exit
search serach
Фізіотерапія для дітей в Києві

Дитяча фізіотерапія Києва в клініці МЕДІКОМ

Фізіотерапія - це цілеспрямований вплив на організм зовнішніх фізичних факторів для терапії та попередження появи захворювань. Фізіотерапія для дітей в Києві в клініці МЕДІКОМ допоможе домогтися максимального ефекту в лікуванні різного роду захворювань і патологій у дітей, значно збільшити тривалість ремісії і зміцнити здоров'я.

Фізіотерапевтичні процедури є дієвим способом профілактики і терапії багатьох захворювань і патологічних процесів. Терапевтична дія фізіопроцедур базується на стимуляції організму різними зовнішніми фізичними факторами (вплив ультразвуком, магнітними полями, струмом, УФО-вплив тощо).

Відкрити Згорнути down

Коли може знадобиться застосування фізіотерапії?

Фізіотерапія (м. Київ, МЕДІКОМ) - найбільш безпечний і безболісний вид терапії. Саме тому лікарі часто призначають його для лікування і відновлення дитячого організму.

Фізіопроцедури значно покращують кровообіг, нормалізують захисні функції організму, стабілізують нейрогуморальну регуляцію, надають знеболюючий і регенеративний (відновлювальний) ефекти.

Показання до фізіотерапії:

 • немовлятам при: попрілостях, піодермії, для лікування флегмони та ін.;
 • профілактика і терапія рахіту;
 • якщо у дитини є схильність до алергії;
 • для лікування захворювань кістково-м'язової системи (вроджений вивих стегна, клишоногість, ювенільний ревматоїдний артрит та ін.);
 • відновлювальна терапія патологій нервової системи (ДЦП, нейроінфекції, нейром'язові дистрофії, наслідки черепно-мозкових травм тощо);
 • при наявності неврозів і невротичних реакцій;
 • для профілактики патологій серця і судин (ревматизму, міокардиту, вад серця та ін.);
 • для зміцнення імунної системи дитини.
Відкрити Згорнути down

Фізіотерапія протипоказання:

 • висока температура;
 • онкологія;
 • виснаження;
 • гемолітичний синдром;
 • геморагічний синдром;
 • інфекційні захворювання в гострій стадії;
 • запалення різної етіології в стадії загострення;
 • епілепсія тощо.
Відкрити Згорнути down

Медичні проблеми, які ми лікуємо:

Відкрити Згорнути down

Лікування

Клініка МЕДІКОМ обладнана новітньою сучасною апаратурою. У спеціально призначених для дітей процедурних кабінетах маленькі пацієнти відчувають себе комфортно і спокійно. Результати роботи клініки показали високу клінічну ефективність застосування нового класу фізіотерапевтичної апаратури, розробленої з використанням новітніх медичних технологій і досягнень.

Фізіотерапія
Дитяча фізіотерапія

Фізіотерапевтичні методи лікування, що застосовуються в МЕДІКОМ:

 • Електротерапія (електростимуляція, ампліпульс, струми TENS, струми KOTS і т.п.).
 • Фонофорез (ультразвук).
 • Світлотерапія (ультрафіолетове випромінювання, Біоптрон-терапія).
 • Лазеротерапія (червоний, інфрачервоний лазер).
 • Магнітотерапія.
 • Пневмомасаж.
 • Ударно-хвильова терапія.
 • Карбоксітерапія (лікування вуглекислим газом).

У клініці МЕДІКОМ ви можете отримати повну консультацію лікаря-фізіотерапевта про рекомендовані процедури. Лікар ознайомиться з клінічною картиною захворювання і результатами проведеної діагностики, розробить індивідуальну програму, орієнтовану на вік і стать дитини, специфіку захворювання, врахує всі можливі протипоказання.

Дитячий фізіотерапевт визначить місце впливу і інтенсивність, з'ясує необхідну кількість процедур. Фізіотерапія дітям ефективна при широкому спектрі захворювань. У педіатрії її широко застосовують уже з перших місяців життя дитини при захворюваннях нервової системи, опорно-рухового апарату, для лікування гострих і хронічних запальних процесів. У нашій клініці використовується комплексний підхід, що включає фізіотерапію, види якої спрямовані на лікування та профілактику різних захворювань.

Відкрити Згорнути down

Фізіотерапія дітям. Переваги використання:

 1. Скорочення терміну лікування;
 2. Відсутність алергічних реакцій;
 3. Безболісність лікування;
 4. Відсутність формування залежності від ліків;
 5. Відсутність побічних ефектів;
 6. Спостерігаються тривалі ремісії.

В нашій клініці працює кваліфікований дитячий фізіотерапевт. Під час процедур використовується тільки сучасна апаратура. Все разом це гарантує ефективне і швидке лікування вашої дитини.

У фізіотерапевтичному кабінеті клініки МЕДІКОМ вас зустрінуть висококваліфіковані фахівці, які відмінно володіють сучасними методиками фізіотерапевтичного лікування, вміють правильно спрогнозувати результати зовнішніх фізичних впливів на організм.

Фізіотерапія для дітей (м. Київ, МЕДІКОМ) - це ефективні, безпечні та комфортні процедури, які допоможуть зміцнити імунітет вашої дитини і швидко впоратися з хворобою.

Відкрити Згорнути down

Питання-Відповідь

Скільки триває сеанс фізіотерапії?

Точну тривалість сеансів в хвилинах і секундах порахувати досить складно. Весь курс фізіотерапії складається з безлічі процедур, час проведення яких визначає лікар, керуючись поточним станом здоров'я дитини та впливом на неї фізіотерапевтичних вправ. Направлення на фізіотерапію можна отримати у фахівця за напрямом педіатрії.

Навіщо дітям призначають електрофорез?

Електрофорез передбачає введення лікарських речовин у верхні шари шкіри пацієнта за допомогою постійного електричного струму. Цей метод має багато позитивних якостей. Процедура широко застосовується в педіатрії для лікування дисплазії кульшових суглобів, наслідків родових травм. Також електрофорез призначають дітям при гіпер- та гіпотонусі м'язів, больових синдромах або запаленні слизової рота.

Що дає магнітотерапія при переломах?

При переломах дитині призначають магнітотерапію, оскільки вона стимулює процес загоєння та сприяє поліпшенню мікроциркуляції крові в області пошкоджених тканин.

Лікарі

Записатися на фізіопроцедури і довідатися про ціни на послуги фізіотерапевта можна у координатора колл-центру. Лікарі-фізіотерапевти клінік в Оболонськом й Печерськом районах (поряд зі станціями метро "Оболонь", "Печерська", "Палац "Україна", "Героїв Дніпра") допоможуть прискорити одужання вашої дитини, забезпечать необхідний курс реабілітації і профілактики захворювань, який підвищить імунітет і поліпшить загальне самопочуття дитини.

Ціни на фізіотерапевтичні послуги дітям

На послуги, позначені зірочкою *, знижка постійного клієнта 10% і 15% не поширюється.

Процедури/Маніпуляції
839. Діадинамічні струми (ДДС) (1 процедура)

300 грн

Більше Згорнути down
1562. Лазеропунктура (1 процедура)

520 грн

Більше Згорнути down
843. Лазеротерапія (1 сеанс, 1 зона)

470 грн

Більше Згорнути down
1569. Лікування токами TENS (черезшкірна електронейростімуляція) (1 процедура)

550 грн

Більше Згорнути down
1558. Магнітотерапія зовнішня (1 процедура - 20 хв)

450 грн

Більше Згорнути down
857. УФО (1 сеанс, 1 зона)

300 грн

Більше Згорнути down
859. Фонофорез (1 сеанс, 1 зона)

470 грн

Більше Згорнути down
1570. Електротерапія токами Треберта (1 процедура)

450 грн

Більше Згорнути down
3138. Плавання на дому для дітей (1 сеанс)
Дитячий

550 грн

Більше Згорнути down

Вiдгуки

30.05.2024 16:34
Наталія Павлівна

Так як казала мені подруга, в Медікомі по фізіотерапії саме сучасне обладнання і найкращі лікарі. І в принципі в цьому я змогла переконатися на власному досвіді. Однозначний респект!

05.03.2024 13:13
Каміла

Сама колись користувалася помлугами фізіотерапевта. І зараз, коли виникли негаразди у дитини, я відразу погодилася на таке лікування. Здоров'я швидко стабілізувалося. І в комплексі з іншим лікуванням маємо хороший результат.

15.12.2023 20:42
Вдячна мама

Мені дуже приємно, що без допомоги медичних препаратів змогли значно посилити здоров'я та імунітет доньки. Фізіотерапія - це дійсно класний метод лікування!

12.09.2022 08:22
Лілія Жабченко

Я трохи скептично ставилася до того, що фізіотерапія кардинально вплине на алергічні прояви у сина. Але я глибоко помилялася. Тепер хочу дуже подякувати лікарям за їхню роботу і за чудовий результат. Зміни у нас дуже відчутні в позитивному плані!

03.04.2019 11:52
Диана

Привела сюда на физиолечение носа своего ребенка, так как он у меня страдает насморком постоянно. Лечение помогло, уже после первых процедур состояние ребенка улучшилось. Нас лечила Тамара Викторовна Попова. Огроменное ей спасибо!!!

11.03.2019 14:26
Мария

Огромное спасибо Тамаре Викторовне Поповой. Физиопроцедуры при бронхите моему ребенку наконец избавиться от этой надоедливой болезни. Мы уж столько порогов оббили в поисках адекватного лечения и человеческой помощи... Страшно сосчитать! Ребенок чувствует себя намного лучше, стал бодрее, активнее. Наш врач - очень хороший специалист с богатым опытом. Рекомендую обращаться в эту клинику - тут на пациентов не наплевать.

27.01.2019 20:13
Вероника

Мы посещали клинику Медиком, когда нужна была физиотерапия. Для детей при пневмонии подбирают очень щадящее и эффективное лечение, чтоб ребенок выздоровел, но не навредить ему. Получили квалифицированную помощь от врача-фтизиатра Поповой Тамары Викторовны. Ходили в детскую поликлинику на Печерске (ул. Анри Барбюса, 37/1). Сначала нас проконсультировали, все подробно описали, направили на анализы и только потом приступили к физиотерапии. Процедура действенна. Нам начала помогать практически сразу детская физиотерапия. В Киеве мы долго искали, куда обратиться, город большой, клиник полно, а вот реальных специалистов... Весь персонал в этой клинике ответственный, все чисто и аккуратно. Нам было уделено столько внимания, сколько нужно и даже больше. Я удовлетворена лечением здесь. Жалею, что раньше мы сюда не обращались. Тамаре Викторовне отдельное спасибо! Она очень тактичный человек и врач, ее умелое щепетильное отношение к ребенку меня поразило.

29.11.2018 14:32
Кира

Лечение магнитом предлагают далеко не везде, а еще меньше мест, где такое лечение реально умеют делать. Нам повезло, что в клинике “Медиком” такая процедура есть, мы ведь сюда постоянно ходим и получаем все необходимые процедуры и консультации. Детскую физиотерапию тут проводит Попова Тамара Викторовна. Отличный врач, умеет найти подход к ребенку, расслабить и отвлечь от переживаний. Дети ведь всегда боятся больниц.

23.07.2018 10:48
Нина

Пришли в клинику, потому что наш педиатр назначила нам курс лазеро-магнитной терапии. Я так переживала! Уже здесь в Медикоме нам подробно объяснили вредна ли физиотерапия для детей, взяли анализы и назначили процедуру. Мы посетили ее пока только один раз, но нам очень понравилась эта клиника, будем продолжать. Спасибо Поповой Тамаре Викторовне за теплый прием! Сразу поладила с ребенком!

14.05.2018 09:45
Олеся

Попова Тамара Викторовна лучший физиотерапевт. Мы к ней обращались для прохождения курса магнитной терапии, и остались очень довольны. Да и вобще клиника “Медиком” - клиника, которая нас устраивает.

10.02.2018 15:21
Глеб

УВЧ в клинике МЕДИКОМ моему ребенку проводила врач Попова Тамара Викторовна. Я ей очень благодарен за ее человечность и лояльное отношение к пациентам. Теперь уж точно знаю, что УВЧ детям очень хорошая штука, лечит, но не наносит вреда организму ребенка.

Показати ще 3

arrow

Всього 11 відгуків

залишити відгук arrow arrow
Ваша оцінка
star star star star star
error
error
error
error

Натискаючи кнопку, ви дозволяєте обробку персональних даних та погоджуєтесь з політикою конфіденційності.

Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам?
Наприклад: 0XX XXX XX XX
Передзвоніть
Наприклад: 0XX XXX XX XX

Натискаючи кнопку, ви дозволяєте обробку персональних даних та погоджуєтесь з політикою конфіденційності.

Вільних операторів на лінії: 6
Замовлень дзвінків сьогодні: 100+
Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам?
Наприклад: 0XX XXX XX XX
Вільних операторів на лінії: 6
Замовлень дзвінків сьогодні: 100+
Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам
в зручний час?
КНОПКА
ЗВ'ЯЗКУ
page-down