці після пологів.

Які проблеми зі здоров'ям можуть бути після пологів?

Після народження дитини жінка може відчувати низку проблем зі здоров'ям. До них належать: гормональний збій, порушення менструального циклу, зміни ваги, гінекологічні патології, флебіт, анемія. У період налагодження грудного вигодовування жінка нерідко стикається з лактостазом, мастопатією, малою кількістю молока. До частих психологічних проблем післяпологового періоду відносять втому, апатію, надмірну дратівливість та різкі зміни настрою.

Як відновити фігуру після пологів?

Зміни гормонального фону, перерозподіл жирової клітковини під час вагітності призводять до набору зайвої ваги. Після пологів та налагодження лактації жінка може повернути колишню фізичну форму за допомогою дієтолога. Фахівець підбере відповідний раціон харчування під час грудного вигодовування, при якому втрата ваги не позначиться на кількості та якості грудного молока. На консультації у гінеколога жінка дізнається, коли можна повертатися до фізичних вправ.

Лікарі

Турбота про новонародженого — відповідальна робота, яка вимагає від жінки чималих фізичних та моральних сил. Здорова та щаслива мама — спокійне і здорове маля. Потурбуйтесь про ваше здоров'я, записавшись на одну з наших програм відновлення після пологів. У Києві їх можна пройти на Оболоні чи Печерську. Якщо вас цікавлять подробиці післяпологового відновлення в клініці МЕДІКОМ, зателефонуйте до нашого цілодобового кол-центру або залиште заявку на сайті, і ми вам перетелефонуємо.

Бацей Алла Василівна
Лікар-мамолог другої категорії
comment 8
Бондаренко Марія Сергіївна
Лікар-педіатр, консультант з грудного вигодовування
comment 5
Іванкова Оксана Миколаївна
Лікар-хірург, мамолог вищої категорії, к.м.н.
comment 7
Кобзар Оксана Миколаївна
Лікар-психотерапевт
comment 0
Кондратенко Ірина Дамірівна
Завідуюча жіночою консультацією на Печерську, лікар акушер-гінеколог, репродуктолог, лікар УЗД, к.м.н.
comment 20
Кочет Юлія Сергіївна
Лікар акушер-гінеколог, репродуктолог
comment 1
Кулик Марія Сергіївна
Лікар-психолог другої категорії
comment 11
Лавренюк Юлія Василівна
Лікар акушер-гінеколог першої категорії, хірург, лікар ультразвукової діагностики, к.м.н.
comment 2
Лічутіна Наталія Леонідівна
Лікар-гінеколог, акушер-гінеколог вищої категорії
comment 10
Піскун Ольга Валеріївна
Завідуюча гінекологічним відділенням стаціонару, лікар акушер-гінеколог, гінеколог-хірург
comment 31
Приймак Артем Валентинович
Лікар-дерматолог, дерматовенеролог, трихолог першої категорії, кандидат медичних наук
comment 17
Счастний Володимир Михайлович
Лікар-хірург вищої категорії, судинний хірург, флеболог, проктолог, спеціаліст з бариатричної хірургії
comment 31
Ткачук Наталія Володимирівна
Лікар акушер-гінеколог першої категорії
comment 20
Швець Олег Віталійович
Лікар-терапевт вищої категорії, лікар-гастроентеролог вищої категорії, лікар-дієтолог вищої категорії, к.м.н., доцент
comment 0
Яшина Олена Григорівна
Лікар-гінеколог вищої категорії, кандидат медичних наук
comment 1

Ціни

На послуги, позначені зірочкою *, знижка постійного клієнта 10% і 15% не поширюється.

Програми
4579. * Програма "Післяпологова реабілітація (Люкс)"

5076 грн

Більше Згорнути down
4578. * Програма "Післяпологова реабілітація"

3659 грн

Більше Згорнути down

Вiдгуки

22.02.2022 14:22
Татьяна

Я постоянная клиентка МЕДИКОМА и потому когда родился мой внук, я сказала сыну, что нужно невестку обследовать. Я хочу еще внуков, потому ее здоровье для меня очень важно. Я купила программу реабилитации после родов. Моя Леночка, конечно, не ожидала, была вся в заботах. Но я вызвалась помочь с внуком, чтобы она позаботилась о себе. Цена на программу очень приятная, а количество услуг в ней довольно обширное. Считаю, что это одно из лучших вложений денег.

15.01.2022 08:54
Юлия Покровенко

Мне программу реабилитации подарила мама. Она за меня очень переживала, поскольку роды были тяжелыми (разрывы и прочее). Всех врачей прошла за день, пока мама дежурила с масиком. Сделала УЗИ, допплер вен. Могу сказать, что я не жалею, что пошла на обследование. Все-таки роды - это сильный стресс для организма. У меня обнаружили небольшую травму шейки матки, буду лечить. И с гормонами непорядок. Работой клиники и врачей довольна на все 100. Везде чисто, аккуратно, есть комната для кормления ребенка. Все устроено так, чтобы мамочкам было комфортно.

06.11.2021 19:03
Ксения

Моей доченьке уже 6 месяцев. И я хочу оставить свой отзыв о прохождении реабилитации после родов в клинике Медиком. Начну с того, что наблюдала беременность я также в этой клинике на Печерске. Моим врачом была Ирина Дамировна Кондратенко. Именно она порекомендовала мне обследоваться после родов. Я всегда следила за своим здоровьем, поэтому прислушалась к своему врачу и записалась на расширенную программу. Мне очень понравилось, что всех врачей и обследования я смогла пройти за 1 день. Все мамочки знают, как сложно оставить малыша надолго, когда он еще такой маленький. Тем более, что я кормлю по часам. Я все прошла довольно быстро. Серьезных проблем у меня не обнаружили, есть кое-какие проблемы с венами. Но доктор сказал, что когда закончу кормить грудью, можно будет начать лечение. В общем, я осталась очень довольна. Теперь могу спокойно заниматься доченькой и ни о чем не беспокоиться.

залишити відгук arrow arrow
Ваша оцінка
star star star star star
error
error
error
error
Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам?
Наприклад: 0XX XXX XX XX
Передзвоніть
Наприклад: 0XX XXX XX XX
Вільних операторів на лінії: 6
Замовлень дзвінків сьогодні: 100+
Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам?
Наприклад: 0XX XXX XX XX
Вільних операторів на лінії: 6
Замовлень дзвінків сьогодні: 100+
Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам
в зручний час?
КНОПКА
ЗВ'ЯЗКУ
page-down