exit
search serach
Піскун Ольга Валеріївна
comment 47

Піскун Ольга Валеріївна

Завідуюча гінекологічним відділенням стаціонару, лікар акушер-гінеколог, гінеколог-хірург

записатися на прийом

Освіта

 • 2000 р. – Сумський державний університет.
 • 2001 р. – програма з первинної реанімації новонароджених.
 • 2006 р. – Міжнародна конференція «Сучасні малоінвазивні втручання на органах репродуктивної системи й тазового дна у жінок».
 • 2008 р. – навчання по програмі «Ефективна комунікація та управління конфліктами».
 • 2008 р. – Всеукраїнська конференція з ендоскопічної та інноваційної хірургії в гінекології.
 • 2008 р. – семінар «Класичний підхід у лікуванні вагініту».
 • 2008 р. – науково-практичний семінар «Репродуктивна хірургія».
 • 2010 р. – курс теоретичного і практичного навчання «Оперативна біполярна гістерорезектоскопія».
 • 2010 р. – курс професійного навчання «Сучасні оперативні методики реконструкції тазового дна та лікування стресового нетримання сечі у жінок алопластичним методом».
 • 2010 р. – науково-практична конференція «Нове обличчя гінекологічної хірургії».
 • 2010 р. – практичний тренінг по роботі з системами Bulkamid, TVT-Obturator, Prolift Total.
 • 2010 р. – науково-практична конференція «Вагінальна хірургія – сьогодні та завтра».
 • 2012 р. – «Пошук досконалості в ЕКО: новий практичний підхід до ведення пацієнтів із попереднім викиднем».
 • 2012 р. – науково-практична конференція «Сучасні комплексні підходи до лікування тяжких форм ендометріозу та міоми матки».
 • 2020 р. – професійний розвиток «Якість життя жінки елегантного віку».
 • 2020 р. – міжнародний вебінар «УЗ діагностика патології ендометрію і порожнини матки».
 • 2020 р. – міжнародний вебінар «Новий алгоритм IOTA-ORADS:визначення ризику раку яєчників та УЗ опису утворень додатків матки».
 • 2020 р. – міжнародний вебінар «УЗ дослідження рубця матки після КР».
 • 2020 р. – науково-практичний вебінар «Особливості менеджменту кістозних новоутворень в яєчниках».
 • 2020 р. – курс професійного навчання «Ендометріоз від А до Я».
 

Учасник професійних спілок

Учасниця Асоціації акушер-гінекологів України.

 

Процедури та операції, що виконує лікар:

 

Захворювання, які лікує лікар:

 • Корекція урогенітальних порушень (неспроможність м'язів промежини і тазового дна, нетримання сечі, рубцева деформація промежини після пологів або оперативних втручань).
 • Лікування трубно-перитонеального безпліддя, вродженої патології розвитку органів малого таза.
 • Лікування запальних захворювань органів малого таза.
 • Захворювання, що передаються статевим шляхом.
 • Порушення гінекологічної сфери.
 • Патології шийки матки.
 • Ендометріоз.
 • Безпліддя.
 

Клінічні кейси:

кіста

Кейс: видалення ендометріоїдної кісти

Пацієнтка 35 років звернулася в клініку з ендометріоїдною кістою, що формувала 1 л рідини у черевній порожнині.

Розміри були настільки великими, що погано візуалізувалися інші новоутворення на матці. Вони були виявлені вже під час лапароскопічного втручання.

Наша команда одна з небагатьох, хто взявся оперувати кісту таких великих розмірів.

Лікарі-хірурги Піскун О.В. разом та Гаврілов Г.О. провели складну лапароскопічну операцію. Через точкові проколи за допомогою відеокамери на спеціальному обладнанні видалили кісту об’ємом 1 л.

Залишаться тільки невеликі проколи розміром до 5 мм.

 
 
миома

Кейс: міома

Наші хірурги провели операцію з видалення міоматозного вузла з дегенерацією відкритим лапаротомічним методом.

Жінка хворіла більше 10 років. За цей час міома досягла розміру 17х12х14см. Для порівняння, норма довжини матки дорослої жінки 5-7 см.

Технічна складність операції складалась у тому, що вузол об'ємом 410 мл розташовувався на боковій поверхні матки біля судинного пучка.

Новоутворення та ще два виявлених під час втручання вузла видалено. Лікарі-хірурги: Піскун О.В., Іванкова І.М., Гаврілов Г.О.

леймиома

Кейс: лейоміома

Органозберігаюча операція при міомі матки була проведена для пацієнтки 39-ти років.

Проведено МРТ органів малого тазу з контрастуванням. Остаточний діагноз: лейоміома матки (6 тип FIGO).

Хірурги Іванкова І.М. та Піскун О.В. провели консервативну міомектомію лапороскопічним методом. Така операція повністю задовольнила запит пацієнтки на збереження органу.

Першочерговим завданням у боротьбі з хворобою, звісно, є життя та здоров'я. Проте комфорт пацієнтів та їх плани завжди враховуються при виборі методу лікування.

 
 
гістеректомія

Кейс: гістеректомія LAVH, спайковий процес

Гінекологічна операція: лапароскопічна асистенція гістеректомії LAVH, ускладнений спайковий процес.

Видалення матки проводилося через піхву. Додатково застосовувалася лапароскопічна асистенція, оскільки пацієнтка мала спайковий процес в органах малого тазу після раніше перенесеної операції.

В таких випадках успіх залежить як від хірурга, так і від пацієнта. Вчасно звернутися по допомогу, дослухатись до порад лікаря, налаштуватись і прийняти рішення про операцію — перші вкрай важливі кроки. Далі — справа за фахівцями.

Відкрити Згорнути down

Вiдгуки

13.02.2024 13:50
Вікторія Т.

Ольга Валеріївна - то любов на все життя. Чуйна, уважна та людяна. Довірилася їй з першого візиту. Довго зважувалась на операцію, але все пройшло добре. Дякую за те, що навіть в кріслі я відчуваю себе людиною, і моя гідність залишається зі мною. Дякую за толерантність та слова, якими вдається донести суть проблеми та допомогти зважитись на інколи непросте, але необхідне рішення. Окреме дякую персоналу стаціонару за чуйне ставлення. Час, проведений в вашому стаціонарі, згадую з задоволенням. Дякую за людяну медицину!

13.02.2024 13:26
Катерина

Лікар Піскун Ольга Валеріївна, то любов з першого візиту. Дуже уважна і професійна. Сама робить УЗД.

10.01.2024 16:03
Катерина

Відмінний лікар та дуже хороша людина. Рекомендую!

11.12.2023 12:19
Квітка Раїса

Ольга Валеріївна - лікар, якого я шаную за етику та відповідальність. Вона завжди вислуховує мої побоювання, відповідає на всі запитання і забезпечує відмінну медичну допомогу. З таким лікарем відчуваєш себе дуже і дуже впевнено.

20.10.2023 10:42
Поліна Ш.

Потрапила на консультацію до Ольги Валеріївни з підозрою на онкологію. Після детального обстеження з’ясувалося, що новоутворення доброякісне, але його все одно треба видалити. Ольга Валеріївна провела операцію, після якої не було жодних ускладнень, кровотечі або болю. Рекомендую лікаря!

23.09.2023 19:09
К. Луїза

Вдячна Ользі Валеріївні за професіоналізм, операція пройшла успішно. Рекомендую!

07.08.2023 14:36
Пампуха Наталія

Дякую лікарю-гінекологу Ользі Валеріївні Піскун за чудове людяне ставлення! Ви не тільки професіонал своєї справи, але й чуйна людина! Дякую медсестрі Владі Олександрівні за швидку комунікацію і що вчасно знаходите "віконця" для прийому! Випадково восени 2022 знайшла найкращого для себе гінеколога Ольгу Валеріївну. І операція, і всі наступні прийоми у лікаря- це відчуття впевненості, спокою і комфорту! Все на найвищому рівні! Дякую!

06.06.2023 15:07
Личик Світлана Іванівна

Дуже вдячна лікаря Піскун О.В. за досконалий професіоналізм, чутливість і людяність. До клініки звернулась саме через професійного лікаря.

14.05.2023 21:51
Тетяна

Мені пощастило попасти з моєю проблемою до Ольги Валеріївни. Мала критичні кровотечі, які почалися в Польщі, де перебувала з березня минулого року. Після 9 місяців консультацій та поневірянь в 4 клініках в Польщі, набрала на гормонах + 10 кг ваги та отримала аденофіброматоз та невроз, при тому проблему не було вирішено. Пропонували видалити матку, але без належної діагностики, консультування та спроб її зберегти. Приіхала на два тижні в Україну, бо не було іншого виходу, організм розвалювався. Після консультації у чудового лікаря-гінеколога поліклініки Медіком Бурбель Олени Сергіївни була направлена в стаціонар на операцію до Піскун Ольги Валеріївни. Від першого контакту з Ольгою В. до операції та післяопераційного консультування все було вищому професійному рівні та з повагою та уважним ставленням до мене як до пацієнтки. Відчувала, що всі деталі та побічні моменти було враховано і обрано найкращий підхід в моїй ситуації. Висловлюю велику вдячність Піскун Ользі Валеріївні та Бурбель Олені Сергіівні!

07.05.2023 20:06
Олександра Слепченко

Піскун Ольга Валеріївна - вдале, для нас пацієнток, поєднання високих професійних та душевних якостей. Первинний огляд та діагностика проблем проведено були особисто при першому відвідуванні, призначено додаткові аналізи та дослідження, проаналізовано отримані результати, складено план лікування та операції. Оперувала Ольга Валеріївна особисто. На кожному етапі я мала повну інформацію про свій стан, плани, сумніви та рекомендації. Все впевнено, професійно, чітко та швидко. А ще уважно і максимально доброзичливо. Дякую Вам, Ольга Валеріївно! Пацієнткам і мені особисто безперечно пощастило мати такого лікаря як Ви.

21.04.2023 13:42
Лапацька Г.Т.

Хочу щиро подякувати лікарю Піскун О.В., медсестрі Лені та всьому персоналу за добре чуйне уважне ставлення. Щиро дякую

11.04.2023 20:20
Сотник Інна

Все чудово. Я дуже вам вдячна за турботу. Окрема подяка Ользі Валеріївні

09.03.2023 16:05
Світлана

Хочу выразить Ольге Валериевне слова глубокой признательности за профессионализм, доброе сердце и душевное отношение. На сегодня она для меня самый профессиональный гениколог, которого приходилось встречать. Всегда приветливая, доброжелательная доктор, погасила мою тревогу, навеянную другими специалистами, и уберегла от операции. Профессионализм, экспертиза доктора на самом высоком уровне! Большое спасибо!

16.02.2023 12:55
Епифанович Ольга

Врач от Бога и этим все сказано! Благодарю вас Ольга Валерьевна!

29.09.2022 16:57
Олена

Піскун Ольга Валеріївна - чудовий лікар! Професіонал з великої літери! Робила мені лапороскопію (консервативну міомектомію). Все пройшло добре. Надзвичайно чуйна, позитивна людина. Більше б таких лікарів!

09.09.2022 20:53
Печенежская Лилиана

Волею судьбы при диагнозе онкология, мне посчастливилось встретиться и познакомиться с замечательным, я бы сказала, с шикарным специалистом, врачем универсалом Ольгой Валерьевной. И диагностика, и УЗИ, и ежедневные операции. Она не только удивительный врач но и добрейшей, чуткой души человек. Всегда и выслушает, и перезвонит, и триста раз разными словами успокоит и посоветует. Волшебный хирург с большой буквы с большим опытом. Огромнейшее солнечное спасибо Оленька Валерьевна!!! ( Швы ювелирные. Уже почти не видно))

31.08.2022 21:07
Калиниченко Елена

Тот редкий профессионал, который делает ровно столько сколько нужно, четко корректно. Благодарю за Ваш профессионализм.

15.07.2022 10:39
Сусліна Юлія

Улюблений лікар ! Уважна, неймовірно префесійна, розумна, тактовна . Цій жінці можна довірити своє здоров"я та життя. З глибокою подякою та захопленням колега кардіолог після двох хірургічних втручань.

12.05.2021 14:17
Ирина

Ольга Валерьевна супер врач и специалист, попала к ней с серьезной проблемой по гинекологии. До этого посетила несколько врачей, один из которых, к сожалению, чуть не отправил меня на тот свет. Ольга Валерьевна помогла мне с первого визита и благодаря ей осуществилась наша с мужем мечта - у нас родилась доченька. Благодарна ей безмерно - она врач от Бога!!!

19.04.2021 21:12
Ядвига

Долго наблюдаюсь у Ольги Валерьевны, сам Бог мне послал Врача с большой буквы! До неё обследовалась много лет у другого врача, которая меня чуть не убила, Ольга Валерьевна мой ангел хранитель! Благодарю Вас Ольга Валерьевна!!! Доверяю на все 100!!! Очень внимательная, аккуратная, грамотная, Человечная!!!!

31.01.2021 19:25
Анастасия Била

Ольга Валерьевна - именно тот врач, который нашел свое призвание, а не просто ходит на работу, чтобы отсидеть положенные часы! Очень грамотный врач, к тому же внимательная и дотошная, заботливая и чуткая, чувствуется неподдельная забота о здоровье пациентов.

05.01.2021 13:52
Юлия Сирик

Очень приятная, внимательная к деталям, аккуратная . Это тот случай, когда я знаю, что нашла своего врача.

14.12.2020 17:39
Анастасия

Благодаря профессионально выполненной гистероскопии на следующий же цикл наступила долгожданная беременность. Безмерно благодарна этому чудесному врачу.

22.10.2020 14:46
МАРИНА ГУПАЛО

ПОПАЛА К ОЛЬГЕ ВАЛЕРИЕВНЕ НАХОДЯСЬ В НЕ ОЧЕНЬ ПРИЯТНОЙ СИТУАЦИИ. ПОСЛЕ ПРИЕМА ДОКТОР СДЕЛАЛА МНЕ ГИСТЕРОСКОПИЮ И ПОЛИПЕКТОМИЮ. НА ПОВТОРНОМ ПРИЕМЕ ВСЕ ХОРОШО!!! ОЧЕНЬ ПРИЯТНЫЙ ЧЕЛОВЕК,ЧТО НЕ МАЛО ВАЖНО! РЕКОМЕНДУЮ ВСЕМ!!!

09.03.2020 20:30
Алина Носок

Огромная благодарность прекрасному доктору и человеку - Пискун Ольге Валерьевне за проведённую операцию!!! Все прошло быстро и хорошо! Вы - доктор то Бога!!! Безмерно Вам благодарна!

25.11.2019 00:06
Оксана К

Хочу искренне поблагодарить Ольгу Валериевну за проведенную мне операцию! За ее высокий профессионализм, прекрасное знание своего дела, внимательное отношение к пациентам.Спасибо Вам Ольга Валериевна и пусть Ваши " золотые ручки" помогут еще многим, многим женщинам!!!

17.11.2019 10:34
Татьяна Чернецкая

Огромное спасибо Ольге Валерьевне за внимательное и доброе отношение, она высокопрофессиональный врач, очень образована, знающая, много полезных рекомендаций дает на приеме. Лечусь у нее уже несколько лет, всегда довольна результатом, как ее работы, так и просто общением. Очень доброжелательна, внимательна. Всегда объясняет, что означают параметры исследования на приеме, чтобы понимать состояние своего здоровья. Назначает обследования, подбирает лечения. А также спасибо за операцию, которую она провела. Спасибо Вам Ольга Валерьевна.

11.10.2019 12:36
Людмила

Ольга Валерьевна , Вы самый лучший специалист.

10.10.2019 23:37
Вероніка Ш.

Очень хороший врач. Осматривала и консультировала меня после операции - настоящий профи, очень внимательная, по-человечески теплая, таких врачей редко можно встретить. Спасибо!

10.09.2019 19:48
Инна

Я шла на прием к Ольге Валериевне Пискун целенаправленно. Я уже много врачей сменила, пока пыталась решить проблему бесплодия. Пробовала уже и разные курсы лечения, и бабкины методы, ванночки, припарки. Но что-то все не то. Конечно, был вариант еще в санаторий поехать, но это очень дорого и надо с месяц свободного времени. Уже собиралась как-то решить вопрос с поездкой, когда наткнулась на отзывы об Ольге Валериевне. Чем черт не шутит, решила попробовать. Доктор изучила все мои результаты исследований, назначила сделать томографию головного мозга, сделать УЗИ щитовидки и переделать гормональные анализы, чтобы были свежие результаты. Конечно, не нужно говорить про мазки - это по умолчанию. С этого и началось моя новая история. Причина нашлась в уровне гормонов щитовидной железы. Доктор еще удивилась, как это я так лечилась, что не лечила щитовидную железу. В общем, по результатам из-за щитовидки нарушилась работа одной области в мозгу и яичников тоже. Вроде как излечимо. Конечно, я пока не знаю как оно будет дальше. Но на данном этапе началось осознанное лечение и понимание источника проблемы.

20.08.2019 11:18
Марія Духненко

Дуже уважний і чуйний лікар. Унікальне поєднання високого професіоналізму і чудових людських якостей. З перших хвилин відчувалось, що лікарю не байдуже. Як хірург має "легкі ручки". Все зроблено на високому рівні. Дякую Вам за Вашу роботу!

26.06.2019 14:15
Тамара

Консультация у Пискун О.В. мне очень понравилась. Все четко, по полочкам, ничего лишнего. Очень понравилось. Рекомендую всем, кому нравятся консультации четко и по делу.

05.04.2019 16:27
Кристина Баженова

Пискун Ольга Валериевна - прекрасный специалист. Мы с сестрой и наша мама у нее наблюдаемся. Очень рады, что нашли такого прекрасного специалиста. Действительно помогает, относится очень хорошо, хоть и молодая, но очень компетентная и опытная.

18.03.2019 12:46
Наташа

Я поддержу!!! Пискун Ольга Валериевна - суперский врач!!! Лучшего и не пожелаешь!!!

27.02.2019 14:34
Лиля

клевый врач.гинеколог как по мне должен относиться с пониманием и очень диликатно к каждому пациенту.всегды вы слушает и не перебивает.потом задаст вопросы там что надо.професионал своего дело.

10.12.2018 15:28
Виктория

Ольга Валериевна это замечательный доктор! Без преувеличения она является одним из лучших гинекологов Украины. С ней действительно все проблемы решаются легко. От имени всех ее пациентов желаю ей счастья и успехов!

06.10.2018 15:28
Ядвига

Одним словом - Врач от Бога!!! Дай Бог здоровья Ольге Валерьевне Пискун!!!

26.10.2017 15:28
Инна

Хочу выразить большую благодарность Ольге Валериевне за профессионализм. Огромное спасибо за качественную работу и подход. Отношение доктора заставляет забыть о страхах и вызывает большое доверие.
Спасибо!

19.05.2017 15:28
Скоробагатько Анна

БЛАГАДАРНОСТИ НЕТ КРАЯ!!! Спасибо Вам ОГРОМНОЕ!!! Ольга Валериевна!!!! Вы самый лучший доктор в мире!!!!Внимательная, отзывчивая, чуткая. Благодаря Вам, у меня началась НОВАЯ жизнь! Высокий профессионализм ВСЕХ сотрудников. Заботливые добродушные, отнеслись как к родному человеку. Такой заботы я в своей жизни никогда не встречала. Очень внимательно по нескольку раз обследовали. А после операции так вообще!!! Как к принцессе))) Благодарю весь коллектив отделения. Медсестрам ОГРОМНОЕ СПАСИБО!!!!! Владлена, Клавдия!!! Всех не упомню, простите. И девочек с реанимации ВСЕМ СПАСИБО---ЗА НОВУЮ ЖИЗНЬ---

Слова благодарности вам выражая,
Энергии, сил и успехов желаю,
Пусть будет красиво сиять небосвод,
А солнечный свет вам тепло принесет,
Согреет сердца и еще ваши души,
Жизнь станет светлее, красивей и лучше.
Спасибо еще раз, спасибо за все,
И с вами навечно впредь сердце мое!

01.03.2016 15:28
Иванова Маргарита

Хочу оставить свой отзыв! И вот почему :
1. Помочь всем, кто ищет своего Доктора и ещё не определился с выбором. Этот Доктор - Ольга Валерьевна!
2. Подтвердить и одобрить каждое слово в уже оставленных отзывах. Это всё правда!
3. Добавить ещё немного от себя : Ольга Валерьевна, Вы - замечательный Доктор! Я благодарна Вам! И я очень рада, что мы с Вами встретились! С Вами любые проблемы решаются - легко, приятно и с удовольствием!
4. Медиком! Вы предлагаете лучшее! Спасибо!

28.12.2015 15:28
Наталья

Огромное спасибо Ольге Валериевне за профессионализм и качественную работу! Мне сделали операцию на матке, шов практически незаметен благодаря ей :) Отношение после операции было очень "домашним", быстро отошла и уже "в строю". Теперь не променяю ее ни на кого :)

06.01.2015 15:28
Антоніна

Ольга Валеріївна! З Різдвом Вас! Ви завжди вселяєте надію безнадійним. Ви лікуєте не тільки за допомогою методів традиційної медицини, але і вмінням заходити спільну мову з кожним пацієнтом, професійно визначати діагноз!!!! Ви найкращий лікар!!!!

18.11.2014 15:28
Марина

Была у нее на приеме 1-й раз. Очень толковый врач. Осмотр провела очень аккуратно, вежливо. Спасибо за профессионализм!

05.11.2014 15:28
Елена

Ольга Валериевна - это действительно доктор от Бога!!!!!! Нам с мамой довелось доверить свое здоровье именно ей и мы уже 6 лет об этом ни разу не пожалели!!!! Спасибо Вам большое за Вашу доброту, заботу, моральную поддержку!!! Вы делаете нашу жизнь счастливее!!!Нет ни капли сомнений, что придя к вам все будет замечательно!!!!!!!

21.02.2013 15:28
Екатерина

Благодаря Ольге Валерьеане, мы с мужем самые счастливые родители. У нас родился сын о котором всегда мечтали, но никто не мог нам помочь. Еще тысячу раз спасибо ВАМ Ольга Валерьевна!

30.11.2012 15:28
Татьяна

Самые теплые слова благодарности для душевного доктора Ольги Валерьевны с золотыми руками и добрым сердцем. Ваше отношение, Ваш высокий профессионализм и Ваша теплая улыбка помогает справиться со всеми волнениями. Спасибо за мое здоровье и за Вашу работу. Не пооменяю Вас ни на какого другого "женского" доктора. Спасибо!

21.08.2012 15:28
Пациент

Выше всяких похвал - огромную человеческую благодарность хочу выразить Пискун Ольге Валериевне. Первый раз в жизни встречаю такую умничку, берегите её.

Показати ще 3

arrow

Всього 47 відгуків

залишити відгук arrow arrow
Ваша оцінка
star star star star star
error
error
error
error

Натискаючи кнопку, ви дозволяєте обробку персональних даних та погоджуєтесь з політикою конфіденційності.

Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам?
Наприклад: 0XX XXX XX XX
Передзвоніть
Наприклад: 0XX XXX XX XX

Натискаючи кнопку, ви дозволяєте обробку персональних даних та погоджуєтесь з політикою конфіденційності.

Вільних операторів на лінії: 6
Замовлень дзвінків сьогодні: 100+
Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам?
Наприклад: 0XX XXX XX XX
Вільних операторів на лінії: 6
Замовлень дзвінків сьогодні: 100+
Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам
в зручний час?
КНОПКА
ЗВ'ЯЗКУ
telegram page-down