exit
search serach
УЗИ детям (все виды) в Киеве

УЗД дітям (всі види) в Києві

УЗД-діагностика — сучасний, доступний і ефективний метод обстеження організму дитини. УЗД дітям в Києві проводиться на новітньому обладнанні висококваліфікованими лікарями функціональної діагностики. Фахівці клініки МЕДІКОМ на Оболоні та Печерську виключать або підтвердять наявність патології, допоможуть діагностувати захворювання.

Відкрити Згорнути down

Показання для проведення УЗД-діагностики

 1. При підозрі на дисплазію.
 2. Патології сечостатевої системи.
 3. Скринінгове УЗД-обстеження у віці до 3 років.
 4. Динамічний контроль за хронічними захворюваннями.
 5. Якщо є підозра на наявність травм і/ або вроджених дефектів у немовляти, а також треба виключити можливість розвитку деяких патологічних станів на ранніх стадіях.
 6. У дитини діагностовано або є підозри на розвиток захворювань серця і судин, внутрішніх органів, сечовидільної системи, суглобів, аутоімунних патологій, ендокринних порушень тощо.
 7. Нейросонографія й ультразвукова доплерографія показані новонародженим при наявності в анамнезі гіпоксії, асфіксії, інфекційного захворювання, недоношеності, а дітям до 1 року їх призначають при клінічних ознаках ураження центральної нервової системи.

Кожен із батьків повинен знати, що тільки рання діагностика захворювання у дитини допоможе уникнути серйозних ускладнень. Дитяче УЗД — надійний і ефективний метод виявлення патологій на ранніх стадіях розвитку.

УЗД-діагностика
Відкрити Згорнути down

Симптоми

Симптоми, при яких показано проведення ультразвукової діагностики:

 • болі в м'язах і суглобах;
 • утруднене сечовипускання;
 • емоційна нестабільність;
 • запаморочення і/ або непритомність;
 • підвищений артеріальний тиск;
 • тривала субфебрильна температура;
 • локалізовані болі нез'ясованої причини;
 • хворобливість і збільшення лімфатичних вузлів;
 • об'ємні утворення в області передньої області шиї, в суглобах тощо.
Відкрити Згорнути down

Види УЗД:

Відкрити Згорнути down

Підготовка та проведення УЗД дітям

В діагностичному центрі МЕДІКОМ УЗД внутрішніх органів дитині проводять компетентні лікарі функціональної діагностики. Ви можете зробити УЗД дитині на сучасному обладнанні виробництва Canon. Апарати УЗД дозволяють вивести чітке об'ємне зображення різних фізіологічних структур і органів організму дитини. Дитяче УЗД проводиться в максимально комфортній для дитини обстановці.

Підготовка до УЗД залежить від виду дослідження та віку дитини:

 1. Спеціальна підготовка до УЗД головного мозку, щитоподібної залози, суглобів не потрібна.
 2. В день дослідження не рекомендується приймати ліки.
 3. Для достовірного УЗД серця дитині дуже важливо, щоб вона під час дослідження була спокійна. Бажано, щоб зовсім маленькі діти в цей час спали.
 4. Обстеження органів малого тазу проводиться з наповненим сечовим міхуром. Кількість випитої рідини залежить від віку дитини та становить від 100 мл (у 2 роки) до 800-1000 мл (в 11-15 років).
 5. Перед діагностикою органів черевної порожнини за 1-2 дні до проведення обстеження слід відмовитися від мучного та солодкого, бобових, сирих овочів і фруктів, молочних і молочнокислих продуктів, газованих напоїв.

Відкрити Згорнути down

Переваги УЗД-діагностики

 1. Доступна ціна
 2. Ультразвукове дослідження займає мало часу.
 3. Дослідження абсолютно безпечне і нешкідливе.
 4. Діагностика проводиться на сучасному УЗД-обладнанні з використанням новітніх технологій та розширених можливостей обробки даних.
 5. Результати діагностики видаються відразу після УЗД.
 6. Можливість проведення дослідження з моменту народження.
 7. Надає точну інформацію про будову і стан органів.
Відкрити Згорнути down

Питання-Відповідь

Чи шкідливо робити УЗД дитині?

УЗД — це абсолютно безпечна діагностична процедура, яка не може зашкодити здоров'ю дитини. За показаннями ультразвукове дослідження дитині може навіть кілька разів на добу. Єдине обмеження — ранова поверхня в зоні контакту з датчиком сканера.

Чи потрібно робити УЗД перед школою?

Обов'язковий медогляд перед школою не включає будь-якого виду УЗД. При необхідності, якщо огляд у фахівців виявить будь-які відхилення у здоров'ї дитини, ультразвукове дослідження може бути показане та включене до check-up дитячого здоров'я перед школою.

З якого віку дитині можна робити УЗД?

УЗД-скринінг, ультразвукова діагностика патологій для уточнення або контролю стану може проводитись дитині у будь-якому віці від народження. Один або кілька видів ультразвукової діагностики можуть бути призначені неонатологом, педіатром, профільними дитячими лікарями.

Що дивляться на УЗД черевної порожнини у дітей?

Ультразвукова діагностика органів черевної порожнини у дітей та підлітків складається з огляду особливостей анатомічної структури та оцінки наявності патологій/відхилень у розвитку таких органів травної системи, як печінки, жовчного міхура та його проток, селезінки, підшлункової залози. Здебільшого, цей вид УЗД призначає педіатр або дитячий гастроентеролог з метою контролю роботи органів, своєчасного виявлення кіст, каменів, запалень та новоутворень.

Де зробити УЗД дитині

Провести комплексне обстеження і зробити УЗД дітям у Києві ви можете в клініці МЕДІКОМ. Зателефонуйте оператору нашого колл-центру, і ви дізнаєтеся: як записатися на прийом і зробити УЗД дитині, скільки коштує обстеження, як правильно підготуватися до процедури.

comment 10
Дрюк Анна Олексіївна
Лікар УЗД першої категорії
comment 12
Завалько Світлана Василівна
Лікар УЗД вищої категорії
comment 15
Зінькевич Людмила Андріївна
Лікар УЗД першої категорії
comment 10
Мамедова Марина Аліївна
Лікар УЗД вищої категорії

Ціни УЗД дітям

На послуги, позначені зірочкою *, знижка постійного клієнта 10% і 15% не поширюється.

Діагностика
167. Ультразвукове дослідження органів грудної клітки

950 грн

Більше Згорнути down
Більше Згорнути down
191. Ехокардіографія (ЕхоКГ) для дітей в поліклініці
Дитячий

1200 грн

Більше Згорнути down
Дитячий

800 грн

Більше Згорнути down
185. Ультразвукове дослідження кульшових суглобів у дітей
Дитячий

800 грн

Більше Згорнути down
143. Комплекс ультразвукових досліджень (НСГ + УЗД кульшових суглобів) у дітей
Дитячий

1100 грн

Більше Згорнути down
3678. Ультразвукове дослідження наднирників у дітей
Дитячий

600 грн

Більше Згорнути down
4719. Ультразвукове дослідження (УЗД) верхніх відділів травного тракту дітям
Дитячий

600 грн

Більше Згорнути down
Супутні послуги
Детский гастроэнтеролог
Дитячий гастроентеролог
Педиатрия
Консультація педіатра
Детский кардиолог
Дитячий кардіолог
Осмотр в школу и детский сад
Огляд в школу та дитячий садок

Виїзд по Києву та районамОбслуговуємо всі райони Києва та передмістя: Оболонь, Печерськ, Поділ, Святошин, Дарниця, Голосіївський, Шевченківський, Солом'янський, Дніпровський, Деснянський.

Відкрити Згорнути down

Вiдгуки

14.11.2023 20:51
Молодиченко Лілія

Робили дитині УЗД нирок. Моє позитивне враження від роботи персоналу хочу опублікувати тут. Ніяких нарікань та претензій у нас нема. Результатом наданого дослідження задоволені.

25.06.2023 18:57
Свєта Л.

Мій Максимчик почав жалітися на болі під час сечовипускання. Для точної перевірки проводили узі. Виявили невелике запалення. Зараз лікар призначив лікування і все тримає під контролем.

04.03.2023 13:17
Бершеда Тамара

Очень довольна обследованием! Рекомендую!

17.01.2023 14:43
Грицюк І. Р.

Були з дитиною у Завалько С. В. 15.01. Дуже гарний спеціаліст. Вміє працювати з дітьми. Не доводить до сліз. А то були ми в іншій клініці. Це був справжній жах. Якщо коротко, там ми обстеження так і не пройшли.

11.12.2022 11:21
Магура Катерина Ростиславівна

Щира подяка Марині Аліївні Мамедовій за її професійне ставлення до своїх обов’язків та до дітлахів, які іноді бувають плаксивими на рівному місці. Інший би лікар просто виставив нас з кабінету, а вона допомогла заспокоїти дитину та провела обстеження. Спасибі!

30.10.2022 22:06
Emelia

Вже другий раз зверталась з малою до Зери Февзіївни. Кожен раз вона дуже уважно робила УЗД. А ще лікарка відповіла на всі мої запитання, дала коментар по результатам, по якому я вже зрозуміла, що скаже нам наш дитячий лікар і приблизно до чого готуватись. Можу рекомендувати всім і сама швидше за все якщо треба буде звертатися, буду звертатись з дитиною саме до неї.

02.10.2022 18:58
Николай Олегович

Спасибо! Помогли определиться с диагнозом у внука!

26.07.2022 22:03
Білобрам Олена Захарівна

Проводять дуже уважне ультразвукове дослідження. По результатам лікар рекомендував лікування, яке допомогло.

13.04.2022 17:19
Андрій І.

Лікар сподобався. Дуже лояльне ставлення до капризів дитини. Але приїхали трішки раніше, не було чим зайнятися, на жаль не знайшли ігрову зону або її й зовсім немає, але великий плюс клініки, що тут чисто та охайно.

15.12.2021 11:26
Кристина Авдеева

Искренняя благодарность клинике Медиком за возможность пройти качественное ультразвуковое обследование. Всё действительно очень четко, качественно и хорошо организовано. Всегда все приемы без задержек. Жаль, что у вас нет МРТ. Но спасибо, что рекомендуете, где можно быстро, без длительного ожидания дообследовать ребенка.

24.05.2021 18:11
Наталія

Дякую! Узіст була дуже уважною та дала коментар по обстеженню.

18.11.2020 14:02
Ільнара Букіна

Наш педіатр рекомендував пройти ультразвукове обстеження тазостегнових суглобів, причому якнайшвидше... Зателефонували в кілька клінік, найближчу дату запропонували в Медіком. Не разу тут до цього не були, тому доброзичливе та уважне відношення персоналу стало для нас приємним шоком. На обстеженні дитина теж не ремсувала, лікар дуже вправно ладить з малечею. Результат отримали майже відразу. Будемо звертатися ще!

20.08.2019 09:34
Алена

Екатерина Александровна Костюкова с легкостью нашла общий язык с моей дочей. Она у меня такая капризнуля, что редко дает врачам себя осмотреть, от просто “не хочу” до диких истерик. А тут нормально, нашла подход за несколько минут, ребенок лежал во время УЗИ смирно. Обследовались - и свободны!

29.04.2019 21:30
Валентина

Дрюк А. А. - замечательный специалист. Обратилась с ребенком напрямую к врачу узи, без приема у терапевта, поскольку есть наследственная проблема - щитовидка. Клиника МЕДИКОМ - единственная клиника, из тех куда я звонила, где не стали сразу навязывать “первичную консультацию у эндокринолога”. Анна Алексеевна обследовала щитовидную железу моего сына и посоветовала к кому обратиться дальше. Я осталась довольна и визитом к ней и врачом, которого она посоветовала, правда толковый!!

14.03.2019 20:35
Ирина Вадимовна

Сына начала беспокоить периодическая боль в пояснице. Начали ходить по разным специалистам, каждый не обследуя толком ребенка, не назначая даже анализа мочи, советовал лечение, в к-е какие только таблетки и уколы не входили. Всё это продолжалось пока мы не обратились в клинику Медиком. Педиатр - Антропова Татьяна Викторовна, к которой мы обратились в Медикоме на ул. Анри Барбюса, 37/1 посоветовала для начала сдать анализ мочи и сделать УЗИ почек. На УЗИ мы попали к Бекировой Зере Февзиевне, она очень классный узист, который легко находит общий язык с детьми, хотя там как бы и не обязательно. Я сразу поняла, что перед нами настоящий профессионал. У сына как раз обострилась боль, поэтому она старалась выполнять процедуру очень бережно. Почти сразу она обнаружила причину болевых ощущений. Сразу после УЗИ нас провели к детскому урологу, который уже и разъяснил причины, опасности и назначил лечение, которое достаточно быстро помогло. Ребенок начал идти на поправку уже через неделю. Я уверена, что если бы сразу сюда обратились, то лечение помогло еще быстрее, а так процесс воспаления был запущенным. Советую!

06.02.2019 18:20
Антонина

Хочу поблагодарить Завалько С.В. за профессионализм и чуткость по отношению к маленьким пациентам. И это очень-очень удобно, когда врач УЗИ является также и врачом-терапевтом. Светлана Васильевна не просто сделала УЗИ, но еще и детально всё разъяснила. Не только на бумаге выдала ответ для врача, но и мне по полочкам все разложила, написала какие анализы нужно еще обязательно сдать с нашей проблемой, подсказала, что лучше сначала сделать все обследования, а уже потом идти на повторную консультацию с выявленной проблемой, чтобы сразу получить лечение и не затягивать. Была рада такой подсказке не из-за денег, которые потратила бы на дополнительную консультацию, а потому что для меня здоровье моего ребенка - высшая ценность, а чем быстрее начать лечение - тем лучше

26.12.2018 19:05
Елизавета

Делала УЗИ маленькому ребенку (3 года) у Зинькевич Людмилы Андреевны. Очень внимательный врач ультразвуковой диагностики, мне такой первый раз попадается. Делали у нее УЗИ органов малого таза по настоянию детского гинеколога. Она сразу определила причину беспокойства ребенка, чем обеспечили ей успешное выздоровление! Потому как по точным результатам УЗИ, врачу куда легче было назначить правильное лечение. И еще, очень хочется поблагодарить персонал рецепции клиники “Медиком” на проспекте Героев Сталинграда. Очень вежливые и готовые помочь!

12.10.2018 17:10
Нино

Так уж случилось, что ребенок постоянно болеет, причем попадаем в больницу совершенно по разным поводам. УЗИ ребенку делаем то же не редко и каждый раз у Зеры Февзиевны Бекировой - так уж вышло, что меня этот специалист устроил с первого раза, и компетентная, и как человек приятная. Результаты ее исследований не могу поставить под ?, до этого бывало такое

27.08.2018 20:45
Игорь

Обследовали ребенка по серьезному. Одно из назначений - УЗИ тимуса посоветовали сделать здесь, в клинике “Медиком”, потому что у них аппарат УЗИ хороший. Когда позвонил записываться, мне посоветовали врача УЗИ Мамедову Марину Алиевну. По результатам визита скажу, что очень приятный врач, как специалист устроила на 100%. Даже рассматриваем с женой вариант продолжить обследования ребенка тут, клиника зэ бэст. Хотя, цены, конечно, даже по киевским меркам не низкие...

23.06.2018 21:26
Людмила

Делали УЗИ брюшной полости совсем маленькому ребеночку у Завалько Светлана Васильевна. И что я вам могу сказать: она лучший врач!! Точнее даже не так... Она - ВРАЧ!! Ребенок начал капризничать, так она не слова не сказал, без вот этих “мамаша успокойте своего ребенка”... еще и помогла мне его успокоить, потом провела тщательное обследование. Я думала, что описание ждать придется, как это было в гос.больнице, нет - тут же выдала и мы в этот же день смогли попасть к своему лечащему врачу, который назначил лечение. Огромное за это спасибище!!

Показати ще 3

arrow

Всього 20 відгуків

залишити відгук arrow arrow
Ваша оцінка
star star star star star
error
error
error
error

Натискаючи кнопку, ви дозволяєте обробку персональних даних та погоджуєтесь з політикою конфіденційності.

Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам?
Наприклад: 0XX XXX XX XX
Передзвоніть
Наприклад: 0XX XXX XX XX

Натискаючи кнопку, ви дозволяєте обробку персональних даних та погоджуєтесь з політикою конфіденційності.

Вільних операторів на лінії: 6
Замовлень дзвінків сьогодні: 100+
Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам?
Наприклад: 0XX XXX XX XX
Вільних операторів на лінії: 6
Замовлень дзвінків сьогодні: 100+
Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам
в зручний час?
КНОПКА
ЗВ'ЯЗКУ
telegram page-down