exit
search serach
Нитевая перинеопластика

Ниткова перинеопластика промежини

Ви хочете покращити стан інтимної зони після пологів або усунути вікові зміни? Бажаєте підвищити якість інтимного життя? Ниткова пластика промежини допоможе позбутися проблем, спровокованих пролапсом статевих органів. У клініці МЕДІКОМ проводиться якісна перинеопластика, адже наші кваліфіковані фахівці використовують малотравматичні методики, а також найкращі хірургічні інструменти та витратні матеріали для інтимної пластики.

Перинеопластика – це малоінвазивна хірургічна операція, у ході якої застосовуються спеціальні нитки із насічками, що забезпечують звуження входу в піхву(статевої щілини). Унікальні полідіоксанонові нитки стимулюють вироблення власного колагену та сприяють природному омолодженню тканин інтимної зони.

Внаслідок ліфтингу тканини промежини відновлюють тонус з корекцією пролапсу піхви. Усунення фізіологічного та естетичного дискомфорту значно покращує психоемоційний стан жінки, додає впевненості у собі, забезпечує достатній рівень дотичності органів під час статевого акту та підвищує якість сексуального життя. Метод малоінвазивної пластики промежини дає бажаний результат відразу після проведеного втручання.

Відкрити Згорнути down

Показання до проведення перинеопластики

Операція призначається хірургом-гінекологом при виявленні наступних показань до проведення перинеопластики:

 • зовнішні деформації статевих органів після пологів;
 • вікових та/або гормональних змін, а також інших структурних порушень;
 • зіяння статевої щілини, що призводить до частих неспецифічних запальних процесів внутрішніх статевих органів;
 • зниження інтракоїтальної чутливості;
 • бажання покращити вигляд інтимної зони.

Малоінвазивна ниткова перинеопластика не тільки відновлює естетику та якість статевого життя, а й сприяє усуненню можливих ускладнень, що провокуються змінами в області промежини. Пролапс статевих органів може призводити до порушення мікрофлори піхви, подальшого перерозтягування тканин, ніктурії та нетримання сечі при навантаженнях, аноргазмії та дискомфортних відчуттів у положенні сидячи, під час занять спортом або сексом. Після ниткової перинеопластики більша частина описаних вище жіночих проблем усувається.

Малоінвазивна перинеопластика призначається пацієнткам, у яких опущення стінок піхви не перевищує ІІ ступінь. В інших випадках лікарі клініки МЕДІКОМ рекомендують таку ефективну процедуру пластичної хірургії як підтяжка (пластика) стінок піхви.

інтимна пластика показання
гінекологічний стаціонар
Відкрити Згорнути down

Протипоказання

Перед призначенням ниткової перинеопластики жінка проходить комплексне обстеження для виявлення протипоказань та визначення загального стану здоров'я.

Протипоказання до виконання перинеопластики:

 • злоякісні новоутворення;
 • період вагітності;
 • генітальний герпес у стадії загострення;
 • порушення системи згортання крові;
 • тяжкий перебіг екстрагенітальних захворювань;
 • системні хронічні захворювання на стадії загострення;
 • гострі інфекційні та запальні процеси статевих органів;
 • запалення будь-якої локалізації із підвищенням температури тіла;
 • декомпенсована форма цукрового діабету.
Відкрити Згорнути down

Післяпологова пластика промежини виконується відповідно до призначень і рекомендацій акушера-гінеколога, що надає медичні послуги.

Підготовка до перинеопластики

Перед операцією потрібна консультація лікаря-гінеколога. При виявленні хронічних патологій в анамнезі жінки можуть призначатися обстеження в інших профільних фахівців.

Підготовка до перинеопластики включає такі дослідження, як:

Відкрити Згорнути down

Якщо під час діагностики не було виявлено протипоказань, перинеопластика проводиться після консультації анестезіолога, який визначає максимально безпечний та ефективний метод знеболювання.

За 7 днів до операції рекомендується припинити прийом препаратів, які сприяють розрідженню крові. Напередодні перинеопластики необхідно прийняти душ та збрити волосся в промежині. Якщо втручання проводиться під загальним наркозом, останній прийом їжі повинен відбутися за 6-8 годин до введення у медикаментозний сон. Пити рідину можна не пізніше, ніж за 2 години перед процедурою.

Відкрити Згорнути down

Як проходить пластика промежини?

Малоінвазивна перинеопластика виконується через мінімальні проколи шкіри в області промежини. Лікар індивідуально визначає необхідну кількість ниток з насічками для отримання бажаного ефекту ліфтингу стінок піхви та вводить їх через мікропроколи. Синтетичні нитки не потребують подальшого видалення, оскільки є біодеградуючими (розсмоктуються самостійно).

Тривалість перинеопластики не перевищує 30-35 хвилин. Після процедури жінка залишається під наглядом медиків у палаті стаціонару до повної стабілізації загального самопочуття.

Дізнатись, як переноситься ниткова пластика промежини, за відгуками пацієнток клініки можна у відповідному розділі сайту.

Відкрити Згорнути down

plastika ginekologiya

Відновлення після ниткової перинеопластики

Після малоінвазивної перинеопластики реабілітація триває 10-14 днів. До завершення відновлювального періоду рекомендується:

 • пам'ятати про підмивання після кожного відвідування туалету;
 • не приймати гарячу ванну та не робити теплові процедури;
 • не відвідувати солярії, лазні, сауни, пляжі, басейни;
 • обмежити фізичні навантаження (не підіймати важкі речі);
 • не користуватися тампонами;
 • утримуватися від статевих контактів;
 • уважно виконувати призначення лікаря.

Після перинеопластики прийом антибіотиків не потрібний. Для усунення незначних болісних відчуттів можуть застосовуватися ректальні свічки на основі нестероїдних протизапальних засобів. Тривалість дотримання обмежень після операції слід обговорювати з лікарем індивідуально під час контрольних оглядів.

Відкрити Згорнути down

Результати та ефект

Ефект звуження піхви досягається відразу, завдяки спеціальній нитці. Вона стимулює вироблення природного колагену, що сприяє зміцненню тканин. Згодом на нитках утворюються фіброзні тяжі, які після саморозсмоктування шовного матеріалу зростатимуться, забезпечуючи пролонговану звужувальну дію. Результат після коригувальної процедури зберігається протягом 10 років.

Після перинеопластики відзначається покращення відчуттів під час статевих контактів. Завдяки відновленню естетики зони промежини, жінки почуваються впевненішими. Усунення пролапсу піхви за допомогою вживлення спеціальних ниток запобігає прогресуванню опущення тканин, а також знижує ризик розвитку запальних процесів, потрапляння у піхву повітря, ніктурії та стресового нетримання сечі.

Процедура ніяк не впливає на репродуктивне здоров'я та подальшу активність жінки. Вона може планувати зачаття дитини та природні пологи, займатися рухливими видами спорту та фізичною працею.

Відкрити Згорнути down

Можливі ускладнення після ниткового ліфтингу

Нитки виготовляються з гіпоалергенного матеріалу, тому не провокують алергічні реакції. Якщо дотримуватись усіх лікарських рекомендацій після перинеопластики, ускладнень не виникає. У разі підвищення температури та появи дискомфортних відчуттів слід негайно звернутися за медичною допомогою.

Відкрити Згорнути down

Переваги проведення ниткової перинеопластики у нашій клініці

 1. Застосування найкращих витратних матеріалів та хірургічних інструментів.
 2. Індивідуальний підхід.
 3. Великий стаж роботи пластичних хірургів.
 4. Високі гарантії стерильності.
 5. Проведення процедур в операційному блоці, який відповідає стандартам JCI.
 6. Якісне та безпечне знеболювання.
 7. Цілодобовий контроль за станом пацієнтки.
 8. Надання невідкладної допомоги у палаті інтенсивної терапії.
 9. Комфортне розміщення у стаціонарі.
 10. Збереження конфіденційності.
Відкрити Згорнути down

Питання-Відповідь

Чи можливо поєднувати перинеопластику із пластикою статевих губ?

Для покращення зовнішнього вигляду інтимної зони пластичний хірург може поєднувати перинеопластику із лабіопластикою. Пластика статевих губ проводиться за бажанням пацієнтки або із медичних показань.

Яка анестезія застосовується під час перинеопластики?

Перинеопластика може проводитись під місцевою анестезією, але для забезпечення максимального психологічного комфорту жінки рекомендується загальний наркоз. Найбезпечніші препарати для знеболювання підбираються анестезіологом після проведення попередньої консультації.

Чи можна народжувати після пластики промежини?

Ниткова перинеопластика не є протипоказанням для зачаття та природних пологів. Однак планування вагітності рекомендується розпочинати не раніше, ніж через 3-6 місяців після процедури.

Лікарі

Ви хочете зробити перинеопластику та шукаєте досвідчених фахівців? Звертайтеся до клініки МЕДІКОМ на Оболоні, зателефонувавши за вказаним на сайті номером телефону або заповнивши форму зворотнього зв'язку. Оператор контакт-центру швидко зв'яжеться з вами, дасть відповіді на усі питання про ниткову перинеопластику та ціну процедури, а також запише вас на прийом до лікаря.

comment 15
Лавренюк Юлія Василівна
Лікар акушер-гінеколог першої категорії, хірург, к.м.н.

Вартість перинеопластики

На послуги, позначені зірочкою *, знижка постійного клієнта 10% і 15% не поширюється.

Операції
4128. * Відновлення гімена

13300 грн

Більше Згорнути down
4130. * Пластика промежини при рубцевій деформації

14200 грн

Більше Згорнути down
4661. * Пластика вульви / Лабіопластика ІІ-ї категорії складності за медичними показаннями

25500 грн

Більше Згорнути down
5433. * Малоінвазивна процедура в ділянці промежини та зовнішніх статевих органів (ушивання чи коагуляція посттравматичних руптур та ін.) у виконанні експерта Суханової А.А.

9400 грн

Більше Згорнути down
5436. * Пластика промежини при рубцевій деформації у виконанні експерта Суханової А.А.

17400 грн

Більше Згорнути down
5464. * Пластика стінок піхви з перінеолеваторопластикою у виконанні експерта Суханової А.А.

18900 грн

Більше Згорнути down
Процедури/Маніпуляції
4585. * Інтимна контурна пластика – аугментація зони G (без вартості препарату)

7000 грн

Більше Згорнути down
4587. * Інтимна контурна пластика – моделювання капюшона клітора(ін'єкційна кліторо (худо)пластика) (без вартості препарату)

7000 грн

Більше Згорнути down
4588. * Інтимна контурна пластика - гімену(дівочої перетинки - контурна гіменопластика) (без вартості препарату)

7000 грн

Більше Згорнути down
4589. * Інтимна контурна пластика входу в піхву(звуження) (ін'єкційна вестибуло/інтроітопластика) (без вартості препарату)

7000 грн

Більше Згорнути down
Пов'язані послуги
Консультация гинеколога
Консультація гінеколога
Пластична хірургія
Пластична хірургія
Интимная контурная пластика
Інтимна пластика
Пластика статевих губ (лабіопластика)
Лабіопластика

Вiдгуки

02.02.2022 10:52
Наталья Иванова

Очень благодарна Лавренюк Юлии Васильевне за помощь в деликатном вопросе! В клинику МЕДИКОМ меня привела рекомендация подруги, у которой была схожая проблема после рождения малыша. Юлия Васильевна внимательно меня выслушала и осмотрела, провела анализы и уже на следующий день мне назначили операцию. Врач-гинеколог уверила меня, что риски от такой процедуры минимальные, а эффект получается продолжительный. Для устранения существующей проблемы мне было достаточно сделать нитевую перинеопластику. Процедура прошла без боли, я спала во время операции. После наркоза я быстро пришла в себя и меня отпустили домой. Соблюдать назначения после операции было несложно. Ограничений небольшие, все они выполнимые. Мне разрешили прекратить их соблюдать через 14 дней. Эффект после операции появился сразу, и я была приятно этому удивлена. Эта деликатная процедура изменила многое и я очень довольна, что решилась на нее.

19.12.2021 18:29
Софія Михайлівна

Під час планового огляду гінеколога, а мені пощастило потрапити до чудового лікаря Юлії Василівни Лавренюк, у мене виявили невеликий пролапс. Юлія Василівна пояснила мені наслідки й виявилося, що саме цих проблем мені хотілося б позбутися, а я все списувала на вік. Мені запропонували зробити ниткову перинеопластику. Результат чудовий! Процедура переноситься легко, догляд за пацієнтом у клініці МЕДІКОМ, як завжди, чудовий. Виписали мене того ж дня.

30.10.2021 16:31
Олена

У мене були тяжкі пологи і мені довелося зіштовхнутися з однією делікатною проблемою, про яку знають багато жінок. Я звернулася до клініки МЕДІКОМ на проспекті Героїв Сталінграда. Гінеколог Лавренюк Юлія Василівна одразу заспокоїла мене та сказала, що така проблема зараз легко вирішується за допомогою перинеопластики. Я недовго думала, перш ніж зважитися на цю операцію. І не пошкодувала, що зробила її. Про прикру проблему залишилися лише спогади. Юліє Василівно, дякую вам за все!

залишити відгук arrow arrow
Ваша оцінка
star star star star star
error
error
error
error

Натискаючи кнопку, ви дозволяєте обробку персональних даних та погоджуєтесь з політикою конфіденційності.

Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам?
Наприклад: 0XX XXX XX XX
Передзвоніть
Наприклад: 0XX XXX XX XX

Натискаючи кнопку, ви дозволяєте обробку персональних даних та погоджуєтесь з політикою конфіденційності.

Вільних операторів на лінії: 6
Замовлень дзвінків сьогодні: 100+
Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам?
Наприклад: 0XX XXX XX XX
Вільних операторів на лінії: 6
Замовлень дзвінків сьогодні: 100+
Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам
в зручний час?
КНОПКА
ЗВ'ЯЗКУ
telegram page-down