exit
search serach
Сурдологія
67. Консультація сурдолога
1200 грн.

Опис

Консультація досвідченого сурдолога (стаж понад 15 років) Істомін С.Ю. у зручний для пацієнта час вдома на високотехнологічному обладнанні Otometrics (виробник Данія)

Більше Згорнути down

Сурдологія Києва

Останнім часом, все більше людей відзначають у себе зниження слуху і, навіть, туговухість (стійке ослаблення слуху, що супроводжується порушенням сприйняття оточуючих звуків і мовної комунікації). Ще зовсім недавно туговухість, найчастіше, спостерігалася лише у осіб похилого віку. Однак, сучасний уклад життя значно «омолодив» дану патологію. Сурдолог в Києві в клініці МЕДІКОМ на Оболоні та Печерську перевірить ваш слух, проведе комплексну діагностику і призначить необхідну терапію.

Сурдологія - це розділ медицини, що вивчає будову вуха і фізіологічні аспекти сприйняття звуку, причини та способи лікування порушень такого сприйняття, методи діагностики і профілактики різних форм приглухуватості та глухоти. Сурдологія є вузькою спеціалізацією отоларингології. Сурдолог - це лікар, який займається діагностикою та терапією різних порушень слуху.

Відкрити Згорнути down
Проєкт з безоплатного слухопротезування "Чути життя"
11 липня 2023
Благодійний проєкт: безкоштовне встановлення слухових апаратів для військових ЗСУ
08 серпня 2023
Історія учасника проєкту з безкоштовної реабілітації слуху: хлопчик з родини ВПО
11 серпня 2023
Історія учасника проєкту з безкоштовної реабілітації слуху: Влад, військовий
11 серпня 2023
Історія учасника проєкту з безкоштовної реабілітації слуху: герой Бахмуту
15 вересня 2023
Історія учасника проєкту з безкоштовної реабілітації слуху: боєць ЗСУ
07 лютого 2024
Історія учасника проєкту з безкоштовної реабілітації слуху: Володимир, військовий ЗСУ
25 лютого 2024
Історія учасника проєкту з безкоштовної реабілітації слуху: Андрій, ветеран ЗСУ

Симптоми. Коли потрібна консультація лікаря-сурдолога:

 • ви помітили зниження слуху після перенесеного інфекційного захворювання;
 • ви почали часто перепитувати при розмові співрозмовника;
 • ви вважаєте, що оточуючі говорять не виразно;
 • ви стали значно збільшувати гучність при перегляді телепрограм;
 • ви часто хворієте на отити або перенесли захворювання у важкій формі;
 • ви чуєте шум або дзвін у вухах.

Також, відвідати лікаря потрібно, якщо була тупа травма в області вуха.

Відкрити Згорнути down

Захворювання, які лікують у МЕДІКОМ:

 • Гострий неврит слухового нерва
 • Адгезивний отит
 • Отосклероз
 • Тимпаносклероз
 • Хвороба Мен'єра
 • Невринома слухового нерва
 • Сенсоневральна, кондуктивна або змішана приглухуватість
 • Інші порушення функціонування органів слуху
Відкрити Згорнути down
Аудіометрія
Аудіометрія
Отоларингологія
Консультація отоларинголога
Отопластика
Отопластика
Отосклероз
Лікування отосклерозу
Стапедопластика
Стапедопластика
Шунтування барабанної перетинки
Шунтування барабанної перетинки

Діагностика

Зниження слуху може відбувається поступово, і, на перший погляд, може не становити загрози. Тільки хороший спеціаліст може вчасно діагностувати проблему і вжити необхідні заходи для повернення та / або збереження слуху.

Якісна аудіометрія в Києві (Україна) проводиться в клініці МЕДІКОМ. Тут веде прийом висококваліфікований сурдолог для дорослих пацієнтів і для дітей. Дана процедура дозволяє виміряти гостроту слуху, визначити сприйнятливість до звукових коливань різної частоти. Аудіологічний скринінг у маленьких пацієнтів дозволяє виявити найменше зниження слуху.

На прийомі вам проведуть ретельну діагностику порушень слуху. Лікар збирає анамнез, проводить огляд вушного каналу, позначає методи діагностики, які допоможуть вибрати адекватні способи лікування, пропонує заходи щодо попередження розвитку приглухуватості.

Аудіограма
перевірка слуху

Методи дослідження слуху в МЕДІКОМ:

 • Аудіометрія.
 • Акустична імпедансометрія.
 • Реєстрація слухових викликаних потенціалів у скринінговому тесті.
 • Отоакустичної емісія.

Часто проблеми зі слухом носять неврологічний характер. Щоб виключити захворювання з боку нервової системи, лікар-сурдолог може направити на консультацію до невропатолога клініки.

Консультація сурдолога в центрі МЕДІКОМ проводиться з використанням інноваційного обладнання і сучасних методів лікування, заснованих на новітніх досягненнях в галузі медицини.

У координатора колл-центру ви можете записатися на прийом до сурдолога, дізнатися, де купити слуховий апарат в Києві, які в клініці є слухові апарати, ціни на послуги. У нашому медичному центрі ви отримаєте широкий спектр послуг слухового протезування, а також кваліфіковане, уважне і доброзичливе обслуговування.

Відкрити Згорнути down

Лікарі

Відвідайте сурдолога в Києві (МЕДІКОМ), і ви отримаєте: більш, ніж 20-річний досвід роботи, індивідуальний підхід до кожного пацієнта, сучасне обладнання, доброзичливу атмосферу і доступні ціни.

comment 31
Істоміна Світлана Юріївна
Врач-отоларинголог, сурдолог першої категорії

Питання-Відповідь

Як проходить тімпанометрія?

Процедура проводиться за допомогою спеціального обладнання — імпедансного аудіометра. Це — аналізатор середнього вуха, здатний під час діагностики за допомогою спеціальних звукових хвиль виявити його патології.

Чим сурдолог відрізняється від отоларинголога?

Отоларингологія — це ширша галузь медицини, яка також охоплює й сурдологію. Лор-лікар займається діагностикою та лікуванням таких органів, як вухо, горло та ніс. Сурдолог більше сконцентрований на патологіях вуха та допомагає позбутися проблем зі слухом.

Скільки годин на день потрібно носити слуховий апарат?

Слуховий апарат рекомендовано використовувати хоча б по 8 годин щодня. Таким чином вухо «тренується», що позитивно впливає на поліпшення якості слуху.

Що буде, якщо носити слуховий апарат менше, ніж ви рекомендуєте?

Якщо носити засіб менше рекомендованого часу, то це може не надати потрібного ефекту. Через відсутність стимуляції мозок не зможе пройти адаптацію, і його здатності обробки звуку будуть поступово погіршуватися. Крім цього, небажання часто носити слуховий апарат може призвести до того, що ви будете чути власний голос і інші звуки неправильно.

Чи може слуховий апарат призвести до розвитку так званого «ледачого вуха»?

Носіння слухового апарату не призводить до такого синдрому. У ваших вух не розвивається залежність при його носінні. Хіба що в перші кілька хвилин після зняття апарату може виникнути певний звуковий дисонанс, але після все стабілізується.

Вартість послуг сурдолога

На послуги, позначені зірочкою *, знижка постійного клієнта 10% і 15% не поширюється.

Консультації

Опис

Консультація досвідченого сурдолога (стаж понад 15 років) Істомін С.Ю. у зручний для пацієнта час вдома на високотехнологічному обладнанні Otometrics (виробник Данія)

Більше Згорнути down
Діагностика
1343. Імпедансометрія (тімпанометрія + акустичні рефлекси)

700 грн

Більше Згорнути down
1350. Комплексна підготовка до слухопротезування (аудіограма + підбір СА)

900 грн

Більше Згорнути down
646. Отоакустична емісія

900 грн

Більше Згорнути down
3903. * Слуховий апарат Widex UNIQUE U-CIC (R-RC) (100)

16930 грн

Опис

Слуховий апарат Widex UNIQUE U-CIC (R-RC) (100). Слуховий апарат Widex UNIQUE U-CIC (R-RC) (100) (характеристика “100”)
Більше Згорнути down
3904. * Слуховий апарат Widex UNIQUE U-CIC (R-RC) (50)

14760 грн

Більше Згорнути down
3905. * Слуховий апарат Widex UNIQUE U-CIC-M (30)

11510 грн

Більше Згорнути down
Процедури/Маніпуляції
Більше Згорнути down
1349. Заміна сірчаних фільтрів

180 грн

Більше Згорнути down
1345. Медичне налаштування цифрових слухових апаратів

650 грн

Більше Згорнути down

Лікар додому

З якихось причин Ви особисто або Ваш родич, близька людина, дитина не може потрапити на прийом до лікаря-сурдолга в клініку? Ви можете оформити виклик лікаря додому. Такий візит включає: огляд, збір анамнезу, встановлення діагнозу, призначення лікування. Також вдома може бути проведений ряд діагностичних досліджень для уточнення діагнозу — УЗД, ЕКГ, забір крові та сечі, інше.

Відкрити Згорнути down

Вiдгуки

11.09.2021 14:16
Чаплина Марина Александровна

Спасибо большое за профессиональный и качественный осмотр!

06.05.2019 23:11
Сергей

С утра ощутил, что болит ухо. Что делать и куда бежать? Болезнями ушей никогда не страдал. Поблизости у меня клиника Медиком, обратился туда. Направили к ЛОРу, тут поставили диагноз “гнойный отит”. Т.к. обратился я не сразу и запустил болезнь, слух немного упал, а если бы не профессионализм врачей, то небойсь и вообще глухим бы остался, так что к ним претензий ноль. С ухудшением слуха пошел уже на прием к сурдологу Истоминой Светлане Юрьевне. Она меня обследовала, сделала заключение, что восстановление возможно. Назначила лечение и следующую дату приема, к которому кстати, все практически прошло. Спасибо, что приняли быстро и вылечили качественно!

05.04.2019 22:01
Евгений

Понадобился толковый врач сурдолог в Киеве. Обратился в клинику “Медиком”. Прием проводила доктор Истомина Светлана Юрьевна. Искренне ей благодарен за то, что решила мою проблему со слухом. Сурдология Киева не особо то развита и имеет не много таких хороших специалистов. Страдал на шум в ушах, причины мне были неизвестны. Но Светлана Юрьевна их очень быстро определила и назначила лечение. Очень впечатляет, что в этой клинике не начинают лечение без тщательного предварительного обследования. Вот и меня отправили на некоторые процедуры и анализы. После них врач объяснила, что у меня нарушения в работе слухового аппарата. Кстати, приходил к ней в клинику на Анри Барбюса, 37/1. Она сказала, что проблема устаревшая, связана с давними болезнями ушей, чем я страдал и в детстве, и во взрослом возрасте. Я все подтвердил. Прошел курс лечения, сейчас все гораздо лучше.

22.01.2019 21:19
Артем

Обращался к Истоминой Светлане Юрьевне, потому что начал падать слух. Паника возобладала над разумом, помчался галопом в клинику, всех на уши там поднял)) Как еще заодно к психиатру не записали) Так вот, доктор меня внимательно выслушала, осмотрела и отправила к ЛОРу удалять серные пробки в ушах)) Как я сам не догадался в первую очередь это проверить? ЛОР за несколько минут убрал проблему - и о чудо, я опять нормально слышу!)

01.10.2018 12:08
Катерина

Огромная благодарность сурдологу Истоминой Светлане Юрьевне, которая работает в клинике МЕДИКОМ. Могу с уверенностью сказать, что это лучший сурдолог Киева! У меня из-за частых отитов стал падать слух. Обратилась к ней. Врач для начала направила сдать анализы и долечиться у ЛОРа. После я к ней вернулась на восстановление слуха - всего несколько сеансов лечения и все как рукой сняло! Получается, что сурдология в Киеве существует, что бы там кто ни говорил!

21.06.2018 11:36
Никита

Как выбрать слуховой аппарат дедушке, нам объяснили доступно в клинике “Медиком”. Да не только объяснили, а еще о помогли в выборе. Спасибо Истоминой Светлане Юрьевне, она очень хороший врач, специалист своего дела. Думаю, дед станет постоянным пациентом клиники, т.к. за аппаратом нужен уход и настройка. А может когда еще и другой придется выбирать!

11.05.2018 20:05
Александр

Ушной врач Истомина Светлана Юрьевна - лучшая! Благодарен ей за четкую диагностику и усилитель слуха, который мне достался с ее помощью!

09.03.2018 19:54
Злата

Подбор слухового аппарата как оказалось очень сложное дело. Нужен маме был, обратились в эту клинику к доктору Истоминой Светлане Юрьевне. Вот она уж сурдолог превосходный. У нее все по правилам и корректно. Спасибо!

Показати ще 3

arrow

Всього 8 відгуків

залишити відгук arrow arrow
Ваша оцінка
star star star star star
error
error
error
error

Натискаючи кнопку, ви дозволяєте обробку персональних даних та погоджуєтесь з політикою конфіденційності.

Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам?
Наприклад: 0XX XXX XX XX
Передзвоніть
Наприклад: 0XX XXX XX XX

Натискаючи кнопку, ви дозволяєте обробку персональних даних та погоджуєтесь з політикою конфіденційності.

Вільних операторів на лінії: 6
Замовлень дзвінків сьогодні: 100+
Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам?
Наприклад: 0XX XXX XX XX
Вільних операторів на лінії: 6
Замовлень дзвінків сьогодні: 100+
Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам
в зручний час?
КНОПКА
ЗВ'ЯЗКУ
telegram page-down