exit
search serach
Оперативна травматологія

Оперативна ортопедія і травматологія

Лікування порушень опорно-рухового апарату, травм, розтягнень, вивихів, розривів зв'язок і сухожиль не обмежується процедурами під наглядом ортопеда-травматолога в поліклініці. Так само як переломи не завжди успішно коригуються накладенням гіпсових пов'язок у травмпункті. Хірургічна травматологія та ортопедія в багатьох випадках дає змогу домогтися найкращого ефекту в лікуванні дегенеративних змін, травм, деформацій, переломів і пошкоджень великих суглобів, хрящових тканин, м'язів, зв'язок.

Хірурги-травматологи медичного центру клініки МЕДІКОМ на Оболоні в Києві спільно з командою реабілітологів і фізіотерапевтів подбають про ваше швидке повернення до активного життя!

Досвідчені фахівці нададуть невідкладну допомогу в травмпункті на Оболонській Набережній, 9, проведуть необхідну діагностику, запропонують курс лікування, починаючи від консервативної терапії та блокади, закінчуючи хірургією, ендопротезуванням, пластикою, малоінвазійними й артроскопічними операціями.

видео

Відкрити Згорнути down

Звернення до лікаря у разі травмування

Медичний центр МЕДІКОМ на Оболоні надає широкий спектр медичних послуг у напрямі травматології та ортопедії: консультації провідних фахівців, високоточна діагностика, хірургічний стаціонар і невідкладна травматологічна допомога.

Відкрити Згорнути down

Ортопед-травматолог Медичного центру МЕДІКОМ проводить консультування та лікування таких захворювань:

 • Розриви та розтягнення зв'язок
 • Перелом шийки стегнової кістки
 • Переломи кісток верхніх кінцівок (ключиця, плече, зап'ястя, лікоть, кисть)
 • Переломи кісток нижніх кінцівок (гомілка, стегно, коліно, гомілкостоп)
 • Деформації, вкорочення кінцівок
 • Неправильно зрощені переломи
 • Травматичні ушкодження суглобів
 • Псевдосуглоб (псевдоартроз)
 • Коксартроз
 • Гонартроз
 • Хвороба Бехтерєва
 • Подагра
 • Вальгусна деформація стопи
 • Ревматоїдний поліартрит
 • Післяопераційні ускладнення
 • Ушкодження меніска
 • Ушкодження хрестоподібних зв'язок
 • Плоскостопість
 • Артрит і бурсит
 • Остеохондроз
 • Пошкодження зв'язок, м'язів, сухожиль (зокрема, спортивні травми)
 • Травматичні ушкодження кісток інших частин тіла
Відкрити Згорнути down

До послуг пацієнтів пропонується також лікування поверхневих ран із накладенням швів, а також обморожень, опіків (якщо ураження не на широкій поверхні тіла) тощо.

Записатися на прийом до травматолога можна через цілодобовий контакт-центр клініки. У разі наявності серйозних травм доправити пацієнта до приймального відділення стаціонару може наша бригада невідкладної допомоги.

Відкрити Згорнути down

Діагностика травматичних захворювань

Технічні можливості клініки МЕДІКОМ дають змогу оперативно провести високоточні дослідження травмованих ділянок тіла. Пацієнт може бути на 100 % впевнений, що результати діагностики вказують на реальний стан його здоров'я до найменших дрібниць.

Для визначення точного місця пошкодження та його масштаби наші фахівці проводять різні типи лабораторних, інструментальних та рентгенологічних досліджень, зокрема КТ-діагностику. Вся техніка в клініці виробництва провідних компаній зі світовим ім'ям із Німеччини, Японії, США. Клінічна лабораторія має міжнародну сертифікацію ISO.

Повний цикл діагностичних заходів забезпечує лікаря-травматолога винятковим набором інформації, що дає змогу йому встановити остаточний діагноз і визначитися з подальшими кроками в процесі надання ефективної допомоги пацієнту.

Відкрити Згорнути down
Рентгенографія
Рентген
Компьютерная томография (КТ)
Комп'ютерна томографія (КТ)
УЗ-диагностика
УЗ-діагностика
Артроскопія суглобів

Лікування травматичних захворювань

Загальний курс лікування формується зазвичай з доповненням рекомендацій травматолога даними від інших фахівців (ревматолога, невропатолога, фізіотерапевта). Після цього визначаються методи терапії або хірургічного втручання, необхідність і тривалість перебування пацієнта в стаціонарі, план його подальшої реабілітації.

Результативне лікування тріщин і переломів різної тяжкості забезпечується використанням малоінвазивних хірургічних методів. Водночас для заміни невідновлюваної частини кісткової тканини використовуються високоякісні імплантати від кращих зарубіжних виробників.

Широко застосовується нашими фахівцями артроскопічна хірургія плечового, колінного, ліктьового суглобів. У разі використання цього малоінвазивного підходу навколишні тканини травмуються мінімально.

Артроскопія — ендоскопічний метод діагностики та терапії суглобів, який показаний при:

 • тріщинах хрящів і травмах меніска;
 • звичному вивиху плеча;
 • деформуючому артрозі;
 • міжхребцевій грижі;
 • пошкодженні ротаторної манжети плеча;
 • хронічному синовіті;
 • пошкодженні суглобової губи плечового суглоба;
 • пошкодженні хрестоподібної зв'язки колінного суглоба;
 • необхідності уточнення симптомів травм тощо.
Відкрити Згорнути down

В умовах стаціонару клініки МЕДІКОМ проводиться артроскопія колінного суглоба при:

 • ушкодженні менісків;
 • пошкодження передньої, задньої, колатеральних зв'язок;
 • хондромаляції надколінка, виростків стегнової кістки.

травматолог рентген

На жаль, іноді пацієнти стикаються з необхідністю складного вибору у разі неправильного зрощення переломів. Виникає необхідність порушити цілісність кістки для відновлення її правильної структури та функціонування. Ігнорування проблеми загрожує пошкодженням м'язів і нервів, порушенням рухової функції, інвалідизацією.

У разі необхідності повторної операції зверніться до фахівців клініки МЕДІКОМ. Оперуючі травматологи в стаціонарі на Оболоні майстерно володіють сучасними методами хірургії на опорно-руховому апараті. Зокрема, технікою остеосинтезу — з'єднання кісткових уламків із використанням різних фіксуючих систем (спиць, пластин, шурупів, штифтів). Водночас регенерація проходить швидше, з мінімальним ризиком ускладнень.

В стаціонарі клініки МЕДІКОМ також проводять операції з хірургії плеча при:

 • пошкодженні сухожилків плеча: відрив сухожилків біцепса, грудного м’язу;
 • звичному вивиху плеча (операція Латерже);
 • вивиху акроміального кінця ключиці.
Відкрити Згорнути down
Артроскопія суглобів
Остеосинтез
Остеосинтез
Артродез
Артродез
Вальгусна деформація стопи (Hallux valgus)
Лікування Hallux valgus
Хірургічне лікування хвороби Хаглунда
Хірургія хвороби Хаглунда
Мікрохірургія кисті
Мікрохірургія кисті
Гнійно-кісткова хірургія
Гнійно-кісткова хірургія
Коліно бігуна
Коліно бігуна

Переваги оперативного лікування опорно-рухового апарату в клініці МЕДІКОМ:

 1. Досвідчені хірурги-травматологи. Наші фахівці мають в активі тривалу безперервну практику та постійно дбають про підвищення рівня кваліфікації, освоєння нових методик, які дають змогу досягти швидкого лікувального ефекту.
 2. Новітня апаратура для обстеження. У клініці встановлено 160-зрізовий томограф Toshiba Aquilion Lightning SP, рентгенівська система Canon.
 3. Пакетні пропозиції передопераційних обстежень.
 4. Можливість проведення ортопедичних операцій під рентген-контролем. Рентген-захищена операційна з ламінарними потоками за принципом «повітряного капсулювання» — надтонке очищення повітря, високий рівень інфекційної безпеки для унеможливлення гнійно-запальних ускладнень.
 5. Сертифіковані матеріали. Всі матеріали мають міжнародні стандарти безпеки та якості. Їхнє застосування дає можливість пацієнту рухати пошкодженими частинами тіла ще до завершення повного курсу реабілітації.
 6. Нові методи з'єднання та фіксації травмованих ділянок. Наші лікарі використовують метод остеосинтезу, завдяки якому проводиться максимально надійне з'єднання кісток при повному збереженні кровопостачання кінцівок.
 7. Якісна анестезія. Травми будь-якої складності супроводжуються больовими відчуттями різної сили. Тому на різних стадіях лікування в нашій клініці використовуються новітні методи знеболювання та відповідні медичні препарати, які фактично не мають побічних ефектів.
 8. Комфорт і сервіс. Під час проведення складних операцій і в разі необхідності тривалої реабілітації пацієнтам надаються належні умови в комфортному стаціонарному відділенні (Київ, Оболонська набережна, 9). Водночас реабілітаційний процес проходить в умовах, наближених до готельного формату.
 9. Працюємо 24/7. Прийом у травматологічному відділенні проводиться цілодобово (без вихідних). Приймальне відділення стаціонару, станція невідкладної допомоги та контакт-центр клініки МЕДІКОМ працюють у режимі 24/7.
Відкрити Згорнути down
Новини за темою
eu
14 січня 2023
Європейський рівень медичного сервісу в Україні
29 вересня 2023
Продовження активного життя. Історія пацієнтки після ендопротезування.
04 грудня 2023
Максим Циганков про ефективні підходи до лікування переломів кисті на медичному форумі
13 лютого 2024
Ортопед-травматолог, к.м.н. Марина Біла про курс FESSH Academy

Лікарі

Лікування в клініці МЕДІКОМ на Оболоні проходить відповідно до вищих стандартів за міжнародними протоколами. Наші кваліфіковані травматологи та хірурги допомагають зберегти та поліпшити якість життя та повноту рухів сотням пацієнтів. Для цього вони застосовують як консервативні, так і оперативні сучасні методи лікування захворювань опорно-рухового апарату.

 

Поєднання досвіду, професіоналізму й емпатії нашого персоналу високо цінуються пацієнтами. Ми підтримуємо свою високу репутацією з 1992 року.

 

Весь перелік послуг, їхню вартість ви можете дізнатися в оператора кол-центру клініки МЕДІКОМ. Також ви можете безпосередньо записатися на прийом, зателефонувавши за вказаним на сайті номером.

comment 20
Циганков Максим Анатолійович
Завідуючий відділенням травматології та ортопедії, ортопед-травматолог другої категорії, хірург к.м.н.
comment 5
Біла Марина Леонідівна
Лікар ортопед-травматолог вищої категорії, дитячий ортопед-травматолог, к.м.н.
comment 10
Марищак Олександр Сергійович
Лікар ортопед-травматолог
comment 3
Проценко Володимир Вікторович
Лікар ортопед-травматолог, лікар-онколог вищої категорії, професор. Заслужений лікар України.
comment 17
Сахань Руслан Васильович
Лікар ортопед-травматолог, дитячий лікар ортопед-травматолог
comment 8
Цокало Василь Миколайович
Лікар ортопед-травматолог вищої категорії, к.м.н.

Ціни на послуги травматолога в стаціонарі

На послуги, позначені зірочкою *, знижка постійного клієнта 10% і 15% не поширюється.

Консультації
Більше Згорнути down
5329. Первинна консультація онколога-ортопеда/травматолога професора Проценко В.В.

1720 грн

Більше Згорнути down
Діагностика
Більше Згорнути down
Більше Згорнути down

3800 грн

Більше Згорнути down
Більше Згорнути down
Більше Згорнути down
Більше Згорнути down
4912. * МРТ 1 зони кінцівки (передпліччя, стегно, гомілка тощо)

3800 грн

Більше Згорнути down
Більше Згорнути down
Більше Згорнути down
4956. * МРТ 1 зони кінцівки (передпліччя, стегно, гомілка тощо) з контрастуванням

5750 грн

Більше Згорнути down
Програми
5302. * Програма «Паравертебральна корінцева блокада під ультразвуковим (УЗ) контролем»

2300 грн

Більше Згорнути down
5303. * Програма «Блокада периферичних нервів під ультразвуковим (УЗ) контролем»

2500 грн

Більше Згорнути down
5371. * Програма консультацій і досліджень " Обстеження перед операцією " (Враховано знижку 20%)

4824 грн

Більше Згорнути down
Операції
588. * Вправлення вивиху (стегна)*

2160 грн

Більше Згорнути down
589. * Вправлення вивихів (передпліччя, плеча, стопи)*

1520 грн

Більше Згорнути down
609. * Зняття бинту скотчкаст*

440 грн

Більше Згорнути down
610. * Зняття гіпсової пов'язки /циркулярної/*

750 грн

Більше Згорнути down
619. * Вартість травматологічної операції 6 категорії (категорія операції визначається лікарем)

21600 грн

Більше Згорнути down
620. * Вартість травматологічної операції 5 категорії (категорія операції визначається лікарем)

18400 грн

Більше Згорнути down
621. * Вартість травматологічної операції 4 категорії (категорія операції визначається лікарем)

14800 грн

Більше Згорнути down
622. * Вартість травматологічної операції 3 категорії (категорія операції визначається лікарем)

11700 грн

Більше Згорнути down
623. * Вартість травматологічної операції 2 категорії (категорія операції визначається лікарем)

8600 грн

Більше Згорнути down
624. * Вартість травматологічної операції 1 категорії (категорія операції визначається лікарем)

4700 грн

Більше Згорнути down
613. * Видалення спиці*

870 грн

Більше Згорнути down
4243. * Ендопротезування п'ясно-фалангових, плюсне-фалангових, міжфалангових суглобів

31200 грн

Більше Згорнути down
4244. * Ендопротезування голівки променевої кістки, променево-зап'ясного суглобів

36200 грн

Більше Згорнути down
4247. * Ревізійне ендопротезування колінного, кульшового суглобів

57800 грн

Більше Згорнути down
4251. * Остеосинтез, корегуючі остеотомії, резекція несправжнього суглоба та остеосинтез з кістковою пластикою

30100 грн

Більше Згорнути down
4253. * Артроскопія, парціальна резекція меніска колінного суглоба, дебрідмент плечового, гомілково-ступневого, ліктьового суглоба, тенотомія сухожилка біцепса

17300 грн

Більше Згорнути down
4254. * Артроскопія, шов меніска колінного суглоба, рефіксація суглобової губи плечового, кульшового суглобів, пластика ПХЗ колінного суглоба, дебрідмент кульшового суглоба

22000 грн

Більше Згорнути down
4255. * Артроскопія 1 категорії складності

25100 грн

Більше Згорнути down
4256. * Хірургія кисті видалення м'якотканинних новоутворень, розтин карпального каналу, кільцевидних зв'язок, синовектомія

7000 грн

Більше Згорнути down
4257. * Хірургія кисті теноліз сухожилків, шов сухожилків згиначів/розгиначів, ПХО ран кисті, мобілізація суглобів кисті, ампутації пальців

12900 грн

Більше Згорнути down
4276. * Видалення м’якотканинних утворень кисті/ стопи до 2 см

6400 грн

Більше Згорнути down
4277. * Видалення м’якотканинних утворень кисті/ стопи більше 2 см

8700 грн

Більше Згорнути down
4258. * Хірургія кисті пластика сухожилків, сухожилково-м'язова транспозиція, невроліз

17200 грн

Більше Згорнути down
4259. * Хірургія кисті переміщення клаптів, реконструктивно-відновні операції на кисті

18900 грн

Більше Згорнути down
4260. * Видалення металофіксаторів фаланг пальців, п'ясних (плюсневих) кісток

7000 грн

Більше Згорнути down
4261. * Видалення металофіксаторів з ділянки променево-зап'ясного суглоба, передпліччя, кісточок, ключиці

10300 грн

Більше Згорнути down
4262. * Видалення металофіксаторів з ділянки плечової, стегнової кісток, гомілки

15800 грн

Більше Згорнути down
4263. * Видалення металофіксаторів з висвердлюванням гвинтів

17300 грн

Більше Згорнути down
4264. * Секвестрнекректомія при остеомієліті 1 категорії складності

19400 грн

Більше Згорнути down
4265. * Секвестрнекректомія при остеомієліті 2 категорії складності

28500 грн

Більше Згорнути down
4266. * Секвестрнекректомія при остеомієліті 3 категорії складності

35100 грн

Більше Згорнути down
4268. * Дренування великих гематом

6500 грн

Більше Згорнути down
4269. * Реконструкція переднього відділу стопи, операції при плоско-вальгусній деформації стопи (Hallux valgus) - операція на м’яких тканинах

13200 грн

Більше Згорнути down
4270. * Реконструкція переднього відділу стопи, операції при плоско-вальгусній деформації стопи (Hallux valgus) - шеврон-, скарф - остеотомія 1 плюсневої кістки

16800 грн

Більше Згорнути down
4271. * Реконструкція переднього відділу стопи, операції при плоско-вальгусній деформації стопи (Hallux valgus) - артродез першого плюсне-предплюсневого суглоба, остеотомія голівки 2 плюсневої кістки, усунення підзвиху у 2 плюсне-фаланговому суглобі

23800 грн

Більше Згорнути down
4274. * Відкрите усунення вивиху 1 категорії складності

14000 грн

Більше Згорнути down
4275. * Відкрите усунення вивиху 2 категорії складності

15100 грн

Більше Згорнути down
4278. * Видалення долонного/підошвового апоневроза - парціальна резекція, з елементами тенолізу сухожилків (1-2 стадія контрактури Дюпюітрена/Ледерхозе)

10800 грн

Більше Згорнути down
4279. * Видалення долонного/підошвового апоневроза - субтотальна резекція, з тенолізом та невролізом (2-3 стадія контрактури Дюпюітрена/Ледерхозе)

13000 грн

Більше Згорнути down
4280. * Видалення долонного/підошвового апоневроза - субтотальна резекція, з тенолізом, невролізом, шкірною пластикою та мобілізацією суглобів кисті та пальців (3-4 стадія контрактури Дюпюітрена/Ледерхозе)

16500 грн

Більше Згорнути down
4281. * Закрита (голкова) апоневро - тенотомія

2900 грн

Більше Згорнути down
4282. * Накладення апарату зовнішньої фіксації Ілізарова

3400 грн

Більше Згорнути down
4283. * Накладення апарату зовнішньої фіксації стрижневого

3400 грн

Більше Згорнути down
4284. * Видалення АВФ Ілізарова 1 категорії складності

10800 грн

Більше Згорнути down
4285. * Видалення АВФ Ілізарова 2 категорії складності

16500 грн

Більше Згорнути down
4286. * Видалення АВФ стрижневого 1 категорії складності

3100 грн

Більше Згорнути down
4287. * Видалення АВФ стрижневого 2 категорії складності

10600 грн

Більше Згорнути down
4288. * Шов ахілового сухожилка

14500 грн

Більше Згорнути down
4289. * Пластика ахілового сухожилка

15200 грн

Більше Згорнути down
Більше Згорнути down
4291. * Артродез середніх суглобів (променево- зап’ясний, ліктьовий, підтаранний, гомілково-ступневий)

12700 грн

Більше Згорнути down
4292. * Артродез великих суглобів (кульшовий, колінний, плечовий)

15400 грн

Більше Згорнути down
4293. * Рефіксація сухожилків великих м’язів

14700 грн

Більше Згорнути down
4294. * Видалення доброякісних пухлин кісток

13000 грн

Більше Згорнути down
4295. * Закрита репозиція уламків при переломі 1 категорії складності

1800 грн

Більше Згорнути down
4296. * Закрита репозиція уламків при переломі 2 категорії складності

2300 грн

Більше Згорнути down
5098. * Ампутація нижньої кінцівки на рівні стегна

28100 грн

Більше Згорнути down
5357. * Дискектомія поперекового відділу хребта

34000 грн

Більше Згорнути down
5358. * Вертебропластика, кіфопластика

36500 грн

Більше Згорнути down
5365. * Ендопротезування колінного, кульшового, плечового суглобів 1 категорії складності

50200 грн

Більше Згорнути down
5366. * Ендопротезування колінного, кульшового, плечового суглобів 2 категорії складності

55700 грн

Більше Згорнути down
5389. * Остеосинтез уламкових переломів плеча, гомілки,стегна, передпліччя, внутрішньосуглобових переломів

23900 грн

Більше Згорнути down
5390. * Остеосинтез простих переломів плеча, передпліччя, гомілки,стегна, уламкових переломів п'ясних (плюсневих) кісток, фаланг пальців, ключиці

17300 грн

Більше Згорнути down
Процедури/Маніпуляції
585. * Блакада місця перелому*

750 грн

Більше Згорнути down
586. * Внутрішньошкірне введення препарату в акупунктурні точки*

750 грн

Більше Згорнути down
587. * Внутрішньосуглобове введення лікарських препаратів*

870 грн

Більше Згорнути down
590. * Закрита репозиція кісткових фрагментів кінцівок*

1800 грн

Більше Згорнути down
591. * Закрита репозиція кісткових фрагментів кінцівок з фіксацією спицями*

2300 грн

Більше Згорнути down
602. * Параартикулярне введення лікарських препаратів*

750 грн

Більше Згорнути down
603. * Паравертебральна блокада*

750 грн

Більше Згорнути down
604. * Перев'язка ран при відкритих переломах з дефектом м'яких тканин*

900 грн

Більше Згорнути down
605. * Провідникова блокада*

600 грн

Більше Згорнути down
606. * Пункція гематоми*

750 грн

Більше Згорнути down
607. * Пункція суглобу*

870 грн

Більше Згорнути down
608. * Скелетне витягування *

4320 грн

Більше Згорнути down
614. * Епідуральна блокада*

2110 грн

Більше Згорнути down
3961. * Накладення м'якої фіксуючої пов'язки

200 грн

Більше Згорнути down
4267. * Дренування гематоми невеликих розмірів

4000 грн

Більше Згорнути down
4272. * Закрите усунення вивиху суглоба

1520 грн

Більше Згорнути down
4273. * Закрите усунення вивиху суглоба, фіксація шпицями

2120 грн

Більше Згорнути down
4929. * Локальне введення плазми, збагаченої тромбоцитами (PRP) в ортопедії ( без вартості витратних матеріалів)

1950 грн

Більше Згорнути down
4930. * Витратні матеріали по РRP терапії в ортопедії (пробірка)

380 грн

Більше Згорнути down
5092. * Анестезіологічний супровід 1 година

1080 грн

Більше Згорнути down
5280. Блокада карпального каналу

700 грн

Більше Згорнути down
5279. Блокада кубітального каналу

700 грн

Більше Згорнути down
5300. Ультразвуковий контроль (УЗ) м’яких тканин при проведенні лікувальних блокад

900 грн

Більше Згорнути down

Виїзд по Києву та районамВиїзд бригад невідкладної допомоги здійснюється по всіх районах Києва (Оболонь, Печерськ, Поділ, Святошин, Дарниця, Голосіївський, Шевченківський, Солом'янський, Дніпровський, Деснянський) та передмістя (Вишгород, Буча, Ірпінь, Бровари).

Відкрити Згорнути down

Вiдгуки

30.09.2023 19:58
Вітрук Д.

Моя історія з клінікою "Медіком" є реальною життєвою перемогою! На тренуванні з футболу пошкодив меніск. За словами друзів, на своїй спортивній кар'єрі треба ставити крапку. Але не пожалів грошей і пройшов весь курс реабілітації в Медікомі. І ось через півроку хочу залишити тут позитивний відгук і запевнення, що меніскові травми лікуються і після них можна й далі бігати.

03.07.2023 21:21
Рябоконь Ксенія

Після травми коліна я довго вагалася, чи взагалі зможу повернутися до активного способу життя. Однак з моменту як я вступила до цієї клініки, усі мої сумніви розвіялися. Зараз точно можна сказати, що всі мої витрати не марні, хоча й повний курс реабілітації через складність травми вийшов далеко не дешевим.

14.04.2023 13:47
Гайдай Юлія

Дякую вашим лікарям Бесараб Ю, Циганкову М., Доморацькому О.

10.04.2023 12:11
Ірина

Вдячна Максиму Анатолійовичу Циганкову, який робив мені операцію на плечі! Справжній профі своєї справи! Я звертався до клініки на Оболонській набережній,9, де мені одразу зробили КТ плеча та терміново відправили на операцію. Якби у всіх клініках Києва було таке ставлення до здоров'я пацієнтів, хочу я вам сказати!

25.02.2023 20:47
Мар'яна

Професіонали своєї справи. Звернулася до Цокало В.М. за порадою знайомого, не жалкую. Гарний лікар, приємна людина . Велика подяка Василю Миколайовичу за його професіоналізм та за гарний результат операції. Окреме дякую всьому персоналу клініки за гарну організацію процесів. Коли мало часу, постійні сирени, це вкрай важливо!!! Цьомки!

16.12.2022 13:21
Roman Veres

Звертався 12.12.2022. Все пройшло добре. Рекомендую!

19.10.2022 14:13
Віталіна С.

Зіткнулася з такою проблемою як пошкодження хрестоподібної зв'язки колінного суглоба. Лікар Циганков порадив зробити артроскопію. Дуже було лячно, але погодилась... Завдяки сучасному обладнанню та Максиму Анатолійовичу все пройшло добре. Багато читала, що подовгу відновлююсь після цієї процедура, але в мене тьху-тьху все пройшло швидко.

30.08.2022 17:32
Сан Санич

Гарна клініка. Гарні лікарі. Звертаюсь сюди не перший рік, тому коли знадобилася операція, без сумнівів довірився їм. Не жалкую!

07.07.2022 15:54
Володимир

У мене стався перелом гомілкостопа з ускладненнями. Робив операцію в січні в клініці Медіком у Олександра Сергійовича, все пройшло файно. Зараз усе вже майже зовсім добре, нога тільки трішки набрякає...

23.04.2019 21:35
Янка

Ооооооо, а мне тоже привычный вывих плеча оперировал травматолог в клинике медиком, но не этот, а Шепета Олег Игоревич, тоже оочень удачно! А еще он принимает детей, собираюсь отвести к нему ребенка на прием, пусть посмотрит нам старый перелом ребра, все ли там нормально. Кстати, еще забыла срзу написать, то что этот же врач вылечил мне “косточку” на ноге без операции.

04.03.2019 19:40
Наталия

Я страдаю со студенческих лет так называемым привычным вывихом плеча. В какой-то момент поняла, что страдать уже хватит. Надо себя вообще любить. Обратилась в филиал на ул. Кондратюка 8 в клинику Медиком. Врач-ортопед-травматолог Усаковский Николай Георгиевич мне уже знаком, у него муж делал ортоскопическую менискэктомию, знаем не на словах, что тут отличное отделение травматологии. Ходит, как будто не было операции. Вот и я пошла к Николаю Георгиевичу со своей проблемой и заодно сдала там же анализы. Там все можно сделать. Это мне надо было анализы сдать по другому поводу. Так вот после того, как меня избавили от этой многолетней проблемы, сделав великолепно операцию, советую всем Усаковского Н. Г. и клинику. У кого вывихи, подвывихи и похожие неприятности, а также если вам нужна артроскопия коленного сустава - стоимость тут божеская, а врач - Усаковский Николай Георгиевич - настоящий профи! Наша семья благодарна вам! Спасибо большое.

28.01.2019 17:15
Надя Барри

ОБА хирурга-травматолога в клинике Медиком - СВЕТИЛА. Не перетягивайте с одного на другого ореол славы!!! Олег Игоревич Шепета оперировал мне разрыв связок обоих Ахилловых (автотравма!!!) а Усаковский Николай Георгиевич аозже как вы сказали БЛЕСТЯЩЕ провел малоинвазивный синтез перелома тазовой кости и кости бедра! Это ОЧЕНЬ сложная операция! О чем вы говорите, зачем спорить?!!! Да тут вообще доктора ВСЕ высококлассные.

15.12.2018 18:25
Павел Луценко

Я перенес сложный остеосинтез кисти в клинике “Медиком”, оперирующий хирург-травматолог был у меня Шепета Олег Игоревич. Я видел свой рентген и понимаю какую колоссальную и тонкую работу проделал этот врач! Вот это врач! И лучшего врача нет! Еще у меня ведь были порваны сухожилия. Это у меня была производственная травма. Шепета О. И. справился блестяще. Функции кисти мне сохранил! Иначе бы я просто остался инвалидом, если бы обратился в травму и потом в больницу. Перелом кисти и с целыми сухожилиями может аукнуться. А в моем случае врач совершил чудо. Олег, я ваш должник. Буду рекомендовать вас и отделение травматологии клиники!

31.10.2018 20:35
Задорожная Елена

У Усаковского Н. Г. Вы в надежных руках. Я этому доктору буду благодарна всю жизнь! Николай Георгиевич, вы врач с большой буквы!

03.09.2018 22:10
Алиса Жданова

Хочу поблагодарить травматолога Медикома Шепета Олега Игоревича за успешное лечение кривошеи у нашего сына. Жалеем, что не пришли сразу к вам! Всего вам наилучшего и успехов в вашей нелегкой и благородной работе! Вы спасли здоровье моего сына, как до него спасали множество пациентов и после него еще не одной сотню больных!

22.07.2018 22:55
Дима

Часто получаю спортивние травмы. Хожу к доктору Усаковскому Николаю Георгичу. Надёжный специалист. Делает по особому методуповязки. Я всегда быстро прихожу в норму. Доктор класс!

Показати ще 3

arrow

Всього 16 відгуків

залишити відгук arrow arrow
Ваша оцінка
star star star star star
error
error
error
error

Натискаючи кнопку, ви дозволяєте обробку персональних даних та погоджуєтесь з політикою конфіденційності.

Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам?
Наприклад: 0XX XXX XX XX
Передзвоніть
Наприклад: 0XX XXX XX XX

Натискаючи кнопку, ви дозволяєте обробку персональних даних та погоджуєтесь з політикою конфіденційності.

Вільних операторів на лінії: 6
Замовлень дзвінків сьогодні: 100+
Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам?
Наприклад: 0XX XXX XX XX
Вільних операторів на лінії: 6
Замовлень дзвінків сьогодні: 100+
Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам
в зручний час?
КНОПКА
ЗВ'ЯЗКУ
page-down