exit
search serach
Оперативна травматологія

Оперативна ортопедія і травматологія

Лікування порушень опорно-рухового апарату, травм, розтягнень, вивихів, розривів зв'язок і сухожиль не обмежується процедурами під наглядом ортопеда-травматолога в поліклініці. Так само як переломи не завжди успішно коригуються накладенням гіпсових пов'язок у травмпункті. Хірургічна травматологія та ортопедія в багатьох випадках дає змогу домогтися найкращого ефекту в лікуванні дегенеративних змін, травм, деформацій, переломів і пошкоджень великих суглобів, хрящових тканин, м'язів, зв'язок.

Хірурги-травматологи медичного центру клініки МЕДІКОМ на Оболоні спільно з командою реабілітологів і фізіотерапевтів подбають про ваше швидке повернення до активного життя!

Досвідчені фахівці нададуть невідкладну допомогу в травмпункті на Оболонській Набережній, 9, проведуть необхідну діагностику, запропонують курс лікування, починаючи від консервативної терапії та блокади, закінчуючи хірургією, ендопротезуванням, пластикою, малоінвазійними й артроскопічними операціями.

видео

Відкрити Згорнути down

Звернення до лікаря у разі травмування

Медичний центр МЕДІКОМ на Оболоні надає широкий спектр медичних послуг у напрямі травматології та ортопедії: консультації провідних фахівців, високоточна діагностика, хірургічний стаціонар і невідкладна травматологічна допомога.

Відкрити Згорнути down

Ортопед-травматолог Медичного центру МЕДІКОМ проводить консультування та лікування таких захворювань:

 • Розриви та розтягнення зв'язок
 • Перелом шийки стегнової кістки
 • Переломи кісток верхніх кінцівок (ключиця, плече, зап'ястя, лікоть, кисть)
 • Переломи кісток нижніх кінцівок (гомілка, стегно, коліно, гомілкостоп)
 • Деформації, вкорочення кінцівок
 • Неправильно зрощені переломи
 • Травматичні ушкодження суглобів
 • Псевдосуглоб (псевдоартроз)
 • Коксартроз
 • Гонартроз
 • Хвороба Бехтерєва
 • Подагра
 • Вальгусна деформація стопи
 • Ревматоїдний поліартрит
 • Післяопераційні ускладнення
 • Ушкодження меніска
 • Ушкодження хрестоподібних зв'язок
 • Плоскостопість
 • Артрит і бурсит
 • Остеохондроз
 • Пошкодження зв'язок, м'язів, сухожиль (зокрема, спортивні травми)
 • Травматичні ушкодження кісток інших частин тіла
Відкрити Згорнути down

До послуг пацієнтів пропонується також лікування поверхневих ран із накладенням швів, а також обморожень, опіків (якщо ураження не на широкій поверхні тіла) тощо.

Записатися на прийом до травматолога можна через цілодобовий контакт-центр клініки. У разі наявності серйозних травм доправити пацієнта до приймального відділення стаціонару може наша бригада невідкладної допомоги.

Відкрити Згорнути down

Діагностика травматичних захворювань

Технічні можливості клініки МЕДІКОМ дають змогу оперативно провести високоточні дослідження травмованих ділянок тіла. Пацієнт може бути на 100 % впевнений, що результати діагностики вказують на реальний стан його здоров'я до найменших дрібниць.

Для визначення точного місця пошкодження та його масштаби наші фахівці проводять різні типи лабораторних, інструментальних та рентгенологічних досліджень, зокрема КТ-діагностику. Вся техніка в клініці виробництва провідних компаній зі світовим ім'ям із Німеччини, Японії, США. Клінічна лабораторія має міжнародну сертифікацію ISO.

Повний цикл діагностичних заходів забезпечує лікаря-травматолога винятковим набором інформації, що дає змогу йому встановити остаточний діагноз і визначитися з подальшими кроками в процесі надання ефективної допомоги пацієнту.

Відкрити Згорнути down
Рентген
Рентген
Компьютерная томография (КТ)
Комп'ютерна томографія (КТ)
УЗ-диагностика
УЗ-діагностика
Артроскопия суставов
Артроскопія суглобів

Лікування травматичних захворювань

Загальний курс лікування формується зазвичай з доповненням рекомендацій травматолога даними від інших фахівців (ревматолога, невропатолога, фізіотерапевта). Після цього визначаються методи терапії або хірургічного втручання, необхідність і тривалість перебування пацієнта в стаціонарі, план його подальшої реабілітації.

Результативне лікування тріщин і переломів різної тяжкості забезпечується використанням малоінвазивних хірургічних методів. Водночас для заміни невідновлюваної частини кісткової тканини використовуються високоякісні імплантати від кращих зарубіжних виробників.

Широко застосовується нашими фахівцями артроскопічна хірургія плечового, колінного, ліктьового суглобів. У разі використання цього малоінвазивного підходу навколишні тканини травмуються мінімально. Артроскопія — ендоскопічний метод діагностики та терапії суглобів, який показаний при:

 • тріщинах хрящів і травмах меніска;
 • звичному вивиху плеча;
 • деформуючому артрозі;
 • міжхребцевій грижі;
 • пошкодженні ротаторної манжети плеча;
 • хронічному синовіті;
 • пошкодженні суглобової губи плечового суглоба;
 • пошкодженні хрестоподібної зв'язки колінного суглоба;
 • необхідності уточнення симптомів травм тощо.
Відкрити Згорнути down
травматолог рентген

На жаль, іноді пацієнти стикаються з необхідністю складного вибору у разі неправильного зрощення переломів. Виникає необхідність порушити цілісність кістки для відновлення її правильної структури та функціонування. Ігнорування проблеми загрожує пошкодженням м'язів і нервів, порушенням рухової функції, інвалідизацією.

У разі необхідності повторної операції зверніться до фахівців клініки МЕДІКОМ. Оперуючі травматологи в стаціонарі на Оболоні майстерно володіють сучасними методами хірургії на опорно-руховому апараті. Зокрема, технікою остеосинтезу — з'єднання кісткових уламків із використанням різних фіксуючих систем (спиць, пластин, шурупів, штифтів). Водночас регенерація проходить швидше, з мінімальним ризиком ускладнень.

Відкрити Згорнути down
Лечебный массаж
Лікувальний масаж
Физиотерапия
Фізіотерапія
Консультация реабилитолога
Консультація реабілітолога
Остеосинтез
Остеосинтез
Артродез

Переваги оперативного лікування опорно-рухового апарату в клініці МЕДІКОМ:

 1. Досвідчені хірурги-травматологи. Наші фахівці мають в активі тривалу безперервну практику та постійно дбають про підвищення рівня кваліфікації, освоєння нових методик, які дають змогу досягти швидкого лікувального ефекту.
 2. Новітня апаратура для обстеження. У клініці встановлено 160-зрізовий томограф Toshiba Aquilion Lightning SP, рентгенівська система Canon.
 3. Можливість проведення операцій під рентген-контролем. Рентген-захищена операційна з ламінарними потоками за принципом «повітряного капсулювання» — надтонке очищення повітря, високий рівень інфекційної безпеки для унеможливлення гнійно-запальних ускладнень.
 4. Сертифіковані матеріали. Всі матеріали мають міжнародні стандарти безпеки та якості. Їхнє застосування дає можливість пацієнту рухати пошкодженими частинами тіла ще до завершення повного курсу реабілітації.
 5. Нові методи з'єднання та фіксації травмованих ділянок. Наші лікарі використовують метод остеосинтезу, завдяки якому проводиться максимально надійне з'єднання кісток при повному збереженні кровопостачання кінцівок.
 6. Якісна анестезія. Травми будь-якої складності супроводжуються больовими відчуттями різної сили. Тому на різних стадіях лікування в нашій клініці використовуються новітні методи знеболювання та відповідні медичні препарати, які фактично не мають побічних ефектів.
 7. Комфорт і сервіс. Під час проведення складних операцій і в разі необхідності тривалої реабілітації пацієнтам надаються належні умови в комфортному стаціонарному відділенні (Київ, Оболонська набережна, 9). Водночас реабілітаційний процес проходить в умовах, наближених до готельного формату.
 8. Працюємо 24/7. Прийом у травматологічному відділенні проводиться цілодобово (без вихідних). Приймальне відділення стаціонару, станція невідкладної допомоги та контакт-центр клініки МЕДІКОМ працюють у режимі 24/7.
Відкрити Згорнути down

Лікарі

Лікування в клініці МЕДІКОМ на Оболоні проходить відповідно до вищих стандартів за міжнародними протоколами. Наші кваліфіковані травматологи та хірурги допомагають зберегти та поліпшити якість життя та повноту рухів сотням пацієнтів. Для цього вони застосовують як консервативні, так і оперативні сучасні методи лікування захворювань опорно-рухового апарату.

 

Поєднання досвіду, професіоналізму й емпатії нашого персоналу високо цінуються пацієнтами. Ми підтримуємо свою високу репутацією з 1992 року.

 

Весь перелік послуг, їхню вартість ви можете дізнатися в оператора кол-центру клініки МЕДІКОМ. Також ви можете безпосередньо записатися на прийом, зателефонувавши за вказаним на сайті номером.

comment 8
Циганков Максим Анатолійович
Завідувач відділення травматології та ортопедії, ортопед-травматолог другої категорії, к.м.н.
comment 1
Марищак Олександр Сергійович
Лікар ортопед-травматолог
comment 11
Сахань Руслан Васильович
Лікар ортопед-травматолог, дитячий лікар ортопед-травматолог
comment 2
Цокало Василь Миколайович
Лікар ортопед-травматолог вищої категорії, к.м.н.

Ціни на послуги травматолога в стаціонарі

На послуги, позначені зірочкою *, знижка постійного клієнта 10% і 15% не поширюється.

Консультації
4231. Консультація провідного травматолога Циганкова М.А.

1100 грн

Більше Згорнути down
4334. Консультація ортопеда-травматолога Анкіна М.Л Заслуженого лікаря України, д.м.н., професора

1500 грн

Більше Згорнути down
4535. Консультація реабілітолога в стаціонарі

1000 грн

Більше Згорнути down
Операції
588. * Вправлення вивиху (стегна)*

2000 грн

Більше Згорнути down
589. * Вправлення вивихів (передпліччя, плеча, стопи)*

1400 грн

Більше Згорнути down
609. * Зняття бинту скотчкаст*

400 грн

Більше Згорнути down
610. * Зняття гіпсової пов'язки /циркулярної/*

500 грн

Більше Згорнути down
619. * Вартість травматологічної операції 6 категорії (категорія операції визначається лікарем)*

20000 грн

Більше Згорнути down
620. * Вартість травматологічної операції 5 категорії (категорія операції визначається лікарем)*

17000 грн

Більше Згорнути down
621. * Вартість травматологічної операції 4 категорії (категорія операції визначається лікарем)*

13700 грн

Більше Згорнути down
622. * Вартість травматологічної операції 3 категорії (категорія операції визначається лікарем)*

10800 грн

Більше Згорнути down
623. * Вартість травматологічної операції 2 категорії (категорія операції визначається лікарем)*

7900 грн

Більше Згорнути down
624. * Вартість травматологічної операції 1 категорії (категорія операції визначається лікарем)*

4350 грн

Більше Згорнути down
613. * Видалення спиці*

800 грн

Більше Згорнути down
4243. * Ендопротезування п'ясно-фалангових, плюсне-фалангових, міжфалангових суглобів

28800 грн

Більше Згорнути down
4244. * Ендопротезування голівки променевої кістки, променево-зап'ясного суглобів

33500 грн

Більше Згорнути down
4245. * Ендопротезування колінного, кульшового суглобів 1 категорії складності

46400 грн

Більше Згорнути down
4246. * Ендопротезування колінного, кульшового суглобів 2 категорії складності

51500 грн

Більше Згорнути down
4247. * Ревізійне ендопротезування колінного, кульшового суглобів

53500 грн

Більше Згорнути down
4248. * Остеосинтез простих переломів п'ясних (плюсневих) кісток, фаланг пальців, ключиці

13000 грн

Більше Згорнути down
4249. * Остеосинтез простих переломів плеча, передпліччя, гомілки, уламкових переломів п'ясних (плюсневих) кісток, фаланг пальців, ключиці

16000 грн

Більше Згорнути down
4250. * Остеосинтез уламкових переломів плеча, гомілки, передпліччя, внутрішньосуглобових переломів

22100 грн

Більше Згорнути down
4251. * Остеосинтез, корегуючі остеотомії, резекція несправжнього суглоба та остеосинтез з кістковою пластикою

27800 грн

Більше Згорнути down
4252. * Артроскопія діагностична, дебрідмент суглоба, парціальна артроскопічна синовектомія

12900 грн

Більше Згорнути down
4253. * Артроскопія, парціальна резекція меніска колінного суглоба, дебрідмент плечового, гомілково-ступневого, ліктьового суглоба, тенотомія сухожилка біцепса

16000 грн

Більше Згорнути down
4254. * Артроскопія, шов меніска колінного суглоба, рефіксація суглобової губи плечового, кульшового суглобів, пластика ПХЗ колінного суглоба, дебрідмент кульшового суглоба

20300 грн

Більше Згорнути down
4255. * Артроскопія 1 категорії складності

23200 грн

Більше Згорнути down
4256. * Хірургія кисті видалення м'якотканинних новоутворень, розтин карпального каналу, кільцевидних зв'язок, синовектомія

6400 грн

Більше Згорнути down
4257. * Хірургія кисті теноліз сухожилків, шов сухожилків згиначів/розгиначів, ПХО ран кисті, мобілізація суглобів кисті, ампутації пальців

11900 грн

Більше Згорнути down
4276. * Видалення м’якотканинних утворень кисті/ стопи до 2 см

5900 грн

Більше Згорнути down
4277. * Видалення м’якотканинних утворень кисті/ стопи більше 2 см

8000 грн

Більше Згорнути down
4258. * Хірургія кисті пластика сухожилків, сухожилково-м'язова транспозиція, невроліз

15900 грн

Більше Згорнути down
4259. * Хірургія кисті переміщення клаптів, реконструктивно-відновні операції на кисті

17500 грн

Більше Згорнути down
4260. * Видалення металофіксаторів фаланг пальців, п'ясних (плюсневих) кісток

6400 грн

Більше Згорнути down
4261. * Видалення металофіксаторів з ділянки променево-зап'ясного суглоба, передпліччя, кісточок, ключиці

9500 грн

Більше Згорнути down
4262. * Видалення металофіксаторів з ділянки плечової, стегнової кісток, гомілки

14600 грн

Більше Згорнути down
4263. * Видалення металофіксаторів з висвердлюванням гвинтів

16000 грн

Більше Згорнути down
4264. * Секвестрнекректомія при остеомієліті 1 категорії складності

17900 грн

Більше Згорнути down
4265. * Секвестрнекректомія при остеомієліті 2 категорії складності

26300 грн

Більше Згорнути down
4266. * Секвестрнекректомія при остеомієліті 3 категорії складності

32500 грн

Більше Згорнути down
4268. * Дренування великих гематом

6000 грн

Більше Згорнути down
4269. * Реконструкція переднього відділу стопи, операції при плоско-вальгусній деформації стопи (Hallux valgus) - операція на м’яких тканинах

12200 грн

Більше Згорнути down
4270. * Реконструкція переднього відділу стопи, операції при плоско-вальгусній деформації стопи (Hallux valgus) - шеврон-, скарф - остеотомія 1 плюсневої кістки

15500 грн

Більше Згорнути down
4271. * Реконструкція переднього відділу стопи, операції при плоско-вальгусній деформації стопи (Hallux valgus) - артродез першого плюсне-предплюсневого суглоба, остеотомія голівки 2 плюсневої кістки, усунення підзвиху у 2 плюсне-фаланговому суглобі

22000 грн

Більше Згорнути down
4274. * Відкрите усунення вивиху 1 категорії складності

12900 грн

Більше Згорнути down
4275. * Відкрите усунення вивиху 2 категорії складності

13900 грн

Більше Згорнути down
4278. * Видалення долонного/підошвового апоневроза - парціальна резекція, з елементами тенолізу сухожилків (1-2 стадія контрактури Дюпюітрена/Ледерхозе)

10000 грн

Більше Згорнути down
4279. * Видалення долонного/підошвового апоневроза - субтотальна резекція, з тенолізом та невролізом (2-3 стадія контрактури Дюпюітрена/Ледерхозе)

12000 грн

Більше Згорнути down
4280. * Видалення долонного/підошвового апоневроза - субтотальна резекція, з тенолізом, невролізом, шкірною пластикою та мобілізацією суглобів кисті та пальців (3-4 стадія контрактури Дюпюітрена/Ледерхозе)

15200 грн

Більше Згорнути down
4281. * Закрита (голкова) апоневро - тенотомія

2600 грн

Більше Згорнути down
4282. * Накладення апарату зовнішньої фіксації Ілізарова

3100 грн

Більше Згорнути down
4283. * Накладення апарату зовнішньої фіксації стрижневого

3100 грн

Більше Згорнути down
4284. * Видалення АВФ Ілізарова 1 категорії складності

10000 грн

Більше Згорнути down
4285. * Видалення АВФ Ілізарова 2 категорії складності

15200 грн

Більше Згорнути down
4286. * Видалення АВФ стрижневого 1 категорії складності

2800 грн

Більше Згорнути down
4287. * Видалення АВФ стрижневого 2 категорії складності

9800 грн

Більше Згорнути down
4288. * Шов ахілового сухожилка

13400 грн

Більше Згорнути down
4289. * Пластика ахілового сухожилка

14000 грн

Більше Згорнути down
4290. * Артродез дрібних суглобів кисті/стопи

9800 грн

Більше Згорнути down
4291. * Артродез середніх суглобів (променево- зап’ясний, ліктьовий, підтаранний, гомілково-ступневий)

11700 грн

Більше Згорнути down
4292. * Артродез великих суглобів (кульшовий, колінний, плечовий)

14200 грн

Більше Згорнути down
4293. * Рефіксація сухожилків великих м’язів

13600 грн

Більше Згорнути down
4294. * Видалення доброякісних пухлин кісток

12000 грн

Більше Згорнути down
4295. * Закрита репозиція уламків при переломі 1 категорії складності

1600 грн

Більше Згорнути down
4296. * Закрита репозиція уламків при переломі 2 категорії складності

2100 грн

Більше Згорнути down
Процедури/Маніпуляції
585. * Блакада місця перелому*

640 грн

Більше Згорнути down
586. * Внутрішньошкірне введення препарату в акупунктурні точки*

640 грн

Більше Згорнути down
587. * Внутрішньосуглобове введення лікарських препаратів*

800 грн

Більше Згорнути down
590. * Закрита репозиція кісткових фрагментів кінцівок*

1600 грн

Більше Згорнути down
591. * Закрита репозиція кісткових фрагментів кінцівок з фіксацією спицями*

2100 грн

Більше Згорнути down
602. * Параартикулярне введення лікарських препаратів*

650 грн

Більше Згорнути down
603. * Паравертебральна блокада*

600 грн

Більше Згорнути down
604. * Перев'язка ран при відкритих переломах з дефектом м'яких тканин*

750 грн

Більше Згорнути down
605. * Провідникова блокада*

500 грн

Більше Згорнути down
606. * Пункція гематоми*

600 грн

Більше Згорнути down
607. * Пункція суглобу*

640 грн

Більше Згорнути down
608. * Скелетне витягування *

4000 грн

Більше Згорнути down
614. * Епідуральна блокада*

1950 грн

Більше Згорнути down
3961. * Накладення м'якої фіксуючої пов'язки

150 грн

Більше Згорнути down
4267. * Дренування гематоми невеликих розмірів

3700 грн

Більше Згорнути down
4272. * Закрите усунення вивиху суглоба

750 грн

Більше Згорнути down
4273. * Закрите усунення вивиху суглоба, фіксація шпицями

1150 грн

Більше Згорнути down

Виїзд по Києву та районамВиїзд бригад невідкладної допомоги здійснюється по всіх районах Києва (Оболонь, Печерськ, Поділ, Святошин, Дарниця, Голосіївський, Шевченківський, Солом'янський, Дніпровський, Деснянський) та передмістя (Вишгород, Буча, Ірпінь, Бровари).

Відкрити Згорнути down

Вiдгуки

25.02.2023 20:47
Мар'яна

Професіонали своєї справи. Звернулася до Цокало В.М. за порадою знайомого, не жалкую. Гарний лікар, приємна людина . Велика подяка Василю Миколайовичу за його професіоналізм та за гарний результат операції. Окреме дякую всьому персоналу клініки за гарну організацію процесів. Коли мало часу, постійні сирени, це вкрай важливо!!! Цьомки!

16.12.2022 13:21
Roman Veres

Звертався 12.12.2022. Все пройшло добре. Рекомендую!

19.10.2022 14:13
Віталіна С.

Зіткнулася з такою проблемою як пошкодження хрестоподібної зв'язки колінного суглоба. Лікар Циганков порадив зробити артроскопію. Дуже було лячно, але погодилась... Завдяки сучасному обладнанню та Максиму Анатолійовичу все пройшло добре. Багато читала, що подовгу відновлююсь після цієї процедура, але в мене тьху-тьху все пройшло швидко.

30.08.2022 17:32
Сан Санич

Гарна клініка. Гарні лікарі. Звертаюсь сюди не перший рік, тому коли знадобилася операція, без сумнівів довірився їм. Не жалкую!

07.07.2022 15:54
Володимир

У мене стався перелом гомілкостопа з ускладненнями. Робив операцію в січні в клініці Медіком у Олександра Сергійовича, все пройшло файно. Зараз усе вже майже зовсім добре, нога тільки трішки набрякає...

23.04.2019 21:35
Янка

Ооооооо, а мне тоже привычный вывих плеча оперировал травматолог в клинике медиком, но не этот, а Шепета Олег Игоревич, тоже оочень удачно! А еще он принимает детей, собираюсь отвести к нему ребенка на прием, пусть посмотрит нам старый перелом ребра, все ли там нормально. Кстати, еще забыла срзу написать, то что этот же врач вылечил мне “косточку” на ноге без операции.

04.03.2019 19:40
Наталия

Я страдаю со студенческих лет так называемым привычным вывихом плеча. В какой-то момент поняла, что страдать уже хватит. Надо себя вообще любить. Обратилась в филиал на ул. Кондратюка 8 в клинику Медиком. Врач-ортопед-травматолог Усаковский Николай Георгиевич мне уже знаком, у него муж делал ортоскопическую менискэктомию, знаем не на словах, что тут отличное отделение травматологии. Ходит, как будто не было операции. Вот и я пошла к Николаю Георгиевичу со своей проблемой и заодно сдала там же анализы. Там все можно сделать. Это мне надо было анализы сдать по другому поводу. Так вот после того, как меня избавили от этой многолетней проблемы, сделав великолепно операцию, советую всем Усаковского Н. Г. и клинику. У кого вывихи, подвывихи и похожие неприятности, а также если вам нужна артроскопия коленного сустава - стоимость тут божеская, а врач - Усаковский Николай Георгиевич - настоящий профи! Наша семья благодарна вам! Спасибо большое.

28.01.2019 17:15
Надя Барри

ОБА хирурга-травматолога в клинике Медиком - СВЕТИЛА. Не перетягивайте с одного на другого ореол славы!!! Олег Игоревич Шепета оперировал мне разрыв связок обоих Ахилловых (автотравма!!!) а Усаковский Николай Георгиевич аозже как вы сказали БЛЕСТЯЩЕ провел малоинвазивный синтез перелома тазовой кости и кости бедра! Это ОЧЕНЬ сложная операция! О чем вы говорите, зачем спорить?!!! Да тут вообще доктора ВСЕ высококлассные.

15.12.2018 18:25
Павел Луценко

Я перенес сложный остеосинтез кисти в клинике “Медиком”, оперирующий хирург-травматолог был у меня Шепета Олег Игоревич. Я видел свой рентген и понимаю какую колоссальную и тонкую работу проделал этот врач! Вот это врач! И лучшего врача нет! Еще у меня ведь были порваны сухожилия. Это у меня была производственная травма. Шепета О. И. справился блестяще. Функции кисти мне сохранил! Иначе бы я просто остался инвалидом, если бы обратился в травму и потом в больницу. Перелом кисти и с целыми сухожилиями может аукнуться. А в моем случае врач совершил чудо. Олег, я ваш должник. Буду рекомендовать вас и отделение травматологии клиники!

31.10.2018 20:35
Задорожная Елена

У Усаковского Н. Г. Вы в надежных руках. Я этому доктору буду благодарна всю жизнь! Николай Георгиевич, вы врач с большой буквы!

03.09.2018 22:10
Алиса Жданова

Хочу поблагодарить травматолога Медикома Шепета Олега Игоревича за успешное лечение кривошеи у нашего сына. Жалеем, что не пришли сразу к вам! Всего вам наилучшего и успехов в вашей нелегкой и благородной работе! Вы спасли здоровье моего сына, как до него спасали множество пациентов и после него еще не одной сотню больных!

22.07.2018 22:55
Дима

Часто получаю спортивние травмы. Хожу к доктору Усаковскому Николаю Георгичу. Надёжный специалист. Делает по особому методуповязки. Я всегда быстро прихожу в норму. Доктор класс!

Показати ще 3

arrow

Всього 12 відгуків

залишити відгук arrow arrow
Ваша оцінка
star star star star star
error
error
error
error
Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам?
Наприклад: 0XX XXX XX XX
Передзвоніть
Наприклад: 0XX XXX XX XX
Вільних операторів на лінії: 6
Замовлень дзвінків сьогодні: 100+
Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам?
Наприклад: 0XX XXX XX XX
Вільних операторів на лінії: 6
Замовлень дзвінків сьогодні: 100+
Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам
в зручний час?
КНОПКА
ЗВ'ЯЗКУ
telegram page-down